II. A trieda Nitra-Šaľa
1. kolo - 11. 8. o 16.30 h
V. Zálužie - Jarok
Alekšince - Dlhá n/V.
Šaľa-Veča - Poľný Kesov
Šurianky - Lužianky
Hájske - Diakovce
Svätoplukovo - Štefanovičová
Čakajovce - Tešedíkovo
2. kolo - 18. 8. o 16.00 h
Jarok - Tešedíkovo
Štefanovičová - Čakajovce
Diakovce - Svätoplukovo
Lužianky - Hájske
Poľný Kesov - Šurianky
Dlhá n/V. - Šaľa-Veča
V. Zálužie - Alekšince
3. kolo - 25. 8. o 16.00 h
Alekšince - Jarok
Šaľa-Veča - V. Zálužie
Šurianky - Dlhá n/V.
Hájske - Poľný Kesov
Svätoplukovo - Lužianky
Čakajovce - Diakovce
Tešedíkovo - Štefanovičová
13. kolo - 29. 8. o 16.00 h
Čakajovce - Jarok
Tešedíkovo - Svätoplukovo
Štefanovičová - Hájske
Diakovce - Šurianky
Lužianky - Šaľa-Veča
Poľný Kesov - Alekšince
Dlhá n/V. - V. Zálužie
4. kolo - 1. 9. o 15.30 h
Jarok - Štefanovičová
Diakovce - Tešedíkovo
Lužianky - Čakajovce
Poľný Kesov - Svätoplukovo
Dlhá n/V. - Hájske
V. Zálužie - Šurianky
Alekšince - Šaľa-Veča
5. kolo - 8. 9. o 15.30 h
Šaľa-Veča - Jarok
Šurianky - Alekšince
Hájske - V. Zálužie
Svätoplukovo - Dlhá n/V.
Čakajovce - Poľný Kesov
Tešedíkovo - Lužianky
Štefanovičová - Diakovce
6. kolo - 15. 9. o 15.30 h
Jarok - Diakovce
Lužianky - Štefanovičová
Poľný Kesov - Tešedíkovo
Dlhá n/V. - Čakajovce
V. Zálužie - Svätoplukovo
Alekšince - Hájske
Šaľa-Veča - Šurianky
7. kolo - 22. 9. o 15.00 h
Šurianky - Jarok
Hájske - Šaľa-Veča
Svätoplukovo - Alekšince
Čakajovce - V. Zálužie
Tešedíkovo - Dlhá n/V.
Štefanovičová - Poľný Kesov
Diakovce - Lužianky
8. kolo - 29. 9. o 15.00 h
Jarok - Lužianky
Poľný Kesov - Diakovce
Dlhá n/V. - Štefanovičová
V. Zálužie - Tešedíkovo
Alekšince - Čakajovce
Šaľa-Veča - Svätoplukovo
Šurianky - Hájske
9. kolo - 6. 10. o 14.30 h
Hájske - Jarok
Svätoplukovo - Šurianky
Čakajovce - Šaľa-Veča
Tešedíkovo - Alekšince
Štefanovičová - V. Zálužie
Diakovce - Dlhá n/V.
Lužianky - Poľný Kesov
10. kolo - 13. 10. o 14.30 h
Jarok - Poľný Kesov
Dlhá n/V. - Lužianky
V. Zálužie - Diakovce
Alekšince - Štefanovičová
Šaľa-Veča - Tešedíkovo
Šurianky - Čakajovce
Hájske - Svätoplukovo
11. kolo - 20. 10. o 14.00 h
Svätoplukovo - Jarok
Čakajovce - Hájske
Tešedíkovo - Šurianky
Štefanovičová - Šaľa-Veča
Diakovce - Alekšince
Lužianky - V. Zálužie
Poľný Kesov - Dlhá n/V.
12. kolo - 27. 10. o 14.00 h
Jarok - Dlhá n/V.
V. Zálužie - Poľný Kesov
Alekšince - Lužianky
Šaľa-Veča - Diakovce
Šurianky - Štefanovičová
Hájske - Tešedíkovo
Svätoplukovo - Čakajovce
II. B trieda Nitra-Šaľa
1. kolo - 11. 8. o 16.30 h
Žirany - Mojmírovce
Branč - Pohranice
Hosťová - Vinodol
N. Hrnčiarovce - D. Štitáre
Lúčnica - Paňa
Horný Ohaj - Jelenec
Kolíňany - D. Krškany
2. kolo - 18. 8. o 16.00 h
Mojmírovce - D. Krškany
Jelenec - Kolíňany
Paňa - Horný Ohaj
D. Štitáre - Lúčnica
Vinodol - N. Hrnčiarovce
Pohranice - Hosťová
Žirany - Branč
3. kolo - 25. 8. o 16.00 h
Branč - Mojmírovce
Hosťová - Žirany
N. Hrnčiarovce - Pohranice
Lúčnica - Vinodol
Horný Ohaj - D. Štitáre
Kolíňany - Paňa
D. Krškany - Jelenec
13. kolo - 29. 8. o 16.00 h
Kolíňany - Mojmírovce
D. Krškany - Horný Ohaj
Jelenec - Lúčnica
Paňa - N. Hrnčiarovce
D. Štitáre - Hosťová
Vinodol - Branč
Pohranice - Žirany
4. kolo - 1. 9. o 15.30 h
Mojmírovce - Jelenec
Paňa - D. Krškany
D. Štitáre - Kolíňany
Vinodol - Horný Ohaj
Pohranice - Lúčnica
Žirany - N. Hrnčiarovce
Branč - Hosťová
5. kolo - 8. 9. o 15.30 h
Hosťová - Mojmírovce
N. Hrnčiarovce - Branč
Lúčnica - Žirany
Horný Ohaj - Pohranice
Kolíňany - Vinodol
D. Krškany - D. Štitáre
Jelenec - Paňa
6. kolo - 15. 9. o 15.30 h
Mojmírovce - Paňa
D. Štitáre - Jelenec
Vinodol - D. Krškany
Pohranice - Kolíňany
Žirany - Horný Ohaj
Branč - Lúčnica
Hosťová - N. Hrnčiarovce
7. kolo - 22. 9. o 15.00 h
N. Hrnčiarovce - Mojmírovce
Lúčnica - Hosťová
Horný Ohaj - Branč
Kolíňany - Žirany
D. Krškany - Pohranice
Jelenec - Vinodol
Paňa - D. Štitáre
8. kolo - 29. 9. o 15.00 h
Mojmírovce - D. Štitáre
Vinodol - Paňa
Pohranice - Jelenec
Žirany - D. Krškany
Branč - Kolíňany
Hosťová - Horný Ohaj
N. Hrnčiarovce - Lúčnica
9. kolo - 6. 10. o 14.30 h
Lúčnica - Mojmírovce
Horný Ohaj - N. Hrnčiarovce
Kolíňany - Hosťová
D. Krškany - Branč
Jelenec - Žirany
Paňa - Pohranice
D. Štitáre - Vinodol
10. kolo - 13. 10. o 14.30 h
Mojmírovce - Vinodol
Pohranice - D. Štitáre
Žirany - Paňa
Branč - Jelenec
Hosťová - D. Krškany
N. Hrnčiarovce - Kolíňany
Lúčnica - Horný Ohaj
11. kolo - 20. 10. o 14.00 h
Horný Ohaj - Mojmírovce
Kolíňany - Lúčnica
D. Krškany - N. Hrnčiarovce
Jelenec - Hosťová
Paňa - Branč
D. Štitáre - Žirany
Vinodol - Pohranice
12. kolo - 27. 10. o 14.00 h
Mojmírovce - Pohranice
Žirany - Vinodol
Branč - D. Štitáre
Hosťová - Paňa
N. Hrnčiarovce - Jelenec
Lúčnica - D. Krškany
Horný Ohaj - Kolíňany