Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

39 - Jozef Hudec ml., Nitra, Jozef Kutak, Jarok; 38 - Peter Frajka, Z. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Marián Móri, Šaľa, Ľudovít Čelinák, Golianovo

Správne tipy 7. kola
B. Bystrica - FC Nitra 0:3 2
Dun. Streda - Slovan ---------
Jasl. Bohunice - Nitra B 3:3 X
Močenok - Veľký Meder 1:1 X
Kráľová n/V. - Janíkovce 1:0 1
Rišňovce - Ivanka 1:2 2
Dyčka - Golianovo 0:4 2
ViOn C/Hostie - Machulince 1:4 2
Báb - Žihárec 0:1 2
Šoporňa - Matúškovo 1:0 1
Galanta B - Vinohrady 1:3 2

Poradie po 7. kole
39 - Jozef Hudec ml., Nitra, Jozef Kutak, Jarok
38 - Peter Frajka, Z. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Marián Móri, Šaľa, Ľudovít Čelinák, Golianovo
37 - Táňa Tomeková, Ivan Eliaš, Nitra, Peter Vrabec, Čakajovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Patrik Dubnička, Váhovce
36 - Pavol Kozma, Branč, Libor Vinkler, Šaľa, Imrich Hrdlica, Milan Nagy, Nitra, Peter Matulník, N. Sady, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Janka Tichá, Palárikovo, Štefan Finta, Jarok
35 - Milan Augustín st., Topoľčianky, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jana Jašiková, Šaľa, Andrej Maťo, Jarok, Ladislav Čekey, Pohranice, Miroslav Zverka, Milan Lacina, Nitra, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Anna Duczová, H. Kráľová
34 - Peter Sádovský, Melek, Peter Páleník, Prílepy, Mikuláš Pintér, Branč, Štefan Bede, Dušan Tirol, „Kofi“ Kováč, Ján Hudec, Marián Grman, Lenka Nevinová, Michal Motúz, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Marián Strečka, Topoľčianky, Viktor Balko, Lužianky, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Roman Kutak, Tomášikovo, Marek Kalúz, V. Zálužie, Maroš Papp, Sereď
33 - Peter Paulis, M. Vozokany, Jozef Šabo, Žitavany, Emil Dubec, Žikava, Pius Hajdák, Milan Gráf, Mária Königová, Roman Marci, Peter Bíro, Patrik Laca, Nitra, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Marián Mateička, Behynce, Ladislav Vašek, Branč, Zdeno Zbojek, Sereď, Roman Margetin, Rišňovce, Imrich Valent, Hosťovce, Oľga Račková, Július Galo, D. Krškany
32 - Juraj Vojtek, Vráble, Martin Lyžičiar, Norbert Bordáš, Adriana Šišková, René Daniš, Matúš Dillhoff, Lenka Gažová, Jozef Lenghart, Ivan Bobuš, Štefan Piterka, Nitra, Veronika a Filip Deákoví, Sľažany, Július Benko st., Šaľa, Marián Piterka, Svätoplukovo, Lenka Lahučká, Milan Bíro, Čakajovce, Tibor Bene, D. Obdokovce, Andrej Švihorík, Rudolf Krajinčák, Matúš Vajzer, Báb, Miroslav Močol, Alekšince, Peter Ivančík, Koniarovce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Emanuel Maňúch, Žirany, Juraj Minárik, Obyce, Vlado Matušica, Hájske, Ivan Remeň, N. Streda, Pavel Babiak, Žitavany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Dávid Jancsó, Vlčany, Patrik Finta, Jarok, Michal Strieška, Nevidzany
31 - Jakub Vojtek, Jozef Joniak, Vráble, Tibor Lisý, H. Ohaj, Peter Rajnoha, Patrik Pacher, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Michal Bíro, Ľudovít Konečný, Dušan Letko, František Benc, Edo Tomek, Ľuboš Fuska, Marek Varga, Jozef Nosian, Iveta Dubeňová, Ernest Szombath, Jozef Svitač, Eduard Szabo, Juraj Vencel, Nitra, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Timea Meszárosová, Milan Bekéni, Šaľa, Štefan Hudec, Štefan Labdík, Lužianky, Jozef Kuzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Radoslav Gažo, Golianovo, Dominik Lenghard, Daniel Mako, Čakajovce, Anton Molnár, P. Kesov, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Katarína Kepková, N. Zámky, Milan Kubala, Martin Földeši, Miroslav Kucharovič, Sereď, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Ján Wesolowski, Hlohovec, Jozef Török, Pata, Gabriela Fikselová, Výčapy-Opatovce, Tibor Bugár, Tomášikovo, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Marcel Pánis, D. Krškany, Juraj Melišek, Vinodol, Jozef Brieška, T. Nemce, Július Bíro, V. Zálužie
30 - Miroslav Vojtek, Anton Ďuriš, Vráble, Boris Grežo, Ivan Magdolen, Michal Garay, Daniel Tasáry, Juraj Náhlovský, Jozef Moder, Pavel Smutný, Mária Sýkorová, Michal Lauko, Vladimír Sásik, Ivan Buchala, Juraj Drgoňa, Martin Kuchar, Jozef Kóša, Juraj Holták, Ľudovít Kováč, Peter Krajanec, Peter Solčianský, Jozef Paulík, Nitra, Peter Strieška, Volkovce, Peter Čepček, Tibor Szekér, Viliam Matejov, Z. Moravce, Jozef Baťala, Žitavany, Ivan Tabaček, T. Nemce, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Ladislav Babóti, Vlčany, Marián Kopáčik, Šaľa, Dušan Béder, V. Lapáš, Matej Kuzmický, Ivanka, Gustáv Molnár, Milan Molnár, P. Kesov, Miloš Bédi, Jarok, Miriama Zborovanová, Golianovo, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Štefan Valovič, Jozef Horňák, Rišňovce, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ivan Ďurický, Branč, Filip Dobiaš, Čeľadice, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Štefan Dubnička, Váhovce, Jaroslav Dvorský, Pata, Peter Zubčák, Hruboňovo
29 - Radoslav Bajnek, Elena Struhárová, Vráble, Jozef Paukov, Mário Ferenc, Ján Školník, Z. Moravce, Ján Doboš, Peter Matuškovič, Katarína Spišáková, Jozef Minárik, Miloš Sýkora, Anton Lieskovský, Vladimír Papp, Tatiana Kucharová, Jozef Boďo, Ľudovít Laca st., Eduard Minárik, František Grom, Roman Sýkora, Milan Ružička, Imrich Ručkay, Igor Drotár, Marek Korec, Vladimír Nemšovský, Zuzana Vencelová, Nitra, Jozef Sklenár, Milan Lazan, Šaľa, Peter Palka, Jozef Bosák, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Ivan Bakyta, Jarok, Ľubomír Martišovič, Martin Račko, Štefan Račko, Margita Pánisová, Mário Pánis, D. Krškany, Peter Kluka, Lapáš, Ján Rigler, Bratislava, Pavol Macho, Andrej Židík, Výčapy-Opatovce, Imrich Guzmický, Peter König, Ivanka, Jozef Rehuš, Rišňovce, Juraj Német, D. Lefantovce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Jana Gálová, Žirany, Martin Hraška, N. Sady, Peter Debnár, Zbehy, René Scheer, Kolíňany, Gabriel Chrenko, Milan Mišák, V. Dolina, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Soňa Valentová, T. Mlyňany, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Labuda, Solčany, Miroslav Slovák, D. Streda, Vincent Komačka, Topoľčany, Andrea Kutaková, Tomášikovo, Rastislav Kazík, Topoľčianky, Miroslav Javor, Sereď, Beáta Hladká, Alekšince, Peter Hamerlik, Jelka
28 - Peter Fáber, M. Vozokany, Ján Kóssi, Čifáre, Florián Penzeš, H. Ohaj, Viliam Félis, Vráble, Jozef Roško, Dyčka, Miloš Hrúzik, Hosťovce, Ivan Mrázik, Čeľadice, Vlastimil Ábela, Vladimír Mada, Ľubica Tasáryová, František Bojda, Peter Kardoš, Stanislav Billik, Eugen Németh, František Tomek, Barbora Mináriková, Peter Mateička, Ján Ehrenhold, Igor Galovič, Miroslav Fábry, Štefan Matesko, Dionýz Pecháček, Richard Magušín, Nitra, Marek Sklenár, Ľubor Goldbecher, Peter Lehocký, Štefan Novák, Róbert Ščepka, Šaľa, Boris Mesároš, Juraj Dubeň, Lehota, Milan Fúska, Branč, Ivan Tóth, Marek Greguš, Čakajovce, Filip Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Milan Šlosár, Tibor Šmitala, Čab, Zuzana Pechová, Beladice, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Michal Čery, Jelenec, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Ľubomír Novota, Z. Moravce, Štefan Mravík, Žitavany, Tibor Tóth, Žihárec, Vladimír Majerčík, Sľažany, Tibor Karácsony, Váhovce, Peter Žitňanský, Topoľčany, Pavol Bradáč, Golianovo, Vlado Romanovský, D. Krškany, Milan Javor, Šintava
27 - Imrich Struhár, Jozef Bajnek, Jozef Hoppan, Ladislav Nagy, Vráble, Boris Boďo, Michal Brédik, Tajná, Lenka Kunkelová, Z. Moravce, Kristína Kováčová, Lovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, František Sabo, Vinodol, František Trnka, Štefan Kollárik, František Hrnčiar ml., Oľga Tomeková, Martin Krajčír, Jozef Prešinský, Eva Pappová, Ľubomír Ballay, Štefan Zabák, Jozef Hudec st., Bohumil Labuda, Roman Trnkus, Karol Ryba, Pavol Krajčo, Milan Vörös, Štefan Pénzeš, Jaroslav Andrášik, Belo Gombik, Nitra, Natália Gregorová, Ján Vaško, Ivanka, Ľubomír Bobok, Volkovce, Peter Zeleňák, Tibor Odráška, Marek Mrllák, Gabriel Odráška, Peter Hipp, Tatiana Sklenárová, Pavel Mihálik, Juraj Volčko, Juraj Csirik, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Jozef Kubáň, Alekšince, Anton Čurgali, Mojmírovce, Milan Minarovič, Behynce, Peter Vranský, Zbehy, Ivan Berec, Lužianky, Imrich Maťo, Golianovo, Ivan Mareček, Čab, Jozef Gál, Žirany, Stanislav Packa, Močenok, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Stanislav Pacher, Sľažany, Celestín Berecz, Daniel Lörincz, Branč, Ladislav Páleník, Topoľčany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Mário Slezák, Lukáčovce, Ján Gajdoš, N. Streda, Vladimír Urban, Hájske, Miroslav Borbély, Jelenec, Igor Tkáč, Sereď, Katarína Pálková, Jarok
26 - Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Ľuboš Modzga „Šuker“, Ján Frajtík, Vráble, Kristína Králiková, Dušan Šóš, Zbehy, Emília Káčerová, Z. Moravce, Lucia Gunišová, Choča, Jana Dudonová, Norbert Adamča, Vladimír Miklošík, Sereď, Martin Kormoši, René Vincze, Anton Uher, Šaľa, Ľuboš Baranec, Erich Schober, Ivan Kozár, Ľubomír Turňa, Anton Lacuška, Ladislav Skalický, Ján Barát, Nitra, Jozef Štefek, Roman Ražný, Čeľadice, Ladislav Kéry, Volkovce, Imrich Gregor, František Andraško, Jelenec, Marek Tvrdoň, Juraj Bárek, Žirany, Ján Jacsa, Žihárec, Ján Dekan, Velčice, Marián Kučera, Podhorany, Ján Jambor, Rišňovce, Alica Ševčíková, Solčany, Marek Sabo, Rumanová, Daniel Ballay, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Borbély, Peter Frančík, V. Cetín, Štefan Straňák, H. Kráľová, Juraj Segíň, Sľažany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Alojz Jenis, Žitavany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., František Šutka, Č. Kľačany, Andrea Hašuľová, Dvorníky, Marián Holý, Levice, Pavel Dojčar, Báb, Gabriel Molnár, Galanta, Zoltán Židík, Ladice, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Alexander Repta, Branč
25 - Peter Záhorský, Nová Ves n/Ž., Július Vodný, Babindol, Jozef Malý, Ladislav Szöke, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Lukáš Lyžičiar, Deniska Révayová, Erik Viskup, Anton Černý, Ján Hnilica, František Imre, Martin Peniaško, Ľuboš Lacina, Nitra, Jakub Kunkel, Z. Moravce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Miloš Lukniš, Hosťovce, Margita Kališová, Adam Novák, Róbert Sedlák, Tomáš Csányi, Ján Martinek, Martina Hippová, Jozef Danada, Šaľa, Miroslav Senneš, Močenok, Juraj Sabo, Filip Marinov, Rumanová, Matúš Mošať, Roman Guzmický, Ivanka, Anton Berecz, Branč, Milan Roman, Čab, Emil Rusnák, Beladice, Vlado Jánošík, D. Krškany, Jozef Galbavý, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Zoltán Múčka, V. Úľany, Gabriel Fazekaš, Neded, Emil Šatan, Vozokany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Marek Šulák, Šintava, Zuzana Józsová, Sereď, Patrik Balogh, Selice, Roland Juhos, Trstice, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor
24 - Vladimír Malý, Č. Kľačany, Juraj Hrnčár, Pavol Hrnčár, Dezider Zaujec, Jozef Viskup, Jarmila Saidová, Marián Barta, Ľubomír Bartakovič, Jakub Laca, Marián Červenka, Miroslav Račko, Anton Ďurech, Milan Borovský, Nitra, Vlastimil Záhon, Golianovo, Slavo Kališ, Marián Slabecius, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Miloš Gál st., Alexandra Gálová, Žirany, Ronald Frkala, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Martin Kornutij, V. Zálužie, Vladimír Tasáry, Ivanka, Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Štefák, Marta Záhorská, František Margetin, Rišňovce, Vojtech Mládek, Podhorany, Peter Šranko, D. Obdokovce, Štefan Páleník, Prílepy, František Pribela, Šintava, František Kausek, Klasov, Rudolf Matušica, Pata, Ľubomír Mikula, Lehota, Milan Augustín ml., Topoľčianky, Miroslav Hladký, Alekšince, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Ivan Chlebák, D. Štitáre, Helena Bartošová, D. Krškany
23 - Ján Antalík, Katarína Malá, Vráble, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Ľubica Striešková, Nevidzany, Jozef Baláž, Šaľa, František Laczko, Tešedíkovo, Vlasto Pokorný, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Róbert Rumančík, Roman Němec, Ivan Dominka, Ľudovít Laca ml., František Filo, Ľubomír Kiesel, Nitra, Vojtech Čulák, Koniarovce, Henrich Richter, Bratislava, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Anton Andrášik, V. Zálužie, Karol Čurgali, Mojmírovce, Martin Jurík, Čakajovce, Gabriel Galbavý, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Martina Segíňová, Sľažany, Adam Konde, N. Hrnčiarovce, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Štefan Bako, Močenok, Milan Strapko, Beladice, Dávid Slíž, Miloš Remenár, Sereď, Ronald Kontár, Michal Borovský, H. Saliby, František Balogh, Selice, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Dominik Tkáčik, Ivanka
22 - Viktor Németh, Vráble, Ivana Kunkelová, Vincent Káčer, Anton Valo, Z. Moravce, František Šabo, Obyce, Eduard Liko, Ivanka, Marián Titka, Miroslav Mandák, Radovan Martinek, Šaľa, Patrik Čepček, Žitavany, Lukáč Karlubík, Richard Miškovič, Dominik, Marcela Holtáková, Ján Kmeťo, Jozef Klučár, Nitra, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Zsolt Király, Č. Voda, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Jozef Barát, Topoľčany, Kamil Popelka, Hájske, Miroslav Dávid, Bratislava, Miroslav Szlamka, Váhovce
21 - Jozef Strieška, Nevidzany, Juraj Garay, M. Cetín, Jozef Kučera, Šaľa, Jozef Szombath, Pohranice, Janka Gálová, Žirany, Boris Kašuba, Július Petrík, Ján Šiška, Mário Šándor, Nitra, Pavol Kuna, Výčapy-Opatovce, Jozef Záhorský, Miroslav Fúska, Rišňovce, Alojz Rajtar, Anna Pacherová, Sľažany, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Dušan Švehla, Sereď, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Juraj Mikuš, Zbehy, Jozef Andel, Vráble
20 - Štefan Tóth, Klasov, Filip Vašíček, Vráble, Marta Kunkelová, František Kunkel, Marek Lahučký, Juraj Minár, Z. Moravce, Štefan Žarnócay, Šaľa, Róbert Ozorovský, Gáň, Róbert Baláži, Rastislav Švec, Lukáč Tomiš, Juraj Chudiak, Eduard Szabó ml., Oľga Pintérová, Nitra, Ladislav Székelyi, Branč, Peter Chlup, T. Mlyňany, Gašpar Gál, Žirany, Ján Hotový, N. Sady, Milan Greguš, Zbehy, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Bábin, Palárikovo, Jozef Vrana, Melek
19 - Martin Kratochvíl, Žitavce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Miroslav Mada, Laco Ištokovič, Jozef Gažo, František Hrnčiar st., Peter Šiller, Juraj Chovanec, Peter Bezák, Dáša Račková, Nitra, Zoltán Vass, Baloň, Jozef Repa, Prílepy, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Jozef Watter, Rišňovce, Marek Adamča, Sereď, Vojtech Szöke, V. Cetín, Mária Kunkelová, Z. Moravce, Terézia Račková, Ivanka, Karol Bujalko, Vráble
18 - Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Natália Kozmová, Kristína Líšková, Branč, Tomáš Križovič, Levice, Miroslav Raček, Táňa Rumančíková, Richard Vnučko, Nitra, Tibor Berec, V. Lapáš, Martin Bogyo, T. Mlyňany, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Tibor Glovenský, Košúty, Viliam Čulík st., Machulince, Ján Lipovský, Báb
17 - Martin Páleník, Irena Peťková, Z. Moravce, Vladimír Kompas, Radoslav Ollík, Nitra, Vojtech Mládek st., Podhorany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Štefan Macek, Denis Marcinkech, Vinodol, Lenka Reptová, Branč, Marek Sokol, Šaľa, Norika Račková, Ivanka, Ladislav Šóki, Diakovce
16 - Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Marián Ešše, Výčapy-Opatovce, Igor Kotora, Nitra, Karina Karáčová, Jelenec, Norbert Zsigmond, N. Život, Ján Marták, Choča, Ján Argyusi, Neded
15 - Štefan Peťovský, Peter Behúl, Lužianky, Peter Macháč, Rišňovce, Ingrid Reptíková, Nitra, Peter Sárkány, H. Borša, Ján Sikoriak, T. Nemce, Marek Orlíček, Cabaj, Imrich Drozdák, Babindol, Margita Pavelková, Golianovo, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor
14 - Katarína Vlčeková, Matúš Vrábel, Lužianky, Róbert Stanovič, Výčapy-Opatovce, Miroslav Krajčík, Komjatice, Dominika Štefeková, Čeľadice
13 - Michal Lichtner, Dodo Havetta, Jana Marciová, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Vladimír Gombáš, Močenok, Peter Ambrózy, Selice, Lukáš Valent, Hosťovce, Tomáš Straňák, Šaľa
12 - Erik Evetke, Dyčka, Mário Dobiaš, Velčice, Peter Peciar, Anton Dano, Peter Orban, Nitra, Jaroslav Valo, T. Nemce, Rudolf Matejov, Skýcov, Terézia Borčinová, Z. Moravce
11 - Andrej Repta, Branč
10 - Jozef Nedelka, Ivan Ševčík, Nitra, Jozef Lámoš, Jozef Bernáth, Jarok, Jozef Braun, Šaľa
9 - Tibor Wesolovski, Hlohovec, Dominika Čurgaliová, Lenka Sýkorová, Nitra, Ján Slíž, Beladice, Marek Marcinkech, Vinodol, Gregor Czakó, N. Hrnčiarovce, Ivan Frajka, Zlaté Moravce
8 - Michal Kaplán, Č. Hrádok, Štefan Guzmický, Mariana Letková, Nitra, Marek Hlava, Praha, Patrik Tirol, Komjatice, Jozef Švihorík, Báb, Vojtech Mesároš, Lehota
7 - Ladislav Dvorský, Vráble, Anton Bábik, Rumanová, Róbert Bačinský, Pavel Puobiš, Nitra, Nikolas Ravasz, V. Cetín, Róbert Koprda, Čeľadice
6 - Dušan Kopačka, Ján Šutka, Z. Moravce, Vladimír Klačman, Michal Kolár, Eduard Račko, Ladislav Fazekaš, Nitra, Martin Tesár, D. Krškany, Vladimír Varga, Rišňovce
5 - Milan Mózeš, Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Eva Gregorová, Jelenec, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Ján Laca, D. Obdokovce, Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Štefan Popelka, Hájske, Daniel Antal, Čechynce, Viliam Čulík, Machulince, Roland Bárek, Žirany, Igor Dubeň, Dušan Koszorú, Dominik Bartakovič, Nitra, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Miroslava Bajneková, Vráble, Ladislav Bencz, N. Hrnčiarovce, Peter Navrátil, Kráľov Brod
4 - Peter Ťuťuris, Vráble, Tibor Gašparovský, N. Zámky, Rudolf Macho, Kolíňany, Martin Rus, Lukáčovce, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Martin Florek, Vojtech Porubský, D. Krškany, Jozef Filo, Mojmírovce, Ľudovít Szullö, Galanta, Ľuboš Burda, Vladimír Kišš, Matej Havran, Maroš Karas, Anna Gombiková, Denisa Tvrdoňová, Nitra, György Jakubecz, Peter Lenárt, H. Saliby, Štefan Kopčan, N. Sady, Michal Fedor, Levice, Jozef Lukniš, Topolčianky, Jana Sklenárová, Saľa
3 - Patrik Palka, Peter Michalka, Danko Stano, Mária Kóšová, Nitra, Patrik Šarközy, Vinodol, Katarína Bakošová, V. Úľany, Ladislav Szórád ml., Alžbeta Gálová, Žirany, Milan Michalko, Erika Vystavelová, Šaľa, Matúš Klučiar, Marta Peťková, Z. Moravce, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Jozef Raustein, Močenok, Libor Nagy, D. Obdokovce
2 - Marek Kováč, Čifáre, Marek Franko, Jozef Rehák, Šaľa, Michal Adamča ml., Sereď, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Peter Lidik, D. Obdokovce, Emília Malá, Tomáš Feješ, Vráble, Miriama Ďurinová, Golianovo
1 - Ľuboš Behúl, Lužianky, Štefan Sedlák, Šaľa, Peter Krajčo, Nitra, Marek Lehocký, Z. Moravce
0 - Michal Buranský, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

Rátal sa aj rezervný (jedenásty) zápas.

V 7. kole bolo najlepším výsledkom "iba" 7 uhádnutých zápasov. Trafili ich štyria z vás:Marek Rajtár, Timea Meszárosová, Tatiana Sklenárová a Matúš Dillhoff. Kto z nich získa pivo Steiger, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na 0905 550 775 alebo martin.kilian@petitpress.sk, preveríme váš tiket.

Tipérov zdravia JAKUB TAKÁČ a MARTIN KILIAN

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vyšperkujte Vianoce - tipy na vianočné darčeky
  2. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  3. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
  4. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  5. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  6. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  7. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  8. Pomáhajte čítaním
  9. O bezpečnejších nákupoch pred Vianocami so šéfom Tesca
  10. Toto si zapamätajte! Takto určite nakúpite bezpečne
  1. Budúcnosť M&A v Európe
  2. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
  3. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  4. Toto si zapamätajte! Takto určite nakúpite bezpečne
  5. O bezpečnejších nákupoch pred Vianocami so šéfom Tesca
  6. Pomáhajte čítaním
  7. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  8. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  9. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
  10. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 31 097
  2. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 10 940
  3. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 9 593
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 137
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 9 069
  6. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 9 055
  7. Učiteľka roka 2018: Koľko času by malo dieťa tráviť za počítačom 8 694
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 681
  9. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 591
  10. Ako nahradiť fosílne palivá geotermálnou energiou? 8 299
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hazard nitrianskeho vedenia s verejnými financiami

Zákaz hazardu v Nitre, za ktorý od začiatku bojoval predovšetkým primátor Marek Hattas a preto podporoval kresťanských aktivistov v zbere petície počas posledných parlamentných volieb, nemal dlhú životnosť.

Máte už rybu na Vianoce? V Nitre na trhovisku predávajú kvalitu

Ak si chcete dopriať skutočne kvalitnú, nemusíte chodiť ďaleko. V predajni na nitrianskom trhovisku na Štefánikovej triede 50 neustále dopĺňajú živé ryby z poctivých slovenských chovov.

Vianočné stánky na námestí v Nitre riešia, na hrade bude občerstvenie vo veži

Radnica plánovala štyri stánky na Svätoplukovom námestí a päť na pešej zóne. Tento počet však zrejme hygiena nepovolí.

Rok 2018, stan pred Vazulovou vežou na hrade.

Miňo, poď sa na Euro rozohrať domov, znie z Veľkoobchodu Bečica

Tridsiate výročie vzniku Veľkoobchodu Bečica bude navždy spojené so skonom jeho zakladateľa Dušana Bečicu, odkaz naďalej budujú synovia Šimon a Stanislav, ktorého sme vyzvŕtali v debate o futbale, veď známa firma podporuje nitriansky šport vyše 20 rokov, nielen veľký v podobe FC a HK, jej sudy s dobrým pivom si pochvaľujú aj na dedinských zápasoch.

Dušan a František Bečicovci zavítali na ME 2016. Tradíciu známeho veľkoobchodu po otcovi Dušanovi naďalej spája so športom syn Stanislav (vo výreze).

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia vyšetruje masívne podozrenia z tunelovania Agrokomplexu

Rezort hovorí o závažných zisteniach v štátnom podniku. V minulosti ho riadili nominanti SNS.

Vianočné trhy v Martine budú

Druhá vlna koronavírusu slabne, no ťažko povedať, akú silu bude mať v predvianočnom období. Mesto napriek tomu pripraví vianočné trhy. Budú mať ale svoje epidemiologické pravidlá.

Pod úmrtie dlhoročného čadčianskeho kňaza sa podpísal koronavírus

Kysučania s veľkým smútkom prijali správu, že bývalý dlhoročný správca farnosti v Čadci Milan Kavor odišiel do večnosti vo veku 76 rokov. V októbri údajne ochorel na koronavírus.

Tu sú výsledky testovania v desiatich oravských obciach

Výrazne nižšia účasť charakterizovala víkendové testovanie na ochorenie COVID-19 oproti minulým kolám.

Už ste čítali?