Pondelok, 5. jún, 2023 | Meniny má Laura

Kam za futbalom?

Pohár ZsFZ - predkolo (1. zápasy) - 7. 8. o 17.30 h Tovarníky - Rybany (Lenhart), Piešťany - Bojná (J. Oppenberger), Kalná n/Hr. - Vráble (Dvornák), Galanta - Pata (Santa), FC ViOn B/Volkovce - Topoľčianky (Hrubo), Baloň - Baka (Tóth), Trstice - H. Saliby (Schmidt), H. Kráľová - Močenok (S. Barczi), N. Život - Gabčíkovo (Belanský), Lapáš - Výčapy-Opatovce (Formel), V. Úľany - Šamorín (Lauko), Nitra B/Mlynárce - ČFK Nitra (Pichňa), Zbehy - V. Cetín (Prepelica), Vlčany - DAC B/O. Potôň (Zsebi), Matúškovo - Vieska (Poništ), Topoľníky - FC Majorka (Pucher)

SkryťVypnúť reklamu

III. LIGA - 10. 8. o 17.00 h Levice - Šaľa (Hracho), 11. 8. o 10.30 h Topoľčany - J. Bohunice (Koníček), Sládkovičovo - Neded (Ježík), FC ViOn - N. Zámky (Černek), o 17.00 h Trnava B - Báč (Marinčák), Štúrovo - D. Vestenice (Gunda).

IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 10. 8. o 17.00 h Komárno - Bánov (Gašparovič), Želiezovce - Šamorín (Hrubo), 11. 8. o 17.00 h Vráble - Kolárovo (Jediný), Pata - ČFK Nitra (Belanský), FC ViOn B/Volkovce - Lapáš (Tomčík), Baloň - V. Ludince (Gibas), H. Saliby - Tlmače (Kálmán), Močenok - Gabčíkovo (Michna).

IV. LIGA SEVEROZÁPAD - 10. 8. o 10.30 h Tovarníky - Púchov B (Dvornák).

V. LIGA JUH - 10. 8. o 17.00 h Topoľčianky - D. Streda B (Adamkovič), 11. 8. o 17.00 h Zbehy - Výčapy-Opatovce (Marko), V. Cetín - N. Život (Rosa), Vieska - Nitra B (Karnay), H. Kráľová - V. Úľany (Rybanský), Topoľníky - Vlčany (Babrnák), Matúškovo - Trstice (Šeben), Galanta - Baka (Ďatko).

SkryťVypnúť reklamu

V. LIGA ZÁPAD - 11. 8. o 17.00 h Bojná - Čáčov (Vikor).

OM NITRA-ŠAĽA - 11. 8. o 10.30 h ŠK Močenok - D. Obdokovce (Andraško, Formela, Kamenický - Sokol), o 16.30 h Cabaj-Čápor - Čechynce (Behál, Borčin, R. Botka - Szikora), Klasov - Šaľa B/Selice (D. Kukla, Fázik, Ment - Ľ. Ballay), Nová Ves n/Ž. - Lehota (I. Tábi st., Gajan, Fábry - Ivanovič), Janíkovce - Golianovo (Hrušovský, ZsFZ, Šomogyi - Gajan), Trnovec - Chrenová (J. Baboš st., Bujko, Bachratý - Kleštinec), Rišňovce - Čeľadice (Vágner, Miko, Jamrichová - G. Kukla), Ivanka - Rumanová (Bácsay, Hadnaď, Császár - Ševčík).

II. A TRIEDA - 11. 8. o 10.30 h Svätoplukovo - Štefanovičová (Duchoň, Ivančík - Pacher), o 16.30 h V. Zálužie - Jarok (Grman, Kóňa - Bakai), Alekšince - Dlhá n/V. (Mareček, Baranik), Šaľa-Veča - Poľný Kesov (Kamenický, Andraško), Šurianky - Lužianky (Ostertág, J. Szabo), Hájske - Diakovce (Hádek, Palkovič), Čakajovce - Tešedíkovo (Lerint, Süttö).

SkryťVypnúť reklamu

II. B TRIEDA - 11. 8. o 10.30 h Horný Ohaj - Jelenec (Süttö, Lerint), o 16.30 h Žirany - Mojmírovce (Paukov, Filová), Branč - Pohranice (Duchoň, Ivančík), Hosťová - Vinodol (Joniak, Jaraba), N. Hrnčiarovce - D. Štitáre (Vajíček, Lešš - Pecúch), Lúčnica - Paňa (Vanyo, Zeman - Mikloš), Kolíňany - D. Krškany (Bujalko, Činger).

III. A TRIEDA - 11. 8. o 10.30 h D. Lefantovce - Hruboňovo (Palkovič, Gombík), o 16.30 h Lukáčovce - Podhorany (Moravec, Javorník), V. Dolina - Jelšovce (Szalai, I. Tábi ml.), Báb - H. Lefantovce (Šimor, Pekár), N. Sady-Čab - Kynek (Formela, Vaško).

III. B TRIEDA - 11. 8. o 10.30 h Tajná - Čifáre (Jaraba, Joniak), Melek - Žitavce (Činger, Bujalko), Ivanka B - Dyčka (R, R), o 16.30 h Lapáš B - Babindol (R, R).

OM ZLATÉ MORAVCE - 11. 8. o 10.30 h Sľažany - Slepčany (Mi. Kollárik, Miklovič - Dubec), o 16.30 h Skýcov - Machulince (J. Botka, Bernát - Rógl), Tek. Nemce - Lovce (Mihál, Malý), ViOn C/Hostie - Velčice (D. Kopačka, Kusala), Chyzerovce - Hosťovce (Miklovič, Mi. Kollárik - Vindiš), Obyce - Č. Hrádok (M. Kopačka, Kunkel), Č. Kľačany - Žitavany (Kotrec, Ma. Kollárik - Vilímek).

II. C TRIEDA - 11. 8. o 10.30 h Martin n/Ž. - Beladice (Ma. Kollárik, Kotrec), J. Kostoľany - Mankovce (Valkovič, Debnár), Ladice - Prílepy (Bernát, J. Botka), o 16.30 h V. Vozokany - Žikava (Baláž, Malček), Choča - Nevidzany (Debnár, Valkovič), T. Mlyňany - Neverice (Rebo, Valent).

MO TOPOĽČANY - 11. 8. o 10.30 h Chrabrany - Jacovce (Bolfa, Kutiš, Orságh - M. Grác), o 17.00 h Práznovce - Urmince (Farkaš, Čulák, Ježík - Kajzer), Solčany - Nemčice (Tomka, M. Candrák, Barát - Goga), Čermany - N. Blatnica (Meluš, Šlosár, Šmitala - M. Mokoš), Mýtna N. Ves - Ludanice (Pastor, Jakubík, Babušík - J. Candrák), Hrušovany - Radošina (Wenderla, Kakula, Vaňo - Grenčík), Topoľčany B - H. Obdokovce (Júl. Klačanský, Dubný, Števčík - J. Mokoš, v N. Strede), Krnča - Prašice (Pavlík, Rybanský, Babkovič - Ligocký).

II. TRIEDA - 11. 8. o 10.30 h Krtovce - Kovarce (Vaňo, Wenderla, Pastor - Hrončok), o 11.00 h V. Ripňany - Preseľany (Toman, Barát, Trenčanský - Síleš), Koniarovce - V. Dvorany (Vojtela, Babušík, Ján Klačanský - Mandúch), o 17.00 h Závada - Kamanová (Ján Klačanský, Gregorík, Vojtela - Dubný), H. Chlebany - Behynce (Pukanec, Zifčák, Čižmár - Jančovič), Oponice - V. Bedzany (Ladický, J. Grác, Trenčanský - Antal), H. Štitáre - Tovarníky B (Kluka, Dubaj, Poništ - Žák), Krušovce - Rajčany (Petruš, Štreicher, Danko - Janík).

III. TRIEDA - 10. 8. o 17.00 h N. Blatnica B - Norovce (Šlosár, Meluš), 11. 8. o 10.30 h Bojná/M. Dvorany - Šalgovce (Jakubík, Tomka), o 17.00 h Lipovník - Velušovce (Vendég, Jakubička), M. Ripňany - Orešany (Krepuš, Šimon), Blesovce - Hajná N. Ves (Šatan, Kelner), Kuzmice - Čeľadince (Augustinek, Magdolen), Tesáre - Jacovce B (Žember, Šiška).

DORAST

I. LSDZ a LMDZ - 7. 8. o 15.00 a 17.30 h Nitra - Trnava (Šimon), 10. 8. o 12.15 a 14.45 h Rapid - Nitra (Pavlík).

II. LSDZ a LMDZ - 1. kolo 10. 8. o 10.00 a 12.30 h Šaľa - Iskra Petržalka (J. Šmidovič, Žalud), 11. 8. o 10.00 a 12.30 h Nitra B - P. Bystrica (Šimurka, Kútny), Levice - Artm. Petržalka (Gocník, Hrubo).

III. LSD a LMD - 10. 8. o 10.00 a 12.30 h D. Streda - Piešťany (Santa, M. Šmidovič, v M. Blahove), N. Zámky - Senica (Gocník, Vörös), FC ViOn - N. Mesto (Prešinský, Vanyo, ihr. Calex), 11. 8. o 10.00 a 12.30 h Horná Nitra - Štúrovo (Laco, Adamkovič, v Novákoch), Komárno - Galanta (Tóth, Sklenár), ČFK Nitra - Sereď (S. Barczi, Zsebi), Dubnica B - Topoľčany (Lieskovský, Štepanovič).

IV. LIGA JUHOVÝCHOD -10. 8. o 14.30 h Chrenová - Hurbanovo (Baňár), 11. 8. o 13.00 h N. Zámky B - Želiezovce (Poništ), o 14.30 h Vráble - Kolárovo (Otrubčák), Šahy - V. Meder (Ábel), Dvory n/Ž. - Topoľčianky (Lenhart), Janíkovce - Šamorín (Kéry), Zbehy - D. Streda B (Cifrík), H. Saliby - Tlmače (Kasáš).

IV. LIGA SEVEROZÁPAD - 10. 8. o 12.45 h Tovarníky - Čáčov (Janus), 11. 8. o 14.30 h Radošina - J. Bohunice (Žákech).

V. LIGA JUH - 10. 8. o 17.00 h Neded - Sládkovičovo (Karnay), Váhovce - Ivanka (Macháček), 11. 8. o 14.30 h Lužianky - Topoľnica (Vajzer), Čenkovce - N. Život (Koberčík), Pata - Tešedíkovo (Lauko), H. Kráľová - V. Úľany (Cabaj), Sľažany - Vrakúň (Zverka), Matúškovo - Trebatice (M. Szabo).

V. LIGA ZÁPAD - 10. 8. o 17.00 h Suchá n/P. - Ludanice (Jurena), 11. 8. o 14.30 h Veselé - Bojná (Macháček), Hrušovany - Ružindol (Brath).

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 10. 8. o 16.30 h Močenok A - Rumanová (Baboš ml., Baboš st.), 11. 8. o 14.30 h Cabaj-Čápor - Čechynce (Borčin, R. Botka), Klasov - Selice (Fázik, Ment), Nová Ves n/Ž. - Lehota (Gajan, Fábry), Rišňovce - Čeľadice (Miko, Jamrichová).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 11. 8. o 13.00 h Svätoplukovo - Vlčany (Ivančík, Duchoň), o 14.30 h V. Zálužie - Jarok (Kóňa, Grman), Šaľa-Veča - Močenok B (Andraško, Kamenický), N. Sady-Čab - Nitra C (Vaško, Formela), Hájske - Diakovce (Palkovič, Hádek).

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 11. 8. o 14.30 h Žirany - Mojmírovce (Filová, Paukov), N. Hrnčiarovce - Dražovce (Lešš, Vajíček), Lapáš - Jelenec (R, R), Kolíňany - D. Krškany (Činger, Bujalko).

OM ZLATÉ MORAVCE sk. D - 11. 8. o 10.30 h Beladice - Slepčany (Stríž, Paukov), o 14.30 h Machulince - Hosťovce (Kunkel, M. Kopačka), Č. Kľačany - Žitavany (Ma. Kollárik, Kotrec).

MO TOPOĽČANY - 10. 8. o 14.50 h Chrabrany - Jacovce (Zifčák, Vendég), o 17.00 h Kovarce - V. Bedzany (Kakula, Šiška), 11. 8. o 8.50 h V. Ripňany - Preseľany (Barát, Trenčanský), o 14.50 h Práznovce - Urmince (Čulák, Ježík), Solčany - Nemčice (M. Candrák, Barát), Čermany - N. Blatnica (Šlosár, Šmitala), N. Streda - H. Obdokovce (Dubný, Števčík), Krnča - Prašice (Rybanský, Babkovič).

II. TRIEDA - 11. 8. o 8.50 h Koniarovce - V. Dvorany (Babušík, Ján Klačanský), o 14.50 h Závada - Kamanová (Gregorík, Vojtela), H. Chlebany - Behynce (Zifčák, Čižmár), H. Štitáre - Kuzmice (Dubaj, Poništ), Krušovce - Rajčany (Štreicher, Danko).

Žiaci

I. LSŽZ a LMŽZ - 10. 8. o 10.00 a 12.00 h Nitra - Inter (R. Farkaš, Kasznár), Levice - Prievidza (Černák, Kálmán), 11. 8. o 10.00 a 12.00 h D. Streda - Artm. Petržalka (Prešinský, Formel, v M. Blahove).

II. LSŽ a LMŽ - 10. 8. o 14.30 a 16.30 h TTS Trenčín - Chrenová (R, R), 11. 8. o 9.30 a 11.00 h Horná Nitra - Vráble (Bebjak, Igaz, v Novákoch), o 10.00 a 12.00 h Šaľa - Levice B (Mišák, Cabaj), o 12.30 a 14.00 h Lok. Trnava - Nitra B (Hoferka, Masár), o 15.00 a 13.30 h Piešťany - Komárno (M. Bachratý, OFZ).

III. LSŽ a LMŽ JUHOVÝCHOD - 10. 8. o 10.00 a 11.30 h Štúrovo - Sereď (Ábel, Mizerák), o 10.00 a 12.00 h Galanta - Želiezovce (Pintér, P. Bachratý), o 14.30 a 16.30 h Šahy - Hurbanovo (Mizerák, Ábel), Šurany - FC ViOn (I. Guliš, Ďatko), Rybník - Šaľa B (Szmuda, H. Kováč), ČFK Nitra - Kolárovo (M. Bachratý, OFZ), 11. 8. o 9.30 a 11.00 h N. Zámky B - Nitra C (Poništ, OFZ, na Sihoti), Chrenová B - Tvrdošovce (Kahún, Vachula).

KS SŽ JUH - 10. 8. o 14.30 h Topoľčianky - Vlčany (Mišák), o 16.30 h Výčapy-Opatovce - Sládkovičovo (Opačitý), Močenok - Šamorín (Vajzer), Trnovec n/V. - Neded (Škadra), Janíkovce - D. Streda B (Pichňa), Ivanka - Hájske (Komžík).

KS SŽ ZÁPAD - 10. 8. o 16.30 h Urmince - J. Bohunice (Kastelovič), Solčany - Hrnčiarovce(Cabaj).

Najčítanejšie na My Nitra

Inzercia - Tlačové správy

  1. Plánujete toto leto dovolenku v Chorvátsku?
  2. HYPONÁJOM, odložte hypotéku a svoj nový byt splácajte už teraz
  3. Lunička potrebuje súrne pomoc, aby mohla rásť.
  4. Prečo sa oplatí nakupovať na online trhovisku? Poznáme dôvody
  5. Vypočítali sme vaše budúce dôchodky
  6. Hodnotenie profesionála: testovali sme hotely v Side a Beleku
  7. Kúpa investičného bytu je aktuálne výhodnejšia aj vďaka bonusom
  8. Zuzana Vačková: Verím, že lásku ešte stretnem
  1. Po košickom úspechu pobočka aj v Bratislave
  2. Vypočítali sme vaše budúce dôchodky
  3. Prečo sa oplatí nakupovať na online trhovisku? Poznáme dôvody
  4. Lunička potrebuje súrne pomoc, aby mohla rásť.
  5. Čierne zlato zeme premenili v Lipanoch na aquaparkové potešenie
  6. Slováci milujú grilovanie s rodinou a priateľmi, ukázal prieskum
  7. Z vernostných kariet Terno a Kraj sa stávajú už aj platobné
  8. Čítanie vytvára pre vaše deti bezpečný prístav!
  1. Staršie domy zatepľujú druhýkrát. Majitelia urobili chybu 16 914
  2. Hodnotenie profesionála: testovali sme hotely v Side a Beleku 11 388
  3. Aká má byť hrúbka izolácie pri rekonštrukcii domu? 9 029
  4. Kúpa investičného bytu je aktuálne výhodnejšia aj vďaka bonusom 8 394
  5. Zuzana Vačková: Verím, že lásku ešte stretnem 5 571
  6. Dovolenkový raj kúsok za hranicami 4 324
  7. Plánujete toto leto dovolenku v Chorvátsku? 3 772
  8. Tesco v Levoči otvára jedinečnú predajňu 3 631

Blogy SME

  1. Eva Gallova: Vtipy, ktoré si zobral Noé do bárky
  2. Júlia Piraňa Mikolášiková: Čo má spoločné nový zástupca policajných odborov s vojnou v bezpečnostných zložkách?
  3. Roman Daniel Baranek: „Terike, zober obed Rudimu!“
  4. Radka Wagingerová: Ako strategicky bojovať s tisíckami ton textilného odpadu ročne?
  5. Michael Achberger: Ako získať plážovú postavu za 30 dní: sprievodca letnou výzvou
  6. Ivan Čáni: Erik Tomáš a nie len jeho falošne stratená pamäť ...
  7. Júlia Piraňa Mikolášiková: Kajúcnik sľuboval milión za vraždu, tvrdí iný kajúcnik. Obete aj sledoval
  8. Jozef Varga: Krkavci / 11. /
  1. Ľudmila Križanovská: Známy spevák šlágrov zneuctil pamiatku Daniela Heribana 139 823
  2. Ján Šeďo: Kto vie, kde sa hrabal predtým a potom deťom rozdával zmrzlinu... 17 294
  3. Miroslav Kocúr: Fico mení hru. Karty má opäť falošné. 15 615
  4. Elena Antalová: Dano...Počul tajomný akord ako Cohen, a jeho srdce už nevládalo zaspievať Aleluja 12 428
  5. Vladimír Bilohuščin: Zápasník Vémola by bol podľa starých pravidiel mŕtvy 10 868
  6. Miroslav Kocúr: Príklad Handzuš 8 504
  7. Ján Šeďo: "Vstupom do EÚ Slovenská republika zanikla", občaňák môžeme zahodiť. 7 676
  8. Ján Šeďo: Čo tak raz valorizáciu dôchodkov urobiť obrátenou lineárnou závislosťou ? 6 975
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 62. - Arktída - Špicbergy alebo Svalbard?
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 61. - Arktída - Jan Mayen, nenápadný ostrov s pútavou minulosťou
  3. Monika Nagyova: Každá rodina má svojho gamblera
  4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 60. - Kapitán Henry Hudson a jeho štyri expedície v rokoch 1607 - 1611
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 59. - Po kom bol pomenovaný Drakeov prieliv?
  6. Monika Nagyova: Afganka Slovákom: Neviete, čo máte
  7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 58. - Reinhold Messner: Antarktída - nebo aj peklo zároveň, 2/2 (1990)
  8. Monika Nagyova: Moje blogovanie dosiahlo plnoletosť. Čitatelia mi občas dajú zabrať.
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Tieto inzeráty nájdete aj v tlačenej verzii novín MY v danom týždni.


11 h
Bývalý futbalový reprezentant Henrich Benčík (vľavo) šéfuje ČFK Nitra spolu s Tiborom Straňákom.

Dostane najväčší klub v Nitre nové meno?


14 h
Mojmírovce zdolali Čakajovce rozdielom triedy.

7. LIGA: Rišňovce i Mojmírovce doma zvíťazili na nulu.


Peter Popelka 16 h
Futbalisti Čechyniec (v bielo-čiernych dresoch) v sobotu vyhrali na Dyčke 6:1.

Sumáre troch ôsmych líg ObFZ Nitra s rubrikou ZAUJALI V KOLE.


a 2 ďalší 15 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Projekt, ktorý odštartoval vlani v Banskej Bystrici, priniesol alarmujúce čísla.


3. jún

Na mieste zasahujú všetky záchranné zložky.


15 h

Stavať chcú aj podnikatelia.


1. jún

Po desiatich rokoch vodohospodári sprístupnili pre verejnosť vnútrajšok priehrady.


2. jún

Blogy SME

  1. Eva Gallova: Vtipy, ktoré si zobral Noé do bárky
  2. Júlia Piraňa Mikolášiková: Čo má spoločné nový zástupca policajných odborov s vojnou v bezpečnostných zložkách?
  3. Roman Daniel Baranek: „Terike, zober obed Rudimu!“
  4. Radka Wagingerová: Ako strategicky bojovať s tisíckami ton textilného odpadu ročne?
  5. Michael Achberger: Ako získať plážovú postavu za 30 dní: sprievodca letnou výzvou
  6. Ivan Čáni: Erik Tomáš a nie len jeho falošne stratená pamäť ...
  7. Júlia Piraňa Mikolášiková: Kajúcnik sľuboval milión za vraždu, tvrdí iný kajúcnik. Obete aj sledoval
  8. Jozef Varga: Krkavci / 11. /
  1. Ľudmila Križanovská: Známy spevák šlágrov zneuctil pamiatku Daniela Heribana 139 823
  2. Ján Šeďo: Kto vie, kde sa hrabal predtým a potom deťom rozdával zmrzlinu... 17 294
  3. Miroslav Kocúr: Fico mení hru. Karty má opäť falošné. 15 615
  4. Elena Antalová: Dano...Počul tajomný akord ako Cohen, a jeho srdce už nevládalo zaspievať Aleluja 12 428
  5. Vladimír Bilohuščin: Zápasník Vémola by bol podľa starých pravidiel mŕtvy 10 868
  6. Miroslav Kocúr: Príklad Handzuš 8 504
  7. Ján Šeďo: "Vstupom do EÚ Slovenská republika zanikla", občaňák môžeme zahodiť. 7 676
  8. Ján Šeďo: Čo tak raz valorizáciu dôchodkov urobiť obrátenou lineárnou závislosťou ? 6 975
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 62. - Arktída - Špicbergy alebo Svalbard?
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 61. - Arktída - Jan Mayen, nenápadný ostrov s pútavou minulosťou
  3. Monika Nagyova: Každá rodina má svojho gamblera
  4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 60. - Kapitán Henry Hudson a jeho štyri expedície v rokoch 1607 - 1611
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 59. - Po kom bol pomenovaný Drakeov prieliv?
  6. Monika Nagyova: Afganka Slovákom: Neviete, čo máte
  7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 58. - Reinhold Messner: Antarktída - nebo aj peklo zároveň, 2/2 (1990)
  8. Monika Nagyova: Moje blogovanie dosiahlo plnoletosť. Čitatelia mi občas dajú zabrať.

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu