V mestskej hale pokračuje Vianočný turnaj MY Nitrianskych novín druhým hracím dňom. Turnaj vyvrcholí v pondelok.
Kvalifikácia - 27. 12.
SKUPINA E
Hájske - Dyčka 1:7, T. Kiss - E. Evetke, Drahoš, P. Evetke, Líner, Harča, Čikel, Mentel.
Ivanka - Lúčnica 6:4, Snop, Pagáč, Mikuš, Tatranský, Hotový, Bernát - Fordinál 2, Mikla, Valent.
Hájske - Lúčnica 5:6, Lukáč 3, T. Kiss, Chudáčik - Fordinál 4, Mikla 2.
Ivanka - Dyčka 2:1, Snop, Kurek - Čikel.
Dyčka - Lúčnica 7:1, Líner 2, Mentel 2, P. Evetke, Drahoš, E. Evetke - Bíňovský.
Ivanka - Hájske 4:2, Kurek, Doboš, Chňapek, Muzika - Franta, Chudáčik.
1. Ivanka 3 3 0 0 12:7 9
2. Dyčka 3 2 0 1 15:4 6
3. Lúčnica 3 1 0 2 11:18 3
4. Hájske 3 0 0 3 8:17 0
Do tretieho hracieho dňa postupuje Ivanka.
SKUPINA F
Cabaj-Čápor - D. Krškany 2:5, Laca, R. Kompas - Paška 2, Ratulovský, Bábik, Michalička.
Lapáš - Jarok 4:2, Černý, Ľ. Oškerský, Žabka, vlastný (Blažo) - Melo, Varga.
Cabaj-Čápor - Jarok 4:1, M. Kompas 2, Kubica, I. Benčík.
Lapáš - D. Krškany 6:2, Kozár 3, Černý, Kóša, Ľ. Oškerský - Stojka, Paška.
D. Krškany - Jarok 1:4, Paška - Varga 3, Blažo.
Lapáš - Cabaj-Čápor 0:3 kont., nedohrané v 20. min. pre inzultáciu rozhodcu hráčom Lapáša Žabkom, za stavu 0:1, gól: M. Kompas.
1. Cabaj-Čápor 3 2 0 1 9:6 6
2. Lapáš 3 2 0 1 10:7 6
3. Jarok 3 1 0 2 7:9 3
4. D. Krškany 3 1 0 2 8:12 3
Do tretieho hracieho dňa postupuje Cabaj-Čápor.
Pozn. Pri rovnosti bodov rozhodujú vzájomné zápasy.
SKUPINA G
Mojmírovce - Veľký Cetín 0:1, Kunák.
Nevidzany - Žirany 3:4, Sobol, Hanták, Fruni - Klein 2, Billa, Nagy.
Mojmírovce - Žirany 6:3, Hadža 3, Švelan 3 - Nagy 2, Billa.
Nevidzany - Veľký Cetín 4:4, Sobol, Špleha, Hanták, Valkovič - Kollár 2, Kunak, Luzar.
Veľký Cetín - Žirany 6:4, Kollár 2, Luzár, Juhás, Kunák, Rosinský - Billa 2, Nagy, Klein.
Nevidzany - Mojmírovce 8:1, Valkovič 3, Odráška 2, Sobol 2, Mi. Krčmár - Hadža.
1. V. Cetín 3 2 1 0 11:8 7
2. Nevidzany 3 1 1 1 15:9 4
3. Mojmírovce 3 1 0 2 7:12 3
4. Žirany 3 1 0 2 11:15 3
Do tretieho hracieho dňa postupuje Veľký Cetín.
SKUPINA H
Branč - Hosťová 6:2, Selecký 2, Babčaník, Smreček, Nemec, Vrábel - P. Brath, Krajčovič.
Golianovo - V. Zálužie 2:1, Zborovan, Martinkovič - Mika.
Branč - V. Zálužie 1:4, R. Lörincz - Kečkéš 2, Gála, Pätnický.
Golianovo - Hosťová 7:2, T. Polkoráb 2, J. Polkoráb 2, Jamrich, Martinkovič, Bradáč - Krajčovič, Pa. Kazán.
Hosťová - V. Zálužie 5:10, Barta, Pe. Kazán, Pa. Kazán, Beláň, P. Brath - Kečkéš 6, Gála 3, Pätnický.
Golianovo - Branč 3:1, T. Polkoráb, R. Gugh, Jamrich - Ľ. Lörincz.
1. Golianovo 3 3 0 0 12:4 9
2. V. Zálužie 3 2 0 1 15:8 6
3. Branč 3 1 0 2 8:9 3
4. Hosťová 3 0 0 3 9:23 0
Do tretieho hracieho dňa postupuje Golianovo.
SKUPINA J
Svätoplukovo - Čakajovce 3:4, Mokráš 2, Škobla - Bačinský 3, T. Greguš.
Selice - P. Kesov 3:4, Klačman 2, Strapek - Kudlačák 2, Guláš, Dobrota.
Svätoplukovo - P. Kesov 4:3, Prešinský 2, Mokráš, Škobla - Kudlačák, Fukas, Guláš.
Selice - Čakajovce 2:5, Tatar, Benko - Bačinský 3, R. Greguš, T. Greguš.
Čakajovce - P. Kesov 6:2, Bačinský 2, R. Greguš 2, Pružinec, Levčík - Kudlačák, M. Fukas.
Selice - Svätoplukovo 3:8
1. Čakajovce 3 3 0 0 15:7 9
2. Svätoplukovo 3 2 0 1 15:10 6
3. P. Kesov 3 1 0 2 9:13 3
4. Selice 3 0 0 3 8:17 0
Do tretieho hracieho dňa postupujú Čakajovce.
AKO NASTÚPILI
IVANKA: Bundala, Kurek, Snop, Janík, Hotový, Tatranský, Bernát, Doboš, Chňapek, Pagáč, Mikuš, Horník, Muzika, Forró, Guzmický, Olejka.
HÁJSKE: M. Lenčéš, K. Matušica, Popelka, Valášik, F. Matušica, Turanec, T. Lenčéš, T. Kiss, Urban, Chudáčik, Franta, Lukáč, M. Kiss.
DYČKA: Pichňa, Drahoš, M. Mentel, Harča, Líner, Čikel, Botka, E. Evetke, P. Evetke, R. Mentel.
LAPÁŠ: Halás, M. Balla, Kostoláni, J. Oškerský, Kóša, Bogyo, Kozár, Černý, Žabka, Benko, Ľ. Oškerský, T. Balla, Földeši, Uharček.
CABAJ-ČÁPOR: J. Benčík, Laca, Piovarči, Cintula, Žember, Hulan, Holec, R. Kompas, Snovák, M. Kompas, I. Benčík, Kubica, Ligač.
D. KRŠKANY: Kušnír, Ratulovský, Hrnčiar, Michalička, Bábik, Stojka, Královič, Gregor, Paška, Turek, Hudec, Letko, Bordáš, Galo, Tvrdoň.
MOJMÍROVCE: Dobrovodský, Sládeček, Ďurický, P. Hlinka, Blunár, Palka, Švelan, Tomiš ml., Hadža, Jedlička, Civáň, I. Hlinka.
HOSŤOVÁ: Matyo, Beláň, Pa. Kazán, Földessy, L. Brath, Gál, P. Brath, Barta, R. Balko, M. Balko, Pe. Kazán, Krajčovič, Szórád, Jerguš.
BRANČ: Németh, Vrábel, Szöllösi, Varga, Tóth, R. Lörincz, Smreček, J. Lörincz, Selecký, Nemec, Pintér, Babčaník, Stojka.
GOLIANOVO: P. Gugh, Kostoláni, J. Polkoráb, T. Polkoráb, Bradáč, R. Gugh, Maťo, Brath, Gažo, Lauro, Zborovan, Jamrich, Martinkovič, O. Majerčík, M. Majerčík.
V. CETÍN: Černický, Zámečník, Juhás, Szöke, Varga, Kunák, Rosinský, Luzar, Kollár, Mesáros.
NEVIDZANY: Horváth, Strieška, Mi. Krčmár, Ma. Krčmár, Fruni, Valkovič, Sobol, Špleha, Hanták, Odráška, Kiš, Baláž.
SVÄTOPLUKOVO: Gálik, Macúch, Trvalec, Jamrich, Demeter, Melo, Prešinský, J. Očenáš, Vavrek, Mokráš, Škobla, Žáčik, M. Očenáš.
ČAKAJOVCE: P. Mako, Čurka, Ivančík, J. Mako, Mládek, Červen, T. Greguš, Bačinský, Pružinec, Marek Greguš, R. Greguš, Bača, Martin Greguš, Levčík, L. Greguš, M. Mako ml.
SELICE: Strapek, Klačman, Tatar, Urbanovič, Gráf, Kulina, Benko, Iványi.
Hlavný turnaj sa hrá v pondelok (28. 12). Zajtrajší program:
SKUPINA A
8.00 Beladice - Lehota
8.44 Vinodol - Ivanka
9.28 Beladice - Ivanka
10.12 Vinodol - Lehota
10.56 Lehota - Ivanka
11.40 Vinodol - Beladice
SKUPINA B
8.22 Rumanová - Čechynce
9.06 Chrenová - Cabaj-Čápor
9.50 Rumanová - Cabaj-Čápor
10.34 Chrenová - Čechynce
11.18 Čechynce - Cabaj-Čápor
12.02 Chrenová - Rumanová
SKUPINA C
12.24 Alekšince - Čakajovce
13.08 Jelenec - Golianovo
13.52 Alekšince - Golianovo
14.36 Jelenec - Čakajovce
15.20 Čakajovce - Golianovo
16.04 Jelenec - Alekšince
SKUPINA D
12.46 Výčapy-Opatovce - Čeľadice
13.30 Zbehy - Veľký Cetín
14.14 Výčapy-Opatovce - Veľký Cetín
14.58 Zbehy - Čeľadice
15.42 Čeľadice - Veľký Cetín
16.26 Zbehy - Výčapy-Opatovce
ŠTVRŤFINÁLE
16.48 A1 - C2
17.10 D1 - B2
17.34 C1 - A2
17.56 B1 - D2
SEMIFINÁLE
18.20 víťazi 1. a 2. štvrťfinále
18.45 víťazi 3. a 4. štvrťfinále
BENEFÍCIA
19.10
O 3. MIESTO
19.25
FINÁLE
19.50
Autor: JT, KI