Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 14. kole

83 - Roman Kutak, Tomášikovo; 81 - Peter Debnár, Zbehy, Anton Bapčány, D. Obdokovce; 80 - Milan Bekéni, Šaľa

Správne tipy 14. kola

Topoľníky - Ludanice 2:1 1
ViOn B/Volkovce - Čierny Brod 2:2 X
Imeľ - Sládkovičovo 1:1 X
Topoľčianky - Alekšince 1:0 1
Horný Ohaj - Chrenová 2:1 1
Kynek - Lužianky 1:4 2
Rišňovce - Hájske 2:2 X
Sereď B - Šintava 2:7 2
Pusté Úľany - Pusté Sady 2:4 2
Myjava - FC ViOn 1:2 2

Poradie po 14. kole

83 - Roman Kutak, Tomášikovo
81 - Peter Debnár, Zbehy, Anton Bapčány, D. Obdokovce
80 - Milan Bekéni, Šaľa
78 - Boris Boďo, Tajná, Zuzana Labdíková, Lužianky, Jozef Senneš, Nitra
77 - Vladimír Lyžičiar, Nitra, Ľubor Kajaba, Ivanka, Juraj Dubeň, Lehota
76 - Marián Cifra, Žirany, Samko Dubnička, Váhovce, Ernest Szombath, Nitra, Ivan Tóth, Čakajovce
75 - Jaroslav Čerhák, Trnovec, Ľubomír Pintér, Nitra, Ladislav Babóti, Vlčany, Gabriel Odráška, Šaľa, Štefan Páleník, Prílepy
74 - Juraj Segíň, Sľažany, Štefan Zabák, Ivan Ševčík, Nitra, Vladimír Tasáry, Ivanka, Jana Gálová, Žirany, Pavol Kozma, Branč, Dominik Lenghard, Milan Bíro, Čakajovce, Oľga Pintérová, D. Krškany, Jozef Štefek, Čeľadice, Filip Bíro, V. Zálužie, Alexander Kelecsényi, Č. Brod, Stanislav Packa, Močenok, František Andraško, Jelenec
73 - František Grom, Imrich Hrdlica, Nitra, Róbert Darázs, Tešedíkovo, René Vincze, Šaľa, Peter Vašek, Ivanka, Viliam Matejov, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Jaroslav Dvorský, Pata, Roman Margetin, Rišňovce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Ladislav Bogyo, H. Ohaj
72 - Miroslav Fábry, Milan Lacina, Nitra, Daniel Antal, Čechynce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Štefan Peťovský, Lužianky, Juraj Csirik, Ján Martinek, Šaľa, Ľubomír Sako, Kolíňany, František Šabo, Obyce, Vincent Komačka, Topoľčany, Stanislav Pacher, Sľažany, Peter Paulis, M. Vozokany
71 - Adriana Šišková, Jozef Boďo, Ivan Kozár, Ladislav Pintér, Belo Gombík, Nitra, Ľubomír Mikula, Lehota, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr.
70 - Peter Krajanec, Edo Tomek, Michal Lauko, Vladimír Mada, Martin Račko, Nitra, Ľubomír Rybár, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Martin Jurík, Čakajovce, Libor Vinkler, Marek Sklenár, Peter Lehocký, Róbert Ščepka, Otto Vincze, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Martin Tesár, Štefan Račko, D. Krškany, Imrich Gregor, Jelenec, Zuzana Pellerová, V. Úľany, Ján Árgyusi, Neded, Ján Kóssi, Čifáre
69 - František Imre, Eva Pappová, Tibor Horváth, Imrich Ručkay, Ján Doboš, Erik Schober, Erik Viskup, Vlado Sásik, Nitra, Ivan Tabaček, T. Nemce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Jakub Kunkel, Tibor Szekér, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Jozef Repa, Prílepy, Ján Laca, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Anton Molnár, P. Kesov, Juraj Bárek, Žirany, Oľga Račková, Róbert Jánošík, Margita Pánisová, D. Krškany, Ivan Ďurický, Branč, Slavo Kališ, Šaľa, Michal Čery, Jelenec, Jozef Kutak, Jarok, Miroslav Javor, Sereď, Jozef Šabo, Žitavany, Andrej Židík, Výč.-Opatovce
68 - Deniska Révayová, Milan Gráf, Ľuboš Baranec, Barbora Mináriková, Karol Ryba, Martin Peniaško, Vladimír Nemšovský, Nitra, Mikuláš Pintér, Branč, Andrej Maťo, Jarok, Milan Šlosár, Čab, Štefan Kočiš, Trnovec, Jana Teplanská, Zbehy, Jozef Baláž, Marián Titka, Július Benkö st., Šaľa, Ladislav Szórád ml., Žirany, Ivan Berec, Lužianky, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Maroš Papp, Miloš Remenár, Sereď, Gabriel Chrenko, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Emil Dubec, Žikava, Marián Mateička, Behynce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Tibor Tóth, Žihárec, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Bajnek, Jakub Vojtek, Vráble, Štefan Klimo, Tvrdošovce
67 - Táňa Tomeková, Richard Miškovič, René Daniš, František Benc, Katarína Magušínová, Štefan Penzeš, Štefan Matesko, Tatiana Kuchárová, František Tomek, Ivan Chlebák, Nitra, Peter Vranský, Zbehy, Peter Strieška, Volkovce, Ivana Kunkelová, Z. Moravce, Jozef Galbavý, Ronald Frkala, H. Kráľová, Peter König, Ivanka, Peter Zubčák, Hruboňovo, Štefan Žárnocay, Šaľa, Ivan Mrázik, Čeľadice, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Katarína Kepková, N. Zámky, Jana Dudonová, Sereď, Ľudovít Fazekaš, Gabriel Fazekaš, Neded, Zoltán Jancsó, Vlčany, Štefan Kúsek, Hostie, Radoslav Hunka, Bratislava, Viliam Félis, Vráble, Peter Matulník, Nové Sady
66 - Peter Mateička, Dušan Tirol, Pavol Ťapušík, Juraj Náhlovský, Marek Varga, Ladislav Skalický, Nitra, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Terka Tasáryová, Ivanka, Tibor Šmitala, Čab, Juraj Német, D. Lefantovce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Marián Kopáčik, Šaľa, Tibor Glovenský, Košúty, Ľubomír Bobok, Volkovce, Štefan Tóth, Klasov, Stanislav Vojtila, Jelenec, Marek Šulák, Šintava
65 - Boris Grežo, František Hrnčiar ml., Marián Grman, Jozef Paulík, Ján Barát, Pavol Krajčo, Jozef Tonka, Ľuboš Lacina, Miloš Sýkora, Nitra, Jozef Borbély, V. Cetín, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Viera Pavelková, Golianovo, Štefan Dubnička, Tibor Karácsonyi, Váhovce, Ľubomír Novota, Jozef Paukov, Z. Moravce, Ján Vaško, Ivanka, Daniel Mako, Čakajovce, Jozef Brieška, T. Nemce, Tibor Odráška, Peter Zeleňák, Šaľa, Daniel Lörincz, Ladislav Szekelyi, Branč, Marcel Pánis, D. Krškany, Tibor Berec, Lapáš, Stanislav Németh, Čechynce, Adam Liptai, Ladislav Bartaloš, Vlčany, Vladimír Malý, Július Švec, Č. Kľačany, Jozef Pecho, Žitavany, Milan Augustín, Topoľčianky, Peter Fáber, M. Vozokany, Jozef Roško, Dyčka
64 - Miroslav Balla, Daniel Tasáry, Ladislav Csuthy, Ľubomír Turňa, Marek Ťapušík, Milan Nagy, Jozef Tvrdoň, Milan Ružička, Nitra, Milan Minarovič, Behynce, Jozef Gál, Alexandra Gálová, Žirany, Štefan Hudec, Viktor Balko, Lužianky, Martina Segíňová, Sľažany, Štefan Straňák, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Dušan Beder, Lapáš, György Jakubecz, H. Saliby, Ľudovít Fábik, Močenok, Tibor Križovič, Levice, Marián Móri, Šaľa, Július Galo, D. Krškany, Jozef Kubáň, Alekšince, František Margetin, Rišňovce, Igor Tkáč, Sereď, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ladislav Nagy, Jozef Hoppan, Vráble, Erik Evetke, Dyčka, Viliam Čulík st., Machulince, Hanka Gregorová, Ivanka
63 - Vladimír Papp, Roman Trnkus, Marcel Čerman, Štefan Kollárik, Jozef Minárik, Jozef Hudec ml., Andrej Švihorík, Vladimír Kompas, Roman Sýkora, Lenka Gažová, Anton Lieskovský, Nitra, Alexander Repta, Branč, Miriama Zborovanová, Golianovo, Ivan Bakyta, Jarok, Milan Strapko, Beladice, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Július Vodný, Babindol, Ľuboš Motolík, Trnovec, Rudolf Lauko, Zbehy, Mária Lacová, D. Obdokovce, Štefan Račko, Roman Guzmický, Ivanka, Ján Hotový, Nové Sady, Viliam Takács, Tešedíkovo, Jozef Kučera, Ľubor Goldbecher, Peter Hipp, Šaľa, Marián Strečka, Topoľčianky, Mário Pánis, D. Krškany, Janka Tichá, Palárikovo, Július Bíro, V. Zálužie, Rudolf Matejov, Skýcov, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ladislav Kéry, Volkovce, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Štefan Bako, Močenok, Ladislav Szöke, Vráble, Matúš Vajzer, Báb
62 - Marek Horváth, Dušan Letko, Marián Červenka, Ľudovít Konečný, Eduard Szabo, Zdenko Senneš, Michal Lichtner, Nitra, Miroslav Kalužák, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Milan Roman, Čab, Imrich Drozdák, Babindol, Peter Čepček, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, René Scheer, Kolíňany, Ján Dekan, Velčice, Ján Frajtík, Ján Antalík, Jozef Andel, Vráble, Martin Földeši, Sereď, Gabriel Molnár, Galanta, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Jozef Török, Pata, Peter Hamerlík, Jelka, František Balogh, Selice, Boris Mesároš, Lehota, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Barát, Topoľčany, Michal Borovský, H. Saliby
61 - Oľga Tomeková, Michal Bíro, František Trnka, Stanislav Billík, Ľudovít Laca ml., František Filo, Peter Tasáry, Ivan Bobuš, Nitra, Imrich Maťo, Golianovo, Vlasto Pokorný, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Ladislav Vašek, Branč, Ján Jacsa, Žihárec, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Juraj Volčko, Milan Lazan, Martin Kormoši, Pavel Mihálik, Jozef Danada, Róbert Sedlák, Šaľa, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Gašpar Gál, Emanuel Maňúch, Žirany, Marián Holý, Levice, František Kausek, Klasov, Anton Čurgali, Mojmírovce, Miroslav Kucharovič, Sereď, Lukáš Mesároš, Lehota, Patrik Pacher, Z. Moravce, Radoslav Bajnek, Juraj Vojtek, Vráble, Peter Záhorský, Nová Ves, Jozef Baťala, Žitavany
60 - Ľubomír Bartakovič, Rastislav Švec, Juraj Vencel, Jozef Prešinský, Lukáš Bartakovič, Jozef Viskup, Vladimír Ťapušík, Július Petrík, Ľudovít Kováč, Marcela Holtáková, Ľubomír Ballay, Igor Daniš, Nitra, Ján Jambor, Miroslav Fúska, Rišňovce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, František Kunkel, Vincent Káčer, Z. Moravce, Ján Kozla, Žirany, Vojtech Szöke, V. Cetín, Alexander Kusý, Trnovec, Jana Jašiková, Šaľa, Vladimír Guláš, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Peter Kluka, Lapáš, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Alojz Rajtár, Sľažany
59 - Jozef Moder, Zuzana Vencelová, Katarína Karcolová, Michal Garay, Dionýz Pecháček, Martin Krajčír, Martin Kuchar, Štefan Bede, Nitra, Jozef Vývodík, Rišňovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Patrícia Boszorádová, V. Cetín, Milan Molnár, P. Kesov, Bohuš Baják, Lužianky, Kristína Líšková, Branč, Valent Vaňo, Žirany, Anna Kubalová, Marek Adamča, Sereď, Jozef Sklenár, Šaľa, Július Kolenčík, Močenok, Anton Andrášik, V. Zálužie, Vojtech Mládek, Podhorany, Alojz Jenis, Žitavany, Ladislav Páleník, Topoľčany, Samko Malý, Vráble
58 - Pius Hajdák, Milan Borovský, Milan Vöröš, Jaroslav Andrášik, Eduard Minárik, Lenka Sýkorová, Nitra, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ladislav Čekey, Pohranice, Ľuboš Galo, Janíkovce, Miroslav Janíček, Ivanka, Vojtech Mládek st., Podhorany, Jozef Horňák, Rišňovce, Juraj Minár, Z. Moravce, Dávid Jancsó, Vlčany, Filip Marinov, Rumanová, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Malý, Vráble
57 - František Hrnčiar st., Anton Černý, Peter Solčianský, Laco Ištokovič, Miroslav Račko, Marián Barta, Matúš Dillhoff, Nitra, Miro Senneš, Močenok, Jozef Záhorský, Rišňovce, Milan Fúska, Ladislav Lörincz, Branč, Dušan Švehla, Sereď, Anna Duczová, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Ivan Remeň, N. Streda, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Jozef Joniak, Vráble, Katarína Pálková, Jarok, Patrik Lendel, Hruboňovo
56 - Ľuboš Fúska, Ivan Dominka, Róbert Baláži, Pavol Hrnčár, Juraj Holták, Ján Ehrenhold, Monika Petrániová, Nitra, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Juraj Barčák, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Jozef Čentéš, Čakajovce, Rastislav Borčin, Hostie, Ivan Mareček, Čab, Juraj Melišek, Vinodol, Anna Pacherová, Sľažany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Lukáš Valent, Hosťovce, Zdeno Zbojek, Sereď, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Kuzmický, Ivanka, Timea Mészárosová, Šaľa, Katarína Pálinkášová, Levice, Irena Peťková, Z. Moravce
55 - Richard Magušín, Vladimír Depeš, Peter Koška, Nitra, Alena Filová, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Štefan Varga, Topoľnica, Miloš Gál st., Žirany, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Imrich Guzmický, Ivanka, Marek Lahučký, Ján Školník, Mária Kunkelová, Z. Moravce, Katarína Vlčeková, Lužianky
54 - Marek Candrák, Jozef Nosian, Juraj Rosinský, Anton Lacuška, Nitra, Ján Lipovský, Pavel Dojčar, Báb, Henrich Richter, Bratislava, Miroslav Močol, Alekšince, Janka Gálová, Žirany, Martina Hippová, Šaľa, Anton Ďuriš, Vráble, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ján Török, V. Dolina, Zoltán Múčka, V. Úľany, Michal Malý, Z. Moravce, Pavol Macho, Výč.-Opatovce
53 - Jozef Kóša, Július Arpáš, Ľubica Tasáryová, Bohumil Labuda, Nitra, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Emília Malá, Vráble, Július Oláh, Matúškovo
52 - Elena Kreškócziová, Igor Drotár, Róbert Bačinský, Pavel Puobiš, Jarmila Saidová, Dáša Pecháčková, Lenka Janíčková, Jozef Havetta ml., Nitra, Marek Kuna, Výč.-Opatovce, Anton Uher, Šaľa, Aneta Čuláková, Koniarovce, Norbert Adamča, Sereď, Rudolf Krajinčák, Báb, Andrej Repta, Branč
51 - Ľudovít Laca st., Jakub Laca, Ján Šiška, Janka Račková, Lukáč Tomiš, Nitra, Igor Horňáčik, Cabaj-Pereš, Ladislav Kausek, Klasov, Ján Hegyi, Jelka, Renáta Gálová, Žirany, Emília Káčerová, Z. Moravce, Peter Sárkány, Hrubá Borša
50 - Ľuboš Mičík, František Bojda, Igor Dubeň, Jozef Svitač, Mária Sýkorová, Nitra, Lenka Kunkelová, Z. Moravce, Filip Guzmický, Matej Kuzmický, Ivanka, Margita Kališová, Šaľa, Juraj Minárik, Obyce, Juraj Šranko, Babindol, Miroslav Hladký, Alekšince
49 - Tomáš Drgoňa, Nitra, Juraj Mikuš, Milan Greguš, Zbehy, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Norbert Zsigmond, N. Život
48 - Ingrid Reptíková, Juraj Chudiak, Nitra, Ľubica Kauseková, Klasov, Štefan Valovič, Rišňovce, Vincent Tóth, Močenok, Juraj Káčer, Čaradice, Peter Frančík, Veľký Cetín, Helena Bartošová, D. Krškany
47 - Marta Záhorská, Rišňovce, Róbert Rumančík, Ján Hnilica, Jozef Hudec st., Nitra, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Viliam Čulík ml., Machulince
46 - Soňa Eššeová, Výč.-Opatovce, Boris Kašuba, Nitra
45 - Táňa Rumančíková, Milan Baňák, Nitra, Natália Kozmová, Branč, Dušan Kováč, Ľudovítová, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Pavel Babiak, Žitavany, Roman Marhevszki, Vráble, František Oravec, Krtovce, Margita Pavelková, Golianovo
44 - Anton Dano, Nitra, Patrik Kováč, N. Hrnčiarovce, Marek Kostoláni, Ivanka, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Ernest Piršel, Šaľa
43 - Ladislav Szombath, N. Hrnčiarovce, Jozef Bernáth, Nitra, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Elena Hozáková, Jaroslav Slamka, Báb, Attila Sonlajtner, Žirany, Ľuboš Modzga („Šuker“), Vráble
42 - Ján Jankovič, Nitra, Alexander Špánik, Šoporňa, Celestín Berecz, Branč
41 - Katarína Dobiášová, Miroslav Mada, Nitra, Marek Bíro, V. Zálužie, Tibor Wesolowski, Hlohovec, Vladimír Varga, Rišňovce
40 - Jozef Nedelka, Lukáč Karlubík, Radoslav Solník, Nitra, Ľudovít Desat, Podhorany, Dušan Gál, Klasov
39 - Patrik Laca, Andrej Bednárik, Martin Lyžičiar, Nitra, Lukáš Takáč, Báb, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Juraj Meliška, Sľažany, Peter Odráška, H. Kráľová
38 - Peter Bezák, Nitra, Filip Dobiáš, Čeľadice, Marián Hörik st., D. Štitáre, Nina Zaujecová, Jarok, Radek Kováčik, Vráble, Anton Valo, Z. Moravce, Kristína Krajčírová, H. Krškany
37 - Norbert Bordáš, Nitra, Jozef Watter, Rišňovce, Jana Plaštiaková, Sereď, Peter Bajla, Nová Ves, Peter Kollárovič, Galanta, Attila Kürti, Vlčany, Juraj Sádovský, Žitavce, Štefan Popelka, Hájske, Ján Sorad, Pohranice, Lenka Reptová, Branč
36 - Miloslav Paluš, Dušan Tóth, Eugen Németh, Martin Kuchár, Nitra, Anna Jasanová, Podhorany, Miroslav Piovarči, Lužianky, Marián Hörik ml., D. Štitáre, František Pribela, Šintava, Mária Majerská, Cabaj-Pereš
35 - Vlastimil Ábela, Roman Marci, Ľubomír Kiesel, Nitra, Peter Ivančík, Koniarovce
34 - Róbert Ťapušík, Nitra, Jozef Nikodem, Rišňovce, Marek Behúl, T. Mlyňany, Štefan Finta, Jarok, Eva Gregorová, Jelenec, Igor Tábi, N. Hrnčiarovce, Patrik Balogh, Selice
33 - Michal Solník, Dajana Borovská, Nitra, Jaroslav Valo, T. Nemce, Peter Sádovský, Melek, Milan Mišák, V. Dolina, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok
32 - Miloslava Fintová, Jozef Lámoš, Jarok, Bohuslav Bene, Nitra, Otto Benc, Branč, Jozef Svorad, Hrušovany
31 - Juraj Bujko, Žihárec, Tomáš Bleho, Šaľa, Marián Herceg, Pata, Roman Fuska, Čab, Filip Vašíček, Vráble
30 - Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Vladimír Kurila, Galanta, Lórant Horváth, Dun. Streda, Ján Kmeťo, Nitra
29 - Marián Balko, Klasov, Peter Michalka, Nitra
28 - Peter Ambrózy, Selice, Milan Macho, M. Ripňany, Vladimír Majerčík, Sľažany
27 - Jozef Chudý, Ivan Magdolen, Nitra, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Jozef Švec, Alexander Šindelár, Z. Moravce
26 - Roman Ražný, Čeľadice
25 - Ľudovít Horváth, Jozef Pružinec, Július Kolník, Ladislav Drahoš, Nitra, Igor Tárnoky, Z. Moravce, Miroslav Mandák, Šaľa, Peter Ťuťuris, Levice, Michal Kaplán, Č. Hrádok
24 - Michal Lacena, Výč.-Opatovce, Ladislav Marcinko, Kajal, Dušan Bogár, Kráľová n/V.
23 - Norbert Pánik, Skýcov, Mário Černák, Miroslava Bajneková, Vráble
22 - Andrej Klenko, Nitra, Marek Sabo, Rumanová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Július Pavlov, Nová Ves, Patrik Pecho, Žitavany
21 - Mário Dobiáš, Velčice, Ľudovít Laca st., Nitra, Ondrej Hajdu, Trnovec, Adam Kondé, N. Hrnčiarovce
20 - Tibor Lencsés, H. Kráľová, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Martin Hraška, Nové Sady, Peter Tomek, Nitra
19 - Peter Frajka, Z. Moravce, Attila Szolnoki, Dyčka
18 - Jozef Gajdoš, Žitavany, Gabriela Lacušková, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jozef Plesnivý, Z. Moravce
17 - Karol Blažovič, Lužianky, Matúš Zentko, Zbehy, Roman Kováč, H. Lefantovce, Viktor Buday, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Michal Práznovský, Pata, Filip Vašíček, Vráble
16 - Miriam Barboríková, N. Hrnčiarovce, Miroslav Zverka, Antonia Laktušinová, Nitra, Ladislav Viskup, Báb
15 - Štefan Labdík, Lužianky, Milan Kukučka, Žitavany, Peter Kardoš, František Bajtoš, Nitra
14 - Igor Galovič, Nitra, Filip Horný, Jarok
13 - Patrik Palka, Michal Duchovič, Nitra, Juraj Števík, V. Zálužie, Štefan Deák, Sľažany, Peter Levčík, N. Hrnčiarovce, Miloš Lukniš, Hosťovce
12 - Peter Baláži, V. Zálužie, Patrik Šarközy, Vinodol, Anton Berecz, Branč, Tomáš Vencel, H. Lefantovce, Ivan Eliáš, Nitra, Gabriel Danko, Žitavany, Vladimír Bielik ml., Topoľčianky, Anna Matejová, Skýcov
11 - Jozef Kukliš, Topoľčianky, Andrej Srňánek, Nitra, Ján Slíž, Beladice
10 - Ľubomír Moravčík, Jozef Buday, Richard Vnučko, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Róbert Gyepes, D. Obdokovce
8 - Peter Černák, Lúčnica
7 - Pavol Bojsa, H. Lefantovce, Zuzana Pechová, Beladice, Jozef Čaládi, Milan Kollárik, Paulína Letková, Katka Sýkorová, Iveta Dubeňová, Nitra, Marek Franko, Pata, Jana Sklenárová, Šaľa
6 - František Sabo, Vinodol, Erik Kukučka, Jelšovce, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Mária Sásiková, Jaroslav Korytár, Nitra, Salo Berecz, Branč, Tomáš Javor, Sereď, Štefan Rozsival, Šaľa, Miloš Ivanička, Zlaté Moravce
5 - Viliam Candrák, Alekšince, Rudolf Matušica, Pata, Peter Ondriaš, Žitavany, Monika Holtáková, Eva Blašková, Mária Kóšová, Nitra, Milan Lopaška, Zbehy, Jozef Švihorík, Báb, Alžbeta Gálová, Róbert Vaňo, Žirany
4 - Mário Šuník, Martin Botto, Michal Papp, František Rondoš, Nitra, Peter Zubčák ml., Hruboňovo, Dávid Slíž, Miroslav Ďuriš, Sereď, Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Milada Dojčarová, Báb, Ladislav Zuzík ml., Ladislav Sivák, Žirany, Peter Cibula, V. Zálužie
3 - Soňa Galová, Janíkovce, Marek Fábry, Šurianky, Tomáš Krajčovič, Gabriel Vencel, Mariana Letková, Nikoleta Bartakovičová, Nitra, Mário Gažo, Rumanová, Peter Jasenec, Sereď, Gabriel Kubovič, Matúškovo, Magdaléna Reptová, Branč
2 - František Rajtár, Marcel Moravčík, Dáša Pecháčková, Peťo Krajčo, Nitra, Marek Kyjak, Alekšince, Juraj Paška, H. Krškany, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Dávid Marcinkech, Vinodol, Juraj Sojka, Vráble, Ján Šutka, Zl. Moravce
1 - Juraj Barantal, V. Zálužie, Andrej Šlosár, Nitra, Patrik Pecko, Žitavany

Skryť Vypnúť reklamu

V 14. kole bolo maximom osem uhádnutých zápasov. Trafili ich štyria z vás: Milan Gráf, Slavo Kališ, Ivan Mrázik a Július Galo. Kto z nich vyhrá pivo Steiger, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Tipérov zdravia Juraj Dano a Martin Kilian

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  2. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  3. Aj matematika sa dá skrotiť
  4. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  5. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  6. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  7. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  8. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  9. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  10. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  3. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  4. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  5. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  6. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  7. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  9. Novinka medzi prefabrikátmi
  10. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 16 953
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 494
  3. Aká je chémia vôní 12 631
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 10 803
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 463
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 987
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 716
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 278
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 864
  10. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 6 398
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia privierala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.
Peter Dobiaš v reprezentačnom drese a s dcérkou.

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

VIDEO: Z podniku v Šali odniesli 10 nelegálnych kvízomatov

V podniku to istého majiteľa nedávno zasahovali aj v Galante.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

Mladá vodička tvrdí, že policajt jej nadával

Správanie hliadky mestskej polície po dopravnej nehode vyvoláva pochybnosti.

Žilina chce krajšiu stanicu. Železnice tlačí do spoločného projektu

Samospráva predstavila plán obnovy hanby Žiliny.

Už ste čítali?