Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

60 - Jozef Kutak, Jarok, Milan Nagy, Nitra; 57 - Ladislav Čekey, Pohranice, Stanislav Zabák, Lukáčovce; 56 - Emil Dubec, Žikava, Ivan Eliaš, Nitra

Správne tipy 12. kola

Trnava - FC Nitra 1:2 2
Šaľa - Púchov 1:0 1
Trenčín - FC ViOn 1:1 X
Sereď - ČFK Nitra 2:1 1
Pata - Trhová Hradská 1:1 X
Alekšince - Šaľa B/Veča 4:2 1
Lužianky - Ivanka 1:4 2
Kynek - Čakajovce 2:2 X
Obyce - T. Mlyňany 3:2 1
H. Saliby - Matúškovo 3:0 1

Poradie po 12. kole

60 - Jozef Kutak, Jarok, Milan Nagy, Nitra
57 - Ladislav Čekey, Pohranice, Stanislav Zabák, Lukáčovce
56 - Emil Dubec, Žikava, Ivan Eliaš, Nitra
55 - Norbert Bordáš, Imrich Hrdlica, Jozef Hudec ml., Nitra, Ľubomír Straňák, H. Kráľová
54 - Táňa Tomeková, Miroslav Zverka, Eduard Szabo, Nitra, Peter Vrabec, Čakajovce, Patrik Dubnička, Váhovce, Roman Margetin, Rišňovce, Janka Tichá, Palárikovo
53 - Štefan Bede, „Kofi“ Kováč, Nitra, Peter Frajka, Z. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Milan Augustín st., Topoľčianky, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Tibor Karácsony, Váhovce
52 - Pavol Kozma, Ladislav Vašek, Branč, Ivan Bobuš, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Milan Bíro, Čakajovce, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Finta, Jarok
51 - Milan Gráf, František Benc, Marián Grman, Nitra, Jozef Joniak, Vráble, Peter Čepček, Z. Moravce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Vlado Matušica, Hájske, Roman Kutak, Tomášikovo, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Maroš Papp, Sereď
50 - Eugen Németh, Anton Lieskovský, Jozef Kóša, Jozef Lenghart, Michal Motúz, Nitra, Kristína Kováčová, Lovce, Mikuláš Pintér, Branč, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jana Jašiková, Milan Bekéni, Šaľa, Marián Strečka, Topoľčianky, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Viktor Balko, Lužianky, Daniel Mako, Čakajovce, Martin Hraška, N. Sady, Miroslav Močol, Alekšince, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Soňa Valentová, T. Mlyňany, Emanuel Maňúch, Žirany, Jozef Török, Pata, Marek Kalúz, V. Zálužie, Jozef Horňák, Rišňovce, Oľga Račková, Július Galo, D. Krškany, Michal Strieška, Nevidzany
49 - Martin Lyžičiar, Boris Grežo, Edo Tomek, Martin Kuchar, Igor Drotár, Nitra, Jozef Bajnek, Juraj Vojtek, Vráble, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Peter Rajnoha, Viliam Matejov, Z. Moravce, Ivan Tabaček, T. Nemce, Jozef Sklenár, Július Benko st., Libor Vinkler, Šaľa, Andrej Maťo, Jarok, Dušan Béder, V. Lapáš, Rudolf Lauko, Zbehy, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Marián Mateička, Behynce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Jaroslav Dvorský, Pata, Štefan Račko, D. Krškany
48 - Pius Hajdák, Peter Kardoš, Pavel Smutný, Ľuboš Fuska, Vladimír Sásik, Lenka Gažová, Ivan Buchala, Roman Marci, Ján Hudec, Iveta Dubeňová, Milan Lacina, Peter Solčianský, Lenka Nevinová, Nitra, Miloš Hrúzik, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Páleník, Prílepy, Ľubor Goldbecher, Marián Móri, Peter Hipp, Šaľa, Ondrej Hajdu, Alexander Kusý, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Peter Palka, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Imrich Gregor, Jelenec, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Anton Berecz, Branč, Jozef Rehuš, Rišňovce, Emil Rusnák, Beladice, Anton Molnár, P. Kesov, Ivan Mareček, Čab, Tibor Bene, D. Obdokovce, Andrej Švihorík, Rudolf Krajinčák, Báb, Katarína Kepková, N. Zámky, Gabriel Tóth, Anna Duczová, H. Kráľová, Stanislav Packa, Močenok, Gabriel Fazekaš, Neded, Martin Földeši, Sereď, Ján Gajdoš, N. Streda, Tibor Bugár, Tomášikovo, Dávid Jancsó, Vlčany, Štefan Dubnička, Váhovce, Patrik Finta, Jarok, Juraj Melišek, Vinodol
47 - Deniska Révayová, Michal Bíro, Daniel Tasáry, Jozef Moder, Stanislav Billik, František Hrnčiar ml., Matúš Dillhoff, Jozef Svitač, Ľubomír Ballay, Jozef Hudec st., Patrik Laca, Štefan Pénzeš, Oľga Pintérová, Nitra, Viliam Félis, Anton Ďuriš, Vráble, Jakub Kunkel, Z. Moravce, Jozef Šabo, Žitavany, Tibor Szekér, Z. Moravce , Veronika a Filip Deákoví, Sľažany, Ivan Mrázik, Čeľadice, Tímea Mészárosová, Milan Lazan, Šaľa, Miloš Bédi, Jarok, Dominik Lenghard, Čakajovce, Tibor Šmitala, Čab, Ján Jambor, Rišňovce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Ivan Ďurický, Branč, Andrea Hašuľová, Dvorníky, Ivan Remeň, N. Streda, Peter Žitňanský, Topoľčany, Ľubomír Mikula, Lehota, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Vlado Romanovský, D. Krškany, Július Bíro, V. Zálužie
46 - Peter Matuškovič, Michal Garay, Dušan Tirol, Jozef Boďo, Jozef Paulík, Vladimír Nemšovský, Nitra, Peter Paulis, M. Vozokany, Jozef Roško, Dyčka, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ján Školník, Z. Moravce, Marek Mrllák, Gabriel Odráška, Šaľa, Tibor Horváth, Komjatice, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Ivan Tóth, Lenka Lahučká, Čakajovce, Anton Čurgali, Mojmírovce, Ján Jacsa, Žihárec, Jozef Hoppan, Vráble, Peter Matulník, N. Sady, Juraj Dubeň, Lehota, Peter Debnár, Zbehy, Filip Dobiaš, Čeľadice, Ondrej Kozolka, Volkovce, Zdeno Zbojek, Sereď, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Marcel Pánis, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Brieška, T. Nemce, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce
45 - Ján Doboš, Anton Černý, František Trnka, Oľga Tomeková, František Tomek, Barbora Mináriková, Juraj Drgoňa, Ernest Szombath, Štefan Matesko, Milan Vörös, Dionýz Pecháček, Nitra, Miroslav Vojtek, Radoslav Bajnek, Vráble, Boris Boďo, Tajná, Tibor Lisý, H. Ohaj, Lenka Kunkelová, Mário Ferenc, Z. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Baťala, Štefan Mravík, Žitavany, Tibor Odráška, Marián Kopáčik, Pavel Mihálik, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Peter Kluka, Lapáš, Matej Kuzmický, Ivanka, Miriama Zborovanová-Ďurinová, Golianovo, Ľubomír Sako, Kolíňany, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Milan Kubala, Sereď, Štefan Kúsek, Hostie, Andrea Kutaková, Tomášikovo, Rudolf Matušica, Pata, Rastislav Kazík, Topoľčianky, Milan Javor, Šintava
44 - Vlastimil Ábela, Vladimír Mada, Dušan Letko, Štefan Kollárik, René Daniš, Mária Sýkorová, Tatiana Kucharová, Juraj Holták, Ľudovít Laca st., Peter Krajanec, Milan Ružička, Peter Bíro, Ján Ehrenhold, Pavol Krajčo, Ľubomír Turňa, Ján Barát, Belo Gombik, Nitra, Jakub Vojtek, Ladislav Nagy, Vráble, Florián Penzeš, H. Ohaj, Ľuboš Baranec, Jozef Štefek, Čeľadice, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Radoslav Gažo, Golianovo, Marián Piterka, Svätoplukovo, Milan Minarovič, Behynce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ivan Berec, Lužianky, Terka Tasáryová, Ján Vaško, Ivanka, Jozef Čentéš, Čakajovce, Štefan Varga, Topoľnica, René Scheer, Kolíňany, Jozef Borbély, V. Cetín, Jozef Danada, Juraj Csirik, Šaľa, Ľubomír Novota, Z. Moravce, Jozef Labuda, Solčany, Juraj Minárik, Obyce, Norbert Adamča, Miroslav Kucharovič, Zuzana Józsová, Miroslav Javor, Sereď, František Margetin, Rišňovce, Gabriel Molnár, Galanta
43 - Erich Schober, Ľudovít Konečný, Miloš Sýkora, Martin Krajčír, Peter Mateička, Jakub Laca, Juraj Vencel, Imrich Ručkay, Štefan Piterka, Nitra, Peter Fáber, M. Vozokany, Michal Brédik, Tajná, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Ladislav Szöke, Vráble, Emília Káčerová, Patrik Pacher, Z. Moravce, František Šabo, Obyce, Margita Kališová, Peter Zeleňák, Šaľa, Patrik Čepček, Žitavany, Ivan Bakyta, Jarok, Ronald Frkala, H. Kráľová, Peter König, Ľubor Kajaba, Ivanka, Juraj Német, D. Lefantovce, Jana Gálová, Žirany, Peter Ivančík, Koniarovce, Miroslav Slovák, D. Streda, Vladimír Urban, Hájske, Miroslav Borbély, Jelenec, Pavol Bradáč, Golianovo, Matúš Vajzer, Báb, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Peter Hamerlik, Jelka, Peter Zubčák, Hruboňovo
42 - Katarína Spišáková, Jozef Minárik, Juraj Hrnčár, Vladimír Papp, Eva Pappová, Ľudovít Kováč, Eduard Minárik, Marián Červenka, Miroslav Fábry, Marek Korec, Richard Magušín, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Elena Struhárová, Vráble, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Jana Dudonová, Sereď, Marek Sklenár, René Vincze, Slavo Kališ, Jozef Baláž, Anton Uher, Štefan Novák, Juraj Volčko, Radovan Martinek, Šaľa, Štefan Hudec, Lužianky, Miloš Gál st., Žirany, Jozef Kubáň, Alekšince, Imrich Maťo, Golianovo, Andrej Židík, Výčapy-Opatovce, Filip Guzmický, Ivanka, Daniel Ballay ml., Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Michal Čery, Jelenec, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Anna Pacherová, Stanislav Pacher, Sľažany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Emil Šatan, Vozokany, Dezider Lenčéš, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Mário Slezák, Lukáčovce, Pavel Dojčar, Báb, Margita Pánisová, Helena Bartošová, D. Krškany, Jozef Bábin, Palárikovo
41 - Lukáš Lyžičiar, Erik Viskup, Ľubica Tasáryová, Marián Barta, Ivan Kozár, Mária Königová, Štefan Zabák, Karol Ryba, Ladislav Skalický, Zuzana Vencelová, Nitra, Ján Kóssi, Čifáre, Peter Sádovský, Melek, Filip Vašíček, Ján Frajtík, Vráble, Ivana Kunkelová, Anton Valo, Z. Moravce, Natália Gregorová, Matúš Mošať, Vladimír Tasáry, Terézia Račková, Ivanka, Peter Lehocký, Róbert Ščepka, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Boris Mesároš, Lehota, Peter Vranský, Zbehy, Milan Molnár, P. Kesov, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Milan Šlosár, Čab, František Andraško, Jelenec, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Alexandra Gálová, Žirany, Martin Jurík, Čakajovce, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Štefan Páleník, Prílepy, Alojz Rajtar, Sľažany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Tibor Tóth, Žihárec, František Šutka, Č. Kľačany, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Patrik Balogh, Selice, Igor Tkáč, Sereď, Martin Račko, D. Krškany, Alexander Repta, Branč, Filip Marinov, Rumanová
40 - Dezider Zaujec, Michal Lauko, Marek Varga, Róbert Rumančík, Jozef Prešinský, František Grom, Roman Sýkora, Anton Ďurech, Milan Borovský, Nitra, Ján Martinek, Šaľa, Ján Rigler, Henrich Richter, Bratislava, Juraj Sabo, Rumanová, Roman Guzmický, Dominik Tkáčik, Ivanka, Milan Roman, Čab, Janka Gálová, Žirany, Jozef Štefák, Štefan Valovič, Rišňovce, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Juraj Segíň, Sľažany, Alojz Jenis, Žitavany, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Ladislav Páleník, Vincent Komačka, Topoľčany, Gabriela Fikselová, Výčapy-Opatovce
39 - Adriana Šišková, Pavol Hrnčár, Juraj Náhlovský, Lukáč Tomiš, Marcela Holtáková, Boris Kašuba, Igor Galovič, Nitra, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Marek Lahučký, Z. Moravce, Štefan Žarnócay, Róbert Sedlák, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Ján Ligač, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Ján Dekan, Velčice, Martin Kornutij, V. Zálužie, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Marián Holý, Levice, František Balogh, Selice, Zoltán Židík, Ladice, Roland Juhos, Trstice, Daniel Lörincz, Branč, Katarína Pálková, Jarok
38 - Jarmila Saidová, Jozef Nosian, Bohumil Labuda, Ivan Dominka, Anton Lacuška, Nitra, Július Vodný, Babindol, Ľubica Striešková, Nevidzany, Jozef Kučera, Šaľa, Milan Fúska, Branč, Jozef Gál, Žirany, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Jozef Barát, Topoľčany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Mária Kunkelová, Z. Moravce, Miroslav Hladký, Alekšince, Pavol Štefek, V. Dolina, Peter Frančík, V. Cetín, Jozef Vrana, Melek
37 - František Imre, Ľudovít Laca ml., Martin Peniaško, Ľuboš Lacina, Ľubomír Kiesel, Nitra, Viktor Németh, Jozef Andel, Vráble, Miloš Lukniš, Hosťovce, Martin Kormoši, Šaľa, Natália Kozmová, Branč, Ladislav Kéry, Volkovce, Miroslav Senneš, Močenok, Marek Tvrdoň, Žirany, Imrich Guzmický, Ivanka, Marek Sabo, Rumanová, Tibor Berec, V. Lapáš, Marek Greguš, Čakajovce, Pavol Kuna, Výčapy-Opatovce, Milan Mišák, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Milan Strapko, Beladice, František Kausek, Klasov, Marek Šulák, Šintava, Ladislav Šóki, Diakovce
36 - Ivan Magdolen, Laco Ištokovič, Rastislav Švec, Roman Trnkus, František Hrnčiar st., Jaroslav Andrášik, Jozef Klučár, Nitra, Imrich Struhár, Ján Antalík, Vráble, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Juraj Garay, M. Cetín, František Sabo, Vinodol, Ľubomír Bobok, Volkovce, Martina Hippová, Šaľa, Vojtech Čulák, Koniarovce, Juraj Bárek, Žirany, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Vojtech Mládek, Podhorany, Štefan Straňák, H. Kráľová, Martin Bogyo, T. Mlyňany, Adam Konde, N. Hrnčiarovce, Dušan Švehla, Marek Adamča, Sereď, Beáta Hladká, Alekšince, Norika Račková, Ivanka
35 - Miroslav Mada, Jozef Viskup, Ján Hnilica, Táňa Rumančíková, Ľubomír Bartakovič, František Filo, Mário Šándor, Dáša Račková, Nitra, František Kunkel, Vincent Káčer, Z. Moravce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Alica Ševčíková, Solčany, Anton Andrášik, V. Zálužie, Karol Čurgali, Mojmírovce, Martina Segíňová, Sľažany, Štefan Bako, Močenok, Milan Augustín ml., Topoľčianky, Ivan Chlebák, D. Štitáre
34 - Július Petrík, Ján Šiška, Nitra, Katarína Malá, Jozef Malý, Vráble, Jozef Strieška, Nevidzany, Tomáš Križovič, Levice, Ronald Kontár, H. Saliby, Peter Sárkány, H. Borša, Irena Peťková, Z. Moravce, Miroslav Fúska, Rišňovce
33 - Lucia Gunišová, Choča, Zoltán Vass, Baloň, Marián Titka, Šaľa, Roman Ražný, Čeľadice, Vlado Jánošík, D. Krškany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Celestín Berecz, Branč, Gašpar Gál, Žirany, Jozef Gažo, Nitra, Vladimír Miklošík, Sereď, Štefan Macek, Vinodol, Michal Borovský, H. Saliby, Karol Bujalko, Vráble
32 - Vlastimil Záhon, Margita Pavelková, Golianovo, Tomáš Csányi, Šaľa, František Bojda, Nitra, Kristína Líšková, Branč, Kamil Popelka, Hájske, Miroslav Dávid, Bratislava
31 - Róbert Ozorovský, Gáň, Štefan Labdík, Lužianky, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Jozef Lukáč, Mojmírovce
30 - František Laczko, Tešedíkovo, Katarína Vlčeková, Lužianky, Dušan Šóš, Milan Greguš, Zbehy, Miroslav Račko, Nitra, Marián Slabecius, Šaľa
29 - Peter Záhorský, Nová Ves n/Ž., Jozef Paukov, Z. Moravce, Richard Miškovič, Peter Šiller, Ján Kmeťo, Nitra, Marek Orlíček, Cabaj, Lenka Reptová, Branč
28 - Zuzana Pechová, Beladice, Vladimír Majerčík, Sľažany, František Pribela, Šintava, Dávid Slíž, Sereď, Vojtech Szöke, V. Cetín, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Imrich Drozdák, Babindol
27 - Štefan Tóth, Klasov, Róbert Baláži, Nitra, Ján Hotový, N. Sady, Andrej Repta, Branč, Viliam Čulík st., Machulince
26 - Kristína Králiková, Zbehy, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Marián Kučera, Podhorany, Zsolt Király, Č. Voda, Peter Chlup, T. Mlyňany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Tomáš Straňák, Šaľa
25 - Adam Novák, Šaľa, Jozef Szombath, Pohranice, Štefan Peťovský, Lužianky, Juraj Chudiak, Richard Vnučko, Nitra, Zoltán Múčka, V. Úľany, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Juraj Mikuš, Zbehy, Dominika Štefeková, Čeľadice
24 - Roman Němec, Ladislav Fazekaš, Nitra, Ladislav Székelyi, Branč, Peter Šranko, D. Obdokovce, Marta Záhorská, Rišňovce, Marek Sokol, Šaľa, Juraj Minár, Terézia Borčinová, Z. Moravce
23 - Miloš Remenár, Sereď, Peter Bezák, Nitra, Jozef Braun, Šaľa
22 - Eduard Liko, Ivanka, Jozef Repa, Prílepy, Mário Dobiaš, Velčice, Lukáč Karlubík, Dominik, Nitra, Miroslav Mandák, Šaľa, Vojtech Porubský, D. Krškany
21 - Jozef Záhorský, Rišňovce, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Lenka Sýkorová, Nitra
20 - Martin Páleník, Z. Moravce, Eduard Szabó ml., Ingrid Reptíková, Mariana Letková, Nitra, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Ivan Frajka, Zlaté Moravce
19 - Martin Kratochvíl, Žitavce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Vojtech Mládek st., Podhorany, Jozef Watter, Rišňovce, Juraj Chovanec, Denisa Tvrdoňová, Nitra
18 - Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Miroslav Raček, Nitra, Tibor Glovenský, Košúty, Ján Lipovský, Báb
17 - Vladimír Kompas, Radoslav Ollík, Nitra, Miroslav Krajčík, Komjatice, Denis Marcinkech, Vinodol, Rudolf Matejov, Skýcov
16 - Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Marián Ešše, Výčapy-Opatovce, Igor Kotora, Nitra, Karina Karáčová, Jelenec, Norbert Zsigmond, N. Život, Ján Marták, Choča, Ján Argyusi, Neded
15 - Peter Behúl, Lužianky, Peter Macháč, Rišňovce, Ján Sikoriak, T. Nemce
14 - Matúš Vrábel, Lužianky, Róbert Stanovič, Výčapy-Opatovce
13 - Michal Lichtner, Dodo Havetta, Jana Marciová, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Vladimír Gombáš, Močenok, Peter Ambrózy, Selice, Lukáš Valent, Hosťovce
12 - Erik Evetke, Dyčka, Tibor Wesolovski, Hlohovec, Peter Peciar, Anton Dano, Peter Orban, Michal Ballon, Nitra, Jaroslav Valo, T. Nemce
11 - Jozef Plesnivý, Z. Moravce
10 - Jozef Nedelka, Ivan Ševčík, Katka Sýkorová, Nitra, Jozef Lámoš, Jozef Bernáth, Jarok
9 - Dominika Čurgaliová, Nitra, Ján Slíž, Beladice, Marek Marcinkech, Vinodol, Gregor Czakó, N. Hrnčiarovce, Jana Sklenárová, Saľa
8 - Michal Kaplán, Č. Hrádok, Štefan Guzmický, Igor Dubeň, Ladislav Major, Nitra, Marek Hlava, Praha, Patrik Tirol, Komjatice, Jozef Švihorík, Báb, Vojtech Mesároš, Lehota
7 - Ladislav Dvorský, Vráble, Anton Bábik, Rumanová, Róbert Bačinský, Pavel Puobiš, Lukáš Bartakovič, Nitra, Nikolas Ravasz, V. Cetín, Róbert Koprda, Čeľadice
6 - Dušan Kopačka, Ján Šutka, Z. Moravce, Vladimír Klačman, Peter Krajčo, Michal Kolár, Eduard Račko, Anna Gombiková, Nitra, Martin Tesár, D. Krškany, Vladimír Varga, Rišňovce, Matúš Meňhert, Čierne Kľačany
5 - Milan Mózeš, Z. Moravce, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Eva Gregorová, Jelenec, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Ján Laca, D. Obdokovce, Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Štefan Popelka, Hájske, Daniel Antal, Čechynce, Viliam Čulík, Machulince, Roland Bárek, Žirany, Dušan Koszorú, Dominik Bartakovič, Nitra, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Miroslava Bajneková, Vráble, Ladislav Bencz, N. Hrnčiarovce, Peter Navrátil, Kráľov Brod, Ľudovít Desat, Podhorany, Zdenka Hippová, Šaľa, Ján Sándor, Trstice, Salo Berecz, Branč
4 - Peter Ťuťuris, Vráble, Tibor Gašparovský, N. Zámky, Rudolf Macho, Kolíňany, Martin Rus, Lukáčovce, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Martin Florek, D. Krškany, Jozef Filo, Mojmírovce, Ľudovít Szullö, Galanta, Ľuboš Burda, Vladimír Kišš, Matej Havran, Maroš Karas, Magdaléna Michaličková, Nitra, György Jakubecz, Peter Lenárt, H. Saliby, Štefan Kopčan, N. Sady, Michal Fedor, Levice, Jozef Lukniš, Topolčianky, Juraj Strieška, Nevidzany, Jozef Oškerský, Martin Baláž, Dyčka, František Rajtár, Marián Zlatňanský, Zlaté Moravce, Lukáš Garaj, Báb
3 - Patrik Palka, Peter Michalka, Danko Stano, Mária Kóšová, Andrea Hrnčárová, Nitra, Patrik Šarközy, Vinodol, Katarína Bakošová, V. Úľany, Ladislav Szórád ml., Alžbeta Gálová, Žirany, Milan Michalko, Erika Vystavelová, Ivan Vinco, Šaľa, Matúš Klučiar, Marta Peťková, Z. Moravce, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Jozef Raustein, Močenok, Libor Nagy, D. Obdokovce, Mário Juhász, Dol. Obdokovce
2 - Marek Kováč, Čifáre, Marek Franko, Jozef Rehák, Šaľa, Michal Adamča ml., Sereď, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Peter Lidik, D. Obdokovce, Emília Malá, Tomáš Feješ, Vráble, Róbert Vaňo, Žirany, Denisa Molnárová, Vlčany, Iveta Ballayová, Cabaj-Čápor, František Molnár, Pohranice
1 - Ľuboš Behúl, Lužianky, Štefan Sedlák, Šaľa, Marek Lehocký, Z. Moravce, Anton Kucka, Podhorany
0 - Michal Buranský, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

Dvanáste kolo bolo pre vás utrpením. Veď napríklad z najlepších 17 tipérov nikto netrafil viac ako 4 zápasy. Na pivo tentoraz stačilo 7 uhádnutých zápasov Alojza Rajtara zo Sľažian, mimochodom, ten doteraz v priebehu súťaže nezískal nikdy viac ako 4 body.
Ak vám nesedí počet bodov, ozvite sa na martin.kilian@petitpress.sk alebo 0905 550 775 a prešetríme váš tiket.
Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  5. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  6. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  7. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  8. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  9. Zelená Bratislava
  10. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  1. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  3. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
  4. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
  5. Bezbariérové vozidlo
  6. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
  7. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  8. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  9. Zelená Bratislava
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 29 418
  2. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 15 859
  3. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 15 398
  4. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 614
  5. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 13 045
  6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 399
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 452
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 314
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 228
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 8 989
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hovoria mu aj simulant a súkromník. Nech sa príde Messi pozrieť na mňa, smeje sa

Seredský rodák má v piatej lige Juh bilanciu viac ako jeden strelený gól na zápas. Odstaviť kompletne šport na amatérskej úrovni je choré, hovorí.

Martin Hindák - na snímke vľavo z roku 2005, v strede ako reprezentant SR v plážovom futbale a vpravo po úspechu v rakúskej regionálnej lige.

V nitrianskej nemocnici je 61 infikovaných zdravotníkov, testujú všetkých pacientov

Pre COVID pacientov vyčlení nemocnica ďalšie poschodie v chirurgickom pavilóne. Plánované zákroky od dnešného dňa redukuje.

Chirurgický (vľavo) a liečebný pavilón.
Jaroslav Dóczy.

Mesto Nitra sčítalo už sto percent svojich domov a bytov

Do systému sčítania domov a bytov vstúpilo v Nitrianskom kraji zatiaľ 352 z celkového počtu 354 obcí. Celkovo je v regióne sčítaných 69 percent.

Ilustračná snímka bytového domu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

V nemocnici v Čadci zomrel pacient na COVID-19

Čadca je červeným okresom, Kysucké Nové Mesto ostáva oranžovým.

Už ste čítali?