Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky
AKTUALIZOVANÉ

Tipovacia súťaž - konečné poradie po 15. kole

72 - Jozef Kutak, Jarok, Ladislav Čekey, Pohranice; 71 - Milan Nagy, Nitra; 69 - Janka Tichá, Palárikovo, Roman Margetin, Rišňovce

Správne tipy 15. kola

Lipt. Mikuláš - Šaľa 0:0 X
Rača - Vráble 2:0 1
ČFK Nitra - Gabčíkovo 2:0 1
Palárikovo - Ludanice 1:2 2
Nový Život - Čierny Brod 2:1 1
Štúrovo - Sládkovičovo 0:0 X
Solčany - Nová Ves n/V. 4:2 1
Topoľčianky - Jelenec 0:1 2
Horný Ohaj - Kráľová n/V. 2:0 1
Kráľov Brod - Vinohrady 4:1 1

Poradie po 15. kole

72 - Jozef Kutak, Jarok, Ladislav Čekey, Pohranice
71 - Milan Nagy, Nitra
69 - Janka Tichá, Palárikovo, Roman Margetin, Rišňovce
68 - „Kofi“ Kováč, Imrich Hrdlica, Nitra, Jozef Joniak, Vráble
67 - Stanislav Zabák, Lukáčovce, Marián Mateička, Behynce, Pavel Babiak, Žitavany
66 - Štefan Bede, Jozef Hudec ml., Ivan Eliaš, Nitra, Emil Dubec, Žikava, Pavol Kozma, Branč, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Roman Kutak, Tomášikovo
65 - Kristína Kováčová, Lovce, Ivan Bobuš, Eduard Szabo, Igor Drotár, Nitra, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Emanuel Maňúch, Žirany, Tibor Karácsony, Váhovce, Vlado Matušica, Hájske, Jozef Török, Pata, Peter Žitňanský, Topoľčany
64 - Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Milan Lazan, Šaľa, Viktor Balko, Lužianky, Miroslav Močol, Alekšince, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Patrik Dubnička, Váhovce, Jozef Horňák, Rišňovce, Tibor Bugár, Tomášikovo, Július Galo, D. Krškany
63 - František Benc, Táňa Tomeková, Miroslav Zverka, Nitra, Peter Čepček, Z. Moravce, Mikuláš Pintér, Ladislav Vašek, Branč, Imrich Gregor, Jelenec, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Peter Vrabec, Daniel Mako, Milan Bíro, Čakajovce, Tibor Šmitala, Čab, Ján Jambor, Rišňovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Stanislav Packa, Močenok, Ján Wesolowski, Hlohovec, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Maroš Papp, Sereď, Štefan Dubnička, Váhovce, Štefan Račko, Oľga Račková, D. Krškany, Michal Strieška, Nevidzany
62 - Norbert Bordáš, Peter Solčianský, Nitra, Juraj Vojtek, Viliam Félis, Vráble, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Vincent Csongár, Tešedíkovo, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Peter Kluka, Lapáš, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Gabriel Fazekaš, Neded, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce
61 - Anton Černý, Eugen Németh, Dionýz Pecháček, Oľga Pintérová, Nitra, Jozef Bajnek, Vráble, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ivan Tabaček, T. Nemce, Július Benko st., Ľubor Goldbecher, Jana Jašiková, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Marián Strečka, Topoľčianky, Jozef Kuzmický, Matej Kuzmický, Ivanka, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Rudolf Matušica, Pata
60 - Martin Lyžičiar, Michal Garay, Jozef Kóša, Nitra, Florián Penzeš, H. Ohaj, Jakub Kunkel, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Milan Augustín st., Topoľčianky, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Peter Palka, Cabaj-Čápor, Gabriel Odráška, Šaľa, Jozef Hoppan, Vráble, Peter Debnár, Zbehy, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Marek Kalúz, V. Zálužie, Imrich Valent, Hosťovce, Jaroslav Dvorský, Pata
59 - Boris Grežo, Michal Bíro, Vladimír Mada, Pius Hajdák, Jozef Moder, Milan Gráf, Martin Kuchar, Ján Hudec, Milan Lacina, Štefan Matesko, Štefan Pénzeš, Vladimír Nemšovský, Nitra, Peter Paulis, M. Vozokany, Lenka Kunkelová, Z. Moravce, Jozef Sklenár, Tibor Odráška, Pavel Mihálik, Šaľa, Alexander Kusý, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Ľubomír Martišovič, Mário Pánis, D. Krškany, Andrej Maťo, Štefan Finta, Jarok, Ján Jacsa, Žihárec, Juraj Dubeň, Lehota, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Andrea Hašuľová, Dvorníky, Jozef Labuda, Solčany, Rudolf Krajinčák, Báb
58 - Juraj Hrnčár, František Hrnčiar ml., Edo Tomek, Lenka Gažová, Iveta Dubeňová, Jozef Lenghart, Jozef Svitač, Jozef Hudec st., Milan Ružička, Lenka Nevinová, Belo Gombik, Nitra, Radoslav Bajnek, Ladislav Nagy, Vráble, Peter Páleník, Prílepy, Peter Rajnoha, Viliam Matejov, Z. Moravce, Ivan Mrázik, Filip Dobiaš, Čeľadice, Margita Kališová, Peter Hipp, Milan Bekéni, Šaľa, Anton Čurgali, Mojmírovce, Dušan Béder, V. Lapáš, Ivan Mareček, Čab, Gabriel Tóth, Anna Duczová, H. Kráľová, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Stanislav Pacher, Sľažany, Ján Gajdoš, N. Streda, Ľubomír Mikula, Lehota, Dávid Jancsó, Vlčany, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Jozef Brieška, T. Nemce
57 - Dušan Letko, Dušan Tirol, Stanislav Billik, Oľga Tomeková, František Tomek, Matúš Dillhoff, Jozef Boďo, Peter Mateička, Ľubomír Ballay, Nitra, Michal Brédik, Tajná, Jozef Roško, Dyčka, Marián Móri, Marián Kopáčik, Šaľa, Tibor Horváth, Komjatice, Ivan Tóth, Dominik Lenghard, Čakajovce, Ivan Bakyta, Patrik Finta, Jarok, Ján Vaško, Ivanka, Katarína Kepková, N. Zámky, Michal Čery, Miroslav Borbély, Jelenec, René Scheer, Kolíňany, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ivan Ďurický, Branč, Štefan Mravík, Žitavany, Ivan Remeň, N. Streda, Norbert Adamča, Miroslav Javor, Sereď, Zoltán Jancsó, Vlčany, Juraj Melišek, Vinodol
56 - Ľudovít Konečný, Marián Červenka, Pavol Krajčo, Patrik Laca, Jozef Paulík, Michal Motúz, Nitra, Ladislav Szöke, Anton Ďuriš, Vráble, Jozef Šabo, Jozef Baťala, Žitavany, Tibor Szekér, Z. Moravce, Tímea Mészárosová, Marek Mrllák, Šaľa, Miloš Bédi, Jarok, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Peter Matulník, N. Sady, Jozef Rehuš, Rišňovce, Anton Molnár, P. Kesov, Štefan Varga, Topoľnica, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Jozef Borbély, V. Cetín, Jozef Bosák, Adam Baláž, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Štefan Kúsek, Hostie
55 - Ján Doboš, František Trnka, Peter Kardoš, Anton Lieskovský, Ernest Szombath, Jakub Laca, Nitra, Tibor Lisý, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Ivana Kunkelová, Patrik Pacher, Z. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, René Vincze, Libor Vinkler, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Štefan Hudec, Lužianky, Juraj Sabo, Rumanová, Lenka Lahučká, Čakajovce, Peter König, Dominik Tkáčik, Ivanka, Emil Rusnák, Beladice, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Andrea Kutaková, Tomášikovo, František Balogh, Selice, Martin Račko, Margita Pánisová, D. Krškany, Jozef Bábin, Palárikovo
54 - Ľuboš Baranec, Dezider Zaujec, Pavel Smutný, René Daniš, Mária Sýkorová, Ľuboš Fuska, Ivan Buchala, Eva Pappová, Eduard Minárik, Karol Ryba, Juraj Vencel, Milan Vörös, Ján Barát, Nitra, Emília Káčerová, Anton Valo, Z. Moravce, Jozef Štefek, Čeľadice, Miriama Zborovanová-Ďurinová, Golianovo, Ľubomír Sako, Kolíňany, Terka Tasáryová, Terézia Račková, Ivanka, Jozef Čentéš, Čakajovce, Andrej Švihorík, Báb, Juraj Volčko, Jozef Danada, Šaľa, Anna Pacherová, Sľažany, Miroslav Kucharovič, Sereď, Gabriel Molnár, Galanta, Július Bíro, V. Zálužie
53 - Erich Schober, Miloš Sýkora, Barbora Mináriková, Marián Barta, Jozef Prešinský, Tatiana Kucharová, Ľudovít Laca st., Miroslav Fábry, Ľubomír Turňa, Imrich Ručkay, Nitra, Ján Kóssi, Čifáre, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, František Kunkel, Peter Frajka, Ján Školník, Mária Kunkelová, Z. Moravce, František Šabo, Obyce, Peter Zeleňák, Šaľa, Patrik Čepček, Žitavany, Milan Molnár, P. Kesov, Ivan Berec, Lužianky, Imrich Maťo, Golianovo, Anton Berecz, Branč, Alexandra Gálová, Žirany, Martin Hraška, N. Sady, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Ondrej Kozolka, Volkovce, Zuzana Józsová, Sereď, Patrik Balogh, Selice, Matúš Vajzer, Báb, Milan Javor, Šintava
52 - Peter Matuškovič, Vladimír Papp, František Grom, Ján Ehrenhold, Ladislav Skalický, Richard Magušín, Nitra, Peter Fáber, M. Vozokany, Viktor Németh, Vráble, Mário Ferenc, Ľubomír Novota, Z. Moravce, Miloš Hrúzik, Hosťovce, Jana Dudonová, Marek Adamča, Igor Tkáč, Sereď, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Milan Roman, Čab, Vladimír Tasáry, Norika Račková, Ivanka, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jana Gálová, Žirany, Vojtech Mládek, Podhorany, Emil Šatan, Vozokany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Miroslav Slovák, D. Streda, Rastislav Kazík, Topoľčianky, Peter Gyarfás, H. Kráľová
51 - Lukáš Lyžičiar, Deniska Révayová, Mária Königová, Ľudovít Kováč, Peter Bíro, Marián Grman, Jaroslav Andrášik, Ľubomír Kiesel, Nitra, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Róbert Ščepka, Ján Martinek, Juraj Csirik, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ronald Frkala, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, František Andraško, Jelenec, Marek Sabo, Filip Marinov, Rumanová, Štefan Páleník, Prílepy, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Tibor Tóth, Žihárec, František Šutka, Č. Kľačany, Jozef Barát, Topoľčany, Gabriela Fikselová, Výčapy-Opatovce, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, František Margetin, Rišňovce, Pavel Dojčar, Báb, Peter Hamerlik, Jelka
50 - Vladimír Sásik, Ivan Kozár, Ľudovít Laca ml., Nitra, Boris Boďo, Tajná, Ľubica Striešková, Nevidzany, Filip Vašíček, Vráble, Juraj Garay, M. Cetín, Marek Sklenár, Šaľa, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Miloš Gál st., Janka Gálová, Žirany, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Milan Minarovič, Behynce, Bohuš Baják, Lužianky, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Alojz Rajtar, Sľažany, Alojz Jenis, Žitavany, Zdeno Zbojek, Sereď, Miroslav Szlamka, Váhovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Pavol Bradáč, Golianovo, Katarína Pálková, Jarok
49 - Erik Viskup, Daniel Tasáry, Michal Lauko, Roman Sýkora, Bohumil Labuda, Boris Kašuba, Martin Peniaško, Štefan Piterka, Nitra, Vincent Káčer, Z. Moravce, Štefan Žarnócay, Slavo Kališ, Peter Lehocký, Anton Uher, Šaľa, Filip Guzmický, Ivanka, Milan Šlosár, Čab, Jozef Gál, Žirany, Martin Jurík, Čakajovce, Milan Kubala, Sereď, Mário Slezák, Lukáčovce, Elena Struhárová, Jozef Andel, Vráble, Marcel Pánis, D. Krškany, Alexander Repta, Branč
48 - Laco Ištokovič, Štefan Kollárik, Ján Hnilica, Roman Marci, Lukáč Tomiš, Ivan Dominka, Anton Lacuška, Marek Korec, Zuzana Vencelová, Nitra, Ján Antalík, Vráble, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Marek Tvrdoň, Žirany, Andrej Židík, Výčapy-Opatovce, Roman Guzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Štefan Valovič, Rišňovce, Martin Földeši, Sereď, Daniel Lörincz, Branč, Milan Augustín ml., Topoľčianky, Ladislav Šóki, Diakovce
47 - Adriana Šišková, Katarína Spišáková, Jozef Minárik, Pavol Hrnčár, Róbert Rumančík, Milan Borovský, Nitra, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Veronika a Filip Deákoví, Sľažany, Ladislav Kéry, Volkovce, Jozef Kučera, Róbert Sedlák, Šaľa, Milan Fúska, Branč, Miroslav Senneš, Močenok, Marián Piterka, Svätoplukovo, Ján Dekan, Velčice, Henrich Richter, Bratislava, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Juraj Német, D. Lefantovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Vlado Romanovský, D. Krškany, Miroslav Fúska, Rišňovce
46 - Miroslav Mada, Vlastimil Ábela, Jarmila Saidová, František Hrnčiar st., Anton Ďurech, Jozef Klučár, Nitra, Imrich Struhár, Miroslav Vojtek, Vráble, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Natália Kozmová, Branč, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Jozef Kubáň, Alekšince, Matúš Mošať, Ivanka, Igor Horňáčik, Daniel Ballay, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Pavol Štefek, V. Dolina
45 - Jozef Viskup, Rastislav Švec, Juraj Drgoňa, Igor Galovič, Nitra, Vojtech Čulák, Koniarovce, Karol Čurgali, Mojmírovce, Tibor Berec, V. Lapáš, Štefan Straňák, H. Kráľová, Adam Konde, N. Hrnčiarovce, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, František Kausek, Klasov, Dušan Švehla, Sereď, Irena Peťková, Z. Moravce, Miroslav Jančovič, V. Dolina
44 - Ľubica Tasáryová, Marek Varga, Juraj Holták, Peter Krajanec, Jozef Gažo, Dáša Račková, Nitra, Jakub Vojtek, Vráble, Miloš Lukniš, Hosťovce, Zoltán Vass, Baloň, Marián Titka, Šaľa, Tomáš Križovič, Levice, Radoslav Gažo, Golianovo, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Martin Kornutij, V. Zálužie, Jozef Štefák, Rišňovce, Juraj Segíň, Sľažany, Juraj Minárik, Obyce, Zoltán Židík, Ladice, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Peter Frančík, V. Cetín
43 - Róbert Baláži, Martin Krajčír, Marcela Holtáková, Nitra, Marek Lahučký, Z. Moravce, Natália Gregorová, Ivanka, Martina Hippová, Šaľa, Peter Ivančík, Koniarovce, Vladimír Urban, Hájske, Roland Juhos, Trstice, Peter Zubčák, Hruboňovo
42 - Ľuboš Lacina, Nitra, Jozef Strieška, Nevidzany, Jozef Baláž, Štefan Novák, Radovan Martinek, Šaľa, Peter Vranský, Zbehy, Martin Bogyo, T. Mlyňany, Marek Šulák, Šintava, Michal Borovský, H. Saliby, Helena Bartošová, D. Krškany
41 - Štefan Zabák, František Filo, Nitra, Peter Sádovský, Melek, Boris Mesároš, Lehota, Ján Frajtík, Vráble, Jozef Šebík, Topoľčianky, Ivan Chlebák, D. Štitáre
40 - Ján Rigler, Bratislava, Imrich Guzmický, Ivanka, Ladislav Páleník, Topoľčany, Gašpar Gál, Žirany, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Lenka Reptová, Branč, Margita Pavelková, Golianovo
39 - Juraj Náhlovský, Mário Šándor, Nitra, Vlado Jánošík, D. Krškany, Marián Holý, Levice, Peter Sárkány, H. Borša, Milan Greguš, Zbehy
38 - Táňa Rumančíková, Jozef Nosian, Nitra, Július Vodný, Babindol, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Miroslav Hladký, Alekšince, Jozef Vrana, Melek
37 - František Imre, Peter Šiller, Nitra, Martin Kormoši, Šaľa, Marek Greguš, Čakajovce, Pavol Kuna, Výčapy-Opatovce, Martina Segíňová, Sľažany, Milan Mišák, V. Dolina, Milan Strapko, Beladice, Marián Kováč, Cabaj-Čápor
36 - Ivan Magdolen, Roman Trnkus, Ján Šiška, Nitra, František Sabo, Vinodol, Juraj Bárek, Žirany, Andrej Repta, Branč, Beáta Hladká, Alekšince, Tomáš Straňák, Šaľa
35 - Katarína Vlčeková, Lužianky, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Alica Ševčíková, Solčany, Anton Andrášik, V. Zálužie, Štefan Bako, Močenok
34 - Katarína Malá, Jozef Malý, Vráble, Ronald Kontár, H. Saliby, Július Petrík, Nitra
33 - Lucia Gunišová, Choča, Roman Ražný, Čeľadice, Kristína Líšková, Celestín Berecz, Branč, Vladimír Miklošík, Sereď, Štefan Macek, Vinodol, Imrich Drozdák, Babindol, Ján Kmeťo, Nitra, Karol Bujalko, Vráble
32 - Vlastimil Záhon, Golianovo, Tomáš Csányi, Šaľa, František Bojda, Nitra, Kamil Popelka, Hájske, Miroslav Dávid, Bratislava
31 - Róbert Ozorovský, Gáň, Štefan Peťovský, Štefan Labdík, Lužianky, Juraj Chudiak, Nitra
30 - František Laczko, Tešedíkovo, Dušan Šóš, Zbehy, Miroslav Račko, Ladislav Fazekaš, Nitra, Marián Slabecius, Jozef Braun, Šaľa, Dominika Štefeková, Čeľadice
29 - Peter Záhorský, Nová Ves n/Ž., Jozef Paukov, Z. Moravce, Richard Miškovič, Nitra, Marek Orlíček, Cabaj
28 - Zuzana Pechová, Beladice, Vladimír Majerčík, Sľažany, František Pribela, Šintava, Dávid Slíž, Sereď, Vojtech Szöke, V. Cetín, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Lenka Sýkorová, Nitra
27 - Štefan Tóth, Klasov, Ján Hotový, N. Sady, Viliam Čulík st., Machulince
26 - Kristína Králiková, Zbehy, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Marián Kučera, Podhorany, Zsolt Király, Č. Voda, Peter Chlup, T. Mlyňany, Dušan Bogár, Kráľová n/V.
25 - Adam Novák, Šaľa, Jozef Szombath, Pohranice, Zoltán Múčka, V. Úľany, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Juraj Mikuš, Zbehy, Richard Vnučko, Nitra
24 - Roman Němec, Ingrid Reptíková, Denisa Tvrdoňová, Nitra, Ladislav Székelyi, Branč, Peter Šranko, D. Obdokovce, Marta Záhorská, Rišňovce, Marek Sokol, Šaľa, Juraj Minár, Terézia Borčinová, Z. Moravce
23 - Miloš Remenár, Sereď, Peter Bezák, Mariana Letková, Nitra
22 - Eduard Liko, Ivanka, Jozef Repa, Prílepy, Mário Dobiaš, Velčice, Lukáč Karlubík, Dominik, Nitra, Miroslav Mandák, Šaľa, Vojtech Porubský, D. Krškany
21 - Jozef Záhorský, Rišňovce, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany
20 - Martin Páleník, Z. Moravce, Eduard Szabó ml., Michal Ballon, Nitra, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Ivan Frajka, Zlaté Moravce
19 - Martin Kratochvíl, Žitavce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Vojtech Mládek st., Podhorany, Jozef Watter, Rišňovce, Juraj Chovanec, Nitra
18 - Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Miroslav Raček, Nitra, Miroslav Krajčík, Komjatice, Tibor Glovenský, Košúty, Ján Lipovský, Báb
17 - Vladimír Kompas, Radoslav Ollík, Nitra, Denis Marcinkech, Vinodol, Rudolf Matejov, Skýcov
16 - Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Marián Ešše, Výčapy-Opatovce, Igor Kotora, Nitra, Karina Karáčová, Jelenec, Norbert Zsigmond, N. Život, Ján Marták, Choča, Ján Argyusi, Neded
15 - Peter Behúl, Lužianky, Peter Macháč, Rišňovce, Ján Sikoriak, T. Nemce
14 - Matúš Vrábel, Lužianky, Róbert Stanovič, Výčapy-Opatovce, Katka Sýkorová, Nitra
13 - Michal Lichtner, Dodo Havetta, Jana Marciová, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Vladimír Gombáš, Močenok, Peter Ambrózy, Selice, Lukáš Valent, Hosťovce, Martin Baláž, Dyčka
12 - Erik Evetke, Dyčka, Tibor Wesolovski, Hlohovec, Peter Peciar, Anton Dano, Peter Orban, Igor Dubeň, Nitra, Jaroslav Valo, T. Nemce
11 - Jozef Plesnivý, Z. Moravce
10 - Jozef Nedelka, Ivan Ševčík, Nitra, Jozef Lámoš, Jozef Bernáth, Jarok
9 - Dominika Čurgaliová, Nitra, Ján Slíž, Beladice, Marek Marcinkech, Vinodol, Gregor Czakó, N. Hrnčiarovce, Jana Sklenárová, Saľa
8 - Michal Kaplán, Č. Hrádok, Štefan Guzmický, Ladislav Major, Nitra, Marek Hlava, Praha, Patrik Tirol, Komjatice, Jozef Švihorík, Báb, Vojtech Mesároš, Lehota
7 - Ladislav Dvorský, Vráble, Anton Bábik, Rumanová, Róbert Bačinský, Pavel Puobiš, Lukáš Bartakovič, Nitra, Nikolas Ravasz, V. Cetín, Róbert Koprda, Čeľadice, Frederik Domasta, Cabaj-Čápor
6 - Dušan Kopačka, Ján Šutka, Z. Moravce, Vladimír Klačman, Peter Krajčo, Michal Kolár, Eduard Račko, Anna Gombiková, Nitra, Martin Tesár, D. Krškany, Vladimír Varga, Rišňovce, Matúš Meňhert, Čierne Kľačany, Mário Juhász, Dol. Obdokovce
5 - Milan Mózeš, Z. Moravce, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Eva Gregorová, Jelenec, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Ján Laca, D. Obdokovce, Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Štefan Popelka, Hájske, Daniel Antal, Čechynce, Viliam Čulík, Machulince, Roland Bárek, Žirany, Dušan Koszorú, Dominik Bartakovič, Nitra, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Miroslava Bajneková, Vráble, Ladislav Bencz, N. Hrnčiarovce, Peter Navrátil, Kráľov Brod, Ľudovít Desat, Podhorany, Zdenka Hippová, Šaľa, Ján Sándor, Trstice, Salo Berecz, Branč
4 - Peter Ťuťuris, Vráble, Tibor Gašparovský, N. Zámky, Rudolf Macho, Kolíňany, Martin Rus, Lukáčovce, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Martin Florek, D. Krškany, Jozef Filo, Mojmírovce, Ľudovít Szullö, Galanta, Ľuboš Burda, Vladimír Kišš, Matej Havran, Maroš Karas, Magdaléna Michaličková, Nitra, György Jakubecz, Peter Lenárt, H. Saliby, Štefan Kopčan, N. Sady, Michal Fedor, Levice, Jozef Lukniš, Topolčianky, Juraj Strieška, Nevidzany, Jozef Oškerský, Dyčka, František Rajtár, Marián Zlatňanský, Zlaté Moravce, Lukáš Garaj, Báb, Nina Zaujecová, Jarok, Vladimír Gregor, Ivanka
3 - Patrik Palka, Peter Michalka, Danko Stano, Mária Kóšová, Andrea Hrnčárová, Miroslav Tóth, Nitra, Patrik Šarközy, Vinodol, Katarína Bakošová, V. Úľany, Ladislav Szórád ml., Alžbeta Gálová, Žirany, Milan Michalko, Erika Vystavelová, Ivan Vinco, Šaľa, Matúš Klučiar, Marta Peťková, Z. Moravce, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Jozef Raustein, Močenok, Libor Nagy, D. Obdokovce, Magdaléna Reptová, Branč, Eugen Szabó, Ladice
2 - Marek Kováč, Čifáre, Marek Franko, Jozef Rehák, Šaľa, Michal Adamča ml., Sereď, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Peter Lidik, D. Obdokovce, Emília Malá, Tomáš Feješ, Vráble, Róbert Vaňo, Žirany, Denisa Molnárová, Vlčany, Iveta Ballayová, Cabaj-Čápor, František Molnár, Pohranice, Jakub Oškerský, Dyčka, Ján Kollár, Zbehy
1 - Ľuboš Behúl, Lužianky, Štefan Sedlák, Šaľa, Marek Lehocký, Z. Moravce, Anton Kucka, Podhorany
0 - Michal Buranský, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

V 15. kole bolo maximom 7 uhádnutých zápasov, trafili ich Jozef Prešinský a František Balogh.

Lídrov však zaujíma konečné poradie. Podľa nášho rátania je takéto:
1. Jozef Kutak, Jarok, 2. Ladislav Čekey, Pohranice
3. Milan Nagy, Nitra
4. Janka Tichá, Palárikovo, 5. Roman Margetin, Rišňovce

Čo rozhodlo o poradí pri rovnosti bodov:

Kutak 348378665532543 - dvakrát trafil 8
Čekey 374368435554654 - raz trafil 8

Tichá 468267366330483 - dvakrát trafila 8
Margetin 558245465343753 - raz trafil 8

Poradie berte zatiaľ ako neoficiálne, budeme čakať, či sa niekde neozve so sťažnosťou, že má zle započítané body.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť
  2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  7. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  1. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  2. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. TOMRA víta kľúčový krok k spusteniu systému zálohovania
  10. Slovaktual umožní všetkým zamestnancom bezplatné testovanie
  1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 20 115
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 13 993
  3. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 10 542
  4. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 8 053
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 8 000
  6. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 7 310
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 599
  8. Riaditeľ VÚB: Udržateľnosť chceme vsadiť do DNA nášho podnikania 6 563
  9. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 548
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 367
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Po druhom kole testovania v JLR klesol počet pozitívnych o viac ako polovicu

Popri kolektívnom testovaní automobilka aj naďalej zabezpečuje individuálne testovanie priamo v závode.

Ľudia čakajú na testovanie v areáli Špecializovanej nemocnice sv. Svorada na Zobore.

Pohrebné auto zrazilo cyklistu. Neprežil

Nehoda sa stala medzi Telincami a Vrábľami.

Nehoda v Telinciach.

V okrese Nitra sa do druhého kola testovania zapoja všetky obce

V niektorých dedinách budú testovať len jeden deň.

Testovanie na nový koronavírus.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pohrebné auto zrazilo cyklistu. Neprežil

Nehoda sa stala medzi Telincami a Vrábľami.

Vráble zintenzívnia boj s pandémiou, majú veľa hospitalizovaných v Nitre

Radnica požiadala dobrovoľných hasičov, aby vydezinfikovali autobusové zastávky.

Kam na Liptove počas lockdownu

Nápady na výlety sme rozdelili podľa okresov.

Už ste čítali?