Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 13. kole

65 - Jozef Kutak, Jarok, Milan Nagy, Nitra; 63 - Ladislav Čekey, Pohranice, Stanislav Zabák, Lukáčovce; 62 - Ivan Eliaš, Nitra

Správne tipy 13. kola

Topoľčany - Nemšová 0:1 2
Neded - Dubnica B 1:0 1
Tomášikovo - Veľký Meder 0:1 2
Horný Ohaj - Jelenec 2:1 1
H. Lefantovce - Hájske 3:2 1
Pohranice - Čechynce 0:12 2
Kolíňany - Hosťová 6:1 1
Choča - Hosťovce 0:3 2
D. Štitáre - N. Hrnčiarovce 0:1 2
Šoporňa - Vinohrady n/V. -
Sládkovičovo B - Mostová 1:1 X

Poradie po 13. kole

65 - Jozef Kutak, Jarok, Milan Nagy, Nitra
63 - Ladislav Čekey, Pohranice, Stanislav Zabák, Lukáčovce
62 - Ivan Eliaš, Nitra
61 - Imrich Hrdlica, Jozef Hudec ml., Nitra, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Roman Margetin, Rišňovce
60 - Emil Dubec, Žikava, Štefan Bede, „Kofi“ Kováč, Táňa Tomeková, Nitra, Peter Vrabec, Čakajovce
59 - Norbert Bordáš, Ivan Bobuš, Eduard Szabo, Nitra, Jozef Joniak, Vráble, Tibor Karácsony, Patrik Dubnička, Váhovce, Pavel Babiak, Žitavany
58 - František Benc, Nitra, Pavol Kozma, Branč, Kristína Kováčová, Lovce, Milan Bíro, Čakajovce, Emanuel Maňúch, Žirany, Janka Tichá, Palárikovo
57 - Miroslav Zverka, Nitra, Peter Čepček, Z. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Milan Augustín st., Marián Strečka, Topoľčianky, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Mikuláš Pintér, Branč, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Jozef Kuzmický, Ivanka, Viktor Balko, Lužianky, Miroslav Močol, Alekšince, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Marián Mateička, Behynce, Vlado Matušica, Hájske, Jozef Török, Pata, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Štefan Račko, Július Galo, D. Krškany
56 - Milan Gráf, Igor Drotár, Nitra, Jozef Bajnek, Juraj Vojtek, Vráble, Jana Jašiková, Šaľa, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Daniel Mako, Čakajovce, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Ladislav Vašek, Branč, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Roman Kutak, Tomášikovo, Marek Kalúz, V. Zálužie, Jozef Horňák, Rišňovce, Maroš Papp, Sereď, Oľga Račková, D. Krškany, Štefan Finta, Jarok
55 - Edo Tomek, Jozef Lenghart, Nitra, Peter Rajnoha, Viliam Matejov, Z. Moravce, Ivan Tabaček, T. Nemce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Ľubor Goldbecher, Milan Lazan, Milan Bekéni, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Imrich Gregor, Jelenec, Andrej Maťo, Jarok, Tibor Šmitala, Čab, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Gabriel Fazekaš, Neded, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Ján Wesolowski, Hlohovec, Tibor Bugár, Tomášikovo, Michal Strieška, Nevidzany
54 - Boris Grežo, Michal Garay, Eugen Németh, Martin Kuchar, Jozef Kóša, Ján Hudec, Ľubomír Ballay, Milan Lacina, Oľga Pintérová, Nitra, Viliam Félis, Vráble, Peter Páleník, Prílepy, Július Benko st., Peter Hipp, Šaľa, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Dušan Béder, V. Lapáš, Anton Molnár, P. Kesov, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Stanislav Packa, Močenok, Filip Dobiaš, Čeľadice, Peter Žitňanský, Topoľčany, Imrich Valent, Hosťovce, Dávid Jancsó, Vlčany, Štefan Dubnička, Váhovce
53 - Martin Lyžičiar, Michal Bíro, Pius Hajdák, Jozef Moder, Pavel Smutný, Lenka Gažová, Jozef Svitač, Peter Solčianský, Lenka Nevinová, Jozef Paulík, Štefan Pénzeš, Dionýz Pecháček, Nitra, Peter Paulis, M. Vozokany, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Jakub Kunkel, Peter Frajka, Z. Moravce, Jozef Sklenár, Marián Móri, Šaľa, Ľubomír Martišovič, Mário Pánis, D. Krškany, Peter Kluka, Lapáš, Jozef Hoppan, Vráble, Anton Berecz, Branč, Jozef Rehuš, Ján Jambor, Rišňovce, Juraj Dubeň, Ľubomír Mikula, Lehota, Ivan Mareček, Čab, Katarína Kepková, N. Zámky, Peter Debnár, Zbehy, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Ján Gajdoš, N. Streda, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Juraj Melišek, Vinodol, Jozef Brieška, T. Nemce
52 - Vladimír Mada, Dušan Tirol, Barbora Mináriková, Matúš Dillhoff, Ivan Buchala, Štefan Matesko, Vladimír Nemšovský, Michal Motúz, Nitra, Tibor Lisý, H. Ohaj, Peter Strieška, Volkovce, Miloš Hrúzik, Hosťovce, Jozef Šabo, Štefan Mravík, Žitavany, Tibor Szekér, Z. Moravce , Ivan Mrázik, Čeľadice, Tibor Odráška, Tímea Mészárosová, Gabriel Odráška, Marián Kopáčik, Šaľa, Anton Čurgali, Mojmírovce, Ján Jacsa, Žihárec, Miloš Bédi, Patrik Finta, Jarok, Peter Matulník, N. Sady, Tibor Bene, D. Obdokovce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Ivan Ďurický, Branč, Andrea Hašuľová, Dvorníky, Rudolf Krajinčák, Báb, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Július Bíro, V. Zálužie, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Milan Javor, Šintava
51 - Deniska Révayová, Ján Doboš, Dušan Letko, Peter Kardoš, Mária Sýkorová, Oľga Tomeková, František Tomek, Jozef Boďo, Marián Grman, Milan Vörös, Patrik Laca, Nitra, Florián Penzeš, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Lenka Kunkelová, Patrik Pacher, Z. Moravce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Marek Mrllák, Pavel Mihálik, Šaľa, Ladislav Babóti, Zoltán Jancsó, Vlčany, Patrik Čepček, Žitavany, Ivan Tóth, Čakajovce, Matej Kuzmický, Ivanka, Emil Rusnák, Beladice, Anton Ďuriš, Vráble, Michal Čery, Miroslav Borbély, Jelenec, Jozef Borbély, V. Cetín, Ivan Remeň, N. Streda, Andrea Kutaková, Tomášikovo, Anna Duczová, H. Kráľová, Jaroslav Dvorský, Pata
50 - Ľuboš Baranec, Peter Matuškovič, Anton Černý, František Trnka, Stanislav Billik, František Hrnčiar ml., Anton Lieskovský, Peter Mateička, Iveta Dubeňová, Peter Bíro, Marián Červenka, Ľubomír Turňa, Ján Barát, Nitra, Boris Boďo, Tajná, Radoslav Bajnek, Ladislav Nagy, Vráble, Jozef Roško, Dyčka, Mário Ferenc, Ján Školník, Z. Moravce, Libor Vinkler, Šaľa, Tibor Horváth, Komjatice, Ivan Berec, Lužianky, Miriama Zborovanová-Ďurinová, Golianovo, Ľubomír Sako, Kolíňany, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Martin Hraška, N. Sady, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Ondrej Kozolka, Volkovce, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Labuda, Solčany, Miroslav Slovák, D. Streda, Rudolf Matušica, Pata, Rastislav Kazík, Topoľčianky
49 - Erich Schober, Daniel Tasáry, Miloš Sýkora, Ľuboš Fuska, Vladimír Sásik, Eva Pappová, Ernest Szombath, Milan Ružička, Ján Ehrenhold, Karol Ryba, Juraj Vencel, Pavol Krajčo, Imrich Ručkay, Štefan Piterka, Belo Gombik, Nitra, Ladislav Szöke, Vráble, Jozef Baťala, Žitavany, Jozef Štefek, Čeľadice, Margita Kališová, Jozef Danada, Šaľa, Ivan Bakyta, Jarok, Milan Minarovič, Behynce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Dominik Lenghard, Lenka Lahučká, Čakajovce, Terka Tasáryová, Ján Vaško, Ivanka, Andrej Švihorík, Matúš Vajzer, Báb, Jana Gálová, Žirany, Imrich Sklenár, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Stanislav Pacher, Sľažany, Ľubomír Novota, Z. Moravce, Marcel Pánis, D. Krškany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor
48 - Ľudovít Konečný, Štefan Kollárik, René Daniš, Tatiana Kucharová, Mária Königová, Roman Marci, Ľudovít Laca st., Jozef Hudec st., Ladislav Skalický, Nitra, Ján Kóssi, Čifáre, Michal Brédik, Tajná, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Jana Dudonová, Milan Kubala, Martin Földeši, Norbert Adamča, Miroslav Kucharovič, Sereď, René Vincze, Peter Zeleňák, Juraj Volčko, Šaľa, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Štefan Varga, Topoľnica, Tibor Tóth, Žihárec, Emil Šatan, Vozokany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Pavel Dojčar, Báb, Anton Valo, Z. Moravce, Peter Hamerlik, Jelka
47 - Katarína Spišáková, Ivan Kozár, Miroslav Fábry, Marek Korec, Nitra, Peter Fáber, M. Vozokany, Ivana Kunkelová, Emília Káčerová, Z. Moravce, František Šabo, Obyce, Veronika a Filip Deákoví, Anna Pacherová, Sľažany, Marek Sklenár, Peter Lehocký, Ján Martinek, Juraj Csirik, Šaľa, Štefan Hudec, Lužianky, Juraj Sabo, Filip Marinov, Rumanová, Milan Molnár, P. Kesov, Andrej Židík, Výčapy-Opatovce, Peter König, Ivanka, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Štefan Valovič, František Margetin, Rišňovce, René Scheer, Kolíňany, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Pavol Bradáč, Golianovo, Zuzana Józsová, Igor Tkáč, Sereď, Gabriel Molnár, Galanta, Martin Račko, Margita Pánisová, Vlado Romanovský, D. Krškany, Jozef Bábin, Palárikovo
46 - Lukáš Lyžičiar, Erik Viskup, Juraj Hrnčár, Dezider Zaujec, Marián Barta, Vladimír Papp, Jakub Laca, Ľudovít Kováč, Eduard Minárik, Roman Sýkora, Anton Ďurech, Richard Magušín, Nitra, Miroslav Vojtek, Filip Vašíček, Vráble, Vladimír Malý, František Šutka, Č. Kľačany, Anton Uher, Róbert Ščepka, Šaľa, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Miloš Gál st., Žirany, Jozef Kubáň, Alekšince, Imrich Maťo, Golianovo, Filip Guzmický, Vladimír Tasáry, Ľubor Kajaba, Dominik Tkáčik, Terézia Račková, Ivanka, Juraj Német, D. Lefantovce, Štefan Páleník, Prílepy, Alojz Jenis, Žitavany, Zdeno Zbojek, Miroslav Javor, Sereď, Peter Orlíček, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Patrik Balogh, Selice
45 - Vlastimil Ábela, Pavol Hrnčár, Michal Lauko, Jozef Prešinský, Juraj Drgoňa, Boris Kašuba, Igor Galovič, Jaroslav Andrášik, Nitra, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Štefan Žarnócay, Slavo Kališ, Róbert Sedlák, Šaľa, Matúš Mošať, Roman Guzmický, Ivanka, Milan Šlosár, Milan Roman, Čab, František Andraško, Jelenec, Alexandra Gálová, Žirany, Bohuš Baják, Lužianky, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Vincent Komačka, Topoľčany, Gabriela Fikselová, Výčapy-Opatovce, Elena Struhárová, Vráble, Alexander Repta, Branč
44 - Jozef Minárik, Jarmila Saidová, Lukáč Tomiš, Juraj Holták, Peter Krajanec, Zuzana Vencelová, Ľubomír Kiesel, Nitra, Viktor Németh, Jakub Vojtek, Vráble, Tibor Križovič, Levice, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Radoslav Gažo, Golianovo, Ján Ligač, Andrej Baláž, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Marián Piterka, Svätoplukovo, Ronald Frkala, Jozef Galbavý, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Martin Kornutij, V. Zálužie, Marek Sabo, Rumanová, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Katarína Pálková, Jarok
43 - Adriana Šišková, Róbert Rumančík, Martin Krajčír, František Grom, Bohumil Labuda, Ivan Dominka, Martin Peniaško, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Jozef Andel, Vráble, Miloš Lukniš, Hosťovce, Juraj Garay, M. Cetín, Milan Fúska, Branč, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Jozef Gál, Žirany, Peter Ivančík, Koniarovce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Alojz Rajtar, Sľažany, Jozef Barát, Topoľčany, František Kausek, Klasov, Vladimír Urban, Hájske, František Balogh, Selice, Roland Juhos, Trstice, Pavol Štefek, V. Dolina, Peter Zubčák, Hruboňovo
42 - Marcela Holtáková, Ľudovít Laca ml., Anton Lacuška, Ľuboš Lacina, Milan Borovský, Nitra, Ján Antalík, Vráble, Ľubica Striešková, Nevidzany, Marta Kunkelová, František Kunkel, Vincent Káčer, Mária Kunkelová, Z. Moravce, Ladislav Kéry, Ľubomír Bobok, Volkovce, Jozef Baláž, Štefan Novák, Radovan Martinek, Šaľa, Miroslav Senneš, Močenok, Ján Dekan, Velčice, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Štefan Straňák, H. Kráľová, Adam Konde, N. Hrnčiarovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Dušan Švehla, Sereď, Daniel Lörincz, Branč, Milan Augustín ml., Topoľčianky, Helena Bartošová, D. Krškany, Ladislav Šóki, Diakovce
41 - Ľubica Tasáryová, Rastislav Švec, Marek Varga, Štefan Zabák, Dáša Račková, Jozef Klučár, Nitra, Peter Sádovský, Melek, Natália Kozmová, Branč, Natália Gregorová, Norika Račková, Ivanka, Boris Mesároš, Lehota, Ján Frajtík, Vráble, Marek Tvrdoň, Žirany, Peter Vranský, Zbehy, Vojtech Mládek, Podhorany, Martin Jurík, Čakajovce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Ivan Chlebák, D. Štitáre
40 - Miroslav Mada, Laco Ištokovič, Jozef Viskup, Nitra, Martina Hippová, Šaľa, Ján Rigler, Henrich Richter, Bratislava, Janka Gálová, Žirany, Jozef Štefák, Rišňovce, Karol Čurgali, Mojmírovce, Juraj Segíň, Sľažany, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Ladislav Páleník, Topoľčany, Marek Adamča, Sereď, Margita Pavelková, Golianovo
39 - Juraj Náhlovský, František Hrnčiar st., Mário Šándor, Nitra, Marek Lahučký, Irena Peťková, Z. Moravce, Marián Titka, Šaľa, Vojtech Čulák, Koniarovce, Imrich Guzmický, Ivanka, Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Marek Šulák, Šintava, Marián Holý, Levice, Zoltán Židík, Ladice, Peter Sárkány, H. Borša, Peter Frančík, V. Cetín
38 - Ján Hnilica, Jozef Nosian, František Filo, Nitra, Imrich Struhár, Vráble, Július Vodný, Babindol, Jozef Kučera, Šaľa, Tomáš Križovič, Levice, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Martin Bogyo, T. Mlyňany, Gašpar Gál, Žirany, Miroslav Hladký, Alekšince, Michal Borovský, H. Saliby, Jozef Vrana, Melek
37 - František Imre, Nitra, Martin Kormoši, Šaľa, Zoltán Vass, Baloň, Vlado Jánošík, D. Krškany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Tibor Berec, V. Lapáš, Marek Greguš, Čakajovce, Pavol Kuna, Výčapy-Opatovce, Milan Mišák, V. Dolina, Milan Strapko, Beladice, Miroslav Fúska, Rišňovce
36 - Ivan Magdolen, Táňa Rumančíková, Roman Trnkus, Ján Šiška, Nitra, František Sabo, Vinodol, Juraj Bárek, Žirany, Beáta Hladká, Alekšince
35 - Róbert Baláži, Ľubomír Bartakovič, Jozef Gažo, Nitra, Alica Ševčíková, Solčany, Anton Andrášik, V. Zálužie, Martina Segíňová, Sľažany, Štefan Bako, Močenok, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Milan Greguš, Zbehy
34 - Július Petrík, Nitra, Katarína Malá, Jozef Malý, Vráble, Jozef Strieška, Nevidzany, Katarína Vlčeková, Lužianky, Ronald Kontár, H. Saliby
33 - Ján Kmeťo, Nitra, Lucia Gunišová, Choča, Roman Ražný, Čeľadice, Celestín Berecz, Branč, Vladimír Miklošík, Sereď, Štefan Macek, Vinodol, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Imrich Drozdák, Babindol, Karol Bujalko, Vráble
32 - František Bojda, Nitra, Vlastimil Záhon, Golianovo, Tomáš Csányi, Šaľa, Kristína Líšková, Branč, Kamil Popelka, Hájske, Miroslav Dávid, Bratislava
31 - Róbert Ozorovský, Gáň, Juraj Chudiak, Nitra, Štefan Labdík, Lužianky, Andrej Repta, Branč, Tomáš Straňák, Šaľa
30 - František Laczko, Tešedíkovo, Dušan Šóš, Zbehy, Miroslav Račko, Peter Šiller, Nitra, Marián Slabecius, Šaľa
29 - Peter Záhorský, Nová Ves n/Ž., Jozef Paukov, Z. Moravce, Richard Miškovič, Nitra, Marek Orlíček, Cabaj, Lenka Reptová, Branč
28 - Zuzana Pechová, Beladice, Vladimír Majerčík, Sľažany, František Pribela, Šintava, Dávid Slíž, Sereď, Vojtech Szöke, V. Cetín, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jozef Braun, Šaľa, Ladislav Fazekaš, Nitra
27 - Štefan Tóth, Klasov, Ján Hotový, N. Sady, Viliam Čulík st., Machulince, Dominika Štefeková, Čeľadice
26 - Kristína Králiková, Zbehy, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Štefan Peťovský, Lužianky, Marián Kučera, Podhorany, Zsolt Király, Č. Voda, Peter Chlup, T. Mlyňany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Lenka Sýkorová, Nitra
25 - Adam Novák, Šaľa, Jozef Szombath, Pohranice, Zoltán Múčka, V. Úľany, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Juraj Mikuš, Zbehy, Richard Vnučko, Nitra
24 - Roman Němec, Ingrid Reptíková, Denisa Tvrdoňová, Nitra, Ladislav Székelyi, Branč, Peter Šranko, D. Obdokovce, Marta Záhorská, Rišňovce, Marek Sokol, Šaľa, Juraj Minár, Terézia Borčinová, Z. Moravce
23 - Miloš Remenár, Sereď, Peter Bezák, Mariana Letková, Nitra
22 - Eduard Liko, Ivanka, Jozef Repa, Prílepy, Mário Dobiaš, Velčice, Lukáč Karlubík, Dominik, Nitra, Miroslav Mandák, Šaľa, Vojtech Porubský, D. Krškany
21 - Jozef Záhorský, Rišňovce, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany
20 - Martin Páleník, Z. Moravce, Eduard Szabó ml., Nitra, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Ivan Frajka, Zlaté Moravce
19 - Martin Kratochvíl, Žitavce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Vojtech Mládek st., Podhorany, Jozef Watter, Rišňovce, Juraj Chovanec, Nitra
18 - Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Miroslav Raček, Nitra, Tibor Glovenský, Košúty, Ján Lipovský, Báb
17 - Vladimír Kompas, Radoslav Ollík, Nitra, Miroslav Krajčík, Komjatice, Denis Marcinkech, Vinodol, Rudolf Matejov, Skýcov
16 - Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Marián Ešše, Výčapy-Opatovce, Igor Kotora, Michal Ballon, Nitra, Karina Karáčová, Jelenec, Norbert Zsigmond, N. Život, Ján Marták, Choča, Ján Argyusi, Neded
15 - Peter Behúl, Lužianky, Peter Macháč, Rišňovce, Ján Sikoriak, T. Nemce
14 - Matúš Vrábel, Lužianky, Róbert Stanovič, Výčapy-Opatovce
13 - Michal Lichtner, Dodo Havetta, Jana Marciová, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Vladimír Gombáš, Močenok, Peter Ambrózy, Selice, Lukáš Valent, Hosťovce
12 - Erik Evetke, Dyčka, Tibor Wesolovski, Hlohovec, Peter Peciar, Anton Dano, Peter Orban, Igor Dubeň, Nitra, Jaroslav Valo, T. Nemce
11 - Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Katka Sýkorová, Nitra
10 - Jozef Nedelka, Ivan Ševčík, Nitra, Jozef Lámoš, Jozef Bernáth, Jarok
9 - Dominika Čurgaliová, Nitra, Ján Slíž, Beladice, Marek Marcinkech, Vinodol, Gregor Czakó, N. Hrnčiarovce, Jana Sklenárová, Saľa, Martin Baláž, Dyčka
8 - Michal Kaplán, Č. Hrádok, Štefan Guzmický, Ladislav Major, Nitra, Marek Hlava, Praha, Patrik Tirol, Komjatice, Jozef Švihorík, Báb, Vojtech Mesároš, Lehota
7 - Ladislav Dvorský, Vráble, Anton Bábik, Rumanová, Róbert Bačinský, Pavel Puobiš, Lukáš Bartakovič, Nitra, Nikolas Ravasz, V. Cetín, Róbert Koprda, Čeľadice, Frederik Domasta, Cabaj - Čápor
6 - Dušan Kopačka, Ján Šutka, Z. Moravce, Vladimír Klačman, Peter Krajčo, Michal Kolár, Eduard Račko, Anna Gombiková, Nitra, Martin Tesár, D. Krškany, Vladimír Varga, Rišňovce, Matúš Meňhert, Čierne Kľačany, Mário Juhász, Dol. Obdokovce
5 - Milan Mózeš, Z. Moravce, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Eva Gregorová, Jelenec, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Ján Laca, D. Obdokovce, Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Štefan Popelka, Hájske, Daniel Antal, Čechynce, Viliam Čulík, Machulince, Roland Bárek, Žirany, Dušan Koszorú, Dominik Bartakovič, Nitra, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Miroslava Bajneková, Vráble, Ladislav Bencz, N. Hrnčiarovce, Peter Navrátil, Kráľov Brod, Ľudovít Desat, Podhorany, Zdenka Hippová, Šaľa, Ján Sándor, Trstice, Salo Berecz, Branč
4 - Peter Ťuťuris, Vráble, Tibor Gašparovský, N. Zámky, Rudolf Macho, Kolíňany, Martin Rus, Lukáčovce, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Martin Florek, D. Krškany, Jozef Filo, Mojmírovce, Ľudovít Szullö, Galanta, Ľuboš Burda, Vladimír Kišš, Matej Havran, Maroš Karas, Magdaléna Michaličková, Nitra, György Jakubecz, Peter Lenárt, H. Saliby, Štefan Kopčan, N. Sady, Michal Fedor, Levice, Jozef Lukniš, Topolčianky, Juraj Strieška, Nevidzany, Jozef Oškerský, Dyčka, František Rajtár, Marián Zlatňanský, Zlaté Moravce, Lukáš Garaj, Báb
3 - Patrik Palka, Peter Michalka, Danko Stano, Mária Kóšová, Andrea Hrnčárová, Nitra, Patrik Šarközy, Vinodol, Katarína Bakošová, V. Úľany, Ladislav Szórád ml., Alžbeta Gálová, Žirany, Milan Michalko, Erika Vystavelová, Ivan Vinco, Šaľa, Matúš Klučiar, Marta Peťková, Z. Moravce, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Jozef Raustein, Močenok, Libor Nagy, D. Obdokovce
2 - Marek Kováč, Čifáre, Marek Franko, Jozef Rehák, Šaľa, Michal Adamča ml., Sereď, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Peter Lidik, D. Obdokovce, Emília Malá, Tomáš Feješ, Vráble, Róbert Vaňo, Žirany, Denisa Molnárová, Vlčany, Iveta Ballayová, Cabaj-Čápor, František Molnár, Pohranice, Jakub Oškerský, Dyčka
1 - Ľuboš Behúl, Lužianky, Štefan Sedlák, Šaľa, Marek Lehocký, Z. Moravce, Anton Kucka, Podhorany
0 - Michal Buranský, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

Trináste kolo bolo na rozdiel od toho predchádzajúceho pre tipérov úspešnejšie. Až dvadsiati z vás uhádli 8 zápasov, ale našiel sa jeden, čo trafil až deväť. Jaroslav Andrášik z Nitry vyhráva kartón piva Steiger. Osembodoví si môžu prísť pre DVD Futbalová škola Davida Beckhama.
Ak vám nesedia body, kontaktujte nás na tel. č. 0905 550 775.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  10. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  5. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  6. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  9. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  10. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 27 018
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 24 259
  3. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 12 286
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 11 149
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 763
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 7 661
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 442
  8. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 664
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 558
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 576
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Nájazdová katastrofa lídra Cowleyho: Račko má nápad

Pravidelne zachraňuje Nitre krk, ale v „penaltách“ má prakticky najhoršiu úspešnosť z brankárov extraligy. Prečo?

Až 6 zo 7 posledných zápasov corgoňov končilo v predĺžení či trestných strieľaniach, ale zo šiestich extra bodov získali iba dva. Tréner brankárov Jozef Račko (vpravo) teraz musí nastaviť Evana Cowleyho (vľavo) na päť vonkajších duelov v rade (Zvolen, L. Mikuláš, Trenčín, N. Zámky, B. Bystrica) za desať dní.

Koronavírus: Odberné miesta v Šali a vo Veči (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Šali a vo Veči.

Plošné testovanie na Covid-19:Zdravotník odoberá vzorku.

Šaľa potrebuje dobrovoľníkov na víkendový skríning

Radnica sľubuje aj finančné ohodnotenie.

Testovanie na Covid-19.

V okrese Zlaté Moravce zaznamenali 148-percentný nárast pozitívne testovaných

V okrese Zlaté Moravce sa rapídne zvýšil počet obyvateľov pozitívne testovaných na ochorenie COVID-19. Počas jedného týždňa zaznamenali v okrese 148-percentný nárast, na 100.

Plošné testovanie na Covid-19.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

V Trenčíne pribudne ďalšie záchytné parkovisko, bude bezplatné

Jeho kapacita nepresiahne 60 parkovacích miest.

Zoznam mobilných odberových miest v Turci

Tieto mobilné odberové miesta fungujú už dlhšie, ďalšie odberové miesta budú mestá a obce vytvárať.

Už ste čítali?