Pondelok, 30. január, 2023 | Meniny má Ema

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

49 - Samko Dubnička, Váhovce, Roman Kutak, Tomášikovo; 47 - Juraj Segíň, Sľažany, Jozef Senneš, Nitra

Správne tipy 8. kola:

FC Nitra - Prešov 0:0 X
Vrbové - Vráble 1:2 2
Nitra B - Slovan B 1:1 X
Neded - Nové Zámky 0:1 2
Štúrovo - Veľké Ludince 0:1 2
Sereď - Palárikovo 3:1 1
Vrakúň - Trstice 0:0 X
Topoľčianky - Janíkovce 2:1 1
Hosťovce - Beladice 2:4 2
Obyce - N. Hrnčiarovce 2:0 1

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Poradie po 8. kole:

49 - Samko Dubnička, Váhovce, Roman Kutak, Tomášikovo
47 - Juraj Segíň, Sľažany, Jozef Senneš, Nitra
46 - Vladimír Lyžičiar, Ernest Szombath, Nitra, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Milan Bekéni, Šaľa
45 - Jozef Paulík, Ľubomír Pintér, Miroslav Fábry, Nitra, Peter Debnár, Zbehy, Ľubor Kajaba, Ivanka, Juraj Dubeň, Lehota, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Ivan Tóth, Čakajovce, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Ján Martinek, Šaľa, František Šabo, Obyce, Štefan Páleník, Prílepy
44 - František Grom, František Imre, Vladimír Mada, Ivan Chlebák, Nitra, Daniel Antal, Čechynce, Marián Cifra, Žirany, Juraj Német, D. Lefantovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Boris Boďo, Tajná, Libor Vinkler, Peter Lehocký, Gabriel Odráška, René Vincze, Šaľa, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Filip Bíro, V. Zálužie, Imrich Sklenár, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Miroslav Javor, Sereď, Alexander Kelecsényi, Č. Brod, Ľubomír Bobok, Volkovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Roman Rajnoha, Z. Moravce
43 - Edo Tomek, Marcel Čerman, Imrich Hrdlica, Marek Varga, Nitra, Pavol Kozma, Branč, Peter Strieška, Volkovce, Ján Laca, Mária Lacová, D. Obdokovce, Ľubomír Rybár, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Ladislav Babóti, Vlčany, Marek Sklenár, Juraj Csirik, Šaľa, Viliam Matejov, Z. Moravce, Maroš Papp, Sereď, Roman Margetin, Rišňovce, Peter Matulník, Nové Sady
42 - Táňa Tomeková, Marek Horváth, Erik Schober, Štefan Zabák, Ladislav Skalický, Nitra, Jana Gálová, Žirany, Anton Bapčány, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Dominik Lenghard, Čakajovce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Jozef Repa, Prílepy, Oľga Račková, Oľga Pintérová, Marcel Pánis, Martin Tesár, D. Krškany, Ivan Ďurický, Branč, Dušan Kováč, Ľudovítová, Miroslav Szlamka, Váhovce, Zuzana Labdíková, Lužianky, Katarína Kepková, N. Zámky, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Vincent Komačka, Topoľčany, Stanislav Pacher, Sľažany, Norbert Zsigmond, N. Život, Ján Kóssi, Čifáre, Stanislav Packa, Močenok
41 - Imrich Ručkay, Ladislav Pintér, Ľubomír Turňa, Erik Viskup, Marek Ťapušík, Nitra, Patrik Kováč, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Anton Molnár, P. Kesov, Štefan Peťovský, Lužianky, Štefan Račko, Peter Vašek, Ivanka, Ľudovít Fábik, Močenok, Róbert Ščepka, Martin Kormoši, Šaľa, Jozef Štefek, Čeľadice, Rudolf Matejov, Skýcov, Ladislav Szórád ml., Žirany, Michal Čery, Jelenec, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jozef Rehuš, František Margetin, Rišňovce, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Martin Földeši, Sereď, Zoltán Jancsó, Ladislav Bartaloš, Vlčany, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Juraj Káčer, Čaradice, Peter Paulis, M. Vozokany, Roman Marhevszki, Vráble, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Jozef Šabo, Žitavany, Marek Šulák, Šintava
40 - Eva Pappová, Peter Mateička, Július Arpáš, Jozef Nosian, Tibor Horváth, Zuzana Vencelová, Ivan Ševčík, Vlado Sásik, Nitra, Mikuláš Pintér, Kristína Líšková, Branč, Andrej Maťo, Jarok, Martina Segíňová, Sľažany, Štefan Kočiš, Trnovec, Milan Bíro, Čakajovce, Anna Kubalová, Sereď, Peter Zeleňák, Slavo Kališ, Marián Kopáčik, Jozef Baláž, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Róbert Jánošík, Štefan Račko, D. Krškany, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Ivan Berec, Lužianky, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jaroslav Slamka, Báb, Zuzana Pellerová, V. Úľany, Emanuel Maňúch, Žirany, Milan Augustín, Topoľčianky, Ladislav Szöke, Vráble
39 - Milan Gráf, Adriana Šišková, Katarína Magušínová, Jozef Boďo, Ivan Kozár, Belo Gombík, Martin Račko, Martin Krajčír, Jozef Tvrdoň, František Tomek, Nitra, Miroslav Kalužák, Margita Pánisová, D. Krškany, Ladislav Szombath, N. Hrnčiarovce, Milan Šlosár, Čab, Ivan Tabaček, T. Nemce, Ján Jacsa, Žihárec, Jozef Galbavý, Ronald Frkala, H. Kráľová, Vojtech Szöke, V. Cetín, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Marek Kalúz, V. Zálužie, Ľubor Goldbecher, Otto Vincze, Július Benkö st., Šaľa, Rastislav Borčin, Hostie, Vojtech Mládek, Podhorany, Imrich Gregor, František Andraško, Jelenec, Jaroslav Dvorský, Pata, Jana Dudonová, Igor Tkáč, Miroslav Kucharovič, Miloš Remenár, Sereď, Emil Dubec, Žikava, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Peter Hamerlík, Jelka, Štefan Mravík, Žitavany, Štefan Tóth, Klasov, Hanka Gregorová, Ivanka
38 - Peter Krajanec, Anton Dano, Oľga Tomeková, Ľuboš Baranec, René Daniš, Juraj Vencel, Dušan Tirol, Milan Borovský, Jozef Hudec ml., Miroslav Balla, Martin Peniaško, František Filo, Pavel Puobiš, Zdenko Senneš, Milan Lacina, Nitra, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Alexander Repta, Ladislav Vašek, Branč, Marián Hörik st., D. Štitáre, Milan Minarovič, Behynce, Ivan Bakyta, Jozef Kutak, Jarok, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Tibor Šmitala, Čab, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ivana Kunkelová, Jozef Paukov, Tibor Szekér, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Jana Teplanská, Zbehy, Peter Palka, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Martin Jurík, Čakajovce, Dušan Beder, Lapáš, Štefan Žárnocay, Marián Móri, Jozef Danada, Šaľa, Mário Pánis, D. Krškany, Július Bíro, V. Zálužie, Jozef Kubáň, Alekšince, Juraj Melišek, Vinodol, Pavel Babiak, Žitavany, Ladislav Kéry, Volkovce, Ľudovít Fazekaš, Neded, Július Švec, Č. Kľačany, Tibor Tóth, Žihárec, Michal Borovský, H. Saliby, Juraj Minárik, Obyce, Samko Malý, Jozef Hoppan, Jakub Vojtek, Vráble, Zdeno Zbojek, Sereď, Viliam Čulík st., Machulince
37 - Boris Grežo, Ľubomír Bartakovič, Michal Lauko, Norbert Bordáš, Vladimír Papp, Juraj Náhlovský, Ján Doboš, Július Petrík, Dionýz Pecháček, Ľuboš Lacina, Roman Sýkora, Nitra, Terka Tasáryová, Ján Vaško, Ivanka, Ján Jambor, Jozef Štefák, Rišňovce, Marek Bíro, V. Zálužie, Milan Fúska, Ladislav Lörincz, Celestín Berecz, Ladislav Szekelyi, Branč, Jozef Gál, Renáta Gálová, Žirany, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Henrich Richter, Bratislava, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Štefan Straňák, H. Kráľová, Rudolf Lauko, Zbehy, Daniel Mako, Čakajovce, György Jakubecz, H. Saliby, Tibor Odráška, Šaľa, Viliam Takács, Tešedíkovo, Alexander Kusý, Trnovec, Marián Strečka, Topoľčianky, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Viktor Balko, Lužianky, Alojz Jenis, Žitavany, Marián Holý, Katarína Palinkášová, Levice, Gabriel Molnár, Galanta, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Anton Čurgali, Mojmírovce, František Balogh, Selice, Štefan Kúsek, Hostie, Štefan Bako, Močenok, Ladislav Nagy, Viliam Félis, Jozef Malý, Vráble, Ján Árgyusi, Neded, Juraj Sádovský, Žitavce, Štefan Popelka, Hájske, Peter Fáber, M. Vozokany, Andrej Židík, Výč.-Opatovce
36 - Deniska Révayová, Marek Candrák, František Benc, Igor Drotár, Igor Dubeň, Miloslav Paluš, Marián Červenka, Karol Ryba, Dušan Tóth, Vladimír Kompas, Eugen Németh, Miroslav Račko, Štefan Matesko, Ivan Bobuš, Ingrid Reptíková, Ľubomír Ballay, Nitra, Jozef Vývodík, Rišňovce, Peter Vranský, Zbehy, Patrícia Boszorádová, Jozef Borbély, V. Cetín, Štefan Hudec, Lužianky, Imrich Drozdák, Babindol, Štefan Dubnička, Tibor Karácsonyi, Váhovce, Ľubomír Novota, Z. Moravce, Juraj Meliška, Sľažany, Ján Hegyi, Jelka, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Peter König, Marek Kostoláni, Roman Guzmický, Ivanka, Marián Titka, Peter Hipp, Šaľa, Janka Tichá, Palárikovo, Marián Hörik ml., D. Štitáre, Stanislav Németh, Čechynce, Nina Zaujecová, Jarok, František Kausek, Klasov, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Adam Liptai, Vlčany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Peter Kluka, Lapáš, Tibor Glovenský, Košúty, Jozef Török, Pata, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Pecho, Žitavany, Emil Šatan, Vozokany, Radoslav Hunka, Bratislava, Jozef Bajnek, Juraj Vojtek, Vráble
35 - František Hrnčiar ml., Roman Trnkus, Richard Magušín, Štefan Kollárik, Michal Bíro, František Trnka, Dušan Letko, Michal Garay, Lukáš Bartakovič, Vladimír Depeš, Peter Koška, Daniel Tasáry, Peter Tasáry, Milan Nagy, Štefan Pénzeš, Tatiana Kuchárová, Ľudovít Konečný, Jaroslav Andrášik, Katarína Dobiášová, Anton Lacuška, Ľubomír Kiesel, Vladimír Nemšovský, Igor Daniš, Nitra, Filip Dobiáš, Ivan Mrázik, Čeľadice, Ján Lipovský, Báb, Alena Filová, Mojmírovce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Viera Pavelková, Golianovo, Peter Ivančík, Koniarovce, Ján Dekan, Velčice, Jozef Čentéš, Čakajovce, Peter Zubčák, Hruboňovo, Ján Hotový, Nové Sady, Jozef Brieška, T. Nemce, Juraj Volčko, Jana Jašiková, Pavel Mihálik, Timea Mészárosová, Šaľa, Daniel Lörincz, Branč, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Anna Duczová, H. Kráľová, Zoltán Múčka, V. Úľany, Juraj Minár, Anton Valo, Z. Moravce, Boris Mesároš, Lehota, Filip Marinov, Rumanová, Jozef Labuda, Solčany, Ján Antalík, Vráble, Peter Záhorský, Nová Ves, Stanislav Vojtila, Jelenec, Marek Adamča, Sereď
34 - Róbert Baláži, Katarína Karcolová, Milan Vöröš, Ladislav Csuthy, Janka Račková, Jozef Viskup, Lukáč Karlubík, Nitra, Miriama Zborovanová, Golianovo, Tibor Hamara, Igor Tábi, N. Hrnčiarovce, Milan Roman, Čab, Miroslav Močol, Alekšince, Janka Gálová, Juraj Bárek, Žirany, Dušan Švehla, Jana Plaštiaková, Sereď, Jakub Kunkel, Z. Moravce, Peter Odráška, H. Kráľová, René Scheer, Kolíňany, Marek Behúl, T. Mlyňany, Štefan Finta, Jarok, Marek Kuna, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Anton Uher, Martina Hippová, Róbert Sedlák, Šaľa, Július Kolenčík, Močenok, Július Galo, D. Krškany, Jozef Horňák, Miroslav Fúska, Rišňovce, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Ján Török, V. Dolina, Peter Kollárovič, Galanta, Marián Mateička, Behynce, Jozef Barát, Ladislav Páleník, Topoľčany, Jozef Andel, Radek Kováčik, Emília Malá, Vráble, Jozef Baťala, Žitavany
33 - Ivan Dominka, Elena Kreškócziová, Ľuboš Mičík, Richard Miškovič, Pius Hajdák, Jozef Moder, Rastislav Švec, Stanislav Billík, Barbora Mináriková, Ján Barát, Peter Bezák, Pavol Krajčo, Andrej Bednárik, Jozef Tonka, Vladimír Ťapušík, Dáša Pecháčková, Juraj Holták, Ľudovít Kováč, Lenka Gažová, Matúš Dillhoff, Anton Lieskovský, Michal Lichtner, Radoslav Solník, Nitra, Rudolf Macho, Kolíňany, Štefan Varga, Topoľnica, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ladislav Čekey, Pohranice, Ľuboš Galo, Janíkovce, Július Vodný, Babindol, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Čepček, Z. Moravce, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Ľuboš Motolík, Trnovec, Vojtech Mládek st., Podhorany, Ján Frajtík, Jozef Joniak, Vráble, Gašpar Gál, Žirany, Gabriel Fazekaš, Neded, Peter Sádovský, Melek, Lukáš Mesároš, Lehota, Jozef Šebík, Topoľčianky, Milan Mišák, V. Dolina, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Matúš Vajzer, Báb, Lukáš Valent, Hosťovce, Katarína Pálková, Jarok, Július Oláh, Matúškovo
32 - Jozef Nedelka, František Bojda, Jozef Minárik, Patrik Laca, Martin Kuchar, Eduard Szabo, Milan Ružička, Marcela Holtáková, Nitra, Miro Senneš, Močenok, Alexandra Gálová, Miloš Gál st., Žirany, Milan Strapko, Beladice, František Kunkel, Vincent Káčer, Patrik Pacher, Z. Moravce, Alexander Špánik, Šoporňa, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Miloslava Fintová, Jarok, Jozef Sklenár, Ernest Piršel, Jozef Kučera, Milan Lazan, Šaľa, Anton Ďuriš, Radoslav Bajnek, Vráble, Ivan Mareček, Čab, Tibor Berec, Lapáš, Otto Benc, Branč, Ferko Valent, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Peter Bajla, Nová Ves, Patrik Lendel, Hruboňovo, Jozef Roško, Dyčka
31 - Ľuboš Fúska, Jozef Kóša, Vlastimil Ábela, Pavol Hrnčár, Jozef Bernáth, Tomáš Drgoňa, Juraj Rosinský, Marián Barta, Ján Ehrenhold, Bohumil Labuda, Miloš Sýkora, Štefan Bede, Nitra, Jozef Záhorský, Rišňovce, Imrich Maťo, Golianovo, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Milan Molnár, P. Kesov, Juraj Bujko, Žihárec, Lenka Kunkelová, Ján Školník, Z. Moravce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Valent Vaňo, Ján Kozla, Žirany, Tomáš Bleho, Šaľa, Elena Hozáková, Báb, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Imrich Guzmický, Ivanka, Norbert Adamča, Sereď, Marián Herceg, Pata, Alojz Rajtár, Sľažany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Dušan Gál, Klasov, Roman Fuska, Čab
30 - Ľudovít Laca st., František Hrnčiar st., Peter Solčianský, Jozef Svitač, Andrej Švihorík, Ľudovít Laca ml., Jakub Laca, Ján Šiška, Eduard Minárik, Nitra, Lukáš Takáč, Báb, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Gabriel Galbavý, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Miroslav Janíček, Ivanka, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Ivan Remeň, N. Streda, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Vladimír Kurila, Galanta, Dávid Jancsó, Vlčany, Anna Pacherová, Sľažany, Pavol Štefek, V. Dolina, František Pribela, Šintava
29 - Michal Solník, Róbert Rumančík, Anton Černý, Jozef Prešinský, Peter Michalka, Laco Ištokovič, Lukáč Tomiš, Jozef Havetta ml., Nitra, Juraj Mikuš, Zbehy, Anna Jasanová, Podhorany, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Marián Balko, Klasov, Miroslav Piovarči, Katarína Vlčeková, Lužianky, Vincent Tóth, Močenok, Emília Káčerová, Z. Moravce, Attila Kürti, Vlčany, Jozef Kuzmický, Ivanka, Miroslav Hladký, Alekšince, Jozef Lámoš, Jarok, Peter Frančík, Veľký Cetín
28 - Marián Grman, Jozef Hudec st., Ľubica Tasáryová, Monika Petrániová, Nitra, Igor Horňáčik, Cabaj-Pereš, Ľubica Kauseková, Klasov, Filip Guzmický, Matej Kuzmický, Ivanka, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Viliam Čulík ml., Machulince, Anton Andrášik, V. Zálužie, Milan Macho, M. Ripňany, Marek Lahučký, Irena Peťková, Z. Moravce, Vladimír Majerčík, Sľažany, Erik Evetke, Dyčka, Jozef Svorad, Hrušovany, Pavel Dojčar, Báb
27 - Jozef Chudý, Ivan Magdolen, Pavol Ťapušík, Jarmila Saidová, Róbert Ťapušík, Nitra, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Soňa Eššeová, Výč.-Opatovce, Ladislav Kausek, Klasov, Jozef Švec, Alexander Šindelár, Z. Moravce, Jozef Nikodem, Rišňovce, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Aneta Čuláková, Koniarovce, Attila Sonlajtner, Žirany, Jaroslav Valo, T. Nemce, Rudolf Krajinčák, Báb, Juraj Šranko, Babindol, František Oravec, Krtovce, Milan Greguš, Zbehy, Helena Bartošová, D. Krškany
26 - Ján Jankovič, Ján Hnilica, Milan Baňák, Miroslav Mada, Lenka Sýkorová, Nitra, Roman Ražný, Čeľadice, Margita Kališová, Šaľa, Štefan Valovič, Rišňovce, Lórant Horváth, Dun. Streda, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Andrej Repta, Branč, Mária Kunkelová, Z. Moravce
25 - Ľudovít Horváth, Jozef Pružinec, Július Kolník, Lenka Janíčková, Ján Kmeťo, Nitra, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Tatiana Sklenárová, Miroslav Mandák, Šaľa, Igor Tárnoky, Z. Moravce, Jozef Watter, Rišňovce, Peter Ťuťuris, Levice, Michal Kaplán, Č. Hrádok
24 - Táňa Rumančíková, Róbert Bačinský, Mária Sýkorová, Nitra, Ľudovít Desat, Podhorany, Natália Kozmová, Branč, Peter Ambrózy, Selice, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Michal Lacena, Výč.-Opatovce, Eva Gregorová, Jelenec, Ladislav Marcinko, Kajal, Dušan Bogár, Kráľová n/V.
23 - Boris Kašuba, Roman Marci, Juraj Chudiak, Nitra, Norbert Pánik, Skýcov, Ľuboš Modzga („Šuker“), Mário Černák, Vráble, Mária Majerská, Cabaj-Pereš
22 - Marta Záhorská, Rišňovce, Andrej Klenko, Ladislav Drahoš, Nitra, Tibor Wesolowski, Hlohovec, Marek Sabo, Rumanová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Július Pavlov, Nová Ves, Kristína Krajčírová, H. Krškany
21 - Mário Dobiáš, Velčice, Ľudovít Laca st., Bohuslav Bene, Nitra, Ondrej Hajdu, Trnovec, Michal Malý, Z. Moravce, Margita Pavelková, Golianovo
20 - Tibor Lencsés, H. Kráľová, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Martin Hraška, Nové Sady
19 - Attila Szolnoki, Dyčka
18 - Jozef Gajdoš, Žitavany, Gabriela Lacušková, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Peter Sárkány, Hrubá Borša
17 - Karol Blažovič, Lužianky, Matúš Zentko, Zbehy, Roman Kováč, H. Lefantovce, Viktor Buday, Martin Lyžičiar, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Peter Frajka, Z. Moravce, Ján Sorad, Pohranice, Michal Práznovský, Pata
16 - Miriam Barboríková, N. Hrnčiarovce, Miroslav Zverka, Antonia Laktušinová, Nitra, Ladislav Viskup, Báb
15 - Štefan Labdík, Lužianky, Milan Kukučka, Žitavany, Peter Kardoš, František Bajtoš, Nitra, Filip Vašíček, Vráble
14 - Igor Galovič, Nitra, Filip Horný, Jarok, Vladimír Varga, Rišňovce
13 - Patrik Palka, Michal Duchovič, Nitra, Juraj Števík, V. Zálužie, Štefan Deák, Sľažany, Peter Levčík, N. Hrnčiarovce, Miloš Lukniš, Hosťovce, Lenka Reptová, Branč
12 - Peter Baláži, V. Zálužie, Patrik Šarközy, Vinodol, Anton Berecz, Branč, Tomáš Vencel, H. Lefantovce, Ivan Eliáš, Nitra, Gabriel Danko, Žitavany, Patrik Balogh, Selice, Vladimír Bielik ml., Topoľčianky, Anna Matejová, Skýcov
11 - Jozef Kukliš, Topoľčianky, Andrej Srňánek, Martin Kuchár, Nitra, Ján Slíž, Beladice
10 - Ľubomír Moravčík, Jozef Buday, Richard Vnučko, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Patrik Pecho, Žitavany, Róbert Gyepes, D. Obdokovce
8 - Peter Černák, Lúčnica
7 - Pavol Bojsa, H. Lefantovce, Zuzana Pechová, Beladice, Jozef Čaládi, Paulína Letková, Katka Sýkorová, Nitra, Marek Franko, Pata, Jana Sklenárová, Šaľa
6 - František Sabo, Vinodol, Erik Kukučka, Jelšovce, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Mária Sásiková, Jaroslav Korytár, Dajana Borovská, Nitra, Salo Berecz, Branč, Tomáš Javor, Sereď
5 - Viliam Candrák, Alekšince, Rudolf Matušica, Pata, Peter Ondriaš, Žitavany, Monika Holtáková, Eva Blašková, Mária Kóšová, Nitra, Milan Lopaška, Zbehy
4 - Mário Šuník, Martin Botto, Michal Papp, František Rondoš, Nitra, Peter Zubčák ml., Hruboňovo, Dávid Slíž, Miroslav Ďuriš, Sereď, Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Milada Dojčarová, Báb, Ladislav Zuzík ml., Žirany, Jozef Plesnivý, Z. Moravce
3 - Soňa Galová, Janíkovce, Marek Fábry, Šurianky, Tomáš Krajčovič, Milan Kollárik, Gabriel Vencel, Nitra, Mário Gažo, Rumanová, Peter Jasenec, Sereď, Gabriel Kubovič, Matúškovo
2 - František Rajtár, Marcel Moravčík, Dáša Pecháčková, Nitra, Marek Kyjak, Alekšince, Juraj Paška, H. Krškany, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Dávid Marcinkech, Vinodol, Juraj Sojka, Vráble, Ján Šutka, Zl. Moravce
1 - Juraj Barantal, V. Zálužie, Andrej Šlosár, Nitra, Patrik Pecko, Žitavany

V 8. kole bolo najlepším výsledkom 8 uhádnutých zápasov. Dokázali to piati z vás: Eva Pappová, Martin Račko, Marián Holý, Stanislav Packa a Emília Malá. Koho sme vyžrebovali a kto vyhrá pivo Steiger, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

SkryťVypnúť reklamu

Tipérov zdravia

Najčítanejšie na My Nitra

Inzercia - Tlačové správy

  1. Eurohub Rokycany posilňuje a zrýchľuje spojenie s Nemeckom
  2. Bude rok 2023 naozaj náročný na osobné financie?
  3. Ako skĺbiť remeslo a moderné technológie? Inšpirujte sa Bajkery
  4. Šetriť energiu sa oplatí. Špecialisti poradili, ako na to
  5. Klinčeky Zanzibaru zarobili viac, než neslávny obchod s otrokmi
  6. Trvalá udržateľnosť v obchode – prečo by vás mala zaujímať?
  7. 10 eur za 10 rokov. Mimoriadna ponuka od mimoriadneho časopisu
  8. SCANDI 2023: prehliadka súčasného severského filmu
  1. Kupujete balenú vodu? Vypočítajte si, koľko za ňu ročne miniete!
  2. Táto váha berie vaše chudnutie vážne: Kalórie počíta za vás!
  3. Šetriť energiu sa oplatí. Špecialisti poradili, ako na to
  4. Svalovice sa netreba obávať
  5. Students today, innovators tomorrow, learners forever
  6. Study program MANAGEMENT in English language
  7. Klinčeky Zanzibaru zarobili viac, než neslávny obchod s otrokmi
  8. Bude rok 2023 naozaj náročný na osobné financie?
  1. Klinčeky Zanzibaru zarobili viac, než neslávny obchod s otrokmi 11 002
  2. 10 eur za 10 rokov. Mimoriadna ponuka od mimoriadneho časopisu 6 394
  3. Trvalá udržateľnosť v obchode – prečo by vás mala zaujímať? 1 992
  4. Stockerka štartuje predaj bytov s cenami, ktoré prekvapia 1 834
  5. Benátky a Verona: zažite pôsobivé kúsky mozaiky severu Talianska 1 670
  6. Košičanom budeme dodávať teplo za tretinové ceny aj tento rok 1 582
  7. Radi čítate a ešte radšej tvoríte? Toto je 40 dôvodov pre Vás 995
  8. Máme 30 rokov, vy môžete mať predplatné na rok len za 30 eur 809

Blogy SME

  1. Eva Gallova: Ako od nás odvážali mladé Židovky
  2. Milan Buno: 7 knižných tipov: Z TV kulinárskej šou urobila reláciu o emancipácii žien!
  3. Katarína Chudá: Floriografia: tajné symboly a odkazy v maľbách
  4. Michael Achberger: Tieto cviky na zadok určite nevynechajte: video
  5. Ladislav Boršoš: Čaputovej úlet…
  6. Soňa Fröhlichová: Château-d’Œx – hlavné mesto teplovzdušných balónov vo švajčiarskych Alpách
  7. Jozef Sitko: Vraj samozvaný premiér Heger?
  8. Samuel Ivančák: Phil Collins, ten chlapík od vedľa
  1. Rastislav Puchala: Vraj je to sfetovaný trpaslík 29 151
  2. Peter Remeselník: Narazil autom do ľudí, zranil chodkyňu a ušiel ! 15 633
  3. Martin Plesch: Pán primátor, načo vlastne máme Mestskú políciu v Bratislave? 8 230
  4. Monika Nagyova: Plesy nie sú pre singles 6 871
  5. Ivan Beňovič: Ruský rubeľ sa svetovou menou nestane 4 264
  6. Ján Šeďo: Sliepky na Ukrajine sú iné ako naše ? 3 808
  7. Tereza Kazdová: Fico má rád pekné ženy, Babiš je na blondíny. Verejný diskurz volá po feministoch 3 732
  8. Ján Valchár: Jedenásť mesiacov štvordňovej operácie (Moskvu ale ubránime!) 3 652
  1. Monika Nagyova: Plesy nie sú pre singles
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 55. - Antarktída - Ako sa vydali Vivian Fuchs a Edmund Hillary naprieč Antarktídou (1955-1958)
  3. Jiří Ščobák: Je nový II. pilier dlhodobo udržateľný? Ktoré zmeny sú pozitívne a ktoré negatívne?
  4. Monika Nagyova: Úprimné pozdravy z Bratislavy: Potuluje sa tu starý blázon
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 54. - Antarktída - Posledné tri Byrdove expedície (1939 - 1956)
  6. Jiří Ščobák: Tipovanie je cesta do pekla. Aj keď to robíte so štátnou firmou
  7. Jiří Ščobák: Avatar 2: Začátek nového příběhu
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 53. - Antarktída - Druhá Byrdova antarktická expedícia (1933 - 1935)
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Predstavitelia AC Nitra a Chrenovej v nedeľu spečatili mládežnícke spojenie. Zľava Miloš Šimončič (AC), Vladimír Viola, Igor Demo (Chrenová), Peter Barát (Chrenová), Martin Šimončič, Lukáš Bíro a Pavol Šlosár (AC).

Nitriansku futbalovú scénu majú od leta obohatiť dva nové dorasty.


2 h
Staršie žiačky Šale boli úspešné na turnaji v Seredi.

Hádzanárska rodina spomínala na bývalého dlhoročného činovníka.


15 h
FC Nitra ponúka mestu 42 položiek z majetku. Postoj primátora Mareka Hattasa je jasný.

Klub predáva umelé osvetlenie. Je však skutočne klubové?


16 h
Momentka z duelu ObFZ Nitra - ObFZ Trnava.

V púchovskej hale STC na turnaji o Pohár predsedu ZsFZ v kategórii staršieho dorastu bojovali výbery dvanástich oblastných zväzov.


a 1 ďalší 20 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Výstavba by bola rýchlejšia a finančne menej náročná.


17 h

Kolízie sa opakujú. Vodič prirovnal úsek k Bermudskému trojuholníku.


29. jan

Vyšetrovateľ vzniesol obvinenie voči 18-ročnému mladíkovi z prečinu usmrtenia.


23 h

Ľudia boli k žene ľahostajní.


25. jan

Blogy SME

  1. Eva Gallova: Ako od nás odvážali mladé Židovky
  2. Milan Buno: 7 knižných tipov: Z TV kulinárskej šou urobila reláciu o emancipácii žien!
  3. Katarína Chudá: Floriografia: tajné symboly a odkazy v maľbách
  4. Michael Achberger: Tieto cviky na zadok určite nevynechajte: video
  5. Ladislav Boršoš: Čaputovej úlet…
  6. Soňa Fröhlichová: Château-d’Œx – hlavné mesto teplovzdušných balónov vo švajčiarskych Alpách
  7. Jozef Sitko: Vraj samozvaný premiér Heger?
  8. Samuel Ivančák: Phil Collins, ten chlapík od vedľa
  1. Rastislav Puchala: Vraj je to sfetovaný trpaslík 29 151
  2. Peter Remeselník: Narazil autom do ľudí, zranil chodkyňu a ušiel ! 15 633
  3. Martin Plesch: Pán primátor, načo vlastne máme Mestskú políciu v Bratislave? 8 230
  4. Monika Nagyova: Plesy nie sú pre singles 6 871
  5. Ivan Beňovič: Ruský rubeľ sa svetovou menou nestane 4 264
  6. Ján Šeďo: Sliepky na Ukrajine sú iné ako naše ? 3 808
  7. Tereza Kazdová: Fico má rád pekné ženy, Babiš je na blondíny. Verejný diskurz volá po feministoch 3 732
  8. Ján Valchár: Jedenásť mesiacov štvordňovej operácie (Moskvu ale ubránime!) 3 652
  1. Monika Nagyova: Plesy nie sú pre singles
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 55. - Antarktída - Ako sa vydali Vivian Fuchs a Edmund Hillary naprieč Antarktídou (1955-1958)
  3. Jiří Ščobák: Je nový II. pilier dlhodobo udržateľný? Ktoré zmeny sú pozitívne a ktoré negatívne?
  4. Monika Nagyova: Úprimné pozdravy z Bratislavy: Potuluje sa tu starý blázon
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 54. - Antarktída - Posledné tri Byrdove expedície (1939 - 1956)
  6. Jiří Ščobák: Tipovanie je cesta do pekla. Aj keď to robíte so štátnou firmou
  7. Jiří Ščobák: Avatar 2: Začátek nového příběhu
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 53. - Antarktída - Druhá Byrdova antarktická expedícia (1933 - 1935)

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu