Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 13. kole

78 - Roman Kutak, Tomášikovo; 76 - Milan Bekéni, Šaľa; 75 - Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Senneš, Nitra

Marek Kuna z Výčap-Opatoviec už má kartón piva, pre ktorý si tak dlho nechodil. Pre výhru prišiel brat Pavol, ale na snímke je ich malý bratranec Adriánko Orlíček.Marek Kuna z Výčap-Opatoviec už má kartón piva, pre ktorý si tak dlho nechodil. Pre výhru prišiel brat Pavol, ale na snímke je ich malý bratranec Adriánko Orlíček. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 13. kola

Trnava B - Vráble 3:2 1
Led. Rovne - ČFK Nitra 4:5 2
H. Kráľová - Sládkovičovo 2:1 1
Tešedíkovo - Sereď 1:4 2
Močenok - Nový Život 0:2 2
Hájske - Ivanka 2:4 2
Trnovec - Kráľová n/V. 0:0 X
Hosťová - Jelenec 1:2 2
Martin n/Ž. - Slepčany 1:3 2
Šurianky - Báb 3:3 X

Poradie po 13. kole

78 - Roman Kutak, Tomášikovo
76 - Milan Bekéni, Šaľa
75 - Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Senneš, Nitra
74 - Peter Debnár, Zbehy
73 - Boris Boďo, Tajná, Zuzana Labdíková, Lužianky
72 - Ľubor Kajaba, Ivanka, Ivan Tóth, Čakajovce
71 - Vladimír Lyžičiar, Ľubomír Pintér, Nitra, Vladimír Tasáry, Ivanka, Juraj Dubeň, Lehota, Štefan Páleník, Prílepy
70 - Marián Cifra, Žirany, Dominik Lenghard, Čakajovce, Juraj Segíň, Sľažany, Samko Dubnička, Váhovce, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Oľga Pintérová, D. Krškany, Filip Bíro, V. Zálužie, Alexander Kelecsényi, Č. Brod, Ladislav Bogyo, H. Ohaj
69 - František Grom, Ernest Szombath, Imrich Hrdlica, Nitra, Jana Gálová, Žirany, Ladislav Babóti, Vlčany, Gabriel Odráška, Juraj Csirik, Šaľa, Viliam Matejov, Z. Moravce, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Vincent Komačka, Topoľčany, Roman Margetin, Rišňovce
68 - Štefan Zabák, Belo Gombík, Miroslav Fábry, Nitra, Pavol Kozma, Branč, Ján Martinek, René Vincze, Šaľa, Jozef Štefek, Čeľadice, Ľubomír Sako, Kolíňany, František Šabo, Obyce, Jaroslav Dvorský, Pata, Stanislav Packa, Močenok, František Andraško, Jelenec
67 - Vladimír Mada, Ivan Kozár, Ladislav Pintér, Ivan Ševčík, Vlado Sásik, Nitra, Daniel Antal, Čechynce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Peter Strieška, Volkovce, Milan Bíro, Čakajovce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Libor Vinkler, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Peter Vašek, Ivanka, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Stanislav Pacher, Sľažany, Peter Paulis, M. Vozokany, Štefan Račko, D. Krškany
66 - František Imre, Adriana Šišková, Jozef Boďo, Martin Račko, Marek Varga, Nitra, Ľubomír Mikula, Lehota, Jozef Repa, Prílepy, Ronald Frkala, H. Kráľová, Štefan Peťovský, Ivan Berec, Lužianky, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Peter Lehocký, Šaľa, Martin Tesár, Margita Pánisová, D. Krškany, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Imrich Gregor, Jelenec, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Miroslav Javor, Sereď, Zuzana Pellerová, V. Úľany, Ján Árgyusi, Neded
65 - Peter Mateička, Ján Doboš, Milan Lacina, Nitra, Jakub Kunkel, Jozef Paukov, Z. Moravce, Štefan Kočiš, Trnovec, Ján Laca, D. Obdokovce, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Martin Jurík, Čakajovce, Oľga Račková, Róbert Jánošík, D. Krškany, Ivan Ďurický, Branč, Štefan Žárnocay, Róbert Ščepka, Šaľa, Michal Čery, Jelenec, Jozef Kutak, Jarok, Maroš Papp, Sereď, Tibor Glovenský, Košúty, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Ladislav Bartaloš, Vlčany, Tibor Tóth, Žihárec, Štefan Mravík, Jozef Šabo, Žitavany, Ján Kóssi, Čifáre, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Peter Matulník, Nové Sady
64 - Edo Tomek, Michal Lauko, Richard Miškovič, Ľuboš Baranec, Jozef Paulík, Imrich Ručkay, Erik Schober, Erik Viskup, Vladimír Nemšovský, Nitra, Terka Tasáryová, Ivanka, Mikuláš Pintér, Branč, Viera Pavelková, Golianovo, Ivan Tabaček, T. Nemce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Martina Segíňová, Sľažany, Anton Molnár, P. Kesov, Ľudovít Fábik, Močenok, Katarína Kepková, N. Zámky, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Emil Dubec, Žikava, Ľudovít Fazekaš, Neded, Marián Zlatňanský, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Ľubomír Bobok, Volkovce, Radoslav Hunka, Bratislava, Viliam Félis, Vráble, Július Benkö st., Šaľa, Andrej Židík, Výč.-Opatovce
63 - Boris Grežo, Deniska Révayová, Peter Krajanec, Eva Pappová, Tibor Horváth, Karol Ryba, Martin Peniaško, Ľubomír Turňa, Štefan Matesko, Ivan Chlebák, Nitra, Andrej Maťo, Jarok, Milan Šlosár, Čab, Juraj Német, D. Lefantovce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Ivana Kunkelová, Tibor Szekér, Z. Moravce, Jozef Galbavý, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Mária Lacová, D. Obdokovce, Juraj Bárek, Ladislav Szórád ml., Žirany, Peter Zubčák, Hruboňovo, Marek Sklenár, Jozef Baláž, Marián Titka, Otto Vincze, Šaľa, Mário Slezák, Lukáčovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jana Dudonová, Sereď, Marián Mateička, Behynce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Štefan Tóth, Klasov, Jakub Vojtek, Vráble, Marek Šulák, Šintava
62 - Táňa Tomeková, René Daniš, Dušan Tirol, Marek Horváth, František Benc, Katarína Magušínová, Štefan Penzeš, Ladislav Skalický, Nitra, Gabriel Lencsés, Štefan Straňák, H. Kráľová, Tibor Šmitala, Čab, Ľubomír Novota, Z. Moravce, György Jakubecz, H. Saliby, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Martin Földeši, Sereď, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Bajnek, Vráble, Stanislav Vojtila, Jelenec
61 - Marián Grman, Pavol Ťapušík, Juraj Náhlovský, Barbora Mináriková, Marek Ťapušík, Jozef Tvrdoň, František Tomek, Nitra, Jozef Borbély, V. Cetín, Štefan Dubnička, Tibor Karácsonyi, Váhovce, Jana Teplanská, Zbehy, Ján Vaško, Peter König, Štefan Račko, Hanka Gregorová, Ivanka, Daniel Mako, Čakajovce, Jozef Brieška, T. Nemce, Peter Zeleňák, Slavo Kališ, Marián Kopáčik, Martin Kormoši, Šaľa, Marcel Pánis, D. Krškany, Jozef Kubáň, Alekšince, Stanislav Németh, Čechynce, Rasťo Kazík, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Adam Liptai, Vlčany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Igor Tkáč, Miloš Remenár, Sereď, Gabriel Fazekaš, Neded, Ladislav Nagy, Vráble, Peter Fáber, M. Vozokany, Peter Záhorský, Nová Ves, Viliam Čulík st., Machulince
60 - Milan Gráf, Jozef Hudec ml., Andrej Švihorík, Pavol Krajčo, Milan Nagy, Tatiana Kuchárová, Ľuboš Lacina, Roman Sýkora, Milan Ružička, Michal Lichtner, Nitra, Alexander Repta, Ladislav Szekelyi, Branč, Miriama Zborovanová, Golianovo, Milan Minarovič, Behynce, Peter Vranský, Rudolf Lauko, Zbehy, Štefan Hudec, Viktor Balko, Lužianky, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Imrich Drozdák, Babindol, Tibor Odráška, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Marián Strečka, Topoľčianky, Mário Pánis, D. Krškany, Július Bíro, V. Zálužie, Ján Frajtík, Ladislav Szöke, Jozef Hoppan, Vráble, Tibor Berec, Lapáš, Jozef Rehuš, František Margetin, Rišňovce, Ladislav Kéry, Volkovce, František Balogh, Selice
59 - František Hrnčiar ml., Katarína Karcolová, Ján Barát, Marián Červenka, Vladimír Kompas, Daniel Tasáry, Ladislav Csuthy, Martin Krajčír, Martin Kuchar, Ľudovít Konečný, Miloš Sýkora, Nitra, Jozef Gál, Žirany, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Ivan Bakyta, Jarok, Milan Strapko, Beladice, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Július Vodný, Babindol, Kristína Líšková, Branč, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Dušan Beder, Lapáš, Anna Kubalová, Sereď, Viliam Takács, Tešedíkovo, Marián Móri, Šaľa, Ivan Mrázik, Čeľadice, Rudolf Matejov, Skýcov, Roman Guzmický, Ivanka, Štefan Bako, Močenok, Jozef Barát, Topoľčany, Milan Augustín, Topoľčianky, Michal Borovský, H. Saliby, Samko Malý, Vráble, Matúš Vajzer, Báb, Jozef Roško, Dyčka
58 - Vladimír Papp, Štefan Kollárik, Michal Bíro, František Trnka, Stanislav Billík, Jozef Minárik, Miroslav Balla, František Filo, Peter Tasáry, Jozef Tonka, Vladimír Ťapušík, Lenka Gažová, Ľubomír Ballay, Nitra, Rudolf Macho, Kolíňany, Ľuboš Galo, Janíkovce, Alexandra Gálová, Žirany, Milan Roman, Čab, Peter Čepček, Patrik Pacher, Z. Moravce, Ľuboš Motolík, Trnovec, Miroslav Janíček, Ivanka, Ján Dekan, Velčice, Marek Kalúz, V. Zálužie, Juraj Volčko, Jozef Kučera, Róbert Sedlák, Šaľa, Daniel Lörincz, Branč, Janka Tichá, Palárikovo, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Vojtech Mládek, Podhorany, František Kausek, Klasov, Anton Čurgali, Mojmírovce, Július Švec, Č. Kľačany, Jozef Török, Pata, Peter Hamerlík, Jelka, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Pecho, Žitavany, Boris Mesároš, Lukáš Mesároš, Lehota, Jozef Malý, Juraj Vojtek, Vráble, Erik Evetke, Dyčka
57 - Oľga Tomeková, Roman Trnkus, Marcel Čerman, Jozef Moder, Zuzana Vencelová, Juraj Vencel, Dušan Letko, Michal Garay, Ľudovít Laca ml., Miroslav Račko, Július Petrík, Ľudovít Kováč, Ivan Bobuš, Zdenko Senneš, Igor Daniš, Nitra, Jozef Záhorský, Miroslav Fúska, Rišňovce, Ladislav Lörincz, Branč, Ján Jacsa, Žihárec, František Kunkel, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Vojtech Mládek st., Podhorany, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Alexander Kusý, Trnovec, Ľubor Goldbecher, Peter Hipp, Šaľa, Gašpar Gál, Emanuel Maňúch, Žirany, Gabriel Molnár, Galanta, Miroslav Kucharovič, Sereď, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Emil Šatan, Vozokany, Ján Antalík, Radoslav Bajnek, Jozef Andel, Vráble, Jozef Baťala, Žitavany
56 - Ľubomír Bartakovič, Rastislav Švec, Marián Barta, Eduard Szabo, Anton Lieskovský, Marcela Holtáková, Nitra, Jozef Vývodík, Ján Jambor, Rišňovce, Miroslav Kalužák, Július Galo, D. Krškany, Ladislav Čekey, Pohranice, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Juraj Barčák, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Vojtech Szöke, V. Cetín, Ján Hotový, Nové Sady, Milan Lazan, Timea Mészárosová, Šaľa, Rastislav Borčin, Hostie, Anton Andrášik, V. Zálužie, Ivan Mareček, Čab, Juraj Melišek, Vinodol, Alojz Jenis, Žitavany, Marián Holý, Levice, Jozef Šebík, Topoľčianky, Alojz Rajtár, Sľažany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ladislav Páleník, Topoľčany, Jozef Labuda, Solčany, Marek Adamča, Zdeno Zbojek, Sereď
55 - Ivan Dominka, Jozef Prešinský, Lukáš Bartakovič, Vladimír Depeš, Peter Koška, Jozef Viskup, Štefan Bede, Nitra, Alena Filová, Mojmírovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Patrícia Boszorádová, V. Cetín, Milan Fúska, Branč, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Milan Molnár, P. Kesov, Bohuš Baják, Katarína Vlčeková, Lužianky, Dušan Švehla, Sereď, René Scheer, Kolíňany, Valent Vaňo, Žirany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Július Kolenčík, Močenok, Jana Jašiková, Pavel Mihálik, Jozef Danada, Šaľa, Jozef Horňák, Jozef Štefák, Rišňovce, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Peter Kluka, Lapáš
54 - František Hrnčiar st., Marek Candrák, Anton Černý, Pius Hajdák, Jozef Nosian, Milan Borovský, Juraj Rosinský, Milan Vöröš, Dionýz Pecháček, Jaroslav Andrášik, Ján Ehrenhold, Eduard Minárik, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, Ladislav Vašek, Branč, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Jozef Sklenár, Šaľa, Ján Török, V. Dolina, Anna Duczová, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Zoltán Múčka, V. Úľany, Vincent Káčer, Irena Peťková, Z. Moravce, Dávid Jancsó, Vlčany, Filip Marinov, Rumanová
53 - Jozef Kóša, Július Arpáš, Richard Magušín, Róbert Baláži, Pavol Hrnčár, Peter Solčianský, Laco Ištokovič, Juraj Holták, Bohumil Labuda, Nitra, Miroslav Močol, Alekšince, Ján Kozla, Žirany, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Imrich Guzmický, Ivanka, Ivan Remeň, N. Streda, Marek Lahučký, Z. Moravce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Katarína Pálková, Jarok, Emília Malá, Vráble, Katarína Pálinkášová, Levice, Július Oláh, Matúškovo
52 - Ľuboš Fúska, Elena Kreškócziová, Igor Drotár, Pavel Puobiš, Matúš Dillhoff, Anton Lacuška, Lenka Janíčková, Monika Petrániová, Nitra, Miro Senneš, Močenok, Ján Lipovský, Báb, Imrich Maťo, Golianovo, Miloš Gál st., Žirany, Marek Kuna, Výč.-Opatovce, Anton Ďuriš, Vráble, Juraj Minár, Mária Kunkelová, Z. Moravce, Anna Pacherová, Sľažany, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Kuzmický, Ivanka
51 - Ľudovít Laca st., Janka Račková, Lenka Sýkorová, Nitra, Jozef Lukáč, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Ján Hegyi, Jelka, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Renáta Gálová, Žirany, Martina Hippová, Šaľa, Ferko Valent, T. Mlyňany, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Patrik Lendel, Hruboňovo, Pavel Dojčar, Báb
50 - Ľuboš Mičík, František Bojda, Igor Dubeň, Ľubica Tasáryová, Nitra, Igor Horňáčik, Cabaj-Pereš, Janka Gálová, Žirany, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Ján Školník, Z. Moravce, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Joniak, Vráble, Juraj Šranko, Babindol
49 - Jozef Svitač, Tomáš Drgoňa, Jakub Laca, Jarmila Saidová, Nitra, Štefan Varga, Topoľnica, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Anton Uher, Šaľa, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Aneta Čuláková, Koniarovce, Norbert Zsigmond, N. Život, Pavol Štefek, V. Dolina, Milan Greguš, Zbehy, Andrej Repta, Branč
48 - Ján Šiška, Ingrid Reptíková, Lukáč Tomiš, Jozef Havetta ml., Nitra, Ľubica Kauseková, Ladislav Kausek, Klasov, Lenka Kunkelová, Emília Káčerová, Z. Moravce, Norbert Adamča, Sereď, Rudolf Krajinčák, Báb, Juraj Káčer, Čaradice, Peter Frančík, Veľký Cetín
47 - Róbert Bačinský, Dáša Pecháčková, Nitra, Marta Záhorská, Rišňovce, Viliam Čulík ml., Machulince, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Matej Kuzmický, Ivanka, Peter Sárkány, Hrubá Borša
46 - Róbert Rumančík, Jozef Hudec st., Nitra, Juraj Mikuš, Zbehy, Filip Guzmický, Ivanka, Margita Kališová, Šaľa, Štefan Valovič, Rišňovce, Michal Malý, Z. Moravce, Miroslav Hladký, Alekšince
45 - Dušan Kováč, Ľudovítová, Pavel Babiak, Žitavany, Roman Marhevszki, Vráble, František Oravec, Krtovce
44 - Anton Dano, Nitra, Patrik Kováč, N. Hrnčiarovce, Marek Kostoláni, Ivanka, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Ernest Piršel, Šaľa, Vincent Tóth, Močenok
43 - Táňa Rumančíková, Jozef Bernáth, Milan Baňák, Boris Kašuba, Mária Sýkorová, Nitra, Ladislav Szombath, N. Hrnčiarovce, Elena Hozáková, Jaroslav Slamka, Báb, Attila Sonlajtner, Žirany
42 - Ján Jankovič, Juraj Chudiak, Nitra, Natália Kozmová, Celestín Berecz, Branč, Alexander Špánik, Šoporňa, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Margita Pavelková, Golianovo
41 - Ján Hnilica, Katarína Dobiášová, Miroslav Mada, Nitra, Marek Bíro, V. Zálužie, Soňa Eššeová, Výč.-Opatovce, Vladimír Varga, Rišňovce
40 - Jozef Nedelka, Lukáč Karlubík, Radoslav Solník, Nitra, Ľudovít Desat, Podhorany, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Dušan Gál, Klasov
39 - Patrik Laca, Andrej Bednárik, Nitra, Lukáš Takáč, Báb, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Juraj Meliška, Sľažany, Peter Odráška, H. Kráľová
38 - Filip Dobiáš, Čeľadice, Marián Hörik st., D. Štitáre, Tibor Wesolowski, Hlohovec, Peter Bezák, Nitra, Nina Zaujecová, Jarok, Ľuboš Modzga („Šuker“), Radek Kováčik, Vráble, Anton Valo, Z. Moravce, Helena Bartošová, D. Krškany, Kristína Krajčírová, H. Krškany
37 - Norbert Bordáš, Nitra, Jozef Watter, Rišňovce, Jana Plaštiaková, Sereď, Peter Bajla, Nová Ves, Peter Kollárovič, Galanta, Attila Kürti, Vlčany, Juraj Sádovský, Žitavce, Štefan Popelka, Hájske
36 - Anna Jasanová, Podhorany, Miloslav Paluš, Dušan Tóth, Eugen Németh, Martin Lyžičiar, Nitra, Miroslav Piovarči, Lužianky, Marián Hörik ml., D. Štitáre, František Pribela, Šintava, Mária Majerská, Cabaj-Pereš
35 - Vlastimil Ábela, Roman Marci, Ľubomír Kiesel, Nitra, Peter Ivančík, Koniarovce
34 - Jozef Nikodem, Rišňovce, Marek Behúl, T. Mlyňany, Štefan Finta, Jarok, Eva Gregorová, Jelenec, Róbert Ťapušík, Nitra, Igor Tábi, N. Hrnčiarovce, Lenka Reptová, Branč
33 - Michal Solník, Nitra, Jaroslav Valo, T. Nemce, Peter Sádovský, Melek, Milan Mišák, V. Dolina, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ján Sorad, Pohranice
32 - Miloslava Fintová, Jozef Lámoš, Jarok, Bohuslav Bene, Nitra, Otto Benc, Branč, Jozef Svorad, Hrušovany
31 - Juraj Bujko, Žihárec, Tomáš Bleho, Šaľa, Marián Herceg, Pata, Roman Fuska, Čab
30 - Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Vladimír Kurila, Galanta, Lórant Horváth, Dun. Streda, Ján Kmeťo, Nitra
29 - Marián Balko, Klasov, Peter Michalka, Martin Kuchár, Nitra
28 - Peter Ambrózy, Selice, Milan Macho, M. Ripňany, Vladimír Majerčík, Sľažany
27 - Jozef Chudý, Ivan Magdolen, Nitra, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Jozef Švec, Alexander Šindelár, Z. Moravce, Filip Vašíček, Vráble
26 - Roman Ražný, Čeľadice
25 - Ľudovít Horváth, Jozef Pružinec, Július Kolník, Ladislav Drahoš, Nitra, Igor Tárnoky, Z. Moravce, Miroslav Mandák, Šaľa, Peter Ťuťuris, Levice, Michal Kaplán, Č. Hrádok
24 - Michal Lacena, Výč.-Opatovce, Ladislav Marcinko, Kajal, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Dajana Borovská, Nitra
23 - Norbert Pánik, Skýcov, Mário Černák, Vráble
22 - Andrej Klenko, Nitra, Marek Sabo, Rumanová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Július Pavlov, Nová Ves, Patrik Pecho, Žitavany
21 - Mário Dobiáš, Velčice, Ľudovít Laca st., Nitra, Ondrej Hajdu, Trnovec, Adam Kondé, N. Hrnčiarovce
20 - Tibor Lencsés, H. Kráľová, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Martin Hraška, Nové Sady, Peter Tomek, Nitra
19 - Peter Frajka, Z. Moravce, Attila Szolnoki, Dyčka, Patrik Balogh, Selice
18 - Jozef Gajdoš, Žitavany, Gabriela Lacušková, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jozef Plesnivý, Z. Moravce
17 - Karol Blažovič, Lužianky, Matúš Zentko, Zbehy, Roman Kováč, H. Lefantovce, Viktor Buday, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Michal Práznovský, Pata, Filip Vašíček, Vráble
16 - Miriam Barboríková, N. Hrnčiarovce, Miroslav Zverka, Antonia Laktušinová, Nitra, Ladislav Viskup, Báb
15 - Štefan Labdík, Lužianky, Milan Kukučka, Žitavany, Peter Kardoš, František Bajtoš, Nitra
14 - Igor Galovič, Nitra, Filip Horný, Jarok
13 - Patrik Palka, Michal Duchovič, Nitra, Juraj Števík, V. Zálužie, Štefan Deák, Sľažany, Peter Levčík, N. Hrnčiarovce, Miloš Lukniš, Hosťovce
12 - Peter Baláži, V. Zálužie, Patrik Šarközy, Vinodol, Anton Berecz, Branč, Tomáš Vencel, H. Lefantovce, Ivan Eliáš, Nitra, Gabriel Danko, Žitavany, Vladimír Bielik ml., Topoľčianky, Anna Matejová, Skýcov
11 - Jozef Kukliš, Topoľčianky, Andrej Srňánek, Nitra, Ján Slíž, Beladice, Miroslava Bajneková, Vráble
10 - Ľubomír Moravčík, Jozef Buday, Richard Vnučko, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Róbert Gyepes, D. Obdokovce
8 - Peter Černák, Lúčnica
7 - Pavol Bojsa, H. Lefantovce, Zuzana Pechová, Beladice, Jozef Čaládi, Paulína Letková, Katka Sýkorová, Iveta Dubeňová, Nitra, Marek Franko, Pata, Jana Sklenárová, Šaľa
6 - František Sabo, Vinodol, Erik Kukučka, Jelšovce, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Mária Sásiková, Jaroslav Korytár, Nitra, Salo Berecz, Branč, Tomáš Javor, Sereď, Štefan Rozsival, Šaľa
5 - Viliam Candrák, Alekšince, Rudolf Matušica, Pata, Peter Ondriaš, Žitavany, Monika Holtáková, Eva Blašková, Mária Kóšová, Nitra, Milan Lopaška, Zbehy, Jozef Švihorík, Báb, Alžbeta Gálová, Róbert Vaňo, Žirany
4 - Mário Šuník, Martin Botto, Michal Papp, František Rondoš, Nitra, Peter Zubčák ml., Hruboňovo, Dávid Slíž, Miroslav Ďuriš, Sereď, Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Milada Dojčarová, Báb, Ladislav Zuzík ml., Ladislav Sivák, Žirany, Peter Cibula, V. Zálužie
3 - Soňa Galová, Janíkovce, Marek Fábry, Šurianky, Tomáš Krajčovič, Milan Kollárik, Gabriel Vencel, Mariana Letková, Nikoleta Bartakovičová, Nitra, Mário Gažo, Rumanová, Peter Jasenec, Sereď, Gabriel Kubovič, Matúškovo, Magdaléna Reptová, Branč
2 - František Rajtár, Marcel Moravčík, Dáša Pecháčková, Nitra, Marek Kyjak, Alekšince, Juraj Paška, H. Krškany, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Dávid Marcinkech, Vinodol, Juraj Sojka, Vráble, Ján Šutka, Zl. Moravce
1 - Juraj Barantal, V. Zálužie, Andrej Šlosár, Nitra, Patrik Pecko, Žitavany

V 13. kole bolo najlepším výsledkom 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich traja z vás: Pavol Kozma, Anton Bapčány a Patrik Pacher. Kto z nich vyhrá kartón piva Steiger, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Tipérov zdravia Juraj Dano a Martin Kilian

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  6. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  8. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  9. Pomáhajte čítaním
  10. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  1. UNIQA preberá na Slovensku aj dôchodkové fondy AXA
  2. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
  3. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
  4. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  6. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  7. Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí
  8. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
  9. Vynovená predajňa v Smrdákoch
  10. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 33 070
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 24 143
  3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 21 608
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 17 025
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 541
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 491
  7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 619
  8. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 613
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 512
  10. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 10 330
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Divadlo Andreja Bagara obnovilo svoj online program

V rámci neho ponúka aj rozhovory s hereckými legendami.

V rámci online programu "spoluVYHRÁME" divadlo ponúka výber pútavých rozhovorov s hereckými legendami, ktoré boli piliermi nášho divadla, alebo sa výrazne podieľali na jeho formovaní, ako bol napríklad aj Jozef Dóczy.

Nitra zverejnila zoznam odberných miest, ľudia si môžu vybrať, ktoré chcú

Pozrite si zoznam odberných miest v Nitre. Slovensko čaká celoplošné testovanie na COVID-19.

Nitre chýbajú zdravotníci na víkendové testovanie

Ľudí, ktorí budú robiť administratívnu prácu, je dosť. Horšia je situácia so zdravotníckym personálom.

Ilustračná fotografia.

Nitrianska pečať v rakúskom SC Kittsee

Juraj Fuska, Jozef Sombat a Jaroslav Machovec si užívajú futbal kúsok za hranicami.

Jaroslav Machovec, Juraj Fuska a Jozef Sombat sú oporami piatoligového tímu SC Kittsee.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Celoplošné testovanie v Nových Zámkoch a Šuranoch: ZOZNAM odberných miest

Testovať sa bude aj v kine či športovej hale. Fungovať bude aj pojazdné odberné miesto.

Banská Bystrica zverejnila zoznam odberných miest ( + Zoznam)

Mesto sa pripravuje na celoplošné testovanie obyvateľov, sú známe odberné miesta. Bude ich 68.

Už ste čítali?