Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom v budúcom kole?

POHÁR ZsFZ - 1. kolo (1. zápasy) - 4. 9. o 16.30 h Tovarníky - Topoľčany (Laco), Levice - Tlmače (Pichňa), Pata - Sládkovičovo (Javor), FC ViOn - FC ViOn B (Prešinský), Štúrovo - V. Ludince (Kálmán), DAC B - Báč (Hracho), Komjatice - N. Zámky (Gunda), Neded - Šamorín (Grznár), Šaľa - Nitra B (Z. Barczi), FC Majorka - Komárno (Michlian, vo Sv. Petri), Kalná - Želiezovce (M. Barcík), Baloň - Trstice (Pintér), Močenok - Zbehy (Vikor), Lapáš - Zbrojníky (Pucher), Gabčíkovo - Vieska (Strasser), Marcelová - Kolárovo (Hamran), D. Ohaj - Zemné (Strečko).

Skryť Vypnúť reklamu

III. LIGA - 7. 9. o 16.00 h Levice - Bánovce (Divéky), 8. 9. o 10.30 h Sládkovičovo - Topoľčany (Černek), FC ViOn - Myjava/T. Lúka (Gunda), o 16.00 h Trnava B - Šaľa (Peťovský, v Hlohovci), Štúrovo - Neded (Koníček), D. Vestenice - N. Zámky (Kalčík), Báč - Led. Rovne (Laco).

IV. LIGA JV - 7. 9. o 16.00 h Želiezovce - Komárno (Kvaššay), 8. 9. o 16.00 h Pata - Kolárovo (Paulovič), FC ViOn B/Volkovce - Vráble (R. Farkaš, vo Volkovciach), Baloň - Bánov (Kastelovič), H. Saliby - ČFK Nitra (Fabian), Močenok - Šamorín (Belanský), Gabčíkovo - Lapáš (Opačitý), Tlmače - V. Ludince (Žalud).

IV. LIGA SZ - 8. 9. o 10.30 h Tovarníky - Hrnčiarovce (Kadlíček).

V. LIGA J - 8. 9. o 10.30 h Baka - Vlčany (Lenhart), o 16.00 h Vieska - Výčapy-Opatovce (Šimon), H. Kráľová - V. Cetín (Igaz), Topoľčianky - N. Život (Karnay), Topoľníky - Zbehy (Dobrotka), Matúškovo - Nitra B/Mlynárce (Bílek), Galanta - V. Úľany (Vánik), Trstice - DAC B/O. Potôň (Faltejsek).

Skryť Vypnúť reklamu

V. LIGA Z - 8. 9. o 16.00 h Bojná - Moravany (Mikušovič).

OM NITRA-ŠAĽA - 8. 9. o 10.30 h ŠK Močenok - Cabaj-Čápor (Baboš st., Baboš ml., Hadnaď - Dubec), o 15.30 h Nová Ves n/Ž. - Čechynce (Grman, Kóňa, Süttö - Sokol), Janíkovce - Klasov (Mi. Kollárik, ZsFZ, ZsFZ - Bakai), Trnovec - Šaľa B/Selice (Lešš, Bachratý, Csaszár - Vindiš), Rišňovce - Lehota (Behál, Kompas, J. Szabo - Kleštinec), Ivanka - Golianovo (J. Botka, ZsFZ, Bernát - Pecúch), Rumanová - D. Obdokovce (Hádek, Ivančík, Lukacsovics - Pacher), Čeľadice - Chrenová (Lerint, Zeman, Jamrichová - Kukla).

II. A TRIEDA - 7. 9. o 15.30 h Štefanovičová - Diakovce (Baláž, Paukov, Kunkel), 8. 9. o 10.30 h Svätoplukovo - Dlhá n/V. (Joniak, Bujalko), o 15.30 h Šaľa-Veča - Jarok (Mareček, Baboš ml., Baboš st.), Šurianky - Alekšince (Andraško, Fábry), Hájske - V. Zálužie (Kamenický, Gajan, Žáčiková - Vilímek), Čakajovce - Poľný Kesov (Vagner, Baraník), Tešedíkovo - Lužianky (Vanyo, Borčin, Javorník - Cabaj).

Skryť Vypnúť reklamu

II. B TRIEDA - 8. 9. o 10.30 h Horný Ohaj - Pohranice (Mihál, Malý), D. Krškany - D. Štitáre (Miklovič, I. Tábi st.), o 15.30 h Hosťová - Mojmírovce (Fázik, Vaško, Ma. Kollárik - Inovecký), N. Hrnčiarovce - Branč (D. Kopačka, Kutlák - Miklóš), Lúčnica - Žirany (Duchoň, Moravec), Kolíňany - Vinodol (Kukla, Gombík), Jelenec - Paňa (Kotrec, Pekár).

III. A TRIEDA - 8. 9. o 10.30 h Hruboňovo - Jelšovce (Domasta, Veselka), o 15.30 h Báb - Podhorany (Hadnaď, Bujalko), N. Sady-Čab - V. Dolina (Veselka, Domasta), D. Lefantovce - Lukáčovce (I. Tábi st., Miklovič), Kynek - H. Lefantovce (Ment, Miko).

III. B TRIEDA - 7. 9. o 15.30 h Lapáš B - Čifáre (Joniak, Bujalko), 8. 9. o 10.30 h Ivanka B - Melek (Jaraba, Činger), Dyčka - Tajná (Bacsay, Vajíček), o 15.30 h Babindol - Žitavce (Ostertág, Srnka). Dohrávka - 6. 9. o 16.30 h Lapáš B - Babindol (Lukacsovics, Žáčiková, Jamrichová).

OM ZLATÉ MORAVCE - 8. 9. o 10.30 h Slepčany - Hosťovce (Hrušovský, Šomogyi), o 13.30 h Žitavany - Č. Hrádok (Vajíček, Bacsay), o 15.30 h ViOn C/Hostie - Machulince (Vindiš, Palkovič - Ballay), Chyzerovce - Tek. Nemce (Bacsay, Vajíček - Szikora), Obyce - Skýcov (Valkovič, Bača), Č. Kľačany - Lovce (Paukov, Valent), o 16.00 h Sľažany - Velčice (M. Kopačka, ZsFZ - Ševčík).

II. C TRIEDA - 8. 9. o 10.30 h Ladice - J. Kostoľany (Palkovič, Vindiš o 15.30 h V. Vozokany - Beladice (Bujalko, Joniak), Choča - Martin n/Ž. (Činger, Jaraba), T. Mlyňany - Mankovce (Šomogyi, Hrušovský), Neverice - Žikava (Kunkel, Krpala), Nevidzany - Prílepy (Malý, Mihál).

MO TOPOĽČANY - 8. 9. o 10.30 h Chrabrany - N. Blatnica (Babušík, Jul. Klačanský, Meluš - Žál), o 11.00 h Prašice - Radošina (Pavlík, M. Rybanský, Trenčanský - J. Candrák), o 16.00 h Čermany - Urmince (Ladický, Babkovič, Kluka - Ligocký), Mýtna N. Ves - Solčany (Kakula, Toman, Vojtela - M. Kaník), Hrušovany - Práznovce (Dubný, Štreicher, Petruš - J. Mokoš), Topoľčany B - Nemčice (Jakubík, Orságh, Babušík - Jančovič), Jacovce - H. Obdokovce (Barát, Vaňo, Pastor - Dubný), Krnča - Ludanice (M. Candrák, Tomka, P. Rybanský - Grenčík).

DORAST

I. LSDZ a LMDZ - 7. 9. o 10.00 a 12.30 h Devín - Nitra.

II. LSDZ a LMDZ - 7. 9. o 10.00 a 12.30 h Šaľa - Trnava B, 8. 9. o 10.00 a 12.30 h Nitra B - Slovan B, Levice - P. Bystrica.

III. LSD a LMD - 7. 9. o 10.00 a 12.30 h D. Streda - Štúrovo, N. Zámky - Komárno, FC ViOn - Hor. Nitra, 8. 9. o 10.00 a 12.30 h ČFK Nitra - Galanta, Topoľčany - Sereď.

IV. LIGA JV - 7. 9. o 10.00 h Chrenová - Šamorín, o 16.00 h Zbehy - V. Meder, 8. 9. o 10.30 h Hurbanovo - Želiezovce, o 13.00 h N. Zámky B - Vráble, o 13.30 h Dvory n/Ž. - Kolárovo, Janíkovce - Šahy, H. Saliby - Topoľčianky, Tlmače - D. Streda B.

V. LIGA J - 7. 9. o 16.00 h Neded - Lužianky, Váhovce - V. Úľany, 8. 9. o 13.30 h Pata - Topoľnica, H. Kráľová - Čenkovce, Sľažany - N. Život, Matúškovo - Tešedíkovo, Ivanka - Sládkovičovo, Trstice - Vrakúň.

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 7. 9. o 15.30 h Močenok A - Golianovo (Csaszár, Bachratý), 8. 9. o 13.30 h Nová Ves n/Ž. - Čechynce (Kóňa, Süttö), Trnovec - Selice (Bachratý, Császár), Rišňovce - Lehota (Kompas, J. Szabo), Rumanová - D. Obdokovce (Ivančík, Lukacsovics).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 8. 9. o 10.30 h Výčapy-Opatovce - Močenok B (Pekár, Kotrec), Vlčany - Diakovce (Vaško, Formela), o 13.30 h Šaľa-Veča - Jarok (Baboš ml., Baboš st.), N. Sady-Čab - Veľký Cetín (Domasta, Veselka), Hájske - V. Zálužie (Gajan, Žáčiková).

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 8. 9. o 12.30 h D. Krškany - Dražovce (I. Tábi st., Miklovič), o 13.30 h N. Hrnčiarovce - Branč (Kutlák, D. Kopačka), Lúčnica - Žirany (Moravec, Duchoň), Kolíňany - Vinodol (Gombík, Kukla).

OM ZLATÉ MORAVCE sk. D - 6. 9. o 14.30 h Žitavany - Machulince (Paukov, Kunkel), 8. 9. o 10.30 h Beladice - Hosťovce (Baláž, Kunkel), 13.00 h Slepčany - Č. Kľačany (Šomogyi, Hrušovský).

Žiaci

I. LSŽZ a LMŽZ - 3. 9. o 14.00 a 16.00 h Trnava - Nitra, Púchov - N. Zámky, Prievidza - Dun. Streda, 7. 9. o 10.00 a 12.00 h Nitra - SFM Senec, Levice - Myjava/T. Lúka, N. Zámky - Slovan, 8. 9. o 10.00 a 12.00 h Dun. Streda - Bánovce.

II. LSŽ a LMŽ - 4. 9. o 14.30 a 16.00 h Chrenová - Komárno, 7. 9. o 9.30 a 11.00 h Horná Nitra - Topoľčany, o 9.30 a 11.30 h Komárno - Levice B, 8. 9. o 10.00 a 12.00 h Šaľa - Senica, o 13.00 a 15.00 h Piešťany - Vráble, o 15.00 a 17.00 h Nitra B - Chrenová.

III. LSŽ a LMŽ JV - 7. 9. o 10.00 a 11.30 h ČFK Nitra - Hurbanovo, Želiezovce - Šaľa B, o 10.00 a 12.00 h Galanta - FC ViOn, o 11.00 a 12.30 h Tvrdošovce - Kolárovo, o 14.30 a 16.30 h Šurany - Šahy, Rybník - Štúrovo, 8. 9. o 9.30 a 11.00 h N. Zámky - Sereď, Chrenová B - Nitra C.

KS SŽ J - 7. 9. o 14.30 h Topoľčianky - Močenok, o 16.30 h Trnovec - Sládkovičovo, Janíkovce - Výč.-Opatovce, Ivanka - Šamorín, Hájske - Neded, 8. 9. o 14.00 h D. Streda B - Vlčany.

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 7. 9. o 15.00 h D. Krškany - P. Kesov (Žáčiková), Svätoplukovo - Branč (Ma. Kollárik), Mojmírovce - Selice (Mi. Kollárik), Cabaj-Čápor - H. Kráľová (Domasta), Diakovce - Tešedíkovo (Hadnaď).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 7. 9. o 14.00 h Lapáš - V. Zálužie (Bujalko), o 15.00 h Alekšince - N. Hrnčiarovce (Vindiš), Čakajovce - N. Sady-Čab (J. Botka), Zbehy - Lukáčovce (Gajan), Jarok - Dražovce (Miko).

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 7. 9. o 15.00 h Žirany - Čechynce (Szalai), Golianovo - Hosťová (Baraník), Klasov - Lúčnica (Zeman), Vinodol - Kolíňany (Javorník), Pohranice - D. Štitáre (Fázik), V. Cetín - D. Obdokovce (Fábry).

OM ZLATÉ MORAVCE sk. D - 7. 9. o 15.00 h Machulince - Nová Ves (Debnár), Č. Kľačany - Sľažany (Malý), Beladice - T. Nemce (Mihál), T. Mlyňany - Žitavany (Malček), Neverice - Hostie (Rebo), Slepčany - Velčice (Činger).

ŽENY

I. liga ženy (žiačky) - 7. 9. o 15.00 (13.30) h Slovan - N. Zámky, Ekonóm - M. Dvorníky, 8. 9. o 15.00 (13.30) h Nitra - Žiarn/Hr.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  2. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  3. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  4. Bývanie v meste predlžuje život
  5. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  6. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  7. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  8. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  9. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  10. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  2. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  3. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  4. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  5. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  6. Bývanie v meste predlžuje život
  7. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  8. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  9. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  10. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 28 390
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 20 971
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 13 384
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 12 952
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 447
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 185
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 050
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 774
  9. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 7 495
  10. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 458
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Staré divadlo je pripravené hrať okamžite, otázkou je pre koho

Divadlo hralo najmä organizované predstavenia pre školy a škôlky. Tým sa v súčasnosti hromadné podujatia neodporúčajú.

Martin Kusenda, riaditeľ Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.
Ilustračné

Nitriansky primátor Hattas je pozitívny. Radnicu nezatvoria

Otestovať sa pôjdu aj Hattasovi najbližší spolupracovníci.

Primátor Marek Hattas.

Od Perkyho po Čáru. Spoznajte najlepších 40-tnikov v šiestej lige

Dvaja z nich nechýbali na ihrisku v desiatich kolách ani minútu!

Predstavujeme vám najlepších štyridsiatnikov v šiestej lige ObFZ Nitra. Na tejto snímke z duelu Mojmírovce - Chrenová sú dvaja z elitnej jedenástky.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Tragická nehoda si vyžiadala jeden život

Pri nehode v meste Šaštín-Stráže jeden človek zomrel a traja sa zranili

Po požiari: Vôbec neviem, ale čo už, stalo sa

Zadné stavy domu zhoreli. Požiar likvidovalo päť profesionálnych a 21 dobrovoľných hasičov. Na boj s plameňmi použili zhruba 63-tisíc litrov vody.

Už ste čítali?