Predchádzajúca vláda sa lúila na Bôriku. Oslavy sa nezúastnil jedine bývalý minister pôdohospodárstva Pavol Koncoš. Traja ministri Kažko, Hajnovi a Ponický prišli bez manželiek. Manželka premiéra Dzurindu sedela veda Mikloša, Jarmila Miklošová si zas sedla na druhý koniec stola k Pálovi Csákymu. Labužníci pili domácu malinovicu, abstinenti minerálku.
Aký bol zasadací poriadok na rozlúkovej párty odchádzajúceho kabinetu Mikuláša Dzurindu a o pili ministri a ich manželky? ítajte pondelkovú prílohu denníka SME udia.
Okrem toho sa dozviete, že Ján Mikolaj z HZDS bude kandidova v Žiline proti Jánovi Slotovi. Tieový minister hnutia verí, že zvíazí, pretože Slota má zlý imidž a neovláda žiadny cudzí jazyky. Mikolaj je zemepánom v Rajci, kde si postavil devämiliónový dom. Hovorí, že zarába stoosemdesiattisíc mesane. o si myslí o kríze v HZDS? Potrebujú v Meiarovom hnutí nového predsedu? ítajte v pondelok denník SME.