Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

20 - Ľudovít Čelinák, Golianovo, Jozef Hudec ml., Nitra; 19 - Milan Augustín st., Topoľčianky

Správne tipy 3. kola

FC Nitra - Prešov 1:0 1
Domaniža - ČFK Nitra 1:0 1
Topoľníky - Palárikovo 1:2 2
Močenok - Vlčany 0:3 2
Chrenová - Šintava 2:2 X
Jelenec - Čeľadice 3:1 1
Pohranice - Lapáš 1:6 2
Lúčnica - D. Obdokovce 2:0 1
ViOn C/Hostie - Velčice 2:1 1
Pusté Sady - Matúškovo 0:5 2

Poradie po 3. kole

20 - Ľudovít Čelinák, Golianovo, Jozef Hudec ml., Nitra

19 - Milan Augustín st., Topoľčianky

18 - Peter Sádovský, Melek, Libor Vinkler, Jana Jašiková, Šaľa, Milan Lacina, Nitra, Roman Margetin, Rišňovce, Janka Tichá, Palárikovo

Skryť Vypnúť reklamu

17 - Marián Grman, Marek Korec, Nitra, Jakub Vojtek, Vráble, Jozef Šabo, Žitavany, Mikuláš Pintér, Ladislav Vašek, Branč, Marián Móri, Šaľa, Ľubomír Sako, Kolíňany, Lenka Lahučká, Čakajovce, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Ľubor Kajaba, Ivanka, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Emanuel Maňúch, Žirany

16 - Katarína Spišáková, Ľubica Tasáryová, Štefan Bede, Štefan Kollárik, Miroslav Raček, Ľuboš Fuska, Roman Marci, Eduard Minárik, Ivan Eliaš, Lenka Nevinová, Štefan Piterka, Ján Barát, Juraj Chovanec, Nitra, Tibor Lisý, H. Ohaj, Peter Páleník, Prílepy, Peter Frajka, Z. Moravce, Ivan Tabaček, T. Nemce, Martin Kormoši, Šaľa, Eduard Liko, Imrich Guzmický, Ivanka, František Sabo, Vinodol, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Alexander Kusý, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Gabriel Lešš, Ľubomír Straňák, Anna Duczová, H. Kráľová, Andrej Maťo, Štefan Finta, Jarok, Viktor Balko, Lužianky, Miriama Zborovanová, Golianovo, Dušan Šóš, Zbehy, Juraj Dubeň, Lehota, Juraj Német, D. Lefantovce, Andrej Švihorík, Báb, Miroslav Močol, Alekšince, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Jozef Borbély, V. Cetín, Martin Földeši, Maroš Papp, Sereď, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Juraj Minárik, Obyce, Vlado Matušica, Hájske, Patrik Dubnička, Váhovce, Július Galo, D. Krškany

Skryť Vypnúť reklamu

15 - Norbert Bordáš, Adriana Šišková, Daniel Tasáry, Pius Hajdák, Dušan Letko, Dušan Tirol, Milan Gráf, Táňa Tomeková, Edo Tomek, Ivan Buchala, Jozef Prešinský, Martin Kuchar, Ľudovít Kováč, Roman Sýkora, Peter Bíro, Miroslav Fábry, Juraj Vencel, Milan Nagy, Štefan Pénzeš, Anton Ďurech, Ľuboš Lacina, Zuzana Vencelová, Nitra, Peter Paulis, M. Vozokany, Juraj Vojtek, Radoslav Bajnek, Viliam Félis, Vráble, Lenka Kunkelová, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Sklenár, Július Benko st., Marián Kopáčik, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Milan Fúska, Branč, Jozef Kubáň, Alekšince, Milan Minarovič, Behynce, Peter Vrábel, Dominik Lenghard, Čakajovce, Juraj Bárek, Žirany, Marián Kučera, Podhorany, Štefan Valovič, Rišňovce, Jozef Kutak, Jarok, René Scheer, Kolíňany, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Andrea Hašuľová, Dvorníky, Zdeno Zbojek, Sereď, Miroslav Dávid, Bratislava, Štefan Kúsek, Hostie, Milan Mišák, V. Dolina, Roman Kutak, Tomášikovo, Imrich Valent, Hosťovce, Matúš Vajzer, Báb, Štefan Labdík, Lužianky, Oľga Račková, D. Krškany

Skryť Vypnúť reklamu

14 - Boris Grežo, Ján Doboš, Erich Schober, Ľudovít Konečný, Jozef Moder, František Benc, Mária Sýkorová, Imrich Hrdlica, Vladimír Sásik, Lenka Gažová, Ján Hudec, Ernest Szombath, Jozef Svitač, Štefan Zabák, Ivan Bobuš, Peter Krajanec, Eduard Szabo, Peter Solčianský, Štefan Matesko, Martin Peniaško, Igor Drotár, Vladimír Nemšovský, Michal Motúz, Nitra, Miroslav Vojtek, Katarína Malá, Ľuboš Modzga „Šuker“, Ján Frajtík, Anton Ďuriš, Elena Struhárová, Vráble, Ľubica Striešková, Nevidzany, Peter Čepček, Tibor Szekér, Viliam Matejov, Z. Moravce, Lucia Gunišová, Choča, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Pavol Kozma, Branč, Ľubomír Bobok, Ondrej Kozolka, Volkovce, Marek Sklenár, Milan Lazan, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Štefan Hudec, Lužianky, Marián Strečka, Topoľčianky, Ladislav Čekey, Pohranice, Matej Kuzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Vojtech Čulák, Peter Ivančík, Koniarovce, Milan Šlosár, Ivan Mareček, Čab, Peter Matulník, Martin Hraška, N. Sady, Daniel Mako, Marek Greguš, Čakajovce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Jana Gálová, Žirany, Katarína Kepková, N. Zámky, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Stanislav Packa, Močenok, Milan Kubala, Miroslav Kucharovič, Zuzana Józsová, Vladimír Miklošík, Sereď, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Marián Mateička, Behynce, Norbert Zsigmond, N. Život, Emil Šatan, Vozokany, Miroslav Slovák, D. Streda, Rudolf Krajinčák, Báb, Andrea Kutaková, Tibor Bugár, Tomášikovo, Gabriela Fikselová, Výčapy-Opatovce, Marek Šulák, Šintava, Marek Kalúz, V. Zálužie, Peter Orlíček, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Marián Holý, Levice, Gabriel Molnár, Galanta, Dávid Jancsó, Vlčany, Jaroslav Dvorský, Pata, Martin Račko, D. Krškany, Patrik Finta, Jarok

13 - Lukáš Lyžičiar, Peter Matuškovič, Juraj Náhlovský, František Bojda, René Daniš, Miloš Sýkora, Michal Lauko, Matúš Dillhoff, Juraj Drgoňa, Mária Königová, Miroslav Zverka, Jozef Kóša, Jozef Lenghart, František Imre, František Grom, Bohumil Labuda, Karol Ryba, Igor Galovič, Patrik Laca, Radoslav Ollík, Nitra, Michal Brédik, Tajná, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Jozef Joniak, Vráble, Jozef Roško, Dyčka, František Kunkel, Mário Ferencz, Ľubomír Novota, Z. Moravce, Jozef Baťala, Žitavany, Natália Gregorová, Matúš Mošať, Filip Guzmický, Ján Vaško, Ivanka, Ľubor Goldbecher, Peter Lehocký, Adam Novák, Tibor Odráška, Štefan Novák, Róbert Sedlák, Timea Meszárosová, Peter Hipp, Martina Hippová, Milan Bekéni, Šaľa, Jozef Repa, Štefan Páleník, Prílepy, Ivan Tóth, Jozef Čentéš, Milan Bíro, Miroslav Račko, Čakajovce, Ľubomír Martišovič, Marcel Pánis, D. Krškany, Marián Piterka, Svätoplukovo, Juraj Sabo, Rumanová, Gustáv Molnár, Milan Molnár, Anton Molnár, P. Kesov, Peter Vranský, Peter Debnár, Zbehy, Miloš Bédi, Jarok, Imrich Maťo, Golianovo, Henrich Richter, Bratislava, Anton Berecz, Celestín Berecz, Ivan Ďurický, Alexander Repta, Branč, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ľudovít Brath, Tibor Bene, D. Obdokovce, Zuzana Pechová, Beladice, Jozef Gál, Žirany, Michal Čery, Jelenec, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Galbavý, Gabriel Tóth, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Gabriel Fazekaš, Neded, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Ján Wesolowski, Hlohovec, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Jozef Šebík, Rastislav Kazík, Milan Augustín ml., Topoľčianky, Tibor Tóth, Žihárec, Vladimír Majerčík, Sľažany, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Ladislav Páleník, Topoľčany, Tibor Karácsony, Váhovce, Vladimír Urban, Hájske, Ľubomír Mikula, Lehota, Zoltán Jancsó, Vlčany, Michal Strieška, Nevidzany, Juraj Melišek, Vinodol, Peter Zubčák, Hruboňovo

12 - Ivan Magdolen, Jozef Minárik, Vlastimil Ábela, Anton Černý, Vladimír Mada, Dezider Zaujec, Peter Kardoš, Dodo Havetta, „Kofi“ Kováč, Rastislav Švec, Jarmila Saidová, Stanislav Billik, Ján Hnilica, František Hrnčiar ml., Barbora Mináriková, Marek Varga, Lukáč Karlubík, Martin Krajčír, Ľubomír Bartakovič, Lukáš Bartakovič, Eva Pappová, Ľudovít Laca st., Peter Peciar, Boris Kašuba, Pavol Krajčo, Ľubomír Turňa, Milan Vörös, Jozef Paulík, František Hrnčiar st., Ladislav Skalický, Dionýz Pecháček, Anton Dano, Nitra, Peter Fáber, M. Vozokany, Peter Záhorský, Nová Ves n/Ž., Viktor Németh, Jozef Malý, Jozef Hoppan, Vráble, Boris Boďo, Tajná, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Florián Penzeš, H. Ohaj, Ivana Kunkelová, Jakub Kunkel, Marek Lahučký, Roman Rajnoha, Anton Valo, Z. Moravce, Kristína Kováčová, Lovce, Peter Strieška, Volkovce, Veronika a Filip Deákoví, Juraj Segíň, Anna Pacherová, Sľažany, Vlastimil Záhon, Radoslav Gažo, Golianovo, Marián Titka, Jozef Baláž, Róbert Ščepka, Juraj Csirik, Šaľa, František Laczko, Tešedíkovo, Peter Palka, Daniel Ballay ml., Daniel Ballay, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Róbert Ozorovský, Gáň, Ladislav Babóti, Vlčany, Tibor Križovič, Levice, Štefan Ivanič st., Filip Dobiaš, Čeľadice, Miroslav Senneš, Močenok, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Kuzmický, Peter König, Ivanka, Dušan Béder, V. Lapáš, Marek Tvrdoň, Alexandra Gálová, Žirany, Ján Rigler, Bratislava, Ivan Berec, Matúš Vrábel, Lužianky, Ján Dekan, Velčice, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Milan Roman, Čab, Martin Kornutij, V. Zálužie, Vlado Jánošík, Štefan Račko, Margita Pánisová, Mário Pánis, D. Krškany, Ján Jambor, Rišňovce, Alica Ševčíková, Jozef Labuda, Solčany, Rudolf Lauko, Milan Greguš, Zbehy, Karol Čurgali, Mojmírovce, Peter Šranko, D. Obdokovce, Martin Jurík, Čakajovce, Gabriel Galbavý, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Stanislav Babocký, Peter Chlup, Martin Bogyo, T. Mlyňany, Adam Konde, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Štefan Mravík, Pavel Babiak, Žitavany, František Šutka, Č. Kľačany, Milan Strapko, Beladice, Ivan Remeň, N. Streda, František Kausek, Klasov, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Peter Žitňanský, Topoľčany, Pavel Dojčar, Báb, František Balogh, Selice, Miroslav Javor, Sereď, Štefan Dubnička, Váhovce, Ján Sikoriak, T. Nemce, Daniel Lörincz, Branč, Ján Argjusi, Neded, Denis Marcinkech, Vinodol

11 - Deniska Révayová, Ľuboš Baranec, Michal Bíro, Michal Garay, František Trnka, Jozef Viskup, Pavel Smutný, Eugen Németh, František Tomek, Marián Barta, Róbert Rumančík, Ivan Kozár, Vladimír Papp, Roman Němec, Jozef Nosian, Tatiana Kucharová, Jana Marciová, Jozef Boďo, Vladimír Kompas, Peter Mateička, Jozef Hudec st., Eduard Szabó ml., Milan Ružička, Ivan Dominka, Ján Ehrenhold, Ľudovít Laca ml., Marián Červenka, Anton Lacuška, Peter Šiller, Richard Magušín, Milan Borovský, Nitra, Imrich Struhár, Jozef Bajnek, Ladislav Nagy, Vráble, Július Vodný, Babindol, Ján Kóssi, Čifáre, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Paukov, Vincent Káčer, Emília Káčerová, Irena Peťková, Z. Moravce, Emil Dubec, Žikava, Ladislav Kéry, Volkovce, René Vincze, Jozef Kučera, Margita Kališová, Anton Uher, Peter Zelenák, Ján Martinek, Tatiana Sklenárová, Pavel Mihálik, Juraj Volčko, Šaľa, Tibor Horváth, Komjatice, Patrik Čepček, Žitavany, Jozef Szombath, Pohranice, Peter Kluka, Lapáš, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Tibor Šmitala, Čab, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Vladimír Tasáry, Ivanka, František Andraško, Miroslav Borbély, Jelenec, Jozef Watter, František Margetin, Rišňovce, Marek Sabo, Rumanová, Anton Andrášik, V. Zálužie, Marián Ešše, Pavol Kuna, Výčapy-Opatovce, Zsolt Király, Č. Voda, Zoltán Múčka, V. Úľany, Imrich Sklenár, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Martina Segíňová, Alojz Rajtar, Stanislav Pacher, Sľažany, Soňa Valentová, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Jozef Barát, Vincent Komačka, Topoľčany, František Pribela, Milan Javor, Šintava, Mário Slezák, Lukáčovce, Dávid Slíž, Dušan Švehla, Igor Tkáč, Sereď, Ronald Kontár, H. Saliby, Pavol Bradáč, Golianovo, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Zoltán Židík, Ladice, Roland Juhos, Trstice, Jozef Škvaril st., Vlado Romanovský, D. Krškany, Peter Frančík, V. Cetín, Peter Hamerlik, Jelka

10 - Martin Lyžičiar, Miroslav Mada, Laco Ištokovič, Juraj Hrnčár, Pavol Hrnčár, Jozef Nedelka, Táňa Rumančíková, Anton Lieskovský, Richard Miškovič, Juraj Chudiak, Iveta Dubeňová, Jakub Laca, Roman Trnkus, Igor Kotora, Jozef Gažo, Imrich Ručkay, Jaroslav Andrášik, Belo Gombik, Oľga Pintérová, Nitra, Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Jozef Strieška, Nevidzany, Filip Vašíček, Ladislav Szöke, Vráble, Martin Kratochvíl, Žitavce, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Miloš Hrúzik, Miloš Lukniš, Hosťovce, Jozef Kukliš, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jana Dudonová, Marek Adamča, Sereď, Jozef Štefek, Ivan Mrázik, Roman Ražný, Čeľadice, Natália Kozmová, Ladislav Székelyi, Branč, Juraj Garay, M. Cetín, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Tomáš Csányi, Marek Mrllák, Gabriel Odráška, Jozef Danada, Šaľa, Boris Mesároš, Lehota, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Imrich Gregor, Jelenec, Anton Čurgali, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Ronald Frkala, Štefan Straňák, H. Kráľová, Roman Guzmický, Ivanka, Štefan Varga, Topoľnica, Patrik Pacher, Mária Kunkelová, Z. Moravce, Kamil Popelka, Hájske, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Török, Pata, Róbert Stanovič, Výčapy-Opatovce, Gašpar Gál, Žirany, Jozef Horňák, Rišňovce, Miroslav Hladký, Alekšince, Juraj Mikuš, Zbehy, Jozef Brieška, T. Nemce, Ivan Chlebák, D. Štitáre

9 - Erik Viskup, Oľga Tomeková, Dominika Čurgaliová, Juraj Holták, Július Petrík, Peter Bezák, Nitra, Ján Antalík, Vráble, Erik Evetke, Dyčka, Marta Kunkelová, Ján Školník, Z. Moravce, Kristína Králiková, Zbehy, František Šabo, Obyce, Štefan Žarnócay, Marián Slabecius, Radovan Martinek, Šaľa, Tomáš Križovič, Levice, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Miloš Gál st., Janka Gálová, Žirany, Igor Horňáčik, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Vojtech Mládek st., Vojtech Mládek, Podhorany, Pavol Lieskovský, Július Bíro, V. Zálužie, Karina Karáčová, Jelenec, Alojz Jenis, Žitavany, Štefan Bako, Močenok, Ján Gajdoš, Topoľčany, Rudolf Matušica, Pata, Miloš Remenár, Sereď, Katarína Pálková, Jarok, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Dominik Tkáčik, Terézia Račková, Ivanka, Michal Borovský, H. Saliby

8 - Štefan Guzmický, Lukáč Tomiš, František Filo, Mário Šándor, Ľubomír Kiesel, Nitra, Ján Jacsa, Žihárec, Štefan Peťovský, Katarína Vlčeková, Lužianky, Emil Rusnák, Beladice, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Jozef Záhorský, Marta Záhorská, Rišňovce, Jaroslav Valo, T. Nemce, Ján Marták, Choča, Vojtech Szöke, V. Cetín, Patrik Balogh, Peter Ambrózy, Selice, Miroslav Mandák, Šaľa, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Beáta Hladká, Alekšince, Pavol Štefek, V. Dolina, Tibor Glovenský, Košúty, Ján Lipovský, Báb, Juraj Minár, Z. Moravce

7 - Ivan Ševčík, Ján Kmeťo, Ján Šiška, Róbert Bačinský, Jozef Klučár, Nitra, Ladislav Dvorský, Vráble, Slavo Kališ, Šaľa, Mário Dobiaš, Velčice, Ján Slíž, Beladice, Andrej Židík, Výčapy-Opatovce, Peter Behúl, Lužianky, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Tibor Berec, V. Lapáš, Anton Bábik, Filip Marinov, Rumanová, Miroslav Szlamka, Váhovce, Norbert Adamča, Sereď, Marek Marcinkech, Vinodol, Jozef Lámoš, Jarok, Ján Hotový, N. Sady, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Imrich Drozdák, Babindol, Miroslav Krajčík, Komjatice, Viliam Čulík st., Machulince, Helena Bartošová, D. Krškany, Jozef Bábin, Palárikovo, Jozef Vrana, Melek

6 - Marcela Holtáková, Vladimír Klačman, Ingrid Reptíková, Richard Vnučko, Nitra, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Dušan Kopačka, Z. Moravce, Zoltán Vass, Baloň, Peter Macháč, Miroslav Fúska, Vladimír Varga, Rišňovce, Vladimír Gombáš, Močenok, Martin Tesár, D. Krškany, Jozef Bernáth, Jarok, Marek Sokol, Šaľa, Norika Račková, Ivanka, Karol Bujalko, Vráble, Ladislav Šóki, Diakovce, Nikolas Ravasz, V. Cetín

5 - Michal Lichtner, Róbert Baláži, Ľubomír Ballay, Igor Dubeň, Dušan Koszorú, Nitra, Milan Mózeš, Martin Páleník, Z. Moravce, Karol Blažovič, Lužianky, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Ján Laca, D. Obdokovce, Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Štefan Popelka, Hájske, Peter Sárkány, H. Borša, Daniel Antal, Čechynce, Lenka Reptová, Branč, Roland Bárek, Žirany, Patrik Tirol, Komjatice, Jozef Andel, Vráble, Lukáš Valent, Hosťovce

4 - Ľuboš Burda, Vladimír Kišš, Matej Havran, Maroš Karas, Dáša Račková, Nitra, Peter Ťuťuris, Vráble, Tibor Gašparovský, N. Zámky, Rudolf Macho, Kolíňany, Martin Rus, Lukáčovce, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Martin Florek, D. Krškany, Jozef Filo, Mojmírovce, Ľudovít Szullö, Galanta, Štefan Macek, Vinodol, György Jakubecz, Peter Lenárt, H. Saliby

3 - Patrik Palka, Peter Michalka, Danko Stano, Nitra, Ivan Magdolen, Janíkovce, Eva Gregorová, Jelenec, Patrik Šarközy, Vinodol, Katarína Bakošová, V. Úľany, Marek Hlava, Praha, Andrej Repta, Branč, Ladislav Szórád ml., Žirany, Margita Pavelková, Golianovo, Milan Michalko, Šaľa, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor

2 - Lenka Sýkorová, Peter Orban, Nitra, Marek Kováč, Čifáre, Marek Franko, Jozef Rehák, Šaľa, Lukáš Bíro, Čakajovce, Kristína Líšková, Branč, Michal Adamča ml., Sereď, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Peter Lidik, D. Obdokovce, Emília Malá, Vráble, Marek Orlíček, Cabaj

1 - Viliam Čulík, Machulince, Ľuboš Behúl, Lužianky, Štefan Sedlák, Šaľa

V 3. kole sa vám darilo. Až desiati trafili 9 zápasov! Sú to: Ivan Tabaček, T. Nemce, Marián Móri, Šaľa, Tibor Odráška, Šaľa, Dušan Tirol, Nitra, Andrej Maťo, Jarok, Milan Bekéni, Šaľa, Štefan Kúsek, Hostie, Miroslav Slovák, D. Streda, Anna Duczová, H. Kráľová, Milan Javor, Šintava. Kto z nich vyhrá pivo Steiger, sa dozviete v pondelňajších novinách.

Tipérov zdravia Ján Bédi a Martin Kilian.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  5. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  6. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  7. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  8. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  9. Pomáhajte čítaním
  10. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  1. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
  2. Vynovená predajňa v Smrdákoch
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  5. Pandémia spomaľuje inovácie. Spoločnosti šetria
  6. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  7. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  8. Pomáhajte čítaním
  9. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  10. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 31 079
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 22 896
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 898
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 13 355
  5. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 12 757
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 786
  7. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 11 223
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 905
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 751
  10. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 9 083
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

V Galante bude 16 odberných miest, dve z toho formou drive-in

Mesto zostavilo aj zoznam ulíc, ktoré spadajú pod jednotlivé odberné miesta.

Neogotický kaštieľ v Galante.
Ilustračné foto.
MHD v Nitre pred koronou.

Nitrianska vokálna kapela naspievala známy hit

Len v priebehu pár dní získal videoklip na sociálnej sieti desiatky tisíc videní.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Ako sa penzistom zvýšia dôchodky

Aj od januára budúceho roku môžu dôchodcovia počítať so zvyšovaním penzií o valorizáciu. V tom istom mesiaci sa zvýšené dôchodky začnú aj vyplácať.

Epidemiológovia v Trenčíne vyšetrujú ohniská nákazy v dvoch závodoch

V rámci Slovenska prevažuje reťazové šírenie ochorenia v rodinách.

Banská Bystrica zverejnila zoznam odberných miest ( + Zoznam)

Mesto sa pripravuje na celoplošné testovanie obyvateľov, sú známe odberné miesta. Bude ich 68.

Už ste čítali?