Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

55 - Roman Kutak, Tomášikovo; 52 - Jozef Senneš, Nitra, Ladislav Bogyo, H. Ohaj; 51 - Samko Dubnička, Váhovce, Ivan Tóth, Čakajovce, Zuzana Labdíková, Lužianky, Milan Bekéni, Šaľa

Správne tipy 9. kola
FC Nitra - Trnava nedohrali
FC ViOn - Ružomberok 0:3 2
Dun. Streda B - Šaľa 0:1 2
Galanta - Ludanice 0:0 X
Horná Kráľová - Komárno 1:3 2
Tešedíkovo - Sládkovičovo 1:1 X
Tomášikovo - Nový Život 4:3 1
Janíkovce - Chrenová 4:1 1
Čechynce - Výčapy-Opatovce 1:2 2
D. Obdokovce - Jelenec 1:2 2
V. Zálužie - Báb 2:0 1

Poradie po 9. kole

55 - Roman Kutak, Tomášikovo
52 - Jozef Senneš, Nitra, Ladislav Bogyo, H. Ohaj
51 - Samko Dubnička, Váhovce, Ivan Tóth, Čakajovce, Zuzana Labdíková, Lužianky, Milan Bekéni, Šaľa
50 - Jaroslav Čerhák, Trnovec, Libor Vinkler, Ján Martinek, Šaľa
49 - Ľubomír Pintér, Ernest Szombath, Miroslav Fábry, Juraj Dubeň, Lehota, Juraj Német, D. Lefantovce, Juraj Segíň, Sľažany, Nitra, Filip Bíro, V. Zálužie, Miroslav Javor, Sereď, Alexander Kelecsényi, Č. Brod
48 - Vladimír Lyžičiar, František Grom, Nitra, Vladimír Tasáry, Ľubor Kajaba, Ivanka, Marián Cifra, Žirany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Oľga Pintérová, D. Krškany, Ladislav Babóti, Vlčany, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Peter Lehocký, Juraj Csirik, René Vincze, Šaľa, Štefan Páleník, Prílepy, Ľubomír Kollár, H. Kráľová
47 - František Imre, Jozef Paulík, Ivan Chlebák, Nitra, Peter Debnár, Zbehy, Ján Laca, D. Obdokovce, Oľga Račková, D. Krškany, Gabriel Odráška, Šaľa, Viliam Matejov, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, František Šabo, Obyce, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Vincent Komačka, Topoľčany, Roman Margetin, Rišňovce, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Ján Kóssi, Čifáre, Stanislav Packa, Močenok
46 - Peter Krajanec, Edo Tomek, Imrich Hrdlica, Ľubomír Turňa, Marek Varga, Ladislav Skalický, Nitra, Daniel Antal, Čechynce, Pavol Kozma, Branč, Peter Strieška, Volkovce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Boris Boďo, Tajná, Mária Lacová, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Ľubomír Rybár, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jozef Štefek, Čeľadice, Martin Tesár, Róbert Jánošík, D. Krškany, Martin Földeši, Sereď, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Štefan Mravík, Žitavany
45 - Táňa Tomeková, Ľuboš Baranec, Erik Schober, Vladimír Mada, Jozef Boďo, Štefan Zabák, Marek Ťapušík, Nitra, Jana Gálová, Žirany, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Dominik Lenghard, Čakajovce, Kristína Líšková, Ivan Ďurický, Branč, Ľubomír Mikula, Lehota, Štefan Kočiš, Trnovec, Štefan Račko, Peter Vašek, Ivanka, Dušan Kováč, Ľudovítová, Peter Zeleňák, Marek Sklenár, Jozef Baláž, Šaľa, Marcel Pánis, Štefan Račko, D. Krškany, Rudolf Matejov, Skýcov, Michal Čery, Jelenec, Katarína Kepková, N. Zámky, Maroš Papp, Sereď, Zoltán Jancsó, Ladislav Bartaloš, Vlčany, Zuzana Pellerová, V. Úľany, Stanislav Pacher, Sľažany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Tibor Tóth, Žihárec, Peter Paulis, M. Vozokany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Viliam Čulík st., Machulince, Jozef Šabo, Žitavany, Peter Matulník, Nové Sady
44 - Július Arpáš, Tibor Horváth, Marek Horváth, Ivan Kozár, Ivan Ševčík, Martin Račko, Erik Viskup, Vlado Sásik, Nitra, Patrik Kováč, N. Hrnčiarovce, Ján Jacsa, Žihárec, Jozef Repa, Prílepy, Ronald Frkala, H. Kráľová, Milan Bíro, Čakajovce, Anton Molnár, P. Kesov, Štefan Peťovský, Ivan Berec, Lužianky, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Ladislav Szórád ml., Žirany, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jozef Rehuš, František Margetin, Rišňovce, Imrich Gregor, Jelenec, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jaroslav Dvorský, Pata, Jana Dudonová, Sereď, Juraj Káčer, Čaradice, Norbert Zsigmond, N. Život, Roman Marhevszki, Vráble
43 - Eva Pappová, Marcel Čerman, Milan Gráf, Adriana Šišková, Zuzana Vencelová, Imrich Ručkay, Jozef Hudec ml., Belo Gombík, Nitra, Mikuláš Pintér, Branč, Gustáv Molnár, P. Kesov, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Anna Kubalová, Miloš Remenár, Sereď, Ľudovít Fábik, Močenok, Marián Kopáčik, Róbert Ščepka, Martin Kormoši, Otto Vincze, Šaľa, Mário Pánis, Margita Pánisová, D. Krškany, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Tibor Szekér, Z. Moravce, Emil Dubec, Žikava, Ľudovít Fazekaš, Neded, Jaroslav Slamka, Báb, Peter Hamerlík, Jelka, Ladislav Nagy, Vráble, Štefan Tóth, Klasov, František Andraško, Jelenec, Marek Šulák, Šintava
42 - Oľga Tomeková, René Daniš, Dušan Tirol, Juraj Náhlovský, Katarína Magušínová, Michal Garay, Ladislav Pintér, Martin Krajčír, Martin Kuchar, František Tomek, Nitra, Ján Jambor, Rišňovce, Miroslav Kalužák, D. Krškany, Milan Minarovič, Behynce, Andrej Maťo, Jozef Kutak, Jarok, Ladislav Lörincz, Celestín Berecz, Branč, Ivana Kunkelová, Jozef Paukov, Z. Moravce, Martina Segíňová, Sľažany, Štefan Straňák, H. Kráľová, Rudolf Lauko, Zbehy, Peter Palka, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Vojtech Szöke, V. Cetín, Marek Kostoláni, Hanka Gregorová, Ivanka, Tibor Odráška, Štefan Žárnocay, Slavo Kališ, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Marián Strečka, Topoľčianky, Rastislav Borčin, Štefan Kúsek, Hostie, Vojtech Mládek, Podhorany, Pavel Babiak, Žitavany, Adam Liptai, Vlčany, Tibor Glovenský, Košúty, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Michal Borovský, H. Saliby, Peter Fáber, M. Vozokany, Viliam Félis, Jozef Hoppan, Vráble
41 - Roman Trnkus, Juraj Vencel, Ján Doboš, Martin Peniaško, Miroslav Račko, Július Petrík, Dionýz Pecháček, Jozef Tvrdoň, Ľuboš Lacina, Roman Sýkora, Zdenko Senneš, Nitra, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Alexander Repta, Ladislav Vašek, Ladislav Szekelyi, Branč, Marek Bíro, Marek Kalúz, Július Bíro, V. Zálužie, Vlasto Pokorný, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ivan Bakyta, Jarok, Milan Šlosár, Tibor Šmitala, Čab, Ivan Tabaček, T. Nemce, Ľubomír Novota, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Jana Teplanská, Zbehy, Renáta Gálová, Emanuel Maňúch, Žirany, Daniel Mako, Čakajovce, Peter Zubčák, Hruboňovo, Marián Móri, Július Benkö st., Šaľa, Viktor Balko, Lužianky, Jozef Štefák, Rišňovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Juraj Melišek, Vinodol, Roman Guzmický, Ivanka, František Kausek, Klasov, Ladislav Kéry, Volkovce, Igor Tkáč, Miroslav Kucharovič, Sereď, Jozef Török, Pata, Jozef Pecho, Žitavany, František Balogh, Selice, Milan Augustín, Topoľčianky, Ján Árgyusi, Neded, Tibor Karácsonyi, Váhovce, Radoslav Hunka, Bratislava, Ladislav Szöke, Samko Malý, Jakub Vojtek, Vráble
40 - Boris Grežo, Ľubomír Bartakovič, Michal Lauko, Jozef Nedelka, Vladimír Papp, Peter Mateička, Rastislav Švec, Jozef Nosian, Milan Borovský, Miroslav Balla, Andrej Švihorík, František Filo, Daniel Tasáry, Pavel Puobiš, Ivan Bobuš, Vladimír Nemšovský, Radoslav Solník, Nitra, Terka Tasáryová, Ivanka, Patrícia Boszorádová, V. Cetín, Milan Fúska, Branč, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Martin Jurík, Čakajovce, György Jakubecz, H. Saliby, Viliam Takács, Tešedíkovo, Alexander Kusý, Trnovec, Marián Titka, Jozef Danada, Šaľa, Janka Tichá, Palárikovo, Stanislav Németh, Čechynce, Gabriel Chrenko, Ján Török, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Gabriel Molnár, Galanta, Vladimír Malý, Július Švec, Č. Kľačany, Anna Duczová, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Štefan Bako, Močenok, Jozef Malý, Vráble, Zdeno Zbojek, Sereď
39 - Deniska Révayová, Marek Candrák, Marián Grman, Róbert Baláži, František Benc, Ján Barát, Karol Ryba, Vladimír Depeš, Peter Koška, Peter Tasáry, Ladislav Csuthy, Štefan Penzeš, Štefan Matesko, Tatiana Kuchárová, Katarína Dobiášová, Milan Lacina, Ingrid Reptíková, Ľubomír Ballay, Nitra, Jozef Vývodík, Rišňovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Ján Lipovský, Báb, Alena Filová, Anton Čurgali, Mojmírovce, Jozef Gál, Žirany, Ladislav Szombath, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Borbély, V. Cetín, Viera Pavelková, Golianovo, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Štefan Dubnička, Váhovce, Dušan Švehla, Sereď, Jakub Kunkel, Z. Moravce, Gabika Fikselová, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Vojtech Mládek st., Podhorany, Dušan Beder, Lapáš, Juraj Volčko, Milan Lazan, Šaľa, Daniel Lörincz, Branč, Anton Andrášik, V. Zálužie, Marián Holý, Katarína Pálinkášová, Levice, Zoltán Múčka, V. Úľany, Marián Mateička, Behynce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Filip Marinov, Rumanová, Jozef Barát, Topoľčany, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Bajnek, Vráble
38 - Ivan Dominka, Anton Dano, Richard Miškovič, Richard Magušín, Štefan Kollárik, Michal Bíro, Pius Hajdák, Katarína Karcolová, Dušan Letko, Barbora Mináriková, Igor Dubeň, Marián Červenka, Janka Račková, Jozef Tonka, Vladimír Ťapušík, Milan Nagy, Lenka Gažová, Jaroslav Andrášik, Matúš Dillhoff, Marcela Holtáková, Igor Daniš, Nitra, Filip Dobiáš, Ivan Mrázik, Čeľadice, Marián Hörik st., D. Štitáre, Imrich Maťo, Golianovo, Henrich Richter, Bratislava, Štefan Hudec, Lužianky, Július Vodný, Babindol, Ľuboš Motolík, Trnovec, Ján Hegyi, Jelka, Ján Dekan, Velčice, Juraj Bárek, Žirany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Marek Kuna, Výč.-Opatovce, Ernest Piršel, Peter Hipp, Pavel Mihálik, Róbert Sedlák, Timea Mészárosová, Šaľa, Július Galo, D. Krškany, Ján Frajtík, Juraj Vojtek, Radek Kováčik, Vráble, Nina Zaujecová, Jarok, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Alojz Jenis, Žitavany, Peter Kluka, Lapáš, Boris Mesároš, Lehota, Emil Šatan, Vozokany, Ladislav Páleník, Topoľčany, Jozef Labuda, Solčany, Stanislav Vojtila, Jelenec, Matúš Vajzer, Báb, Marek Adamča, Sereď, Anton Valo, Z. Moravce
37 - František Hrnčiar ml., Norbert Bordáš, Elena Kreškócziová, František Trnka, Lukáš Bartakovič, Tomáš Drgoňa, Milan Vöröš, Marián Barta, Ľudovít Konečný, Ján Ehrenhold, Anton Lacuška, Monika Petrániová, Miloš Sýkora, Štefan Bede, Nitra, Miro Senneš, Močenok, Ladislav Čekey, Pohranice, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Milan Strapko, Beladice, Miroslav Močol, Alekšince, Peter Čepček, František Kunkel, Z. Moravce, Juraj Meliška, Sľažany, Peter Odráška, H. Kráľová, René Scheer, Kolíňany, Ladislav Kuna, Jozef Šebík, Topoľčianky, Valent Vaňo, Gašpar Gál, Žirany, Ján Vaško, Ivanka, Jozef Brieška, T. Nemce, Anton Uher, Jana Jašiková, Martina Hippová, Šaľa, Jozef Horňák, Rišňovce, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Jana Plaštiaková, Sereď, Peter Kollárovič, Galanta, Gabriel Fazekaš, Neded, Imrich Valent, Hosťovce, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Juraj Sádovský, Žitavce, Štefan Popelka, Hájske, Ján Antalík, Jozef Andel, Emília Malá, Vráble, Peter Záhorský, Nová Ves, Pavol Štefek, V. Dolina, Katarína Pálková, Jarok, Andrej Židík, Výč.-Opatovce, Jozef Baťala, Žitavany
36 - Jozef Minárik, Igor Drotár, Miloslav Paluš, Dušan Tóth, Vladimír Kompas, Eugen Németh, Pavol Krajčo, Andrej Bednárik, Ján Šiška, Jozef Viskup, Dáša Pecháčková, Juraj Holták, Ľudovít Kováč, Eduard Szabo, Milan Ružička, Lukáč Karlubík, Anton Lieskovský, Michal Lichtner, Nitra, Lukáš Takáč, Báb, Peter Vranský, Zbehy, Ján Ligač, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Alexandra Gálová, Alžbeta Dobiášová, Miloš Gál st., Žirany, Anna Jasanová, Podhorany, Bohuš Baják, Miroslav Piovarči, Lužianky, Imrich Drozdák, Babindol, Gabriel Galbavý, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Peter König, Ivanka, Marián Hörik ml., D. Štitáre, Tibor Berec, Lapáš, Juraj Minár, Ján Školník, Z. Moravce, Dávid Jancsó, Vlčany, Lukáš Mesároš, Lehota, Alojz Rajtár, Sľažany, Radoslav Bajnek, Vráble, Miroslav Fúska, Rišňovce, František Oravec, Krtovce, Lukáš Valent, Hosťovce, Patrik Lendel, Hruboňovo
35 - Ľuboš Fúska, Jozef Kóša, Anton Černý, Vlastimil Ábela, Pavol Ťapušík, Juraj Rosinský, Ľubomír Kiesel, Bohumil Labuda, Nitra, Jozef Záhorský, Rišňovce, Štefan Varga, Topoľnica, Ľuboš Galo, Janíkovce, Milan Roman, Čab, Peter Ivančík, Koniarovce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ján Hotový, Nové Sady, Jozef Sklenár, Jozef Kučera, Šaľa, Július Kolenčík, Močenok, Anton Ďuriš, Vráble, Peter Bajla, Nová Ves, Patrik Pacher, Michal Malý, Z. Moravce, Anna Pacherová, Sľažany, Dušan Gál, Klasov, Jozef Roško, Dyčka
34 - Miriama Zborovanová, Golianovo, Pavol Hrnčár, František Bojda, Peter Solčianský, Jozef Bernáth, Ľudovít Laca ml., Nitra, Igor Horňáčik, Cabaj-Pereš, Janka Gálová, Žirany, Lenka Kunkelová, Vincent Káčer, Z. Moravce, Marek Behúl, Ferko Valent, T. Mlyňany, Štefan Finta, Jarok, Viliam Čulík ml., Machulince, Ivan Mareček, Čab, Norbert Adamča, Sereď, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Joniak, Vráble, Erik Evetke, Dyčka, Igor Tábi, N. Hrnčiarovce, Katarína Vlčeková, Lužianky
33 - Ľudovít Laca st., Michal Solník, Róbert Rumančík, Ľuboš Mičík, Jozef Moder, Stanislav Billík, Jozef Hudec st., Jozef Svitač, Peter Bezák, Jakub Laca, Ľubica Tasáryová, Nitra, Milan Molnár, P. Kesov, Marta Kunkelová, Emília Káčerová, Marek Lahučký, Z. Moravce, Jozef Nikodem, Rišňovce, Imrich Guzmický, Ivanka, Ivan Remeň, N. Streda, Peter Sádovský, Melek, Milan Mišák, V. Dolina, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Július Oláh, Matúškovo, Pavel Dojčar, Báb
32 - František Hrnčiar st., Patrik Laca, Bohuslav Bene, Eduard Minárik, Róbert Ťapušík, Jozef Havetta ml., Nitra, Alexander Špánik, Šoporňa, Ján Kozla, Žirany, Miloslava Fintová, Jozef Lámoš, Jarok, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jozef Watter, Rišňovce, Otto Benc, Branč, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Miroslav Hladký, Alekšince, Jozef Svorad, Hrušovany, Peter Frančík, Veľký Cetín
31 - Laco Ištokovič, Jarmila Saidová, Lukáč Tomiš, Miroslav Mada, Nitra, Ľubica Kauseková, Ladislav Kausek, Klasov, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Juraj Bujko, Žihárec, Tomáš Bleho, Šaľa, Elena Hozáková, Báb, Marián Herceg, Pata, Vincent Tóth, Močenok, Attila Kürti, Vlčany, Juraj Šranko, Babindol, Roman Fuska, Čab, Matej Kuzmický, Ivanka, Helena Bartošová, D. Krškany
30 - Juraj Mikuš, Zbehy, Ján Hnilica, Ján Kmeťo, Lenka Sýkorová, Nitra, Soňa Eššeová, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Filip Guzmický, Miroslav Janíček, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Tatiana Sklenárová, Margita Kališová, Šaľa, Aneta Čuláková, Koniarovce, Jaroslav Valo, T. Nemce, Rudolf Krajinčák, Báb, Vladimír Kurila, Galanta, Lórant Horváth, Dun. Streda, Andrej Repta, Branč, František Pribela, Šintava
29 - Táňa Rumančíková, Jozef Prešinský, Peter Michalka, Mária Sýkorová, Nitra, Marián Balko, Klasov, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Štefan Valovič, Rišňovce, Milan Greguš, Zbehy, Mária Kunkelová, Z. Moravce
28 - Ján Jankovič, Juraj Chudiak, Nitra, Peter Ambrózy, Selice, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Milan Macho, M. Ripňany, Vladimír Majerčík, Sľažany, Irena Peťková, Z. Moravce, Mária Majerská, Cabaj-Pereš
27 - Marta Záhorská, Rišňovce, Jozef Chudý, Ivan Magdolen, Róbert Bačinský, Roman Marci, Nitra, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Natália Kozmová, Branč, Jozef Švec, Alexander Šindelár, Z. Moravce, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Attila Sonlajtner, Žirany, Peter Sárkány, Hrubá Borša
26 - Roman Ražný, Čeľadice, Milan Baňák, Nitra, Ľuboš Modzga („Šuker“), Vráble
25 - Ľudovít Horváth, Jozef Pružinec, Július Kolník, Lenka Janíčková, Ladislav Drahoš, Nitra, Tibor Wesolowski, Hlohovec, Igor Tárnoky, Z. Moravce, Miroslav Mandák, Šaľa, Peter Ťuťuris, Levice, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Vladimír Varga, Rišňovce
24 - Ľudovít Desat, Podhorany, Michal Lacena, Výč.-Opatovce, Eva Gregorová, Jelenec, Ladislav Marcinko, Kajal, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Margita Pavelková, Golianovo
23 - Boris Kašuba, Nitra, Norbert Pánik, Skýcov, Mário Černák, Vráble
22 - Andrej Klenko, Nitra, Marek Sabo, Rumanová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Július Pavlov, Nová Ves, Kristína Krajčírová, H. Krškany
21 - Mário Dobiáš, Velčice, Ľudovít Laca st., Nitra, Ondrej Hajdu, Trnovec
20 - Tibor Lencsés, H. Kráľová, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Martin Hraška, Nové Sady, Ján Sorad, Pohranice, Martin Lyžičiar, Nitra
19 - Peter Frajka, Z. Moravce, Attila Szolnoki, Dyčka
18 - Jozef Gajdoš, Žitavany, Gabriela Lacušková, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok
17 - Karol Blažovič, Lužianky, Matúš Zentko, Zbehy, Roman Kováč, H. Lefantovce, Viktor Buday, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Patrik Balogh, Selice, Michal Práznovský, Pata, Lenka Reptová, Branč
16 - Miriam Barboríková, N. Hrnčiarovce, Miroslav Zverka, Antonia Laktušinová, Nitra, Ladislav Viskup, Báb
15 - Štefan Labdík, Lužianky, Milan Kukučka, Žitavany, Peter Kardoš, František Bajtoš, Nitra, Filip Vašíček, Vráble
14 - Igor Galovič, Nitra, Filip Horný, Jarok
13 - Patrik Palka, Michal Duchovič, Nitra, Juraj Števík, V. Zálužie, Štefan Deák, Sľažany, Peter Levčík, N. Hrnčiarovce, Miloš Lukniš, Hosťovce, Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Patrik Pecho, Žitavany
12 - Peter Baláži, V. Zálužie, Patrik Šarközy, Vinodol, Anton Berecz, Branč, Tomáš Vencel, H. Lefantovce, Ivan Eliáš, Dajana Borovská, Nitra, Gabriel Danko, Žitavany, Vladimír Bielik ml., Topoľčianky, Anna Matejová, Skýcov
11 - Jozef Kukliš, Topoľčianky, Andrej Srňánek, Martin Kuchár, Nitra, Ján Slíž, Beladice
10 - Ľubomír Moravčík, Jozef Buday, Richard Vnučko, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Róbert Gyepes, D. Obdokovce
8 - Peter Černák, Lúčnica
7 - Pavol Bojsa, H. Lefantovce, Zuzana Pechová, Beladice, Jozef Čaládi, Paulína Letková, Katka Sýkorová, Nitra, Marek Franko, Pata, Jana Sklenárová, Šaľa
6 - František Sabo, Vinodol, Erik Kukučka, Jelšovce, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Mária Sásiková, Jaroslav Korytár, Nitra, Salo Berecz, Branč, Tomáš Javor, Sereď, Filip Vajíček, Vráble
5 - Viliam Candrák, Alekšince, Rudolf Matušica, Pata, Peter Ondriaš, Žitavany, Monika Holtáková, Eva Blašková, Mária Kóšová, Nitra, Milan Lopaška, Zbehy, Jozef Švihorík, Báb, Adam Kondé, N. Hrnčiarovce
4 - Mário Šuník, Martin Botto, Michal Papp, František Rondoš, Nitra, Peter Zubčák ml., Hruboňovo, Dávid Slíž, Miroslav Ďuriš, Sereď, Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Milada Dojčarová, Báb, Ladislav Zuzík ml., Žirany, Peter Cibula, V. Zálužie
3 - Soňa Galová, Janíkovce, Marek Fábry, Šurianky, Tomáš Krajčovič, Milan Kollárik, Gabriel Vencel, Peter Tomek, Mariana Letková, Nitra, Mário Gažo, Rumanová, Peter Jasenec, Sereď, Gabriel Kubovič, Matúškovo, Miroslava Bajneková, Vráble
2 - František Rajtár, Marcel Moravčík, Dáša Pecháčková, Nitra, Marek Kyjak, Alekšince, Juraj Paška, H. Krškany, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Dávid Marcinkech, Vinodol, Juraj Sojka, Vráble, Ján Šutka, Zl. Moravce
1 - Juraj Barantal, V. Zálužie, Andrej Šlosár, Nitra, Patrik Pecko, Žitavany

Skryť Vypnúť reklamu

Víťazkou 9. kola je Zuzana Labdíková z Lužianok, ktorá trafila 9 zápasov a vyhráva kartón piva Steiger. Osem zápasov netrafil nikto, sedem dvanásti z vás.
Keďže sa nedohral zápas Nitra - Trnava, zarátal sa jedenásty zápas z tiketu V. Zálužie - Báb.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  6. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  8. Pomáhajte čítaním
  9. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  10. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  1. Aplikácia, kde z pohodlia domova zlikvidujete škodovú udalosť?
  2. Škola môže vyzerať aj inak!
  3. UNIQA preberá na Slovensku aj dôchodkové fondy AXA
  4. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
  5. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
  6. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
  7. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  8. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  9. Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí
  10. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 33 544
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 24 487
  3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 22 110
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 17 052
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 865
  6. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 11 694
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 364
  8. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 10 684
  9. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 500
  10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 483
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Na koronavírus zomrel v galantskej nemocnici 43-ročný pacient

V domácej karanténe je šesť zamestnancov.

Galantská nemocnica.

Faško asi neostane, už sedel s Karom. Kde v zahraničí ho chcú?

Nechcel som ostať v Nitre, ale spravil som dobre, odfukuje si kométa Fortuna ligy.

Mestský úrad v Šali.

Divadlo Andreja Bagara obnovilo svoj online program

V rámci neho ponúka aj rozhovory s hereckými legendami.

V rámci online programu "spoluVYHRÁME" divadlo ponúka výber pútavých rozhovorov s hereckými legendami, ktoré boli piliermi nášho divadla, alebo sa výrazne podieľali na jeho formovaní, ako bol napríklad aj Jozef Dóczy.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na štyroch miestach v Trenčíne budú testovať z auta. Odberné miesto je aj na futbalovom štadióne

Na celoplošné testovanie bude Trenčanom k dispozícii počas dvoch najbližších víkendov 50 odberných miest. Pozrite si, kde ich nájdete.

Pacientov a pokút v Trnave pribúda

Celoplošné testovanie čaká Trnavu už tento víkend.

Virológ Klempa: Najbližšie týždne budú pre nás veľmi ťažké

Boris Klempa tvrdí, že celoplošné testovanie je teoreticky skvelá vec. Treba však brať do úvahy všetky okolnosti či riziká.

Už ste čítali?