Nedeľa, 6. december, 2020 | Meniny má MikulášKrížovkyKrížovky

II. B tr. Nitra-Šaľa - Mojmírovce a Pohranice školili svojich súperov

Mojmírovce - Dolné Krškany 4:1 (3:0), 32. P. Mihálik, 43., 45. a 73. F. Trvalec - 50. Ľ. Galo. Úvodný polčas bol vyrovnaný, no po góle Mihálika domácim narástli krídla čo využil F. Trvalec na strelenie dvoch gólov. Krškany po zmene strán gólom Gala síce znížili no tretí gól Trvalca definitívne zmaril nádeje hostí. R Somogyi, 120.

Kolíňany - Jelenec 0:1 (0:0), 62. V. Penzeš. V hodovom zápase v ktorom sa od úvodu "iskrilo", ťahali domáci za kratší koniec, keď o jediný gól zápasu sa postarala v druhom polčase dvojica Hók-Penzeš, keď prvý menovaný potiahol po kraji a jeho center usmernil do brány Penzeš. R I. Tábi st., 250.

Dolné Štitáre - Lúčnica 2:1 (1:0), 26. V. Nagy, 90+. R. Vagai - 61. P. Šarközy. Domáci mali celozápasovú miernu prevahu, z čoho rezultoval i úvodný gól Nagya. Po zmene strán hostia vďaka Šarközymu vyrovnali, ale v nadstavenom čase akcia Labaia s Vagaiom skončila v sieti hostí. R Lérint, 70.

Vinodol - N. Hrnčiarovce 1:1 (1:0), 35. M. Macek - 86. R. Jakab. Úvodné dejstvo patrilo hosťom, ale tí okrem zahodenej penalty (R. Szombath) a dvoch brvien nevyťažili nič. Bol to Vinodol, ktorí šiel do vedenia gólom Maceka. Po zmene strán domáci ožili, vyrovnali hru, no gólovo sa ujala len Jakabova strela, znamenajúca remízu. R Mareček, 100.

Žirany - Branč 2:2 (0:2), 60. a 70. V. Benko - 38. a 44. E. Selecký. V zápas dobrej úrovne mali do polčasu miernu prevahu domáci, no boli to paradoxne hostia, ktorí dvomi gólmi išli do vedenia. Do druhého polčasu vybehli Žirany s cieľom čo-to urobiť z výsledkom a bol nakoniec z toho bod po dvoch presných zásahoch Benka. R Grman, 100.

Pohranice - Hosťová 6:1 (3:0), M. Pócsik 3, O. Molnár 2, M. Konde - J. Boszorád. ČK:_M. Konde, V. Bachan - D. Matyo. V derby zápase od úvodu hralo prím domáce mužstvo, ktoré i napriek snahe "Geste", rozhodlo už do polčasu. Po zmene strán sa iba dohrávalo, a okrem gólov v nervóznom závere zaujal "červený mariáš". R Behál, 80.

Paňa - Horný Ohaj 1:2 (0:1), 57. P. Baboš - 30. P. Melišík, 80. F. Krčmár. Vo vyrovnanom zápase sa síce v prvom polčase sa hralo v réžii Ohaja, ktorý sa i ujal vedenia gólom Melišíka, ale po zmene strán poľavenie hostí využil Baboš na vyrovnanie. Rozuzlenie prišlo v závere, keď využil zaváhanie obrany Krčmár a hlavou rozhodol. R Malý, 150.

14. D. Krškany 2 0 0 2 1:5 0 ( 0)

najlepší strelci: 4 - E. Selecký (Branč), 3 - F. Trvalec (Mojmírovce), M. Pócsik (Pohranice), 2 - E. Morvay (Branč), M. Valent, I. Mlynek (Lúčnica), P. Mihálik, R. Mesároš (Mojmírovce), O. Molnár (Pohranice), V. Benko (Žirany).