Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

45 - Jozef Kutak, Jarok; 44 - Peter Vrabec, Čakajovce, Jozef Hudec ml., Nitra; 43 - Peter Frajka, Z. Moravce, Pavol Kozma, Branč

Správne tipy 8. kola

Senica - FC Nitra 0:0 X
Nitra B - Vráble 1:4 2
Nové Zámky - SFM Senec 3:0 1
Sereď - Piešťany 1:1 X
Sládkovičovo - Okoličná n/O. 5:0 1
Váhovce - Chrenová 4:0 1
Čeľadice - Šaľa B/Veča 2:3 2
Mojmírovce - Ivanka 2:2 X
D. Obdokovce - Lapáš 1:2 2
Hosťovce - Č. Kľačany 3:4 2

Poradie po 8. kole

45 - Jozef Kutak, Jarok
44 - Peter Vrabec, Čakajovce, Jozef Hudec ml., Nitra
43 - Peter Frajka, Z. Moravce, Pavol Kozma, Branč
42 - Táňa Tomeková, Ivan Eliaš, Milan Nagy, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Stanislav Zabák, Lukáčovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Patrik Dubnička, Váhovce, Janka Tichá, Palárikovo
41 - Imrich Hrdlica, Nitra, Marián Móri, Šaľa, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Andrej Švihorík, Báb, Štefan Finta, Jarok
40 - Štefan Bede, Miroslav Zverka, Nitra, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Viktor Balko, Lužianky, Peter Matulník, N. Sady
39 - Norbert Bordáš, Ján Hudec, Milan Lacina, Marián Grman, Michal Motúz, Nitra, Milan Augustín st., Marián Strečka, Topoľčianky, Libor Vinkler, Jana Jašiková, Šaľa, Adam Liptai (Gudi), Dávid Jancsó, Vlčany, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Vlado Matušica, Hájske, Roman Kutak, Tomášikovo, Roman Margetin, Rišňovce
38 - Milan Gráf, „Kofi“ Kováč, Roman Marci, Nitra, Peter Sádovský, Melek, Peter Páleník, Prílepy, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Tibor Horváth, Komjatice, Ladislav Čekey, Pohranice, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ladislav Vašek, Branč, Marek Kalúz, V. Zálužie, Maroš Papp, Sereď, Oľga Račková, Július Galo, D. Krškany
37 - Dušan Tirol, František Benc, Martin Kuchar, Jozef Kóša, Iveta Dubeňová, Eduard Szabo, Peter Bíro, Lenka Nevinová, Štefan Piterka, Nitra, Peter Paulis, M. Vozokany, Jozef Roško, Dyčka, Emil Dubec, Žikava, Viliam Matejov, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Gabriel Lešš, Anna Duczová, H. Kráľová, Timea Meszárosová, Šaľa, Andrej Maťo, Jarok, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Martin Földeši, Sereď, Marián Mateička, Behynce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Rudolf Krajinčák, Báb, Pavel Babiak, Žitavany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Tibor Bugár, Tomášikovo, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Michal Strieška, Nevidzany
36 - Adriana Šišková, Daniel Tasáry, René Daniš, Lenka Gažová, Jozef Lenghart, Jozef Svitač, Ivan Bobuš, Juraj Vencel, Patrik Laca, Nitra, Jozef Šabo, Žitavany, Veronika a Filip Deákoví, Sľažany, Mikuláš Pintér, Branč, Július Benko st., Šaľa, Alexander Kusý, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Gustáv Molnár, P. Kesov, Miriama Zborovanová-Ďurinová, Golianovo, Dominik Lenghard, Lenka Lahučká, Jozef Čentéš, Čakajovce, Juraj Dubeň, Lehota, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Miroslav Močol, Alekšince, Peter Ivančík, Koniarovce, Milan Kubala, Zdeno Zbojek, Sereď, Emanuel Maňúch, Žirany, Jozef Török, Pata, Imrich Valent, Hosťovce, Štefan Dubnička, Váhovce, Július Bíro, V. Zálužie
35 - Martin Lyžičiar, Boris Grežo, Michal Bíro, Ľudovít Konečný, Pius Hajdák, Pavel Smutný, Edo Tomek, Ľuboš Fuska, Anton Lieskovský, Jozef Nosian, Jozef Boďo, Ernest Szombath, Ľudovít Kováč, Marek Korec, Nitra, Jakub Vojtek, Miroslav Vojtek, Juraj Vojtek, Vráble, Jozef Baťala, Žitavany, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Ivan Mrázik, Čeľadice, Jozef Sklenár, Marián Kopáčik, Šaľa, Radoslav Gažo, Golianovo, Marián Piterka, Svätoplukovo, Dušan Béder, V. Lapáš, Jozef Rehuš, Rišňovce, Daniel Mako, Čakajovce, Tibor Bene, D. Obdokovce, Martin Hraška, N. Sady, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Ondrej Kozolka, Volkovce, Tibor Karácsony, Váhovce, Juraj Minárik, Obyce, Ivan Remeň, N. Streda, Miroslav Javor, Sereď, Zoltán Jancsó, Vlčany, Matúš Vajzer, Báb, Patrik Finta, Jarok, Peter Zubčák, Hruboňovo
34 - Ivan Magdolen, Peter Matuškovič, Juraj Náhlovský, František Tomek, Matúš Dillhoff, Marek Varga, Vladimír Sásik, Juraj Drgoňa, Mária Königová, Juraj Holták, Eduard Minárik, Roman Sýkora, Peter Solčianský, Nitra, Tibor Lisý, H. Ohaj, Mário Ferenc, Peter Čepček, Ľubomír Novota, Z. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Ivan Tabaček, Jozef Brieška, T. Nemce, Milan Lazan, Milan Bekéni, Šaľa, Ivan Bakyta, Miloš Bédi, Jarok, Ľubomír Martišovič, Štefan Račko, Marcel Pánis, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Kuzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Andrej Židík, Gabriela Fikselová, Výčapy-Opatovce, Ján Jambor, Rišňovce, Milan Bíro, Čakajovce, Anton Molnár, P. Kesov, Juraj Német, D. Lefantovce, Anton Ďuriš, Vráble, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Ivan Ďurický, Branč, Štefan Kúsek, Hostie, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Miroslav Kucharovič, Sereď, Jaroslav Dvorský, Pata, Juraj Melišek, Vinodol, Milan Javor, Šintava
33 - Deniska Révayová, Ján Doboš, Peter Kardoš, Mária Sýkorová, František Hrnčiar ml., Michal Lauko, Ivan Buchala, Vladimír Papp, Tatiana Kucharová, Peter Mateička, Peter Krajanec, Miroslav Fábry, Štefan Matesko, Jozef Paulík, Dionýz Pecháček, Richard Magušín, Belo Gombik, Nitra, Jozef Bajnek, Radoslav Bajnek, Jozef Joniak, Jozef Hoppan, Vráble, Boris Boďo, Tajná, Ján Kóssi, Čifáre, Tibor Szekér, Z. Moravce, Ján Školník, Z. Moravce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Peter Palka, Cabaj-Čápor, Róbert Ščepka, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Boris Mesároš, Lehota, Štefan Hudec, Lužianky, Ivan Tóth, Marek Greguš, Čakajovce, Imrich Gregor, Michal Čery, Miroslav Borbély, Jelenec, Peter Kluka, Lapáš, Matej Kuzmický, Terka Tasáryová, Peter König, Ján Vaško, Ivanka, Milan Molnár, P. Kesov, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Jana Gálová, Žirany, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Stanislav Babocký, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Filip Dobiaš, Čeľadice, Milan Mišák, V. Dolina, Vincent Komačka, Topoľčany, Ján Gajdoš, N. Streda
32 - Jozef Minárik, Michal Garay, Vladimír Mada, František Trnka, Ľubica Tasáryová, Dušan Letko, František Bojda, Stanislav Billik, Oľga Tomeková, Eugen Németh, Eva Pappová, Ľudovít Laca st., Ľubomír Ballay, Milan Ružička, Milan Vörös, Imrich Ručkay, Ján Barát, Štefan Pénzeš, Igor Drotár, Vladimír Nemšovský, Zuzana Vencelová, Oľga Pintérová, Nitra, Peter Fáber, M. Vozokany, Florián Penzeš, H. Ohaj, Viliam Félis, Elena Struhárová, Vráble, Kristína Kováčová, Lovce, Emília Káčerová, Patrik Pacher, Z. Moravce, Miloš Hrúzik, Hosťovce, Jozef Štefek, Čeľadice, Peter Zeleňák, Tibor Odráška, Marek Mrllák, Peter Hipp, Pavel Mihálik, Šaľa, Anton Čurgali, Mojmírovce, Ján Rigler, Bratislava, Ľubomír Sako, Kolíňany, Tibor Šmitala, Čab, Peter Debnár, Zbehy, Jozef Borbély, V. Cetín, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Pavol Čerenka, Rastislav Kazík, Topoľčianky, Štefan Mravík, Žitavany, Tibor Tóth, Žihárec, František Šutka, Č. Kľačany, Andrea Hašuľová, Dvorníky, Jozef Labuda, Solčany, Miroslav Slovák, D. Streda, Peter Žitňanský, Topoľčany, Andrea Kutaková, Tomášikovo, Pavol Bradáč, Golianovo, Ľubomír Mikula, Lehota, Margita Pánisová, Vlado Romanovský, D. Krškany, Beáta Hladká, Alekšince
31 - Erik Viskup, Erich Schober, Vlastimil Ábela, Anton Černý, Štefan Kollárik, Miloš Sýkora, Barbora Mináriková, Jozef Hudec st., František Grom, Ján Ehrenhold, Karol Ryba, Pavol Krajčo, Nitra, Michal Brédik, Tajná, Lenka Kunkelová, Z. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Peter Lehocký, Štefan Novák, Gabriel Odráška, Tatiana Sklenárová, Juraj Csirik, Šaľa, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Imrich Guzmický, Filip Guzmický, Ivanka, Anton Berecz, Branč, Milan Šlosár, Čab, Emil Rusnák, Beladice, Daniel Ballay ml., Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Katarína Kepková, N. Zámky, René Scheer, Kolíňany, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Šebík, Topoľčianky, Ladislav Páleník, Topoľčany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Patrik Balogh, Selice, Štefan Labdík, Lužianky, Martin Račko, D. Krškany, Peter Frančík, V. Cetín, Filip Marinov, Rumanová
30 - Ľuboš Baranec, Jozef Moder, Ivan Kozár, Martin Krajčír, Jozef Prešinský, Štefan Zabák, Igor Galovič, Ľubomír Turňa, Ladislav Skalický, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Ladislav Nagy, Vráble, Miloš Lukniš, Hosťovce, Jana Dudonová, Norbert Adamča, Igor Tkáč, Sereď, František Sabo, Vinodol, Natália Gregorová, Matúš Mošať, Ivanka, Marek Sklenár, Slavo Kališ, Ján Martinek, Jozef Danada, Šaľa, Miroslav Senneš, Močenok, Jozef Kubáň, Alekšince, Milan Minarovič, Behynce, Juraj Sabo, Rumanová, Ivan Berec, Lužianky, Juraj Bárek, Žirany, Dušan Šóš, Zbehy, František Andraško, Jelenec, Alica Ševčíková, Solčany, Ivan Mareček, Čab, Štefan Valovič, Jozef Horňák, František Margetin, Rišňovce, Juraj Segíň, Sľažany, Štefan Páleník, Prílepy, Alojz Jenis, Žitavany, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Vladimír Urban, Hájske, Pavel Dojčar, Báb, Gabriel Molnár, Galanta, Alexander Repta, Branč, Katarína Pálková, Jarok
29 - Lukáš Lyžičiar, Katarína Spišáková, Pavol Hrnčár, Marián Barta, Ľubomír Bartakovič, Jakub Laca, Bohumil Labuda, Roman Trnkus, Milan Borovský, Nitra, Imrich Struhár, Ján Antalík, Katarína Malá, Jozef Malý, Ladislav Szöke, Vráble, Peter Záhorský, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Jakub Kunkel, Jozef Paukov, Z. Moravce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Lucia Gunišová, Choča, Martin Kormoši, Róbert Sedlák, Šaľa, Ladislav Kéry, Volkovce, Milan Fúska, Branč, Peter Vranský, Zbehy, Ján Jacsa, Žihárec, Imrich Maťo, Golianovo, Ján Dekan, Velčice, Roman Guzmický, Vladimír Tasáry, Terézia Račková, Ivanka, Milan Roman, Čab, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Jozef Gál, Žirany, Štefan Straňák, Gabriel Galbavý, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Martina Segíňová, Stanislav Pacher, Sľažany, Gabriel Fazekaš, Neded, Emil Šatan, Vozokany, Rudolf Matušica, Pata, Marek Šulák, Šintava, Vladimír Miklošík, Sereď, Roland Juhos, Trstice, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Peter Hamerlik, Jelka
28 - Dezider Zaujec, Jozef Viskup, Jarmila Saidová, Róbert Rumančík, Marián Červenka, Martin Peniaško, Anton Lacuška, František Filo, Anton Ďurech, Ľuboš Lacina, Nitra, Július Vodný, Babindol, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Vlastimil Záhon, Golianovo, Ľubomír Bobok, Volkovce, René Vincze, Margita Kališová, Marián Titka, Ľubor Goldbecher, Anton Uher, Šaľa, Tibor Križovič, Marián Holý, Levice, Miloš Gál st., Žirany, Henrich Richter, Bratislava, Martin Kornutij, V. Zálužie, Marek Sabo, Rumanová, Jozef Štefák, Rišňovce, Zuzana Pechová, Beladice, Daniel Ballay, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Galbavý, Ľubomír Kollár, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Jozef Barát, Topoľčany, Vladimír Majerčík, Sľažany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Dávid Slíž, Sereď, Ronald Kontár, H. Saliby, Daniel Lörincz, Branč, Jozef Škvaril st., Helena Bartošová, D. Krškany, Milan Augustín ml., Topoľčianky, Miroslav Hladký, Alekšince
27 - Juraj Hrnčár, Ján Hnilica, František Imre, Ľudovít Laca ml., Miroslav Račko, Jaroslav Andrášik, Ľubomír Kiesel, Nitra, Viktor Németh, Vráble, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Ľubica Striešková, Nevidzany, František Šabo, Obyce, Róbert Ozorovský, Gáň, Tomáš Csányi, Juraj Volčko, Šaľa, Patrik Čepček, Žitavany, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Roman Ražný, Čeľadice, Anton Andrášik, V. Zálužie, Karol Čurgali, Mojmírovce, Alexandra Gálová, Žirany, Martin Jurík, Čakajovce, Anna Pacherová, Sľažany, Celestín Berecz, Branč, Miroslav Dávid, Bratislava, Mário Slezák, Lukáčovce, Zuzana Józsová, Sereď, Anton Valo, Z. Moravce, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Dominik Tkáčik, Ivanka
26 - Richard Miškovič, Marcela Holtáková, Jozef Klučár, Nitra, Ivana Kunkelová, Vincent Káčer, Z. Moravce, Kristína Králiková, Zbehy, Jozef Baláž, Martina Hippová, Marián Slabecius, Šaľa, František Laczko, Tešedíkovo, Ján Frajtík, Jozef Andel, Vráble, Marek Tvrdoň, Žirany, Vojtech Čulák, Koniarovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Vlado Jánošík, D. Krškany, Marián Kučera, Podhorany, Štefan Varga, Topoľnica, Peter Chlup, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Adam Konde, N. Hrnčiarovce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Kamil Popelka, Hájske, Štefan Bako, Močenok, Miroslav Szlamka, Váhovce, Milan Strapko, Beladice, František Kausek, Klasov, František Balogh, Selice, Zoltán Židík, Ladice, Miroslav Fúska, Rišňovce
25 - Lukáč Tomiš, Ivan Dominka, Nitra, Jozef Kučera, Adam Novák, Šaľa, Jozef Szombath, Pohranice, Ronald Frkala, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Vojtech Mládek, Podhorany, Zsolt Király, Č. Voda, Zoltán Múčka, V. Úľany, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Pavol Kuna, Výčapy-Opatovce, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, František Pribela, Šintava, Pavol Štefek, V. Dolina, Michal Borovský, H. Saliby
24 - Rastislav Švec, Roman Němec, Mário Šándor, Nitra, Filip Vašíček, Vráble, Štefan Žarnócay, Šaľa, Janka Gálová, Žirany, Ladislav Székelyi, Branč, Peter Šranko, D. Obdokovce, Marta Záhorská, Rišňovce, Alojz Rajtar, Sľažany, Martin Bogyo, T. Mlyňany, Dušan Švehla, Sereď, Ján Hotový, N. Sady, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Milan Greguš, Zbehy, Ivan Chlebák, D. Štitáre, Norika Račková, Ivanka, Jozef Vrana, Melek
23 - Laco Ištokovič, Juraj Chudiak, Boris Kašuba, Jozef Gažo, Július Petrík, Peter Šiller, Peter Bezák, Ján Šiška, Dáša Račková, Nitra, Marta Kunkelová, František Kunkel, Marek Lahučký, Mária Kunkelová, Z. Moravce, Juraj Garay, M. Cetín, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Vojtech Szöke, V. Cetín, Miloš Remenár, Sereď, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Jozef Bábin, Palárikovo, Ladislav Šóki, Diakovce
22 - Eduard Liko, Ivanka, Tomáš Križovič, Levice, Jozef Repa, Prílepy, Lukáč Karlubík, František Hrnčiar st., Ján Kmeťo, Dominik, Nitra, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Tibor Berec, V. Lapáš, Kristína Líšková, Branč, Gašpar Gál, Žirany, Miroslav Mandák, Radovan Martinek, Šaľa
21 - Jozef Strieška, Nevidzany, Zoltán Vass, Baloň, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Jozef Záhorský, Rišňovce, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Marek Adamča, Sereď, Peter Sárkány, H. Borša, Štefan Macek, Vinodol, Juraj Mikuš, Zbehy, Viliam Čulík st., Machulince
20 - Štefan Tóth, Klasov, Miroslav Mada, Róbert Baláži, Táňa Rumančíková, Eduard Szabó ml., Nitra, Natália Kozmová, Branč, Štefan Peťovský, Lužianky, Irena Peťková, Juraj Minár, Z. Moravce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor
19 - Juraj Chovanec, Richard Vnučko, Nitra, Martin Kratochvíl, Žitavce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Watter, Rišňovce, Marek Sokol, Šaľa, Karol Bujalko, Vráble
18 - Miroslav Raček, Nitra, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Katarína Vlčeková, Lužianky, Marek Orlíček, Cabaj, Lenka Reptová, Branč, Imrich Drozdák, Babindol, Tibor Glovenský, Košúty, Ján Lipovský, Báb, Tomáš Straňák, Šaľa
17 - Vladimír Kompas, Radoslav Ollík, Nitra, Martin Páleník, Z. Moravce, Vojtech Mládek st., Podhorany, Denis Marcinkech, Vinodol
16 - Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Mário Dobiaš, Velčice, Marián Ešše, Výčapy-Opatovce, Igor Kotora, Nitra, Karina Karáčová, Jelenec, Norbert Zsigmond, N. Život, Ján Marták, Choča, Ján Argyusi, Neded, Margita Pavelková, Golianovo, Terézia Borčinová, Z. Moravce
15 - Peter Behúl, Lužianky, Peter Macháč, Rišňovce, Ingrid Reptíková, Nitra, Ján Sikoriak, T. Nemce, Dominika Štefeková, Čeľadice
14 - Matúš Vrábel, Lužianky, Róbert Stanovič, Výčapy-Opatovce, Miroslav Krajčík, Komjatice
13 - Michal Lichtner, Dodo Havetta, Jana Marciová, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Vladimír Gombáš, Močenok, Peter Ambrózy, Selice, Andrej Repta, Branč, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Braun, Šaľa
12 - Erik Evetke, Dyčka, Tibor Wesolovski, Hlohovec, Peter Peciar, Anton Dano, Lenka Sýkorová, Peter Orban, Ladislav Fazekaš, Nitra, Jaroslav Valo, T. Nemce, Rudolf Matejov, Skýcov, Ivan Frajka, Zlaté Moravce
11 - Mariana Letková, Nitra
10 - Jozef Nedelka, Ivan Ševčík, Nitra, Jozef Lámoš, Jozef Bernáth, Jarok, Vojtech Porubský, D. Krškany
9 - Dominika Čurgaliová, Nitra, Ján Slíž, Beladice, Marek Marcinkech, Vinodol, Gregor Czakó, N. Hrnčiarovce
8 - Michal Kaplán, Č. Hrádok, Štefan Guzmický, Denisa Tvrdoňová, Nitra, Marek Hlava, Praha, Patrik Tirol, Komjatice, Jozef Švihorík, Báb, Vojtech Mesároš, Lehota
7 - Ladislav Dvorský, Vráble, Anton Bábik, Rumanová, Róbert Bačinský, Pavel Puobiš, Nitra, Nikolas Ravasz, V. Cetín, Róbert Koprda, Čeľadice
6 - Dušan Kopačka, Ján Šutka, Z. Moravce, Vladimír Klačman, Michal Kolár, Eduard Račko, Anna Gombiková, Nitra, Martin Tesár, D. Krškany, Vladimír Varga, Rišňovce
5 - Milan Mózeš, Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Eva Gregorová, Jelenec, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Ján Laca, D. Obdokovce, Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Štefan Popelka, Hájske, Daniel Antal, Čechynce, Viliam Čulík, Machulince, Roland Bárek, Žirany, Igor Dubeň, Dušan Koszorú, Dominik Bartakovič, Katka Sýkorová, Nitra, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Miroslava Bajneková, Vráble, Ladislav Bencz, N. Hrnčiarovce, Peter Navrátil, Kráľov Brod, Ľudovít Desat, Podhorany
4 - Peter Ťuťuris, Vráble, Tibor Gašparovský, N. Zámky, Rudolf Macho, Kolíňany, Martin Rus, Lukáčovce, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Martin Florek, D. Krškany, Jozef Filo, Mojmírovce, Ľudovít Szullö, Galanta, Ľuboš Burda, Vladimír Kišš, Matej Havran, Maroš Karas, Michal Ballon, Lukáš Bartakovič, Nitra, György Jakubecz, Peter Lenárt, H. Saliby, Štefan Kopčan, N. Sady, Michal Fedor, Levice, Jozef Lukniš, Topolčianky, Jana Sklenárová, Saľa, Juraj Strieška, Nevidzany
3 - Patrik Palka, Peter Michalka, Danko Stano, Mária Kóšová, Nitra, Patrik Šarközy, Vinodol, Katarína Bakošová, V. Úľany, Ladislav Szórád ml., Alžbeta Gálová, Žirany, Milan Michalko, Erika Vystavelová, Šaľa, Matúš Klučiar, Marta Peťková, Z. Moravce, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Jozef Raustein, Močenok, Libor Nagy, D. Obdokovce
2 - Marek Kováč, Čifáre, Marek Franko, Jozef Rehák, Šaľa, Michal Adamča ml., Sereď, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Peter Lidik, D. Obdokovce, Emília Malá, Tomáš Feješ, Vráble
1 - Ľuboš Behúl, Lužianky, Štefan Sedlák, Šaľa, Peter Krajčo, Nitra, Marek Lehocký, Z. Moravce
0 - Michal Buranský, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

V 8. kole dvaja z vás trafili až 9 zápasov - sú to Jozef Roško a Andrej Švihorík. Kto z nich vyhrá pivo Steiger, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  2. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  5. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  6. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  7. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  8. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  9. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  10. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  1. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  4. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  5. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  8. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 35 195
  2. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 23 524
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 19 601
  4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 18 244
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 15 465
  6. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 12 807
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 227
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 575
  9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 374
  10. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 544
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Štart výroby nového produktu v Zlatých Moravciach

Spoločnosť Secop s.r.o. plánuje zdvojnásobiť výrobu hermetických kompresorov v nasledujúcich 4 rokoch.

Už oficiálne: FC Nitra má nového majoritného akcionára

Karová má oddnes absolútne rozhodovacie právo.

Erika Karová je oddnes už aj na papieri šéfkou FC Nitra.

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre dostane nový vzhľad

Modernizácia čaká aj vnútorné priestory všetkých troch blokov študentského domova.

Ilustračné foto

Primátor Hattas: Situácia je v Nitre veľmi kritická, chýbajú lekári

V pätnástich dedinách budú testovať len jeden deň.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce, niektoré však dostali informáciu o pričlenení ich odberových miest k susedným obciam.

Vodič autobusu náraz neprežil. Cesta je neprejazdná

Dôvody, pre ktoré vodič náhle zmenil smer jazdy, polícia preveruje.

Zoznam odberných miest v liptovských mestách

Pozrite si, na akých miestach sa bude konať celoplošné testovanie v liptovských mestách.

V Martine bude obyvateľov testovať 50 odberových tímov

Mesto Martin zverejnilo zoznam odberových miest.

Už ste čítali?