Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom?

Slovenský pohár (2. kolo) - 24. 9. o 15.30 h Nitra - Stará Ľubovňa (Pavlík), Topoľčany - Slovan (Gádoši).

POHÁR ZsFZ - 2. kolo (1. zápasy) - 25. 9. o 16.00 h Kalná n/Hr. - Levice (F. Farkaš), Marcelová - V. Ludince (Černák), D. Ohaj - N. Zámky (Gocník), Pata - Šaľa (J. Šmidovič), FC ViOn - Lapáš (Zsebi), Trstice - Komárno (Dvornák), Gabčíkovo - Báč (Haršány), Neded - Močenok (Michlian), Bánovce - Tovarníky (Jambor).

III. LIGA - 29. 9. o 10.30 h Topoľčany - Trnava B (Sluk), Sládkovičovo - FC ViOn (Zsebi), o 15.00 h Bánovce - N. Zámky (Schmidt), Neded - L. Rovne (J. Šmidovič), Šaľa - Báč (Kravárik), J. Bohunice - D. Vestenice (Michlian), Myjava/T. Lúka - Štúrovo (Frič, v Myjave), Levice - Prievidza (Lieskovský).

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 28. 9. o 15.00 h Komárno - H. Saliby (Gábor), 29. 9. o 10.30 h ČFK Nitra - Tlmače (Černák), o 15.00 h Kolárovo - Lapáš (Dvornák), Šamorín - V. Ludince (Vörös), Bánov - Gabčíkovo (Kvaššay), Vráble - Močenok (Miksa), Pata - Baloň (Žalud), Želiezovce - FC ViOn B/Volkovce (Gašparovič).

IV. LIGA SEVEROZÁPAD - 29. 9. o 10.30 h Tovarníky - Nitr. Pravno (Pichňa).

V. LIGA JUH - 29. 9. o 15.00 h V. Úľany - D. Streda B (Hamran), Nitra B/Mlynárce - Trstice (Dzuro), N. Život - Baka (Cibulka), Zbehy - Galanta (Rosa), Výč.-Opatovce - Vlčany (Strasser), Vieska - Topoľčianky (Štepanovič), V. Cetín - Matúškovo (A. Štrba), H. Kráľová - Topoľníky (Cifrík).

V. LIGA ZÁPAD - 29. 9. o 15.00 h Bojná - Piešťany (Vánik).

OM NITRA-ŠAĽA - 29. 9. o 15.00 h Čechynce - D. Obdokovce (M. Kopačka, Krpala - Vindiš), Golianovo - Chrenová (ZsFZ, ZsFZ - Ballay), Lehota - Čeľadice (Kamenický, Miko - Ševčík), Šaľa B/Selice - Rumanová (Lérint, Filová - Kukla), Cabaj-Čápor - Ivanka (Kukla, R. Botka - Pacher), Klasov - Rišňovce (Duchoň, Baraník - Bakai), Nová Ves n/Ž. - Trnovec (Andraško, Javorník - Pecúch), Janíkovce - ŠK Močenok (ZsFZ, Stríž - Kleštinec).

Skryť Vypnúť reklamu

II. A TRIEDA - 29. 9. o 15.00 h Jarok - Lužianky (Behál, Lukacsovics), Poľný Kesov - Diakovce (J. Botka, Bernát - D), Dlhá n/V. - Štefanovičová (Šomogyi, v Hájskom), V. Zálužie - Tešedíkovo (Baboš ml., Bachratý - Gajan), Alekšince - Čakajovce (Lešš, Hadnaď), Šaľa-Veča - Svätoplukovo (Baboš st., Csaszár), Šurianky - Hájske (Grman, Fázik - D).

II. B TRIEDA - 29. 9. o 15.00 h Mojmírovce - D. Štitáre (Joniak), Vinodol - Paňa (Miklovič, J. Szabo), Pohranice - Jelenec (Pagačovič, Palkovič - D), Žirany - D. Krškany (Kunkel, Valent - Dubec), Branč - Kolíňany (Hádek, Pekár), Hosťová - Horný Ohaj (Mareček, Srnka), N. Hrnčiarovce - Lúčnica (Mi. Kollárik, Žáčiková).

III. A TRIEDA - 29. 9. o 15.00 h Podhorany - Jelšovce (Formela, Vaško), Lukáčovce - H. Lefantovce (Šimor, Ivančík), V. Dolina - Kynek (Jaraba), Báb - Hruboňovo (Bujalko), N. Sady-Čab - D. Lefantovce (Moravec, Jamrichová).

Skryť Vypnúť reklamu

III. B TRIEDA - 29. 9. o 10.30 h Čifáre - Tajná (D. Kopačka, Paukov), Dyčka - Ivanka B (Ment, Szalai), o 15.00 h Žitavce - Melek (Zeman), Babindol - Lapáš B (Szalai, Ment).

OM ZLATÉ MORAVCE - 29. 9. o 15.00 h Machulince - Hosťovce (Ostertág, Ma. Kollárik - Sokol), Velčice - Č. Hrádok (Vindiš, Kompas), Lovce - Žitavany (I. Tábi st., Borčin - Mikloš), Skýcov - Slepčany (Vanyo, Gajan), Tek. Nemce - Sľažany (D. Kopačka, Gabriš - Vilímek), ViOn C/Hostie - Č. Kľačany (Paukov, Malček - Ryba), Chyzerovce - Obyce (Vagner). Dohrávka 3. kola: 27. 9. o 16.00 h Obyce - Velčice (Paukov, Baláž, Debnár - Vilímek).

II. C TRIEDA - 29. 9. o 10.30 h Žikava - Beladice (Ma. Kollárik Ostertág), Martin n/Ž. - Nevidzany (Borčin, I. Tábi st.), J. Kostoľany - Neverice (Gajan, Vanyo), Ladice - Choča (Kompas, Vindiš), o 15.00 h Mankovce - Prílepy (Malý, Debnár), V. Vozokany - T. Mlyňany (Baláž, Bača).

MO TOPOĽČANY - 29. 9. o 15.00 h Urmince - Radošina (Wenderla, Kakula, Babkovič - J. Mokoš), Ludanice - H. Obdokovce (Babušík, Jul. Klačanský, ZsFZ - J. Candrák), Jacovce - N. Blatnica (Barát, Meluš, J. Grác - Grenčík), Nemčice - Prašice (Hazucha, Pavlík, M. Rybanský - Hrončok), Práznovce - Krnča (Pastor, Toman, Dubný - Janík), Solčany - Chrabrany (Števčík, Vaňo, Vojtela - Síleš), Čermany - Topoľčany B/N. Streda (Petruš, Štreicher, Zifčák - Goga), Mýtna N. Ves - Hrušovany (M. Candrák, Tomka, P. Rybanský - Ligocký).

DORAST

I. LSDZ a LMDZ - 28. 9. o 10.00 a 12.30 h Trnava - Nitra (Šípoš, Valla, na Lokomotíve), 1. 10. o 13.00 a 15.30 h Nitra - Rapid (Vlk, Valko).

II. LSDZ a LMDZ - 29. 9. o 10.00 a 12.30 h Nitra B - Šaľa (Múčka, Žákech), Inter B - Levice.

III. LSD a LMD - 25. 9. o 14.00 a 16.00 h Štúrovo - N. Mesto (V. Caňo, Kasznár), 28. 9. o 10.00 a 12.30 h Senica - Sereď (Belanský, Lauko), Galanta - TTS Trenčín (Marinčák, Grznár), D. Streda - ČFK Nitra (Kiss, Pintér, v M. Blahove), N. Zámky - FC ViOn (Gunda, Formel), 29. 9. o 10.00 a 12.30 h Piešťany - Topoľčany (Černek, Gallo), Komárno - Dubnica B (Prešinský, Škadra).

IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 28. 9. o 12.30 h Kolárovo - Želiezovce (Tomčík), o 15.00 h Topoľčianky - Tlmače (Prepelica), 29. 9. o 12.30 h Šamorín - D. Streda (Baňár), V. Meder - Hurbanovo (P. Bachratý), Vráble - Chrenová (Bebjak), Šahy - H. Saliby (M. Štrba), Dvory n/Ž. - Zbehy (Kompas), Janíkovce - N. Zámky B (Z. Barczi).

V. LIGA JUH - 29. 9. o 12.30 h Topoľnica - Sládkovičovo (M. Bachratý), V. Úľany - Vrakúň (Édes), Tešedíkovo - Trstice (Tonkó), N. Život - Ivanka (Šamko), Lužianky - Váhovce (Mikušovič), Čenkovce - Matúškovo (Žigo), Pata - Sľažany (Gibas), H. Kráľová - Neded (Marko).

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 29. 9. o 13.00 h Čechynce - D. Obdokovce (Krpala, M. Kopačka), Lehota - Čeľadice (Miko, Kamenický), Selice - Rumanová (Filová, Lérint), Cabaj-Čápor - Močenok A (R. Botka, Kukla), Klasov - Rišňovce (Baraník, Duchoň), Nová Ves n/Ž. - Trnovec (Javorník, Andraško).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 29. 9. o 10.30 h Močenok B - Diakovce (Hadnaď, Császár), o 13.00 h Jarok - Nitra C (Lukacsovics, Behál), Veľký Cetín - Výč.-Opatovce (ZsFZ, ZsFZ), Šaľa-Veča - Svätoplukovo (Császár, Baboš st.), N. Sady-Čab - Hájske (Jamrichová, Moravec).

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 27. 9. o 16.00 h Branč - Kolíňany (I. Tábi ml, Fábry), 29. 9. o 13.00 h Dražovce - Mojmírovce (Vaško, Formela), Žirany - D. Krškany (Valent, Kunkel), N. Hrnčiarovce - Lúčnica (Žáčiková, Mi. Kollárik).

OM ZL. MORAVCE sk. D - 29. 9. o 13.00 h Hosťovce - Č. Kľačany (Debnár, Malý), Machulince - Beladice (Ma. Kollárik, Ostertág), Žitavany - Slepčany (Mihál, Rebo).

Žiaci

I. LSŽZ a LMŽZ - 28. 9. o 10.00 a 12.00 h Myjava/T. Lúka - Nové Zámky (Truhlík, Skaličan), Nitra - Levice (Komžík, Kusala), PVFA Bratislava - Dun. Streda.

II. LSŽ a LMŽ - 28. 9. o 9.30 a 11.30 h Topoľčany - Lok. Trnava (Janus, Miksa), o 10.00 a 12.00 h N. Mesto - Levice B (Ježík, Marcinát), o 14.00 a 16.00 h Vráble - Chrenová (F. Farkaš, Barcík), 29. 9. o 10.00 a 11.45 h P. Bystrica - Nitra B (Skaličan, Truhlík), o 10.00 a 12.00 h Partizánske - Komárno (M. Gálik, Bojda), o 11.30 a 13.15 h Hor. Nitra - Šaľa (Čulák, M. Mokoš, v Čereňanoch).

III. LSŽ a LMŽ JUHOVÝCHOD - 28. 9. o 9.30 a 11.00 h Šahy - Chrenová (Dvornák, Mizerák), o 10.00 a 11.30 h FC ViOn - Kolárovo (Laco, Cabaj, ihr. Calex), o 14.00 a 16.00 h Nitra C - Tvrdošovce (Zsebi, Kéry, v Mlynárciach), Šurany - Rybník (Valko, Gocník), 29. 9. o 9.30 a 11.00 h Hurbanovo - Želiezovce (Mihálik, Koleňák), N. Zámky B - ČFK Nitra (Labai, Vajzer, na Sihoti), o 9.30 a 11.30 h Sereď - Šaľa B (Šašo, Macháček), o 10.00 a 11.30 h Štúrovo - Galanta (Gádoši, Jakubec).

KS SŽ JUH - 28. 9. o 13.00 h Topoľčianky - Janíkovce (Hrubo), o 15.00 h Močenok - Hájske (Zverka), o 16.00 h Sládkovičovo - Neded (Miklovič), Šamorín - Vlčany (Tóth), Výčapy-Opatovce - D. Streda B (Cabaj), Trnovec n/V. - Ivanka (S. Barczi).

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 28. 9. o 10.00 h Selice - Tešedíkovo (Baboš st.), o 15.00 h Poľný Kesov - H. Kráľová (Miklovič), Branč - Diakovce (Baraník), D. Krškany - Cabaj-Čápor (Kóňa), Svätoplukovo - Mojmírovce (Kompas).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 28. 9. o 15.00 h N. Hrnčiarovce - Dražovce (Filová), Lukáčovce - V. Zálužie (Vindiš), N. Sady-Čab - Jarok (Mareček), Alekšince - Zbehy (Vaško), Čakajovce - Lehota (Moravec.

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 28. 9. o 15.00 h Čechynce - D. Štitáre (Fábry), Kolíňany - D. Obdokovce (Palkovič), Lúčnica - Veľký Cetín (Jamrichová), Hosťová - Pohranice (Vanyo), Žirany - Vinodol (Miko), Golianovo - Klasov (Borčin).

OM ZLATÉ MORAVCE sk. D - 28. 9. o 15.00 h Nová Ves - Hostie (Činger), Žitavany - Velčice (Valent), Tek. Nemce - Slepčany (Valkovič), Sľažany - Neverice (Bača), Machulince - T. Mlyňany (Malček), Č. Kľačany - Beladice (Rebo).

ŽENY

I. LIGA ŽENY (žiačky) - 25. 9. o 15.00 h (13.30 h) Čadca - M. Dvorníky (Andová), o 16.00 h (14.30 h) N. Zámky - Nitra (Kubica, vPalárikove).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  2. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  8. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  9. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  10. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 30 875
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 28 356
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 12 645
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 10 164
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 074
  6. Ohlúpli sme počas Covid roka? 8 303
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 535
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 642
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 342
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 978
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Marián Tvrdoň je v Ústí nad Labem už sedem rokov, letné (18. 8.) 27. narodeniny však už možno oslávi na lukratívnejšej adrese.

Ščasný: Máme na stred II. ligy, bez posíl tu nebudem

Už teraz je neskoro, vie tréner Nitry po vyhorení so Šamorínom.

Tréner Nitry Michal Ščasný.
Pre obyvateľov Galanty už funguje online rezervačný systém.

Koronavírus: Odberné miesta v Galante (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Galante

V Nitre otvorili tri materské školy a päť školských klubov

Riaditeľky posudzujú zamestnanie oboch rodičov.

Ilustračné foto

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Odišiel prvý tréner majstra sveta, lúčil sa s ním aj hokejový reprezentant

Gustáv „Guňo“ Buček nás opustil 7. januára vo veku 77 rokov.

Už ste čítali?