Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

43 - Juraj Segíň, Sľažany, Ladislav Bogyo, H. Ohaj; 42 - Samko Dubnička, Váhovce, Alexander Kelecsényi, Č. Brod, Roman Kutak, Tomášikovo

Správne tipy 7. kola
FC ViOn - Slovan 0:3 2
ŠKP Dúbravka - Vráble 0:2 2
Pata - Sereď 1:3 2
Šaľa B/Veča - Nový Život 0:1 2
Váhovce - Ohrady 2:2 X
Jarok - Horný Ohaj 0:5 2
Diakovce - Hájske 1:7 2
Veľký Cetín - Jelenec 0:2 2
Martin n/Ž. - Velčice 2:2 X
Čifáre - Paňa 3:3 X

Informácie o tipovacej súťaži už v budúcnosti hľadajte na stránke nitra.sme.sk.


Poradie po 7. kole

43 - Juraj Segíň, Sľažany, Ladislav Bogyo, H. Ohaj
42 - Samko Dubnička, Váhovce, Alexander Kelecsényi, Č. Brod, Roman Kutak, Tomášikovo
41 - František Imre, Jozef Paulík, Vladimír Mada, Jozef Senneš, Nitra, Ľubor Kajaba, Ivanka, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Ján Martinek, Šaľa, Imrich Sklenár, H. Kráľová
40 - Vladimír Lyžičiar, Ľubomír Pintér, Ernest Szombath, Miroslav Fábry, Ivan Chlebák, Nitra, Daniel Antal, Čechynce, Peter Debnár, Zbehy, Juraj Dubeň, Lehota, Juraj Német, D. Lefantovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Roman Margetin, Rišňovce, Miroslav Javor, Sereď, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Milan Bekéni, Šaľa
39 - Marián Cifra, Žirany, Peter Strieška, Ľubomír Bobok, Volkovce, Ivan Tóth, Čakajovce, Libor Vinkler, Peter Lehocký, Juraj Csirik, René Vincze, Šaľa, Marcel Pánis, D. Krškany, František Šabo, Obyce, Štefan Páleník, Prílepy, Ľubomír Kollár, H. Kráľová
38 - Peter Krajanec, Edo Tomek, František Grom, Štefan Zabák, Imrich Hrdlica, Ľubomír Turňa, Nitra, Dominik Lenghard, Čakajovce, Boris Boďo, Tajná, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Ján Laca, Mária Lacová, D. Obdokovce, Oľga Račková, Martin Tesár, D. Krškany, Marek Sklenár, Gabriel Odráška, Šaľa, Peter Vašek, Ivanka, Viliam Matejov, Z. Moravce, Katarína Kepková, N. Zámky, Filip Bíro, V. Zálužie, Ľudovít Fazekaš, Neded, Ladislav Bartaloš, Vlčany, Juraj Káčer, Čaradice
37 - Táňa Tomeková, Marcel Čerman, Zuzana Vencelová, Marek Horváth, Erik Viskup, Marek Varga, Nitra, Vladimír Tasáry, Ivanka, Jana Gálová, Ladislav Szórád ml., Žirany, Pavol Kozma, Kristína Líšková, Ivan Ďurický, Branč, Anton Bapčány, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Jozef Repa, Prílepy, Anton Molnár, P. Kesov, Oľga Pintérová, D. Krškany, Ladislav Babóti, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ľudovít Fábik, Močenok, Miroslav Szlamka, Váhovce, Róbert Ščepka, Martin Kormoši, Šaľa, Jozef Štefek, Čeľadice, Zuzana Labdíková, Lužianky, Michal Čery, Jelenec, Jozef Rehuš, Rišňovce, Daniel Ballay, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Mário Slezák, Lukáčovce, Maroš Papp, Martin Földeši, Sereď, Norbert Zsigmond, N. Život, Peter Paulis, M. Vozokany, Peter Matulník, Nové Sady
36 - Imrich Ručkay, Erik Schober, Miloslav Paluš, Dušan Tóth, Belo Gombík, Vlado Sásik, Nitra, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Július Arpáš, Milan Gráf, Martina Segíňová, Stanislav Pacher, Sľažany, Ľubomír Mikula, Lehota, Ľubomír Rybár, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Štefan Račko, Ivanka, Dušan Kováč, Ľudovítová, Marián Kopáčik, Šaľa, Marián Strečka, Topoľčianky, Margita Pánisová, Štefan Račko, D. Krškany, Rudolf Matejov, Skýcov, Ivan Berec, Lužianky, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Marek Rajtár, Martin n/Ž., Vincent Komačka, Topoľčany, Emil Dubec, Žikava, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Štefan Tóth, Klasov, Roman Marhevszki, Vráble, Jozef Šabo, Žitavany
35 - Peter Mateička, Jozef Nosian, Tibor Horváth, Adriana Šišková, Katarína Magušínová, Milan Borovský, Marek Ťapušík, Martin Krajčír, Jozef Tvrdoň, Ladislav Skalický, Milan Lacina, Nitra, Marián Hörik st., D. Štitáre, Milan Minarovič, Behynce, Mikuláš Pintér, Branč, Patrik Kováč, N. Hrnčiarovce, Ivana Kunkelová, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Ján Jacsa, Žihárec, Štefan Kočiš, Trnovec, Ronald Frkala, H. Kráľová, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Slavo Kališ, Jozef Baláž, Július Benkö st., Šaľa, Ľubomír Sako, Kolíňany, Imrich Gregor, František Andraško, Jelenec, Jozef Kutak, Jarok, Pavel Babiak, Žitavany, Jaroslav Dvorský, Pata, Gabriel Molnár, Galanta, František Margetin, Rišňovce, Zuzana Pellerová, V. Úľany, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Emanuel Maňúch, Žirany, Milan Augustín, Topoľčianky, Miloš Remenár, Sereď, Ladislav Szöke, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Marek Šulák, Šintava
34 - Boris Grežo, Deniska Révayová, Roman Trnkus, Jozef Boďo, Miroslav Balla, Ladislav Pintér, Marián Červenka, Martin Peniaško, Pavel Puobiš, Ľuboš Lacina, František Tomek, Zdenko Senneš, Nitra, Miroslav Kalužák, Róbert Jánošík, D. Krškany, Peter Vranský, Zbehy, Marek Bíro, V. Zálužie, Jozef Gál, Renáta Gálová, Žirany, Ladislav Szombath, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Milan Šlosár, Tibor Šmitala, Čab, Jozef Galbavý, Štefan Straňák, H. Kráľová, Milan Bíro, Čakajovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Štefan Finta, Jarok, Anna Kubalová, Igor Tkáč, Sereď, György Jakubecz, H. Saliby, Peter Zeleňák, Ľubor Goldbecher, Otto Vincze, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec, Tibor Križovič, Levice, Celestín Berecz, Branč, Rastislav Borčin, Hostie, Vojtech Mládek, Podhorany, Juraj Melišek, Vinodol, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jaroslav Slamka, Báb, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Török, Pata, Ján Árgyusi, Neded, Štefan Mravík, Žitavany, Stanislav Packa, Močenok
33 - Ľubomír Bartakovič, Anton Dano, Norbert Bordáš, Oľga Tomeková, Ľuboš Baranec, Dušan Tirol, Ján Doboš, Igor Dubeň, Ivan Kozár, Ivan Ševčík, Daniel Tasáry, Štefan Pénzeš, Július Petrík, Štefan Matesko, Radoslav Solník, Nitra, Filip Dobiáš, Ivan Mrázik, Čeľadice, Alexander Repta, Milan Fúska, Ladislav Vašek, Branč, Alena Filová, Anton Čurgali, Mojmírovce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ivan Bakyta, Andrej Maťo, Jarok, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Borbély, V. Cetín, Gustáv Molnár, P. Kesov, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ivan Tabaček, T. Nemce, Jozef Paukov, Tibor Szekér, Z. Moravce, Jana Teplanská, Rudolf Lauko, Zbehy, Ján Dekan, Velčice, Juraj Barčák, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Ján Vaško, Hanka Gregorová, Ivanka, Vojtech Mládek st., Podhorany, Dušan Beder, Lapáš, Peter Zubčák, Hruboňovo, Marek Kalúz, V. Zálužie, Viliam Takács, Tešedíkovo, Marián Titka, Marián Móri, Jozef Danada, Šaľa, Mário Pánis, D. Krškany, František Kausek, Klasov, Ladislav Kéry, Volkovce, Adam Liptai, Vlčany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jana Dudonová, Miroslav Kucharovič, Sereď, Peter Hamerlík, Jelka, František Balogh, Selice, Štefan Bako, Močenok, Juraj Minárik, Obyce, Juraj Sádovský, Žitavce, Štefan Popelka, Hájske, Peter Fáber, M. Vozokany, Samko Malý, Jozef Hoppan, Vráble, Viliam Čulík st., Machulince, Katarína Palinkášová, Levice
32 - Michal Lauko, Jozef Nedelka, Eva Pappová, Juraj Vencel, Juraj Náhlovský, Dušan Letko, František Benc, Igor Drotár, Jozef Hudec ml., Karol Ryba, Vladimír Kompas, František Filo, Peter Tasáry, Miroslav Račko, Janka Račková, Milan Nagy, Dionýz Pecháček, Martin Kuchar, Roman Sýkora, Jaroslav Andrášik, Ľubomír Ballay, Nitra, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Imrich Drozdák, Babindol, Štefan Dubnička, Tibor Karácsonyi, Váhovce, Dušan Švehla, Sereď, Juraj Meliška, Sľažany, Alexander Špánik, Šoporňa, Peter König, Ivanka, Martin Jurík, Daniel Mako, Čakajovce, Miloslava Fintová, Nina Zaujecová, Jarok, Tibor Odráška, Štefan Žárnocay, Martina Hippová, Peter Hipp, Šaľa, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Július Bíro, V. Zálužie, Jozef Horňák, Jozef Štefák, Miroslav Fúska, Rišňovce, Viktor Balko, Lužianky, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Ladislav Szekelyi, Otto Benc, Branč, Stanislav Németh, Čechynce, Alojz Jenis, Jozef Pecho, Žitavany, Peter Kluka, Lapáš, Imrich Valent, Hosťovce, Štefan Kúsek, Hostie, Ladislav Nagy, Viliam Félis, Jozef Malý, Jakub Vojtek, Juraj Vojtek, Vráble, Tibor Tóth, Žihárec, Jozef Labuda, Solčany, Stanislav Vojtila, Jelenec, Igor Tábi, N. Hrnčiarovce
31 - František Hrnčiar ml., Marek Candrák, Vladimír Papp, Róbert Baláži, František Trnka, René Daniš, Katarína Karcolová, Michal Garay, Tomáš Drgoňa, Eugen Németh, Pavol Krajčo, Martin Račko, Lukáč Karlubík, Ingrid Reptíková, Nitra, Imrich Maťo, Golianovo, Patrícia Boszorádová, Vojtech Szöke, V. Cetín, Ladislav Lörincz, Daniel Lörincz, Branč, Štefan Hudec, Lužianky, Peter Ivančík, Koniarovce, Peter Čepček, František Kunkel, Jakub Kunkel, Ľubomír Novota, Juraj Minár, Z. Moravce, Ľuboš Motolík, Trnovec, Ján Hegyi, Jelka, Peter Odráška, H. Kráľová, Valent Vaňo, Žirany, Ján Hotový, Nové Sady, Jozef Brieška, T. Nemce, Juraj Volčko, Šaľa, Janka Tichá, Palárikovo, Marián Hörik ml., D. Štitáre, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Roman Guzmický, Ivanka, Marián Herceg, Pata, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marián Mateička, Behynce, Tibor Glovenský, Košúty, Július Švec, Č. Kľačany, Boris Mesároš, Lehota, Jozef Barát, Topoľčany, Michal Borovský, H. Saliby, Jozef Bajnek, Radek Kováčik, Vráble, Zdeno Zbojek, Sereď, Roman Fuska, Čab, Andrej Židík, Výč.-Opatovce
30 - Jozef Vývodík, Ján Jambor, Rišňovce, Richard Magušín, Štefan Kollárik, Michal Bíro, Vlastimil Ábela, Peter Solčianský, Lukáš Bartakovič, Andrej Švihorík, Peter Koška, Jozef Viskup, Tatiana Kuchárová, Juraj Holták, Matúš Dillhoff, Anton Lieskovský, Michal Lichtner, Miloš Sýkora, Nitra, Lukáš Takáč, Ján Lipovský, Báb, Miriama Zborovanová, Viera Pavelková, Golianovo, Terka Tasáryová, Miroslav Janíček, Marek Kostoláni, Ivanka, Ladislav Čekey, Pohranice, Július Vodný, Babindol, René Scheer, Kolíňany, Marek Behúl, T. Mlyňany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Marek Kuna, Výč.-Opatovce, Július Kolenčík, Močenok, Jana Jašiková, Róbert Sedlák, Šaľa, Július Galo, D. Krškany, Rasťo Kazík, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Jana Plaštiaková, Marek Adamča, Sereď, Ján Török, Miroslav Jančovič, Pavol Štefek, V. Dolina, Peter Kollárovič, Vladimír Kurila, Galanta, Emil Šatan, Vozokany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Radoslav Hunka, Bratislava, Ján Antalík, Vráble, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok
29 - Michal Solník, Ivan Dominka, Jozef Moder, Rastislav Švec, Stanislav Billík, Peter Michalka, Ľudovít Laca ml., Vladimír Depeš, Patrik Laca, Ľudovít Konečný, Eduard Szabo, Katarína Dobiášová, Anton Lacuška, Ľubomír Kiesel, Marcela Holtáková, Vladimír Nemšovský, Nitra, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ľuboš Galo, Janíkovce, Anna Jasanová, Podhorany, Miroslav Močol, Alekšince, Bohuš Baják, Miroslav Piovarči, Lužianky, Janka Gálová, Juraj Bárek, Žirany, Marta Kunkelová, Anton Valo, Z. Moravce, Marián Balko, Klasov, Gabriel Lešš, Anna Duczová, H. Kráľová, Jozef Čentéš, Čakajovce, Anton Uher, Jozef Kučera, Pavel Mihálik, Timea Mészárosová, Šaľa, Ján Frajtík, Anton Ďuriš, Radoslav Bajnek, Jozef Andel, Vráble, Ivan Mareček, Čab, Marián Holý, Levice, Filip Marinov, Rumanová, Peter Záhorský, Nová Ves, Matúš Vajzer, Báb, Jozef Lámoš, Jarok
28 - Ľuboš Fúska, Elena Kreškócziová, Jozef Kóša, Marián Grman, František Bojda, Barbora Mináriková, Ján Barát, Milan Vöröš, Jozef Tonka, Vladimír Ťapušík, Dáša Pecháčková, Ľudovít Kováč, Lenka Gažová, Monika Petrániová, Igor Daniš, Nitra, Štefan Varga, Topoľnica, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Alexandra Gálová, Miloš Gál st., Gašpar Gál, Žirany, Juraj Bujko, Žihárec, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Tomáš Bleho, Ernest Piršel, Šaľa, Elena Hozáková, Báb, Anton Andrášik, V. Zálužie, Imrich Guzmický, Ivanka, Ferko Valent, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Zoltán Múčka, V. Úľany, Gabriel Fazekaš, Neded, Lukáš Mesároš, Lehota, Patrik Pacher, Irena Peťková, Z. Moravce, Vladimír Majerčík, Sľažany, Ladislav Páleník, Topoľčany, Dušan Gál, Klasov, Lukáš Valent, Hosťovce, Katarína Pálková, Jarok, Jozef Roško, Dyčka, Jozef Baťala, Žitavany
27 - Ľudovít Laca st., Jozef Chudý, Ľuboš Mičík, Pius Hajdák, Pavol Hrnčár, Ivan Magdolen, Pavol Ťapušík, Jozef Prešinský, Jozef Minárik, Jozef Bernáth, Jozef Svitač, Laco Ištokovič, Peter Bezák, Ladislav Csuthy, Andrej Bednárik, Jarmila Saidová, Marián Barta, Ivan Bobuš, Ján Ehrenhold, Nitra, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Ján Ligač, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Milan Strapko, Beladice, Milan Roman, Čab, Milan Molnár, P. Kesov, Jozef Švec, Vincent Káčer, Ján Školník, Alexander Šindelár, Z. Moravce, Jozef Nikodem, Rišňovce, Ján Kozla, Žirany, Milan Lazan, Šaľa, Tibor Berec, Lapáš, Norbert Adamča, Sereď, Milan Mišák, V. Dolina, Jozef Joniak, Vráble, František Oravec, Krtovce, Patrik Lendel, Hruboňovo, František Pribela, Šintava
26 - Richard Miškovič, Juraj Rosinský, Milan Ružička, Bohumil Labuda, Lukáč Tomiš, Štefan Bede, Nitra, Miro Senneš, Močenok, Rudolf Macho, Kolíňany, Lenka Kunkelová, Emília Káčerová, Marek Lahučký, Z. Moravce, Jozef Sklenár, Šaľa, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Bajla, Nová Ves, Attila Kürti, Vlčany, Lórant Horváth, Dun. Streda, Jozef Šebík, Topoľčianky, Katarína Vlčeková, Lužianky, Emília Malá, Vráble, Július Oláh, Matúškovo
25 - František Hrnčiar st., Anton Černý, Ľudovít Horváth, Jozef Pružinec, Július Kolník, Jakub Laca, Ľubica Tasáryová, Eduard Minárik, Lenka Janíčková, Miroslav Mada, Nitra, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Ľubica Kauseková, Ladislav Kausek, Klasov, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Aneta Čuláková, Koniarovce, Igor Tárnoky, Z. Moravce, Jozef Watter, Rišňovce, Miroslav Mandák, Šaľa, Jaroslav Valo, T. Nemce, Ivan Remeň, N. Streda, Alojz Rajtár, Sľažany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Erik Evetke, Dyčka, Peter Frančík, Veľký Cetín, Helena Bartošová, D. Krškany
24 - Róbert Rumančík, Jozef Hudec st., Ján Šiška, Róbert Ťapušík, Nitra, Juraj Mikuš, Zbehy, Igor Horňáčik, Cabaj-Pereš, Soňa Eššeová, Michal Lacena, Výč.-Opatovce, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Peter Ambrózy, Selice, Filip Guzmický, Jozef Kuzmický, Ivanka, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Margita Kališová, Šaľa, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Viliam Čulík ml., Machulince, Eva Gregorová, Jelenec, Ladislav Marcinko, Kajal, Rudolf Krajinčák, Báb, Dávid Jancsó, Vlčany, Anna Pacherová, Sľažany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Mária Kunkelová, Z. Moravce
23 - Ján Jankovič, Ján Hnilica, Boris Kašuba, Jozef Havetta ml, Lenka Sýkorová, Nitra, Roman Ražný, Čeľadice, Natália Kozmová, Andrej Repta, Branč, Norbert Pánik, Skýcov, Milan Macho, M. Ripňany, Milan Greguš, Zbehy, Matej Kuzmický, Ivanka, Miroslav Hladký, Alekšince, Jozef Svorad, Hrušovany
22 - Andrej Klenko, Milan Baňák, Nitra, Marek Sabo, Rumanová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Július Pavlov, Nová Ves, Juraj Šranko, Babindol, Pavol Macho, Výč.-Opatovce
21 - Táňa Rumančíková, Róbert Bačinský, Ľudovít Laca st., Bohuslav Bene, Mária Sýkorová, Ján Kmeťo, Nitra, Ľudovít Desat, Podhorany, Marta Záhorská, Rišňovce, Mário Dobiáš, Velčice, Ondrej Hajdu, Trnovec, Attila Sonlajtner, Žirany, Michal Malý, Z. Moravce, Pavel Dojčar, Báb
20 - Tibor Lencsés, H. Kráľová, Roman Marci, Nitra, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Ľuboš Modzga („Šuker“), Vráble, Martin Hraška, Nové Sady
19 - Tatiana Sklenárová, Šaľa, Vincent Tóth, Močenok, Attila Szolnoki, Dyčka, Juraj Chudiak, Nitra, Mária Majerská, Cabaj-Pereš
18 - Jozef Gajdoš, Žitavany, Štefan Valovič, Rišňovce, Gabriela Lacušková, Ladislav Drahoš, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Mário Černák, Vráble, Peter Sárkány, Hrubá Borša
17 - Karol Blažovič, Lužianky, Tibor Wesolowski, Hlohovec, Matúš Zentko, Zbehy, Roman Kováč, H. Lefantovce, Viktor Buday, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Peter Frajka, Z. Moravce, Michal Práznovský, Pata
16 - Miriam Barboríková, N. Hrnčiarovce, Miroslav Zverka, Antonia Laktušinová, Nitra, Peter Sádovský, Melek, Peter Ťuťuris, Levice, Ladislav Viskup, Báb, Kristína Krajčírová, H. Krškany
15 - Štefan Labdík, Lužianky, Milan Kukučka, Žitavany, Peter Kardoš, František Bajtoš, Nitra
14 - Igor Galovič, Martin Lyžičiar, Nitra, Ján Sorad, Pohranice, Filip Horný, Jarok, Vladimír Varga, Rišňovce, Margita Pavelková, Golianovo
13 - Patrik Palka, Michal Duchovič, Nitra, Juraj Števík, V. Zálužie, Štefan Deák, Sľažany, Peter Levčík, N. Hrnčiarovce, Miloš Lukniš, Hosťovce
12 - Peter Baláži, V. Zálužie, Patrik Šarközy, Vinodol, Anton Berecz, Branč, Tomáš Vencel, H. Lefantovce, Ivan Eliáš, Nitra, Gabriel Danko, Žitavany, Vladimír Bielik ml., Topoľčianky, Anna Matejová, Skýcov
11 - Jozef Kukliš, Topoľčianky, Andrej Srňánek, Nitra, Ján Slíž, Beladice
10 - Ľubomír Moravčík, Jozef Buday, Richard Vnučko, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Filip Vašíček, Vráble, Róbert Gyepes, D. Obdokovce
9 - Patrik Balogh, Selice
8 - Peter Černák, Lúčnica
7 - Pavol Bojsa, H. Lefantovce, Zuzana Pechová, Beladice, Jozef Čaládi, Paulína Letková, Katka Sýkorová, Nitra, Marek Franko, Pata, Jana Sklenárová, Šaľa
6 - František Sabo, Vinodol, Erik Kukučka, Jelšovce, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Mária Sásiková, Jaroslav Korytár, Dajana Borovská, Nitra, Salo Berecz, Lenka Reptová, Branč, Patrik Pecho, Žitavany, Tomáš Javor, Sereď
5 - Viliam Candrák, Alekšince, Rudolf Matušica, Pata, Peter Ondriaš, Žitavany, Monika Holtáková, Eva Blašková, Mária Kóšová, Nitra, Milan Lopaška, Zbehy
4 - Mário Šuník, Martin Botto, Michal Papp, Nitra, Peter Zubčák ml., Hruboňovo, Dávid Slíž, Miroslav Ďuriš, Sereď, Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Milada Dojčarová, Báb, Ladislav Zuzík ml., Žirany, Jozef Plesnivý, Z. Moravce
3 - Soňa Galová, Janíkovce, Marek Fábry, Šurianky, Tomáš Krajčovič, Milan Kollárik, Martin Kuchár, Gabriel Vencel, Nitra, Mário Gažo, Rumanová, Peter Jasenec, Sereď, Gabriel Kubovič, Matúškovo
2 - František Rajtár, Marcel Moravčík, Dáša Pecháčková, Nitra, Marek Kyjak, Alekšince, Juraj Paška, H. Krškany, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Dávid Marcinkech, Vinodol, Juraj Sojka, Vráble, Ján Šutka, Zl. Moravce
1 - Juraj Barantal, V. Zálužie, Andrej Šlosár, Nitra, Patrik Pecko, Žitavany


V 7. kole bolo maximom 9 uhádnutých zápasov, čo dokázali až 13 tipéri: Gabriel Lencsés, Milan Minarovič, Miroslav Slovák, Marek Kuna, Róbert Ščepka, Jozef Štefek, Erik Viskup, Július Petrík, Tibor Szekér, Ľudovít Fazekaš, Ingrid Reptíková, Jozef Šabo a Helena Bartošová.

Koho sme vyžrebovali a vyhrá kartón piva Steiger, sa dozviete v najbližšom pondelňajšom vydaní MY Nitrianske noviny.

Skryť Vypnúť reklamu

Informácie o tipovacej súťaži už v budúcnosti hľadajte na stránke nitra.sme.sk.

Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  4. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Zelená Bratislava
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  2. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  3. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  4. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  5. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  8. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  9. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 19 877
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 16 962
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 280
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 485
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 11 511
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 165
  7. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 11 161
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 843
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 159
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 958
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Kraj renovuje ďalšiu časť šalianskej polikliniky

Bez rekonštrukcií zatiaľ zostáva nemocničná časť. Podľa Prekopovej je o tomto objekte naďalej predčasné hovoriť.

Od pondelka pokračuje proces so starostom Dolného Chotára

Pred senátom Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku pokračuje od pondelka (26. 10.) pojednávanie so starostom Dolného Chotára Františkom D. a spol.

Starosta Dolného Chotára František Dora.
Jozef Blaško (9. 4. 1945 - 25. 10. 2020)
Na pomoc privolali záchranársky vrtuľník.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus na Orave: V sobotu zachytili 1600 pozitívnych prípadov (minúta po minúte)

Na Orave bol o celoplošné testovanie na Covid-19 opäť záujem.

Nemocnica v Nitre má 104 infikovaných zamestnancov

Reprofilizovaných je už 92 lôžok. Na Zobor zatiaľ preložili trinásť ľudí, ktorí potrebujú doliečenie.

Prípravy na Kysuciach v plnom prúde, testovať sa bude aj v reštaurácii či v kolkárni

Sme na jednej lodi, musíme sa zomknúť, hovorí starosta Čierneho.

Už ste čítali?