Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Líder pustil doma všetky body, kanonáda Kršáka

24. KOLO: Úľany nad Žitavou - Veľký Kýr 3:2 (1:1), 40. Mikla (11 m), 59. Sádovský, 66. Matlúch – 38. Vass, 86. B. Bátora. Vo veľmi dobrom stretnutí šli do vedenia hostia, ale domácim sa podarilo o dve minúty vyrovnať. Druhý polčas mali navrch Úľany a dvoma gólmi strhli vedenie na svoju stranu. Hostia ešte znížili, ale na viac im už nezostal čas.

Rastislavice - Šurany B 2:2 (0:2), 49. Hlavatý, 84. Vida – 18. Porubský, 45. Révay. Domáci hrali v prvom polčase katastrofálne, akoby im ani nešlo o záchranu v súťaži. Hostia toho využili na dvojgólové vedenie. Po zmene strán nastúpili domáci ako vymenení. Pomohli im aj zmeny v zostave a zaslúžene vyrovnali. V záverečnej päťminútovke mali Rastislavice ešte tri tutovky, ale ani jednu z nich nevyužili.

Kmeťovo – Svodín 8:0 (1:0), 54., 64., a 90. Zúbek, 68. a 72. D. Švec, 35. Bagala, 83. Kačák, 85. Konkol ( 11 m). Hostia statočne odolávali technickej hre domácich iba do prestávky. V druhom polčase odišli hlavne kondične a tak umožnili domácim z chuti si zastrieľať.

Semerovo – Trávnica 6:0 (4:0), 7., 10., 29. 46., 90. Kršák – 15. Bujdák. V Semerove sa hralo 90 minút na jednu bránu. Hostia pôsobili veľmi unaveným a odovzdaným dojmom. Svedčí o tom aj poltucet gólov v ich bráne, pričom domáci ešte rad dobrých šancí premárnili.

Bešeňov – Jasová 2:4 (1:2), 34. Kušnierik, 65. Ivan – 39. a 51. Jankovič, 41. Schiffel, 76. Szöke. Domáci nastúpili na stretnutie s viacerými náhradníkmi, čo sa negatívne prejavilo na ich hre. Hostia hrali na rýchle brejky, ktoré boli veľmi účinné. V druhom polčase aj obrana Jasovej pracovala veľmi dobre a tak si hostia víťazstvo ubránili.

Dolný Ohaj – Mojzesovo 1:3 (1:2), 25. Augustín – 13. Preložník, 23. Hoppan, 72. Lorenc. Domáci sa s veľkou vervou pustili do svojho súpera, ale svoje šance nevyužili. Hostia hrozili najmä po rýchlych brejkoch, v ktorých mal najmä prsty nebezpečný Hoppan. V druhom polčase hostia vyčkávali na svoju príležitosť a svoje senzačné víťazstvo si poistili.

Štúrovo B – Strekov 0:3 (0:2), 22. Ivanics, 38. Kováč, 65. Izsák. Hostia boli počas celého zápasu všestranne lepším mužstvom. Po zmene strán vedomí si svojho vedenia hru iba kontrolovali. Domáci im veľa starostí nenarobili a tak je presvedčivé víťazstvo Strekovčanov zaslúžené

12. Svodín 24 8 3 13 32:65 27 (-9)
13. Rastislavice 24 7 5 12 39:47 26 (-10)

5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  9. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  2. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  5. Hygge ako životný štýl
  6. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 968

Vyzbierané veci doručili na jednotlivé Covid oddelenia nitrianskej nemocnice.

2 h

Miera pozitivity bola výrazne vyššia ako v krajskom meste.

2 h
Adam Dauda v piatok odkorčuľoval bezmála 14 minút v treťom útoku Nitry.

Nebola pravda, že som sa nechcel vrátiť, odkázal šikovný center a po 59 dňoch sa zase zjavil v útoku Nitry.