Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž

Poradie a postrehy.

Poradie po 7. kole.

44 - Vladimír Líška, Nitra

43 - Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Ján Magušin, Hostie

42 - Zoltán Száraz, V. Cetín, Juraj Dubeň, Lehota

41 - František Mášik, Žitavany, Marián Zima, Vráble, Ján Sikoriak, T. Nemce

40 - Štefan Mravík, Zl. Moravce, Peter Pecho, Beladice, Radoslav Bajnek, Vráble

39 - Ladislav Vašek, Branč, Lívia Horňáková, Rišňovce, Marek Janík, Miroslav Fábry, Nitra, Štefan Kĺbik, Cabaj-Čápor, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Ladislav Nagy, Jelenec, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Július Pavlov, N. Ves

Skryť Vypnúť reklamu

38 - Pavel Tomek, Marián Varga, Ivana Strečková, Katarína Magušinová, Juraj Náhlovský, Richard Magušín, Robert Panis, Nitra, Jozef Kuzmický, Anton Berecz, Daniel Lörincz, Branč, Peter Farkaš, Ladice, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Dávid Ďurovský, T. Nemce, Róbert Darázs, Daniela Szikorová, Šaľa, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marián Božík, Hosťovce, Marek Fábry, N. Sady, Peter Mrosko, Jelenec

37 - Milan Tomek, Judita Strečková, Ľudovít Breča, Juraj Rapsa, Nitra, Michal Lovász, Trnovec, Vojtech Berecky, Neded, Boris Kozma, D. Štitáre, Marián Jančovič, Topoľčany, Peter Kováč, Zl. Moravce, Jozef Bajnek, Simona Szolnokiová, Vráble, Marián Bachrony, Žitavany, Martin Čery, Kynek, Peter Macháč, Margita Horňáková, Rišňovce, Ivan Kupec, Čakajovce, Zuzana Józsová, Sereď, Ladislav Borbély, Jelenec, Peter Šimko, Močenok, Štefan Danada, Šaľa

Skryť Vypnúť reklamu

36 - Oľga Tomeková, Romana Strečková, Martin Kováč, Eduard Szabó, Ladislav Csuthy, Vladimír Viskup, Anton Černý, Viera Pavelková, Marián Borecký, Nitra, Juraj Gajan, Čakajovce, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Emil Vrábel, Mankovce, Marián Čapo, Vladimír Majerčík, Sľažany, Vladimír Kertész st., Svätoplukovo, Ladislav Balko, Hosťová, Karol Matušík, Tovarníky, Pavol Báleš, Oponice, Vladimír Baráth, Vráble, Jozef Huňady, Lúčnica, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Ján Kóssi, Čifáre, Peter Mihálik, Mojmírovce, Martin Dávid, Martina Kováčová, V.-Opatovce, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ján Uhrecký, Topoľčianky, Imrich Gregor, Jelenec, Jozef Dibala, Neverice

35 - Michal Švec, Ivan Duchoň, Tomáš Snop, Dušan Tirol, Stanislav Klištinec, Lucia Štefanková, Július Števčík, Andrej Kudamik, Peter Chudý, Ján Piršel, Anton Kovalinka, Nitra, Ivan Ďurický, Branč, Mária Mesárošová, Lehota, Martin Rybanský, Topoľčany, Marián Mateička, Behynce, Jozef Borbély st., V. Cetín, Ľuboš Tóth, Peter Hipp, Viktor Molnár, Štefan Fabian, Andrej Vörös, Jozef Szikora, Pavel Mihálik, Andrej Očenáš, Šaľa, Andrej Jamrich, Richard Šrank, V. Lapáš, Miroslav Senneš, Gabriel Prvák, Močenok, Jozef Halák, Janíkovce, Marta Záhorská, Miroslav Fúska, Rišňovce, Ivan Tabaček, T. Nemce, Marián Železník, Trnovec, Gabriel Szorád, Lužianky, Marek Franko, Pata, Henrich Richter, Jelenec, Roman Marhevszki, Vráble, Štefan Straňák, H. Kráľová, Zoltán Köböl, V. Mača, Jozef Štefkovič, H. Ohaj, Emil Dubec, Žikava, Miloslav Čopák, M. Cetín, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Peter Náhlik, N. Sady, Juraj Bárek, Miloš Gál, Žirany, Juraj Šabík, Č. Hrádok, Juraj Rajčáni, Mojmírovce, Marek Áč, Golianovo, Pavel Babiak, Milan Kukučka, Žitavany

Skryť Vypnúť reklamu

34 - Jozef Krumpál, Vladimír Mada, Marek Horváth, Štefan Piterka, Miloš Konopásek, Otília Kepková, Jozef Muran, Marián Grman, Pavol Hačko, Miroslav Hlaváček, Pavol König, Nitra, Ľubomír Mikula, Lehota, Marián Vančík, Trnovec, Mária Bereczová, Oto Benc, Branč, Peter Švec, Štefan Jurík, Č. Kľačany, Miloš Očenáš, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Ivan Tóth, Čakajovce, Marián Kéry, Č. Hrádok, Jozef Hipp, Marián Szabo, Močenok, Peter Horňák, Rišňovce, Helena Čengerová, Obyce, Peter Magušin, Hostie, Ondrej Felix, Štefan Novák, Martin Rábek, Gabriel Borza, Šaľa, Vladimír Kováč st., Lovce, Štefan Špleha ml., Vráble, Gabriel Danko, Žitavany, Tibor Mikle, Vlčany, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Anton Zaťko, Ivanka, Miloš Matušík, Súlovce, Vašo Fačkovec, Zbehy, Jozef Horný, Vilo Matejov, Eva Vrábelová, František Kunkel, Zl. Moravce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Milan Czakó, N. Hrnčiarovce, Gašpar Gál, Žirany, Marián Barantal, Sereď

33 - Štefan Blaško, Ivanka, Miloš Ďurický, Andrea Bereczová, Branč, Ivan Tóth, Selice, Štefan Žikavský ml., Skýcov, Jaroslav Chovanec, Šurianky, Daniel Šiška, Preseľany, Marek Korytko, Jaroslav Srňánek, Vlado Lyžičiar, Jozef Nemeš st., Miroslav Ilavský, Lukáč Tomiš, Klaudia Levčíková, Silvia Bytelová, Zuzana Hurtová, Jana Látečková, Martin Krehák, Nitra, Ivan Šlosár, Golianovo, Tibor Šebök, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Jozef Malý st., Jozef Droppan, Attila Szolnoki, Stanislav Husár, Vráble, Jaroslav Baťo, Obyce, Ján Slíž, Beladice, Martin Kriššák, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Ján Mihálka, Levice, Vlado Gombáš ml., Marek Eiselle, Močenok, Igor Šmitala, Čab, Jozef Labuda, Solčany, Vratko Candrák, Vincent Komačka, Anton Kekiš, Topoľčany, Roman Gyepes, Klasov, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Ladislav Dávid, V.-Opatovce, Jozef Bíro, V. Zálužie, Stanislav Rebo, Monika Strišovská, Peter Frajka, Zl. Moravce, Juraj Hertel, V. Ripňany, Karol Otto st., Lefantovce, Štefan Malý, Čaradice, Vladimír Fuglík, Rišňovce, Csaba Štanc, Žirany, Milan Kubala, Vinohrady, Jozef Karlubík, Peter Lehocký, Šaľa, Matej Antal, Neded, Tibor Lenčéš, Hájske, Ján Hašana, Bojná

32 - Milan Kokina, Ondrej Nemček, Ľudovít Kováč, Jozef Mikla, Peter Haver, Vlastimil Záhon, Milan Bojda, Vladimír Ballai, Jozef Karas, Ján Ehrenhold, Slavomír Kotrla, Ján Barát, Nitra, Ľubomír Čičo, Pavol Pagáč, Ivanka, Katarína Kéryová, Viliam Šimonek, Lúčnica, Albert Vičan, Jozef Barát, Topoľčany, Branislav Straňák, Jozef Szölösy, Močenok, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ľuba Romanová, Čab, Ľuboš Galo, Janíkovce, Daniel Ács, D. Obdokovce, Štefan Kováč, Jozef Joniak, Vráble, Jozef Bakoš, Adrián Látečka, Roman Margetin, Rišňovce, Ľubor Goldbecher, Štefan Papp, Marián Ment, Jozef Sklenár, Šaľa, Pavol Lovás, Dlhá n/V., Ivan Remeň, N. Streda, Marián Zlatňanský, Ľubomír Čikel, Zl. Moravce, Jozef Repa, Prílepy, Juraj Sabo, Rumanová, Roman Harčár, Rastislavice, Juraj Gajdošík, T. Mlyňany, Milan Lukáč, Ludanice, Milan Oravec, Mojmírovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Fabo, M. Ripňany

31 - František Tomek, Vlado Viola, Milan Gajdošík, Vladimír Nemšovský, Vladimír Slovák, Richard Lidik, Marián Bochnovič st., Roman Zahradníček, Roland Kečkéš, Iveta Molnárová, Ladislav Pindeš, Dušan Letko, Peter Bezák, Marcel Majerčík, Lukáš Piršel, Anton Suchan, Nitra, Jozef Danada, Peter Bleho, Peter Tóth, Andrej Felix, Margita Kališová, Imrich Šoka, Jozef Odráška, Šaľa, Jaroslav Lešš, H. Kráľová, Jozef Štefek, Čeľadice, Erik Kukučka, Jelšovce, Ivan Mareček, Pavel Hraška, Čab, Štefan Guzmický, Ján Vaško, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Jozef Hörik, D. Štitáre, Jozef Společník, Milan Meluš, Topoľčany, Pavel Gálik ml., Lovce, Miroslav Jančár, Komjatice, Marián Kováč, Štefan Búran, Levice, Darina Drienovská, Skýcov, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Vojtech Szöke, Gabriel Szöke, František Szusztor, V. Cetín, Monika Matušicová, Hájske, Emil Šatan, Vozokany, Milan Mišák, V. Dolina, Alexander Kusý, Trnovec, Štefan Fica, Močenok, Daniel Žatko, Jatov, Kamil Krivosudský, Sereď, Štefan Faško, Erik Bugyi, Galanta, Jaroslav Mareček, Boris Kruška, Pavol Šabík, Zl. Moravce, Marián Herceg, Pata, Juraj Barantal, V. Zálužie, Štefan Kúsek, Hostie, Ján Kozla, Alexandra Gálová, Žirany, Marek Andel, Vráble, Žigmund Tóth, V.-Opatovce, Juraj Fabo, M. Ripňany

30 - Štefan Tóth, Margita Filová, Ľudovít Konečný, Jozef Havetta ml., Juraj Tuchyňa, Štefan Matesko, Marcela Hallová, Pavel Hrnčár, Július Kolník, Peter Zifčák, Peter Podsedlý, Jozef Senneš, Pavol Tóth, Miroslav Balla, Jozef Kóša, Ľubomír Ballay, Daniel Pindeš, Nitra, Roland Takács, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Martin Kornutij, V. Zálužie, Michaela Kollatiová, Zl. Moravce, Gabriel Galbavý, Ladislav Lovás ml., H. Kráľová, Juraj Očenáš, Svätoplukovo, Juraj Szombath, Lužianky, Gregor Finta, N. Hrnčiarovce, Stanislav Pacher, Anna Pacherová, Sľažany, Jozef Studený, N. Ves, Pavol Michler, Radošina, František Bača, Ján Učeň, Helena Sedláková, Vlado Škrabala, Jozef Rehák ml., Šaľa, Jozef Záhorský, Jozef Horňák, František Margetin, Jozef Rehuš, Rišňovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, František Kausek, Klasov, Eva Gombášová, Močenok, František Kuťka, Lovce, Štefan Filo, Zbehy, Ján Malý, Hosťová, Frederika Kupcová, V.-Opatovce, Dušan Balko, V. Cetín, Jozef Žiačko, Vráble, Ladislav Páleník, Topoľčany, Peter Dodok, Hostie 142, Tomáš Nagy, Ladice, Jozef Gál, Žirany, Milan Roman, Čab, Milan Kováč, Žitavany, Ľubor Kajaba, Ivanka

29 - Jozef Dolinský, Milan Hrnko, Jozef Nosian, Stanislav Billik, Imrich Ručkay, Emília Černičková, Juraj Krčmár, Ján Baláži, Zdenko Senneš, Ľubomír Maczvalda, Roman Marci, Michal Lauko, Peter Dvorský, Nitra, Peter Franko, Pata, Attila Sonlajtner, Žirany, Gabriela Mryglotová, Juraj Chrapko, Mária Virágová, Zl. Moravce, Ladislav Lörincz, Štefan Fiala ml., Branč, Vojtech Helma, Úľany n/Ž., Marcel Hoppan, Ladislav Szöke, Vráble, Erik Sabo, Ivanka, Richard Kaplán, Č. Hrádok, Ján Petráš, František Mészáros, Stanislav Tóth, Daniel Boháč, Marek Lenický, Michal Bachratý, Ladislav Perina, Šaľa, Erika Ölvecká, N. Sady, Vladimír Subi, Mojmírovce, Katarína Čápeková, Rasťo Kazík, Zbehy, Lýdia Schottertová, Pavel Žikavský, Topoľčany, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Martin Ševčík, Kynek, Anton Majdiak, Jozef Šimko, Jaroslav Braun, Močenok, Stanislav Babocký ml., T. Mlyňany, Tibor Karácsony, Váhovce, Jozef Šranko, Klasov, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Ján Árgyusi, Neded, Stanislav Adamkovič, Bojná, Peter Vašš, Rastislavice, Tibor Glovenský, Košúty, Jozef Homola, Hosťovce

28 - Pavol Budáč, Daniel Tasáry, Vlado Sásik, Ivan Eliaš, Eduard Minárik, Vladimír Papp, Jozef Miškovič, Tomáš Sonnenschein, Pavol Krajčo, Katarína Gregorová, Daniel Varga, Peter Solčianský, Lukáš Ivan, Nitra, Milan Gábriš, T. Mlyňany, Vojtech Pec, Richard Rábek, Radovan Földvári, Šaľa, Michal Karlubík, Alexander Straňák, H. Kráľová, Karol Morvai, Branč, Jozef Brieška, Jaroslav Valo, T. Nemce, Róbert Juhász, Miroslav Šlosár, Golianovo, Jozef Časár, H. Obdokovce, Jozef Piterka, Lefantovce, Vlado Martinec, Zl. Moravce, Imrich Mandák, Dun. Streda, Štefan Račko, D. Krškany, Peter Mesko, Topoľčianky, Ľuboslav Nemčický, Chrabrany, Pavel Červenka, Topoľčany, Alojz Vician, Beladice, Andrea Vanková, Tešedíkovo, Patrik Uko, Cabaj-Čápor, Ladislav Nagy, Vráble, Peter Bajla, N. Ves, Ľuboš Štefkovič, H. Ohaj, Vlado Kondé, N. Hrnčiarovce, René Solár, Č. Kľačany, Vlado Vinkler, Michal Glos, Bojná, Martin Ďuriš, Sereď, Soňa Valentová, Machulince, Milan Šimko, Močenok, Michal Križan, Rišňovce, Michal Cicák, Pata, Štefan Kováč, Vráble Lúky, Miroslav Szlamka, Váhovce

27 - Zdeno Šimko ml., Benedikt Horník, Michal Korytko, Diana Szabóová, Ľubomír Búchala, Martin Búchala, Peter Čálik ml., Jozef Rumančík, Július Michalička st., Martin Knížat, Ľudovít Bajan, Dezider Zaujec, Nitra, Miroslav Havetta ml., Lovce, Marek Tantoš, Vladimír Kertész ml., Svätoplukovo, Ján Gálik, Mário Ferenc, Stanislav Klučiar, Štefan Páleník, František Strišovský, Zl. Moravce, Alena Filová, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Miroslav Bojda, Lužianky, Dano Gombáš, Močenok, Mária Süttöová, Pohranice, Silvia Boszorádová, Hosťová, Alexej Oravec, D. Obdokovce, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Marek Haládik, Štefan Rábek, Štefan Kubík, Slavo Kališ, Jaroslav Kartík, Šaľa, Vladimír Kuttner, Galanta, Václav Lutišan, Milan Štrehober, Topoľčany, Dávid Kiss, N. Život, Koloman Berkes, V. Cetín, Stanislav Drapák, Lúčnica, Peter Bodi, Zbehy, František Lukačovič, Bojná, Tomáš Čačaný, Šoporňa, Peter Odráška, H. Kráľová, Roman Hruboň, Hruboňovo, Valent Vaňo, Žirany, Jozef Fabo, N. Sady, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Lukáš Matušica, Pata, Norbert Nagy, V. Blahovo, Ján Bédi, V. Zálužie, Jozef Herák, V. Ripňany, Soňa Galová, Janíkovce, Jana Malá, Č. Kľačany, Vojtech Mesároš, Lehota, Martin Benčúrik, T. Nemce

26 - Simona Pilčíková, Tibor Horváth, František Filo, Ján Kaplan, Marcel Lenčéš, Ľudovít Levický, Stanislav Habáň, Nitra, Juraj Chrenko, V. Dolina, Jozef Lörincz, Branč, Milan Prešinský, V. Cetín, Mário Fuska, Roman Fuska, Dalibor Greguš, Čab, Jaroslav Dragúň, Cabaj-Čápor, Imrich Vanyo, Žirany, Michala Kéryová, Č. Hrádok, Štefan Rojka, Juraj Žiačko, Zoltán Iványi, Šaľa, Juraj Kadlieček, Dražovce, Milan Plánka, M. Lapáš, Imrich Valent, Hosťovce, Roman Víglaský, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Gabriel Fazekaš, Štefan Baláž, Neded

25 - Martin Práznovský, Pata, Peter Palka, Jozef Baláž, Zdeňka Kováčová, Tomáš Bleho, Šaľa, Ľubica Tasáryová, Pavol Balkó, Branislav Balžan, Imrich Ivančík, Marián Smerek, Štefan Haringa, Patrik Piršel, Peter Mateička, Ľudmila Šišáková, Miloš Kováč, Nitra, Celesztín Berecz, Branč, Marián Kotlár, Brno, Ladislav Lovás st., Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Ján Hajnovič, Cabaj-Čápor, František Szabó, Komjatice, Pavel Períček, Rišňovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Imrich Kollár, Topoľnica, Andrej Dodok, Hostie, Štefan Kúth, Klasov, Štefan Hudec, Lužianky, Ladislav Šípoš, Ľuboš Modzga, Jozef Buranský, Vráble, Martina Mankovecká, Choča, Roman Palovčík, T. Mlyňany, Ján Beliansky, Zl. Moravce, Jozef Cifra, N. Hrnčiarovce, Janka Gálová, Jana Gálová, Žirany, Štefan Zeman, Jelenec, Adrián Ižák, Neded, Milan Greguš, Zbehy, Margita Pavelková, Golianovo

24 - Maroš Mikuš, Tatiana Švercelová, Marcel Čerman, Štefan Zabák, Dalibor Lenický, Vladimír Kráľovič, Jozef Minárik, Nitra, Koloman Sebök, Ladice, Jozef Jamrich, V. Lapáš, Róbert Pospiš, Peter Períček, Juraj Kubla, Tibor Odráška, Jozef Šmida, Šaľa, Tibor Horváth st., Komjatice, Marián Kovács, Diakovce, Alžbeta Dobiašová, Miroslav Vaňo, Žirany, Roman Benček, Zl. Moravce, František Čaniga, Dražovce, Jozef Dodok, Hostie, Erik Evetke, Dyčka, Ľudovít Kovács, V. Mača, Ivan Meszároš, Čechynce, Pavol Danko, T. Mlyňany, Zoltán Luky, Želiezovce, Andrea Takácsová, Kráľová n/V., František Sándor, Topoľnica, Daniel Lörincz ml., Branč

23 - Stanislav Pružinec, Leonidas Charizopulos, František Jasan, Miroslav Matyo, Peter Škoda, Mária Kapustová, Ivan Minárik, Nitra, Roman Uher, Marek Mészáros, Šaľa, František Ješko ml., V. Cetín, Jozef Roško, Dyčka, Marián Tóth, Močenok, Alexander Repta, Branč, Pavel Kurkin, Lovce, Jozef Šípoš st., Čakajovce, Pavel Sukup, T. Nemce, Jozef Kevély, Klasov, Milan Augustín, Topoľčianky, Štefan Búcora, N. Sady, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Tibor Antal, Neded, Martin Kolha, Lužianky

22 - Milan Benko, Milan Florek, Ján Zelovič, Gertrúda Szökeová, Jozef Cvrkal, Juraj Chovanec, Michal Földesi, Nitra, Jiří Bárta, Čakajovce, Emanuel Maňúch, Žirany, Stanislav Nemček, Janíkovce, Dušan Béder, V. Lapáš, Ľubomír Ševčovič, Pata, Michal Kováč, Volkovce, Vladimír Žilka, J. Kostoľany, Ján Uličný, Čaradice, Michal Kubala, Sereď, Radovan Fabo, Marian Tatara, Topoľčany, Mikuláš Ištokovič, H. Kráľová, Karol Mészáros, Igor Barák, Šaľa

21 - Peter Hakszer, Marek Sklenár, Ladislav Brnula, Šaľa, Jozef Cocher, František Tóth, Martin Slovák, Vlastimil Ábela, Ľudovít Gerhát, Nitra, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Jozef Malý ml., Vráble, Ján Cina, Sľažany, Marek Jánošov, Velčice, Martina Dicsérová, Močenok, Tatiana Vrábliková, Cabaj-Čápor, Mário Godor, Zl. Moravce, Dušan Halveland, Kapince, Jozef Vývodík, Rišňovce, Ján Borkovič, Pata, Juraj Vaško, Rumanová, Ľudovít Novotný, Dun. Streda, Peter Dodok, Hostie 406, Ľuboš Konta, Beladice, Elemír Balážik, Radošina

20 - Peter Tomek, Jozef Moder, Ľudovít Laca, Jozef Slovák, Ľudovít Galovič, Nitra, Ondrej Molnár, D. Štitáre, Katarína Lörincziová, N. Život, Ľuboš Gajdica, Lefantovce, Mário Kramár, N. Ves, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Marek Bako, Matej Šimko, Močenok, Andrej Jančovič, Lipovník, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Szilárd Cziria, Levice, Elemír Letušek, V. Mača, Marek Kaduc, Hájske, František Chrenko, V. Dolina

19 - Vlado Studený, Dražovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Filip Macho, H. Štitáre, Erik Tonkovič, Zl. Moravce, Radoslav Cigáň, N. Ves, Jozef Líška, Viliam Félis, Vráble, Igor Klačman, Ladislav Kertész, Mária Sásiková, Peter Balkó, Nitra, Pavol Bradáč, Golianovo, Norbert Zsigmond, N. Život, Andrej Fábry, Čab, Filip Šmátrala, Sereď, Karol Chlup, T. Mlyňany, František Kozmér, Gabčíkovo, Anton Cintula, Cabaj-Čápor

18 - Ján Gaťáš, Anton Kostoláni, Vráble, Juraj Domasta, Janíkovce, Peter Király, N. Život, Tibor Rábek, Martin Rác, Šaľa, Milan Ilavský, Topoľčany, Alexander Kobza, Čechynce, Ondrej Potocký, J. Kostoľany, Viliam Szabó, Váhovce, Miroslav Fuska, Čab, Pavel Borčin, Hostie, Miroslav Němec, Nitra, Lenka Lahučká, Čakajovce, František Juhász, Hosťová, Dušan Žikavský ml., Skýcov, Peter Latika ml., Sľažany, Mariana Valkovičová, Zl. Moravce

17 - Ivan Hlbočan, Michal Beňo, Jana Sedliačiková, Alexander Charizopulos, Nitra, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Lucia Zaujecová, Lehota, Ivan Chlebák, Štitáre, Emil Bujdák, Vráble, Pavol Valo, Topoľčianky, Igor Kováč, Podhorany, Iveta Boszorádová, Branč, Peter Kráľ, T. Nemce, Dávid Proksa, Hlohovec

16 - Janka Ostertágová, Lucia Ivančíková, Jana Szökeová, Juraj Vencel, Radovan Vágai, Ivan Karas, Lenka Nevínová, Nitra, Michal Chudý, M. Ripňany, Tibor Boszorád, Branč, Michal Králik, Hostie, Juraj Mikuš, Zbehy

15 - Anna Billiková, Štefan Riška, Igor Galovič, Michal Penzeš, Nitra, Milan Tatranský, Ivanka, Renáta Zaťková, Tomáš Hlavatý, Šaľa, Peter Ambrózy, Selice, Ján Jambor, Rišňovce, Henrich Benedek, Patrícia Nagyová, Vráble, Lucia Mikušová, Zbehy

14 - Melánia Gregušová, Peter Michalička, Ľudovít Laca ml., Mária Kóšová, Nitra, Katarína Neveďalová, Čeľadice, Jozef Čentéš, Čakajovce, Mário Debnár, Zl. Moravce, Mária Kisucká, V. Cetín, Gabriela Lörinczová, Branč, Mária Magušinová, Hostie, Miroslav Barča, N. Sady, Oľga Sarková, Čaradice

13 - Anton Kotrla, Palo Vavro, Oľga Szabová, Juraj Nagy, Nitra, František Švec, Topoľčianky, Ľubomír Čápek, Zbehy, Alžbeta Lipnická, Vlčany, Miroslav Selický, Komjatice, Vojtech Lörincz, Branč, Kristián Maťko, Čechynce, Štefan Žarnócay, Šaľa, Katarína Slamková, Báb, Milan Búcora, N. Sady, Ľudmila Šplehová, Vráble

12 - Juraj Chudovan, Viktor Otott, Juraj Pagáč, Lukáš Barát, Nitra, Anka Blahová, Pohranice, Soňa Balážiová, Preseľany, Tímea Holúbková, V.-Opatovce, Peter Bujalko, Vráble, Martin Földeši, Sereď, Imrich Mihálka, Č. Kľačany, Michal Málnási, Šaľa, Marcel Gaži, Topoľčianky, Vojtech Kováčik, Prašice, Adrián Čubirka, Zl. Moravce, Kristína Kováčová, Lovce, František Viskup, Báb (atď.)

11 - Jožo Malý, Richard Vilímek, Ľuboš Štefánik, Štefan Líška, Miloš Sýkora, Mária Sýkorová, Nitra, Jozef Dian, Lukáčovce, Ján Hnilica, Lužianky, Tibor Berec, V. Lapáš, Andrej Budinský, Vráble, Branislav Krasula, Prašice, Lukáš Valent, Hosťovce, Jaroslav Slamka st., Báb, Veronika Teplanová, Rišňovce

10 - Imrich Hörik, D. Štitáre, Eva Pappová, Ján Mikulášik, Nitra, Lenka Kazíková, Koloman Ukropec, Zbehy, Juraj Frivolt, Galanta

9 - Alexander Šindelár, Zl. Moravce, Eugen Seregi, Tešedíkovo, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Vladimír Kováč ml., Lovce, Kristián Palkovič, Hosťová, Theo Fleury, Hlohovec, Andrea Kartíková, Šaľa, Martin Gajdoš, Dražovce, Maroš Trubač, Hájske, Miroslav Rajnoha, Č. Kľačany, Ladislav Hidvégi, Komárno, Gabika Szökeová, Vráble

8 - Juraj Miklovič, Milan Borovský, Nitra, Peter Líška, Ladislav Kiss, Michal Okruhlica, Šaľa, Jozef Kostoláni, Vinodol, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Juraj Meliška, Sľažany, Martin Chrenko, V. Dolina, Karol Kováč, Machulince, Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce, Vojtech Kováčik, Prašice

7 - Miloš Zaťko, Velčice, Martin Svorad, Hrušovany, Ronald Filo, Nitra, Martin Hráček, Cabaj-Čápor, Pavol Šrank, V. Lapáš, Norbert Agg, Komárno, Gabriel Velebný, Klasov, Klaudia Reháková, Šaľa, J. Brezíková, Sereď

6 - Bohumil Vincúr, Peter Tomek, Pavol König ml., Nitra, Júlia Müllerová, N. Ves, Martin Florek, D. Krškany, Jozef Školník, Zl. Moravce, František Szolik, Šaľa, Žaneta Galová, Janíkovce

5 - Ján Mészáros, V. Cetín, František Imre, Štefan Kepko, Vladimír Romanovský, Lukáš Hnilica, Oľga Eliašová, Nitra, Miroslav Páleník, Č. Kľačany, Helena Gálová, Žirany, Katka Czaková, N. Hrnčiarovce, Štefan Miko, D. Obdokovce, Szilveszter Berecz, Branč

4 - Ivan Chudovan, Denisa Čermanová, Magdaléna Michaličková, Ivan Bobuš, Igor Tarnoky, Ján Modrovič, Miroslav Studený, Richard Vnučko, Milan Seneš, Stanislav Karas, Peter Cintula, Nikolka Bojdová, Nitra, Marián Sulík, Emil Budák, Vráble, Ernest Tanító, Žihárec, Juraj Meluš, Tovarníky, Peter Žember, Práznovce, Štefan Mokráš, Semerovo, Imrich Dikácz, Dubník, Alžbeta Očenášová, Svätoplukovo, Tomáš Košťál, Hruboňovo, Ján Kompas, Cabaj-Čápor, Štefan Vereš, V. Kýr, Pavol Valo, Topoľčianky, Miroslava Kobzová, Čechynce, Ľuboš Mičík, Podhorany, Anna Tóthová, Vladimír Tóth, Šaľa, Eva Gregorová, Jelenec, Ľudovít Arpáš st., Alekšince, Denisa Gombášová, Močenok, Filip Ivančík, Lapáš

3 - Jarmila Látečková, Pavel Kompas, Patrik Jurík, Jozef Čaládi, Ivan Leckeš, Marianna Viskupová, Miroslav Ďurina, Nitra, Leonard Bednár, Vráble, Jozef Haspra, Topoľčianky, Anton Štuller, T. Nemce, Vladimír Bernáth, N. Ves, Štefan Hipp, Šaľa, Jozef Balko, Alekšince, Katarína Harčárová, Rastislavice, Jozef Bédi, Jarok, Jozef Krčmár, N. Sady

2 - Eduard Tomek, Silvia Hrašková, Eva Tomeková, Peter Duchoň, Dominika Ivančíková, Nitra, Ľubomír Kužela, Hájske, Jozef Rybnikár, Šalgovce, Zoltán Bedecs, Galanta, Milan Tábi, Igor Tábi ml., N. Hrnčiarovce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Ján Líška, Šaľa

1 - Zoltán Vereš, V. Kýr

0 - Ľudmila Perhalová, Nitra

11 - Koloman Mogyorósi, Moča

6 - Peter Šebok, Modrany, Michal Zverka, Ivanka, Peter Ondriaš, Žitavany

5 - Rastislav Jajcaj, Nové Zámky, Róbert Rosko, Tvrdošovce, Roman Holec, V. Kýr, Arpád Cziria, Boris Juhás, Bardoňovo, Oľga Broškovičová, Jasová, Marta Palacková, D. Ohaj, Milan Mesároš, Močenok, Miloslav Slováčik, Lapáš, Tomáš Tóth, H. Ohaj

4 - Ján Bátora, Komárno, Alexander Gubo, Levice, Jozef Kürti, Kameničná, Peter Rosko, Ladislav Mojzes, Roman Ludas, Tvrdošovce, Jaromír Pataki, Dvory, Milan Mareček, Čab, Gašpar Száraz, V. Kýr

3 - Štefan Száraz, V. Kýr, Jozef Majer, Hurbanovo, Vojtech Lenárd, N. Zámky, Ľudovít Harangozó, Komjatice, Miroslav Lipták, Tvrdošovce, Anton Kušnír st., Anton Kušnír najml., Alekšince, Anton Kušnír najst., D. Krškany, Marián Klimo, Trnovec, Nataša Mrlláková, Šaľa

2 - Ladislav Hidrági, Komárno, Edita Cziriová, Levice, Jaroslav Máčovský, D. Ohaj, Pavol Lakatos, Dvory, Jozef Konta, Beladice

1 - Mário Vinci, Rastislavice, Imrich Lontoš, Podhájska, Viliam Abrhan, Sokolce

7 - Emil Bédi, P. Háje

6 - Oto Candrák, Alekšince, Roman Ács, D. Obdokovce

5 - Andrej Fačkovec, Zbehy, Anton Kukla, Pata, Jozef Borot, Nitra, Juraj Varga, Nitra, Lenka Grmanová, Nitra, Silvia Hippová, Šaľa

4 - Dominik Pšenka, N. Ves, Ferdinand Bojňanský, Nitra, Janka Balkóová, Nitra, Janka Vargová, Nitra, Juraj Fogel, Šintava, Miriam Chovancová, M. Ripňany, Stanislav Chňapek, Jarok, Viktor Karásek, Hájske, Vladimír Horňák, Rišňovce

3 - Dušan Gabalec, Rišňovce

Postrehy z tipovačky

- Šesť tipérov uhádlo deväť zápasov - Peter Farkaš, Jozef Bajnek, Marek Franko, Ján Magušin, Vincent Káčer a Štefan Mravík.

n Najlepší tipér v každom kole vyhráva 500 Sk od firmy ExtraBenz. Kolegyňa Eva vyžrebovala z poltucta deväťbodových Vrábľana Bajneka. Po výhru sa môže zastaviť v redakcii.

- Miloš Matušík zo Súloviec pripísal k tipu Topoľčany - Nitra 1 toto: „Nehnevajte sa, ale už vás konečne porazíme - 3:1“. Príliš sa nemýlil.

n Theo Fleury z Hlohovca (?!) už dve kolá neposlal tiket. Žeby odcestoval do kempu klubu NHL?

- Vedúcu pozíciu si udržal Vladimír Líška (pripísal si 7 bodov). Ako sa darilo jeho prenasledovateľom? Z. Száraz 6, L. Horňáková 4, M. Hege-düšová 8, J. Dubeň 7, J. Pavlov 4. Vyšvihol sa však Ján Magušin vďaka 9 bodom.

- Jozef z Nových Sadov zabudol zakrúžkovať tipy, ďalší tipér sa pre zmenu nepodpísal na tiket... Tipuje už 1053 čitateľov.

n Tipuje aj trojica sluchovo postihnutých Zlatomoravčanov (Frajka, Mareček a Kruška), ktorí sa pred začiatkom súťaže stavili o 100 korún.

n Pripomíname, že trojica najlepších na konci dostane farebný televízor od firmy ViOn, 100 a 50 litrov benzínu od firmy ExtraBenz.

- Dobrý nos praje všetkým tipérom

MARTIN KILIAN

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  2. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  3. Bývanie v meste predlžuje život
  4. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  5. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  6. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  7. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  8. Aká je chémia vôní
  9. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  10. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  1. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
  2. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  3. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
  4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  5. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  6. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  7. Aká je chémia vôní
  8. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  9. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  10. Bývanie v meste predlžuje život
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 29 090
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 17 978
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 13 723
  4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 10 988
  5. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 444
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 273
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 896
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 609
  9. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 490
  10. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 7 206
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Nemocnica v Zlatých Moravciach má niekoľko pozitívnych zamestnancov

Deficit zdravotníckeho personálu nemocnica pociťuje nielen v období pandémie.

Ilustračné foto.

Zlatomoravský vajda zomrel. Ešte bude mela, hovoria miestni

Podľa ľudí blízkych komunite ešte nie je isté, kto ho nahradí.

 Vajda Činko (v strede) s blízkymi.

V Nitrianskom kraji evidujú nárast detskej pornografie. Na jej šírení sa podieľajú aj deti

Natáčajú sa chlapci aj dievčatá. Niektoré ponúkajú záujemcom zábery za 3-4 eurá.

Ilustračné foto.

Staré divadlo je pripravené hrať okamžite, otázkou je pre koho

Divadlo hralo najmä organizované predstavenia pre školy a škôlky. Tým sa v súčasnosti hromadné podujatia neodporúčajú.

Martin Kusenda, riaditeľ Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Maľbu na trnavskom paneláku za tisíce eur autor prerobí, ľuďom sa nepáči

Mala vyžarovať pozitívnu energiu, ľudia zo sídliska ju však prijali veľmi rozpačito.

Pri nehode v centre Zvolena vyhasol ľudský život

Nehoda sa stala v blízkosti Zvolenského zámku.

Pátrajú po dvoch odsúdených mužoch

Obaja hľadaní pochádzajú z Hlohovca.

Už ste čítali?