Pondelok, 23. november, 2020 | Meniny má KlementKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 4. kole

24 - Jana Jašiková, Šaľa, Štefan Labdík, Lužianky; 23 - Jozef Hudec ml., Nitra

Správne tipy 4. kola

Dubnica - FC Nitra 3:0 1
Šaľa - FC ViOn 1:1 X
Topoľčany - Vráble 0:1 2
Bernolákovo - Nitra B 3:0 1
Galanta - Palárikovo 3:2 1
Šamorín - Ludanice 3:1 1
H. Kráľová - Okoličná n/O. 1:3 2
Beladice - Kráľová n/V. 3:1 1
Žirany - Klasov 1:2 2
Veľký Grob - Mostová 0:0 X

Poradie po 4. kole

24 - Jana Jašiková, Šaľa, Štefan Labdík, Lužianky

23 - Jozef Hudec ml., Nitra

22 - Peter Frajka, Z. Moravce, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Lenka Nevinová, Nitra

Skryť Vypnúť reklamu

21 - Norbert Bordáš, Katarína Spišáková, Milan Lacina, Ivan Eliaš, Nitra, Milan Augustín st., Topoľčianky, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Libor Vinkler, Šaľa, Juraj Német, D. Lefantovce, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Ladislav Vašek, Branč

20 - Štefan Bede, Ľudovít Kováč, Eduard Minárik, Marián Grman, Nitra, Tibor Lisý, H. Ohaj, Peter Sádovský, Melek, Peter Páleník, Prílepy, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Marián Strečka, Topoľčianky, Viktor Balko, Lužianky, Stanislav Zabák, Lukáčovce, René Scheer, Kolíňany, Roman Margetin, Rišňovce, Janka Tichá, Palárikovo, Štefan Finta, Jarok

19 - Ľubica Tasáryová, Štefan Kollárik, Milan Gráf, Táňa Tomeková, Imrich Hrdlica, Roman Marci, Jozef Svitač, Eduard Szabo, Milan Nagy, Juraj Chovanec, Nitra, Peter Paulis, M. Vozokany, Jakub Vojtek, Juraj Vojtek, Ján Frajtík, Vráble, Peter Čepček, Z. Moravce, Ivan Tabaček, T. Nemce, Eduard Liko, Ľubor Kajaba, Ivanka, Pavol Kozma, Mikuláš Pintér, Branč, František Sabo, Vinodol, Július Benko st., Šaľa, Miriama Zborovanová, Golianovo, Dušan Šóš, Zbehy, Juraj Dubeň, Lehota, Andrej Švihorík, Rudolf Krajinčák, Báb, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Dušan Bogár, Kráľová n/V., Emanuel Maňúch, Žirany, Vlado Matušica, Hájske, Roman Kutak, Tomášikovo, Patrik Dubnička, Váhovce, Oľga Račková, Július Galo, D. Krškany

Skryť Vypnúť reklamu

18 - Boris Grežo, Ľudovít Konečný, Dušan Tirol, Mária Sýkorová, František Hrnčiar ml., Edo Tomek, Miroslav Raček, Jozef Prešinský, Martin Kuchar, Miroslav Zverka, Peter Bíro, Juraj Vencel, Štefan Piterka, Štefan Pénzeš, Marek Korec, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Elena Struhárová, Vráble, Lenka Kunkelová, Peter Rajnoha, Viliam Matejov, Z. Moravce, Jozef Šabo, Žitavany, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Marián Móri, Šaľa, Ondrej Hajdu, Alexander Kusý, Dušan Kolenčík, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Tibor Horváth, Komjatice, Jozef Kuzmický, Ivanka, Peter Vrábel, Lenka Lahučká, Čakajovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Juraj Bárek, Jana Gálová, Žirany, Milan Šlosár, Čab, Jozef Rehuš, Rišňovce, Tibor Bene, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Rudolf Lauko, Peter Debnár, Zbehy, Miroslav Močol, Alekšince, Jozef Kutak, Patrik Finta, Jarok, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Martin Földeši, Sereď, Andrea Hašuľová, Dvorníky, Juraj Minárik, Obyce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Imrich Valent, Hosťovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Tibor Bugár, Tomášikovo, Dávid Jancsó, Vlčany, Michal Strieška, Nevidzany

Skryť Vypnúť reklamu

17 - Adriana Šišková, Erich Schober, Daniel Tasáry, Dušan Letko, Jozef Moder, František Benc, Stanislav Billik, Ivan Buchala, Vladimír Papp, Ján Hudec, Peter Mateička, Ernest Szombath, Ivan Bobuš, Ján Ehrenhold, Jozef Paulík, Ján Barát, Igor Drotár, Vladimír Nemšovský, Zuzana Vencelová, Belo Gombik, Nitra, Miroslav Vojtek, Jozef Joniak, Jozef Hoppan, Anton Ďuriš, Vráble, Michal Brédik, Tajná, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Jozef Roško, Dyčka, Kristína Kováčová, Lovce, Mário Ferencz, Ľubomír Novota, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Emil Dubec, Žikava, Lucia Gunišová, Choča, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Veronika a Filip Deákoví, Sľažany, Martin Kormoši, Jozef Sklenár, Ľubor Goldbecher, Milan Lazan, Marián Kopáčik, Milan Bekéni, Šaľa, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Bobok, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Milan Fúska, Branč, Štefan Hudec, Lužianky, Andrej Maťo, Jarok, Ladislav Čekey, Pohranice, Radoslav Gažo, Golianovo, Matej Kuzmický, Imrich Guzmický, Ivanka, Vojtech Čulák, Koniarovce, Dominik Lenghard, Daniel Mako, Marek Greguš, Čakajovce, Ján Jambor, Štefan Valovič, Rišňovce, Ivan Mareček, Čab, Katarína Kepková, N. Zámky, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jozef Borbély, V. Cetín, Marián Mateička, Behynce, Soňa Valentová, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Zdeno Zbojek, Miroslav Kucharovič, Maroš Papp, Sereď, Andrea Kutaková, Tomášikovo, Marek Šulák, Šintava, Marián Holý, Levice, Štefan Dubnička, Váhovce, Matúš Vajzer, Báb, Martin Račko, Mário Pánis, D. Krškany

16 - Martin Lyžičiar, Ján Doboš, Ivan Magdolen, Peter Matuškovič, Jozef Minárik, Pius Hajdák, Juraj Náhlovský, René Daniš, „Kofi“ Kováč, Miloš Sýkora, Eugen Németh, Barbora Mináriková, Ľuboš Fuska, Vladimír Sásik, Jozef Nosian, Eva Pappová, Mária Königová, Jozef Boďo, Štefan Zabák, Peter Krajanec, František Grom, Roman Sýkora, Milan Ružička, Karol Ryba, Peter Solčianský, Martin Peniaško, Patrik Laca, Dionýz Pecháček, Ľuboš Lacina, Michal Motúz, Nitra, Radoslav Bajnek, Viliam Félis, Vráble, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Ľubica Striešková, Nevidzany, František Kunkel, Tibor Szekér, Z. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Baťala, Žitavany, Natália Gregorová, Terka Tasáryová, Peter König, Ján Vaško, Ivanka, Marek Sklenár, Marián Titka, Šaľa, František Laczko, Tešedíkovo, Ivan Tóth, Čakajovce, Ivan Bakyta, Miloš Bédi, Jarok, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Jozef Kubáň, Alekšince, Peter Kluka, Lapáš, Milan Minarovič, Behynce, Gustáv Molnár, Milan Molnár, P. Kesov, Peter Vranský, Zbehy, Pavol Macho, Andrej Židík, Gabriela Fikselová, Výčapy-Opatovce, Peter Matulník, Martin Hraška, N. Sady, Marián Kučera, Podhorany, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Daniel Ballay ml., Peter Orlíček, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Alexandra Gálová, Žirany, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Ivančík, Koniarovce, Jozef Galbavý, Ľubomír Straňák, Anna Duczová, H. Kráľová, Zoltán Múčka, V. Úľany, Karina Karáčová, Jelenec, Milan Kubala, Sereď, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Ján Wesolowski, Hlohovec, Celestín Berecz, Branč, Filip Dobiaš, Čeľadice, Norbert Zsigmond, N. Život, Tibor Tóth, Žihárec, Miroslav Dávid, Bratislava, Štefan Kúsek, Hostie, Ladislav Páleník, Topoľčany, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Labuda, Solčany, Milan Mišák, V. Dolina, Miroslav Slovák, D. Streda, Mário Slezák, Lukáčovce, Ivan Remeň, N. Streda, Ronald Kontár, H. Saliby, Vladimír Urban, Hájske, Roland Juhos, Trstice, Peter Zubčák, Hruboňovo

15 - Lukáš Lyžičiar, Michal Bíro, Michal Garay, Juraj Hrnčár, Anton Černý, Peter Kardoš, Lenka Gažová, Ľubomír Bartakovič, Lukáš Bartakovič, Jozef Kóša, Iveta Dubeňová, Jozef Lenghart, Ľudovít Laca st., Ľubomír Ballay, Jozef Hudec st., Bohumil Labuda, Ivan Dominka, Boris Kašuba, Roman Trnkus, Igor Galovič, Miroslav Fábry, Pavol Krajčo, Štefan Matesko, Imrich Ručkay, Anton Ďurech, Milan Borovský, Nitra, Jozef Bajnek, Katarína Malá, Vráble, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Florián Penzeš, H. Ohaj, Štefan Tóth, František Kausek, Klasov, Emília Káčerová, Patrik Pacher, Mária Kunkelová, Z. Moravce, Margita Kališová, Peter Lehocký, Peter Zeleňák, Adam Novák, Tibor Odráška, Štefan Novák, Róbert Sedlák, Timea Meszárosová, Róbert Ščepka, Peter Hipp, Šaľa, Peter Palka, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Róbert Ozorovský, Gáň, Jozef Repa, Štefan Páleník, Prílepy, Marián Piterka, Svätoplukovo, Dušan Béder, V. Lapáš, Matúš Mošať, Filip Guzmický, Ivanka, Imrich Maťo, Golianovo, Jozef Čentéš, Milan Bíro, Martin Jurík, Čakajovce, Alica Ševčíková, Solčany, Anton Molnár, P. Kesov, Zuzana Pechová, Milan Strapko, Beladice, Jozef Gál, Žirany, Michal Čery, Jelenec, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Stanislav Packa, Močenok, Gabriel Fazekaš, Neded, Alojz Rajtar, Anna Pacherová, Vladimír Majerčík, Sľažany, Adam Konde, N. Hrnčiarovce, Štefan Mravík, Pavel Babiak, Žitavany, František Šutka, Č. Kľačany, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Tibor Karácsony, Váhovce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Zuzana Józsová, Miroslav Javor, Vladimír Miklošík, Igor Tkáč, Sereď, Rastislav Kazík, Topoľčianky, Pavel Dojčar, Báb, Gabriel Molnár, Galanta, Ľubomír Mikula, Lehota, Zoltán Jancsó, Vlčany, Jaroslav Dvorský, Pata, Daniel Lörincz, Alexander Repta, Branč, Štefan Račko, Marcel Pánis, Margita Pánisová, D. Krškany, Juraj Mikuš, Zbehy, Juraj Melišek, Vinodol

14 - František Trnka, František Bojda, Jozef Viskup, Pavel Smutný, Rastislav Švec, Jarmila Saidová, Ján Hnilica, Michal Lauko, Oľga Tomeková, Marián Barta, Matúš Dillhoff, Ivan Kozár, Martin Krajčír, Anton Lieskovský, Roman Němec, Juraj Drgoňa, Ľudovít Laca ml., Anton Lacuška, Ladislav Skalický, Oľga Pintérová, Radoslav Ollík, Nitra, Peter Fáber, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Peter Záhorský, Nová Ves n/Ž., Viktor Németh, Jozef Malý, Vráble, Jozef Strieška, Nevidzany, Ivana Kunkelová, Jozef Paukov, Vincent Káčer, Marek Lahučký, Anton Valo, Irena Peťková, Z. Moravce, Kristína Králiková, Zbehy, Miloš Hrúzik, Hosťovce, Ivan Mrázik, Roman Ražný, Čeľadice, Tibor Šebök, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Vlastimil Záhon, Pavol Bradáč, Golianovo, René Vincze, Jozef Kučera, Tomáš Csányi, Ján Martinek, Martina Hippová, Tatiana Sklenárová, Pavel Mihálik, Juraj Csirik, Šaľa, Boris Mesároš, Lehota, Miroslav Senneš, Močenok, Imrich Gregor, Miroslav Borbély, Jelenec, Marek Tvrdoň, Žirany, Ján Rigler, Henrich Richter, Bratislava, Juraj Sabo, Marek Sabo, Rumanová, Ján Jacsa, Žihárec, Ivan Berec, Matúš Vrábel, Lužianky, Anton Berecz, Ivan Ďurický, Branč, Tibor Šmitala, Čab, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Marta Záhorská, Jozef Horňák, František Margetin, Rišňovce, Pavol Čerenka, Milan Augustín ml., Topoľčianky, Adam Baláž, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, František Pribela, Šintava, Dávid Slíž, Dušan Švehla, Sereď, Vincent Komačka, Ján Gajdoš, Peter Žitňanský, Topoľčany, Jozef Török, Pata, Miroslav Račko, Čakajovce, František Balogh, Selice, Vlado Romanovský, D. Krškany

13 - Deniska Révayová, Miroslav Mada, Vlastimil Ábela, Dezider Zaujec, Dodo Havetta, František Tomek, Marek Varga, Lukáč Karlubík, Jana Marciová, Vladimír Kompas, Juraj Chudiak, Juraj Holták, Jakub Laca, František Imre, Eduard Szabó ml., Ľubomír Turňa, Milan Vörös, František Hrnčiar st., Peter Bezák, Richard Magušín, Nitra, Imrich Struhár, Ladislav Nagy, Vráble, Július Vodný, Babindol, Boris Boďo, Tajná, Ján Kóssi, Čifáre, Jakub Kunkel, Ján Školník, Z. Moravce, Jozef Kukliš, Jozef Šebík, Topoľčianky, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Miloš Lukniš, Hosťovce, Jozef Štefek, Čeľadice, Ladislav Kéry, Volkovce, Jozef Baláž, Anton Uher, Jozef Danada, Marián Slabecius, Radovan Martinek, Šaľa, Rudolf Kozma, Ivan Chlebák, D. Štitáre, Patrik Čepček, Alojz Jenis, Žitavany, Anton Čurgali, Karol Čurgali, Mojmírovce, Ronald Frkala, Gabriel Tóth, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Milan Roman, Čab, Martin Kornutij, Anton Andrášik, Július Bíro, V. Zálužie, Vladimír Tasáry, Ivanka, Emil Rusnák, Beladice, Janka Gálová, Žirany, Vlado Jánošík, Jozef Škvaril st., Helena Bartošová, D. Krškany, František Andraško, Jelenec, Jozef Watter, Rišňovce, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Vojtech Mládek, Podhorany, Peter Šranko, D. Obdokovce, Zsolt Király, Č. Voda, Pavol Kuna, Výčapy-Opatovce, Stanislav Pacher, Sľažany, Martin Bogyo, T. Mlyňany, Patrik Balogh, Selice, Zoltán Židík, Ladice, Miloš Remenár, Sereď, Ján Sikoriak, Jozef Brieška, T. Nemce, Milan Greguš, Zbehy, Peter Hamerlik, Jelka

12 - Ľuboš Baranec, Erik Viskup, Vladimír Mada, Róbert Rumančík, Táňa Rumančíková, Richard Miškovič, Tatiana Kucharová, Peter Peciar, Marián Červenka, Július Petrík, Peter Šiller, Anton Dano, Jaroslav Andrášik, Mário Šándor, Ľubomír Kiesel, Nitra, Ján Antalík, Filip Vašíček, Ladislav Szöke, Vráble, Erik Evetke, Dyčka, František Šabo, Obyce, Juraj Garay, M. Cetín, Štefan Žarnócay, Marek Mrllák, Gabriel Odráška, Juraj Volčko, Miroslav Mandák, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Vlasto Pokorný, Ján Ligač, Igor Horňáčik, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Mário Dobiaš, Ján Dekan, Velčice, Roman Guzmický, Terézia Račková, Ivanka, Vojtech Mládek st., Podhorany, Štefan Varga, Topoľnica, Ladislav Székelyi, Branč, Jozef Záhorský, Rišňovce, Juraj Segíň, Sľažany, Jaroslav Valo, T. Nemce, Peter Chlup, T. Mlyňany, Jozef Barát, Topoľčany, Kamil Popelka, Hájske, Štefan Bako, Močenok, Ľubomír Števanka, Preseľany, Norbert Adamča, Marek Adamča, Sereď, Gašpar Gál, Žirany, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Katarína Pálková, Jarok, Miroslav Hladký, Alekšince, Imrich Drozdák, Babindol, Ján Argjusi, Neded, Milan Javor, Šintava, Denis Marcinkech, Vinodol

11 - Pavol Hrnčár, Lukáč Tomiš, Jozef Gažo, Ján Šiška, Nitra, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Jana Dudonová, Sereď, Natália Kozmová, Branč, Miloš Gál st., Žirany, Jozef Szombath, Pohranice, Marián Ešše, Róbert Stanovič, Výčapy-Opatovce, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Martina Segíňová, Sľažany, Ján Marták, Choča, Rudolf Matušica, Pata, Beáta Hladká, Alekšince, Dominik Tkáčik, Norika Račková, Ivanka, Peter Frančík, V. Cetín, Viliam Čulík st., Machulince, Michal Borovský, H. Saliby, Miroslav Fúska, Rišňovce

10 - Laco Ištokovič, Michal Lichtner, Jozef Nedelka, Igor Kotora, Ivan Ševčík, Ján Kmeťo, Nitra, Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Martin Kratochvíl, Žitavce, Marta Kunkelová, Juraj Minár, Z. Moravce, Slavo Kališ, Šaľa, Tomáš Križovič, Levice, Štefan Peťovský, Peter Behúl, Lužianky, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Štefan Straňák, H. Kráľová, Vojtech Szöke, V. Cetín, Ján Hotový, N. Sady, Jozef Bernáth, Jarok, Miroslav Krajčík, Komjatice, Jozef Vrana, Melek

9 - Róbert Baláži, Dominika Čurgaliová, Marcela Holtáková, František Filo, Nitra, Zoltán Vass, Baloň, Karol Blažovič, Katarína Vlčeková, Lužianky, Ján Slíž, Beladice, Peter Macháč, Rišňovce, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Tibor Berec, V. Lapáš, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Štefan Macek, Vinodol, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Filip Marinov, Rumanová, Tibor Glovenský, Košúty, Ján Lipovský, Báb, Karol Bujalko, Vráble

8 - Štefan Guzmický, Richard Vnučko, Jozef Klučár, Nitra, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Martin Páleník, Z. Moravce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Miroslav Szlamka, Váhovce, Peter Sárkány, H. Borša, Peter Ambrózy, Selice, Jozef Lámoš, Jarok, Marek Hlava, Praha, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Pavol Štefek, V. Dolina, Marek Sokol, Šaľa, Margita Pavelková, Golianovo, Jozef Bábin, Palárikovo, Patrik Tirol, Komjatice, Lukáš Valent, Hosťovce

7 - Róbert Bačinský, Nitra, Ladislav Dvorský, Vráble, Anton Bábik, Rumanová, Marek Marcinkech, Vinodol, Ladislav Šóki, Diakovce, Nikolas Ravasz, V. Cetín

6 - Dušan Kopačka, Ján Šutka, Z. Moravce, Vladimír Klačman, Ingrid Reptíková, Dáša Račková, Nitra, Vladimír Gombáš, Močenok, Martin Tesár, D. Krškany, Marek Orlíček, Cabaj, Andrej Repta, Lenka Reptová, Branč, Vladimír Varga, Rišňovce, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor

5 - Milan Mózeš, Z. Moravce, Eva Gregorová, Jelenec, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Ján Laca, D. Obdokovce, Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Štefan Popelka, Hájske, Daniel Antal, Čechynce, Roland Bárek, Žirany, Lenka Sýkorová, Igor Dubeň, Dušan Koszorú, Nitra, Jozef Andel, Miroslava Bajneková, Vráble, Ladislav Bencz, N. Hrnčiarovce

4 - Peter Ťuťuris, Vráble, Tibor Wesolovski, Hlohovec, Tibor Gašparovský, N. Zámky, Rudolf Macho, Kolíňany, Martin Rus, Lukáčovce, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Martin Florek, D. Krškany, Jozef Filo, Mojmírovce, Ľudovít Szullö, Galanta, Ľuboš Burda, Vladimír Kišš, Matej Havran, Maroš Karas, Nitra, György Jakubecz, Peter Lenárt, H. Saliby, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Rudolf Matejov, ???, Terézia Borčinová, Z. Moravce

3 - Ivan Magdolen, Janíkovce, Patrik Palka, Peter Michalka, Danko Stano, Pavel Puobiš, Nitra, Patrik Šarközy, Vinodol, Katarína Bakošová, V. Úľany, Ladislav Szórád ml., Žirany, Milan Michalko, Erika Vystavelová, Šaľa, Matúš Klučiar, Z. Moravce, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce

2 - Marek Kováč, Čifáre, Marek Franko, Jozef Rehák, Šaľa, Kristína Líšková, Branč, Michal Adamča ml., Sereď, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Peter Lidik, D. Obdokovce, Emília Malá, Vráble, Peter Orban, Nitra, Jozef Plesnivý, Z. Moravce

1 - Viliam Čulík, Machulince, Ľuboš Behúl, Lužianky, Štefan Sedlák, Šaľa, Peter Krajčo, Nitra

0 - Michal Buranský, Vráble, Mariana Letková, Nitra

Víťazom 4. kola je Štefan Labdík z Lužianok, ktorý uhádol až 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Steiger.
Tipérov zdravia JÁN BÉDI a MARTIN KILIAN

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom 5,5 % - 8 %
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  3. Vyšperkujte Vianoce - tipy na vianočné darčeky
  4. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  5. Vianočnú edíciu kávy Starbucks tento rok kúpite už aj v obchode
  6. Neberieme štúdium športovo, ale športujeme
  7. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME
  8. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe
  9. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  10. Mercedes-Benz EQV je elektrické riešenie všestranného vozidla
  1. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  2. Get our subscription and support the Online Charity Auction
  3. Ako overiť či máte aktívny druhý pilier?
  4. Kurzarbeit – then, now and tomorrow
  5. Fanshop HC Košice prichádza s novinkami
  6. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  7. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe
  8. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  9. Vianočnú edíciu kávy Starbucks tento rok kúpite už aj v obchode
  10. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 30 214
  2. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 10 452
  3. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 10 124
  4. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 9 501
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 9 346
  6. Učiteľka roka 2018: Koľko času by malo dieťa tráviť za počítačom 9 090
  7. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 9 054
  8. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 840
  9. Ako nahradiť fosílne palivá geotermálnou energiou? 8 631
  10. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci 8 362
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hazard nitrianskeho vedenia s verejnými financiami

Zákaz hazardu v Nitre, za ktorý od začiatku bojoval predovšetkým primátor Marek Hattas a preto podporoval kresťanských aktivistov v zbere petície počas posledných parlamentných volieb, nemal dlhú životnosť.

Máte už rybu na Vianoce? V Nitre na trhovisku predávajú kvalitu

Ak si chcete dopriať skutočne kvalitnú, nemusíte chodiť ďaleko. V predajni na nitrianskom trhovisku na Štefánikovej triede 50 neustále dopĺňajú živé ryby z poctivých slovenských chovov.

Vianočné stánky na námestí v Nitre riešia, na hrade bude občerstvenie vo veži

Radnica plánovala štyri stánky na Svätoplukovom námestí a päť na pešej zóne. Tento počet však zrejme hygiena nepovolí.

Rok 2018, stan pred Vazulovou vežou na hrade.

Miňo, poď sa na Euro rozohrať domov, znie z Veľkoobchodu Bečica

Tridsiate výročie vzniku Veľkoobchodu Bečica bude navždy spojené so skonom jeho zakladateľa Dušana Bečicu, odkaz naďalej budujú synovia Šimon a Stanislav, ktorého sme vyzvŕtali v debate o futbale, veď známa firma podporuje nitriansky šport vyše 20 rokov, nielen veľký v podobe FC a HK, jej sudy s dobrým pivom si pochvaľujú aj na dedinských zápasoch.

Dušan a František Bečicovci zavítali na ME 2016. Tradíciu známeho veľkoobchodu po otcovi Dušanovi naďalej spája so športom syn Stanislav (vo výreze).

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia vyšetruje masívne podozrenia z tunelovania Agrokomplexu

Rezort hovorí o závažných zisteniach v štátnom podniku. V minulosti ho riadili nominanti SNS.

Rušeň tlačil auto desiatky metrov

Matka s dvoma synmi skončili po zrážke v nemocnici.

Časť nákladov na testovanie mestu Nitra neuznali

Radnica zabezpečila na každé z odberných miest až troch administratívnych pracovníkov. Štát jej preplatí dvoch.

Z nádrže Ružiná vyťahujú obrovské ryby, záchranný odlov prebieha v sparťanských podmienkach

Pre ryby sú pripravené aj nákladné autá so špeciálnymi bedňami, v ktorých je k dispozícii tekutý kyslík.

Už ste čítali?