Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

28 - Peter Frajka, Z. Moravce, Jana Jašiková, Šaľa, Jozef Hudec ml., Ivan Eliaš, Nitra

Správne tipy 5. kola

FC Nitra - Dun. Streda 2:0 1
Vráble - Nemšová 2:0 1
Tešedíkovo - Vieska 0:1 2
Chrenová - Vlčany 2:1 1
Močenok - Veľké Úľany 0:1 2
Jelenec - Janíkovce 2:2 X
Selice - Lužianky 1:3 2
Veľký Cetín - Lapáš 1:1 X
Slepčany - Skýcov 2:2 X
Dolné Saliby - Matúškovo 0:3 2

Poradie po 5. kole


27 - Peter Páleník, Prílepy, Milan Augustín st., Topoľčianky, Ľudovít Čelinák, Golianovo
26 - Norbert Bordáš, Táňa Tomeková, Lenka Nevinová, Nitra, Peter Sádovský, Melek, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Libor Vinkler, Šaľa, Miriama Zborovanová, Golianovo, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Janka Tichá, Palárikovo
25 - Katarína Spišáková, František Hrnčiar ml., Imrich Hrdlica, Miroslav Zverka, Eduard Minárik, Milan Lacina, Juraj Vencel, Marián Grman, Milan Nagy, Nitra, Marián Móri, Šaľa, Viktor Balko, Lužianky, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Juraj Német, D. Lefantovce, Jozef Kutak, Jarok, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Ladislav Vašek, Branč, Rudolf Krajinčák, Báb, Roman Kutak, Tomášikovo, Patrik Dubnička, Váhovce
24 - Martin Lyžičiar, Ľudovít Konečný, Pius Hajdák, Štefan Bede, Ivan Buchala, Roman Marci, Peter Solčianský, Nitra, Peter Paulis, M. Vozokany, Jakub Vojtek, Vráble, Tibor Lisý, H. Ohaj, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Pavol Kozma, Mikuláš Pintér, Branč, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Tibor Horváth, Komjatice, Marián Strečka, Topoľčianky, Peter Vrábel, Čakajovce, Imrich Guzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Andrej Švihorík, Báb, René Scheer, Kolíňany, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Roman Margetin, Rišňovce, Štefan Labdík, Lužianky, Oľga Račková, Július Galo, D. Krškany
23 - Boris Grežo, Adriana Šišková, Daniel Tasáry, Dušan Letko, Dušan Tirol, Štefan Kollárik, Mária Sýkorová, Vladimír Papp, Ján Hudec, Jozef Svitač, Ľudovít Kováč, Štefan Piterka, Nitra, Miroslav Vojtek, Juraj Vojtek, Jozef Joniak, Ján Frajtík, Vráble, Jozef Šabo, Žitavany, Peter Rajnoha, Viliam Matejov, Z. Moravce, František Sabo, Vinodol, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Miloš Bédi, Štefan Finta, Jarok, Ľubomír Sako, Kolíňany, Dominik Lenghard, Čakajovce, Peter Matulník, N. Sady, Tibor Bene, D. Obdokovce, Štefan Valovič, Rišňovce, Miroslav Močol, Alekšince, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Ondrej Kozolka, Volkovce, Zdeno Zbojek, Sereď, Emanuel Maňúch, Žirany, Anna Duczová, H. Kráľová, Marek Kalúz, V. Zálužie, Imrich Valent, Hosťovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Dávid Jancsó, Vlčany, Matúš Vajzer, Báb
22 - Ivan Magdolen, Ľubica Tasáryová, Juraj Náhlovský, Peter Kardoš, Milan Gráf, René Daniš, „Kofi“ Kováč, Miloš Sýkora, Edo Tomek, Ľuboš Fuska, Vladimír Sásik, Lenka Gažová, Jozef Prešinský, Martin Kuchar, Mária Königová, Ernest Szombath, Eduard Szabo, Peter Bíro, Štefan Pénzeš, Marek Korec, Vladimír Nemšovský, Michal Motúz, Belo Gombik, Nitra, Florián Penzeš, H. Ohaj, Jozef Roško, Dyčka, Ľuboš Modzga „Šuker“, Elena Struhárová, Vráble, Emil Dubec, Žikava, Peter Čepček, Z. Moravce, Jozef Baťala, Žitavany, Ivan Tabaček, T. Nemce, Marek Sklenár, Július Benko st., Marián Kopáčik, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Štefan Hudec, Lužianky, Andrej Maťo, Patrik Finta, Jarok, Jozef Kuzmický, Matej Kuzmický, Ján Vaško, Ivanka, Radoslav Gažo, Golianovo, Milan Molnár, P. Kesov, Jozef Rehuš, Rišňovce, Lenka Lahučká, Čakajovce, Juraj Dubeň, Lehota, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Katarína Kepková, N. Zámky, Martin Földeši, Miroslav Kucharovič, Maroš Papp, Sereď, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Marián Mateička, Behynce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Juraj Minárik, Obyce, Vlado Matušica, Vladimír Urban, Hájske, Jaroslav Dvorský, Pata, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Marcel Pánis, D. Krškany, Michal Strieška, Nevidzany
21 - Jozef Minárik, Michal Garay, Jozef Moder, František Benc, Eugen Németh, Barbora Mináriková, Anton Lieskovský, Jozef Nosian, Jozef Kóša, Jozef Lenghart, Ľubomír Ballay, Ivan Bobuš, Peter Krajanec, František Grom, Roman Sýkora, Ján Ehrenhold, Patrik Laca, Anton Lacuška, Jozef Paulík, Ján Barát, Zuzana Vencelová, Nitra, Radoslav Bajnek, Jozef Hoppan, Anton Ďuriš, Vráble, Michal Brédik, Tajná, Lenka Kunkelová, Patrik Pacher, Ľubomír Novota, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Kristína Kováčová, Lovce, Peter Strieška, Ľubomír Bobok, Volkovce, Veronika a Filip Deákoví, Vladimír Majerčík, Sľažany, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Ondrej Hajdu, Alexander Kusý, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Milan Lazan, Šaľa, Ján Rigler, Bratislava, Peter Vranský, Dušan Šóš, Rudolf Lauko, Zbehy, Andrej Židík, Gabriela Fikselová, Výčapy-Opatovce, Juraj Bárek, Jana Gálová, Žirany, Milan Šlosár, Čab, Marián Kučera, Podhorany, Ján Jambor, Jozef Horňák, Rišňovce, Daniel Mako, Čakajovce, Daniel Ballay ml., Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Martin Hraška, N. Sady, Peter Ivančík, Koniarovce, Gabriel Chrenko, Milan Mišák, V. Dolina, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Stanislav Babocký, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Filip Dobiaš, Čeľadice, Marek Šulák, Šintava, Pavel Babiak, Žitavany, Zuzana Józsová, Sereď, Marián Holý, Levice, Tibor Bugár, Tomášikovo, Štefan Dubnička, Váhovce, Martin Račko, Margita Pánisová, Mário Pánis, D. Krškany, Peter Zubčák, Hruboňovo
20 - Ján Doboš, Peter Matuškovič, František Trnka, Ján Hnilica, Michal Lauko, František Tomek, Matúš Dillhoff, Juraj Drgoňa, Jozef Boďo, Peter Mateička, Iveta Dubeňová, Ľudovít Laca st., Jozef Hudec st., Roman Trnkus, Karol Ryba, Igor Galovič, Pavol Krajčo, Štefan Matesko, Martin Peniaško, Imrich Ručkay, Ľuboš Lacina, Nitra, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Jozef Paukov, Mário Ferenc, Tibor Szekér, Z. Moravce, Lucia Gunišová, Choča, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Sklenár, Ľubor Goldbecher, Róbert Ščepka, Šaľa, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Milan Fúska, Celestín Berecz, Ivan Ďurický, Branč, Ivan Tóth, Jozef Čentéš, Milan Bíro, Čakajovce, Ivan Bakyta, Jarok, Ľubomír Martišovič, Vlado Romanovský, D. Krškany, Jozef Kubáň, Alekšince, Peter Kluka, Lapáš, Marián Piterka, Svätoplukovo, Dušan Béder, V. Lapáš, Gustáv Molnár, P. Kesov, Vojtech Čulák, Koniarovce, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Peter König, Ivanka, Marek Sabo, Rumanová, Ivan Mareček, Čab, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Zuzana Pechová, Beladice, Jozef Gál, Alexandra Gálová, Žirany, Peter Debnár, Zbehy, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Borbély, V. Cetín, Štefan Páleník, Prílepy, Gabriel Fazekaš, Neded, Milan Kubala, Vladimír Miklošík, Igor Tkáč, Sereď, Tibor Tóth, Žihárec, Andrea Hašuľová, Dvorníky, Emil Šatan, Vozokany, Vincent Komačka, Topoľčany, Ivan Remeň, N. Streda, Jozef Török, Pata, Andrea Kutaková, Tomášikovo, Rastislav Kazík, Topoľčianky, Gabriel Molnár, Galanta, Zoltán Jancsó, Vlčany, Juraj Melišek, Vinodol
19 - Michal Bíro, Erich Schober, Anton Černý, Jozef Viskup, Pavel Smutný, Stanislav Billik, Ivan Kozár, Martin Krajčír, Lukáš Bartakovič, Eva Pappová, Juraj Holták, Štefan Zabák, Milan Ružička, Bohumil Labuda, Miroslav Fábry, Ladislav Skalický, Igor Drotár, Dionýz Pecháček, Juraj Chovanec, Nitra, Peter Fáber, M. Vozokany, Jozef Malý, Viliam Félis, Vráble, František Kunkel, Emília Káčerová, Z. Moravce, Martin Kormoši, Margita Kališová, Štefan Novák, Róbert Sedlák, Gabriel Odráška, Peter Hipp, Milan Bekéni, Juraj Csirik, Šaľa, Eduard Liko, Matúš Mošať, Terka Tasáryová, Ivanka, Ladislav Kéry, Volkovce, František Laczko, Tešedíkovo, Boris Mesároš, Lehota, Jozef Repa, Prílepy, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Miroslav Senneš, Močenok, Marek Tvrdoň, Žirany, Milan Minarovič, Behynce, Ján Jacsa, Žihárec, Ronald Frkala, Gabriel Tóth, Imrich Sklenár, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ivan Berec, Lužianky, Imrich Maťo, Pavol Bradáč, Golianovo, Tibor Šmitala, Čab, Alica Ševčíková, Jozef Labuda, Solčany, Anton Molnár, P. Kesov, Daniel Ballay, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Vojtech Mládek, Podhorany, Michal Čery, Jelenec, Marek Greguš, Čakajovce, Martina Segíňová, Stanislav Pacher, Sľažany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Adam Konde, N. Hrnčiarovce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Alojz Jenis, Štefan Mravík, Žitavany, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Štefan Kúsek, Hostie, Ladislav Páleník, Ján Gajdoš, Peter Žitňanský, Topoľčany, Milan Strapko, Beladice, Miroslav Slovák, D. Streda, Mário Slezák, Lukáčovce, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., František Margetin, Rišňovce, Pavel Dojčar, Báb, Zoltán Židík, Ladice, Miroslav Javor, Sereď, Štefan Račko, D. Krškany, Jozef Brieška, T. Nemce
18 - Vlastimil Ábela, Juraj Hrnčár, Vladimír Mada, Dezider Zaujec, František Bojda, Marián Barta, Miroslav Raček, Marek Varga, Ľubomír Bartakovič, Richard Miškovič, Tatiana Kucharová, Eduard Szabó ml., Boris Kašuba, Milan Vörös, Anton Ďurech, Milan Borovský, Nitra, Jozef Bajnek, Katarína Malá, Ladislav Nagy, Vráble, Július Vodný, Babindol, Boris Boďo, Tajná, Peter Bajla, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Strieška, Nevidzany, Štefan Tóth, Klasov, Jakub Kunkel, Ján Školník, Z. Moravce, Kristína Králiková, Zbehy, Miloš Hrúzik, Miloš Lukniš, Hosťovce, Ivan Mrázik, Čeľadice, Jozef Kučera, Marián Titka, Peter Lehocký, Anton Uher, Adam Novák, Tibor Odráška, Tomáš Csányi, Martina Hippová, Pavel Mihálik, Juraj Volčko, Šaľa, Imrich Gregor, Jelenec, Juraj Sabo, Rumanová, Filip Guzmický, Vladimír Tasáry, Ivanka, Henrich Richter, Miroslav Dávid, Bratislava, Anton Berecz, Daniel Lörincz, Branč, Milan Roman, Čab, Igor Horňáčik, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Emil Rusnák, Beladice, Jozef Štefák, Rišňovce, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Juraj Segíň, Anna Pacherová, Sľažany, Stanislav Packa, Močenok, František Šutka, Č. Kľačany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Tibor Karácsony, Váhovce, Ronald Kontár, H. Saliby, Miroslav Račko, Čakajovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Roland Juhos, Trstice, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Katarína Pálková, Jarok, Július Bíro, V. Zálužie, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Peter Frančík, V. Cetín, Milan Javor, Šintava
17 - Lukáš Lyžičiar, Miroslav Mada, Rastislav Švec, Oľga Tomeková, Lukáč Karlubík, Vladimír Kompas, Juraj Chudiak, Ivan Dominka, Peter Šiller, Ľubomír Kiesel, Oľga Pintérová, Radoslav Ollík, Nitra, Imrich Struhár, Ján Antalík, Ladislav Szöke, Vráble, Peter Záhorský, Nová Ves n/Ž., Ľubica Striešková, Nevidzany, Ivana Kunkelová, Vincent Káčer, Anton Valo, Z. Moravce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Jozef Štefek, Roman Ražný, Čeľadice, Vlastimil Záhon, Golianovo, René Vincze, Peter Zeleňák, Timea Meszárosová, Ján Martinek, Tatiana Sklenárová, Marián Slabecius, Radovan Martinek, Šaľa, Patrik Čepček, Žitavany, Anton Čurgali, Mojmírovce, Ján Dekan, Velčice, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Martin Kornutij, Anton Andrášik, V. Zálužie, Vlado Jánošík, Helena Bartošová, D. Krškany, František Andraško, Miroslav Borbély, Jelenec, Martin Jurík, Čakajovce, Zsolt Király, Č. Voda, Štefan Straňák, H. Kráľová, Marta Záhorská, Rišňovce, Jozef Šebík, Milan Augustín ml., Topoľčianky, Adam Baláž, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Kamil Popelka, Hájske, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, František Pribela, Šintava, Dávid Slíž, Norbert Adamča, Sereď, František Kausek, Klasov, Patrik Balogh, Selice, Alexander Repta, Branč, Beáta Hladká, Alekšince, Ivan Chlebák, D. Štitáre, Peter Hamerlik, Jelka, Denis Marcinkech, Vinodol, Jozef Vrana, Melek
16 - Ľuboš Baranec, Erik Viskup, Pavol Hrnčár, Jarmila Saidová, Róbert Rumančík, Roman Němec, Lukáč Tomiš, Jakub Laca, František Imre, Igor Kotora, Ľudovít Laca ml., Marián Červenka, Ľubomír Turňa, Július Petrík, Mário Šándor, Nitra, Viktor Németh, Vráble, Jozef Kukliš, Topoľčianky, František Šabo, Obyce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jana Dudonová, Dušan Švehla, Sereď, Natália Gregorová, Roman Guzmický, Norika Račková, Terézia Račková, Ivanka, Jozef Baláž, Marek Mrllák, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Janka Gálová, Žirany, Karol Čurgali, Mojmírovce, Zoltán Múčka, V. Úľany, Ľubomír Kollár, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Pavol Kuna, Výčapy-Opatovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Karina Karáčová, Jelenec, Alojz Rajtar, Sľažany, Peter Chlup, Martin Bogyo, T. Mlyňany, Norbert Zsigmond, N. Život, Ján Marták, Choča, Štefan Bako, Močenok, Rudolf Matušica, Pata, František Balogh, Selice, Miroslav Hladký, Alekšince, Juraj Minár, Z. Moravce
15 - Deniska Révayová, Jozef Gažo, František Hrnčiar st., Jaroslav Andrášik, Richard Magušín, Ján Šiška, Nitra, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Štefan Žarnócay, Šaľa, Róbert Ozorovský, Gáň, Miloš Gál st., Gašpar Gál, Žirany, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Peter Behúl, Lužianky, Štefan Varga, Topoľnica, Ladislav Székelyi, Branč, Peter Šranko, D. Obdokovce, Marek Adamča, Miloš Remenár, Sereď, Vojtech Szöke, V. Cetín, Ján Sikoriak, T. Nemce, Mária Kunkelová, Z. Moravce, Milan Greguš, Juraj Mikuš, Zbehy, Viliam Čulík st., Machulince, Michal Borovský, H. Saliby
14 - Jozef Szombath, Pohranice, Táňa Rumančíková, František Filo, Nitra, Filip Vašíček, Vráble, Marek Lahučký, Irena Peťková, Z. Moravce, Natália Kozmová, Branč, Juraj Garay, M. Cetín, Slavo Kališ, Jozef Danada, Miroslav Mandák, Šaľa, Matúš Vrábel, Lužianky, Vojtech Mládek st., Podhorany, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Jozef Barát, Topoľčany, Róbert Stanovič, Výčapy-Opatovce, Ján Hotový, N. Sady, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Dominik Tkáčik, Ivanka, Ján Argyusi, Neded, Filip Marinov, Rumanová, Ján Lipovský, Báb, Miroslav Fúska, Rišňovce
13 - Michal Lichtner, Róbert Baláži, Dodo Havetta, Jana Marciová, Marcela Holtáková, Peter Bezák, Ján Kmeťo, Richard Vnučko, Jozef Klučár, Nitra, Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Zoltán Vass, Baloň, Karol Blažovič, Štefan Peťovský, Katarína Vlčeková, Lužianky, Jozef Watter, Rišňovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Marián Ešše, Výčapy-Opatovce, Peter Ambrózy, Selice, Pavol Štefek, V. Dolina, Margita Pavelková, Golianovo, Jozef Bábin, Palárikovo, Karol Bujalko, Vráble, Lukáš Valent, Hosťovce
12 - Peter Peciar, Anton Dano, Nitra, Erik Evetke, Dyčka, Mário Dobiaš, Velčice, Peter Macháč, Rišňovce, Tibor Berec, V. Lapáš, Jaroslav Valo, T. Nemce, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Imrich Drozdák, Babindol, Miroslav Krajčík, Komjatice, Tibor Glovenský, Košúty
11 - Laco Ištokovič, Ingrid Reptíková, Dáša Račková, Nitra, Tomáš Križovič, Levice, Miroslav Szlamka, Váhovce, Peter Sárkány, H. Borša, Marek Orlíček, Cabaj, Lenka Reptová, Branč, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Marek Sokol, Šaľa, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor
10 - Martin Kratochvíl, Žitavce, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Jozef Nedelka, Ivan Ševčík, Nitra, Jozef Lámoš, Jozef Bernáth, Jarok, Ladislav Šóki, Diakovce
9 - Dominika Čurgaliová, Nitra, Ján Slíž, Beladice, Vladimír Gombáš, Močenok, Marek Marcinkech, Štefan Macek, Vinodol, Jozef Andel, Vráble
8 - Michal Kaplán, Č. Hrádok, Martin Páleník, Terézia Borčinová, Z. Moravce, Štefan Guzmický, Peter Orban, Nitra, Marek Hlava, Praha, Andrej Repta, Branč, Patrik Tirol, Komjatice
7 - Ladislav Dvorský, Vráble, Anton Bábik, Rumanová, Róbert Bačinský, Pavel Puobiš, Nitra, Nikolas Ravasz, V. Cetín, Tomáš Straňák, Šaľa
6 - Dušan Kopačka, Ján Šutka, Z. Moravce, Tibor Wesolovski, Hlohovec, Vladimír Klačman, Mariana Letková, Eduard Račko, Nitra, Kristína Líšková, Branč, Martin Tesár, D. Krškany, Vladimír Varga, Rišňovce, Vojtech Mesároš, Lehota
5 - Milan Mózeš, Z. Moravce, Eva Gregorová, Jelenec, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Ján Laca, D. Obdokovce, Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Štefan Popelka, Hájske, Daniel Antal, Čechynce, Roland Bárek, Žirany, Lenka Sýkorová, Igor Dubeň, Dušan Koszorú, Nitra, Miroslava Bajneková, Vráble, Ladislav Bencz, N. Hrnčiarovce
4 - Peter Ťuťuris, Vráble, Tibor Gašparovský, N. Zámky, Rudolf Macho, Kolíňany, Martin Rus, Lukáčovce, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Martin Florek, Vojtech Porubský, D. Krškany, Jozef Filo, Mojmírovce, Ľudovít Szullö, Galanta, Ľuboš Burda, Vladimír Kišš, Matej Havran, Maroš Karas, Nitra, György Jakubecz, Peter Lenárt, H. Saliby, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Rudolf Matejov, Skýcov, Štefan Kopčan, N. Sady, Dominika Štefeková, Čeľadice, Michal Fedor, Levice
3 - Ivan Magdolen, Janíkovce, Patrik Palka, Peter Michalka, Danko Stano, Mária Kóšová, Nitra, Patrik Šarközy, Vinodol, Katarína Bakošová, V. Úľany, Ladislav Szórád ml., Žirany, Milan Michalko, Erika Vystavelová, Jozef Braun, Šaľa, Matúš Klučiar, Marta Peťková, Z. Moravce, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Jozef Švihorík, Báb
2 - Marek Kováč, Čifáre, Marek Franko, Jozef Rehák, Šaľa, Michal Adamča ml., Sereď, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Peter Lidik, D. Obdokovce, Emília Malá, Vráble, Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Michal Kolár, Nitra
1 - Viliam Čulík, Machulince, Ľuboš Behúl, Lužianky, Štefan Sedlák, Šaľa, Peter Krajčo, Nitra, Róbert Koprda, Čeľadice, Marek Lehocký, Z. Moravce
0 - Michal Buranský, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

V 5. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich traja z vás: Martin Lyžičiar, Pius Hajdák a Peter Solčianský. Kto z nich vyhral kartón piva Steiger.

Pozoruhodné je, že jeden z lídrov po 4. kole Štefan Labdík nedoručil do redakcie tiket v 5. kole.

Tipérov zdravia JÁN BÉDI a MARTIN KILIAN

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vyšperkujte Vianoce - tipy na vianočné darčeky
  2. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  3. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  4. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
  5. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  6. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  7. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť
  8. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  9. O bezpečnejších nákupoch pred Vianocami so šéfom Tesca
  10. Pomáhajte čítaním
  1. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  2. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť
  3. Budúcnosť M&A v Európe
  4. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
  5. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  6. Toto si zapamätajte! Takto určite nakúpite bezpečne
  7. O bezpečnejších nákupoch pred Vianocami so šéfom Tesca
  8. Pomáhajte čítaním
  9. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  10. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 31 807
  2. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 11 508
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 868
  4. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 9 091
  5. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 9 041
  6. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 8 645
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 606
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 501
  9. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 406
  10. Učiteľka roka 2018: Koľko času by malo dieťa tráviť za počítačom 8 400
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hazard nitrianskeho vedenia s verejnými financiami

Zákaz hazardu v Nitre, za ktorý od začiatku bojoval predovšetkým primátor Marek Hattas a preto podporoval kresťanských aktivistov v zbere petície počas posledných parlamentných volieb, nemal dlhú životnosť.

Odhalili machinácie, exriaditeľ Agrokomplexu obvinenia odmieta

Kontrolórom sa nepozdávajú, okrem iného, gastroprívesy ani pás zelene za desiatky tisíc eur. Problémy zistili aj v Relax parku.

Zľava Macko, Mičovský a Kanás.

Pozitívni sú seniori v zariadení na Zobore aj pracovníčka kuchyne na Baničovej

Väčšina seniorov nemala žiadne príznaky, u dvoch sa prejavila len slabá nádcha. Pozitívni sú aj zamestnanci.

Zariadenie pre seniorov Zobor.

Pri inštalácii vianočnej výzdoby v Mlynoch prišiel mladý muž o nohu

Pracovník spadol z výšky približne 20 metrov. Utrpel množstvo zranení.

Úraz sa stal pri inštalovaní vianočnej gule pod stropom.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na rýchlostnej ceste R1 sa dnes stala ďalšia nehoda, vodič je popálený

Po prvej nehode zomrela žena, po druhej bojuje o život muž.

Pri inštalácii vianočnej výzdoby v Mlynoch prišiel mladý muž o nohu

Pracovník spadol z výšky približne 20 metrov. Utrpel množstvo zranení.

Vianočné trhy v Martine budú

Druhá vlna koronavírusu slabne, no ťažko povedať, akú silu bude mať v predvianočnom období. Mesto napriek tomu pripraví vianočné trhy. Budú mať ale svoje epidemiologické pravidlá.

Už ste čítali?