Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky
AKTUALIZOVANÉ 00:25

Vianočný turnaj MY Nitrianskych novín vyhrali futbalisti Chrenovej

V pondelok večer vyvrcholilo tradičné halové futbalové podujatie. V bohato zaplnenej mestskej hale triumfovali futbalisti Chrenovej.

Putovný pohár prevzal v nedeľu pred 21. hodinou kapitán Chrenovej Anton Suchan z rúk predsedu ObFZ v Nitre Petra Martinca a poslanca NSK Mariána Kéryho (schovaný za pohárom).Putovný pohár prevzal v nedeľu pred 21. hodinou kapitán Chrenovej Anton Suchan z rúk predsedu ObFZ v Nitre Petra Martinca a poslanca NSK Mariána Kéryho (schovaný za pohárom). (Zdroj: Jakub Takáč)

V pondelok vyvrcholilo tretím hracím dňom tradičné halové futbalové podujatie.

Hlavný turnaj - 28. 12.

SKUPINA A

Beladice - Lehota 3:8, Kramár 2, Bednár - L. Mesároš 4, Kutak, Šášik, Maťuš, Fehér.
Vinodol - Ivanka 1:4, Chovanec - Mikuš 2, Pagáč, Doboš.
Beladice - Ivanka 2:3, Horváth 2 - Snop 3.
Vinodol - Lehota 3:2, Mego 2, Lakatoš - L. Mesároš 2.
Lehota - Ivanka 2:2, L. Mesároš, B. Mesároš - Pagáč, Doboš.
Vinodol - Beladice 3:5, O. Penzeš 2, Chovanec - Suchý, Kramár, Novácky, Horička, Horváth.

1. Ivanka 3 2 1 0 9:5 7
2. Lehota 3 1 1 1 12:8 4
3. Beladice 3 1 0 2 10:14 3
4. Vinodol 3 1 0 2 7:11 3
Do štvrťfinále postúpili prvé dva tímy.

Skryť Vypnúť reklamu

SKUPINA B

Rumanová - Čechynce 1:1, Levický - Tomiš.
Chrenová - Cabaj-Čápor 9:1, Fuska 3, Búš 2, Chovanec, Kazík, Cifra, Šuník - Laca.
Rumanová - Cabaj-Čápor 9:1, Bédi 4, Olejka 3, Patúc 2 - R. Kompas.
Chrenová - Čechynce 3:4, Suchan 2, Cifra - J. Kluka, Marčan, Rus, R. Šuba.
Čechynce - Cabaj-Čápor 7:4, Kluka 2, Marčan 2, Rus 2, K. Šuba - Snovák 2, Laca, M. Kompas.
Chrenová - Rumanová 6:4, Suchan 3, Endrödy, Cifra, Šuník - Vavruš 2, Bédi, Patúc.

1. Čechynce 3 2 1 0 12:8 7
2. Chrenová 3 2 0 1 18:9 6
3. Rumanová 3 1 1 1 14:8 4
4. Cabaj-Čápor 3 0 0 3 6:25 0
Do štvrťfinále postúpili prvé dva tímy.

SKUPINA C

Alekšince - Čakajovce 4:4, Toman, Pleva, Petrík, Gunda - Bačinský 2, T. Greguš, Marek Greguš.
Jelenec - Golianovo 4:2, Bosák 2, J. Kubalák, Richter - Jamrich, Brath.
Alekšince - Golianovo 7:3, Gunda 4, Pleva, P. Hudák, Daniš - T. Polkoráb 2, Bradáč.
Jelenec - Čakajovce 3:6, Szombath 2, Nagy - Bačinský 3, R. Greguš 2, Ivančík.
Čakajovce - Golianovo 3:2, Ivančík, Bačinský, Pružinec - T. Polkoráb, R. Gugh.
Jelenec - Alekšince 3:4, Bosák 2, Zeman - Petrík 2, Daniš 2.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Alekšince 3 2 1 0 15:10 7
2. Čakajovce 3 2 1 0 13:9 7
3. Jelenec 3 1 0 2 10:12 3
4. Golianovo 3 0 0 3 7:14 0
Do štvrťfinále postúpili prvé dva tímy.

SKUPINA D

Výčapy-Opatovce - Čeľadice 5:5, Martonka 2, Pavlovič, Šulgan, vlastný (Sklár) - Poláček 2, Slušný, Slovák, vlastný (Beňuš).
Zbehy - Veľký Cetín 5:1, Krasňanský 2, Hrebík 2, Kopec - Luzar.
Výčapy-Opatovce - Veľký Cetín 6:5, Martonka 3, Pavlovič 2, Čery - Kollár 4, Rosinský.
Zbehy - Čeľadice 3:4, Kopec, Kukučka, Repa - Poláček 2, Prepelica, Kminiak.
Čeľadice - Veľký Cetín 4:0, Zlatohlávek 2, Prepelica, Kminiak.
Zbehy - Výčapy-Opatovce 3:4, Kopec, Cigáň, Krasňanský - Pavlovič, Paulovič, Martonka, Šulgan.

1. Čeľadice 3 2 1 0 13:8 7
2. V.-Opatovce 3 2 1 0 15:13 7
3. Zbehy 3 1 0 2 11:9 3
4. V. Cetín 3 0 0 3 6:15 0
Do štvrťfinále postúpili prvé dva tímy.

Skryť Vypnúť reklamu

ŠTVRŤFINÁLE

Ivanka - Čakajovce 2:4, Pagáč, Doboš - R. Greguš 2, Mládek, Bačinský.
Čeľadice - Chrenová 2:5, Slušný, Šrámek - Suchan 2, Búš, Endrödy, Hrdlica.
Alekšince - Lehota 5:5, na penalty 5:6, góly: Gunda, Kováč, L. Hudák, Toman, Pleva - Kutak 2, Psota, Bede, Maťuš.
Čechynce - Výčapy-Opatovce 7:6, Rus 5, R. Šuba, J. Kluka - Pavlovič 2, Martonka 2, Dávid, Paulovič.

SEMIFINÁLE

Čakajovce - Chrenová 1:8, Bačinský - Suchan 3, Endrödy 2, Hrdlica, Búš, Chovanec.
Lehota - Čechynce 1:6, Lichtner - Rus 2, Tomiš 2, R. Šuba, J. Kluka.

O 3. MIESTO

Čakajovce - Lehota 1:4, Marek Greguš - Psota, B. Mesároš, Šášik, Maťuš.

FINÁLE

Chrenová - Čechynce 4:2, Suchan 2, Hrdlica, Cifra - Marčan, Rus.

S prehľadom rozhodovali Ivan Hádek, Peter Pucher, Marek Galo a Marián Božik.

INDIVIDUÁLNE CENY

Najlepší brankár: Maroš Ligač (Chrenová).
Najlepší strelec: Anton Suchan (Chrenová).
Najlepší hráč: Andrej Rus (Čechynce).

All stars: Ladislav Turba (Čechynce) - Marek Psota (Lehota), Juraj Martonka (Výčapy-Opatovce), Róbert Endrödy (Chrenová), Róbert Bačinský (Čakajovce).

Vo štvrťfinále raz rozhodovali penalty, v zápase Alekšince - Lehota.

Finálový deň videla pekná návšteva v mestskej hale.

Víťaznú trofej získali hráči Chrenovej.

Obhajca trofeje z Čechyniec skončil druhý.

Prekvapením turnaja sa stala bronzová Lehota.


Čakajovce sú účastník druhej triedy, no dotiahli to až medzi štyri najlepšie tímy.

Pohľad na stolík s časomierou a riadiacu komisiu turnaja.

Trio ocenených individualít - zľava A. Suchan, M. Ligač a A. Rus.

Členovia all stars. Hore zľava M. Psota, J. Martonka, E. Endrody, dolu L. Turba a R. Bačinský.

AKO NASTÚPILI

VINODOL: Pintér, Kočiš, Macek, J. Penzeš, Mego, Bártha, O. Penzeš, Chovanec, Lakatoš, Pňaček.
BELADICE: Gardian, Chrastina, Psotka, Pecho, Horváth, Novácky, Kramár, Bednár, Horička, Suchý.
LEHOTA: Bányi, Šášik, Maťuš, Majerhoffer, Bede, Holka, Fehér, Psota, Kutak, L. Mesároš, B. Mesároš, Lichtner, Moravec, Antoni.
ČECHYNCE: Turba, Horváth, Vričan, Tomiš, Šuba, Marčan, P. Kluka, K. Šuba, Rus, J. Kluka, Ra. Šuba.
RUMANOVÁ: Bagocký, Kemláge, Halás, Šramek, Novosedlík, Patúc, Bábik, Levický, Olejka, Bédi, Šindler, Vavruš, Marušic.
CHRENOVÁ: Štrba, Ligač, Kazík, Chovanec, Cifra, Hrdlica, Fuska, Šuník, Čerenka, Suchan, Búš, Endrödy.
ČEĽADICE: Sklár, Zlatohlávek, Šrámek, Prepelica, Poláček, Slovák, Odráška, Chudý, Kminiak, Slušný.
JELENEC: Kaštiak, Bosák, Richter, Nagy, Tokár, Hók, Zeman, Szombath, J. Kubalák, Mikle, P. Kubalák.
ALEKŠINCE: Oboňa, Pleva, Daniš, Petrík, P. Hudák, Gunda, Toman, L. Hudák, Kováč, Machač, Moravčík, Žáčik.
ZBEHY: Repa, Kopec, Cigáň, Kukučka, Greguš, Hrebík, Ďuriš, Ťapušík, Varga, Barbírik, Krasňanský, Hamar, Štefanka.
V.-OPATOVCE: Szabó, Pavlovič, Hroššo, Ešše, Čery, Beňuš, Martonka, Paulovič, Šulgan, Tóth, Dávid, Sahulčík.

IVANKA: Bundala, Kurek, Snop, Janík, Hotový, Tatranský, Bernát, Doboš, Chňapek, Pagáč, Mikuš, Horník, Muzika, Forró, Guzmický, Olejka.
CABAJ-ČÁPOR: J. Benčík, Laca, Piovarči, Cintula, Žember, Hulan, Holec, R. Kompas, Snovák, M. Kompas, I. Benčík, Kubica, Ligač.
GOLIANOVO: P. Gugh, Kostoláni, J. Polkoráb, T. Polkoráb, Bradáč, R. Gugh, Maťo, Brath, Gažo, Lauro, Zborovan, Jamrich, Martinkovič, O. Majerčík, M. Majerčík.
V. CETÍN: Černický, Zámečník, Juhás, Szöke, Varga, Kunák, Rosinský, Luzar, Kollár, Mesáros.
ČAKAJOVCE: P. Mako, Čurka, Ivančík, J. Mako, Mládek, Červen, T. Greguš, Bačinský, Pružinec, Marek Greguš, R. Greguš, Bača, Martin Greguš, Levčík, L. Greguš, M. Mako ml., M. Mako st.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  2. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  5. Hygge ako životný štýl
  6. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  7. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  8. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  9. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 41 451
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 39 321
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 12 759
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 827
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 131
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 120
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 449
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 276
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 098
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 991
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Vyzbierané veci doručili na jednotlivé Covid oddelenia nitrianskej nemocnice.

1 h
Ilustračné foto.

Miera pozitivity bola výrazne vyššia ako v krajskom meste.

2 h
Adam Dauda v piatok odkorčuľoval bezmála 14 minút v treťom útoku Nitry.

Nebola pravda, že som sa nechcel vrátiť, odkázal šikovný center a po 59 dňoch sa zase zjavil v útoku Nitry.

5 h

Nový kouč ovláda päť jazykov.

8 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

23. jan

Pozitivita je zatiaľ nízka.

21 h

Na Kysuciach pokračuje celoplošné testovanie.

21 h

Policajné sirény vystrašili Dolnokubínčanov i vodičov na ceste Brestovou.

24 h

Už ste čítali?