Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

55 - Jozef Kutak, Jarok; 52 - Milan Nagy, Nitra; 51 - Táňa Tomeková, Imrich Hrdlica, Jozef Hudec ml., Ivan Eliaš, Nitra, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Janka Tichá, Palárikovo

Správne tipy 10. kola

Nitra - Žilina 0:1 2
Púchov - FC ViOn 1:0 1
Šaľa - Prievidza 2:0 1
Jasl. Bohunice - Vráble 2:1 1
Sereď - Palárikovo 3:2 1
Sládkovičovo - Levice 0:3 2
Močenok - Tomášikovo 2:0 1
Janíkovce - Šaľa B/Veča 2:3 2
Svätoplukovo - Ivanka 1:3 2
ViOn C/Hostie - Č. Kľačany 1:1 X

Poradie po 10. kole

55 - Jozef Kutak, Jarok
52 - Milan Nagy, Nitra
51 - Táňa Tomeková, Imrich Hrdlica, Jozef Hudec ml., Ivan Eliaš, Nitra, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Janka Tichá, Palárikovo
50 - Peter Vrabec, Čakajovce, Patrik Dubnička, Váhovce
49 - Miroslav Zverka, Nitra, Emil Dubec, Žikava, Peter Frajka, Z. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Vojtech Takács, Dlhá n/V., Maroš Papp, Sereď
48 - Štefan Bede, „Kofi“ Kováč, Marián Grman, Nitra, Pavol Kozma, Branč, Ladislav Čekey, Pohranice
47 - Milan Augustín st., Topoľčianky, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Libor Vinkler, Jana Jašiková, Šaľa, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Roman Kutak, Tomášikovo, Roman Margetin, Rišňovce, Štefan Finta, Jarok
46 - Norbert Bordáš, Milan Gráf, František Benc, Edo Tomek, Roman Marci, Jozef Lenghart, Ivan Bobuš, Nitra, Marián Móri, Šaľa, Marián Strečka, Topoľčianky, Viktor Balko, Lužianky, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Emanuel Maňúch, Žirany, Vlado Matušica, Hájske, Július Galo, D. Krškany
45 - Martin Lyžičiar, Jozef Moder, Anton Lieskovský, Milan Lacina, Nitra, Viliam Matejov, Z. Moravce, Andrej Švihorík, Báb, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Marián Mateička, Behynce, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Jozef Török, Pata, Dávid Jancsó, Vlčany, Michal Strieška, Nevidzany
44 - Boris Grežo, Daniel Tasáry, Lenka Gažová, Martin Kuchar, Ján Hudec, Michal Motúz, Nitra, Jozef Bajnek, Anton Ďuriš, Vráble, Peter Čepček, Z. Moravce, Mikuláš Pintér, Branč, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Milan Bekéni, Šaľa, Milan Kubala, Martin Földeši, Sereď, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Tibor Karácsony, Váhovce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Pavel Babiak, Žitavany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Štefan Račko, D. Krškany, Juraj Melišek, Vinodol
43 - Deniska Révayová, Pius Hajdák, Eugen Németh, Jozef Svitač, Lenka Nevinová, Štefan Piterka, Igor Drotár, Nitra, Miroslav Vojtek, Jozef Joniak, Vráble, Tibor Lisý, H. Ohaj, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Jozef Roško, Dyčka, Peter Páleník, Prílepy, Veronika a Filip Deákoví, Sľažany, Ivan Mrázik, Filip Dobiaš, Čeľadice, Ondrej Hajdu, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Marián Kopáčik, Šaľa, Tibor Horváth, Komjatice, Ivan Tóth, Daniel Mako, Čakajovce, Andrej Maťo, Patrik Finta, Jarok, Peter Matulník, N. Sady, Tibor Bene, D. Obdokovce, Peter Ivančík, Koniarovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ján Wesolowski, Hlohovec, Ladislav Vašek, Branč, Ivan Remeň, N. Streda, Imrich Valent, Hosťovce, Tibor Bugár, Tomášikovo, Zoltán Jancsó, Vlčany
42 - Peter Matuškovič, Dušan Tirol, Peter Kardoš, František Tomek, Ľuboš Fuska, Matúš Dillhoff, Ivan Buchala, Juraj Drgoňa, Jozef Kóša, Iveta Dubeňová, Peter Solčianský, Patrik Laca, Nitra, Juraj Vojtek, Vráble, Kristína Kováčová, Lovce, Jozef Šabo, Žitavany, Tibor Szekér, Z. Moravce, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Dušan Béder, V. Lapáš, Jozef Rehuš, Jozef Horňák, Rišňovce, Juraj Dubeň, Lehota, Anton Molnár, P. Kesov, Martin Hraška, N. Sady, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Gabriel Fazekaš, Neded, Anna Duczová, H. Kráľová, Štefan Dubnička, Váhovce, Jaroslav Dvorský, Pata, Jozef Brieška, T. Nemce
41 - Anton Černý, Oľga Tomeková, Ernest Szombath, Eduard Szabo, Ján Barát, Nitra, Peter Paulis, M. Vozokany, Viliam Félis, Jozef Hoppan, Vráble, Peter Sádovský, Melek, Mário Ferenc, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Ivan Tabaček, T. Nemce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Sklenár, Tímea Mészárosová, Marek Mrllák, Milan Lazan, Šaľa, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Imrich Gregor, Jelenec, Radoslav Gažo, Golianovo, Gustáv Molnár, P. Kesov, Tibor Šmitala, Čab, Jozef Čentéš, Milan Bíro, Čakajovce, Katarína Kepková, N. Zámky, Miroslav Močol, Alekšince, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Stanislav Packa, Močenok, Ivan Ďurický, Branč, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Juraj Minárik, Obyce, Ján Gajdoš, N. Streda, Peter Žitňanský, Topoľčany, Ľubomír Mikula, Lehota, Oľga Račková, D. Krškany
40 - Ľuboš Baranec, Michal Bíro, Erich Schober, Vladimír Mada, René Daniš, Ľubomír Ballay, Peter Krajanec, Peter Bíro, Juraj Vencel, Ľubomír Turňa, Milan Vörös, Štefan Pénzeš, Nitra, Jakub Vojtek, Radoslav Bajnek, Vráble, Boris Boďo, Tajná, Florián Penzeš, H. Ohaj, Miloš Hrúzik, Hosťovce, Ján Školník, Patrik Pacher, Z. Moravce, Jozef Štefek, Čeľadice, Marek Sklenár, Július Benko st., Peter Hipp, Juraj Csirik, Šaľa, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Peter Kluka, Lapáš, Anton Čurgali, Mojmírovce, Marián Piterka, Svätoplukovo, Milan Minarovič, Behynce, Ján Jacsa, Žihárec, Miriama Zborovanová-Ďurinová, Golianovo, Ľubomír Sako, Kolíňany, Anton Berecz, Branč, Dominik Lenghard, Čakajovce, Terka Tasáryová, Peter König, Ivanka, Ján Jambor, Rišňovce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Peter Debnár, Zbehy, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Zdeno Zbojek, Miroslav Javor, Sereď, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Labuda, Solčany, Rudolf Krajinčák, Matúš Vajzer, Báb, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Miroslav Borbély, Jelenec, Gabriel Molnár, Galanta, Marcel Pánis, Mário Pánis, D. Krškany, Július Bíro, V. Zálužie, Peter Zubčák, Hruboňovo
39 - Ján Doboš, Erik Viskup, Ľudovít Konečný, František Trnka, Juraj Náhlovský, Dušan Letko, Pavel Smutný, Stanislav Billik, František Hrnčiar ml., Michal Lauko, Barbora Mináriková, Tatiana Kucharová, Jozef Boďo, Peter Mateička, Ľudovít Laca st., Ľudovít Kováč, Eduard Minárik, Miroslav Fábry, Jozef Paulík, Dionýz Pecháček, Marek Korec, Vladimír Nemšovský, Oľga Pintérová, Mária Sýkorová, Nitra, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Peter Zeleňák, Gabriel Odráška, Pavel Mihálik, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Boris Mesároš, Lehota, Ivan Bakyta, Miloš Bédi, Jarok, Andrej Židík, Výčapy-Opatovce, Lenka Lahučká, Čakajovce, Ján Vaško, Ivanka, Emil Rusnák, Beladice, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Ivan Mareček, Čab, Juraj Német, D. Lefantovce, Michal Čery, Jelenec, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Andrea Hašuľová, Dvorníky, Ladislav Nagy, Vráble, Miroslav Slovák, D. Streda, František Margetin, Rišňovce, Miroslav Kucharovič, Sereď, Rastislav Kazík, Topoľčianky, Margita Pánisová, D. Krškany, Milan Javor, Šintava
38 - Adriana Šišková, Michal Garay, Vlastimil Ábela, Ľubica Tasáryová, Štefan Kollárik, Vladimír Sásik, Vladimír Papp, Jozef Nosian, Juraj Holták, Jakub Laca, Jozef Hudec st., Roman Sýkora, Milan Ružička, Karol Ryba, Štefan Matesko, Belo Gombik, Nitra, Peter Fáber, M. Vozokany, Michal Brédik, Tajná, Jakub Kunkel, Lenka Kunkelová, Emília Káčerová, Z. Moravce, Jozef Baťala, Štefan Mravík, Žitavany, Slavo Kališ, Tibor Odráška, Štefan Novák, Róbert Ščepka, Jozef Danada, Šaľa, Matej Kuzmický, Matúš Mošať, Ivanka, Imrich Maťo, Golianovo, Jana Gálová, Žirany, Jozef Borbély, V. Cetín, Štefan Páleník, Prílepy, Anna Pacherová, Sľažany, Tibor Tóth, Žihárec, Ondrej Kozolka, Volkovce, Emil Šatan, Vozokany, Rudolf Matušica, Pata, Martin Račko, Vlado Romanovský, D. Krškany, Peter Hamerlik, Jelka
37 - Katarína Spišáková, Miloš Sýkora, Marek Varga, Mária Königová, Ján Ehrenhold, Anton Ďurech, Nitra, Ján Kóssi, Čifáre, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, René Vincze, Margita Kališová, Šaľa, Štefan Hudec, Lužianky, Milan Molnár, P. Kesov, František Andraško, Jelenec, Daniel Ballay ml., Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, René Scheer, Kolíňany, Marek Greguš, Čakajovce, Ľubomír Kollár, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Stanislav Pacher, Sľažany, Milan Mišák, V. Dolina, Andrea Kutaková, Tomášikovo, Gabriela Fikselová, Výčapy-Opatovce, Norbert Adamča, Zuzana Józsová, Igor Tkáč, Sereď, Vladimír Urban, Hájske, Pavel Dojčar, Báb, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Filip Marinov, Rumanová, Terézia Račková, Ivanka
36 - Ivan Magdolen, Jozef Minárik, František Grom, Marián Červenka, Igor Galovič, Pavol Krajčo, Imrich Ručkay, Ladislav Skalický, Richard Magušín, Nitra, Natália Gregorová, Filip Guzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Peter Lehocký, Šaľa, Július Vodný, Babindol, Ladislav Szöke, Ľuboš Modzga „Šuker“, Ján Frajtík, Elena Struhárová, Vráble, Jana Dudonová, Sereď, Tibor Križovič, Levice, Juraj Sabo, Rumanová, Peter Vranský, Zbehy, Ivan Berec, Lužianky, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Henrich Richter, Bratislava, Juraj Bárek, Žirany, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Štefák, Rišňovce, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Ľubomír Novota, Z. Moravce, František Šutka, Č. Kľačany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ladislav Páleník, Vincent Komačka, Topoľčany, Mário Slezák, Lukáčovce, Pavol Bradáč, Golianovo, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Patrik Balogh, Selice, Roland Juhos, Trstice, Daniel Lörincz, Branč, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor
35 - Marián Barta, Ivan Kozár, Martin Krajčír, Jozef Prešinský, Eva Pappová, Štefan Zabák, Ľuboš Lacina, Zuzana Vencelová, Milan Borovský, Nitra, Ivana Kunkelová, Z. Moravce, Martin Kormoši, Jozef Baláž, Róbert Sedlák, Šaľa, Milan Fúska, Alexander Repta, Branč, Jozef Kubáň, Beáta Hladká, Alekšince, Ján Rigler, Bratislava, Ronald Frkala, H. Kráľová, Ján Dekan, Velčice, Milan Šlosár, Milan Roman, Čab, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Martin Kornutij, Anton Andrášik, V. Zálužie, Vladimír Tasáry, Dominik Tkáčik, Ivanka, Alica Ševčíková, Solčany, Bohuš Baják, Lužianky, Juraj Segíň, Sľažany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Katarína Pálková, Jarok
34 - Lukáš Lyžičiar, Pavol Hrnčár, Róbert Rumančík, Anton Lacuška, Ľubomír Kiesel, Nitra, Imrich Struhár, Viktor Németh, Katarína Malá, Jozef Malý, Filip Vašíček, Vráble, Ľubica Striešková, Nevidzany, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Miloš Lukniš, Hosťovce, Ján Martinek, Juraj Volčko, Šaľa, Ján Ligač, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Imrich Guzmický, Ivanka, Štefan Valovič, Rišňovce, Jozef Gál, Žirany, Martin Jurík, Čakajovce, Jozef Galbavý, Štefan Straňák, H. Kráľová, Jozef Šebík, Topoľčianky, Alojz Jenis, Žitavany, Jozef Barát, Topoľčany, Ronald Kontár, H. Saliby, Marek Šulák, Šintava, Anton Valo, Z. Moravce, Jozef Škvaril st., Helena Bartošová, D. Krškany, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Vrana, Melek
33 - Jarmila Saidová, Juraj Hrnčár, Marcela Holtáková, František Imre, Bohumil Labuda, Ľudovít Laca ml., Nitra, Ján Antalík, Jozef Andel, Vráble, František Šabo, Obyce, Marek Lahučký, Z. Moravce, Ľubomír Bobok, Volkovce, Anton Uher, Tatiana Sklenárová, Radovan Martinek, Šaľa, Patrik Čepček, Žitavany, Miroslav Senneš, Močenok, Roman Guzmický, Ivanka, Roman Ražný, Čeľadice, Alexandra Gálová, Žirany, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Martina Segíňová, Sľažany, Martin Bogyo, T. Mlyňany, Celestín Berecz, Branč, Ľubomír Števanka, Preseľany, Marián Holý, Levice, František Balogh, Selice, Zoltán Židík, Ladice, Vladimír Miklošík, Sereď, Peter Frančík, V. Cetín, Jozef Bábin, Palárikovo
32 - Dezider Zaujec, František Bojda, Jozef Viskup, Rastislav Švec, Ján Hnilica, Lukáč Tomiš, Roman Trnkus, Martin Peniaško, Jozef Klučár, Nitra, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Vincent Káčer, Z. Moravce, Vlastimil Záhon, Golianovo, Ladislav Kéry, Volkovce, Štefan Žarnócay, Jozef Kučera, Tomáš Csányi, Šaľa, Marek Tvrdoň, Janka Gálová, Žirany, Vojtech Čulák, Koniarovce, Karol Čurgali, Mojmírovce, Daniel Ballay, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Miroslav Dávid, Bratislava, Milan Strapko, Beladice, Ladislav Šóki, Diakovce
31 - Ľubomír Bartakovič, Ivan Dominka, Boris Kašuba, Jaroslav Andrášik, Nitra, Marián Titka, Šaľa, Miloš Gál st., Žirany, Alojz Rajtar, Sľažany, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, František Kausek, Klasov, Štefan Labdík, Lužianky, Miroslav Hladký, Alekšince, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Miroslav Fúska, Rišňovce
30 - Laco Ištokovič, Miroslav Račko, František Filo, Mário Šándor, Nitra, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Juraj Garay, M. Cetín, František Sabo, Vinodol, František Laczko, Tešedíkovo, Martina Hippová, Marián Slabecius, Šaľa, Dušan Šóš, Zbehy, Marek Sabo, Rumanová, Vojtech Mládek, Podhorany, Kamil Popelka, Hájske, Štefan Bako, Močenok, Dušan Švehla, Sereď, Milan Augustín ml., Topoľčianky, Ivan Chlebák, D. Štitáre, Michal Borovský, H. Saliby, Norika Račková, Ivanka
29 - Peter Záhorský, Nová Ves n/Ž., Jozef Strieška, Nevidzany, Jozef Paukov, Mária Kunkelová, Z. Moravce, Lucia Gunišová, Choča, Miroslav Mada, Richard Miškovič, Jozef Gažo, Nitra, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Vlado Jánošík, D. Krškany, Tibor Berec, V. Lapáš, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Pavol Kuna, Výčapy-Opatovce, Adam Konde, N. Hrnčiarovce, Gašpar Gál, Žirany
28 - František Kunkel, Irena Peťková, Z. Moravce, Róbert Ozorovský, Gáň, Zuzana Pechová, Beladice, Vladimír Majerčík, Sľažany, František Pribela, Šintava, Dávid Slíž, Sereď, František Hrnčiar st., Dáša Račková, Nitra, Peter Sárkány, H. Borša, Štefan Macek, Vinodol
27 - Natália Kozmová, Kristína Líšková, Branč, Zoltán Vass, Baloň, Táňa Rumančíková, Július Petrík, Nitra, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Marek Adamča, Sereď, Ján Hotový, N. Sady, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Viliam Čulík st., Machulince, Karol Bujalko, Vráble
26 - Kristína Králiková, Zbehy, Tomáš Križovič, Levice, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Marián Kučera, Podhorany, Zsolt Király, Č. Voda, Peter Chlup, T. Mlyňany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Peter Šiller, Ján Šiška, Nitra
25 - Adam Novák, Šaľa, Jozef Szombath, Pohranice, Katarína Vlčeková, Lužianky, Zoltán Múčka, V. Úľany, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Juraj Mikuš, Zbehy, Richard Vnučko, Nitra
24 - Roman Němec, Nitra, Ladislav Székelyi, Branč, Peter Šranko, D. Obdokovce, Marta Záhorská, Rišňovce, Milan Greguš, Zbehy, Marek Orlíček, Cabaj, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Imrich Drozdák, Babindol, Marek Sokol, Šaľa, Margita Pavelková, Golianovo, Juraj Minár, Terézia Borčinová, Z. Moravce
23 - Štefan Tóth, Klasov, Róbert Baláži, Juraj Chudiak, Peter Bezák, Nitra, Štefan Peťovský, Lužianky, Vojtech Szöke, V. Cetín, Miloš Remenár, Sereď
22 - Eduard Liko, Ivanka, Jozef Repa, Prílepy, Mário Dobiaš, Velčice, Lukáč Karlubík, Dominik, Ján Kmeťo, Nitra, Miroslav Mandák, Šaľa, Lenka Reptová, Branč
21 - Jozef Záhorský, Rišňovce, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Tomáš Straňák, Jozef Braun, Šaľa
20 - Martin Páleník, Z. Moravce, Eduard Szabó ml., Ingrid Reptíková, Nitra, Andrej Repta, Branč, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Dominika Štefeková, Čeľadice, Ivan Frajka, Zlaté Moravce
19 - Martin Kratochvíl, Žitavce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Watter, Rišňovce, Juraj Chovanec, Nitra
18 - Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Miroslav Raček, Ladislav Fazekaš, Nitra, Tibor Glovenský, Košúty, Ján Lipovský, Báb
17 - Vladimír Kompas, Lenka Sýkorová, Radoslav Ollík, Mariana Letková, Nitra, Vojtech Mládek st., Podhorany, Miroslav Krajčík, Komjatice, Denis Marcinkech, Vinodol, Rudolf Matejov, Skýcov
16 - Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Marián Ešše, Výčapy-Opatovce, Igor Kotora, Denisa Tvrdoňová, Nitra, Karina Karáčová, Jelenec, Norbert Zsigmond, N. Život, Ján Marták, Choča, Ján Argyusi, Neded
15 - Peter Behúl, Lužianky, Peter Macháč, Rišňovce, Ján Sikoriak, T. Nemce
14 - Matúš Vrábel, Lužianky, Róbert Stanovič, Výčapy-Opatovce
13 - Michal Lichtner, Dodo Havetta, Jana Marciová, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Vladimír Gombáš, Močenok, Peter Ambrózy, Selice, Lukáš Valent, Hosťovce
12 - Erik Evetke, Dyčka, Tibor Wesolovski, Hlohovec, Peter Peciar, Anton Dano, Peter Orban, Nitra, Jaroslav Valo, T. Nemce, Vojtech Porubský, D. Krškany
11 - Jozef Plesnivý, Z. Moravce
10 - Jozef Nedelka, Ivan Ševčík, Katka Sýkorová, Nitra, Jozef Lámoš, Jozef Bernáth, Jarok
9 - Dominika Čurgaliová, Michal Ballon, Nitra, Ján Slíž, Beladice, Marek Marcinkech, Vinodol, Gregor Czakó, N. Hrnčiarovce, Jana Sklenárová, Saľa
8 - Michal Kaplán, Č. Hrádok, Štefan Guzmický, Igor Dubeň, Nitra, Marek Hlava, Praha, Patrik Tirol, Komjatice, Jozef Švihorík, Báb, Vojtech Mesároš, Lehota
7 - Ladislav Dvorský, Vráble, Anton Bábik, Rumanová, Róbert Bačinský, Pavel Puobiš, Lukáš Bartakovič, Nitra, Nikolas Ravasz, V. Cetín, Róbert Koprda, Čeľadice
6 - Dušan Kopačka, Ján Šutka, Z. Moravce, Vladimír Klačman, Michal Kolár, Eduard Račko, Anna Gombiková, Nitra, Martin Tesár, D. Krškany, Vladimír Varga, Rišňovce
5 - Milan Mózeš, Z. Moravce, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Eva Gregorová, Jelenec, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Ján Laca, D. Obdokovce, Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Štefan Popelka, Hájske, Daniel Antal, Čechynce, Viliam Čulík, Machulince, Roland Bárek, Žirany, Dušan Koszorú, Dominik Bartakovič, Nitra, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Miroslava Bajneková, Vráble, Ladislav Bencz, N. Hrnčiarovce, Peter Navrátil, Kráľov Brod, Ľudovít Desat, Podhorany, Ján Sándor, Trstice, Salo Berecz, Branč
4 - Peter Ťuťuris, Vráble, Tibor Gašparovský, N. Zámky, Rudolf Macho, Kolíňany, Martin Rus, Lukáčovce, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Martin Florek, D. Krškany, Jozef Filo, Mojmírovce, Ľudovít Szullö, Galanta, Ľuboš Burda, Vladimír Kišš, Matej Havran, Maroš Karas, Ladislav Major, Nitra, György Jakubecz, Peter Lenárt, H. Saliby, Štefan Kopčan, N. Sady, Michal Fedor, Levice, Jozef Lukniš, Topolčianky, Juraj Strieška, Nevidzany, Jozef Oškerský, Dyčka, František Rajtár, Marián Zlatňanský, Zlaté Moravce, Lukáš Garaj, Báb, Matúš Meňhert, Čierne Kľačany
3 - Patrik Palka, Peter Michalka, Danko Stano, Mária Kóšová, Nitra, Patrik Šarközy, Vinodol, Katarína Bakošová, V. Úľany, Ladislav Szórád ml., Alžbeta Gálová, Žirany, Milan Michalko, Erika Vystavelová, Zdenka Hippová, Ivan Vinco, Šaľa, Matúš Klučiar, Marta Peťková, Z. Moravce, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Jozef Raustein, Močenok, Libor Nagy, D. Obdokovce
2 - Marek Kováč, Čifáre, Marek Franko, Jozef Rehák, Šaľa, Michal Adamča ml., Sereď, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Peter Lidik, D. Obdokovce, Emília Malá, Tomáš Feješ, Vráble, Róbert Vaňo, Žirany, Denisa Molnárová, Vlčany
1 - Ľuboš Behúl, Lužianky, Štefan Sedlák, Šaľa, Peter Krajčo, Nitra, Marek Lehocký, Z. Moravce, Anton Kucka, Podhorany
0 - Michal Buranský, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

V 10. kole bolo najlepším výsledkom 8 bodov. Dokázali to traja z vás: Emil Dubec, Ronald Frkala a Stanislav Packa. Kto z nich vyhral kartón piva, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  5. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  6. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  8. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  9. Pomáhajte čítaním
  10. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  1. UNIQA preberá na Slovensku aj dôchodkové fondy AXA
  2. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
  3. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
  4. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  6. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  7. Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí
  8. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
  9. Vynovená predajňa v Smrdákoch
  10. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 33 091
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 24 145
  3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 21 634
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 17 030
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 541
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 432
  7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 567
  8. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 557
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 461
  10. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 10 427
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Mestský úrad v Šali.

Divadlo Andreja Bagara obnovilo svoj online program

V rámci neho ponúka aj rozhovory s hereckými legendami.

V rámci online programu "spoluVYHRÁME" divadlo ponúka výber pútavých rozhovorov s hereckými legendami, ktoré boli piliermi nášho divadla, alebo sa výrazne podieľali na jeho formovaní, ako bol napríklad aj Jozef Dóczy.

Nitra zverejnila zoznam odberných miest, ľudia si môžu vybrať, ktoré chcú

Pozrite si zoznam odberných miest v Nitre. Slovensko čaká celoplošné testovanie na COVID-19.

Nitre chýbajú zdravotníci na víkendové testovanie

Ľudí, ktorí budú robiť administratívnu prácu, je dosť. Horšia je situácia so zdravotníckym personálom.

Ilustračná fotografia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Celoplošné testovanie v Nových Zámkoch a Šuranoch: ZOZNAM odberných miest

Testovať sa bude aj v kine či športovej hale. Fungovať bude aj pojazdné odberné miesto.

Za útok na verejného činiteľa hrozí až doživotie

Policajti z Trenčína obvinili 21-ročnú ženu z okresu Trenčín za obzvlášť závažný zločin útoku na verejného činiteľa.

Už ste čítali?