Pondelok, 1. marec, 2021 | Meniny má AlbínKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

65 - Roman Kutak, Tomášikovo; 64 - Milan Bekéni, Šaľa; 63 - Samko Dubnička, Váhovce, Jozef Senneš, Nitra

Správne tipy 11. kola

FC Nitra - B. Bystrica 2:1 1
Šaľa - Inter 0:4 2
Slovan jun. - Vráble 2:1 1
P. Bystrica - Nové Zámky 0:0 X
Tešedíkovo - FC ViOn B 1:1 X
Šaľa B/Veča - Veľký Meder 2:0 1
Váhovce - Trstice 1:4 2
Žitavany - Výčapy-Opatovce 4:3 1
Diakovce - Ivanka 0:5 2
D. Krškany - Lapáš 7:2 1

Poradie po 11. kole

65 - Roman Kutak, Tomášikovo
64 - Milan Bekéni, Šaľa
63 - Samko Dubnička, Váhovce, Jozef Senneš, Nitra
61 - Vladimír Lyžičiar, Nitra, Vladimír Tasáry, Ivanka, Boris Boďo, Tajná, Ivan Tóth, Čakajovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Zuzana Labdíková, Lužianky, Ladislav Bogyo, H. Ohaj
60 - Peter Debnár, Zbehy, Jana Gálová, Žirany, Juraj Dubeň, Lehota, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Juraj Segíň, Sľažany, Oľga Pintérová, D. Krškany, Juraj Csirik, Šaľa, Filip Bíro, V. Zálužie, František Šabo, Obyce, Alexander Kelecsényi, Č. Brod
59 - František Grom, Ľubomír Pintér, Nitra, Gabriel Odráška, Ján Martinek, Šaľa, Jozef Štefek, Čeľadice, Viliam Matejov, Z. Moravce, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Štefan Páleník, Prílepy
58 - Ernest Szombath, Miroslav Fábry, Ivan Chlebák, Nitra, Ľubor Kajaba, Ivanka, Marián Cifra, Žirany, Dominik Lenghard, Čakajovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Libor Vinkler, Peter Lehocký, René Vincze, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Jaroslav Dvorský, Pata, Roman Margetin, Rišňovce, Miroslav Javor, Sereď, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Ján Kóssi, Čifáre
57 - František Imre, Erik Schober, Ladislav Pintér, Belo Gombík, Martin Račko, Nitra, Gustáv Molnár, P. Kesov, Peter Strieška, Ľubomír Bobok, Volkovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Milan Bíro, Čakajovce, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Róbert Jánošík, D. Krškany, Peter Vašek, Ivanka, Ľubomír Sako, Kolíňany, Katarína Kepková, N. Zámky, Imrich Gregor, Jelenec, Vincent Komačka, Topoľčany, Stanislav Pacher, Sľažany, Ladislav Bartaloš, Vlčany, Peter Paulis, M. Vozokany
56 - Peter Mateička, Ľuboš Baranec, Adriana Šišková, Jozef Paulík, Vladimír Mada, Štefan Zabák, Ivan Ševčík, Imrich Hrdlica, Nitra, Daniel Antal, Čechynce, Pavol Kozma, Branč, Ján Wesolowski, Hlohovec, Jozef Repa, Prílepy, Jozef Paukov, Z. Moravce, Ján Laca, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Štefan Peťovský, Ivan Berec, Lužianky, Oľga Račková, Martin Tesár, Margita Pánisová, Štefan Račko, D. Krškany, Peter Zubčák, Hruboňovo, Jozef Baláž, Šaľa, Michal Čery, František Andraško, Jelenec, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Maroš Papp, Martin Földeši, Sereď, Zuzana Pellerová, V. Úľany, Štefan Mravík, Žitavany
55 - Peter Krajanec, Edo Tomek, Erik Viskup, Marek Varga, Martin Kuchar, Vlado Sásik, Nitra, Juraj Német, D. Lefantovce, Kristína Líšková, Ivan Ďurický, Branč, Ivana Kunkelová, Z. Moravce, Štefan Kočiš, Trnovec, Anton Molnár, P. Kesov, Ľudovít Fábik, Močenok, Marek Sklenár, Marián Kopáčik, Róbert Ščepka, Július Benkö st., Šaľa, Mário Slezák, Lukáčovce, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Imrich Sklenár, H. Kráľová, Jana Dudonová, Sereď, Ján Árgyusi, Neded, Viliam Félis, Vráble, Peter Matulník, Nové Sady, Marek Šulák, Šintava, Andrej Židík, Výč.-Opatovce
54 - Boris Grežo, Ján Doboš, Katarína Magušínová, Ivan Kozár, Vladimír Nemšovský, Tibor Horváth, Nitra, Ivan Tabaček, T. Nemce, Jozef Galbavý, Štefan Straňák, H. Kráľová, Štefan Žárnocay, Marián Titka, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Marcel Pánis, D. Krškany, Ladislav Szórád ml., Žirany, Jozef Kutak, Jarok, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Emil Dubec, Žikava, Ľudovít Fazekaš, Neded, Tibor Glovenský, Košúty, Július Švec, Č. Kľačany, Zoltán Jancsó, Vlčany, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Jozef Šabo, Žitavany
53 - Deniska Révayová, Táňa Tomeková, Eva Pappová, Dušan Tirol, Imrich Ručkay, Ľubomír Turňa, Marek Ťapušík, Štefan Penzeš, Jozef Tvrdoň, Nitra, Terka Tasáryová, Ivanka, Mikuláš Pintér, Branč, Tibor Šmitala, Čab, Viera Pavelková, Golianovo, Jakub Kunkel, Z. Moravce, Ronald Frkala, H. Kráľová, Rudolf Lauko, Zbehy, Mária Lacová, D. Obdokovce, Juraj Bárek, Žirany, Daniel Mako, Čakajovce, Peter Zeleňák, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Rudolf Matejov, Skýcov, Jozef Rehuš, Rišňovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marián Mateička, Behynce, Tibor Tóth, Žihárec, Radoslav Hunka, Bratislava, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Hoppan, Vráble, Stanislav Packa, Močenok, Viliam Čulík st., Machulince
52 - Juraj Náhlovský, Martin Peniaško, Štefan Matesko, Martin Krajčír, Tatiana Kuchárová, Ladislav Skalický, Milan Lacina, Nitra, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Andrej Maťo, Jarok, Ladislav Lörincz, Ladislav Szekelyi, Branč, Milan Šlosár, Čab, Imrich Drozdák, Babindol, Ľubomír Novota, Tibor Szekér, Z. Moravce, Jana Teplanská, Zbehy, Ján Vaško, Štefan Račko, Ivanka, Martin Jurík, Čakajovce, György Jakubecz, H. Saliby, Marek Kalúz, V. Zálužie, Slavo Kališ, Otto Vincze, Šaľa, Viktor Balko, Lužianky, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Adam Liptai, Vlčany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ondrej Kozolka, Volkovce, Ladislav Nagy, Ladislav Szöke, Jakub Vojtek, Vráble, Emanuel Maňúch, Žirany, Miloš Remenár, Sereď
51 - Michal Lauko, Richard Miškovič, Július Arpáš, Jozef Moder, René Daniš, Zuzana Vencelová, Juraj Vencel, Barbora Mináriková, Michal Garay, Miroslav Balla, Karol Ryba, Daniel Tasáry, Ľuboš Lacina, Roman Sýkora, František Tomek, Nitra, Rudolf Macho, Kolíňany, Alena Filová, Mojmírovce, Jozef Gál, Renáta Gálová, Žirany, Jozef Borbély, V. Cetín, Milan Strapko, Beladice, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Štefan Dubnička, Váhovce, Martina Segíňová, Sľažany, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Peter König, Hanka Gregorová, Ivanka, Dušan Beder, Lapáš, Anna Kubalová, Igor Tkáč, Sereď, Jozef Brieška, T. Nemce, Tibor Odráška, Šaľa, Marián Strečka, Topoľčianky, Mário Pánis, D. Krškany, Rastislav Borčin, Štefan Kúsek, Hostie, Vojtech Mládek, Podhorany, Jozef Kubáň, Alekšince, František Kausek, Klasov, Ladislav Kéry, Volkovce, Ján Török, Miroslav Jančovič, V. Dolina, František Margetin, Rišňovce, Imrich Valent, Hosťovce, Štefan Bako, Močenok, Michal Borovský, H. Saliby, Peter Fáber, M. Vozokany
50 - Oľga Tomeková, Vladimír Papp, Roman Trnkus, Marián Grman, Milan Gráf, Stanislav Billík, František Benc, Jozef Hudec ml., Vladimír Kompas, Vladimír Ťapušík, Milan Nagy, Július Petrík, Milan Ružička, Ivan Bobuš, Michal Lichtner, Nitra, Miriama Zborovanová, Golianovo, Ján Jambor, Rišňovce, Miroslav Kalužák, D. Krškany, Milan Minarovič, Behynce, Peter Vranský, Zbehy, Alexandra Gálová, Žirany, Ivan Bakyta, Jarok, Ladislav Vašek, Branč, Štefan Hudec, Lužianky, Ján Jacsa, Žihárec, Peter Čepček, Z. Moravce, Ľuboš Motolík, Trnovec, Miroslav Janíček, Ivanka, Ján Dekan, Velčice, Vojtech Szöke, V. Cetín, Andrej Baláž, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Tibor Križovič, Marián Holý, Levice, Janka Tichá, Palárikovo, Július Bíro, V. Zálužie, Ján Frajtík, Vráble, Stanislav Németh, Čechynce, Rasťo Kazík, Pavol Čerenka, Milan Augustín, Topoľčianky, Gabriel Molnár, Galanta, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Zoltán Múčka, V. Úľany, Peter Kluka, Lapáš, Peter Hamerlík, Jelka, Jozef Pecho, Žitavany, Boris Mesároš, Lehota, Tibor Karácsonyi, Váhovce, Peter Záhorský, Nová Ves, Stanislav Vojtila, Jelenec, Matúš Vajzer, Báb, Jozef Roško, Dyčka
49 - Ľubomír Bartakovič, Pavol Ťapušík, Jozef Boďo, Milan Borovský, Andrej Švihorík, Peter Tasáry, Ladislav Csuthy, Pavol Krajčo, Miroslav Račko, Ľudovít Konečný, Lenka Gažová, Jaroslav Andrášik, Miloš Sýkora, Nitra, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Július Vodný, Babindol, Dušan Švehla, Sereď, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Vojtech Mládek st., Podhorany, Ján Hotový, Nové Sady, Viliam Takács, Tešedíkovo, Milan Lazan, Marián Móri, Šaľa, Daniel Lörincz, Branč, Jozef Štefák, Miroslav Fúska, Rišňovce, Juraj Melišek, Vinodol, Roman Guzmický, Ivanka, Gabriel Fazekaš, Neded, Jozef Török, Pata, František Balogh, Selice, Lukáš Mesároš, Lehota, Alojz Rajtár, Sľažany, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Barát, Ladislav Páleník, Topoľčany, Norbert Zsigmond, N. Život, Jozef Labuda, Solčany, Štefan Klimo, Tvrdošovce
48 - František Hrnčiar ml., Marek Candrák, Marcel Čerman, Štefan Kollárik, Michal Bíro, František Trnka, Katarína Karcolová, Igor Drotár, Marián Červenka, František Filo, Marián Barta, Eduard Szabo, Ján Ehrenhold, Anton Lieskovský, Ingrid Reptíková, Nitra, Alexander Repta, Milan Fúska, Branč, Jozef Vývodík, Rišňovce, Ján Lipovský, Báb, Patrícia Boszorádová, V. Cetín, Henrich Richter, Bratislava, Bohuš Baják, Lužianky, František Kunkel, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Ivan Mrázik, Čeľadice, Gašpar Gál, Žirany, Anton Čurgali, Mojmírovce, Miroslav Kucharovič, Marek Adamča, Sereď, Jozef Šebík, Topoľčianky, Juraj Káčer, Čaradice, Ján Antalík, Jozef Malý, Juraj Vojtek, Vráble, Timea Mészárosová, Šaľa, Jozef Baťala, Žitavany
47 - Richard Magušín, Róbert Baláži, Pius Hajdák, Dušan Letko, Jozef Minárik, Igor Dubeň, Ján Barát, Vladimír Depeš, Peter Koška, Pavel Puobiš, Ľudovít Kováč, Zdenko Senneš, Bohumil Labuda, Ľubomír Ballay, Štefan Bede, Nitra, Jozef Záhorský, Jozef Horňák, Rišňovce, Milan Roman, Ivan Mareček, Čab, Miroslav Močol, Alekšince, Jozef Čentéš, Čakajovce, Marek Kuna, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Alexander Kusý, Trnovec, Jozef Kučera, Róbert Sedlák, Šaľa, Július Galo, D. Krškany, Anton Andrášik, V. Zálužie, Tibor Berec, Lapáš, Ľubica Ballayová, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Alojz Jenis, Žitavany, Juraj Minár, Irena Peťková, Z. Moravce, Filip Marinov, Rumanová, Jozef Bajnek, Samko Malý, Vráble, Zdeno Zbojek, Sereď
46 - Ivan Dominka, Anton Černý, Pavol Hrnčár, Rastislav Švec, Marek Horváth, Lukáš Bartakovič, Ľudovít Laca ml., Jozef Viskup, Jozef Tonka, Matúš Dillhoff, Marcela Holtáková, Igor Daniš, Nitra, Miro Senneš, Močenok, Imrich Maťo, Golianovo, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Alžbeta Dobiášová, Žirany, René Scheer, Kolíňany, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Jana Jašiková, Peter Hipp, Šaľa, Anna Duczová, H. Kráľová, Vincent Káčer, Ján Školník, Patrik Pacher, Z. Moravce, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Erik Evetke, Dyčka
45 - Jozef Kóša, Ľuboš Mičík, František Bojda, Jozef Prešinský, Milan Vöröš, Anton Lacuška, Lenka Sýkorová, Nitra, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ladislav Čekey, Pohranice, Ľuboš Galo, Janíkovce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Milan Molnár, P. Kesov, Gabriel Galbavý, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Dušan Kováč, Ľudovítová, Jozef Sklenár, Šaľa, Július Kolenčík, Močenok, Imrich Guzmický, Ivanka, Pavel Babiak, Žitavany, Anna Pacherová, Sľažany, Juraj Minárik, Obyce, Radoslav Bajnek, Jozef Andel, Roman Marhevszki, Emília Malá, Vráble, František Oravec, Krtovce, Katarína Pálková, Jarok
44 - Ľuboš Fúska, Anton Dano, Elena Kreškócziová, Laco Ištokovič, Janka Račková, Dionýz Pecháček, Juraj Holták, Monika Petrániová, Nitra, Patrik Kováč, N. Hrnčiarovce, Valent Vaňo, Žirany, Marek Kostoláni, Ivanka, Anton Uher, Ernest Piršel, Martina Hippová, Martin Kormoši, Šaľa, Anton Ďuriš, Vráble, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ivan Remeň, N. Streda, Marek Lahučký, Z. Moravce, Dávid Jancsó, Vlčany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Lukáš Valent, Hosťovce, Katarína Vlčeková, Lužianky, Katarína Pálinkášová, Levice, Július Oláh, Matúškovo
43 - Peter Solčianský, Jozef Bernáth, Ľubica Tasáryová, Ján Šiška, Eduard Minárik, Jozef Havetta ml., Nitra, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Ladislav Szombath, N. Hrnčiarovce, Marta Kunkelová, Michal Malý, Z. Moravce, Ján Hegyi, Jelka, Ján Kozla, Žirany, Juraj Volčko, Jozef Danada, Šaľa, Elena Hozáková, Jaroslav Slamka, Báb, Viliam Čulík ml., Machulince, Pavol Štefek, V. Dolina, Pavol Macho, Výč.-Opatovce
42 - František Hrnčiar st., Róbert Rumančík, Jozef Svitač, Tomáš Drgoňa, Dáša Pecháčková, Lenka Janíčková, Nitra, Igor Horňáčik, Cabaj-Pereš, Alexander Špánik, Šoporňa, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Celestín Berecz, Branč, Emília Káčerová, Z. Moravce, Jozef Joniak, Vráble, Juraj Šranko, Babindol, Patrik Lendel, Hruboňovo
41 - Ľudovít Laca st., Jarmila Saidová, Katarína Dobiášová, Lukáč Tomiš, Nitra, Juraj Mikuš, Zbehy, Marek Bíro, V. Zálužie, Ľubica Kauseková, Ladislav Kausek, Klasov, Lenka Kunkelová, Z. Moravce, Norbert Adamča, Sereď, Pavel Dojčar, Báb
40 - Ján Jankovič, Jozef Nedelka, Jozef Nosian, Jozef Hudec st., Jakub Laca, Lukáč Karlubík, Radoslav Solník, Nitra, Štefan Varga, Topoľnica, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Aneta Čuláková, Koniarovce, Dušan Gál, Klasov, Pavel Mihálik, Šaľa, Milan Greguš, Zbehy, Jozef Kuzmický, Ivanka, Mária Kunkelová, Z. Moravce, Miroslav Hladký, Alekšince, Peter Frančík, Veľký Cetín
39 - Patrik Laca, Andrej Bednárik, Mária Sýkorová, Nitra, Lukáš Takáč, Rudolf Krajinčák, Báb, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Juraj Meliška, Sľažany, Peter Odráška, H. Kráľová, Miloš Gál st., Attila Sonlajtner, Žirany, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Vincent Tóth, Močenok, Andrej Repta, Branč
38 - Táňa Rumančíková, Peter Bezák, Juraj Rosinský, Nitra, Filip Dobiáš, Čeľadice, Marta Záhorská, Rišňovce, Marián Hörik st., D. Štitáre, Janka Gálová, Žirany, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Margita Kališová, Šaľa, Nina Zaujecová, Jarok, Radek Kováčik, Vráble, Anton Valo, Z. Moravce, Helena Bartošová, D. Krškany, Peter Sárkány, Hrubá Borša
37 - Norbert Bordáš, Ján Hnilica, Milan Baňák, Miroslav Mada, Juraj Chudiak, Nitra, Natália Kozmová, Branč, Filip Guzmický, Matej Kuzmický, Ivanka, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Jozef Watter, Štefan Valovič, Rišňovce, Jana Plaštiaková, Sereď, Peter Bajla, Nová Ves, Peter Kollárovič, Galanta, Attila Kürti, Vlčany, Juraj Sádovský, Žitavce, Štefan Popelka, Hájske
36 - Miloslav Paluš, Dušan Tóth, Eugen Németh, Nitra, Ľudovít Desat, Anna Jasanová, Podhorany, Soňa Eššeová, Výč.-Opatovce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Marián Hörik ml., D. Štitáre, František Pribela, Šintava, Vladimír Varga, Rišňovce, Mária Majerská, Cabaj-Pereš
35 - Vlastimil Ábela, Roman Marci, Ľubomír Kiesel, Nitra, Peter Ivančík, Koniarovce, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Štefan Ivanič st., Čeľadice
34 - Jozef Nikodem, Rišňovce, Marek Behúl, T. Mlyňany, Štefan Finta, Jarok, Eva Gregorová, Jelenec, Róbert Ťapušík, Nitra, Igor Tábi, N. Hrnčiarovce, Margita Pavelková, Golianovo
33 - Michal Solník, Boris Kašuba, Nitra, Jaroslav Valo, T. Nemce, Peter Sádovský, Melek, Milan Mišák, V. Dolina, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok
32 - Róbert Bačinský, Bohuslav Bene, Nitra, Miloslava Fintová, Jozef Lámoš, Jarok, Otto Benc, Branč, Jozef Svorad, Hrušovany
31 - Juraj Bujko, Žihárec, Tibor Wesolowski, Hlohovec, Tomáš Bleho, Šaľa, Marián Herceg, Pata, Ľuboš Modzga („Šuker“), Vráble, Roman Fuska, Čab
30 - Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Vladimír Kurila, Galanta, Lórant Horváth, Dun. Streda, Ján Kmeťo, Martin Lyžičiar, Nitra
29 - Marián Balko, Klasov, Peter Michalka, Nitra
28 - Peter Ambrózy, Selice, Milan Macho, M. Ripňany, Vladimír Majerčík, Sľažany
27 - Jozef Chudý, Ivan Magdolen, Nitra, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Jozef Švec, Alexander Šindelár, Z. Moravce
26 - Roman Ražný, Čeľadice, Ján Sorad, Pohranice
25 - Ľudovít Horváth, Jozef Pružinec, Július Kolník, Ladislav Drahoš, Nitra, Igor Tárnoky, Z. Moravce, Miroslav Mandák, Šaľa, Peter Ťuťuris, Levice, Michal Kaplán, Č. Hrádok
24 - Michal Lacena, Výč.-Opatovce, Ladislav Marcinko, Kajal, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Dajana Borovská, Nitra
23 - Norbert Pánik, Skýcov, Mário Černák, Vráble
22 - Andrej Klenko, Nitra, Marek Sabo, Rumanová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Július Pavlov, Nová Ves, Kristína Krajčírová, H. Krškany
21 - Mário Dobiáš, Velčice, Ľudovít Laca st., Nitra, Ondrej Hajdu, Trnovec, Lenka Reptová, Branč
20 - Tibor Lencsés, H. Kráľová, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Martin Hraška, Nové Sady, Filip Vašíček, Vráble
19 - Peter Frajka, Z. Moravce, Attila Szolnoki, Dyčka, Patrik Balogh, Selice
18 - Jozef Gajdoš, Žitavany, Gabriela Lacušková, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok
17 - Karol Blažovič, Lužianky, Matúš Zentko, Zbehy, Roman Kováč, H. Lefantovce, Viktor Buday, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Michal Práznovský, Pata
16 - Miriam Barboríková, Adam Kondé, N. Hrnčiarovce, Miroslav Zverka, Antonia Laktušinová, Nitra, Ladislav Viskup, Báb
15 - Štefan Labdík, Lužianky, Milan Kukučka, Žitavany, Peter Kardoš, František Bajtoš, Nitra
14 - Igor Galovič, Nitra, Filip Horný, Jarok
13 - Patrik Palka, Michal Duchovič, Nitra, Juraj Števík, V. Zálužie, Štefan Deák, Sľažany, Peter Levčík, N. Hrnčiarovce, Miloš Lukniš, Hosťovce, Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Patrik Pecho, Žitavany
12 - Peter Baláži, V. Zálužie, Patrik Šarközy, Vinodol, Anton Berecz, Branč, Tomáš Vencel, H. Lefantovce, Ivan Eliáš, Peter Tomek, Nitra, Gabriel Danko, Žitavany, Vladimír Bielik ml., Topoľčianky, Anna Matejová, Skýcov
11 - Jozef Kukliš, Topoľčianky, Andrej Srňánek, Martin Kuchár, Nitra, Ján Slíž, Beladice, Miroslava Bajneková, Vráble
10 - Ľubomír Moravčík, Jozef Buday, Richard Vnučko, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Róbert Gyepes, D. Obdokovce
8 - Peter Černák, Lúčnica
7 - Pavol Bojsa, H. Lefantovce, Zuzana Pechová, Beladice, Jozef Čaládi, Paulína Letková, Katka Sýkorová, Iveta Dubeňová, Nitra, Marek Franko, Pata, Jana Sklenárová, Šaľa
6 - František Sabo, Vinodol, Erik Kukučka, Jelšovce, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Mária Sásiková, Jaroslav Korytár, Nitra, Salo Berecz, Branč, Tomáš Javor, Sereď, Filip Vajíček, Vráble
5 - Viliam Candrák, Alekšince, Rudolf Matušica, Pata, Peter Ondriaš, Žitavany, Monika Holtáková, Eva Blašková, Mária Kóšová, Nitra, Milan Lopaška, Zbehy, Jozef Švihorík, Báb
4 - Mário Šuník, Martin Botto, Michal Papp, František Rondoš, Nitra, Peter Zubčák ml., Hruboňovo, Dávid Slíž, Miroslav Ďuriš, Sereď, Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Milada Dojčarová, Báb, Ladislav Zuzík ml., Žirany, Peter Cibula, V. Zálužie
3 - Soňa Galová, Janíkovce, Marek Fábry, Šurianky, Tomáš Krajčovič, Milan Kollárik, Gabriel Vencel, Mariana Letková, Nikoleta Bartakovičová, Nitra, Mário Gažo, Rumanová, Peter Jasenec, Sereď, Gabriel Kubovič, Matúškovo
2 - František Rajtár, Marcel Moravčík, Dáša Pecháčková, Nitra, Marek Kyjak, Alekšince, Juraj Paška, H. Krškany, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Dávid Marcinkech, Vinodol, Juraj Sojka, Vráble, Ján Šutka, Zl. Moravce
1 - Juraj Barantal, V. Zálužie, Andrej Šlosár, Nitra, Patrik Pecko, Žitavany

Skryť Vypnúť reklamu

V 11. kole až deviati z vás trafili 9 zápasov. Sú to: Alexandra Gálová, Pavol Ťapušík, Ján Doboš, Viera Pavelková, Ladislav Pintér, František Šabo, Peter Orlíček, Milan Lacina, Peter Záhorský.
Koho sme vyžrebovali, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Získaj náskok pred štartom
  2. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme
  3. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  4. FIIT – vedomosti, ktoré majú zmysel
  5. Štúdium, ktoré sadne
  6. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  7. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou
  8. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  9. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov
  10. Petit Press a RegioMedia rozbiehajú spoločný predaj v regiónoch
  1. 26 years of providing you with essential information
  2. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  3. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou
  4. Tieto farmy dávajú prácu domácim. A podporujú región
  5. Cirkevné gymnázium v Snine patrí medzi najlepšie v kraji
  6. O2: Mentálne zdravie zamestnancov je pre nás veľkou prioritou
  7. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  8. Varso Tower od HB Reavis je najvyššou budovou v EÚ
  9. Dáma s pávím pierkom
  10. Slovensko zasiahla vlna nárastu dopytu po produktoch na kĺby!
  1. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 23 132
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 13 034
  3. Séria dvoch príloh: Angličtina nielen pre maturantov 10 508
  4. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto! 10 009
  5. V sobotu do bezpečného Ománu so zľavou 486 eur 8 326
  6. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje 7 634
  7. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte 7 152
  8. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov 6 035
  9. Príbeh Patrika Tkáča a J&T, Lidl verzus Tesco a investičné tipy 5 537
  10. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť 5 081
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Ponuku na výjazdové MOM obce z okresu Nitra odmietli. Museli by doplácať. Ministerstvo žiadajú, aby upravilo podmienky.

2 h
Antonín Stavjaňa.

Čo povedal tréner po prehre 1:3 na východe?

12 h
Po tomto páde ex-Nitrana Balaja (na zemi) pri Regäselovi (vo výskoku) zapískal rozhodca Očenáš penaltu pre FC ViOn, ktorá v kontexte s ďalšími udalosťami nesedela domácemu trénerovi Petrovi Lérantovi (v čiernom).

Tvrdé slová na tlačovke – trénerovi Nitry sa vonkoncom nepáčila penalta, akou FC ViOn potvrdil historický skok do nadstavby o titul.

27. feb
Snímka z duelu Vrábeľ s Galantou. Celkom vpravo domáci kapitán Dávid Hamar.

MY Nitrianske noviny pokračujú v seriáli Futbalový bonzáčik. Tentoraz sme prevetrali kabíny treťoligistov, presnejšie deviatich mužstiev z regiónu.

26. feb

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Muž, ktorý sa stal maskotom mesta pod Urpínom, mal 63 rokov.

27. feb

Testovanie pokračuje aj v nedeľu.

27. feb

Niektoré obce v okrese Topoľčany nezachytili ani jedného pozitívneho. V meste Topoľčany je miera pozitivity na odberových miestach zriadených mestom 0,527%.

14 h

Osadili dôležitý prvok, cyklomost.

18 h

Už ste čítali?