Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

72 - Roman Kutak, Tomášikovo; 70 - Milan Bekéni, Šaľa; 69 - Jozef Senneš, Nitra; 67 - Peter Debnár, Zbehy, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Boris Boďo, Tajná

Správne tipy 12. kola

Dubnica - FC Nitra 4:1 1
FC ViOn - Artmedia 0:3 2
Dun. Streda - Žilina 0:0 X
ČFK Nitra - Myjava 1:1 X
Pata - Demandice 2:3 2
Výčapy-Opatovce - Chrenová 6:1 1
Sľažany - Janíkovce 5:1 1
Veľký Cetín - Golianovo 1:2 2
Nevidzany - Beladice 2:2 X
Obyce - Lúčnica 1:0 1

Poradie po 12. kole

72 - Roman Kutak, Tomášikovo
70 - Milan Bekéni, Šaľa
69 - Jozef Senneš, Nitra
67- Peter Debnár, Zbehy, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Boris Boďo, Tajná
66 - Ľubor Kajaba, Ivanka, Juraj Dubeň, Lehota, Samko Dubnička, Váhovce, Ľubomír Pintér, Nitra, Ivan Tóth, Čakajovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Zuzana Labdíková, Lužianky, Ladislav Bogyo, H. Ohaj
65 - Vladimír Lyžičiar, Nitra, Vladimír Tasáry, Ivanka, Marián Cifra, Žirany, Dominik Lenghard, Čakajovce, Oľga Pintérová, D. Krškany, Juraj Csirik, Šaľa, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Vincent Komačka, Topoľčany, Štefan Páleník, Prílepy, Alexander Kelecsényi, Č. Brod
64 - Jana Gálová, Žirany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Juraj Segíň, Sľažany, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Ernest Szombath, Miroslav Fábry, Nitra, Viliam Matejov, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Filip Bíro, V. Zálužie, František Šabo, Obyce, Stanislav Packa, Močenok
63 - František Grom, Vladimír Mada, Ladislav Pintér, Štefan Zabák, Vlado Sásik, Nitra, Gustáv Molnár, P. Kesov, Peter Strieška, Volkovce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Gabriel Odráška, Ján Martinek, René Vincze, Šaľa, Jozef Štefek, Čeľadice, Ľubomír Sako, Kolíňany, Imrich Gregor, František Andraško, Jelenec, Roman Margetin, Rišňovce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Peter Paulis, M. Vozokany
62 - Daniel Antal, Čechynce, Peter Mateička, Erik Schober, Jozef Boďo, Ivan Ševčík, Imrich Hrdlica, Belo Gombík, Nitra, Ľubomír Mikula, Lehota, Jozef Repa, Prílepy, Štefan Kočiš, Trnovec, Milan Bíro, Čakajovce, Libor Vinkler, Peter Lehocký, Šaľa, Peter Vašek, Ivanka, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Ivan Berec, Lužianky, Jaroslav Dvorský, Pata
61 - František Imre, Adriana Šišková, Jozef Paulík, Martin Račko, Nitra, Ján Wesolowski, Hlohovec, Jozef Paukov, Z. Moravce, Ronald Frkala, H. Kráľová, Štefan Peťovský, Lužianky, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Miroslav Szlamka, Váhovce, Martin Tesár, Margita Pánisová, Štefan Račko, D. Krškany, Michal Čery, Jelenec, Katarína Kepková, N. Zámky, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Miroslav Javor, Sereď, Zuzana Pellerová, V. Úľany, Stanislav Pacher, Sľažany, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Štefan Mravík, Žitavany, Ján Kóssi, Čifáre
60 - Peter Krajanec, Ľuboš Baranec, Ján Doboš, Marek Horváth, Ivan Kozár, Marek Varga, Ivan Chlebák, Vladimír Nemšovský, Nitra, Pavol Kozma, Ivan Ďurický, Branč, Ivan Tabaček, T. Nemce, Jakub Kunkel, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Oľga Račková, Róbert Jánošík, D. Krškany, Štefan Žárnocay, Róbert Ščepka, Šaľa, Maroš Papp, Sereď, Ladislav Bartaloš, Vlčany, Ján Árgyusi, Neded, Ľubomír Bobok, Volkovce, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Jozef Šabo, Žitavany, Peter Matulník, Nové Sady, Marek Šulák, Šintava, Andrej Židík, Výč.-Opatovce
59 - Boris Grežo, Edo Tomek, Tibor Horváth, Imrich Ručkay, Ľubomír Turňa, Erik Viskup, Marek Ťapušík, Martin Kuchar, Milan Lacina, Nitra, Mikuláš Pintér, Kristína Líšková, Branč, Viera Pavelková, Golianovo, Juraj Német, D. Lefantovce, Ivana Kunkelová, Tibor Szekér, Z. Moravce, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Ján Laca, D. Obdokovce, Anton Molnár, P. Kesov, Martin Jurík, Čakajovce, Ľudovít Fábik, Močenok, Marek Sklenár, Jozef Baláž, Július Benkö st., Šaľa, Jana Dudonová, Sereď, Emil Dubec, Žikava, Tibor Glovenský, Košúty, Viliam Félis, Vráble
58 - Michal Lauko, Eva Pappová, Richard Miškovič, Barbora Mináriková, Štefan Penzeš, Jozef Tvrdoň, Ladislav Skalický, Nitra, Terka Tasáryová, Ivanka, Andrej Maťo, Jozef Kutak, Jarok, Milan Šlosár, Tibor Šmitala, Čab, Martina Segíňová, Sľažany, Mária Lacová, D. Obdokovce, Juraj Bárek, Ladislav Szórád ml., Žirany, Daniel Mako, Čakajovce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Marián Titka, Otto Vincze, Šaľa, Jozef Škvaril st., Marcel Pánis, D. Krškany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Gabriel Chrenko, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Martin Földeši, Sereď, Vladimír Malý, Július Švec, Č. Kľačany, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Marián Mateička, Behynce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Štefan Kúsek, Hostie, Tibor Tóth, Žihárec, Radoslav Hunka, Bratislava, Štefan Tóth, Klasov, Jakub Vojtek, Vráble, Stanislav Vojtila, Jelenec
57- Deniska Révayová, Táňa Tomeková, René Daniš, Dušan Tirol, Pavol Ťapušík, Juraj Náhlovský, František Benc, Katarína Magušínová, Martin Peniaško, Štefan Matesko, Ľuboš Lacina, Nitra, Jozef Borbély, V. Cetín, Ladislav Lörincz, Branč, Imrich Drozdák, Babindol, Ľubomír Novota, Z. Moravce, Gabriel Lencsés, Štefan Straňák, H. Kráľová, Rudolf Lauko, Zbehy, György Jakubecz, H. Saliby, Ľubor Goldbecher, Marián Kopáčik, Martin Kormoši, Šaľa, Viktor Balko, Lužianky, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Vojtech Takács, Dlhá n/V., Miloš Remenár, Sereď, Ladislav Szöke, Jozef Hoppan, Vráble
56 - Miriama Zborovanová, Golianovo, Vladimír Papp, Karol Ryba, Pavol Krajčo, Milan Nagy, Tatiana Kuchárová, František Tomek, Michal Lichtner, Nitra, Peter Vranský, Zbehy, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Štefan Dubnička, Váhovce, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Ján Vaško, Ivanka, Peter Zubčák, Hruboňovo, Jozef Brieška, T. Nemce, Tibor Odráška, Peter Zeleňák, Slavo Kališ, Šaľa, Marián Strečka, Topoľčianky, Rudolf Matejov, Skýcov, Jozef Kubáň, Alekšince, Ladislav Kéry, Ondrej Kozolka, Volkovce, Adam Liptai, Vlčany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Igor Tkáč, Sereď, Ladislav Nagy, Vráble, Peter Záhorský, Nová Ves, Matúš Vajzer, Báb, Viliam Čulík st., Machulince, Jozef Roško, Dyčka
55 - Alexander Repta, Branč, Alena Filová, Mojmírovce, Jozef Moder, Zuzana Vencelová, Miroslav Balla, Andrej Švihorík, Vladimír Kompas, Daniel Tasáry, Július Petrík, Martin Krajčír, Roman Sýkora, Milan Ružička, Nitra, Milan Strapko, Beladice, Štefan Hudec, Lužianky, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Peter König, Štefan Račko, Ivanka, Dušan Beder, Lapáš, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Viliam Takács, Tešedíkovo, Juraj Volčko, Marián Móri, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Mário Pánis, D. Krškany, Ján Frajtík, Jozef Bajnek, Vráble, Rastislav Borčin, Hostie, Stanislav Németh, Čechynce, Rasťo Kazík, Pavol Čerenka, Milan Augustín, Topoľčianky, František Kausek, Klasov, František Margetin, Miroslav Fúska, Rišňovce, Štefan Bako, Močenok, Tibor Karácsonyi, Váhovce, Michal Borovský, H. Saliby, Peter Fáber, M. Vozokany
54 - Oľga Tomeková, Marek Candrák, Roman Trnkus, Marcel Čerman, Marián Grman, Štefan Kollárik, Jozef Nosian, Juraj Vencel, Stanislav Billík, Marián Červenka, František Filo, Ladislav Csuthy, Ľudovít Kováč, Ľudovít Konečný, Ivan Bobuš, Miloš Sýkora, Nitra, Rudolf Macho, Kolíňany, Milan Minarovič, Behynce, Jozef Gál, Alexandra Gálová, Gašpar Gál, Žirany, Ladislav Vašek, Ladislav Szekelyi, Branč, Július Vodný, Babindol, Peter Čepček, Z. Moravce, Ľuboš Motolík, Alexander Kusý, Trnovec, Jana Teplanská, Zbehy, Ján Hotový, Nové Sady, Anna Kubalová, Sereď, Ivan Mrázik, Čeľadice, Július Bíro, V. Zálužie, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Vojtech Mládek, Podhorany, Marián Holý, Levice, Ján Török, V. Dolina, Zoltán Múčka, V. Úľany, Ľudovít Fazekaš, Gabriel Fazekaš, Neded, Jozef Török, Pata, Jozef Pecho, Jozef Baťala, Žitavany, Boris Mesároš, Lehota, Jozef Malý, Juraj Vojtek, Vráble, Róbert Sedlák, Šaľa
53 - Ľubomír Bartakovič, Július Arpáš, Michal Bíro, František Trnka, Katarína Karcolová, Michal Garay, Jozef Hudec ml., Ján Barát, Peter Tasáry, Miroslav Račko, Vladimír Ťapušík, Lenka Gažová, Jaroslav Andrášik, Anton Lieskovský, Nitra, Jozef Záhorský, Jozef Vývodík, Ján Jambor, Jozef Štefák, Rišňovce, Ivan Bakyta, Jarok, Bohuš Baják, Lužianky, Dušan Švehla, Marek Adamča, Sereď, Ján Jacsa, Žihárec, Ján Dekan, Velčice, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Vojtech Mládek st., Podhorany, Vojtech Szöke, V. Cetín, Jozef Kučera, Šaľa, Daniel Lörincz, Branč, Tibor Berec, Peter Kluka, Lapáš, Roman Guzmický, Ivanka, Gabriel Molnár, Galanta, Peter Hamerlík, Jelka, Imrich Valent, Hosťovce, František Balogh, Selice, Lukáš Mesároš, Lehota, Jozef Barát, Topoľčany, Emanuel Maňúch, Žirany, Emília Malá, Vráble
52 - Miroslav Kalužák, Július Galo, D. Krškany, Imrich Maťo, Golianovo, Milan Fúska, Branč, Rastislav Švec, Jozef Minárik, Igor Drotár, Pavel Puobiš, Jozef Tonka, Ľubomír Ballay, Igor Daniš, Nitra, Milan Roman, Ivan Mareček, Čab, Milan Molnár, P. Kesov, František Kunkel, Juraj Minár, Z. Moravce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Marek Kuna, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Milan Lazan, Jana Jašiková, Timea Mészárosová, Šaľa, Janka Tichá, Palárikovo, Jozef Horňák, Rišňovce, Anton Čurgali, Mojmírovce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Emil Šatan, Vozokany, Ladislav Páleník, Topoľčany, Jozef Labuda, Solčany, Ján Antalík, Samko Malý, Jozef Andel, Vráble, Erik Evetke, Dyčka, Zdeno Zbojek, Sereď
51 - Ivan Dominka, Richard Magušín, Dušan Letko, Milan Borovský, Lukáš Bartakovič, Ľudovít Laca ml., Jozef Viskup, Eduard Szabo, Ján Ehrenhold, Zdenko Senneš, Marcela Holtáková, Štefan Bede, Lenka Sýkorová, Nitra, Ľuboš Galo, Janíkovce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Miroslav Močol, Alekšince, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ján Hegyi, Jelka, Renáta Gálová, Žirany, Peter Hipp, Pavel Mihálik, Šaľa, Alojz Jenis, Žitavany, Vincent Káčer, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Miroslav Kucharovič, Sereď, Alojz Rajtár, Sľažany, Radoslav Bajnek, Vráble, Hanka Gregorová, Ivanka
50 - František Hrnčiar st., Jozef Kóša, Ľuboš Mičík, Milan Gráf, Pius Hajdák, František Bojda, Jozef Prešinský, Igor Dubeň, Peter Koška, Marián Barta, Eduard Minárik, Bohumil Labuda, Nitra, Patrícia Boszorádová, V. Cetín, Ladislav Čekey, Pohranice, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Henrich Richter, Bratislava, René Scheer, Kolíňany, Miroslav Janíček, Ivanka, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Valent Vaňo, Žirany, Július Kolenčík, Močenok, Anton Andrášik, V. Zálužie, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Juraj Melišek, Vinodol, Anna Duczová, H. Kráľová, Dávid Jancsó, Vlčany, Filip Marinov, Rumanová, Patrik Pacher, Z. Moravce, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Danada, Šaľa
49 - Miro Senneš, Močenok, Ján Lipovský, Báb, Ján Ligač, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Anton Černý, Róbert Baláži, Pavol Hrnčár, Laco Ištokovič, Dionýz Pecháček, Matúš Dillhoff, Nitra, Janka Gálová, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Jozef Sklenár, Martina Hippová, Šaľa, Ivan Remeň, N. Streda, Marek Lahučký, Z. Moravce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Norbert Zsigmond, N. Život, Katarína Pálková, Jarok, Katarína Pálinkášová, Levice
48 - František Hrnčiar ml., Elena Kreškócziová, Juraj Rosinský, Milan Vöröš, Juraj Holták, Anton Lacuška, Ingrid Reptíková, Nitra, Ján Kozla, Žirany, Anton Ďuriš, Vráble, Imrich Guzmický, Ivanka, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ján Školník, Z. Moravce, Anna Pacherová, Sľažany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Juraj Káčer, Čaradice, Lukáš Valent, Hosťovce, Július Oláh, Matúškovo
47- Ľuboš Fúska, Vladimír Depeš, Janka Račková, Nitra, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Miloš Gál st., Žirany, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Irena Peťková, Z. Moravce
46 - Ľudovít Laca st., Peter Solčianský, Ľubica Tasáryová, Ján Šiška, Jarmila Saidová, Nitra, Ladislav Kausek, Klasov, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Anton Uher, Šaľa, Aneta Čuláková, Koniarovce, Michal Malý, Mária Kunkelová, Z. Moravce, Jozef Joniak, Vráble, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Kuzmický, Ivanka
45 - Jozef Svitač, Tomáš Drgoňa, Jakub Laca, Lukáč Tomiš, Jozef Havetta ml., Nitra, Dušan Kováč, Ľudovítová, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Viliam Čulík ml., Machulince, Pavel Babiak, Žitavany, Emília Káčerová, Z. Moravce, Roman Marhevszki, Vráble, František Oravec, Krtovce, Patrik Lendel, Hruboňovo
44 - Marta Záhorská, Rišňovce, Anton Dano, Monika Petrániová, Nitra, Juraj Mikuš, Zbehy, Štefan Varga, Topoľnica, Patrik Kováč, N. Hrnčiarovce, Igor Horňáčik, Cabaj-Pereš, Ľubica Kauseková, Klasov, Marta Kunkelová, Lenka Kunkelová, Z. Moravce, Marek Kostoláni, Ivanka, Ernest Piršel, Šaľa, Norbert Adamča, Sereď, Rudolf Krajinčák, Pavel Dojčar, Báb, Andrej Repta, Branč, Katarína Vlčeková, Lužianky, Peter Frančík, Veľký Cetín
43 - Róbert Rumančík, Jozef Bernáth, Jozef Hudec st., Dáša Pecháčková, Mária Sýkorová, Nitra, Ladislav Szombath, N. Hrnčiarovce, Elena Hozáková, Jaroslav Slamka, Báb, Attila Sonlajtner, Žirany, Pavol Štefek, V. Dolina, Miroslav Hladký, Alekšince, Peter Sárkány, Hrubá Borša
42 - Ján Jankovič, Róbert Bačinský, Lenka Janíčková, Juraj Chudiak, Nitra, Filip Guzmický, Ivanka, Alexander Špánik, Šoporňa, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Margita Kališová, Šaľa, Celestín Berecz, Branč, Štefan Valovič, Rišňovce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Vincent Tóth, Močenok
41 - Marek Bíro, V. Zálužie, Natália Kozmová, Branč, Katarína Dobiášová, Miroslav Mada, Nitra, Vladimír Varga, Rišňovce
40 - Jozef Nedelka, Táňa Rumančíková, Milan Baňák, Lukáč Karlubík, Radoslav Solník, Nitra, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Dušan Gál, Klasov, Milan Greguš, Zbehy
39 - Lukáš Takáč, Báb, Ján Hnilica, Boris Kašuba, Patrik Laca, Andrej Bednárik, Nitra, Soňa Eššeová, Výč.-Opatovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Juraj Meliška, Sľažany, Peter Odráška, H. Kráľová
38 - Ľudovít Desat, Podhorany, Filip Dobiáš, Čeľadice, Marián Hörik st., D. Štitáre, Peter Bezák, Nitra, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Nina Zaujecová, Jarok, Radek Kováčik, Vráble, Anton Valo, Z. Moravce, Helena Bartošová, D. Krškany, Margita Pavelková, Golianovo
37- Norbert Bordáš, Nitra, Jozef Watter, Rišňovce, Jana Plaštiaková, Sereď, Peter Bajla, Nová Ves, Peter Kollárovič, Galanta, Attila Kürti, Vlčany, Juraj Sádovský, Žitavce, Štefan Popelka, Hájske, Matej Kuzmický, Ivanka
36 - Anna Jasanová, Podhorany, Miloslav Paluš, Dušan Tóth, Eugen Németh, Nitra, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Marián Hörik ml., D. Štitáre, František Pribela, Šintava, Mária Majerská, Cabaj-Pereš
35 - Vlastimil Ábela, Roman Marci, Ľubomír Kiesel, Nitra, Peter Ivančík, Koniarovce, Tibor Wesolowski, Hlohovec, Ľuboš Modzga („Šuker“), Vráble
34 - Jozef Nikodem, Rišňovce, Marek Behúl, T. Mlyňany, Štefan Finta, Jarok, Eva Gregorová, Jelenec, Róbert Ťapušík, Martin Lyžičiar, Nitra, Igor Tábi, N. Hrnčiarovce
33 - Michal Solník, Nitra, Jaroslav Valo, T. Nemce, Peter Sádovský, Melek, Milan Mišák, V. Dolina, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok
32 - Miloslava Fintová, Jozef Lámoš, Jarok, Bohuslav Bene, Nitra, Otto Benc, Branč, Jozef Svorad, Hrušovany
31 - Juraj Bujko, Žihárec, Tomáš Bleho, Šaľa, Marián Herceg, Pata, Roman Fuska, Čab
30 - Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Vladimír Kurila, Galanta, Lórant Horváth, Dun. Streda, Ján Kmeťo, Nitra
29 - Marián Balko, Klasov, Peter Michalka, Nitra, Ján Sorad, Pohranice
28 - Peter Ambrózy, Selice, Milan Macho, M. Ripňany, Vladimír Majerčík, Sľažany, Lenka Reptová, Branč
27- Jozef Chudý, Ivan Magdolen, Nitra, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Jozef Švec, Alexander Šindelár, Z. Moravce
26 - Roman Ražný, Čeľadice
25 - Ľudovít Horváth, Jozef Pružinec, Július Kolník, Ladislav Drahoš, Nitra, Igor Tárnoky, Z. Moravce, Miroslav Mandák, Šaľa, Peter Ťuťuris, Levice, Michal Kaplán, Č. Hrádok
24 - Michal Lacena, Výč.-Opatovce, Ladislav Marcinko, Kajal, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Dajana Borovská, Nitra
23 - Norbert Pánik, Skýcov, Mário Černák, Vráble
22 - Andrej Klenko, Nitra, Marek Sabo, Rumanová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Július Pavlov, Nová Ves, Kristína Krajčírová, H. Krškany
21 - Mário Dobiáš, Velčice, Ľudovít Laca st., Nitra, Ondrej Hajdu, Trnovec, Adam Kondé, N. Hrnčiarovce
20 - Tibor Lencsés, H. Kráľová, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Martin Hraška, Nové Sady, Filip Vašíček, Vráble
19 - Peter Frajka, Z. Moravce, Attila Szolnoki, Dyčka, Patrik Balogh, Selice
18 - Jozef Gajdoš, Žitavany, Gabriela Lacušková, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok
17- Karol Blažovič, Lužianky, Matúš Zentko, Zbehy, Roman Kováč, H. Lefantovce, Viktor Buday, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Michal Práznovský, Pata, Filip Vašíček, Vráble
16 - Miriam Barboríková, N. Hrnčiarovce, Miroslav Zverka, Antonia Laktušinová, Nitra, Ladislav Viskup, Báb
15 - Štefan Labdík, Lužianky, Milan Kukučka, Žitavany, Peter Kardoš, František Bajtoš, Nitra
14 - Igor Galovič, Nitra, Filip Horný, Jarok
13 - Patrik Palka, Michal Duchovič, Nitra, Juraj Števík, V. Zálužie, Štefan Deák, Sľažany, Peter Levčík, N. Hrnčiarovce, Miloš Lukniš, Hosťovce, Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Patrik Pecho, Žitavany
12 - Peter Baláži, V. Zálužie, Patrik Šarközy, Vinodol, Anton Berecz, Branč, Tomáš Vencel, H. Lefantovce, Ivan Eliáš, Peter Tomek, Nitra, Gabriel Danko, Žitavany, Vladimír Bielik ml., Topoľčianky, Anna Matejová, Skýcov
11 - Jozef Kukliš, Topoľčianky, Andrej Srňánek, Martin Kuchár, Nitra, Ján Slíž, Beladice, Miroslava Bajneková, Vráble
10 - Ľubomír Moravčík, Jozef Buday, Richard Vnučko, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Róbert Gyepes, D. Obdokovce
8 - Peter Černák, Lúčnica
7- Pavol Bojsa, H. Lefantovce, Zuzana Pechová, Beladice, Jozef Čaládi, Paulína Letková, Katka Sýkorová, Iveta Dubeňová, Nitra, Marek Franko, Pata, Jana Sklenárová, Šaľa
6 - František Sabo, Vinodol, Erik Kukučka, Jelšovce, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Mária Sásiková, Jaroslav Korytár, Nitra, Salo Berecz, Branč, Tomáš Javor, Sereď
5 - Viliam Candrák, Alekšince, Rudolf Matušica, Pata, Peter Ondriaš, Žitavany, Monika Holtáková, Eva Blašková, Mária Kóšová, Nitra, Milan Lopaška, Zbehy, Jozef Švihorík, Báb
4 - Mário Šuník, Martin Botto, Michal Papp, František Rondoš, Nitra, Peter Zubčák ml., Hruboňovo, Dávid Slíž, Miroslav Ďuriš, Sereď, Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Milada Dojčarová, Báb, Ladislav Zuzík ml., Žirany, Peter Cibula, V. Zálužie
3 - Soňa Galová, Janíkovce, Marek Fábry, Šurianky, Tomáš Krajčovič, Milan Kollárik, Gabriel Vencel, Mariana Letková, Nikoleta Bartakovičová, Nitra, Mário Gažo, Rumanová, Peter Jasenec, Sereď, Gabriel Kubovič, Matúškovo
2 - František Rajtár, Marcel Moravčík, Dáša Pecháčková, Nitra, Marek Kyjak, Alekšince, Juraj Paška, H. Krškany, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Dávid Marcinkech, Vinodol, Juraj Sojka, Vráble, Ján Šutka, Zl. Moravce
1 - Juraj Barantal, V. Zálužie, Andrej Šlosár, Nitra, Patrik Pecko, Žitavany

Skryť Vypnúť reklamu

V 12. kole bolo najlepším výsledkom 8 zápasov. Dokázali to desiati tipéri: F. Hrnčiar st., Ľ. Kajaba, P. Ťapušík, R. Frkala, V. Komačka, V. Sásik, M. Kormoši, J. Bajnek, S. Vojtila, E. Malá. Z nich vyžrebujeme víťaza kartóna piva Steiger. Kto ním je, dozviete sa v pondelok v MY Nitrianskych novinách.

Tipérov zdravia Juraj Dano a Martin Kilian

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  2. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  3. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  4. Home (ale aj) Office
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  7. Zelená Bratislava
  8. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  9. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  1. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
  2. Bezbariérové vozidlo
  3. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
  4. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Zelená Bratislava
  7. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  8. Ruža zmeny
  9. Úpravy automobilov pre ZŤP
  10. No Finish Line v Bratislave sa presúva do virtuálneho priestoru
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 28 948
  2. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 16 188
  3. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 937
  4. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 766
  5. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 12 509
  6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 10 991
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 703
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 161
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 103
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 8 891
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hovoria mu aj simulant a súkromník. Nech sa príde Messi pozrieť na mňa, smeje sa

Seredský rodák má v piatej lige Juh bilanciu viac ako jeden strelený gól na zápas. Odstaviť kompletne šport na amatérskej úrovni je choré, hovorí.

Martin Hindák - na snímke vľavo z roku 2005, v strede ako reprezentant SR v plážovom futbale a vpravo po úspechu v rakúskej regionálnej lige.

V nitrianskej nemocnici je 61 infikovaných zdravotníkov, testujú všetkých pacientov

Pre COVID pacientov vyčlení nemocnica ďalšie poschodie v chirurgickom pavilóne. Plánované zákroky od dnešného dňa redukuje.

Chirurgický (vľavo) a liečebný pavilón.
Jaroslav Dóczy.

Mesto Nitra sčítalo už sto percent svojich domov a bytov

Do systému sčítania domov a bytov vstúpilo v Nitrianskom kraji zatiaľ 352 z celkového počtu 354 obcí. Celkovo je v regióne sčítaných 69 percent.

Ilustračná snímka bytového domu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

V nemocnici v Čadci zomrel pacient na COVID-19

Čadca je červeným okresom, Kysucké Nové Mesto ostáva oranžovým.

Už ste čítali?