Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 4. kole

Štvrté kolo bolo pre tipujúcich ťažké, najlepším zásahom bolo iba 6 bodov, čo dokázali deviati čitatelia. Na čele je s 22 bodmi Deniska Révayová z Nitry.

Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken Slovensko si už prišiel víťaz 3. kola Jozef Kóša z Nitry.Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken Slovensko si už prišiel víťaz 3. kola Jozef Kóša z Nitry. (Zdroj: MARTIN KILIAN)

Správne tipy 4. kola

Ludanice - Šamorín 1:2 2
Gabčíkovo - Sereď 1:1 X
Chrenová - Zlaté Klasy 1:2 2
Hájske - Ivanka 3:5 2
Cabaj-Čápor - Svätoplukovo 1:1 X
Dyčka - Lapáš 2:2 X
Pohranice - Veľký Cetín 1:1 X
Martin n/Ž. - T. Mlyňany 1:0 1
Slepčany - Nevidzany 3:2 1
Veľký Grob - Vinohrady 0:4 2

Poradie po 4. kole

22 - Deniska Révayová, Nitra

21 - Laco Ištokovič, Jozef Kóša, Nitra

20 - Juraj Bárek, Miloš Gál st., Janka Gálová, Žirany, Michal Kováč, Vráble, Ján Vaško, Ivanka, Zdenek Gombík, Nitra

Skryť Vypnúť reklamu

19 - Erik Viskup, Katarína Dobiášová, Róbert Šimák, Igor Drotár, Nitra, Miloš Macala, Gáň, Janka Jašiková, Gabriel Odráška, Margita Kališová, Vladimír Petro, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Martin Chobot, Tibor Šebök, Tibor Hamara, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Dávid Jancsó, Vlčany, Pavol Holták, D. Krškany, Miroslav Kucharovič, Norbert Adamča, Sereď, Peter Riby, V. Cetín, Juraj Németh, D. Lefantovce, Ferko Valent, T. Mlyňany

18 - Vlado Lyžičiar, Mária Sýkorová, Martin Kováč „Kofi“, Eduard Szabo, Jozef Prešinský, Jozef Hudec st., Anton Lieskovský, Karol Ryba, Nitra, Roland Frkala, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Peter Paulis, M. Vozokany, Vlado Matušica, Hájske, Róbert Sedlák, Juraj Žiačko, Šaľa, Tibor Horváth, Komjatice, Stanislav Packa, Močenok, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Rudolf Matušica, Pata, Martin Račko, D. Krškany, Attila Kürti, Vlčany, Erika Rumanovská, Skýcov, Florián Pénzes, Tibor Lisý, H. Ohaj, Jaroslav Grman, Jozef Hoppan, Vráble, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Lukáš Takáč, Báb, Anton Čurgali, Mojmírovce, Roman Ražný, Čeľadice, Štefan Macek, Vinodol, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Roman Bilický, Preseľany, Monika Kováčová, Lovce, Ján Gajdoš, N. Streda

Skryť Vypnúť reklamu

17 - Norbert Bordáš, Juraj Chovanec, Ľudovít Laca st., Andrej Bednárik, Richard Magušín, Milan Gráf, Dionýz Pecháček, Ivan Eliaš, Peter Solčiansky, Vladimír Kuchta, Patrik Palka, Nitra, Emil Dubec, Žikava, Štefan Mravík, Pavel Babiak, Žitavany, Tibor Tóth, Žihárec, Július Pavlov, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Róbert Darázs, Tešedíkovo, Marián Šíma, Peter Lehocký, Slavo Kališ, Marek Sokol, Tatiana Mifková, Jozef Sklenár, Štefan Mrllák, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Jozef Štefek, Čeľadice, Július Galo, Marcel Pánis, Ľubomír Martišovič, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Ladislav Kéry, Volkovce, Patrik Balogh, František Balogh, Selice, Ivan Ďurický, Branč, Ján Sikoriak, T. Nemce, Ľubomír Kollár, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Tibor Glovenský, Košúty, František Margetin, Roman Margetin, Rišňovce, Juraj Sojka, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, David Slíž, Sereď, Vladimír Gombáš ml., Miro Senneš, Močenok, Stanislav Pacher, Sľažany, Ján Lipovský, Báb, Margita Pavelková, Golianovo, Dominik Tkáčik, Ivanka, Vladimír Urban, Hájske, Jozef Kubáň, Alekšince, Ladislav Čekey, Pohranice, Daniel Antal, Čechynce, Július Bíro, V. Zálužie, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Marián Mateička, Behynce, Tibor Meszáros, Č. Brod

Skryť Vypnúť reklamu

16 - Boris Grežo, Jozef Moder, Jarmila Saidová, Jozef Viskup, Rastislav Švec, Michal Garay, Jozef Minárik, Ján Hnilica, Milan Nagy, Ľuboš Fúska, Martin Krajčír, Ľubomír Ballay, Pavel König, Ľuboš Lacina, Miroslav Zverka, Ján Ehrenhold, Ján Kmeťo, Marián Grman, Miroslav Račko, Andrea Šándorová, Jozef Senneš, Ján Barát, Vladimír Nemšovský, Nitra, Tibor Mikle, Vlčany, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ivan Tabaček, T. Nemce, Jozef Labuda, Solčany, Peter Bleho, Marián Móri, Šaľa, Oľga Pintérová, Krškany, Štefan Račko, Mário Pánis, D. Krškany, Marián Strečka, Topoľčianky, Peťka Račková, Peter Vašek, Ivanka, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Holeš, Čeľadice, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Roland Kontár, H. Saliby, Alojz Jenis, Žitavany, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Tibor Bugár, Tomášikovo, Anna Pacherová, Juraj Segíň, Sľažany, Jozef Török, Pata, Jozef Borbély, V. Cetín, Ladislav Szöke, Jozef Joniak, Vráble, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Michal Kaplán, Č. Hrádok, Peter Palka, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Štefan Popelka, Hájske, Ivan Mareček, Tibor Šmitala, Čab, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Mário Fábry, Šurianky, Jozef Kutak, Jarok, Juraj Dubeň, Ľubomír Mikula, Lehota, Rudolf Lauko, Zbehy, Michal Čery, Jelenec, Eva Súlovská, Rišňovce, Pavol Kozma, Branč, František Varga, Tešedíkovo, Ivan Remeň, N. Streda, Jozef Masár, Zlaté Moravce

15 - František Hrnčiar ml., Anton Černý, Michal Bíro, Pavol Krajčo, Juraj Hrnčár, František Filo, Ľubomír Turňa, Ľudovít Konečný, Eugen Németh, Vlado Sásik, Ján Hudec, Tomiš Lukáč, Tomáš Drgoňa, Imrich Hrdlica, Pius Hajdák, Michal Lichtner, Štefan Bede, Marián Červenka, Nitra, Patrik Dubnička, Štefan Dubnička, Váhovce, Rastislav Borčin, Hostie, František Kunkel, Emília Káčerová, Peter Frajka, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Milan Strapko, Beladice, Ladislav Páleník, Peter Žitňanský, Topoľčany, Ivan Kupec, Ivan Tóth, Čakajovce, Dušan Pista, Galanta, Ľuboš Galo, Janíkovce, Ivan Bakyta, Jarok, Jana Tichá, Palárikovo, Zoltán Jancsó, Vlčany, Jozef Danada, Martin Kormoši, Samuel Mihálik, Šaľa, Ján Jacsa, Žihárec, Jozef Horňák, Ján Jambor, Rišňovce, Igor Tkáč, Miloš Remenár, Sereď, Bohumil Cifra ml., Ludanice, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Imrich Valent, Hosťovce, Ján Frajtík, Vráble, Ľubica Striešková, Nevidzany, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ľudovít Brath, Tibor Bene, D. Obdokovce, Kristína Krajčirová, H. Krškany, Peter König, Roman Guzmický, Ivanka, Marek Tvrdoň, Alexandra Gálová, Žirany, Viera Pavelková, Imrich Maťo, Golianovo, Milan Greguš, Zbehy, Milan Javor, Šintava, Dávid Hamar, Klasov, Marek Sabo, Rumanová, Katarína Vlčeková, Lužianky, Peter Ivančík, Koniarovce, Filip Dobiáš, Čeľadice, Ľuboš Škorvánek, Kys. N. Mesto, David Špánik, Šoporňa, Vladimír Kováč, Lovce, Martina Segíňová, Sľažany, Štefan Kočiš, Trnovec, Dušan Podhradský, D. Krškany, Boris Mesároš, Lehota, Štefan Straňák, Ľubomír Straňák, H. Kráľová

14 - Michal Lauko, Miloš Sýkora, Erich Schober, Jakub Laca, Vlastimil Ábela, Ján Šiška, Peter Matúškovič, Juraj Náhlovský, Milan Rákoci, Imrich Ručkay, Dušan Letko, Ľudovít Kováč, Vladimír Krajčovič, Mária Königová, Anton Dano, Alexander Meszáros, Marian Barta, Vladimír Kompas, Tatiana Kucharová, Roman Sýkora, Michal Motúz, Ernest Szombath, Ivan Ševčík, Adriana Šišková, Patrik Laca, Dominik Drotár, František Imre, Nitra, Vincent Káčer, Tibor Szekér, Ľubomír Novota, Peter Čepček, Juraj Minár, Zl. Moravce, Jozef Repa, Peter Páleník, Prílepy, Jozef Šebík, Topoľčianky, Ľubomír Žiak, Jozef Kuzmický, Ivanka, Tibor Karácsony, Miroslav Szlamka, Váhovce, Emanuel Maňúch, Jana Gálová, Renáta Gálová, Žirany, Štefan Bako, Močenok, Gabriela Sádovská, Jozef Gajdoš, Žitavany, Norbert Zsigmond, Nový Život, Július Benkö st., Peter Hipp, Ján Martinek, Marián Kopáčik, Milan Lazan, Pavel Mihálik, Milan Bekéni, René Vincze, Timea Mészárosová, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Dušan Kolenčík, Trnovec, Jaroslav Valo, T. Nemce, Mário Slezák, Lukáčovce, Magdaléna Plevková, Čechynce, Štefan Hudec, Milan Piovarči, Lužianky, František Sabo, Vinodol, Matúš Vajzer, Pavel Dojčar, Báb, Miroslav Pakši, Čeľadince, Peter Skubeň, N. Streda, Maroš Papp, Marek Adamča, Vladimír Miklošík, Sereď, Marek Šulák, Šintava, Jozef Bosák, Juraj Barčák, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Roman Kutak, Tomášikovo, Alojz Rajtar, Juraj Meliška, Sľažany, Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Attila Szolnoki, Dyčka, Karol Bujalko, Ján Antalík, Filip Vašíček, Juraj Vojtek, Jakub Vojtek, Vráble, Juraj Šranko, Babindol, Miroslav Fúska, Rišňovce, Jozef Strieška, Nevidzany, Janka Lacová, Michal Bene, D. Obdokovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Peter Mládek, Ludovít Desat, Podhorany, Vincent Gunda, Alekšince, Peter Debnár, Zbehy, Marek Greguš, Čakajovce, Ján Dekan, Velčice, Ľubomír Sako, René Scheer, Kolíňany, Miroslav Krajčík, Komjatice, Adam (Gudi) Liptai, Vlčany, Peter Zubčák, Hruboňovo, Jozef Bernáth, Golianovo

13 - Igor Galovič, Miroslav Fábry, Milan Borovský, Július Petrík, Ladislav Fazekaš, Matúš Dillhoff, Martin Kuchár, František Bojda, Jaroslav Andrášik, Lenka Gažová, Dezider Zaujec, Mário Bajtoš, Ľubomír Bartakovič, Miro Studený, Ján Bulinský, Zdeno Senneš, Anna Gažová, Juraj Holták, Nitra, Radoslav Bajnek, Viliam Félis, Jozef Andel, Jozef Bajnek, Vráble, Henrich Richter, Bratislava, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Peter Rajnoha, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Juraj Csirik, Šaľa, Vladimír Guláš, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Margita Pánisová, Marián Račko, Jozef Škvaril, D. Krškany, Vlastimil Záhon, Miriama Ďurinová, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Jaroslav Dvorský, Pata, Juraj Tomašových, Čeľadince, Dušan Nagy, Mária Miškovičová, Jelenec, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Marek Kalúz, Juraj Barantal, V. Zálužie, Michal Brédik, Tajná, Ján Slíž, Beladice, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Matej Kuzmický, Filip Guzmický, Hanka Gregorová, Ivanka, Marek Fábry, Šurianky, Karol Čurgali, Mojmírovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Miroslav Močol, Alekšince, Milan Minarovič, Behynce, Natália Kozmová, Branč, Vincent Komačka, Topoľčany, Juraj Bujko, Žihárec, Gabriel Molnár, Galanta, Rudolf Krajinčák, Báb, Csaba Karácsony, Váhovce, Štefan Finta, Jarok, Július Oláh, Matúškovo

12 - Šimon Šuník, František Benc, René Daniš, Milan Lacina, Daniel Tasáry, Ľubica Tasáryová, Vladimír Mada, František Hrnčiar st., Martin Peniaško, Štefan Matesko, Roman Marci, Martin Ševčík, Mária Kelemenová, Peter Mateička, Patrik Studený, Ivan Lauko, Nitra, Jozef Brieška, T. Nemce, František Šabo, Juraj Minárik, Obyce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Štefan Kúsek, Hostie, Michal Borovský, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Gabriel Fazekas, Neded, Martina Hippová, Marek Sklenár, Ľubor Goldbecher, Miroslav Machálik, Šaľa, Tomáš Križovič, Levice, Milan Fúska, Kristína Líšková, Mikuláš Pintér, Daniel Lörincz, Branč, Ivan Mrázik, Čeľadice, Peter Hamerlík, Jelka, Ladislav Šóki, Diakovce, Martina Kluková, Žirany, Emil Valkovič, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ľubica Kajabová, Ľubor Kajaba, Vladimír Tasáry, Ivanka, Andrej Maťo, Patrik Finta, Jarok, Vojtech Szöke, V. Cetin, Peter Bodi, Zbehy, Jozef Rehuš, Rišňovce, Miroslav Javor, Jana Dudonová, Sereď, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, František Kausek, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Ján Kóssi, Čifáre, Július Vodný, Babindol, Jozef Roško, Viktor Németh, Imrich Struhár, Vráble, Vladimír Hrnčár, Výčapy-Opatovce, Viktor Balko, Lužianky, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Peter Kluka, V. Lapáš, Andrej Švihorík, Báb, Pavol Štefek, V. Dolina, Peter Matulník, Nové Sady, František Jasan, Podhorany, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jozef Šabo, Žitavany, Alexander Kusý, Trnovec n/V

11 - Ladislav Pindeš, Ľudovít Laca ml., Dušan Tirol, Pavel Hrnčár, Róbert Bačinský, Ladislav Skalický, Ivan Bobuš, Ivan Leckeš, Juraj Chudiak, Milan Ružička, Marcela Holtáková, Štefan Zabák, Jozef Hudec ml., Jozef Svitač, Ján Doboš, J. Račková, Katarína Karcolová, Milan Vörös, Nitra, Marta Kunkelová, Jakub Kunkel, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Andrea Hašuľová, Dvorníky, Zdeno Zbojek, Anna Kubalová, Dušan Švehla, Michal Kubala, Sereď, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Ján Árgyusi, Neded, Tibor Odráška, Jozef Kučera, Tomáš Straňák, Marián Titka, Šaľa, Peter Vranský, Marián Jašík, Zbehy, Oľga Račková, D. Krškany, Tomáš Ambrózy, Trnovec n/V., Lukáš Valent, Hosťovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Viktor Karásek, Hájske, Štefan Valovič, Rišňovce, Vojtech Mládek, Podhorany, Dušan Beder, V. Lapáš, Peter Behúl, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Gál, Žirany, František Andraško, Jelenec, Viliam Béger, V. Dolina, Imrich Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Peter Popelka, Jarok, Filip Deák, Sľažany, Ľuboš Motolík, Trnovec, Jozef Plesnivý, Zlaté Moravce, Viliam Čulík, Machulince, Juraj Tóth, Močenok, Ladislav Vašek, Branč, Csaba Sándor, Kolíňany, Miroslav Kováč, Žikava, Imrich Drozdák, Babindol

10 - Ingrid Reptíková, Táňa Rumančíková, Jozef Lenghart, Peter Bezák, Marek Horváth, Nikoleta Bartkovičová, Miroslav Mada, Nitra, Milan Augustín, Topoľčianky, Jozef Baťala, Žitavany, Ján Školník, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Ladislav Nagy, Anton Ďuriš, Vráble, Ľubomír Bobok, Volkovce, Peter Odráška, Anna Duczová, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Marek Franko, Róbert Ščepka, Jozef Baláž, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Jan Wesolowski, Hlohovec, Adam Baláž, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Boris Boďo, Tajná, Jozef Korgo, Klasov, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Andrej Repta, Alexander Repta, Branč, Gabriel Chrenko, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Henrich Bíro, Čakajovce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Milan Šlosár, Čab

9 - Lukáš Lyžičiar, Juraj Vencel, Viktor Hrotek, Vladimír Papp, Mário Šándor, Rado Vágai, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Emil Šatan, Vozokany, Anton Uher, Peter Visolajský, Štefan Žarnócay, Šaľa, Dušan Gál, Klasov, Igor Horňáčik, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jozef Malý, Katarína Malá, Vráble, Marek Ternény, V. Zálužie, Pavel Períček, Jozef Nikodem, Rišňovce, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Martin Jurík, Čakajovce, Viktor Vöröš, H. Kráľová, Rudolf Macho, Kolíňany, Anton Berecz, Branč, Róbert Furda, Topoľčianky, Irena Peťková, Zlaté Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Michal Kulík, Vlčany, Martin Benko, Golianovo, Eduard Liko, Peter Obložinský, Ivanka

8 - Róbert Baláži, Jozef Paulík, Peter Gibala, Peter Kardoš, Róbert Rumančík, František Grom, Juraj Šipoš, Barbora Mináriková, Anton Lacuška, Mariana Barátová, Nitra, Kamil Popelka, Hájske, Peter Zeleňák, Libor Vinkler, František Szolík, Šaľa, Daniel Mako, Čakajovce, Daniel Ballay, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Zuzana Pechová, Beladice, Lenka Reptová, Branč, Marián Hörik, Štitáre, Jozef Watter, Rišňovce, Milan Roman, Čab, Lenka Kunkelová, Mária Kunkelová, Zlaté Moravce, Leonard Bednár, Vráble, Peter Frančík, V. Cetín, Nándor Židík, Ladice, Jozef Gajdács, Michal n/O, Katarína Pálková, Jarok, Dagmara Bábinová, Palárikovo

7 - Zuzana Vencelová, Nitra, Mário Ferenc, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Michal Celeng, Dražovce, Peter Lenárt, H. Saliby, Gabriel Tóth, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Vladimír Bernáth, N. Ves n/Ž., Michal Strieška, Nevidzany, Andrej Židík, Výčapy-Opatovce, Štefan Varga, Topoľnica, Michal Paška, H. Krškany, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce

6 - Elena Kreškócziová, Rastislav Štefánik, Lenka Sýkorová, Viliam Brezina, Nitra, Jozef Klačko, Andrej Očenáš, Ján Árgyusi, Šaľa, Rudolf Brisuda, Koniarovce, Filip Marinov, Rumanová, Peter Hodúr, Sereď, Marián Blaho, Čeľadice, Ladislav Tóth, Výčapy-Opatovce, Ivan Chlebák, Štitáre, Radoslav Gažo, Golianovo, Tibor Berec, V. Lapáš, Helena Bartošová, D. Krškany

5 - Jozef Vivodík, Anton Vagač, Katka Sýkorová, Ján Palka, Jana Pavelková, Nitra, Peter Sádovský, Melek, Martin Šlezinger, Hosťovce, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Ladislav Szombath, Vráble, Miroslav Záchemský, Zlaté Moravce, Pavol Uher, Šaľa, Alžbeta Dobiášová, Žirany

4 - Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Erik Evetke, Dyčka, Michal Buranský, Vráble, Tibor Štadler, Čeľadice, Ladislav Szórád, Gašpar Gál, Žirany, Libor Berec, V. Lapáš, Peter Mikula, Alekšince, Štefan Zeman, Jelenec, Miroslav Jančár, Komjatice, Ján Laca, D. Obdokovce, Milan Mrváň, Topoľčianky, Marta Čapeková, Zbehy, Martin Kratochvíl, Žitavce, Imrich Jókai, Horný Ohaj, Jozef Panis, Dolné Krškany

3 - Eduard Szabo ml., Jozef Gutai, Lukáš Bartakovič, Anton Čurgali, Marán Muzika, Mária Sojková, Eva Rutkovská, Nitra, Branislav Pospiš, Šaľa, Ondrej Hupka, Čakajovce, Edo Lyko, Ivanka, Štefan Deák, Sľažany, Daniel Strieška, Nevidzany, Štefan Török, Branč, Jozef Kunkel, Michal Hitka, Zlaté Moravce

2 - Jozef Nosian, Lenka Königová, Nitra, Matej Svítek, Pružina, Karol Blažovič, Lužianky, Patrik Čepček, Žitavany, Jozef Ürge, Vráble, Jozef Rapušák, Kysucké Nové Mesto, Mario Benko, Golianovo

1 - Marián Dobiaš, Marek Ťapušík, Ivan Kozár, Nitra, Štefan Pátrovič, Jarok, Ladislav Székelyi, Branč, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Matúš Gregor, Ivanka, Ladislav Kuna, Topoľčianky

* * * *

Vo štvrtom kole bolo maximom 6 uhádnutých zápasov. Trafili ich deviati z vás: Slavo Kališ, Marcel Pánis, Juraj Žiačko, Miloš Gál st., Jozef Kuzmický, Gabriel Galbavý, Imrich Struhár, Ján Gajdoš a Lenka Kunkelová. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775 alebo e-mail: martin.kilian@petitpress.sk.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  2. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  3. Bývanie v meste predlžuje život
  4. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  5. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  6. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  7. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  8. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  9. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  10. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  2. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  3. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  4. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  5. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  6. Bývanie v meste predlžuje život
  7. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  8. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  9. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  10. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 27 881
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 21 352
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 13 669
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 12 436
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 270
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 080
  7. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 029
  8. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 877
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 598
  10. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 456
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Staré divadlo je pripravené hrať okamžite, otázkou je pre koho

Divadlo hralo najmä organizované predstavenia pre školy a škôlky. Tým sa v súčasnosti hromadné podujatia neodporúčajú.

Martin Kusenda, riaditeľ Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.
Ilustračné

Nitriansky primátor Hattas je pozitívny. Radnicu nezatvoria

Otestovať sa pôjdu aj Hattasovi najbližší spolupracovníci.

Primátor Marek Hattas.

Od Perkyho po Čáru. Spoznajte najlepších 40-tnikov v šiestej lige

Dvaja z nich nechýbali na ihrisku v desiatich kolách ani minútu!

Predstavujeme vám najlepších štyridsiatnikov v šiestej lige ObFZ Nitra. Na tejto snímke z duelu Mojmírovce - Chrenová sú dvaja z elitnej jedenástky.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Tragická nehoda si vyžiadala jeden život

Pri nehode v meste Šaštín-Stráže jeden človek zomrel a traja sa zranili

Po požiari: Vôbec neviem, ale čo už, stalo sa

Zadné stavy domu zhoreli. Požiar likvidovalo päť profesionálnych a 21 dobrovoľných hasičov. Na boj s plameňmi použili zhruba 63-tisíc litrov vody.

Už ste čítali?