Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

58 - Roman Kutak, Tomášikovo; 57 - Samko Dubnička, Váhovce, Milan Bekéni, Šaľa; 56 - Jozef Senneš, Nitra

Správne tipy 10. kola

FC Nitra - Košice 4:1 1
FC ViOn - Dubnica 2:0 1
Nové Mesto n/V. - Vráble 1:0 1
Topoľníky - Myjava 2:2 X
Pata - Šahy 1:0 1
Lehota - Chrenová 3:3 X
H. Lefantovce - Lužianky 3:1 1
Lapáš - Golianovo 1:1 X
D. Lefantovce - Čakajovce 0:5 2
Jelka - Mostová 0:4 2

Poradie po 10. kole:

58 - Roman Kutak, Tomášikovo
57 - Samko Dubnička, Váhovce, Milan Bekéni, Šaľa
56 - Jozef Senneš, Nitra
55 - Vladimír Tasáry, Ivanka, Ivan Tóth, Čakajovce
54 - Juraj Dubeň, Lehota, Boris Boďo, Tajná, Oľga Pintérová, D. Krškany, Ján Martinek, Šaľa, Zuzana Labdíková, Lužianky, Ladislav Bogyo, H. Ohaj
53 - Vladimír Lyžičiar, Nitra, Juraj Segíň, Sľažany, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Ladislav Babóti, Vlčany, Peter Lehocký, Juraj Csirik, Šaľa, Filip Bíro, V. Zálužie, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Alexander Kelecsényi, Č. Brod, Stanislav Packa, Močenok
52 - František Grom, Miroslav Fábry, Ivan Chlebák, Nitra, Peter Debnár, Zbehy, Ľubor Kajaba, Ivanka, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Libor Vinkler, Gabriel Odráška, René Vincze, Šaľa, Martin Földeši, Miroslav Javor, Sereď, Ján Kóssi, Čifáre, Jana Gálová, Žirany
51 - František Imre, Jozef Paulík, Ľubomír Pintér, Ernest Szombath, Nitra, Marián Cifra, Žirany, Dominik Lenghard, Milan Bíro, Čakajovce, Kristína Líšková, Branč, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ján Laca, D. Obdokovce, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Jozef Štefek, Čeľadice, Viliam Matejov, Z. Moravce, František Šabo, Obyce, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Vincent Komačka, Topoľčany, Roman Margetin, Rišňovce, Štefan Páleník, Prílepy, Stanislav Pacher, Sľažany
50 - Peter Krajanec, Ľuboš Baranec, Erik Schober, Imrich Hrdlica, Martin Račko, Vlado Sásik, Nitra, Juraj Német, D. Lefantovce, Peter Strieška, Ľubomír Bobok, Volkovce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Ľubomír Mikula, Lehota, Marek Sklenár, Marián Kopáčik, Jozef Baláž, Šaľa, Martin Tesár, D. Krškany, Peter Vašek, Ivanka, Michal Čery, Imrich Gregor, Jelenec, Katarína Kepková, N. Zámky, Daniel Ballay, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Mário Slezák, Lukáčovce, Maroš Papp, Sereď, Jaroslav Dvorský, Pata, Zuzana Pellerová, V. Úľany, Ladislav Bartaloš, Vlčany, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Štefan Mravík, Žitavany, Peter Paulis, M. Vozokany
49 - Edo Tomek, Peter Mateička, Adriana Šišková, Vladimír Mada, Michal Garay, Ivan Ševčík, Belo Gombík, Marek Varga, Ladislav Skalický, Nitra, Daniel Antal, Čechynce, Pavol Kozma, Ivan Ďurický, Branč, Gustáv Molnár, Anton Molnár, P. Kesov, Ivana Kunkelová, Z. Moravce, Jozef Repa, Prílepy, Peter Palka, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Oľga Račková, Margita Pánisová, Štefan Račko, D. Krškany, Peter Zeleňák, Marián Titka, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ivan Berec, Lužianky, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, František Andraško, Jelenec, Peter Matulník, Nové Sady
48 - Eva Pappová, Marcel Čerman, Tibor Horváth, Imrich Ručkay, Ivan Kozár, Ladislav Pintér, Štefan Zabák, Ľubomír Turňa, Erik Viskup, Martin Krajčír, Nitra, Jozef Paukov, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Ronald Frkala, Štefan Straňák, H. Kráľová, Mária Lacová, D. Obdokovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Peter Zubčák, Hruboňovo, Róbert Ščepka, Július Benkö st., Šaľa, Marcel Pánis, D. Krškany, Rudolf Matejov, Skýcov, Ladislav Szórád ml., Žirany, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jana Dudonová, Sereď, Ľudovít Fazekaš, Neded, Július Švec, Č. Kľačany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Tibor Tóth, Žihárec, Juraj Káčer, Čaradice, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Hoppan, Vráble, Viliam Čulík st., Machulince, Marek Šulák, Šintava
47 - Táňa Tomeková, Roman Trnkus, Katarína Magušínová, Jozef Hudec ml., Marek Ťapušík, Martin Kuchar, Vladimír Nemšovský, Nitra, Miroslav Kalužák, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Ladislav Lörincz, Branč, Štefan Kočiš, Trnovec, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Jana Teplanská, Rudolf Lauko, Zbehy, Vojtech Szöke, V. Cetín, Daniel Mako, Čakajovce, Štefan Račko, Ivanka, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Ľudovít Fábik, Močenok, Štefan Žárnocay, Šaľa, Jozef Rehuš, František Margetin, Rišňovce, Vojtech Mládek, Podhorany, Ján Török, V. Dolina, Adam Liptai, Zoltán Jancsó, Vlčany, Emil Dubec, Žikava, Ján Árgyusi, Neded, Radoslav Hunka, Bratislava, Ladislav Szöke, Viliam Félis, Vráble, Jozef Šabo, Žitavany, Andrej Židík, Výč.-Opatovce
46 - Boris Grežo, Michal Lauko, Dušan Tirol, Marek Horváth, Miroslav Balla, Martin Peniaško, Miroslav Račko, Jozef Tvrdoň, Nitra, Mikuláš Pintér, Ladislav Szekelyi, Branč, Ivan Tabaček, T. Nemce, Ján Jacsa, Žihárec, Martina Segíňová, Sľažany, Jakub Kunkel, Ľubomír Novota, Z. Moravce, Anna Kubalová, Miloš Remenár, Sereď, György Jakubecz, H. Saliby, Tibor Križovič, Levice, Slavo Kališ, Ľubor Goldbecher, Otto Vincze, Šaľa, Mário Pánis, Róbert Jánošík, D. Krškany, Juraj Melišek, Vinodol, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Marián Mateička, Behynce, Tibor Glovenský, Košúty, Norbert Zsigmond, N. Život, Jakub Vojtek, Vráble, Hanka Gregorová, Ivanka
45 - Deniska Révayová, Oľga Tomeková, Vladimír Papp, Milan Gráf, Jozef Moder, René Daniš, Zuzana Vencelová, Ján Doboš, Jozef Boďo, Pavel Puobiš, Štefan Penzeš, Július Petrík, Štefan Matesko, Ľuboš Lacina, Roman Sýkora, Nitra, Terka Tasáryová, Peter König, Ivanka, Milan Fúska, Branč, Jozef Gál, Juraj Bárek, Emanuel Maňúch, Žirany, Vlasto Pokorný, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Andrej Maťo, Jozef Kutak, Jarok, Tibor Šmitala, Čab, Imrich Drozdák, Babindol, Štefan Dubnička, Váhovce, Dušan Švehla, Igor Tkáč, Miroslav Kucharovič, Sereď, Martin Jurík, Čakajovce, Marek Kalúz, Július Bíro, V. Zálužie, Dušan Kováč, Ľudovítová, Tibor Odráška, Šaľa, Marián Strečka, Topoľčianky, Janka Tichá, Palárikovo, Ján Frajtík, Ladislav Nagy, Roman Marhevszki, Vráble, Rastislav Borčin, Hostie, Viktor Balko, Lužianky, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Tibor Szekér, Z. Moravce, František Kausek, Klasov, Pavel Babiak, Žitavany, Ladislav Kéry, Volkovce, Zoltán Múčka, V. Úľany, František Balogh, Selice, Emil Šatan, Vozokany, Michal Borovský, H. Saliby, Juraj Minárik, Obyce, Peter Fáber, M. Vozokany
44 - Anton Dano, Marián Grman, Július Arpáš, Juraj Vencel, Juraj Náhlovský, František Benc, Milan Borovský, Andrej Švihorík, Karol Ryba, Vladimír Kompas, Daniel Tasáry, Marián Barta, Tatiana Kuchárová, Ivan Bobuš, František Tomek, Zdenko Senneš, Nitra, Miriama Zborovanová, Viera Pavelková, Golianovo, Ján Jambor, Rišňovce, Ján Lipovský, Báb, Milan Minarovič, Behynce, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Borbély, V. Cetín, Tibor Šebök, Patrik Kováč, N. Hrnčiarovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Milan Šlosár, Čab, Peter Čepček, Z. Moravce, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Ján Vaško, Marek Kostoláni, Ivanka, Vojtech Mládek st., Podhorany, Dušan Beder, Lapáš, Jozef Brieška, T. Nemce, Ernest Piršel, Milan Lazan, Marián Móri, Martin Kormoši, Šaľa, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Jozef Kubáň, Alekšince, Stanislav Németh, Čechynce, Gabriel Molnár, Galanta, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Török, Pata, Peter Hamerlík, Jelka, Imrich Valent, Hosťovce, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Barát, Ladislav Páleník, Topoľčany, Tibor Karácsonyi, Váhovce, Stanislav Vojtila, Jelenec
43 - Ľubomír Bartakovič, Richard Miškovič, Róbert Baláži, Stanislav Billík, Barbora Mináriková, Peter Koška, František Filo, Vladimír Ťapušík, Milan Nagy, Milan Ružička, Jaroslav Andrášik, Milan Lacina, Miloš Sýkora, Nitra, Alexander Repta, Branč, Rudolf Macho, Kolíňany, Peter Vranský, Zbehy, Patrícia Boszorádová, V. Cetín, Ladislav Szombath, N. Hrnčiarovce, Henrich Richter, Bratislava, Milan Strapko, Beladice, Ľuboš Motolík, Trnovec, Ján Hegyi, Jelka, Renáta Gálová, Gašpar Gál, Žirany, Juraj Volčko, Jozef Danada, Šaľa, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Roman Guzmický, Ivanka, Rasťo Kazík, Pavol Čerenka, Milan Augustín, Topoľčianky, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Anna Duczová, H. Kráľová, Jaroslav Slamka, Matúš Vajzer, Báb, Peter Kluka, Lapáš, Jozef Pecho, Žitavany, Boris Mesároš, Lehota, Alojz Rajtár, Sľažany, Štefan Bako, Močenok, Zdeno Zbojek, Sereď
42 - František Hrnčiar ml., Richard Magušín, Štefan Kollárik, Michal Bíro, Rastislav Švec, Igor Drotár, Ján Barát, Marián Červenka, Peter Tasáry, Pavol Krajčo, Dionýz Pecháček, Lenka Gažová, Michal Lichtner, Ľubomír Ballay, Nitra, Miro Senneš, Močenok, Jozef Vývodík, Rišňovce, Imrich Maťo, Golianovo, Ladislav Čekey, Pohranice, Štefan Hudec, Lužianky, Július Vodný, Babindol, Alžbeta Dobiášová, Žirany, František Kunkel, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Miroslav Janíček, Ivanka, Ladislav Kuna, Jozef Šebík, Topoľčianky, Ján Dekan, Velčice, Jozef Čentéš, Čakajovce, Ján Hotový, Nové Sady, Marek Kuna, Výč.-Opatovce, Viliam Takács, Tešedíkovo, Alexander Kusý, Trnovec, Celestín Berecz, Branč, Ivan Mrázik, Čeľadice, Anton Andrášik, V. Zálužie, Alojz Jenis, Žitavany, Marián Holý, Levice, Anton Čurgali, Mojmírovce, Gabriel Fazekaš, Neded, Filip Marinov, Rumanová, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Bajnek, Juraj Vojtek, Vráble, Marek Adamča, Sereď, Róbert Sedlák, Timea Mészárosová, Šaľa, Jozef Roško, Dyčka
41 - Ivan Dominka, František Trnka, Katarína Karcolová, Dušan Letko, Jozef Minárik, Vladimír Depeš, Ladislav Csuthy, Jozef Tonka, Dáša Pecháčková, Ľudovít Konečný, Eduard Szabo, Katarína Dobiášová, Ján Ehrenhold, Matúš Dillhoff, Anton Lieskovský, Anton Lacuška, Marcela Holtáková, Monika Petrániová, Štefan Bede, Nitra, Marek Bíro, V. Zálužie, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Alexandra Gálová, Žirany, Ladislav Vašek, Branč, Miroslav Močol, Alekšince, Bohuš Baják, Lužianky, René Scheer, Kolíňany, Jozef Kučera, Peter Hipp, Šaľa, Július Galo, D. Krškany, Juraj Minár, Vincent Káčer, Patrik Pacher, Z. Moravce, Lukáš Mesároš, Lehota, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Ján Antalík, Samko Malý, Vráble, Miroslav Fúska, Rišňovce, Peter Záhorský, Nová Ves, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Baťala, Žitavany
40 - Jozef Nedelka, Elena Kreškócziová, Jozef Kóša, Ľuboš Mičík, Pius Hajdák, Jozef Nosian, Pavol Ťapušík, Lukáš Bartakovič, Janka Račková, Jozef Viskup, Ľudovít Kováč, Lukáč Karlubík, Radoslav Solník, Igor Daniš, Nitra, Jozef Záhorský, Jozef Horňák, Rišňovce, Ľuboš Galo, Janíkovce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Milan Roman, Čab, Jozef Sklenár, Anton Uher, Jana Jašiková, Martina Hippová, Pavel Mihálik, Šaľa, Elena Hozáková, Báb, Tibor Berec, Lapáš, Marek Lahučký, Ján Školník, Z. Moravce, Dušan Gál, Klasov, Jozef Malý, Jozef Andel, Emília Malá, Vráble, Katarína Pálinkášová, Levice
39 - Ľuboš Fúska, Marek Candrák, Pavol Hrnčár, Jozef Prešinský, Ľudovít Laca ml., Milan Vöröš, Patrik Laca, Andrej Bednárik, Ján Šiška, Ingrid Reptíková, Bohumil Labuda, Nitra, Lukáš Takáč, Báb, Alena Filová, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Juraj Meliška, Anna Pacherová, Sľažany, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Miloš Gál st., Žirany, Július Kolenčík, Močenok, Daniel Lörincz, Branč, Ivan Mareček, Čab, Dávid Jancsó, Vlčany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Radoslav Bajnek, Vráble, Erik Evetke, Dyčka, František Oravec, Krtovce, Katarína Pálková, Jarok
38 - František Hrnčiar st., Róbert Rumančík, Anton Černý, František Bojda, Igor Dubeň, Jozef Bernáth, Peter Bezák, Tomáš Drgoňa, Juraj Rosinský, Juraj Holták, Nitra, Filip Dobiáš, Čeľadice, Marián Hörik st., D. Štitáre, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Milan Molnár, P. Kesov, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Viliam Čulík ml., Machulince, Nina Zaujecová, Jarok, Norbert Adamča, Sereď, Ivan Remeň, N. Streda, Michal Malý, Anton Valo, Z. Moravce, Radek Kováčik, Vráble, Patrik Lendel, Hruboňovo, Janka Gálová, Žirany
37 - Norbert Bordáš, Peter Solčianský, Jozef Hudec st., Laco Ištokovič, Eduard Minárik, Lenka Sýkorová, Nitra, Juraj Mikuš, Zbehy, Marta Kunkelová, Emília Káčerová, Z. Moravce, Valent Vaňo, Žirany, Anton Ďuriš, Jozef Joniak, Vráble, Imrich Guzmický, Ivanka, Ferko Valent, T. Mlyňany, Jana Plaštiaková, Sereď, Peter Bajla, Nová Ves, Peter Kollárovič, Galanta, Attila Kürti, Vlčany, Juraj Sádovský, Žitavce, Štefan Popelka, Hájske, Pavol Štefek, V. Dolina, Pavel Dojčar, Báb
36 - Ľudovít Laca st., Miloslav Paluš, Jozef Svitač, Dušan Tóth, Eugen Németh, Jarmila Saidová, Jozef Havetta ml., Nitra, Anna Jasanová, Podhorany, Igor Horňáčik, Cabaj-Pereš, Ľubica Kauseková, Klasov, Lenka Kunkelová, Z. Moravce, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Miroslav Piovarči, Katarína Vlčeková, Lužianky, Ján Kozla, Žirany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Marián Hörik ml., D. Štitáre, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Rudolf Krajinčák, Báb, Juraj Šranko, Babindol, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Miroslav Hladký, Alekšince, Július Oláh, Matúškovo, František Pribela, Šintava
35 - Vlastimil Ábela, Ľubica Tasáryová, Ľubomír Kiesel, Lukáč Tomiš, Lenka Janíčková, Miroslav Mada, Nitra, Štefan Varga, Topoľnica, Peter Ivančík, Koniarovce, Jozef Watter, Rišňovce, Andrej Repta, Branč, Peter Frančík, Veľký Cetín
34 - Ján Jankovič, Róbert Ťapušík, Mária Sýkorová, Nitra, Jozef Nikodem, Rišňovce, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Marek Behúl, T. Mlyňany, Štefan Finta, Jarok, Margita Kališová, Šaľa, Igor Tábi, N. Hrnčiarovce, Milan Greguš, Zbehy, Jozef Kuzmický, Matej Kuzmický, Ivanka, Mária Kunkelová, Z. Moravce
33 - Michal Solník, Ján Hnilica, Boris Kašuba, Jakub Laca, Juraj Chudiak, Nitra, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Aneta Čuláková, Koniarovce, Štefan Valovič, Rišňovce, Attila Sonlajtner, Žirany, Jaroslav Valo, T. Nemce, Peter Sádovský, Melek, Milan Mišák, V. Dolina, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Helena Bartošová, D. Krškany, Peter Sárkány, Hrubá Borša
32 - Marta Záhorská, Rišňovce, Táňa Rumančíková, Róbert Bačinský, Bohuslav Bene, Nitra, Natália Kozmová, Otto Benc, Branč, Soňa Eššeová, Výč.-Opatovce, Alexander Špánik, Šoporňa, Miloslava Fintová, Jozef Lámoš, Jarok, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Vincent Tóth, Močenok, Jozef Svorad, Hrušovany, Mária Majerská, Cabaj-Pereš
31 - Ľudovít Desat, Podhorany, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Milan Baňák, Nitra, Juraj Bujko, Žihárec, Ladislav Kausek, Klasov, Filip Guzmický, Ivanka, Tomáš Bleho, Šaľa, Marián Herceg, Pata, Roman Fuska, Čab
30 - Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Vladimír Kurila, Galanta, Lórant Horváth, Dun. Streda, Ján Kmeťo, Nitra
29 - Marián Balko, Klasov, Peter Michalka, Roman Marci, Nitra, Vladimír Varga, Rišňovce
28 - Peter Ambrózy, Selice, Tibor Wesolowski, Hlohovec, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Milan Macho, M. Ripňany, Vladimír Majerčík, Sľažany, Ľuboš Modzga („Šuker“), Vráble, Irena Peťková, Z. Moravce
27 - Jozef Chudý, Ivan Magdolen, Nitra, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Jozef Švec, Alexander Šindelár, Z. Moravce, Margita Pavelková, Golianovo
26 - Roman Ražný, Čeľadice
25 - Ľudovít Horváth, Jozef Pružinec, Július Kolník, Martin Lyžičiar, Ladislav Drahoš, Nitra, Igor Tárnoky, Z. Moravce, Miroslav Mandák, Šaľa, Peter Ťuťuris, Levice, Michal Kaplán, Č. Hrádok
24 - Michal Lacena, Výč.-Opatovce, Eva Gregorová, Jelenec, Ladislav Marcinko, Kajal, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Ján Sorad, Pohranice
23 - Norbert Pánik, Skýcov, Mário Černák, Vráble
22 - Andrej Klenko, Nitra, Marek Sabo, Rumanová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Július Pavlov, Nová Ves, Kristína Krajčírová, H. Krškany
21 - Mário Dobiáš, Velčice, Ľudovít Laca st., Nitra, Ondrej Hajdu, Trnovec, Lenka Reptová, Branč
20 - Tibor Lencsés, H. Kráľová, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Martin Hraška, Nové Sady
19 - Peter Frajka, Z. Moravce, Attila Szolnoki, Dyčka, Patrik Balogh, Selice
18 - Jozef Gajdoš, Žitavany, Gabriela Lacušková, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Filip Vašíček, Vráble
17 - Karol Blažovič, Lužianky, Matúš Zentko, Zbehy, Roman Kováč, H. Lefantovce, Viktor Buday, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Michal Práznovský, Pata
16 - Miriam Barboríková, N. Hrnčiarovce, Miroslav Zverka, Antonia Laktušinová, Nitra, Ladislav Viskup, Báb
15 - Štefan Labdík, Lužianky, Milan Kukučka, Žitavany, Peter Kardoš, František Bajtoš, Nitra
14 - Igor Galovič, Nitra, Filip Horný, Jarok
13 - Patrik Palka, Michal Duchovič, Nitra, Juraj Števík, V. Zálužie, Štefan Deák, Sľažany, Peter Levčík, N. Hrnčiarovce, Miloš Lukniš, Hosťovce, Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Patrik Pecho, Žitavany
12 - Peter Baláži, V. Zálužie, Patrik Šarközy, Vinodol, Anton Berecz, Branč, Tomáš Vencel, H. Lefantovce, Ivan Eliáš, Dajana Borovská, Nitra, Gabriel Danko, Žitavany, Vladimír Bielik ml., Topoľčianky, Anna Matejová, Skýcov
11 - Jozef Kukliš, Topoľčianky, Andrej Srňánek, Martin Kuchár, Nitra, Ján Slíž, Beladice
10 - Ľubomír Moravčík, Jozef Buday, Richard Vnučko, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Róbert Gyepes, D. Obdokovce, Adam Kondé, N. Hrnčiarovce
8 - Peter Černák, Lúčnica
7 - Pavol Bojsa, H. Lefantovce, Zuzana Pechová, Beladice, Jozef Čaládi, Paulína Letková, Katka Sýkorová, Nitra, Marek Franko, Pata, Jana Sklenárová, Šaľa
6 - František Sabo, Vinodol, Erik Kukučka, Jelšovce, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Mária Sásiková, Jaroslav Korytár, Nitra, Salo Berecz, Branč, Tomáš Javor, Sereď, Miroslava Bajneková, Filip Vajíček, Vráble
5 - Viliam Candrák, Alekšince, Rudolf Matušica, Pata, Peter Ondriaš, Žitavany, Monika Holtáková, Eva Blašková, Mária Kóšová, Nitra, Milan Lopaška, Zbehy, Jozef Švihorík, Báb
4 - Mário Šuník, Martin Botto, Michal Papp, František Rondoš, Nitra, Peter Zubčák ml., Hruboňovo, Dávid Slíž, Miroslav Ďuriš, Sereď, Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Milada Dojčarová, Báb, Ladislav Zuzík ml., Žirany, Peter Cibula, V. Zálužie
3 - Soňa Galová, Janíkovce, Marek Fábry, Šurianky, Tomáš Krajčovič, Milan Kollárik, Gabriel Vencel, Peter Tomek, Mariana Letková, Nikoleta Bartakovičová, Nitra, Mário Gažo, Rumanová, Peter Jasenec, Sereď, Gabriel Kubovič, Matúškovo
2 - František Rajtár, Marcel Moravčík, Dáša Pecháčková, Nitra, Dávid Hamar, Klasov, Marek Kyjak, Alekšince, Juraj Paška, H. Krškany, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Dávid Marcinkech, Vinodol, Juraj Sojka, Vráble, Ján Šutka, Zl. Moravce
1 - Juraj Barantal, V. Zálužie, Andrej Šlosár, Nitra, Patrik Pecko, Žitavany

Skryť Vypnúť reklamu

Víťazom 10. kola je Marián Titka zo Šale, ktorý trafil 9 zápasov! Vyhráva kartón piva Steiger.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  2. Vitajte v postapokalyptickom svete
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  5. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  5. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  6. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Úprava osobného motorového vozidla
  9. Important information for Brazilians living in Slovakia
  10. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 868
  2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 695
  3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 12 959
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 691
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 940
  6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 585
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 089
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 580
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 490
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 334
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Gunda schudol 20 kíl. Za milióny kopal históriu Sparty a Slovanu

Na nových majiteľov FC Nitra má jednoznačný názor.

Peter Gunda.

Megadrogová zásielka: Holanďanov už previezli do Nitry, vypočúva ich sudkyňa

Cudzincov doviezol vrtuľník, oblečení boli v bielych ochranných overaloch.

Jeden z obvinených Holanďanov na nitrianskom súde.

O stravenkovej petícii rokovali na ministerstve

Iniciátora petície Za zachovanie súčasnej platnej legislatívy v oblasti stravovania zamestnancov Ľubomíra Sečkára s jeho tímom prijala generálna riaditeľka sekcie práce Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Danica Lehocká.

Psychiater v Nitrianskom kraji mal ordinovať takmer 24 hodín denne

Zdravotnej poisťovni mal lekár spôsobiť škodu za viac ako 110 000 eur.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest na Orave.

Zamestnanec reťazca: Mali sme pozitívnu kolegyňu, musel som ísť aj tak do práce

Aké pocity zažívajú ľudia z prvej línie, sme zisťovali od zamestnanca nemenovaného obchodného reťazca.

Od soboty bude platiť na Slovensku zákaz vychádzania, sú aj výnimky

Pre žiakov druhého stupňa základných škôl sa v pondelok začína dištančné vyučovanie.

Už ste čítali?