Pondelok, 1. marec, 2021 | Meniny má AlbínKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

34 - Peter Frajka, Z. Moravce, Jozef Hudec ml., Nitra, Adam Liptai (Gudi), Vlčany; 33 - Jana Jašiková, Šaľa, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Jozef Kutak, Jarok, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Janka Tichá, Palárikovo

Správne tipy 6. kola

Slovensko - Česko 2:2 X
Moravany - Vráble 2:1 1
ČFK Nitra - Palárikovo 0:1 2
Sereď - Ludanice 3:3 X
Horná Kráľová - Levice 1:4 2
Pata - Chrenová 1:2 2
Žitavany - Jelenec 4:3 1
Čechynce - Lapáš 2:5 2
Velčice - Čierne Kľačany 1:2 2
H. Saliby - Dolná Streda 5:3 1

Poradie po 6. kole

34 - Peter Frajka, Z. Moravce, Jozef Hudec ml., Nitra, Adam Liptai (Gudi), Vlčany
33 - Jana Jašiková, Šaľa, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Jozef Kutak, Jarok, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Janka Tichá, Palárikovo
32 - Táňa Tomeková, Imrich Hrdlica, Ivan Eliaš, Nitra, Marián Móri, Libor Vinkler, Šaľa, Patrik Dubnička, Váhovce, Štefan Finta, Jarok
31 - Milan Lacina, Marián Grman, Lenka Nevinová, Nitra, Peter Páleník, Prílepy, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Milan Augustín st., Topoľčianky, Pavol Kozma, Ladislav Vašek, Branč, Pius Hajdák, Viktor Balko, Lužianky, Ladislav Čekey, Pohranice, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Peter Vrabec, Čakajovce
30 - Norbert Bordáš, Milan Nagy, „Kofi“ Kováč, Miroslav Zverka, Nitra, Peter Sádovský, Melek, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Mikuláš Pintér, Branč, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Tibor Horváth, Komjatice, Andrej Maťo, Jarok, Miriama Zborovanová, Golianovo, Peter Matulník, N. Sady, Andrej Švihorík, Báb, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Roman Kutak, Tomášikovo, Oľga Račková, D. Krškany
29 - Ján Hudec, Peter Bíro, Štefan Piterka, Nitra, Jakub Vojtek, Vráble, Jozef Šabo, Žitavany, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Adriana Šišková, Dušan Tirol, Marián Strečka, Topoľčianky, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Emanuel Maňúch, Žirany, Anna Duczová, H. Kráľová, Marek Kalúz, V. Zálužie, Roman Margetin, Rišňovce, Imrich Valent, Hosťovce, Maroš Papp, Sereď, Dávid Jancsó, Vlčany, Štefan Labdík, Lužianky
28 - Katarína Spišáková, Ľudovít Konečný, Štefan Bede, Mária Sýkorová, Ľuboš Fuska, Vladimír Sásik, Ľudovít Kováč, Eduard Szabo, Juraj Vencel, Michal Motúz, Nitra, Peter Paulis, M. Vozokany, Tibor Lisý, H. Ohaj, Emil Dubec, Žikava, Veronika a Filip Deákoví, Sľažany, Štefan Hudec, Lužianky, Radoslav Gažo, Golianovo, Miloš Bédi, Patrik Finta, Jarok, Ľubomír Sako, Kolíňany, Dominik Lenghard, Lenka Lahučká, Čakajovce, Tibor Bene, D. Obdokovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Štefan Valovič, Rišňovce, Ľubor Kajaba, Ivanka, Miroslav Močol, Alekšince, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Marián Mateička, Behynce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Zdeno Zbojek, Miroslav Kucharovič, Sereď, Vlado Matušica, Hájske, Rudolf Krajinčák, Matúš Vajzer, Báb, Marcel Pánis, D. Krškany, Michal Strieška, Nevidzany
27 - Martin Lyžičiar, Boris Grežo, Juraj Náhlovský, Dušan Letko, Milan Gráf, René Daniš, Miloš Sýkora, Edo Tomek, Lenka Gažová, Ivan Buchala, Vladimír Papp, Jozef Nosian, Juraj Drgoňa, Mária Königová, Jozef Lenghart, Jozef Svitač, Eduard Minárik, Ivan Bobuš, Peter Solčianský, Patrik Laca, Richard Magušín, Nitra, Miroslav Vojtek, Juraj Vojtek, Anton Ďuriš, Elena Struhárová, Vráble, Kristína Kováčová, Lovce, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Baťala, Žitavany, Ivan Tabaček, T. Nemce, Viliam Matejov, Patrik Pacher, Ľubomír Novota, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Július Benko st., Šaľa, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ladislav Babóti, Vlčany, Jozef Kuzmický, Imrich Guzmický, Ivanka, Dušan Béder, V. Lapáš, Milan Molnár, Anton Molnár, P. Kesov, Martin Hraška, N. Sady, Katarína Kepková, N. Zámky, Peter Ivančík, Koniarovce, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Andrej Baláž, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Juraj Minárik, Obyce, Ivan Remeň, N. Streda, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Július Galo, D. Krškany
26 - Ivan Magdolen, Jozef Minárik, Daniel Tasáry, František Benc, Pavel Smutný, Stanislav Billik, František Hrnčiar ml., Michal Lauko, Marek Varga, Jozef Prešinský, Ľubomír Bartakovič, Martin Kuchar, Jozef Boďo, Jozef Kóša, Iveta Dubeňová, Ernest Szombath, František Grom, Jozef Paulík, Marek Korec, Belo Gombik, Nitra, Peter Čepček, Tibor Szekér, Z. Moravce, Marek Sklenár, Milan Lazan, Ján Martinek, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Ivan Bakyta, Jarok, Marián Piterka, Svätoplukovo, Ján Rigler, Bratislava, Pavol Macho, Andrej Židík, Gabriela Fikselová, Výčapy-Opatovce, Peter König, Ivanka, Marián Kučera, Podhorany, Ján Jambor, Jozef Horňák, Rišňovce, Daniel Mako, Milan Bíro, Čakajovce, Juraj Német, D. Lefantovce, Ľudovít Brath, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Alexandra Gálová, Žirany, René Scheer, Kolíňany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Milan Kubala, Martin Földeši, Sereď, Filip Dobiaš, Čeľadice, Štefan Mravík, Pavel Babiak, Žitavany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Andrea Kutaková, Tibor Bugár, Tomášikovo, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Zoltán Jancsó, Vlčany, Jaroslav Dvorský, Pata, Štefan Račko, Margita Pánisová, Mário Pánis, Vlado Romanovský, D. Krškany, Jozef Brieška, T. Nemce
25 - Ján Doboš, Michal Bíro, Peter Matuškovič, Ľubica Tasáryová, Peter Kardoš, Jozef Moder, Barbora Mináriková, Matúš Dillhoff, Peter Mateička, Štefan Zabák, Peter Krajanec, Jozef Hudec st., Roman Sýkora, Igor Galovič, Štefan Matesko, Imrich Ručkay, Ladislav Skalický, Štefan Pénzeš, Igor Drotár, Zuzana Vencelová, Nitra, Radoslav Bajnek, Ján Frajtík, Vráble, Michal Brédik, Tajná, Florián Penzeš, H. Ohaj, Jozef Roško, Dyčka, Jozef Paukov, Mário Ferenc, Z. Moravce, Natália Gregorová, Matej Kuzmický, Ján Vaško, Ivanka, Jozef Sklenár, Štefan Novák, Róbert Ščepka, Gabriel Odráška, Milan Bekéni, Šaľa, Peter Palka, Daniel Ballay ml., Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Milan Fúska, Ivan Ďurický, Branč, Ľubomír Martišovič, Martin Račko, D. Krškany, Jozef Kubáň, Alekšince, Gustáv Molnár, P. Kesov, Peter Vranský, Peter Debnár, Zbehy, Milan Šlosár, Ivan Mareček, Čab, Jozef Rehuš, Rišňovce, Juraj Dubeň, Lehota, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jana Gálová, Žirany, Gabriel Chrenko, Milan Mišák, V. Dolina, Jozef Borbély, V. Cetín, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Gabriel Fazekaš, Neded, Ján Wesolowski, Hlohovec, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Tibor Tóth, Žihárec, Vladimír Majerčík, Sľažany, Jozef Labuda, Solčany, Miroslav Slovák, D. Streda, Jozef Török, Pata, Peter Žitňanský, Topoľčany, Vladimír Urban, Hájske, Marián Holý, Levice, Rastislav Kazík, Topoľčianky, Štefan Dubnička, Váhovce, Juraj Melišek, Vinodol
24 - Michal Garay, František Trnka, Eugen Németh, Tatiana Kucharová, Eva Pappová, Roman Marci, Juraj Holták, Ľubomír Ballay, Bohumil Labuda, Ján Ehrenhold, Miroslav Fábry, Martin Peniaško, Anton Lacuška, Vladimír Nemšovský, Nitra, Peter Fáber, M. Vozokany, Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Strieška, Nevidzany, Ľuboš Modzga „Šuker“, Jozef Hoppan, Ladislav Nagy, Vráble, Lenka Kunkelová, Emília Káčerová, Z. Moravce, Kristína Králiková, Zbehy, Miloš Hrúzik, Hosťovce, Lucia Gunišová, Choča, Ivan Mrázik, Čeľadice, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Bobok, Volkovce, Timea Meszárosová, Marek Mrllák, Marián Kopáčik, Peter Hipp, Juraj Csirik, Šaľa, Boris Mesároš, Lehota, Ivan Tóth, Čakajovce, Peter Kluka, Lapáš, Milan Minarovič, Behynce, Ivan Berec, Lužianky, Filip Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Juraj Bárek, Žirany, Tibor Šmitala, Čab, Marek Sabo, Rumanová, Michal Čery, Jelenec, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Juraj Segíň, Sľažany, Štefan Páleník, Prílepy, Stanislav Packa, Močenok, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Andrea Hašuľová, Dvorníky, Štefan Kúsek, Hostie, Tibor Karácsony, Váhovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Ján Gajdoš, N. Streda, Pavol Bradáč, Golianovo, Zuzana Józsová, Igor Tkáč, Sereď, Gabriel Molnár, Galanta, Beáta Hladká, Alekšince
23 - Erich Schober, Vlastimil Ábela, Anton Černý, Vladimír Mada, František Bojda, Štefan Kollárik, Ján Hnilica, František Tomek, Ivan Kozár, Martin Krajčír, Anton Lieskovský, Ľudovít Laca st., Milan Ružička, Roman Trnkus, Karol Ryba, Pavol Krajčo, Ľubomír Turňa, Dionýz Pecháček, Nitra, Imrich Struhár, Jozef Bajnek, Jozef Joniak, Vráble, Július Vodný, Babindol, Miloš Lukniš, Hosťovce, Ján Školník, Z. Moravce, František Sabo, Vinodol, Ladislav Kéry, Volkovce, Ľubor Goldbecher, Peter Lehocký, Tibor Odráška, Juraj Volčko, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Rudolf Kozma, D. Štitáre, Imrich Gregor, Jelenec, Marek Tvrdoň, Jozef Gál, Žirany, Ján Jacsa, Žihárec, Matúš Mošať, Ivanka, Vojtech Čulák, Koniarovce, Ján Dekan, Velčice, Alica Ševčíková, Solčany, Štefan Varga, Topoľnica, Zuzana Pechová, Beladice, Bohuš Baják, Lužianky, Marek Greguš, Čakajovce, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Celestín Berecz, Daniel Lörincz, Branč, Jozef Bosák, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Alojz Jenis, Žitavany, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Ladislav Páleník, Topoľčany, Marek Šulák, Šintava, Zoltán Židík, Ladice, Miroslav Javor, Vladimír Miklošík, Sereď, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Peter Frančík, V. Cetín, Peter Hamerlik, Jelka
22 - Lukáš Lyžičiar, Dezider Zaujec, Jozef Viskup, Jarmila Saidová, Marián Barta, Lukáš Bartakovič, Milan Vörös, Anton Ďurech, Ľuboš Lacina, Jaroslav Andrášik, Milan Borovský, Nitra, Peter Záhorský, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Jozef Malý, Viliam Félis, Vráble, Jakub Kunkel, Z. Moravce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Vladimír Malý, František Šutka, Č. Kľačany, Martin Kormoši, Margita Kališová, Anton Uher, Peter Zeleňák, Adam Novák, Róbert Sedlák, Martina Hippová, Pavel Mihálik, Šaľa, Juraj Sabo, Filip Marinov, Rumanová, Ronald Frkala, Štefan Straňák, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Milan Roman, Čab, Vlado Jánošík, D. Krškany, Jozef Štefák, Rišňovce, Stanislav Pacher, Sľažany, Jozef Šebík, Milan Augustín ml., Topoľčianky, Emil Šatan, Vozokany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Miroslav Borbély, Jelenec, Pavel Dojčar, Báb, Alexander Repta, Branč, Katarína Pálková, Jarok, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Milan Javor, Šintava
21 - Ľuboš Baranec, Juraj Hrnčár, Oľga Tomeková, Jakub Laca, Ivan Dominka, Boris Kašuba, Marián Červenka, Ján Barát, Ľubomír Kiesel, Nitra, Ján Antalík, Katarína Malá, Ladislav Szöke, Vráble, Boris Boďo, Tajná, Ľubica Striešková, Nevidzany, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Vincent Káčer, Z. Moravce, Jozef Štefek, Čeľadice, Vlastimil Záhon, Imrich Maťo, Golianovo, René Vincze, Jozef Kučera, Marián Slabecius, Šaľa, František Laczko, Tešedíkovo, Miroslav Senneš, Močenok, Jozef Szombath, Pohranice, Anton Čurgali, Mojmírovce, Roman Guzmický, Vladimír Tasáry, Ivanka, Anton Berecz, Branč, Martin Kornutij, Anton Andrášik, V. Zálužie, Igor Horňáčik, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Emil Rusnák, Beladice, Dušan Šóš, Zbehy, František Andraško, Jelenec, Vojtech Mládek, Podhorany, Peter Šranko, D. Obdokovce, Ľubomír Kollár, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Marta Záhorská, František Margetin, Rišňovce, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, František Pribela, Šintava, Dávid Slíž, Norbert Adamča, Sereď, Patrik Balogh, Selice, Roland Juhos, Trstice, Ivan Chlebák, D. Štitáre, Peter Zubčák, Hruboňovo, Helena Bartošová, D. Krškany
20 - Deniska Révayová, Erik Viskup, Pavol Hrnčár, Róbert Rumančík, Roman Němec, Juraj Chudiak, František Imre, Ľudovít Laca ml., Miroslav Račko, František Filo, Lukáč Karlubík, Nitra, Štefan Tóth, František Kausek, Klasov, František Kunkel, Anton Valo, Juraj Minár, Z. Moravce, Jana Dudonová, Miloš Remenár, Sereď, Slavo Kališ, Jozef Baláž, Tomáš Csányi, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Róbert Ozorovský, Gáň, Tibor Križovič, Levice, Miloš Gál st., Žirany, Henrich Richter, Bratislava, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Roman Ražný, Čeľadice, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Karol Čurgali, Mojmírovce, Martin Jurík, Čakajovce, Zsolt Király, Č. Voda, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Pavol Kuna, Výčapy-Opatovce, Martina Segíňová, Sľažany, Peter Chlup, T. Mlyňany, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Kamil Popelka, Hájske, Štefan Bako, Močenok, Milan Strapko, Beladice, Ronald Kontár, H. Saliby, Miroslav Hladký, Alekšince
19 - Miroslav Mada, Richard Miškovič, Július Petrík, Juraj Chovanec, Ján Šiška, Mário Šándor, Jozef Klučár, Nitra, Ivana Kunkelová, Z. Moravce, Eduard Liko, Ivanka, Marián Titka, Jozef Danada, Šaľa, Jozef Repa, Prílepy, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Patrik Čepček, Žitavany, Zoltán Múčka, V. Úľany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Alojz Rajtar, Anna Pacherová, Sľažany, Adam Konde, N. Hrnčiarovce, Rudolf Matušica, Pata, František Balogh, Selice, Ľubomír Mikula, Lehota, Milan Greguš, Juraj Mikuš, Zbehy, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Michal Borovský, H. Saliby
18 - Miroslav Raček, Marcela Holtáková, Eduard Szabó ml., Ján Kmeťo, Richard Vnučko, Nitra, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Filip Vašíček, Vráble, Marek Lahučký, Z. Moravce, Štefan Žarnócay, Miroslav Mandák, Šaľa, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ladislav Székelyi, Branč, Martin Bogyo, T. Mlyňany, Miroslav Dávid, Bratislava, Dušan Švehla, Sereď, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Július Bíro, V. Zálužie, Viliam Čulík st., Machulince, Ján Lipovský, Báb, Miroslav Fúska, Rišňovce
17 - Róbert Baláži, Rastislav Švec, Vladimír Kompas, Jozef Gažo, František Hrnčiar st., Peter Šiller, Oľga Pintérová, Radoslav Ollík, Nitra, František Šabo, Obyce, Juraj Garay, M. Cetín, Vojtech Mládek st., Podhorany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Miroslav Szlamka, Váhovce, Gašpar Gál, Žirany, Ján Hotový, N. Sady, Mária Kunkelová, Z. Moravce, Dominik Tkáčik, Ivanka, Radovan Martinek, Šaľa, Denis Marcinkech, Vinodol, Jozef Bábin, Palárikovo, Jozef Vrana, Melek, Karol Bujalko, Vráble
16 - Táňa Rumančíková, Lukáč Tomiš, Igor Kotora, Peter Bezák, Dáša Račková, Nitra, Viktor Németh, Jozef Andel, Vráble, Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Martin Kratochvíl, Žitavce, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Natália Kozmová, Branč, Zoltán Vass, Baloň, Janka Gálová, Žirany, Marián Ešše, Výčapy-Opatovce, Tibor Berec, V. Lapáš, Karina Karáčová, Jelenec, Norbert Zsigmond, N. Život, Jozef Barát, Topoľčany, Ján Marták, Choča, Marek Adamča, Sereď, Pavol Štefek, V. Dolina, Ján Argyusi, Neded, Tibor Glovenský, Košúty, Norika Račková, Terézia Račková, Ivanka
15 - Laco Ištokovič, Ingrid Reptíková, Nitra, Tomáš Križovič, Levice, Peter Behúl, Lužianky, Peter Macháč, Rišňovce, Vojtech Szöke, V. Cetín, Ján Sikoriak, T. Nemce, Marián Kováč, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Marek Sokol, Šaľa, Margita Pavelková, Golianovo
14 - Matúš Vrábel, Lužianky, Róbert Stanovič, Výčapy-Opatovce, Irena Peťková, Z. Moravce, Lenka Reptová, Branč
13 - Michal Lichtner, Dodo Havetta, Jana Marciová, Nitra, Karol Blažovič, Štefan Peťovský, Katarína Vlčeková, Lužianky, Jozef Watter, Rišňovce, Peter Sárkány, H. Borša, Peter Ambrózy, Selice, Marek Orlíček, Cabaj, Štefan Macek, Vinodol, Ladislav Šóki, Diakovce, Lukáš Valent, Hosťovce
12 - Peter Peciar, Anton Dano, Peter Orban, Nitra, Erik Evetke, Dyčka, Martin Páleník, Z. Moravce, Mário Dobiaš, Velčice, Jaroslav Valo, T. Nemce, Kristína Líšková, Branč, Imrich Drozdák, Babindol, Miroslav Krajčík, Komjatice
11 - Andrej Repta, Branč, Tomáš Straňák, Šaľa
10 - Jozef Nedelka, Ivan Ševčík, Nitra, Jozef Lámoš, Jozef Bernáth, Jarok, Dominika Štefeková, Čeľadice
9 - Dominika Čurgaliová, Lenka Sýkorová, Nitra, Ján Slíž, Beladice, Vladimír Gombáš, Močenok, Marek Marcinkech, Vinodol, Rudolf Matejov, Skýcov
8 - Michal Kaplán, Č. Hrádok, Štefan Guzmický, Mariana Letková, Nitra, Marek Hlava, Praha, Patrik Tirol, Komjatice, Terézia Borčinová, Z. Moravce, Jozef Švihorík, Báb, Vojtech Mesároš, Lehota
7 - Ladislav Dvorský, Vráble, Anton Bábik, Rumanová, Róbert Bačinský, Pavel Puobiš, Nitra, Nikolas Ravasz, V. Cetín, Róbert Koprda, Čeľadice, Jozef Braun, Šaľa, Gregor Czakó, N. Hrnčiarovce
6 - Dušan Kopačka, Ján Šutka, Z. Moravce, Tibor Wesolovski, Hlohovec, Vladimír Klačman, Michal Kolár, Eduard Račko, Nitra, Martin Tesár, D. Krškany, Vladimír Varga, Rišňovce, Ivan Frajka, Zlaté Moravce
5 - Milan Mózeš, Z. Moravce, Eva Gregorová, Jelenec, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Ján Laca, D. Obdokovce, Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Štefan Popelka, Hájske, Daniel Antal, Čechynce, Roland Bárek, Žirany, Igor Dubeň, Dušan Koszorú, Nitra, Miroslava Bajneková, Vráble, Ladislav Bencz, N. Hrnčiarovce
4 - Peter Ťuťuris, Vráble, Tibor Gašparovský, N. Zámky, Rudolf Macho, Kolíňany, Martin Rus, Lukáčovce, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Martin Florek, Vojtech Porubský, D. Krškany, Jozef Filo, Mojmírovce, Ľudovít Szullö, Galanta, Ľuboš Burda, Vladimír Kišš, Matej Havran, Maroš Karas, Ladislav Fazekaš, Nitra, György Jakubecz, Peter Lenárt, H. Saliby, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Štefan Kopčan, N. Sady, Michal Fedor, Levice, Jozef Lukniš, Topolčianky, Jana Sklenárová, Saľa
3 - Ivan Magdolen, Janíkovce, Patrik Palka, Peter Michalka, Danko Stano, Mária Kóšová, Anna Gombiková, Nitra, Patrik Šarközy, Vinodol, Katarína Bakošová, V. Úľany, Ladislav Szórád ml., Žirany, Milan Michalko, Erika Vystavelová, Šaľa, Matúš Klučiar, Marta Peťková, Z. Moravce, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Jozef Raustein, Močenok
2 - Marek Kováč, Čifáre, Marek Franko, Jozef Rehák, Šaľa, Michal Adamča ml., Sereď, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Peter Lidik, D. Obdokovce, Emília Malá, Vráble, Jozef Plesnivý, Z. Moravce
1 - Viliam Čulík, Machulince, Ľuboš Behúl, Lužianky, Štefan Sedlák, Šaľa, Peter Krajčo, Nitra, Marek Lehocký, Z. Moravce
0 - Michal Buranský, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

Víťazom 6. kola je Štefan Finta z Jarku, ktorý trafil až 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Steiger.

Ak vám nesedí počet bodov, zavolajte 0905 550 775, alebo napíšte na martin.kilian@petitpress.sk, prekontrolujeme váš tiket.

Tipérov zdravia JAKUB TAKÁČ a MARTIN KILIAN

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Štúdium, ktoré sadne
  2. Získaj náskok pred štartom
  3. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme
  4. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  5. FIIT – vedomosti, ktoré majú zmysel
  6. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  7. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou
  8. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  9. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov
  10. Petit Press a RegioMedia rozbiehajú spoločný predaj v regiónoch
  1. 26 years of providing you with essential information
  2. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  3. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou
  4. Tieto farmy dávajú prácu domácim. A podporujú región
  5. Cirkevné gymnázium v Snine patrí medzi najlepšie v kraji
  6. O2: Mentálne zdravie zamestnancov je pre nás veľkou prioritou
  7. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  8. Varso Tower od HB Reavis je najvyššou budovou v EÚ
  9. Dáma s pávím pierkom
  10. Slovensko zasiahla vlna nárastu dopytu po produktoch na kĺby!
  1. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 23 086
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 13 014
  3. Séria dvoch príloh: Angličtina nielen pre maturantov 10 494
  4. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto! 10 008
  5. V sobotu do bezpečného Ománu so zľavou 486 eur 8 326
  6. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje 7 639
  7. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte 7 137
  8. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov 6 017
  9. Príbeh Patrika Tkáča a J&T, Lidl verzus Tesco a investičné tipy 5 524
  10. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť 5 065
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Ponuku na výjazdové MOM obce z okresu Nitra odmietli. Museli by doplácať. Ministerstvo žiadajú, aby upravilo podmienky.

1 h
Antonín Stavjaňa.

Čo povedal tréner po prehre 1:3 na východe?

12 h
Po tomto páde ex-Nitrana Balaja (na zemi) pri Regäselovi (vo výskoku) zapískal rozhodca Očenáš penaltu pre FC ViOn, ktorá v kontexte s ďalšími udalosťami nesedela domácemu trénerovi Petrovi Lérantovi (v čiernom).

Tvrdé slová na tlačovke – trénerovi Nitry sa vonkoncom nepáčila penalta, akou FC ViOn potvrdil historický skok do nadstavby o titul.

27. feb
Snímka z duelu Vrábeľ s Galantou. Celkom vpravo domáci kapitán Dávid Hamar.

MY Nitrianske noviny pokračujú v seriáli Futbalový bonzáčik. Tentoraz sme prevetrali kabíny treťoligistov, presnejšie deviatich mužstiev z regiónu.

26. feb

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Muž, ktorý sa stal maskotom mesta pod Urpínom, mal 63 rokov.

27. feb

Testovanie pokračuje aj v nedeľu.

27. feb

Niektoré obce v okrese Topoľčany nezachytili ani jedného pozitívneho. V meste Topoľčany je miera pozitivity na odberových miestach zriadených mestom 0,527%.

13 h

Osadili dôležitý prvok, cyklomost.

18 h

Už ste čítali?