Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom v budúcom kole?

II. LIGA - 18. 5. o 17.00 h Nitra - Vranov (P. Šuniar), Topoľčany - R. Sobota (Tomčík), Humenné - Zl. Moravce (Tabiš), Dun. Streda - Ličartovce (Fízel).

III. LIGA - 18. 5. o 17.00 h Bánovce - Sládkovičovo (Kéry), Šaľa - Levice (Frič), 19. 5. o 17.00 h N. Mesto - Štúrovo (Vnuk), Senica - Strojár (Kalčík), V. Kostoľany - N. Zámky (Kiss), Neded - J. Bohunice (Poruban).

IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 18. 5. o 17.00 h Komárno - Močenok (Košík), 19. 5. o 10.30 h FC ViOn - H. Saliby (Kvaššay), o 17.00 h Gabčíkovo - Vráble (Kraslan), Tlmače - Kolárovo (Kováč), Tvrdošovce - Baloň (Klabník), Lapáš - Želiezovce (Patka), V. Ludince - Šamorín (Mokoš), Báč - Galanta (Lieskovský).

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA SEVEROZÁPAD - 19. 5. o 17.00 h Tovarníky - Púchov B (Lenhart).

V. LIGA JUH - 19. 5. o 10.30 h Baka - H. Potôň (Kmeťko), o 17.00 h Trstice - H. Kráľová (Žákech), Nová Ves - Topoľníky (Labai), Č. Kľačany - N. Život (Bača), Pata - Výčapy-Opatovce (Masár), Zbehy - Nitra B/Mlynárce (Édes), V. Úľany - D. Streda B (Bílek), Sereď - Vlčany (Vánik).

V. LIGA ZÁPAD - 19. 5. o 10.00 h Čáčov - H. Obdokovce (Nedveď), o 17.00 h Šulekovo - Solčany (Vikor).

POHÁR ZsFZ - finále - 1. zápas - 22. 5. o 17.00 h Strojár Nitra - Myjava/T. Lúka.

OM NITRA-ŠAĽA - 19. 5. o 17.00 h D. Obdokovce - Hájske (Valkovič, Mihál, Malček), Trnovec - Chrenová (Palkovič, Domasta, Pekár), Alekšince - Ivanka (Duchoň, Mi. Kollárik, Borčin), Klasov - Rumanová (I. Tábi st., Srnka, Gajan), Veľký Cetín - Čechynce (Kopačka, Furda, Valent - Gajan), Lehota - Čeľadice (Šimor, Süttö, R. Botka), Šaľa B/Selice - Rišňovce (Andraško, Kamenický, I. Tábi), Cabaj-Čápor - Janíkovce (R, R, R).

Skryť Vypnúť reklamu

II. A TRIEDA - 17. 5. o 17.30 h Šaľa-Veča - Štefanovičová (Moravec, Fázik), 19. 5. o 10.30 h Lužianky - Štefanovičová (Bácsay, Baboš ml., Bachratý), ŠK Močenok - Žihárec (Behál, Javorník, Császár - Rógl), H. Lefantovce - Diakovce (Grman, Zverka), o 17.00 h Čakajovce - Svätoplukovo (Hrušovský, Somogyi), Šaľa-Veča - V. Zálužie (Behál, Javorník), P. Kesov - Kráľová n/V. (Polocik, Bujko), Šurianky - Tešedíkovo (Kukla, Jamrichová - Sokol).

II. B TRIEDA - 19. 5. o 10.30 h Dyčka - N. Hrnčiarovce (J. Botka, Bernát, Činger - Lauko), D. Krškany - D. Štitáre (S. Szabo, J. Szabo), o 17.00 h Pohranice - Golianovo (Darnadi, Ma. Kollárik, Fábry - Szikora), Lúčnica - Horný Ohaj (Paukov, K. Kusala), Hosťová - Žirany (R, R - Révay), Jelenec - Kolíňany (Kunkel, Nagy, Činger - Ševčík), Mojmírovce - Vinodol (Baboš st., Lešš, Žáčiková).

Skryť Vypnúť reklamu

III. A TRIEDA - 19. 5. o 10.30 h Jarok - Dlhá n/V. (Szalai, Ment - Ľ. Ballay), Podhorany - D. Lefantovce (Kutlák, Debnár), o 17.00 h Lukáčovce - Hruboňovo (Vajíček, Raska), N. Sady-Čab - Kynek (Baboš ml., Bácsay), Dražovce - Jelšovce (Debnár, Kutlák), Báb - V. Dolina (Bernát, J. Botka).

III. B TRIEDA - 19. 5. o 10.30 h Melek - Tajná (Malý, Baláž), o 14.30 h Pohranice B - Ivanka B (Ma. Kollárik, Fábry), o 17.00 h Branč - Babindol (Kerimov, Lerint), Paňa - Žitavce (Baláž, Malý), Čifáre a Lapáš B voľno.

OM ZLATÉ MORAVCE - 19. 5. o 10.30 h Velčice - Lovce (Paukov, Rebo), o 17.00 h Topoľčianky - Volkovce (R, R, R - Kukla), Machulince - Chyzerovce (Ostertág, Lukacsovics), Obyce - Sľažany (Hádek, Ivančík), Skýcov - Žitavany (M. Formela, Moravec - Bakai), Hostie - Č. Hrádok (Miklovič, Fázik), Hosťovce majú voľno.

II. C TRIEDA - 19. 5. o 10.30 h Martin n/Ž. - Choča (P. Kusala, Gábriš), Prílepy - Neverice (Ivančík, Hádek), Žikava - J. Kostoľany (Fázik, Miklovič - Pacher), Ladice - Slepčany (Moravec, M. Formela - Kleštinec), o 17.00 h T. Mlyňany - Mankovce (Rebo, Krpala), V. Vozokany - Tek. Nemce (Gábriš, P. Kusala - Mikloš).

MO TOPOĽČANY - 19. 5. o 11.00 h Urmince - Chrabrany (Števčík, Vaňo, Toman - J. Mokoš), o 17.00 h Mýtna Nová Ves - Preseľany (M. Čulák, Šlosár, Babkovič - J. Candrák), Čermany - Topoľčany B (Belianský, J. Grác, Babušík - Síleš), Sl. Bojná - Ludanice (Jakubík, Dubný, Zifčák - Kajzer), Radošina - Jacovce (Kakula, Pastor, Ján Klačanský - M. Mokoš), Nemčice - Krnča (Jul. Klačanský, Pavlík, Hazucha - Grenčík), Práznovce - Tovarníky B (M. Candrák, Tomka, M. Rybanský

- Ligocký), Hrušovany - Prašice (Ladický, Meluš, Vojtela - M. Janík).

II. TRIEDA - 19. 5. o 17.00 h Tesáre - Krtovce (Bujna, Wenderla - Švajlen), V. Ripňany - Krušovce (Paulovič, I. Čulák, Kutiš - Šiška), Kamanová - Oponice (Augustínek, Toman - Jančovič), V. Dvorany - H. Chlebany (Štreicher, Petruš - Žák), Závada - Koniarovce (Trenčanský, Šatan - Martinovič), H. Štitáre -V. Bedzany (Ježík, Orságh, Pukanec - Mandúch), Rajčany - Behynce (Gregorík, Farkaš - Antal), N. Blatnica - Kuzmice (Vaňo, Števčík - Hrončok).

III. TRIEDA - 19. 5. o 10.30 h Šalgovce - Kovarce (Šmitala, Vendég), Hajná N. Ves - Velušovce (Murko, Kvačala), o 17.00 h M. Ripňany - Vozokany (Kvačala, Murko), Blesovce - Čeladince (Šimon, Krepuš), Jacovce B - Lipovník (Dubaj, Kluka), Norovce - Orešany (Vendég, Šmitala).

I. LIGA ŽENY (žiačky) - 18. 5. o 15.00 (13.30) h Nitra - Žilina (Barczi).

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 18. 5. o 10.00 a 12.30 h Iskra Petržalka - Levice, Koba Senec - Dun. Streda, 19. 5. o 10.00 a 12.30 h Topoľčany - Lok. Trnava (Divéky, Marko), Slovan B - Nitra B.

III. LSD a LMD - 18. 5. o 10.00 a 12.30 h Štúrovo - Partizánske (Valko, Černák), FC ViOn - Galanta (F. Farkaš, Hengerics), N. Zámky - Bánovce (Gunda, Vrábel), Sereď - N. Mesto (Černek, Otrubčák), 19. 5. o 10.00 a 12.30 h Komárno - Senica (Michlian, Kasznár), Zl. Moravce - P. Bystrica (Kováčik, Michna).

IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 18. 5. 14.30 h Šahy - Vráble (Ábel), Dvory n/Ž. - D. Streda B (Grznár), V. Meder - Šamorín (P. Bachratý), o 15.00 h Topoľčianky - Váhovce (Miksa), o 17.00 h Želiezovce - Chrenová (Baňár), 19. 5. o 14.30 h Tlmače - Kolárovo (Mikulaj), Strojár - Zbehy (Javor), o 15.00 h N. Zámky B - H. Saliby (Tomčík).

IV. LIGA SEVEROZÁPAD - 18. 5. o 17.00 h Hrušovany - Nemšová (Kračmer,), 19. 5. o 14.30 h Tovarníky - D. Vestenice (Múčka).

V. LIGA JUH - 18. 5. o 14.30 h Lužianky - Ivanka (Komžík), Sládkovičovo - Janíkovce (Palocsányi, v M. Mači), 19. 5. o 14.30 h Trstice - H. Kráľová (Mišák), Nová Ves - Topoľníky (Ďatko), Č. Kľačany - N. Život (Šálek), Pata - Matúškovo (Oppenberger), Topoľnica - Čenkovce (Černák).

V. LIGA ZÁPAD - 18. 5. o 17.00 h Preseľany - Sl. Trnava (Mišák), 19. 5. o 14.30 h Radošina - Suchá n/P. (Vilímek), Holíč - Krušovce (Rybanský), Drahovce - Bojná (Gálik).

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 19. 5. o 15.00 h D. Obdokovce - Hájske (Mihál, Malček), Klasov - Rumanová (Srnka, Gajan), Veľký Cetín - Čechynce (Furda, Valent), Lehota - Čeľadice (Süttö, R. Botka), Selice - Rišňovce (Kamenický, I. Tábi ml.)

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 18. 5. o 15.00 h Báb - Neded (M. Formela, Miko), N. Sady-Čab - Diakovce (F. Formela, Mareček), 19. 5. o 10.30 h Močenok - Žihárec (Hrušovský, Somogyi), Výč.-Opatovce - V. Zálužie (Jamrichová, Kukla), o 15.00 h Čakajovce - Svätoplukovo (Somogyi), Šaľa-Veča - Vlčany (Javorník), Dražovce majú voľno.

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 19. 5. o 12.30 h Jarok - Golianovo (Ment, Szalai), o 15.00 h Jelenec - N. Hrnčiarovce (Nagy, Činger), Branč - Žirany (Lerint), Mojmírovce - Vinodol (Lešš, Žáčiková).

OM ZLATÉ MORAVCE - 19. 5. o 10.30 h Nevidzany - Slepčany (Valent, Furda), Beladice - Hosťovce (Malček, Mihál), o 15.00 h Obyce - Sľažany (Ivančík).

MO TOPOĽČANY - 18. 5. o 14.50 h V. Ripňany - Jacovce (Petruš), 19. 5. o 8.50 h Urmince - Chrabrany (Vaňo, Toman), o 10.30 h N. Blatnica - Prašice (Števčík), o 14.50 h Mýtna N. Ves - H. Obdokovce (Šlosár, Babkovič), Čermany - N. Streda (J. Grác, Babušík), Solčany - Ludanice (Pukanec), Nemčice - Krnča (Pavlík, Hazucha), Práznovce -V. Bedzany (Tomka, M. Rybanský).

II. TRIEDA - 19. 5. o 14.50 h V. Dvorany - H. Chlebany (Petruš), Kamanová - Oponice (Toman), Závada - Koniarovce (Šatan), Rajčany - Behynce (Farkaš).

Žiaci

I. LSŽZ a LMŽZ - 15. 5. o 13.00 a 15.00 h Levice - Púchov (Prešinský, Pichňa), Nitra - SFM Senec (Škadra, Formel), Myjava - N. Zámky (Kravárik, Paulovič), Trenčín - Dun. Streda (Dohnanská, Kvaššay).

II. LSŽ a LMŽ - 15. 5. o 15.00 a 16.30 h P. Bystrica - Nitra B (Čacho, Hanták), 16. 5. o 15.45 a 17.15 h Bánovce - Chrenová (Mišák, Adamkovič), 18. 5. o 10.00 a 12.00 h Calex Zl. Moravce - Nitra B (Bebjak, Miksa), 19. 5. o 10.00 a 11.30 h P. Bystrica - Šaľa (Belanský, Žalud), o 13.30 a 15.00 h Piešťany - Levice B (Cabaj, Burza), 22. 5. o 12.00 a 13.30 h TTS Trenčín - Topoľčany (Ježík, Jambor).

III. LSŽ a LMŽ JUHOVÝCHOD - 18. 5. o 10.45 a 9.30 h Kolárovo - Tvrdošovce (Tonkó, P. Bachratý), o 11.00 a 9.30 h Šahy - Strojár (M. Štrba, A. Štrba), o 10.00 a 11.30 h Šaľa B - Štúrovo (Novák, Šaš), o 13.00 a 15.00 h Hurbanovo - Vráble (Šebeň, Kyselica), o 15.00 a 17.00 h Šamorín - N. Zámky B (Abrahám, Rublík), Galanta - Šurany (Šaš, Novák), 19. 5. o 9.30 a 11.30 h Sereď - FC ViOn (Vanya, M. Bachratý).

KS SŽ JUH - 18. 5. o 15.00 h Trnovec n/V. - Ivanka (Formel), Močenok - Vlčany (Vikor), o 17.00 h Janíkovce - Nitra C (Pucher), Lužianky - Topoľčianky (Vanyo).

KS SŽ ZÁPAD - 18. 5. o 15.00 h Smolenice - Prašice (Kadlíček), o 17.00 h Urmince - Chtelnica (Kastelovič).

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 18. 5. o 17.00 h Nitra C - D. Štitáre (Gajan), Poľný Kesov - Čechynce (Lerint), N. Hrnčiarovce - Branč (Domasta), Cabaj-Čápor - D. Krškany (Jankovič), Mojmírovce - Svätoplukovo (Zverka).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 18. 5. o 17.00 h Výč.-Opatovce - Lapáš (Ivančík), V. Zálužie - N. Sady-Čab (M. Vindiš), Zbehy - Alekšince (R), Lehota - Čakajovce (Ostertág), Jarok má voľno.

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 18. 5. o 17.00 h Jelenec - Nová Ves (Fázik), D. Obdokovce - Hosťová (Andraško), V. Cetín - Žirany (Žáčiková), Vinodol - Golianovo (Palkovič, v Golianove), Pohranice - Klasov (Vanyo), Kolíňany - Lúčnica - hrali 12. 5. v Lúčnici.

OM NITRA-ŠAĽA sk. D - 18. 5. o 17.00 h Hájske - Selice (Raska), Tešedíkovo - H. Kráľová (Császár), Diakovce - Neded (Bachratý).

OM zlatÉ moravce - 18. 5. o 17.00 h Hostie - T. Nemce (Debnár), Velčice - Sľažany (Furda), Slepčany - Machulince (Malček), Neverice - Č. Kľačany (Malý), T. Mlyňany - Beladice (Valent), Žitavany majú voľno.

MO TOPOĽČANY sk. A - 18. 5. o 10.30 h Solčany - N. Streda (Ján Klačanský), Krnča - Rajčany (Šlosár), o 16.00 h Oponice - Kovarce (Krepuš), Krušovce - Chrabrany (Belianský), Preseľany - Ludanice (Pavlík), Mýtna N. Ves - Hrušovany (Vendég); sk. B - 18. 5. o 16.00 h H. Obdokovce - Tovarníky A (Šmitala), Radošina - Krtovce (Šatan), Bojná - Čermany (Trenčanský), Nemčice - V. Dvorany (Pastor), o 17.00 h V. Ripňany - N. Blatnica (Petruš), 22. 5. o 16.00 h Jacovce - Tovarníky B (Wenderla).

starí páni

LIGA INTERNACIONÁLOV sk. A - 18.-19. 5. Mlynárce - Jelšovce, Ceram Čab - Mechenice, Kynek - Lukáčovce, Dražovce - Lužianky; sk. B - 18.-19. 5. Hosťová - Mojmírovce, Cabaj-Čápor - N. Hrnčiarovce, Jarok - Veľký Cetín, Klasov - Pohranice, Vráble -voľno.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Máte problémy s trávením? Známy gastroenterológ radí ako na ne
  2. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  3. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  4. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  5. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  6. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  7. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  9. Venujte na Vianoce darček plný informácií
  10. Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu
  1. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  2. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  3. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  4. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  5. Novinka medzi prefabrikátmi
  6. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  7. 3D virtuálne prechádzky pozdĺž maďarsko-slovenských hraníc
  8. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  9. The future of M&A in Europe
  10. Prvé zamestnanie: 3 veci, na ktoré by ste nemali zabudnúť
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 34 645
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 467
  3. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 15 353
  4. Aká je chémia vôní 11 090
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 401
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 827
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 758
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 246
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 792
  10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 5 925
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia zatvárala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.

Mestský kúpeľ otvoria zajtra ráno, radšej sa objednajte

Dovnútra sa naraz dostane len šesť ľudí.

Poradňa sídli na Kúpeľnej 4, tel. 0948 228 633, objednať sa môžete aj mailom na info@sosspotrebitelov.sk.

Poplatok za odpad plánujú v Šali opäť zvyšovať

Za rozvoj už ľudia platiť nebudú, iné zmeny v poplatkoch radnica momentálne neplánuje.

ilustračné foto

Z bývalého školského internátu chcú spraviť zariadenie sociálnej služby

Podnetom k návrhu bol prieskum, ktorý ukázal, že občanom chýba pobytová sociálna služba.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Kamión narazil do reštaurácie a pohostinstva (+VIDEO)

Vodič pravdepodobne za volantom zaspal, havaroval v centre Tvrdošína.

V Zámkoch otvorili nové nákupné centrum

Pre návštevníkov je k dispozícii osem obchodných prevádzok.

V trnavskej nemocnici je pozitívne testovaných takmer sto zamestnancov

Počet hospitalizovaných pacientov s COVID-19 je vo Fakultnej nemocnici v Trnave približne rovnaký v porovnaní s predchádzajúcim obdobím.

Už ste čítali?