Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 14. kole

69 - Jozef Kutak, Jarok; 68 - Ladislav Čekey, Pohranice, Milan Nagy, Nitra; 66 - Roman Margetin, Rišňovce, Janka Tichá, Palárikovo

Správne tipy 14. kola

Ružomberok - FC Nitra 1:0 1
Lučenec - FC ViOn 1:1 X
Nitra B - Trnava B 3:1 1
Galanta - Bánovce 1:0 1
Kolárovo - Levice 1:3 2
Jelenec - Šaľa B/Veča 1:1 X
Ladice - Prílepy 3:0 1
V. Vozokany - Lovce 2:3 2
Sereď B - Šoporňa 2:0 1
Pusté Sady - Veľká Mača 3:1 1

Poradie po 14. kole

69 - Jozef Kutak, Jarok
68 - Ladislav Čekey, Pohranice, Milan Nagy, Nitra
66 - Roman Margetin, Rišňovce, Janka Tichá, Palárikovo
64 - Imrich Hrdlica, Jozef Hudec ml., Ivan Eliaš, Nitra, Jozef Joniak, Vráble, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Pavel Babiak, Žitavany
63 - Štefan Bede, „Kofi“ Kováč, Ivan Bobuš, Eduard Szabo, Nitra, Emil Dubec, Žikava, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Tibor Karácsony, Patrik Dubnička, Váhovce
62 - Norbert Bordáš, Táňa Tomeková, Nitra, Pavol Kozma, Branč, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Emanuel Maňúch, Žirany, Roman Kutak, Tomášikovo
61 - Miroslav Zverka, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Viktor Balko, Lužianky, Marián Mateička, Behynce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Štefan Račko, D. Krškany
60 - František Benc, Nitra, Jozef Bajnek, Juraj Vojtek, Vráble, Kristína Kováčová, Lovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Mikuláš Pintér, Branč, Peter Vrabec, Daniel Mako, Milan Bíro, Čakajovce, Miroslav Močol, Alekšince, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Vlado Matušica, Hájske, Jozef Horňák, Rišňovce, Tibor Bugár, Tomášikovo, Oľga Račková, D. Krškany
59 - Milan Gráf, Eugen Németh, Štefan Pénzeš, Igor Drotár, Oľga Pintérová, Nitra, Viliam Félis, Vráble, Milan Augustín st., Topoľčianky, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Jana Jašiková, Šaľa, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ján Jambor, Rišňovce, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Gabriel Fazekaš, Neded, Ladislav Vašek, Branč, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Jozef Török, Pata, Peter Žitňanský, Topoľčany, Maroš Papp, Sereď, Štefan Dubnička, Váhovce, Štefan Finta, Jarok, Michal Strieška, Nevidzany
58 - Martin Kuchar, Jozef Kóša, Jozef Lenghart, Dionýz Pecháček, Nitra, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Peter Páleník, Prílepy, Ivan Tabaček, T. Nemce, Ľubor Goldbecher, Milan Lazan, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Imrich Gregor, Jelenec, Peter Kluka, Lapáš, Tibor Šmitala, Čab, Rudolf Lauko, Peter Debnár, Zbehy, Stanislav Packa, Močenok, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Rudolf Matušica, Pata, Marek Kalúz, V. Zálužie, Mário Pánis, Július Galo, D. Krškany
57 - Boris Grežo, Michal Garay, Pius Hajdák, Edo Tomek, Ján Hudec, Ľubomír Ballay, Milan Lacina, Nitra, Peter Čepček, Viliam Matejov, Z. Moravce, Július Benko st., Milan Bekéni, Šaľa, Ondrej Hajdu, Alexander Kusý, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Peter Palka, Cabaj-Čápor, Marián Strečka, Topoľčianky, Andrej Maťo, Patrik Finta, Jarok, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Matej Kuzmický, Ivanka, Imrich Valent, Hosťovce, Dávid Jancsó, Vlčany, Jozef Brieška, T. Nemce, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce
56 - Martin Lyžičiar, Anton Černý, Jozef Svitač, Peter Solčianský, Vladimír Nemšovský, Michal Motúz, Nitra, Peter Paulis, M. Vozokany, Jakub Kunkel, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Tímea Mészárosová, Gabriel Odráška, Šaľa, Anton Čurgali, Mojmírovce, Jozef Rehuš, Rišňovce, Juraj Dubeň, Ľubomír Mikula, Lehota, Ivan Mareček, Čab, Ľubomír Kollár, Anna Duczová, H. Kráľová, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Jaroslav Dvorský, Pata, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor
55 - Michal Bíro, Jozef Moder, Oľga Tomeková, Matúš Dillhoff, Lenka Gažová, Štefan Matesko, Lenka Nevinová, Nitra, Jozef Roško, Dyčka, Lenka Kunkelová, Z. Moravce, Jozef Šabo, Žitavany, Jozef Sklenár, Marián Móri, Tibor Odráška, Marián Kopáčik, Peter Hipp, Pavel Mihálik, Šaľa, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Dušan Béder, V. Lapáš, Jozef Hoppan, Vráble, Lenka Lahučká, Čakajovce, Katarína Kepková, N. Zámky, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Filip Dobiaš, Čeľadice, Andrea Hašuľová, Dvorníky, Ján Gajdoš, N. Streda, Juraj Melišek, Vinodol
54 - Dušan Tirol, Pavel Smutný, Stanislav Billik, Ľuboš Fuska, Milan Ružička, Patrik Laca, Jozef Paulík, Nitra, Radoslav Bajnek, Ladislav Nagy, Vráble, Florián Penzeš, H. Ohaj, Peter Strieška, Volkovce, Tibor Szekér, Z. Moravce, Marek Mrllák, Šaľa, Ján Jacsa, Žihárec, Miloš Bédi, Jarok, Anton Molnár, P. Kesov, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Ivan Ďurický, Branč, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Labuda, Solčany, Ivan Remeň, N. Streda, Norbert Adamča, Sereď, Miroslav Borbély, Jelenec, Zoltán Jancsó, Vlčany
53 - Ján Doboš, Vladimír Mada, František Tomek, Jozef Boďo, Jozef Hudec st., Marián Červenka, Belo Gombik, Nitra, Tibor Lisý, H. Ohaj, Jozef Baťala, Patrik Čepček, Žitavany, Peter Frajka, Z. Moravce, Margita Kališová, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Tibor Horváth, Komjatice, Ivan Tóth, Dominik Lenghard, Čakajovce, Anton Berecz, Branč, Peter Matulník, Martin Hraška, N. Sady, Peter König, Ján Vaško, Ivanka, Emil Rusnák, Beladice, Štefan Varga, Topoľnica, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Stanislav Pacher, Sľažany, Štefan Kúsek, Hostie, Rudolf Krajinčák, Báb, Miroslav Javor, Sereď, Július Bíro, V. Zálužie
52 - Ľuboš Baranec, Erich Schober, Juraj Hrnčár, Dušan Letko, Peter Kardoš, René Daniš, Barbora Mináriková, Ivan Buchala, Iveta Dubeňová, Ernest Szombath, Karol Ryba, Pavol Krajčo, Ľubomír Turňa, Milan Vörös, Ján Barát, Nitra, Michal Brédik, Tajná, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Mário Ferenc, Ján Školník, Patrik Pacher, Z. Moravce, Miloš Hrúzik, Hosťovce, Ivan Mrázik, Čeľadice, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Libor Vinkler, Jozef Danada, Šaľa, Ivan Bakyta, Jarok, Juraj Sabo, Rumanová, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Tibor Bene, D. Obdokovce, Anton Ďuriš, Vráble, Jozef Borbély, V. Cetín, Imrich Sklenár, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Ondrej Kozolka, Volkovce, Andrea Kutaková, Tomášikovo, Rastislav Kazík, Topoľčianky, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Milan Javor, Šintava
51 - Deniska Révayová, František Trnka, Mária Sýkorová, Anton Lieskovský, Peter Mateička, Peter Bíro, Ján Ehrenhold, Marián Grman, Nitra, Peter Fáber, M. Vozokany, Ladislav Szöke, Vráble, Milan Molnár, P. Kesov, Ivan Berec, Lužianky, Miriama Zborovanová-Ďurinová, Golianovo, Ľubomír Sako, René Scheer, Kolíňany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Michal Čery, Jelenec, Juraj Volčko, Šaľa, Emil Šatan, Vozokany, Gabriel Molnár, Galanta, Anton Valo, Z. Moravce, Martin Račko, Margita Pánisová, D. Krškany, Dominik Tkáčik, Ivanka
50 - Peter Matuškovič, Ľudovít Konečný, Dezider Zaujec, František Hrnčiar ml., Marián Barta, Vladimír Sásik, Eva Pappová, Ľudovít Laca st., Juraj Vencel, Imrich Ručkay, Ladislav Skalický, Richard Magušín, Nitra, Boris Boďo, Tajná, Ján Kóssi, Čifáre, Ivana Kunkelová, Emília Káčerová, Ľubomír Novota, Z. Moravce, František Šabo, Obyce, Jana Dudonová, Zdeno Zbojek, Miroslav Kucharovič, Sereď, Marek Sklenár, René Vincze, Peter Zeleňák, Ján Martinek, Šaľa, Štefan Hudec, Lužianky, Miloš Gál st., Jana Gálová, Žirany, Milan Minarovič, Behynce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Vladimír Tasáry, Terézia Račková, Ivanka, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Jozef Galbavý, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Anna Pacherová, Sľažany, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Miroslav Slovák, D. Streda, Peter Hamerlik, Jelka, Jozef Bábin, Palárikovo
49 - Lukáš Lyžičiar, Daniel Tasáry, Miloš Sýkora, Tatiana Kucharová, Mária Königová, Jakub Laca, Ľudovít Kováč, Eduard Minárik, František Grom, Miroslav Fábry, Štefan Piterka, Jaroslav Andrášik, Nitra, Filip Vašíček, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Jozef Štefek, Čeľadice, Róbert Ščepka, Juraj Csirik, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Filip Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Andrej Švihorík, Pavel Dojčar, Matúš Vajzer, Báb, Alexandra Gálová, Žirany, Milan Kubala, Zuzana Józsová, Sereď, František Margetin, Rišňovce, Patrik Balogh, Selice, Marcel Pánis, D. Krškany
48 - Štefan Kollárik, Roman Marci, Roman Sýkora, Marek Korec, Ľubomír Kiesel, Nitra, František Kunkel, Mária Kunkelová, Z. Moravce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Slavo Kališ, Anton Uher, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Andrej Židík, Gabriela Fikselová, Výčapy-Opatovce, Roman Guzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Štefan Páleník, Prílepy, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Martin Földeši, Igor Tkáč, Sereď, Alojz Jenis, Žitavany, Tibor Tóth, Žihárec, František Šutka, Č. Kľačany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Pavol Bradáč, Golianovo, František Balogh, Selice, Daniel Lörincz, Branč, Filip Marinov, Rumanová
47 - Katarína Spišáková, Róbert Rumančík, Ivan Kozár, Vladimír Papp, Ľudovít Laca ml., Nitra, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Veronika a Filip Deákoví, Sľažany, Štefan Žarnócay, Peter Lehocký, Šaľa, Marián Piterka, Svätoplukovo, Ronald Frkala, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, František Andraško, Jelenec, Juraj Német, D. Lefantovce, Štefan Valovič, Rišňovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Jozef Barát, Vincent Komačka, Topoľčany, Elena Struhárová, Jozef Andel, Vráble, Vlado Romanovský, D. Krškany, Alexander Repta, Branč, Katarína Pálková, Jarok
46 - Miroslav Mada, Adriana Šišková, Erik Viskup, Vlastimil Ábela, Jozef Prešinský, Lukáč Tomiš, Boris Kašuba, Anton Lacuška, Anton Ďurech, Zuzana Vencelová, Nitra, Viktor Németh, Miroslav Vojtek, Vráble, Ľubica Striešková, Nevidzany, Vincent Káčer, Z. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Juraj Garay, M. Cetín, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Miroslav Senneš, Močenok, Jozef Kubáň, Alekšince, Ján Ligač, Andrej Baláž, Peter Orlíček, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Marek Tvrdoň, Jozef Gál, Žirany, Matúš Mošať, Norika Račková, Ivanka, Imrich Maťo, Golianovo, Milan Šlosár, Milan Roman, Čab, Marek Sabo, Rumanová, Vojtech Mládek, Podhorany, Bohuš Baják, Lužianky, Marek Adamča, Sereď, Pavol Štefek, V. Dolina, Ladislav Šóki, Diakovce
45 - Pavol Hrnčár, Jarmila Saidová, Michal Lauko, Juraj Drgoňa, Bohumil Labuda, Ivan Dominka, Igor Galovič, Martin Peniaško, Milan Borovský, Nitra, Ladislav Kéry, Ľubomír Bobok, Volkovce, Róbert Sedlák, Šaľa, Janka Gálová, Žirany, Karol Čurgali, Mojmírovce, Alojz Rajtar, Sľažany, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Mário Slezák, Lukáčovce, Dušan Švehla, Sereď, Milan Augustín ml., Topoľčianky
44 - Jozef Minárik, Laco Ištokovič, Ľubica Tasáryová, Juraj Holták, Peter Krajanec, Jozef Klučár, Nitra, Ján Antalík, Jakub Vojtek, Vráble, Marta Kunkelová, Irena Peťková, Z. Moravce, Miloš Lukniš, Hosťovce, Milan Fúska, Branč, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Radoslav Gažo, Golianovo, Martin Kornutij, V. Zálužie, Martin Jurík, Čakajovce, Juraj Segíň, Sľažany, Juraj Minárik, Obyce, Zoltán Židík, Ladice, Jozef Škvaril st., D. Krškany
43 - Jozef Viskup, Rastislav Švec, Ján Hnilica, Marek Varga, Martin Krajčír, Marcela Holtáková, Nitra, Natália Kozmová, Branč, Ján Dekan, Velčice, Igor Horňáčik, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Ivančík, Koniarovce, Štefan Straňák, H. Kráľová, František Kausek, Klasov, Vladimír Urban, Hájske, Roland Juhos, Trstice, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Peter Zubčák, Hruboňovo, Miroslav Fúska, Rišňovce
42 - Ľuboš Lacina, Nitra, Imrich Struhár, Vráble, Marián Titka, Jozef Baláž, Štefan Novák, Radovan Martinek, Šaľa, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Štefák, Rišňovce, Martin Bogyo, T. Mlyňany, Adam Konde, N. Hrnčiarovce, Helena Bartošová, D. Krškany
41 - Peter Sádovský, Melek, Natália Gregorová, Ivanka, Jozef Kučera, Šaľa, Tomáš Križovič, Levice, Boris Mesároš, Lehota, Ján Frajtík, Vráble, Peter Vranský, Zbehy, Vojtech Čulák, Koniarovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Štefan Zabák, Jozef Gažo, Dáša Račková, Nitra, Jozef Šebík, Topoľčianky, Marek Šulák, Šintava, Ivan Chlebák, D. Štitáre
40 - Marek Lahučký, Z. Moravce, Zoltán Vass, Baloň, Martina Hippová, Šaľa, Ján Rigler, Bratislava, Imrich Guzmický, Ivanka, Ladislav Páleník, Topoľčany, František Filo, Nitra, Margita Pavelková, Golianovo, Michal Borovský, H. Saliby
39 - Juraj Náhlovský, Róbert Baláži, František Hrnčiar st., Mário Šándor, Nitra, Vlado Jánošík, D. Krškany, Tibor Berec, V. Lapáš, Gašpar Gál, Žirany, Marián Holý, Levice, Peter Sárkány, H. Borša, Milan Greguš, Zbehy, Peter Frančík, V. Cetín
38 - Július Vodný, Babindol, Táňa Rumančíková, Jozef Nosian, Nitra, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Miroslav Hladký, Alekšince, Jozef Vrana, Melek
37 - Martin Kormoši, Šaľa, František Imre, Nitra, Marek Greguš, Čakajovce, Pavol Kuna, Výčapy-Opatovce, Martina Segíňová, Sľažany, Milan Mišák, V. Dolina, Milan Strapko, Beladice, Marián Kováč, Cabaj-Čápor
36 - Ivan Magdolen, Roman Trnkus, Ján Šiška, Nitra, František Sabo, Vinodol, Juraj Bárek, Žirany, Lenka Reptová, Branč, Beáta Hladká, Alekšince
35 - Jozef Strieška, Nevidzany, Katarína Vlčeková, Lužianky, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Alica Ševčíková, Solčany, Anton Andrášik, V. Zálužie, Štefan Bako, Močenok, Jozef Lukáč, Mojmírovce
34 - Katarína Malá, Jozef Malý, Vráble, Ronald Kontár, H. Saliby, Július Petrík, Nitra, Tomáš Straňák, Šaľa
33 - Lucia Gunišová, Choča, Roman Ražný, Čeľadice, Celestín Berecz, Andrej Repta, Branč, Vladimír Miklošík, Sereď, Peter Šiller, Ján Kmeťo, Nitra, Štefan Macek, Vinodol, Imrich Drozdák, Babindol, Karol Bujalko, Vráble
32 - Vlastimil Záhon, Golianovo, Tomáš Csányi, Šaľa, František Bojda, Nitra, Kristína Líšková, Branč, Kamil Popelka, Hájske, Miroslav Dávid, Bratislava
31 - Róbert Ozorovský, Gáň, Juraj Chudiak, Nitra, Štefan Labdík, Lužianky
30 - František Laczko, Tešedíkovo, Dušan Šóš, Zbehy, Miroslav Račko, Nitra, Marián Slabecius, Šaľa
29 - Peter Záhorský, Nová Ves n/Ž., Jozef Paukov, Z. Moravce, Richard Miškovič, Ladislav Fazekaš, Nitra, Marek Orlíček, Cabaj, Jozef Braun, Šaľa
28 - Zuzana Pechová, Beladice, Vladimír Majerčík, Sľažany, František Pribela, Šintava, Dávid Slíž, Sereď, Vojtech Szöke, V. Cetín, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Lenka Sýkorová, Nitra
27 - Štefan Tóth, Klasov, Štefan Peťovský, Lužianky, Ján Hotový, N. Sady, Viliam Čulík st., Machulince, Dominika Štefeková, Čeľadice
26 - Kristína Králiková, Zbehy, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Marián Kučera, Podhorany, Zsolt Király, Č. Voda, Peter Chlup, T. Mlyňany, Dušan Bogár, Kráľová n/V.
25 - Adam Novák, Šaľa, Jozef Szombath, Pohranice, Zoltán Múčka, V. Úľany, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Juraj Mikuš, Zbehy, Richard Vnučko, Nitra
24 - Roman Němec, Ingrid Reptíková, Denisa Tvrdoňová, Nitra, Ladislav Székelyi, Branč, Peter Šranko, D. Obdokovce, Marta Záhorská, Rišňovce, Marek Sokol, Šaľa, Juraj Minár, Terézia Borčinová, Z. Moravce
23 - Miloš Remenár, Sereď, Peter Bezák, Mariana Letková, Nitra
22 - Eduard Liko, Ivanka, Jozef Repa, Prílepy, Mário Dobiaš, Velčice, Lukáč Karlubík, Dominik, Nitra, Miroslav Mandák, Šaľa, Vojtech Porubský, D. Krškany
21 - Jozef Záhorský, Rišňovce, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany
20 - Martin Páleník, Z. Moravce, Eduard Szabó ml., Nitra, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Ivan Frajka, Zlaté Moravce
19 - Martin Kratochvíl, Žitavce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Vojtech Mládek st., Podhorany, Jozef Watter, Rišňovce, Juraj Chovanec, Nitra
18 - Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Miroslav Raček, Michal Ballon, Nitra, Tibor Glovenský, Košúty, Ján Lipovský, Báb
17 - Vladimír Kompas, Radoslav Ollík, Nitra, Miroslav Krajčík, Komjatice, Denis Marcinkech, Vinodol, Rudolf Matejov, Skýcov
16 - Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Marián Ešše, Výčapy-Opatovce, Igor Kotora, Nitra, Karina Karáčová, Jelenec, Norbert Zsigmond, N. Život, Ján Marták, Choča, Ján Argyusi, Neded
15 - Peter Behúl, Lužianky, Peter Macháč, Rišňovce, Ján Sikoriak, T. Nemce
14 - Matúš Vrábel, Lužianky, Róbert Stanovič, Výčapy-Opatovce, Katka Sýkorová, Nitra
13 - Michal Lichtner, Dodo Havetta, Jana Marciová, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Vladimír Gombáš, Močenok, Peter Ambrózy, Selice, Lukáš Valent, Hosťovce
12 - Erik Evetke, Dyčka, Tibor Wesolovski, Hlohovec, Peter Peciar, Anton Dano, Peter Orban, Igor Dubeň, Nitra, Jaroslav Valo, T. Nemce
11 - Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Martin Baláž, Dyčka
10 - Jozef Nedelka, Ivan Ševčík, Nitra, Jozef Lámoš, Jozef Bernáth, Jarok
9 - Dominika Čurgaliová, Nitra, Ján Slíž, Beladice, Marek Marcinkech, Vinodol, Gregor Czakó, N. Hrnčiarovce, Jana Sklenárová, Saľa
8 - Michal Kaplán, Č. Hrádok, Štefan Guzmický, Ladislav Major, Nitra, Marek Hlava, Praha, Patrik Tirol, Komjatice, Jozef Švihorík, Báb, Vojtech Mesároš, Lehota
7 - Ladislav Dvorský, Vráble, Anton Bábik, Rumanová, Róbert Bačinský, Pavel Puobiš, Lukáš Bartakovič, Nitra, Nikolas Ravasz, V. Cetín, Róbert Koprda, Čeľadice, Frederik Domasta, Cabaj - Čápor
6 - Dušan Kopačka, Ján Šutka, Z. Moravce, Vladimír Klačman, Peter Krajčo, Michal Kolár, Eduard Račko, Anna Gombiková, Nitra, Martin Tesár, D. Krškany, Vladimír Varga, Rišňovce, Matúš Meňhert, Čierne Kľačany, Mário Juhász, Dol. Obdokovce
5 - Milan Mózeš, Z. Moravce, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Eva Gregorová, Jelenec, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Ján Laca, D. Obdokovce, Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Štefan Popelka, Hájske, Daniel Antal, Čechynce, Viliam Čulík, Machulince, Roland Bárek, Žirany, Dušan Koszorú, Dominik Bartakovič, Nitra, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Miroslava Bajneková, Vráble, Ladislav Bencz, N. Hrnčiarovce, Peter Navrátil, Kráľov Brod, Ľudovít Desat, Podhorany, Zdenka Hippová, Šaľa, Ján Sándor, Trstice, Salo Berecz, Branč
4 - Peter Ťuťuris, Vráble, Tibor Gašparovský, N. Zámky, Rudolf Macho, Kolíňany, Martin Rus, Lukáčovce, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Martin Florek, D. Krškany, Jozef Filo, Mojmírovce, Ľudovít Szullö, Galanta, Ľuboš Burda, Vladimír Kišš, Matej Havran, Maroš Karas, Magdaléna Michaličková, Nitra, György Jakubecz, Peter Lenárt, H. Saliby, Štefan Kopčan, N. Sady, Michal Fedor, Levice, Jozef Lukniš, Topolčianky, Juraj Strieška, Nevidzany, Jozef Oškerský, Dyčka, František Rajtár, Marián Zlatňanský, Zlaté Moravce, Lukáš Garaj, Báb, Nina Zaujecová, Jarok
3 - Patrik Palka, Peter Michalka, Danko Stano, Mária Kóšová, Andrea Hrnčárová, Miroslav Tóth, Nitra, Patrik Šarközy, Vinodol, Katarína Bakošová, V. Úľany, Ladislav Szórád ml., Alžbeta Gálová, Žirany, Milan Michalko, Erika Vystavelová, Ivan Vinco, Šaľa, Matúš Klučiar, Marta Peťková, Z. Moravce, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Jozef Raustein, Močenok, Libor Nagy, D. Obdokovce, Magdaléna Reptová, Branč
2 - Marek Kováč, Čifáre, Marek Franko, Jozef Rehák, Šaľa, Michal Adamča ml., Sereď, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Peter Lidik, D. Obdokovce, Emília Malá, Tomáš Feješ, Vráble, Róbert Vaňo, Žirany, Denisa Molnárová, Vlčany, Iveta Ballayová, Cabaj-Čápor, František Molnár, Pohranice, Jakub Oškerský, Dyčka, Ján Kollár, Zbehy
1 - Ľuboš Behúl, Lužianky, Štefan Sedlák, Šaľa, Marek Lehocký, Z. Moravce, Anton Kucka, Podhorany
0 - Michal Buranský, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

Ospravedlňujeme sa tipérom za ranné zverejnenie nesprávneho poradia, zaúradoval u nás škriatok pri správnych tipoch, ďakujeme za upozornenie. Teraz by malo byť všetko v poriadku. Ak vám nesedia body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775.

V 14. kole bolo maximom 8 zápasov, čo trafili Rudolf Matušica z Paty a Janka Tichá z Palárikova.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  2. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  3. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  4. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  5. Keď štúdium (za)baví
  6. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  7. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  8. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  9. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  10. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  1. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  2. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  3. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  4. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  5. Nová služba v Pezinku – bezplatný zber elektroodpadu
  6. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  7. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  8. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  9. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  10. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 24 957
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 23 308
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 12 753
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 11 307
  5. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 616
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 563
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 154
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 902
  9. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 7 811
  10. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 7 677
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Ľudí prezváňajú aj v noci, opakovane. Jedna predvoľba pripomína Nitru

Ak zákazník nevie, z akého čísla mu telefonujú, môže využiť službu identifikácia zlomyseľných volaní. Meno a adresu volajúceho sa však nezvie.

Ilustračné

Nitriansky primátor Hattas je pozitívny. Radnicu nezatvoria

Otestovať sa pôjdu aj Hattasovi najbližší spolupracovníci.

Primátor Marek Hattas.

Od Perkyho po Čáru. Spoznajte najlepších 40-tnikov v šiestej lige

Dvaja z nich nechýbali na ihrisku v desiatich kolách ani minútu!

Predstavujeme vám najlepších štyridsiatnikov v šiestej lige ObFZ Nitra. Na tejto snímke z duelu Mojmírovce - Chrenová sú dvaja z elitnej jedenástky.

Polícia pátra po mužovi z Topoľčianok, rodine sa neozval od júna

Podľa informácií sa prechodne zdržiava v Bratislave.

Polícia v Nitre žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po 53-ročnom Tiborovi Chudom z Topoľčianok.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

FOTO: Po obrovských tolstolobikoch prišli na rad skutoční králi priehrady Ružiná

Vo vodnom diele Ružiná prebieha už štvrtý deň záchranný odlov rýb.

Pri inštalácii vianočnej výzdoby v Mlynoch prišiel mladý muž o nohu

Pracovník spadol z výšky približne 20 metrov. Utrpel množstvo zranení.

Demänovská dolina už nevládze, na petíciu nie je neskoro

Nestíha elektrika, už ani zdroje pitnej vody.

Tragická nehoda na R1: Vodiča († 52) vymrštilo z auta

Nehoda sa stala na diaľničnom úseku medzi Zvolenom a Žiarom.

Už ste čítali?