Sobota, 6. marec, 2021 | Meniny má Radoslav, RadoslavaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

58 - Jozef Kutak, Jarok; 57 - Milan Nagy, Nitra; 56 - Stanislav Zabák, Lukáčovce; 55 - Ivan Eliaš, Nitra

Správne tipy 11. kola

Slovensko - Slovinsko 0:2 2
ČFK Nitra - Bánovce 3:2 1
ViOn B/Volkovce - Čierny Brod 1:0 1
Tešedíkovo - Sládkovičovo 0:3 2
Chrenová - Veľký Meder 2:2 X
Topoľčianky - Janíkovce 6:2 1
Rišňovce - Lužianky 0:1 2
Branč - Klasov 3:2 1
Martin n/Ž. - Machulince 1:1 X
D. Saliby - Vinohrady 1:2 2

Poradie po 11. kole

58 - Jozef Kutak, Jarok
57 - Milan Nagy, Nitra
56 - Stanislav Zabák, Lukáčovce
55 - Ivan Eliaš, Nitra
54 - Imrich Hrdlica, Jozef Hudec ml., Nitra, Peter Vrabec, Čakajovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Janka Tichá, Palárikovo
53 - Táňa Tomeková, Nitra, Ladislav Čekey, Pohranice, Patrik Dubnička, Váhovce
52 - Emil Dubec, Žikava, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Štefan Bede, „Kofi“ Kováč, Norbert Bordáš, Nitra
51 - Miroslav Zverka, Eduard Szabo, Marián Grman, Nitra, Peter Frajka, Z. Moravce, Milan Augustín st., Topoľčianky, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Roman Margetin, Rišňovce, Maroš Papp, Sereď
50 - František Benc, Ivan Bobuš, Nitra, Pavol Kozma, Branč, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Tibor Karácsony, Váhovce, Roman Kutak, Tomášikovo
49 - Martin Lyžičiar, Jozef Lenghart, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jana Jašiková, Šaľa, Viktor Balko, Lužianky, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Ladislav Vašek, Branč, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Vlado Matušica, Hájske, Jozef Török, Pata, Jozef Horňák, Rišňovce, Pavel Babiak, Žitavany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Július Galo, D. Krškany, Štefan Finta, Jarok, Michal Strieška, Nevidzany
48 - Milan Gráf, Edo Tomek, Anton Lieskovský, Nitra, Jozef Joniak, Vráble, Peter Čepček, Viliam Matejov, Z. Moravce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Libor Vinkler, Šaľa, Marián Strečka, Topoľčianky, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Milan Bíro, Čakajovce, Andrej Švihorík, Báb, Martin Hraška, N. Sady, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Marián Mateička, Behynce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Emanuel Maňúch, Žirany
47 - Boris Grežo, Deniska Révayová, Daniel Tasáry, Pius Hajdák, Eugen Németh, Lenka Gažová, Martin Kuchar, Ján Hudec, Milan Lacina, Igor Drotár, Nitra, Jozef Bajnek, Juraj Vojtek, Vráble, Jozef Šabo, Žitavany, Ivan Tabaček, T. Nemce, Veronika a Filip Deákoví, Sľažany, Mikuláš Pintér, Branč, Marián Móri, Milan Bekéni, Šaľa, Jozef Rehuš, Rišňovce, Daniel Mako, Čakajovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Miroslav Močol, Alekšince, Štefan Kočiš, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Ján Wesolowski, Hlohovec, Dávid Jancsó, Vlčany, Štefan Račko, D. Krškany, Patrik Finta, Jarok, Juraj Melišek, Vinodol
46 - Peter Kardoš, Jozef Moder, Matúš Dillhoff, Roman Marci, Ľubomír Ballay, Patrik Laca, Lenka Nevinová, Michal Motúz, Nitra, Kristína Kováčová, Lovce, Peter Páleník, Prílepy, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Július Benko st., Gabriel Odráška, Peter Hipp, Šaľa, Alexander Kusý, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Ivan Tóth, Čakajovce, Imrich Gregor, Jelenec, Ľubomír Martišovič, Marcel Pánis, D. Krškany, Andrej Maťo, Jarok, Dušan Béder, V. Lapáš, Peter Matulník, N. Sady, Ján Jambor, Rišňovce, Katarína Kepková, N. Zámky, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Stanislav Babocký, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Gabriel Fazekaš, Neded, Martin Földeši, Sereď, Jozef Bosák, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Imrich Valent, Hosťovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Tibor Bugár, Tomášikovo, Zoltán Jancsó, Vlčany, Jaroslav Dvorský, Pata
45 - Dušan Tirol, Pavel Smutný, Oľga Tomeková, Ivan Buchala, Juraj Drgoňa, Jozef Boďo, Jozef Kóša, Iveta Dubeňová, Ernest Szombath, Štefan Pénzeš, Nitra, Miroslav Vojtek, Anton Ďuriš, Vráble, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Jozef Roško, Dyčka, Tibor Szekér, Z. Moravce , Ivan Mrázik, Filip Dobiaš, Čeľadice, Jozef Sklenár, Milan Lazan, Marián Kopáčik, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Tibor Horváth, Komjatice, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Anton Berecz, Ivan Ďurický, Branč, Emil Rusnák, Beladice, Anton Molnár, P. Kesov, Tibor Bene, D. Obdokovce, Stanislav Packa, Močenok, Rudolf Krajinčák, Báb, Ivan Remeň, N. Streda, Anna Duczová, H. Kráľová, Štefan Dubnička, Váhovce, Jozef Brieška, T. Nemce, Július Bíro, V. Zálužie
44 - Peter Matuškovič, František Trnka, Štefan Kollárik, Stanislav Billik, František Tomek, Ľuboš Fuska, Jozef Svitač, Peter Krajanec, Peter Bíro, Peter Solčianský, Jozef Paulík, Ján Barát, Oľga Pintérová, Nitra, Jakub Vojtek, Jozef Hoppan, Vráble, Tibor Lisý, H. Ohaj, Peter Strieška, Volkovce, Ján Školník, Z. Moravce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Tímea Mészárosová, Marek Mrllák, Pavel Mihálik, Šaľa, Radoslav Gažo, Golianovo, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ján Jacsa, Žihárec, Dominik Lenghard, Čakajovce, Tibor Šmitala, Ivan Mareček, Čab, Ján Vaško, Ivanka, Juraj Dubeň, Lehota, Peter Debnár, Zbehy, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Milan Kubala, Miroslav Javor, Sereď, Štefan Mravík, Žitavany, Ján Gajdoš, N. Streda, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Peter Žitňanský, Topoľčany, Oľga Račková, D. Krškany
43 - Ľuboš Baranec, Michal Bíro, Anton Černý, Vladimír Mada, Jozef Hudec st., Milan Ružička, Ľubomír Turňa, Milan Vörös, Štefan Piterka, Vladimír Nemšovský, Belo Gombik, Nitra, Peter Paulis, M. Vozokany, Boris Boďo, Tajná, Radoslav Bajnek, Viliam Félis, Vráble, Mário Ferenc, Z. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Tibor Odráška, Juraj Csirik, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Ivan Bakyta, Miloš Bédi, Jarok, Anton Čurgali, Mojmírovce, Milan Minarovič, Behynce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Terka Tasáryová, Ivanka, Jozef Čentéš, Peter Ivančík, Koniarovce, Jozef Borbély, V. Cetín, Zdeno Zbojek, Sereď, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Labuda, Solčany, Rudolf Matušica, Pata, Miroslav Borbély, Jelenec, Matúš Vajzer, Báb, Mário Pánis, D. Krškany, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce
42 - Ján Doboš, Erich Schober, Michal Garay, Dušan Letko, René Daniš, František Hrnčiar ml., Barbora Mináriková, Vladimír Sásik, Tatiana Kucharová, Peter Mateička, Ľudovít Laca st., Ľudovít Kováč, Eduard Minárik, Juraj Vencel, Štefan Matesko, Dionýz Pecháček, Marek Korec, Nitra, Peter Fáber, M. Vozokany, Florián Penzeš, H. Ohaj, Lenka Kunkelová, Patrik Pacher, Ľubomír Novota, Z. Moravce, Miloš Hrúzik, Hosťovce, Jozef Baťala, Žitavany, Jozef Štefek, Čeľadice, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Marek Sklenár, Peter Zeleňák, Šaľa, Peter Kluka, Lapáš, Marián Piterka, Svätoplukovo, Matej Kuzmický, Ivanka, Miriama Zborovanová-Ďurinová, Golianovo, Andrej Židík, Výčapy-Opatovce, Lenka Lahučká, Čakajovce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Michal Čery, Jelenec, René Scheer, Kolíňany, Ľubomír Kollár, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Andrea Hašuľová, Dvorníky, Miroslav Slovák, D. Streda, Andrea Kutaková, Tomášikovo, Zuzana Józsová, Sereď, Rastislav Kazík, Topoľčianky, Gabriel Molnár, Galanta, Vlado Romanovský, D. Krškany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor
41 - Erik Viskup, Katarína Spišáková, Vlastimil Ábela, Ľubica Tasáryová, Mária Sýkorová, Martin Krajčír, Vladimír Papp, Juraj Holták, Ján Ehrenhold, Marián Červenka, Karol Ryba, Miroslav Fábry, Pavol Krajčo, Imrich Ručkay, Richard Magušín, Nitra, Peter Sádovský, Melek, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Jakub Kunkel, Emília Káčerová, Z. Moravce, Jana Dudonová, Norbert Adamča, Miroslav Kucharovič, Sereď, Boris Mesároš, Lehota, Štefan Hudec, Lužianky, Peter Vranský, Zbehy, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Štefan Varga, Topoľnica, Juraj Német, D. Lefantovce, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Jana Gálová, Žirany, Jozef Danada, Šaľa, Anna Pacherová, Sľažany, František Šutka, Č. Kľačany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ladislav Nagy, Vráble, Juraj Minárik, Obyce, Vladimír Urban, Hájske, Pavel Dojčar, Báb, Patrik Balogh, Selice, Peter Hamerlik, Jelka, Milan Javor, Šintava
40 - Jozef Minárik, Miloš Sýkora, Michal Lauko, Marián Barta, Roman Sýkora, Nitra, Ján Kóssi, Čifáre, Michal Brédik, Tajná, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Natália Gregorová, Filip Guzmický, Vladimír Tasáry, Peter König, Ľubor Kajaba, Terézia Račková, Ivanka, Slavo Kališ, Margita Kališová, Peter Lehocký, Róbert Ščepka, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Jozef Kubáň, Alekšince, Ján Rigler, Bratislava, Ivan Berec, Lužianky, Imrich Maťo, Pavol Bradáč, Golianovo, František Andraško, Jelenec, Štefan Páleník, Prílepy, Stanislav Pacher, Sľažany, Ladislav Páleník, Topoľčany, Emil Šatan, Vozokany, Gabriela Fikselová, Výčapy-Opatovce, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Igor Tkáč, Sereď, Elena Struhárová, Vráble, Martin Račko, Margita Pánisová, D. Krškany, Filip Marinov, Rumanová, Peter Zubčák, Hruboňovo
39 - Filip Vašíček, Ladislav Szöke, Ľuboš Modzga „Šuker“, Ján Frajtík, Vráble, Adriana Šišková, Pavol Hrnčár, Ľudovít Konečný, Juraj Náhlovský, Marek Varga, Róbert Rumančík, Ivan Kozár, Mária Königová, Jakub Laca, Štefan Zabák, František Grom, Igor Galovič, Anton Ďurech, Nitra, Štefan Novák, Juraj Volčko, Šaľa, Patrik Čepček, Žitavany, Juraj Sabo, Rumanová, Milan Molnár, P. Kesov, Matúš Mošať, Ivanka, Ján Dekan, Velčice, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Henrich Richter, Bratislava, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Galbavý, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Tibor Tóth, Žihárec, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Vincent Komačka, Topoľčany, František Margetin, Rišňovce, Alexander Repta, Branč, Helena Bartošová, D. Krškany
38 - Július Vodný, Babindol, Lukáš Lyžičiar, Dezider Zaujec, Jozef Nosian, Lukáč Tomiš, Ladislav Skalický, Nitra, František Šabo, Obyce, Jozef Baláž, Róbert Sedlák, Radovan Martinek, Šaľa, Ronald Frkala, H. Kráľová, Milan Šlosár, Milan Roman, Čab, Jozef Štefák, Rišňovce, Jozef Gál, Alexandra Gálová, Žirany, Martin Jurík, Čakajovce, Juraj Segíň, Sľažany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Zoltán Židík, Ladice, Anton Valo, Z. Moravce, Katarína Pálková, Jarok
37 - Ivana Kunkelová, Z. Moravce, Martin Kormoši, René Vincze, Ľubor Goldbecher, Ján Martinek, Šaľa, Juraj Hrnčár, Jozef Prešinský, Eva Pappová, František Imre, Bohumil Labuda, Anton Lacuška, Zuzana Vencelová, Milan Borovský, Nitra, Milan Fúska, Branč, Ján Ligač, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Martin Kornutij, V. Zálužie, Janka Gálová, Žirany, Štefan Valovič, Rišňovce, Marek Greguš, Čakajovce, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ľubomír Števanka, Preseľany, Milan Mišák, V. Dolina, Marián Holý, Levice, Roland Juhos, Trstice, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Dominik Tkáčik, Ivanka
36 - Viktor Németh, Jozef Andel, Vráble, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Ľubica Striešková, Nevidzany, Marek Lahučký, Z. Moravce, Ivan Magdolen, Marcela Holtáková, Ivan Dominka, Roman Trnkus, Martin Peniaško, Jaroslav Andrášik, Ľubomír Kiesel, Nitra, František Sabo, Vinodol, Ľubomír Bobok, Volkovce, Štefan Žarnócay, Anton Uher, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Imrich Guzmický, Roman Guzmický, Ivanka, Juraj Bárek, Žirany, Štefan Straňák, H. Kráľová, Alojz Jenis, Žitavany, Jozef Barát, Topoľčany, Milan Strapko, Beladice, Marek Šulák, Šintava, František Balogh, Selice, Daniel Lörincz, Branč, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Peter Frančík, V. Cetín, Jozef Bábin, Palárikovo
35 - Ján Antalík, Vráble, Ladislav Kéry, Volkovce, Martina Hippová, Šaľa, Miroslav Senneš, Močenok, Rastislav Švec, Jarmila Saidová, Ľubomír Bartakovič, Boris Kašuba, Ľudovít Laca ml., Ľuboš Lacina, Jozef Klučár, Nitra, Marek Tvrdoň, Žirany, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Alica Ševčíková, Solčany, Anton Andrášik, V. Zálužie, Daniel Ballay, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Adam Konde, N. Hrnčiarovce, František Kausek, Klasov, Beáta Hladká, Alekšince, Pavol Štefek, V. Dolina
34 - Imrich Struhár, Katarína Malá, Jozef Malý, Vráble, Miloš Lukniš, Hosťovce, Juraj Garay, M. Cetín, Jozef Kučera, Šaľa, Jozef Viskup, Mário Šándor, Nitra, Marek Sabo, Rumanová, Karol Čurgali, Mojmírovce, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Pavol Kuna, Výčapy-Opatovce, Martina Segíňová, Alojz Rajtar, Sľažany, Štefan Bako, Močenok, Ronald Kontár, H. Saliby, Miroslav Hladký, Alekšince, Jozef Vrana, Melek, Miroslav Fúska, Rišňovce
33 - Marta Kunkelová, Vincent Káčer, Z. Moravce, Lucia Gunišová, Choča, Natália Kozmová, Celestín Berecz, Branč, Laco Ištokovič, Ján Hnilica, František Filo, Nitra, Zoltán Vass, Baloň, Marián Titka, Šaľa, Štefan Ivanič st., Roman Ražný, Čeľadice, Vojtech Mládek, Podhorany, Martin Bogyo, T. Mlyňany, Dušan Švehla, Vladimír Miklošík, Sereď, Milan Augustín ml., Topoľčianky, Ivan Chlebák, D. Štitáre, Norika Račková, Ivanka, Ladislav Šóki, Diakovce
32 - Jozef Strieška, Nevidzany, Vlastimil Záhon, Golianovo, Tomáš Csányi, Šaľa, František Bojda, Táňa Rumančíková, Dáša Račková, Nitra, Vojtech Čulák, Koniarovce, Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Miroslav Dávid, Bratislava, Peter Sárkány, H. Borša, Mária Kunkelová, Z. Moravce
31 - František Kunkel, Z. Moravce, Miroslav Mada, Jozef Gažo, Július Petrík, František Hrnčiar st., Nitra, Róbert Ozorovský, Gáň, Tomáš Križovič, Levice, Miloš Gál st., Gašpar Gál, Žirany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Marek Adamča, Sereď, Štefan Labdík, Lužianky, Štefan Macek, Vinodol
30 - František Laczko, Tešedíkovo, Dušan Šóš, Zbehy, Kamil Popelka, Hájske, Miroslav Račko, Ján Šiška, Nitra, Irena Peťková, Z. Moravce, Marián Slabecius, Šaľa, Michal Borovský, H. Saliby
29 - Peter Záhorský, Nová Ves n/Ž., Jozef Paukov, Z. Moravce, Richard Miškovič, Peter Šiller, Nitra, Vlado Jánošík, D. Krškany, Tibor Berec, V. Lapáš, Kristína Líšková, Branč, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Margita Pavelková, Golianovo, Karol Bujalko, Vráble
28 - Katarína Vlčeková, Lužianky, Zuzana Pechová, Beladice, Vladimír Majerčík, Sľažany, František Pribela, Šintava, Dávid Slíž, Sereď, Vojtech Szöke, V. Cetín, Jozef Tvrdoň, H. Krškany
27 - Štefan Tóth, Klasov, Ján Hotový, N. Sady, Milan Greguš, Zbehy, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Viliam Čulík st., Machulince
26 - Kristína Králiková, Zbehy, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Marián Kučera, Podhorany, Zsolt Király, Č. Voda, Peter Chlup, T. Mlyňany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Marek Orlíček, Cabaj, Imrich Drozdák, Babindol, Ján Kmeťo, Nitra
25 - Adam Novák, Šaľa, Jozef Szombath, Pohranice, Štefan Peťovský, Lužianky, Zoltán Múčka, V. Úľany, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Juraj Mikuš, Zbehy, Richard Vnučko, Nitra
24 - Roman Němec, Nitra, Ladislav Székelyi, Lenka Reptová, Branč, Peter Šranko, D. Obdokovce, Marta Záhorská, Rišňovce, Marek Sokol, Tomáš Straňák, Šaľa, Juraj Minár, Terézia Borčinová, Z. Moravce, Dominika Štefeková, Čeľadice
23 - Róbert Baláži, Juraj Chudiak, Peter Bezák, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Andrej Repta, Branč
22 - Eduard Liko, Ivanka, Jozef Repa, Prílepy, Mário Dobiaš, Velčice, Lukáč Karlubík, Dominik, Ladislav Fazekaš, Nitra, Miroslav Mandák, Jozef Braun, Šaľa
21 - Jozef Záhorský, Rišňovce, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany
20 - Martin Páleník, Z. Moravce, Eduard Szabó ml., Ingrid Reptíková, Mariana Letková, Nitra, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Ivan Frajka, Zlaté Moravce
19 - Martin Kratochvíl, Žitavce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Vojtech Mládek st., Podhorany, Jozef Watter, Rišňovce, Juraj Chovanec, Nitra
18 - Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Miroslav Raček, Lenka Sýkorová, Denisa Tvrdoňová, Nitra, Tibor Glovenský, Košúty, Ján Lipovský, Báb, Vojtech Porubský, D. Krškany
17 - Vladimír Kompas, Radoslav Ollík, Nitra, Miroslav Krajčík, Komjatice, Denis Marcinkech, Vinodol, Rudolf Matejov, Skýcov
16 - Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Marián Ešše, Výčapy-Opatovce, Igor Kotora, Nitra, Karina Karáčová, Jelenec, Norbert Zsigmond, N. Život, Ján Marták, Choča, Ján Argyusi, Neded
15 - Peter Behúl, Lužianky, Peter Macháč, Rišňovce, Ján Sikoriak, T. Nemce
14 - Matúš Vrábel, Lužianky, Róbert Stanovič, Výčapy-Opatovce
13 - Michal Lichtner, Dodo Havetta, Jana Marciová, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Vladimír Gombáš, Močenok, Peter Ambrózy, Selice, Lukáš Valent, Hosťovce
12 - Erik Evetke, Dyčka, Tibor Wesolovski, Hlohovec, Peter Peciar, Anton Dano, Peter Orban, Michal Ballon, Nitra, Jaroslav Valo, T. Nemce
11 - Jozef Plesnivý, Z. Moravce
10 - Jozef Nedelka, Ivan Ševčík, Katka Sýkorová, Nitra, Jozef Lámoš, Jozef Bernáth, Jarok
9 - Dominika Čurgaliová, Nitra, Ján Slíž, Beladice, Marek Marcinkech, Vinodol, Gregor Czakó, N. Hrnčiarovce, Jana Sklenárová, Saľa
8 - Michal Kaplán, Č. Hrádok, Štefan Guzmický, Igor Dubeň, Ladislav Major, Nitra, Marek Hlava, Praha, Patrik Tirol, Komjatice, Jozef Švihorík, Báb, Vojtech Mesároš, Lehota
7 - Ladislav Dvorský, Vráble, Anton Bábik, Rumanová, Róbert Bačinský, Pavel Puobiš, Lukáš Bartakovič, Nitra, Nikolas Ravasz, V. Cetín, Róbert Koprda, Čeľadice
6 - Dušan Kopačka, Ján Šutka, Z. Moravce, Vladimír Klačman, Peter Krajčo, Michal Kolár, Eduard Račko, Anna Gombiková, Nitra, Martin Tesár, D. Krškany, Vladimír Varga, Rišňovce, Matúš Meňhert, Čierne Kľačany
5 - Milan Mózeš, Z. Moravce, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Eva Gregorová, Jelenec, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Ján Laca, D. Obdokovce, Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Štefan Popelka, Hájske, Daniel Antal, Čechynce, Viliam Čulík, Machulince, Roland Bárek, Žirany, Dušan Koszorú, Dominik Bartakovič, Nitra, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Miroslava Bajneková, Vráble, Ladislav Bencz, N. Hrnčiarovce, Peter Navrátil, Kráľov Brod, Ľudovít Desat, Podhorany, Zdenka Hippová, Šaľa, Ján Sándor, Trstice, Salo Berecz, Branč
4 - Peter Ťuťuris, Vráble, Tibor Gašparovský, N. Zámky, Rudolf Macho, Kolíňany, Martin Rus, Lukáčovce, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Martin Florek, D. Krškany, Jozef Filo, Mojmírovce, Ľudovít Szullö, Galanta, Ľuboš Burda, Vladimír Kišš, Matej Havran, Maroš Karas, Magdaléna Michaličková, Nitra, György Jakubecz, Peter Lenárt, H. Saliby, Štefan Kopčan, N. Sady, Michal Fedor, Levice, Jozef Lukniš, Topolčianky, Juraj Strieška, Nevidzany, Jozef Oškerský, Dyčka, František Rajtár, Marián Zlatňanský, Zlaté Moravce, Lukáš Garaj, Báb
3 - Patrik Palka, Peter Michalka, Danko Stano, Mária Kóšová, Nitra, Patrik Šarközy, Vinodol, Katarína Bakošová, V. Úľany, Ladislav Szórád ml., Alžbeta Gálová, Žirany, Milan Michalko, Erika Vystavelová, Ivan Vinco, Šaľa, Matúš Klučiar, Marta Peťková, Z. Moravce, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Jozef Raustein, Močenok, Libor Nagy, D. Obdokovce, Martin Baláž, Dyčka
2 - Marek Kováč, Čifáre, Marek Franko, Jozef Rehák, Šaľa, Michal Adamča ml., Sereď, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Peter Lidik, D. Obdokovce, Emília Malá, Tomáš Feješ, Vráble, Róbert Vaňo, Žirany, Denisa Molnárová, Vlčany
1 - Ľuboš Behúl, Lužianky, Štefan Sedlák, Šaľa, Marek Lehocký, Z. Moravce, Anton Kucka, Podhorany
0 - Michal Buranský, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

V 11. kole bolo maximom iba 7 uhádnutých zápasov. Trafili ich štyria z vás: Gabriel Odráška, Gabriel Tóth, Štefan Kočiš a Jozef Horňák. Kto z nich vyhrá pivo Steiger, sa dozviete v pondelňajších MY novinách. Ak vám body nesedia, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775 a váš tiket preveríme.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako môžete zastaviť dýchavičnosť pri covide a po jeho prekonaní?
  2. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj
  3. Nové číslo Historickej revue
  4. Porsche sa rozrastá o nový shooting brake Taycan Cross Turismo
  5. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  6. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele
  7. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
  8. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  9. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými?
  10. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  1. Svieže jarné ceny v PLANEO Elektro sú aj v marci extra výhodné
  2. Ako môžete zastaviť dýchavičnosť pri covide a po jeho prekonaní?
  3. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj
  4. Porsche sa rozrastá o nový shooting brake Taycan Cross Turismo
  5. Nové číslo Historickej revue
  6. Veolia dostala exkluzívne do správy projekt SKY PARK
  7. AS EUBA vyhlasuje protest proti novele zákona o VŠ
  8. Firmy sa spojili s učiteľmi, rozhodli sa pomôcť chudobným žiakom
  9. Počas pandémie vzrástli obavy z právnych sporov
  10. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  1. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať? 19 402
  2. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 15 356
  3. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 12 153
  4. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými? 9 505
  5. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia 9 327
  6. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou 8 372
  7. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje 7 427
  8. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami 7 255
  9. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť 6 594
  10. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte 6 105
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Na snímke zo súboja vedúcich Kozároviec so Štúrovom sú dvaja kapitáni - vľavo hosťujúci Peter Molnár, vpravo domáci Miloš Ďurovič (chrbtom, č. 10).

V seriáli Futbalový bonzáčik sme nahliadli do kuchýň všetkých účastníkov IV. ligy Juhovýchod.

5 h
Vezičkový dom na pešej zóne.

Budova patrí medzi najhodnotnejšie domy v Dolnom meste. Už roky je však fasáda v havarijnom stave. Majitelia sa menia.

5 h
Socha z betónu.

Sochu umiestnili na námestie. V parku pri múzeu sú strašidielka.

8 h
Ilustračné foto.

Mesto opätovne zabezpečí testovanie aj počas tohto víkendu.

12 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mal iba 46 rokov. Štátna opera v Banskej Bystrici stráca výraznú osobnosť.

13 h

Pribúda oveľa viac mladých pacientov.

4. mar

Majiteľa polícia obvinila z prečinu porušovania povinností za krízovej situácie.

14 h

Roman Podhradský bojoval o život.

4. mar

Už ste čítali?