V. liga Juh - Na čele duo bez straty, v Mlynárciach bez gólov

Výčapy-Opatovce - Baka 1:3 (0:3), 78. S. Molnár - 1. a 45. (11 m) L. Horváth, 19. Š. Hollósi. Už v 20. sek. Horváth po centri Hollósiho trafil z voleja a hostia boli razom psychicky na koni. Domáci sa tiež snažili, ale po ďalšej hrúbke bola narážačka Hollósiho s Horváthom úderná. Na dôvažok, po zákroku Pekára na Andrejkovicsa hostia zvyšovali. Hostitelia to nezabalili, ale gólové korenie im vystačilo iba na korigujúci zásah S. Molnára.

V.-Opatovce: Pintér - Obertáš (40. Šulgan), Košťál, Tkáčik, Magáth - Čery, S. Molnár, Pekár, L. Molnár - Pavlovič, Kellner. Baka: Zs. Nagy - I. Nagy, Berényi, Andrejkovics, Zsemlye - Tóth (88. Piros), Soós (72. Rácz), Horváth, Hollósi - Mórocz (69. Oravec), Turza.

Zbehy - Veľký Cetín 4:0 (2:0), 15. A. Mellen (11 m), 22. R. Zentko, 80. M. Kopec, 85. M. Beňuš. Domáci začali dobre a opäť otvárali skóre z penalty - po faule Kökényesiho na Kopca. Onedlho Zentko zvyšoval hlavou po rohu Mellena. Postupne sa hra vyrovnala a v závere polčasu mali šance aj hostia (Kiác, Kmetyo). Po prestávke sa hralo naďalej pomerne fifty-fifty, ale v závere mali viac z hry domáci. Kopec si spracoval na prsia a zvýšil, skóre uzavrel Beňuš po kombinácii strelou zo 6 m.

Zbehy: Vernarec - P. Lopaška, Šmitala, Barvínek, Fúska - Zentko, Beňuš (88. Solčanský), Mellen, Ťapušík - Šóš (90. Čentéš), Kopec (83. M. Lopaška). V. Cetín: J. Szusztor - L. Szusztor (46. Kurcsa), Kökényesi, Jaruska, Jócsik - Kmetyo (60. Csanda), Belányi (85. Bridiš), Bujalko, Vajda - Dudás, Kiác.

Nitra B/Mlynárce - TIBI H. Kráľová 0:0. V Mlynárciach sa hral bojovný, vyrovnaný zápas so šancami na oboch stranách. Skóre mohli otvoriť hosťujúci Kollár a Tvrdoň, resp. domáci Levický či Fogada. Šťastie skúšal Fejdi strelou a nevyšlo ani sóla Úja. Po prestávke domáci zvýšili úsilie a vytvorili si päť gólových šancí, najväčšie Gál a Fogada trikrát. Hostia sa po prestávke zamerali na ubránenie cenného bodu.

FC B: Senecký - Mikulášik, Uher (46. Varga), Levický, Gál, Prešinský (85. Blažo), Minárik, Fogada, Lehocký, Šimunek, Bochnovič. H. Kráľová: Lenický - Paška, Tvrdoň, Sklenár - L. Lencsés, Frkala, Kokeš (75. Nagy), Fejdi, Tóth - Kollár, Új.

Vlčany - Topoľčianky 3:1 (1:1), 27. a 84. P. Mego, 70. L. Mészáros - 45. M. Mašír. V úvodnom nápore domácich nevyužil šance Karvai, ale po jeho úniku sa už čerstvý Mego nemýlil - 1:0. V 39. min Prešinský trafil brvno. Tatran sa sporadicky snažil ohroziť Kaštiaka a vyrovnal do šatne po krídelnej akcii zásluhou Mašíra. Po zmene strán sa hralo prakticky na jednu bránu a domáci si vytvárali jednu šancu za druhou. Mészáros sa presadil po rozohratí trestného kopu a po úniku Karvaia pečatil výsledok Mego do prázdnej brány.

Vlčany: Kaštiak - Šreyer, Cs. Tóth, Györi (20. Mego), Oroszi - Ács, Prešinský, Čiernik (46. Brnula), Mészáros (84. Holbík) - Takács, Karvai. Topoľčianky: Dodok - Chabreček, Solčiansky, Gajdošík, Mašír, Magušin, Kéry (90. Šútor), Ivanička, Polák, Tonkovič, Zemanovič (75. Chren).

Trstice - Galanta 3:1 (1:0), 35. J. Hromada, 52. E. Dohorák (11 m), 72. M. Takács - 63. J. Szöcs. V prvom dejstve sa hralo väčšinou medzi 16-tkami. Najprv zaujala šancu Hromadu, ktorý nedal, ale v 35. min. už po peknej akcii obstrelil brankára. Pred odchodom do šatní fauloval Valenský mimo 16-tky Hromadu a šiel pod sprchy. Po prestávke z náporu Trstíc rezultovala jedenástka po faule na Somogyiho. Potom sa bojovní hostia osmelili a Szöcs z 30 m od žrde znížil, ale po rohu Takács prestrelil všetko a rozhodol.

Trstice: Negyedi - Gányi, Molnár, Sárkány - Pint, Schweiger, Takács, Györi - Hromada (85. Juhos), Somogyi (75. Erdélyi), Dohorák. Galanta: Valenský - Forró, Ondrejo, Nyíregyházki, Kondé, L. Varga, Szöcs, A. Varga, Nagy (76. Horňáček), R. Mikuš (70. Francisci), Papanek (45. Šalka).

O. Potôň/DAC B - Matúškovo 6:0 (5:0), 12. a 24. Zs. Polák, 14. a 35. (11 m) K. Csicsai, 30. P. Varga, 78. R. Stojka. Domáci nováčika nepodcenili a od úvodu išli na plné obrátky. Súpera predčili prakticky vo všetkých parametroch a už do prestávky viedli o päť gólov! To ešte Perczel a Mészáros nastrelili žrď. Mladý celok hostí zaostával v osobných súbojoch. Po prestávke sa naďalej hralo viac na polovicii hostí, ale domácim chýbal moment prekvapenia. Akurát striedajúci Stojka sa presadil zblízka.

DAC B: Póda - Perczel, Mórocz (46. T. Varga), Lukovics, Varga, Polák (62. Marcinko), Ďurica, Egri (75. Stojka), Mészáros, Csicsai, Sováb. Matúškovo: Pista - Horváth (46. D. Kiss), Pányik, Kollarovič (83. Miklós), Bosák, Mészáros, Varga, Brizlák, Puškel, A. Kiss, Menyhárt (46. Šimonič).

Veľké Úľany - Topoľníky 1:2 (0:2), 85. J. Jasovský (11 m) - 10. A. Csölle, 30. P. Lelkes. V I. polčase boli futbalovejším tímom hostia, hoci prišli len jedenásti. Csölle namieril z voleja po akcii Libárdiho a Lelkes zvyšoval po vyšachovaní domácej obrany. Po prestávke domáci zatlačili súpera, ale nemali šťastie v koncovke. Topoľníky sa zamerali len na bránenie a nakoniec taktickou hrou dosiahli tri body. Stav korigoval domáci brankár z penalty.

V. Úľany: Jasovský - Katona (34. Tavali), Lovász, Horváth, Kovács, Ti. Németh (77. Tornyai), Kováč, Halász, To. Németh (46. Múcska), Hanzel, Szalay. Topoľníky: Gróf - Vyskoč, Balogh, Gáspár, A. Nagy - Baranovics, L. Nagy, Libárdi, Fucsek - Lelkes, Csölle.

Nový Život - Vieska 1:1 (0:0), 65. J. Nyársik - 71. J. Csepi. Dobrý zápas priniesol v prvom polčase pár možností na oboch stranách. Mierne navrch mali domáci - v 15. min. Királyho strelu z 18 m Tóth vyškriabal na roh a v 42. min. Nyársik nevyužil brejk na brankára. Po prestávke mohli skóre otvoriť Gašparík a Farkas (trafil žrď). V 65. po akcii Kľúčika dorážal Nyársik, ale po rohu hostia vyrovnali Csepim. V závere šla Zimova hlavička nad bránu.

N. Život: Múcska - Tondra, Solčiansky, Kadvaň, Kľúčik, Medvec (70. Domonkos), Király (80. Kuczman), Zima, J. Farkas (80. Príbelský), Cs. Németh, Nyársik. Vieska: Tóth - Domonkos, Koczó, Kálmán, Író, P. Molnár, Puha (65. Jány), Csóka (46. Audi), Gašparík, Bogyai, Csepi (83. A. Molnár).

16. Výč.-Opatovce 2 0 0 2 3:9 0 (-3)

najlepší strelci: 3 - K. Csicsai (O. Potôň/DAC B), 2 - L. Horváth (Baka), Zs. Polák (O. Potôň/DAC B), P. Mego (Vlčany), A. Mellen, M. Beňuš, R. Zentko (Zbehy).