Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Tipovačka, poradie po 9. kole a postrehy.

Dážď „zrušil“ v tipovačke až tri stretnutia

Dážď „zrušil“ v tipovačke až tri stretnutia

47 - Jozef Šimko, Močenok, Frederika Kupcová, Výčapy-Opatovce

46 - Jozef Karlubík, Šaľa, Ján Sikoriak, T. Nemce

45 - Imrich Gregor, Jelenec, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Ladislav Lovás, H. Kráľová

44 - Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Ivan Ďurický, Branč, Alexandra Gálová, Žirany, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Sylvia Víziová, Vráble, Peter Magušin, Hostie, Jozef Bakoš, Rišňovce

43 - Mária Bereczová, Branč, Marek Fábry, N. Sady, Ivana Strečková, Richard Vnučko, Nitra, Ladislav Szöke, Vráble, Gabriel Borza, Šaľa

Skryť Vypnúť reklamu

42 - Stanislav Habáň, Martin Kuchar, František Imre, Vlado Lyžičiar, Nitra, Miroslav Lešš, Močenok, Zoltán Varga, V. Cetín, Jozef Štefkovič, H. Ohaj, Csaba Štanc, Žirany, Milan Plánka, M. Lapáš, Marián Ment, Šaľa, Emil Vrábel, Mankovce, Simona Szolnokiová, Jozef Joniak, Vráble, Erik Tonkovič, Zl. Moravce

41 - Ľubomír Búchala, Peter Solčianský, Judita Strečková, Marián Varga, Miroslav Balla, Jozef Dolinský, Nitra, František Mészáros, Šaľa, Vincent Komačka, Topoľčany, Stanislav Babocký ml., T. Mlyňany, Dušan Gašparík, Machulince, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ivan Kupec, Juraj Gajan, Čakajovce, Jozef Labuda, Solčany, Emanuel Maňúch, Žirany, Ladislav Balko, Hosťová, Viliam Šimonek, Lúčnica

40 - Vlado Viola, Stanislav Billik, Juraj Krčmár, Iveta Molnárová, Štefan Matesko, Nitra, Ladislav Lörincz, Jozef Lörincz, Branč, Ladislav Nagy, František Andraško, Jelenec, Helena Čengerová, Obyce, Jozef Horňák, Rišňovce, Margita Pavelková, Golianovo, Marián Zima, Vráble, Štefan Blaško, Ivanka, Ján Slíž, Alojz Vician, Beladice, Jozef Dibala, Neverice, Lucia Zaujecová, Lehota, Martin Ševčík, Kynek, Marián Mateička, Behynce, Vojtech Pec, Šaľa

Skryť Vypnúť reklamu

39 - Katarína Magušinová, Richard Magušín, Imrich Ivančík, Katarína Dominková, Oľga Tomeková, Milan Bojda, František Tóth, Vlastimil Ábela, Nitra, Anton Berecz, Celestín Berecz, Branč, Ján Bucheň, Zl. Moravce, Alexej Oravec, D. Obdokovce, Ladislav Takács, Dlhá n/V., Lívia Horňáková, Rišňovce, Jozef Holečka, Ladice, Pavol Pagáč, Ivanka, František Vrzala, H. Ohaj, Ladislav Nagy, Vráble, Milan Ilavský, Topoľčany, Martin Mikláš, Cabaj-Čápor, Peter Kluka, Čechynce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Róbert Darázs, Šaľa

38 - Ján Baláži, Juraj Náhlovský, Daniel Tasáry, Ladislav Csuthy, Dušan Tirol, Michal Zuzik, Michal Korytko ml., Nitra, Vlado Martinec, Pavel Babiak, Zl. Moravce, Jozef Hipp, Močenok, Radoslav Cigáň, Nová Ves, Stanislav Pacher, Sľažany, Milan Roman, Čab, Ján Vaško, Ivanka, Milan Ďurický, Branč, Peter Pecho, Beladice, Pavel Gálik ml., Lovce, Peter Mihálik, Mojmírovce, Štefan Straňák, Gabriel Galbavý, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Ladislav Perina, Viktor Molnár, Šaľa, Augustín Tlstý, Topoľčany, Juraj Beník, Hrušovany, Jozef Halák, Janíkovce, Karol Matušík, Tovarníky, Jozef Rehuš, Rišňovce, Dávid Kiss, N. Život

Skryť Vypnúť reklamu

37 - Jožo Malý, Miroslav Fábry, Rasťo Chňapek, Štefan Zabák, Martin Kováč, Ľudovít Konečný, Peter Zifčák, Jozef Kóša, Ľudovít Breča, Anton Strakoš, Maroš Mikuš, Ján Barát, Marek Kepko, Lukáč Tomiš, Nitra, Tibor Mikle, Vlčany, Marián Železník, Trnovec, Vojtech Szöke, V. Cetín, Jozef Gál, Ján Kozla, Žirany, Juraj Fabo, M. Ripňany, Peter Hipp, Norbert Szikora, Pavel Mihálik, Ľuboš Tóth, Šaľa, Martin Rybanský, Andrej Gogola, Topoľčany, Juraj Dubeň, Lehota, Július Pavlov, Peter Záhorský, Nová Ves, Štefan Popelka, Hájske, Marián Čapo, Sľažany, Peter Ambrózy, Selice, Imrich Valent, Hosťovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Frajka, Zl. Moravce

36 - Vlado Sásik, Romana Strečková, Michal Masaryk, Pavol König st., Pavol König ml., Slavomír Kotrla, Klaudia Levčíková, Marián Borecký, Milan Gajdošík, Michal Korytko, Jozef Miškovič, Nitra, Andrej Vörös, Alexander Lehocký, Ján Učeň, Šaľa, Marek Mikla, Karol Otto st., Lefantovce, Attila Sonlajtner, Žirany, Václav Plhal, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Andrea Novosedlíková, Rumanová, Jozef Huňady, Lúčnica, Gabriel Velebný, Klasov, Emil Dubec, Žikava, Ladislav Páleník, Topoľčany, Roman Harčár, Rastislavice, Pavel Períček, Rišňovce, Juraj Hertel, V. Ripňany, Jozef Dian, Lukáčovce, Vlado Gombáš st., Močenok, Milan Kukučka, Marián Bachrony, Žitavany, Zoltán Száraz, V. Cetín

35 - Martin Búchala, František Jasan, Ivan Bobuš, František Filo, Tomáš Sonnenschein, Silvia Podsedlá, Vladimír Kročko, Jozef Čaládi, Jozef Havetta, Juraj Holták, Lukáš Piršel, Štefan Račko, Nitra, Andrea Bereczová, Alexander Repta, Branč, Rasťo Tokár, Beladice, Juraj Chrapko, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Peter Škarbala, Miroslav Fúska, Rišňovce, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Žigmund Tóth, Výč.-Opatovce, Štefan Rojka, Tibor Rábek, Ladislav Iványi, Marek Sklenár, Ján Petráš, Šaľa, Zoltán Köböl, V. Mača, Ladislav Szomolányi, Pohranice, Pavol Fintor, V. Lapáš, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Ivančík, Koniarovce, Vladimír Tasáry, Lubor Kajaba, Ivanka, Ján Árgyusi, Neded, Jozef Kevély, Klasov, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Ľubomír Mikula, Lehota, Norbert Nagy, V. Blahovo, Jaroslav Huňady, Vráble

34 - Andrej Kudamik, Marián Ďuriš, Igor Galovič, František Tomek, Nitra, Jozef Studený, Nová Ves, Martin Dávid, Výč.-Opatovce, Ladislav Bridiš, V. Cetín, Eva Vrábelová, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jaroslav Baťo, Obyce, Mária Babiaková, Žitavany, Zoltán Iványi, Jozef Sklenár, Ladislav Antoš, Peter Lehocký, Šaľa, Vladimír Subi, Mojmírovce, Ján Bédi, V. Zálužie, Andrej Mládek, Podhorany, Peter Tolok, Volkovce, Ján Magušin, Hostie, Štefan Filo, Zbehy, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Jozef Andel, Peter Nagy, Vráble, Jozef Barát, Topoľčany, Miloš Matušík, Súlovce, Vlado Vinkler, Bojná, Štefan Benko, Miroslav Senneš, Močenok, Štefan Rusňák, Nemčice, Mária Mesárošová, Lehota, Jozef Kostolány, Hrušovany, Kristián Palkovič, Hosťová

33 - Ľuboš Galo, Vladimír Voráček, Juraj Vencel, Lukáš Barát, Vladimír Viskup, Miroslav Kalužák, Emil Dominka, Anton Černý, Juraj Miklovič, Martin Báleš, Štefan Haringa, Peter Pacher, Dušan Letko, Miroslav Studený, Nitra, Alžbeta Dobiašová, Gašpar Gál, Jozef Elgyütt, Žirany, Marián Klimo, Trnovec, Milan Greguš, Ivan Hallo ml., Zbehy, Vladimír Kondé, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Tibor Odráška, Šaľa, Ján Mihálka, Štefan Búran, Levice, Ján Kóssi, Čifáre, Karol Ďurický, Branč, Tibor Lenčéš, Hájske, Erik Ivančík, Podhorany, Mário Macháč, Ján Jambor, Rišňovce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Tomáš Švec, Jacovce, Tomáš Gábriš, Jatov, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Anton Majdiak, Močenok, Boris Kruška, Michaela Kollatiová, Zl. Moravce, Vlado Studený, Dražovce, Vojtech Mesároš, Lehota

32 - Tibor Horváth, Marián Bochnovič st., Milan Borovský, Mariana Letková, Ivan Duchoň, Jozef Mikla, Štefan Tóth, Dušan Nevín, Ján Šípka, Milan Krajanec, Nitra, Margita Kališová, Štefan Danada, Šaľa, Patrik Dubnička, Váhovce, Gabriela Mryglotová, Štefan Mravík, Zl. Moravce, František Kausek, Klasov, Vojtech Polyák, Kolíňany, Vladimír Kertész ml., Vladimír Kertész st., Svätoplukovo, Juraj Szombath, Gabriel Szorád, Lužianky, Vladimír Piterka, Nemčice, Jozef Kubáň, Alekšince, Tibor Berec, Miroslav Duchoň, V. Lapáš, Otto Benc, Branč, Alžbeta Lipnická, Vlčany, Jozef Pagor, Nová Ves, Emil Šatan, Vozokany, Alexander Takács, Kráľová n/V., Marta Gajdošová, Topoľčany, Jozef Brieška, T. Nemce

31 - Július Michalička st., Ľubica Tasáryová, Ivan Eliaš, Jozef Nosian, Matúš Drgoňa, Lenka Königová, Štefan Bede, Marek Čentéš, Štefan Kepko, Andrea Nosianová, Andrej Šatura, Patrik Piršel, Vladimír Kompas, Nitra, Štefan Molnár, Jelenec, Juraj Barčák, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Karol Mészáros, Peter Palka, Šaľa, Marián Herceg, Pata, Marián Doboš, Ivanka, Ján Merčiak, Zl. Moravce, Alojz Rajtar, Sľažany, Jozef Kováč, Výč.-Opatovce, Tibor Petrovič, Trnovec, Jozef Buranský, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Ladislav Babóti, Vlčany, Jozef Společník, Topoľčany, Jozef Borbély st., V. Cetín, Nándor Židík, Ladice, Michal Križan, Rišňovce, Andrej Fábry, Čab

30 - Anna Billiková, Marián Grman, Peter Bezák, Jozef Nemeš st., Daniel Pindeš, Ján Piršel, Marek Horváth, Nitra, Ján Londák, Jaroslav Mareček, Zl. Moravce, Anna Pacherová, Sľažany, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Rudolf Macho, Kolíňany, Imrich Kollár, Topoľnica, Vlado Gombáš ml., Močenok, Štefan Fiala ml., Branč, Vladimír Fuglík, Rišňovce, Jozef Fabo, N. Sady, František Bányi, Levice, Vratko Candrák, Topoľčany, Anton Kušnír, Alekšince, Pavel Kurkin, Lovce, Jozef Šmida, Šaľa, Peter Farkaš, Ladice

29 - Juraj Malý, Jana Szökeová, Juraj Chudovan, Ľubomír Báleš, Stanislav Nosian, Martin Knížat, Roman Hudec, Martin Krehák, Nitra, Andrej Čičo, Oponice, Jaroslav Chovanec, Šurianky, Ivan Tóth, Čakajovce, Marián Piterka, Cabaj-Čápor, Štefan Guzmický, Ivanka, Juraj Candrák, Hrušovany, Ľubomír Čikel, Monika Strišovská, František Kunkel, Zl. Moravce, Milan Lukáč, Ludanice, Jana Gálová, Žirany, Daniel Šiška, Preseľany, Jozef Cifra, N. Hrnčiarovce, Marek Tantoš, Svätoplukovo, Lukáš Matušica, Pata

28 - Marek Janík, Michal Földesi, Katarína Gregorová, Ján Ehrenhold, Eduard Szabo, Bohumil Vincúr, Zuzana Štefániková, Nitra, Štefan Fabian, Emília Períčková, Šaľa, Štefan Kováč, Attila Szolnoki, Vráble, Marián Varga, V. Dolina, Anton Bányi, Kolíňany, Peter Náhlik, N. Sady, Miloslav Čopák, M. Cetín, Tomáš Jamrich, Jacovce, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Dušan Balko ml., V. Cetín, Marcel Machálik, Močenok, Peter Fabo, M. Ripňany, Roman Gyepes, Klasov, Richard Šrank, V. Lapáš, Valent Vaňo, Žirany, Ivan Mareček, Čab

27 - Roland Németh, Michal Lauko, Peter Čálik ml., Peter Haver, Roman Marci, Jozef Krumpál, Ján Kaplan, Miloš Šimončič, Nitra, Tatiana Vrábliková, Cabaj-Čápor, Juraj Stolár, Ludanice, Alexander Kusý, Trnovec, Peter Líška, Šaľa, Ladislav Šípoš, Vráble, Róbert Berec, V. Lapáš, Štefan Baťo, Komjatice, Jozef Bezák, Chynorany, Jozef Šipoš st., Čakajovce, Marián Kéry, Č. Hrádok, Štefan Malý, Čaradice, Ladislav Dávid, V.-Opatovce, Gregor Finta, N. Hrnčiarovce

26 - Ladislav Hakszer, Jozef Baláž, Šaľa, Zdenko Senneš, Zuzana Gurinová, Ľuboš Štefánik, Nitra, Gabriel Fazekaš, Neded, Július Czako, Jelenec, Jozef Kuzmický, Branč, Peter Rybár, Peter Kolečáni, Michal Palka, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Miloš Gál, Žirany, Dano Gombáš, Močenok, Jozef Herák, V. Ripňany, Marián Majlát, Topoľčianky

25 - Ján Pacher ml., Iveta Romanovská, Ján Ilavský ml., Vladimír Mada, Nitra, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Eduard Szöke, V. Cetín, Peter Ondriaš, Žitavany, Peter Lukáč, Lehota, Jozef Školník, Zl. Moravce, Viktória Odrášková, H. Kráľová, Marián Kováč, Levice, Martin Kolha, Lužianky, Peter Bajla, Nová Ves, Stanislav Drapák, Lúčnica, Marián Vančík, Trnovec, Stanislav Chrenko, V. Dolina

24 - Jozef Senneš, Roman Zahradníček, Mário Helma, Pavel Hrnčár, Miroslav Hlaváček, Nitra, Jozef Bogyó, Vráble, Miroslav Jančár, Komjatice, Erik Evetke, Dyčka, Juraj Bárek, Žirany, Eugen Seregi, Tešedíkovo, Juraj Vaško, Rumanová, Tomáš Košťál, Hruboňovo

23 - Martin Hraška, Rastislav Gronský, Roland Kečkéš, Štefan Krajčír, Alexander Charizopulos, Nitra, Štefan Lešš, H. Kráľová, Zuzana Rebová, Marianna Vetterová, Zl. Moravce, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Vojtech Mládek, Podhorany, Peter König, Ivanka, Roman Uher, Šaľa, Daniel Lörincz, Branč, Adrián Ižák, Neded

22 - T. Hromádka, Marcel Čerman, Nitra, Miroslav Havetta ml., Lovce, Mário Debnár, Zl. Moravce, Dalibor Greguš, Čab, Erik Kukučka, Jelšovce, Marek Lenický, Šaľa, Jozef Ilenčík, Rišňovce, Pavel Vrábel, Nemčiňany

21 - Jaroslav Marko, Karol Šišovský, Peter Nemeš st., Nitra, Vladimír Lauko, Zbehy, Ján Malý, Hosťová, Stanislav Gajdoš, Topoľčany, Attila Tóth, Levice, Patrik Szalai, Babindol, Pavol Andruška, V. Dolina, Juraj Varga, Báb, Mário Godor, Zl. Moravce, Kristína Miklová, Šurianky

20 - Marianna Viskupová, Ján Janíček, Ľudovít Bajan, Eva Miklová, Nitra, Ivan Guzmický, Ivanka, Gabriel Szöke, V. Cetín, Mikuláš Ištokovič, H. Kráľová, Peter Mládek, Podhorany, Peter Kluka najml., Čechynce, Juraj Chrenko, V. Dolina, Štefan Péteri, Vinodol, Tomáš Čačaný, Šoporňa, Lýdia Schottertová, Topoľčany

19 - Koloman Berkes, V. Cetín, Emil Rusnák, Beladice, Vladimír Majerčík, Anna Bačová, Sľažany, Filip Macho, H. Štitáre, Viliam Špirk, Podhorany

18 - Peter Levický, Vráble, Roman Ács, D. Obdokovce, Róbert Čanaky ml., Mojmírovce, Bohuš Konopásek, Rumanová, Imrich Nagy, Ladice, Tomáš Klačo, Sereď, Tomáš Guniš, Preseľany, Mária Vargová, Vlčany, Marián Meňhart, Zl. Moravce, František Juhász, Hosťová, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Jozef Bédi, Jarok, Ivan Karas, Štefan Pilčík, Nitra, Zuzana Bruchterová, V. Lapáš, Laci Tóth, Výč.-Opatovce

17 - Stanislav Bezák, Andrej Klenko, Nitra, Mária Zabáková, Lehota, Róbert Vaňo, Žirany, Juraj Kemláge, Rišňovce, Róbert Bačinský, Hruboňovo, Štefan Novák, Šaľa, Michal Chudý, M. Ripňany, Erika Buranská, Vráble

16 - Lenka Grmanová, Peter Peciar, Jozef Pružinec, Nikolka Bojdová, Gabriela Janíčková, Nitra, Mário Ferenc, Zl. Moravce, Peter Paulis, M. Vozokany, Erika Homolová, Selice, Štefan Damašek, P. Kesov, Marián Šrank, V. Lapáš

15 - Oľga Eliašová, Ján Mikulášik, Nitra, Silvia Fačkovcová, Zbehy, Ľuboš Beliansky, Krušovce, Ján Hajnovič, Cabaj-Čápor

14 - Peter Bujalko, Vráble, Jozef Páleník, Zl. Moravce, Marián Bitara, H. Obdokovce, Karol Čurgali, Mojmírovce, Tomáš Šabík, M. Vozokany, Roman Fuska, Čab, Daniel Boháč, Šaľa

13 - Ľudovít Kováč, Slavomír Schwarcz, Nitra, Ján Uhrecký, Topoľčianky, Štefan Špleha ml., Vráble, Miloš Kečkeš, V. Zálužie, Július Vankó, Tešedíkovo, Ivan Vaňo, Žirany, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Dano Varga, Dražovce, Dalibor Špirk, Podhorany

12 - Anton Čurgali, Štefan Piterka, Radovan Vágai, Nitra, Milan Žákovič, Alekšince, Marián Habay, Zbehy, Ľudovít Mikle, Golianovo, Ladislav Fehér, Vlčany, Erika Ölvecká, Čab

11 - Mária Pekárová, Dana Gálová, Stanko Mrva, Nitra, Peter Žucha, Lefantovce, Vladimír Kulich, Alekšince, Jozef Odráška, Šaľa, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Jozef Záhorský, Rišňovce

10 - Peter Heiser, Peter Podsedlý, Miloš Sýkora, Marián Jančík, Martin Antala, Róbert Bosák, Branislav Piatrik, Nitra, Miloš Ďurický, Branč, Michal Zverka, Ivanka, František Trvalec, Mojmírovce, Martin Bíro, Rišňovce, Lukáš Valent, Vráble, Jaroslav Dragúň, Cabaj-Čápor

9 - Peter Štetina, Lukáčovce, Katarína Neveďalová, Čeľadice, Ivan Leckeš, Henrieta Miklová, Nitra, Pavel Borčin, Hostie, Peter Mikula, Alekšince, Marián Stolár, Hrušovany, Silvia Báreková, Žirany

8 - Mária Kapustová, Paulína Letková, Nitra, Rastislav Kazík, Zbehy, Štefan Labdík, Lužianky, Jozef Hudec, Žikava, Tibor Glovenský, Košúty, Tibor Boszorád, Branč, Mário Fúska, Čab

7 - Richard Vilímek, Ľuboš Gregor, Katarína Vavriková, Marek Malicher, Nitra, Marián Bernát, Zl. Moravce, Peter Kováč, Elena Bajlová, Nová Ves, Miroslav Ochotnický, N. Blatnica, Timea Ivančíková, Koniarovce, Alexander Kobza, Čechynce, Denisa Gombášová, Močenok

6 - Vladimír Romanovský, Peter Chudý, Jozef Guzmický, Eduard Moravčík, Vladimír Kozakovič, Miloš Gregor, Jozef Karkoška, Jozef Moder, Nitra, Mário Magát, Velčice, Marek Hajnala, Vinodol, Milan Mišák, V. Dolina, Roman Kováč, Žitavany, Peter Debnár, Zbehy, Anton Bábik, Rumanová, Marta Vaňová, Žirany, Miroslav Greguš, Hosťovce, Jozef Baťala, Zl. Moravce, Róbert Špánik, Šoporňa, Eva Gombášová, Močenok, Vašo Fačkovec, Zbehy, Milan Mareček, Čab, Peter Smolinský, Dražovce (atď.)

5 - Lucia Hábeková, Peter Duchoň, Ján Ďurický, Ľubomír Kiesel, Anton Chudý, Miroslav Belis, Lukáš Hnilica, Ján Frenczel, Lýdia Bajanová, Roman Sloboda, Magdaléna Michaličková, Nitra, Marek Németh, Kristína Králiková, Zbehy, Jaroslav Chren, Žitavany, Marek Janíček, Ivanka, Marek Franko, Pata, Tomáš Latka, Krušovce, Andrej Gergel, M. Ripňany, Kristína Kostolányová, Hrušovany, Dagmar Vilkovičová, Jarok, Peter Horňák, RIšňovce

4 - Milan Palka, Cabaj-Čápor, Anka Rumanovská, Vinohrady n/V., Ľubomír Kleštinec, Richard Lidik, Martin Ďuriš, Peter Michel, Theo Fleury, Jaroslav Tkáčik, Dana Galová, Roman Tomiš, Mário Varga, Karol Gašparík, Lenka Sýkorová, VIera Šišovská, Nitra, Lucia Pavlová, Hruboňovo, Anton Štuller, T. Nemce, Imrich Hörik, D. Štitáre, Eleonóra Vörösová, Mária Hátašová, Šaľa, Tomáš Pecho, Beladice, Helena Huňadyová, Gabriela Szökeová, Vráble, Michal Turčan, Blesovce, František Sulan, Šurianky, Milan Halák, Vidiná, Juraj Desat, Podhorany, Katarína Duchoňová, V. Lapáš, Gabriel Gergely, Lužianky

3 - Andrej Kušnír, Juraj Krpelan, Michal Kálna, Jozef Čerňák, Matej Havran, Júlia Zabáková, Juraj Récky, Vladimír Bartakovič, Gabriela Vencelová, Albín Burda, Nitra, Ernest Lenický, H. Kráľová, Jozef Kostoláni, Vinodol, Miroslav Holub, Zl. Moravce, Gabriel Berkeš, V. Cetín, Dušan Lukáč, Skýcov, Ivan Kozlík, Šurany, Ladislav Plevka, Čechynce, Gabriel Sulan, Šurianky, Eva Šplehová, Vráble, Jozef Kucharik, Hlohovec, Jozef Jurík, Obyce, Róbert Kollár, Topoľnica, Milan Czako, N. Hrnčiarovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Igor Mikolajčík, Neverice, Pavol Breči, Podhorany

2 - Radoslav Pavlov, Hruboňovo, Mária Nemčeková, Martin Sojka, Peter Šmidriak, Ján Zelovič, Karol Kováčik, Jozef Purdiak, Nitra, Juraj Páleník, J. Kostoľany, Peter Šimko, Močenok, Peter Kyžňanský, Lehota, Adrián Fintor, V. Lapáš, Erik Schottert, Topoľčany, Zuzana Sokolíková, Šišov, Dávid Slíž, Dol. Streda, Pavel Damašek, P. Kesov, Koloman Sebök, Ladice

1 - Ján Kuchtiak, Nitra, Jaromír Slíž, Beladice, Viera Bokorová, Šaľa, Ján Puhovich, Čunovo, Alena Špániková, Šoporňa

0 - Štefan Zeman, Jelenec

Postrehy

n Zdá sa, že predchádzajúci víkend najviac pršalo na miestach, odkiaľ sme vybrali zápasy do tipovačky - vo IV. lige sa nehralo vo Veľkých Ludinciach, v okrese Nitra na „Bodoku“ a v II. B triede v Jelenci - všetky tri duely boli na tikete. Keďže sa v plánovanom termíne nehrali, podľa pravidiel súťaže sa do hry nerátajú.

n Po 9. kole je v hre o nový televízor od Železiarstva Adriana 790 čitateľov.

n Najlepší tipér v každom kole vyhráva voľný nákup v Železiarstve Adriana v hodnote 300 Sk. V deviatom kole až 33 tipérov trafilo všetkých sedem zápasov. Vyžrebovali sme Mariána Mateičku z Behyniec.

n Opäť upozorňujeme niektorých tipérov, že dvojtipy sú neplatné.

n K Močenčanovi Jozefovi Šimkovi sa siedmimi zásahmi na čelo prepracovala Frederika Kupcová z Výčap-Opatoviec. My, znalí veci, už vieme, že za týmto menom sa skrýva pravý bek piatoligistu Peter Kupec, ktorý tipuje na meno svojej dcéry.

n Najlepší Nitrania sú umiestnení až na 15.-20. priečke, vidiek skrátka dominuje.

Dobrý nos praje všetkým tipérom

MARTIN KILIAN

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  2. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  3. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  4. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  5. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  6. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  7. Aj matematika sa dá skrotiť
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  1. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  2. Bývanie v meste predlžuje život
  3. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  4. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  5. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  6. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  7. Už tretí rok mení dm "Black Friday" na "Giving Friday"
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  10. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 27 679
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 21 793
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 13 618
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 12 258
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 400
  6. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 230
  7. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 071
  8. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 990
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 720
  10. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 7 615
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Staré divadlo je pripravené hrať okamžite, otázkou je pre koho

Divadlo hralo najmä organizované predstavenia pre školy a škôlky. Tým sa v súčasnosti hromadné podujatia neodporúčajú.

Martin Kusenda, riaditeľ Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.
Ilustračné

Nitriansky primátor Hattas je pozitívny. Radnicu nezatvoria

Otestovať sa pôjdu aj Hattasovi najbližší spolupracovníci.

Primátor Marek Hattas.

Od Perkyho po Čáru. Spoznajte najlepších 40-tnikov v šiestej lige

Dvaja z nich nechýbali na ihrisku v desiatich kolách ani minútu!

Predstavujeme vám najlepších štyridsiatnikov v šiestej lige ObFZ Nitra. Na tejto snímke z duelu Mojmírovce - Chrenová sú dvaja z elitnej jedenástky.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?