Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Šláger bez gólov, Čechy hokejovo

23. KOLO: Lipová – Bruty 2: 0 (2:0), Väčšinu zápasu mali prevahu domáci, ktorí ju vyjadrili už do prestávky dvoma gólmi. Hostia pricestovali na zápas bez niekoľkých svojich opôr a tak prakticky iba dvakrát ohrozili domácu bránu. Na lepší výsledok ako prijateľnú prehru hostia jednoducho nemali.
Komoča – Radava 3:1 (2:1), Tóth, Vadrna, Szabó – Ďatko. Domáci pod vedením nového trénera boli po všetkých stránkach lepším mužstvom. Vedenie pre seba získali už do prestávky, pričom nevyužili ešte rad dobrých gólových príležitostí. Po zmene strán mala Komoča naďalej prevahu, ktorú vďaka menšej koncentrácii v zakončovaní dokázala vyjadriť len jedným gólom.
Kolta – Vlkas 0:0, Napriek bezgólovému výsledku videli prítomný diváci veľmi kvalitný futbal z oboch strán. Mužstvá presvedčili, že právom patria medzi popredné celky tejto súťaže. Obecenstvo napriek tomu, že gól nevidelo odchádzalo zo zápasu spokojné.
Černík – Podhájska 1:1 (0:0), Horský – Magda. Vyrovnaný zápas, ktorý sa vyznačoval veľkou bojovnosťou na obidvoch stranách. Gólový účet obstarali mužstvá v záverečnej päťminútovke, keď hostia vyrovnávali až v poslednej minúte. Remíza je podľa celkového priebehu zápasu spravodlivá.
Maňa – Salka 0:5 (0:4), Dajcs 5 (1 z 11 m). O výsledku rozhodli všestranne lepší hostia už d o prestávky. Proti neškodným domácim hru po zmene strán už len kontrolovali. Autorom všetkých gólov hostí bol strelecky disponovaný Dajcs.
Čechy - Dvory B 8:4 (5:1), Lapčík 2, Poláček 2, Ulický 2, Ďurica, Bohuš – Holub ml. 2, Legutka, Zauška. Rýchly gól hostí akoby pokropil domácich živou vodou. Tí ešte do prestávky spustili na hosťujúcu bránu doslova uragán a získali tak rozhodujúci náskok. Po zmene strán sa hralo uvoľnene a góly tak padali na obidvoch stranách. O víťazstve domácich však už nebolo pochýb.
13. Radava 21 3 5 13 29:72 14 (-16)
K. Sek vystúpil zo súťaže, Dvorom B, Podhájskej a Radave odrátajú 3 body.
ROMAN GULIŠ

1. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  2. Home (ale aj) Office
  3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  7. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  8. Zelená Bratislava
  9. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  10. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  1. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Zelená Bratislava
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  5. Ruža zmeny
  6. Úpravy automobilov pre ZŤP
  7. No Finish Line v Bratislave sa presúva do virtuálneho priestoru
  8. Mladí ľudia vstupujú do druhého piliera už aj cez internet
  10. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  10. Budúcnosť v digitále je plná žien. V čom majú pred mužmi navrch? 8 610

Nakazený hokejista Nitry: Niektorí nemajú žiadne príznaky, ale mňa to riadne potrápilo

Tanec na mínovom poli zranení, zlej formy a nákazy vydržal Nitranom iba (alebo skôr až?) štyri kolá. Večerná správa hovorí, že drvivá väčšinu tímu má koronavírus.

Stále svitá šanca, že hokejisti Nitry cez víkend nastúpia.

Bali ako v raji. Ako Šípoš premýšľal pri penaltách?

Nitru odpálil Nitran, vionisti natiahli šnúru

Líder Zlatých Moraviec Filip Balaj (vpravo) dal Nitre svoje prvé ligové góly v živote, v sobotu ich strelil toľko (3), čo v predošlých 9 kolách dokopy.