Utorok, 24. október, 2017 | Meniny má Kvetoslava
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

Víťazom 9. kola je Jozef Kóša z Nitry, ktorý trafil až deväť zápasov (!). V priebežnom poradí je na čelo trio 18-bodových: Deniska Révayová, Laco Ištokovič, Igor Drotár, všetci z Nitry.

Pre kartón piva Corgoň si už prišiel víťaz 2. kola Alexander Kusý z Trnovca.(Zdroj: MARTIN KILIAN)

Správne tipy 3. kola

Košice - FC Nitra 2:0 1
FC ViOn - Trenčín 0:0 X
Neded - Piešťany 0:0 X
Tešedíkovo - Levice 1:0 1
Šurany - Čierny Brod 0:0 X
Čeľadice - Jelenec 4:0 1
Svätoplukovo - Lužianky 2:0 1
D. Krškany - Golianovo 1:2 2
Kolíňany - Klasov 2:0 1
Č. Hrádok - Č. Kľačany 1:0 1

Poradie po 3. kole

18 - Deniska Révayová, Laco Ištokovič, Igor Drotár, Nitra

17 - Michal Kováč, Vráble, Ján Vaško, Ivanka, Juraj Németh, D. Lefantovce

16 - Mária Sýkorová, Martin Kováč „Kofi“, Róbert Šimák, Jozef Kóša, Nitra, Gabriel Odráška, Vladimír Petro, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Tibor Šebök, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Rudolf Matušica, Pata, Attila Kürti, Vlčany, Erika Rumanovská, Skýcov, Margita Pavelková, Golianovo, Juraj Bárek, Janka Gálová, Žirany, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Dominik Tkáčik, Ivanka, Štefan Macek, Vinodol

15 - Vlado Lyžičiar, Juraj Chovanec, Eduard Szabo, Vladimír Kuchta, Ľubomír Ballay, Jozef Prešinský, Zdenek Gombík, Anton Lieskovský, Miroslav Račko, Nitra, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Peter Paulis, M. Vozokany, Tibor Tóth, Žihárec, Vlado Matušica, Hájske, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Janka Jašiková, Margita Kališová, Šaľa, Dávid Jancsó, Vlčany, Pavol Holták, Zlatica Šimáková, D. Krškany, František Balogh, Selice, Miroslav Kucharovič, Norbert Adamča, Sereď, Tibor Glovenský, Košúty, Vladimír Gombáš ml., Miro Senneš, Močenok, Florián Pénzes, H. Ohaj, Jaroslav Grman, Jozef Hoppan, Vráble, Lukáš Takáč, Báb, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Anton Čurgali, Mojmírovce, Roman Ražný, Čeľadice, Ladislav Čekey, Pohranice, Milan Greguš, Zbehy, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Juraj Dubeň, Lehota, Roman Bilický, Preseľany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Tibor Meszáros, Č. Brod, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce

14 - Boris Grežo, Norbert Bordáš, František Hrnčiar ml., Erik Viskup, Jarmila Saidová, Richard Magušín, Ján Hnilica, Milan Nagy, Katarína Dobiášová, Martin Krajčír, Pavel König, Ľuboš Lacina, Patrik Palka, Ján Ehrenhold, Ján Kmeťo, Andrea Šándorová, Karol Ryba, Nitra, Tibor Mikle, Vlčany, Vladimír Malý, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Štefan Mravík, Pavel Babiak, Žitavany, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Róbert Darázs, František Varga, Tešedíkovo, Miloš Macala, Gáň, Peter Bleho, Róbert Sedlák, Marek Sokol, Jozef Sklenár, Šaľa, Tibor Horváth, Komjatice, Štefan Račko, Július Galo, Mário Pánis, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Martin Chobot, N. Hrnčiarovce, Marián Strečka, Topoľčianky, Ivan Bakyta, Jozef Kutak, Jarok, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Holeš, Čeľadice, Ján Sikoriak, T. Nemce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, František Margetin, Rišňovce, Stanislav Pacher, Sľažany, Jozef Török, Pata, Jozef Borbély, Peter Riby, V. Cetín, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Peter Palka, Cabaj-Čápor, Tibor Lisý, H. Ohaj, Ľudovít Brath, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Peter Mládek, Podhorany, Vladimír Urban, Hájske, Miloš Gál st., Marek Tvrdoň, Žirany, Jozef Kubáň, Alekšince, Daniel Antal, Čechynce, Milan Javor, Šintava, Rudolf Lauko, Zbehy, Pavol Kozma, Branč, Monika Kováčová, Lovce, Jozef Bernáth, Golianovo

13 - Ľudovít Laca st., Andrej Bednárik, Juraj Hrnčár, Milan Gráf, Dionýz Pecháček, Ľuboš Fúska, Eugen Németh, Vlado Sásik, Jozef Hudec st., Miroslav Zverka, Ján Hudec, Dezider Zaujec, Imrich Hrdlica, Pius Hajdák, Michal Lichtner, Ján Barát, Patrik Laca, Dominik Drotár, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Juraj Sojka, Ján Frajtík, Vráble, Roland Frkala, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Rastislav Borčin, Hostie, Emil Dubec, Žikava, Peter Hipp, Peter Lehocký, Tatiana Mifková, Samuel Mihálik, Šaľa, Zoltán Jancsó, Vlčany, Jozef Gajdoš, Žitavany, Ján Jacsa, Juraj Bujko, Žihárec, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Martin Račko, D. Krškany, Peter Vašek, Peter König, Ivanka, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Roland Kontár, H. Saliby, Štefan Dubnička, Váhovce, Marek Šulák, Šintava, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Tibor Bugár, Tomášikovo, David Slíž, Vladimír Miklošík, Sereď, Anna Pacherová, Sľažany, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Michal Kaplán, Č. Hrádok, Michal Brédik, Tajná, Štefan Popelka, Hájske, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ivan Mareček, Tibor Šmitala, Čab, Kristína Krajčirová, H. Krškany, Tibor Bene, D. Obdokovce, Juraj Barantal, Július Bíro, V. Zálužie, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Eva Súlovská, Rišňovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Marián Mateička, Behynce, David Špánik, Šoporňa, Štefan Kočiš, Trnovec

12 - Igor Galovič, Jozef Moder, Rastislav Švec, Michal Bíro, Jozef Viskup, Jozef Minárik, Pavol Krajčo, Juraj Náhlovský, Ivan Eliaš, Miroslav Fábry, Peter Solčiansky, Ľudovít Kováč, Vladimír Krajčovič, Ľubomír Turňa, Ľudovít Konečný, František Bojda, Lenka Gažová, Vladimír Kompas, Roman Sýkora, Ernest Szombath, Tomiš Lukáč, Marián Grman, Ivan Ševčík, Štefan Bede, Jozef Senneš, Marián Červenka, Zdeno Senneš, Nitra, Patrik Dubnička, Tibor Karácsony, Váhovce, Ivana Kunkelová, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Ivan Tabaček, T. Nemce, Jozef Labuda, Solčany, Ladislav Páleník, Topoľčany, Ivan Kupec, Marek Greguš, Ivan Tóth, Čakajovce, Gabriela Sádovská, Alojz Jenis, Žitavany, Marián Šíma, Milan Lazan, Marián Móri, Juraj Žiačko, Štefan Mrllák, Martin Kormoši, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Jozef Štefek, Čeľadice, Ľuboš Galo, Janíkovce, Oľga Pintérová, Krškany, Dušan Kolenčík, Trnovec, Ladislav Kéry, Volkovce, Peťka Račková, Roman Guzmický, Ivanka, František Sabo, Vinodol, Patrik Balogh, Selice, Jozef Horňák, Roman Margetin, Rišňovce, Igor Tkáč, Marek Adamča, Sereď, Bohumil Cifra ml., Ludanice, Ivan Ďurický, Branč, Peter Gyarfás, Štefan Straňák, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Ján Lipovský, Báb, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Attila Szolnoki, Dyčka, Jozef Joniak, Karol Bujalko, Ján Antalík, Juraj Vojtek, Vráble, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Strieška, Nevidzany, Štefan Tóth, Dávid Hamar, Klasov, Janka Lacová, Anton Bapčány, Michal Bene, D. Obdokovce, Štefan Pupák, Hurbanovo, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ľudovít Čelinák, Viera Pavelková, Imrich Maťo, Golianovo, Mário Fábry, Marek Fábry, Šurianky, Jana Gálová, Alexandra Gálová, Žirany, Peter Debnár, Zbehy, Marek Sabo, Rumanová, Michal Čery, Jelenec, Katarína Vlčeková, Milan Piovarči, Lužianky, Peter Ivančík, Koniarovce, Miroslav Krajčík, Komjatice, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Ľuboš Škorvánek, Kys. N. Mesto, Adam (Gudi) Liptai, Vlčany, Martina Segíňová, Juraj Segíň, Sľažany, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ivan Remeň, Ján Gajdoš, N. Streda, Jozef Masár, Zlaté Moravce, Ludovít Desat, Podhorany

11 - Michal Lauko, Miloš Sýkora, Michal Garay, Erich Schober, Jakub Laca, Anton Černý, Ján Šiška, Peter Matúškovič, Pavel Hrnčár, Róbert Bačinský, František Filo, Milan Rákoci, Dušan Letko, Július Petrík, František Hrnčiar st., František Imre, Mária Königová, Anton Dano, Jaroslav Andrášik, Marian Barta, Martin Ševčík, Tatiana Kucharová, Tomáš Drgoňa, Peter Mateička, Adriana Šišková, J. Račková, Vladimír Nemšovský, Nitra, Emília Káčerová, Peter Frajka, Ľubomír Novota, Juraj Minár, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Jozef Repa, Prílepy, Milan Strapko, Ján Slíž, Beladice, Ľubomír Žiak, Ivanka, Zdeno Zbojek, Miloš Remenár, Sereď, Štefan Bako, Močenok, Norbert Zsigmond, Nový Život, Dušan Pista, Galanta, Gabriel Fazekas, Neded, Július Benko st., Slavo Kališ, Pavel Mihálik, Milan Bekéni, Jozef Danada, René Vincze, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Tibor Križovič, Levice, Vladimír Guláš, Daniel Ballay ml., Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Margita Pánisová, Marcel Pánis, D. Krškany, Jana Tichá, Palárikovo, Jaroslav Dvorský, Pata, Jaroslav Valo, T. Nemce, Mário Slezák, Lukáčovce, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Čentéš, Čakajovce, Matúš Vajzer, Pavel Dojčar, Báb, Jozef Rehuš, Ján Jambor, Rišňovce, Peter Skubeň, N. Streda, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Roman Kutak, Tomášikovo, Alojz Rajtar, Filip Deák, Juraj Meliška, Sľažany, Ladislav Szöke, Viliam Félis, Jakub Vojtek, Vráble, Eva Bödorová, Vieska n/Ž., Július Vodný, Babindol, Ľubica Striešková, Nevidzany, Viktor Karásek, Hájske, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Vojtech Mládek, František Jasan, Podhorany, Vincent Gunda, Alekšince, Ľubomír Sako, René Scheer, Kolíňany, Filip Dobiáš, Čeľadice, Milan Minarovič, Behynce, Vladimír Kováč, Lovce, Štefan Finta, Jarok, Peter Zubčák, Hruboňovo

10 - František Benc, Ľudovít Laca ml., Vlastimil Ábela, Daniel Tasáry, Ľubica Tasáryová, Imrich Ručkay, Ivan Bobuš, Martin Peniaško, Ladislav Fazekaš, Juraj Chudiak, Martin Kuchár, Alexander Meszáros, Michal Motúz, Táňa Rumančíková, Jozef Lenghart, Ľubomír Bartakovič, Miro Studený, Ján Bulinský, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, Lýdia Augustínová, Pavol Čerenka, Topoľčianky, František Kunkel, Jakub Kunkel, Vincent Káčer, Peter Čepček, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Peter Páleník, Prílepy, František Šabo, Obyce, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Emanuel Maňúch, Martina Kluková, Žirany, Štefan Kúsek, Hostie, Marek Franko, Martina Hippová, Marián Kopáčik, Marek Sklenár, Šaľa, Ivan Mrázik, Čeľadice, Vlastimil Záhon, Miriama Ďurinová, Golianovo, Peter Hamerlík, Jelka, Magdaléna Plevková, Čechynce, Andrej Maťo, Peter Popelka, Jarok, Tomáš Ambrózy, Trnovec n/V., Miroslav Pakši, Juraj Tomašových, Čeľadince, Maroš Papp, Sereď, Peter Žitňanský, Vincent Komačka, Topoľčany, Jozef Bosák, Andrej Baláž, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Marek Kalúz, V. Zálužie, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Ján Kóssi, Čifáre, Boris Boďo, Tajná, Jozef Korgo, Klasov, Jozef Andel, Filip Vašíček, Viktor Németh, Vráble, Miroslav Fúska, Rišňovce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Andrej Švihorík, Rudolf Krajinčák, Báb, Vladimír Tasáry, Hanka Gregorová, Ivanka, Karol Čurgali, Mojmírovce, Peter Matulník, Nové Sady, Štefan Peťovský, Lužianky, Miroslav Močol, Alekšince, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Boris Mesároš, Lehota, Csaba Karácsony, Váhovce, Daniel Lörincz, Branč

9 - Šimon Šuník, Juraj Vencel, Milan Lacina, Vladimír Mada, Štefan Matesko, Roman Marci, Milan Ružička, Štefan Zabák, Jozef Hudec ml., Vladimír Papp, Mário Šándor, Patrik Studený, Katarína Karcolová, Ivan Lauko, Anna Gažová, Nitra, Marta Kunkelová, Eva Lahučká, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Jozef Šabo, Žitavany, Jozef Brieška, T. Nemce, Jozef Šebík, Emil Valkovič, Topoľčianky, Jozef Barát, Topoľčany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ladislav Nagy, Radoslav Bajnek, Jozef Bajnek, Jozef Roško, Vráble, Jozef Kučera, Ján Martinek, Ľubor Goldbecher, Marián Titka, Juraj Csirik, Šaľa, Milan Fúska, Anton Berecz, Mikuláš Pintér, Branč, Peter Vranský, Zbehy, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Jan Wesolowski, Hlohovec, Ľubica Kajabová, Ľubor Kajaba, Matej Kuzmický, Imrich Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Vojtech Szöke, V. Cetin, Miroslav Javor, Dušan Švehla, Jana Dudonová, Sereď, František Kausek, Klasov, Anna Duczová, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Vladimír Hrnčár, Výčapy-Opatovce, Viktor Balko, Lužianky, Dušan Beder, V. Lapáš, Marek Ternény, V. Zálužie, Jozef Gál, Renáta Gálová, Žirany, František Andraško, Mária Miškovičová, Jelenec, Henrich Bíro, Čakajovce, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Jozef Nikodem, Rišňovce, Viliam Béger, V. Dolina, Milan Šlosár, Čab, Ján Dekan, Velčice, Gabriel Molnár, Galanta, Ľuboš Motolík, Trnovec, Alexander Kusý, Trnovec n/V, Michal Kulík, Vlčany, Marián Račko, Jozef Škvaril, D. Krškany, Csaba Sándor, Kolíňany

8 - Ladislav Pindeš, René Daniš, Dušan Tirol, Ladislav Skalický, Milan Borovský, Peter Gibala, Matúš Dillhoff, Peter Kardoš, Mária Kelemenová, Róbert Rumančík, Mário Bajtoš, Jozef Svitač, Juraj Šipoš, Peter Bezák, Barbora Mináriková, Ján Doboš, Miroslav Mada, Juraj Holták, Nitra, Milan Augustín, Róbert Furda, Topoľčianky, Ján Školník, Zl. Moravce, Andrea Hašuľová, Dvorníky, Juraj Minárik, Obyce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Michal Borovský, H. Saliby, Ľubomír Bobok, Volkovce, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Tomáš Straňák, Róbert Ščepka, Libor Vinkler, Miroslav Machálik, František Szolík, Šaľa, Oľga Račková, D. Krškany, Peter Bodi, Marián Jašík, Zbehy, Dušan Nagy, Jelenec, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Lukáš Valent, Hosťovce, Patrik Finta, Jarok, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Katarína Malá, Vráble, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Štefan Valovič, Jozef Watter, Rišňovce, Zuzana Pechová, Beladice, Andrej Repta, Natália Kozmová, Ladislav Vašek, Branč, Jozef Kuzmický, Filip Guzmický, Ivanka, Peter Behúl, Bohuš Baják, Lužianky, Marián Hörik, Štitáre, Pavol Štefek, V. Dolina, Viliam Čulík, Machulince, Juraj Tóth, Močenok, Peter Frančík, V. Cetín, Július Oláh, Matúškovo, Miroslav Kováč, Žikava, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor

7 - Zuzana Vencelová, Ivan Leckeš, Ingrid Reptíková, Marcela Holtáková, Marek Horváth, Nikoleta Bartkovičová, Nitra, Mário Ferenc, Jozef Paukov, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Emil Šatan, Vozokany, Tibor Odráška, Jozef Baláž, Šaľa, Tomáš Križovič, Levice, Ladislav Babóti, Vlčany, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Michal Celeng, Dražovce, Peter Lenárt, H. Saliby, Ladislav Šóki, Diakovce, Anna Kubalová, Michal Kubala, Sereď, Daniel Mako, Čakajovce, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Vladimír Bernáth, N. Ves n/Ž., Jozef Malý, Leonard Bednár, Vráble, Michal Strieška, Nevidzany, Andrej Židík, Výčapy-Opatovce, Peter Kluka, V. Lapáš, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Michal Paška, H. Krškany, Gabriel Chrenko, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Milan Roman, Čab, Rudolf Macho, Kolíňany, Kristína Líšková, Branč, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Gajdács, Michal n/O, Eduard Liko, Peter Obložinský, Ivanka, Ján Ligač, Cabaj-Čápor

6 - Lukáš Lyžičiar, Elena Kreškócziová, Viktor Hrotek, František Grom, Anton Lacuška, Milan Vörös, Mariana Barátová, Rastislav Štefánik, Viliam Brezina, Rado Vágai, Nitra, Kamil Popelka, Hájske, Anton Uher, Andrej Očenáš, Peter Visolajský, Ján Árgyusi, Štefan Žarnócay, Šaľa, Peter Odráška, Viktor Vöröš, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Rudolf Brisuda, Koniarovce, Adam Baláž, Igor Horňáčik, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Peter Hodúr, Sereď, Anton Ďuriš, Imrich Struhár, Vráble, Dušan Gál, Klasov, Marián Blaho, Čeľadice, Štefan Varga, Topoľnica, Alexander Repta, Branč, Pavel Períček, Rišňovce, Ivan Chlebák, Štitáre, Jozef Plesnivý, Mária Kunkelová, Zlaté Moravce, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Radoslav Gažo, Golianovo

5 - Róbert Baláži, Anton Vagač, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Peter Zeleňák, Timea Mészárosová, Šaľa, Peter Sádovský, Melek, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Lenka Reptová, Branč, Martin Jurík, Čakajovce, Irena Peťková, Zlaté Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Martin Šlezinger, Hosťovce, Martin Benko, Golianovo, Katarína Pálková, Jarok, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Ladislav Szombath, Vráble

4 - Katka Sýkorová, Ján Palka, Nitra, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Miroslav Ďuriač, Hostie, Jozef Klačko, Šaľa, Filip Marinov, Rumanová, Erik Evetke, Dyčka, Michal Buranský, Vráble, Tibor Štadler, Čeľadice, Ladislav Szórád, Žirany, Libor Berec, V. Lapáš, Peter Mikula, Alekšince, Štefan Zeman, Jelenec, Miroslav Jančár, Komjatice, Ján Laca, D. Obdokovce, Nándor Židík, Ladice, Milan Mrváň, Topoľčianky, Marta Čapeková, Zbehy, Helena Bartošová, D. Krškany, Dagmara Bábinová, Palárikovo

3 - Jozef Paulík, Eduard Szabo ml., Jozef Gutai, Lukáš Bartakovič, Anton Čurgali, Marán Muzika, Lenka Sýkorová, Jana Pavelková, Nitra, Branislav Pospiš, Šaľa, Ladislav Tóth, Výčapy-Opatovce, Ondrej Hupka, Čakajovce, Edo Lyko, Ivanka, Štefan Deák, Sľažany, Daniel Strieška, Nevidzany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Tibor Berec, V. Lapáš, Štefan Török, Branč, Imrich Drozdák, Babindol

2 - Jozef Nosian, Jozef Vivodík, Lenka Königová, Nitra, Matej Svítek, Pružina, Karol Blažovič, Lužianky, Patrik Čepček, Žitavany, Lenka Kunkelová, Zlaté Moravce, Jozef Ürge, Vráble, Imrich Jókai, Horný Ohaj

1 - Marián Dobiaš, Marek Ťapušík, Ivan Kozár, Nitra, Štefan Pátrovič, Jarok, Ladislav Székelyi, Branč, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Matúš Gregor, Ivanka, Martin Kratochvíl, Žitavce

Najviac - 9 zápasov - uhádol v 3. kole Jozef Kóša z Nitry. Osem netrafil nikto, sedem bodov získalo deväť tipérov. Jozef Kóša vyhráva kartón piva Corgoň, ktorý venuje spoločnosť Heineken Slovensko.

Ak vám nesedí počet bodov, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775, alebo na e-mail martin.kilian@petitpress.sk a váš tiket preveríme.

Šport

 


  1. Nová výstavba zásadne ovplyvní dopravnú situáciu v centre Nitry 2 082
  2. O ofenzívu sa nebojím, hovorí navrátilec Stavjaňa 1 975
  3. Nitrianske noviny oslávili 25 rokov! 448
  4. Futsalisti MFsK prešustrovali víťazný vstup 435
  5. Dopravca navrhol dočasný grafikon. Škrtol v ňom spoje 397
  6. Namiesto priateľky má Ewerton futbal 312
  7. Pacienti môžu na izbe pozerať televíziu. Musia mať mince 296
  8. Na Zaľúbeného Shakespeara budú aj VIP vstupenky 261
  9. Vodiča obvinili z prečinu usmrtenia, v aute mu našli striekačky 206
  10. Nehoda pri Šintave si vyžiadala ľudský život Foto 203

Najčítanejšie správy

Nitra

Nová výstavba zásadne ovplyvní dopravnú situáciu v centre Nitry

Na križovatke ulíc Štúrova, Damborského a Piaristická budú semafory.

O ofenzívu sa nebojím, hovorí navrátilec Stavjaňa

Český kormidelník doplnil realizačný tím corgoňov. Premiéru na lavičke mal včera.

Nitrianske noviny oslávili 25 rokov!

Slávnostnou recepciou si Nitrianske noviny pripomenuli štvrťstoročie svojho založenia.

Futsalisti MFsK prešustrovali víťazný vstup

Nitrania hrali v prvom kole Open ligy vyše polhodinu pekne, ale nezvládli záver. Remizovali vyhratý zápas.

Dopravca navrhol dočasný grafikon. Škrtol v ňom spoje

Poslanci sa budú úpravou cestovného poriadku zaoberať už v pondelok. Opakovane.

Blízke regióny

Na R1 pred Trnavou sa zrazilo osem áut

Hromadná dopravná nehoda komplikovala v nedeľu popoludní dopravu na R1 v smere do Trnavy. Tvorili sa tu rozsiahle kolóny.

Pieskovisko má nahradiť Gulivera iba dočasne + FOTO

Detské ihrisko Guliver v trnavskej Promenáde doslúžilo. Mesto ho uplynulý týždeň zbúralo, na budúci rok má na jeho mieste vyrásť veľké centrálne pieskovisko.

Chyť a pusť. Prejdite sa s nami po Dolnom Dubovom + FOTO

Vodnú nádrž pri Dolnom Dubovom, 15 kilometrov od Trnavy, považujú rybári za jednu z najkrajších, ktorú Mestská organizácia Trnava Slovenského rybárskeho zväzu spravuje.

FOTOGALÉRIA: Pozri si bábätká z levickej pôrodnice, ktoré sme privítali

Prinášame vám prehľad novorodeniatok, ktoré sme odfotili v levickej nemocnici a ich fotky sme zverejnili aj v regionálnych novinách MY Týždeň na Pohroní.

Charita prišla o priestory, končí so službami pre bezdomovcov

Podľa riaditeľa Trnavskej arcidiecéznej charity Miroslava Dzurecha je to tragédia pre ľudí z okraja spoločnosti.

Všetky správy

Polícia zatkla bývalého šéfa Markízy Pavla Ruska, obvinili ho z objednávky vraždy

V roku 1997 si Rusko údajne objednal vraždu spoločníčky z TV Markíza Sylvie Volzovej. Za objednávateľa ho označil Mikuláš Černák.

Chceli ju dať zabiť: Polícia mi oznámila, že za mňa vypísali 20 miliónov korún

Polícia zatkla bývalého šéfa Markízy Pavla Ruska, údajne si objednal vraždu svojej vtedajšej spoločníčky Sylvie Volzovej.

Stopnú vydávanie e-podpisov, vypnú elektronické služby

Ministerstvo v pondelok pozastavilo vydávanie podpisových certifikátov a začne vypínať služby, pri ktorých je podpis nevyhnutný.

Pavol Rusko vo februári 2017: Černákovcov som kontaktoval

Polícia zatkla Pavla Ruska pre podozrenie z objednávania vraždy jeho spoločníčky Sylvie Volzovej.

Mečiar v Prahe

České voľby sú popretím obľúbenej tézy, že za nástup populistov môžu chyby štandardných strán. A zároveň exemplárnym príkladom nástupu post-faktuálnej spoločnosti.

Kam vyraziť