Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

V 5. kole dvaja tipujúci (P. Pacher, M. Sojková) uhádli až deväť zápasov. Na čele sa drží Deniska Révayová.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 4. kola Imrich Struhár. Priznal sa, že natipoval jeho 14-ročný syn Andrej, ktorý chytá za starších žiakov Vrábeľ.Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 4. kola Imrich Struhár. Priznal sa, že natipoval jeho 14-ročný syn Andrej, ktorý chytá za starších žiakov Vrábeľ.

Správne tipy 5. kola

Petržalka - FC Nitra 3:2 1
Neded - Palárikovo 1:1 X
Sládkovičovo - Čierny Brod 1:4 2
Nový Život - Levice 3:1 1
H. Kráľová - ViOn B/Volkovce 1:4 2
Čeľadice - Kráľová n/V. 2:0 1
Žitavany - Zbehy 2:1 1
Mojmírovce - Lužianky 3:3 X
D. Krškany - Klasov 0:1 2
Obyce - Skýcov 2:3 2

Poradie po 5. kole

28 - Deniska Révayová, Nitra

27 - Erik Viskup, Laco Ištokovič, Nitra, Michal Kováč, Vráble

26 - Igor Drotár, Karol Ryba, Nitra, Miroslav Kucharovič, Sereď, Juraj Bárek, Žirany, Tibor Lisý, H. Ohaj

Skryť Vypnúť reklamu

25 - Róbert Šimák, Zdenek Gombík, Jozef Kóša, Nitra, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Štefan Mravík, Žitavany, Stanislav Packa, Močenok, Pavol Holták, D. Krškany, Anton Čurgali, Mojmírovce, Miloš Gál st., Janka Gálová, Žirany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce

24 - Vlado Lyžičiar, Mária Sýkorová, Nitra, Július Galo, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Peter Vašek, Ivanka, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Attila Kürti, Vlčany, Juraj Németh, D. Lefantovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Štefan Macek, Vinodol, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Roman Bilický, Preseľany, Ferko Valent, T. Mlyňany

23 - Boris Grežo, Martin Kováč „Kofi“, Katarína Dobiášová, Eduard Szabo, Jozef Prešinský, Nitra, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Janka Jašiková, Štefan Mrllák, Vladimír Petro, Šaľa, Jozef Štefek, Filip Dobiáš, Čeľadice, Tibor Šebök, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Martin Račko, D. Krškany, Pavel Babiak, Žitavany, Norbert Adamča, Sereď, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Roman Margetin, Rišňovce, Erika Rumanovská, Skýcov, Jozef Hoppan, Vráble, Štefan Tóth, Klasov, Lukáš Takáč, Báb, Ján Vaško, Ivanka, Jozef Kubáň, Alekšince, Daniel Antal, Čechynce, Michal Čery, Jelenec, Pavol Kozma, Branč, František Varga, Tešedíkovo, Marián Mateička, Behynce, Monika Kováčová, Lovce, Tibor Meszáros, Č. Brod, Peter Paulis, M. Vozokany, Jozef Masár, Zlaté Moravce

Skryť Vypnúť reklamu

22 - Norbert Bordáš, Jarmila Saidová, Richard Magušín, Milan Gráf, Milan Nagy, Peter Solčiansky, Ľuboš Fúska, Jozef Hudec st., Imrich Hrdlica, Nitra, Emil Dubec, Žikava, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Marián Šíma, Gabriel Odráška, Peter Lehocký, Marek Sokol, Margita Kališová, Juraj Žiačko, Šaľa, Štefan Račko, D. Krškany, Martin Chobot, N. Hrnčiarovce, Ján Sikoriak, T. Nemce, Tibor Bugár, Tomášikovo, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Stanislav Pacher, Sľažany, Ladislav Szöke, Vráble, Florián Pénzes, H. Ohaj, Peter Palka, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Štefan Popelka, Hájske, Peter Riby, V. Cetín, Ján Jambor, Rišňovce, Roman Ražný, Čeľadice, Slavomír Bene, Michal Bene, D. Obdokovce, Ladislav Odráška, Imrich Sklenár, H. Kráľová

21 - Miloš Sýkora, Michal Garay, Andrej Bednárik, Dionýz Pecháček, Ivan Eliaš, Vladimír Krajčovič, Martin Krajčír, Pavel König, Miroslav Zverka, Vladimír Kompas, Patrik Palka, Andrea Šándorová, Marián Červenka, Nitra, Rastislav Borčin, Hostie, Ivana Kunkelová, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Jozef Labuda, Solčany, Emanuel Maňúch, Žirany, Miloš Macala, Gáň, Róbert Sedlák, Tatiana Mifková, Jozef Sklenár, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Vincent Csongár, Tešedíkovo, Tibor Horváth, Komjatice, Margita Pánisová, Marcel Pánis, D. Krškany, Dávid Jancsó, Vlčany, Ladislav Kéry, Volkovce, Patrik Balogh, Selice, Ivan Ďurický, Branč, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Margita Pavelková, Golianovo, Peter Bajla, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Jozef Joniak, Jaroslav Grman, Vráble, Ivan Mareček, Tibor Šmitala, Čab, Ľudovít Brath, Tibor Bene, D. Obdokovce, Vladimír Urban, Hájske, Mário Fábry, Šurianky, Peter Debnár, Zbehy, Eva Súlovská, Rišňovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Štefan Kočiš, Trnovec

Skryť Vypnúť reklamu

20 - Jozef Moder, Ľudovít Laca st., Michal Bíro, Jozef Viskup, Pavol Krajčo, Ján Hnilica, Ľubomír Turňa, Vladimír Kuchta, Ľudovít Konečný, Ľubomír Ballay, Ľuboš Lacina, Vlado Sásik, Ján Ehrenhold, Roman Sýkora, Michal Motúz, Anton Lieskovský, Peter Mateička, Miroslav Račko, Štefan Bede, Dominik Drotár, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Karol Bujalko, Vráble, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Tibor Tóth, Žihárec, Vlado Matušica, Hájske, Gabriela Sádovská, Alojz Jenis, Žitavany, Peter Bleho, Marián Kopáčik, Šaľa, Oľga Pintérová, Krškany, Marián Strečka, Topoľčianky, Ivan Bakyta, Jozef Kutak, Jarok, Jana Tichá, Palárikovo, Rudolf Matušica, Pata, Peťka Račková, Dominik Tkáčik, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Matúš Vajzer, Báb, Jozef Holeš, Čeľadice, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, František Balogh, Selice, Štefan Dubnička, Váhovce, Tibor Glovenský, Košúty, David Slíž, Sereď, Jozef Borbély, V. Cetín, Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Ľubica Striešková, Nevidzany, Štefan Pupák, Hurbanovo, Pavol Lieskovský, Július Bíro, V. Zálužie, Gustáv Molnár, P. Kesov, Kristína Krajčirová, H. Krškany, Marek Tvrdoň, Alexandra Gálová, Žirany, Viera Pavelková, Golianovo, Miro Senneš, Močenok, Juraj Dubeň, Boris Mesároš, Lehota, René Scheer, Kolíňany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ivan Remeň, N. Streda, Peter Zubčák, Hruboňovo

19 - František Hrnčiar ml., Michal Lauko, Rastislav Švec, Anton Černý, Daniel Tasáry, Jozef Minárik, Juraj Náhlovský, František Filo, Dušan Letko, Mária Königová, Marian Barta, Ján Kmeťo, Ernest Szombath, Marián Grman, Ivan Ševčík, Michal Lichtner, Adriana Šišková, Ján Barát, Ivan Lauko, Vladimír Nemšovský, Nitra, Vincent Káčer, Emília Káčerová, Peter Frajka, Peter Čepček, Juraj Minár, Zl. Moravce, Jozef Repa, Prílepy, Ivan Tabaček, Jaroslav Valo, T. Nemce, Milan Strapko, Ján Slíž, Beladice, Ľuboš Galo, Janíkovce, Mário Pánis, D. Krškany, Zoltán Jancsó, Adam (Gudi) Liptai, Vlčany, Ronald Kontár, H. Saliby, Igor Tkáč, Vladimír Miklošík, Sereď, Peter Skubeň, N. Streda, František Margetin, Štefan Valovič, Rišňovce, Roman Kutak, Tomášikovo, Anna Pacherová, Martina Segíňová, Juraj Segíň, Sľažany, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Török, Pata, Ján Lipovský, Báb, Ján Frajtík, Viliam Félis, Ján Antalík, Jakub Vojtek, Vráble, Juraj Barantal, V. Zálužie, Dávid Hamar, Klasov, Rudolf Lauko, Zbehy, Katarína Vlčeková, Lužianky, Ľubomír Sako, Kolíňany, Peter Ivančík, Koniarovce, David Špánik, Šoporňa, Vladimír Kováč, Lovce

18 - Milan Fúska, Branč, Erich Schober, Ján Šiška, Miroslav Fábry, Imrich Ručkay, Július Petrík, Ľudovít Kováč, František Imre, Eugen Németh, Lenka Gažová, Ján Hudec, Tomiš Lukáč, Dezider Zaujec, Tomáš Drgoňa, Patrik Laca, Anna Gažová, Nitra, Patrik Dubnička, Tibor Karácsony, Miroslav Szlamka, Váhovce, Tibor Mikle, Vlčany, Roland Frkala, Peter Gyarfás, Štefan Straňák, H. Kráľová, Lýdia Augustínová, Jozef Šebík, Topoľčianky, František Kunkel, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Juraj Minárik, Obyce, Ivan Kupec, Čakajovce, Dušan Pista, Gabriel Molnár, Galanta, Július Benkö st., Martina Hippová, Peter Hipp, Marián Móri, Juraj Csirik, Slavo Kališ, Pavel Mihálik, Jozef Danada, Martin Kormoši, Šaľa, Ján Jacsa, Žihárec, František Sabo, Vinodol, Ľubica Kajabová, Peter König, Matej Kuzmický, Hanka Gregorová, Ivanka, Miroslav Pakši, Čeľadince, Miloš Remenár, Marek Adamča, Sereď, Bohumil Cifra ml., Ludanice, František Kausek, Klasov, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Marek Kalúz, V. Zálužie, Radoslav Bajnek, Jozef Andel, Juraj Vojtek, Vráble, Boris Boďo, Michal Brédik, Tajná, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Jozef Strieška, Nevidzany, Janka Lacová, D. Obdokovce, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Peter Kluka, V. Lapáš, Imrich Maťo, Golianovo, Milan Greguš, Zbehy, Štefan Peťovský, Milan Piovarči, Lužianky, Ján Dekan, Velčice, Milan Minarovič, Behynce, Ľuboš Škorvánek, Kys. N. Mesto, Vincent Komačka, Topoľčany, Pavel Dojčar, Rudolf Krajinčák, Báb, Juraj Meliška, Sľažany, Renáta Gálová, Žirany, Štefan Finta, Jarok, Ján Gajdoš, N. Streda, Jozef Šabo, Žitavany, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Jozef Škvaril, D. Krškany, Miroslav Kováč, Žikava

17 - Šimon Šuník, Igor Galovič, František Benc, René Daniš, Juraj Chovanec, Jakub Laca, Milan Lacina, Peter Matúškovič, Milan Rákoci, Ladislav Fazekaš, Anton Dano, Alexander Meszáros, Milan Ružička, Jaroslav Andrášik, Tatiana Kucharová, Pius Hajdák, Miro Studený, Milan Vörös, Juraj Holták, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, Jakub Kunkel, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Peter Páleník, Prílepy, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Jozef Brieška, T. Nemce, František Šabo, Obyce, Norbert Zsigmond, Nový Život, Ján Martinek, Milan Lazan, Marek Sklenár, Milan Bekéni, René Vincze, Timea Mészárosová, Samuel Mihálik, Šaľa, Ivan Mrázik, Čeľadice, Mário Slezák, Lukáčovce, Jozef Gajdoš, Žitavany, Martina Kluková, Jana Gálová, Žirany, Magdaléna Plevková, Čechynce, Jozef Čentéš, Marek Greguš, Ivan Tóth, Čakajovce, Jozef Horňák, Rišňovce, Maroš Papp, Dušan Švehla, Sereď, Peter Žitňanský, Topoľčany, Jozef Bosák, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Juraj Sojka, Viktor Németh, Vráble, Alojz Rajtar, Sľažany, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Július Vodný, Babindol, Viktor Balko, Lužianky, Marek Fábry, Šurianky, Vladimír Tasáry, Filip Guzmický, Ivanka, Karol Čurgali, Mojmírovce, Milan Javor, Šintava, František Jasan, Ludovít Desat, Podhorany, Marek Sabo, Rumanová, Miroslav Močol, Alekšince, Dušan Podhradský, D. Krškany, Csaba Karácsony, Váhovce

16 - Ladislav Pindeš, Ľubica Tasáryová, Dušan Tirol, Vladimír Mada, Pavel Hrnčár, Milan Borovský, Martin Peniaško, Ivan Leckeš, Martin Kuchár, Štefan Zabák, Jozef Svitač, Ľubomír Bartakovič, Jozef Senneš, Ján Bulinský, Katarína Karcolová, Nitra, Ľubomír Novota, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Štefan Bako, Močenok, Gabriel Fazekas, Neded, Tibor Križovič, Levice, Peter Vranský, Peter Bodi, Zbehy, Peter Hamerlík, Jelka, Ladislav Šóki, Diakovce, Štefan Hudec, Bohuš Baják, Lužianky, Vojtech Szöke, V. Cetin, Jozef Rehuš, Miroslav Fúska, Rišňovce, Miroslav Javor, Jana Dudonová, Sereď, Andrej Baláž, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Dušan Nagy, Mária Miškovičová, Jelenec, Lukáš Valent, Hosťovce, Ján Kóssi, Čifáre, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jozef Bajnek, Filip Vašíček, Jozef Roško, Vráble, Miriama Ďurinová, Golianovo, Attila Drozdák, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Andrej Švihorík, Báb, Peter Matulník, Nové Sady, Miroslav Krajčík, Komjatice, Róbert Furda, Topoľčianky, Ľuboš Motolík, Trnovec, Viliam Čulík, Machulince, Alexander Kusý, Trnovec n/V, Ladislav Vašek, Daniel Lörincz, Branč, Nándor Židík, Ladice, Marián Račko, D. Krškany, Csaba Sándor, Kolíňany

15 - Vlastimil Ábela, Juraj Hrnčár, Matúš Dillhoff, Juraj Chudiak, František Bojda, Mária Kelemenová, Marcela Holtáková, Vladimír Papp, Patrik Studený, Zdeno Senneš, Nitra, Marta Kunkelová, Ján Školník, Zl. Moravce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ladislav Páleník, Topoľčany, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Michal Borovský, H. Saliby, Ján Árgyusi, Neded, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Jozef Kučera, Tomáš Straňák, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Vladimír Guláš, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Ľudovít Laca ml., Dušan Kolenčík, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Andrej Maťo, Patrik Finta, Peter Popelka, Jarok, Tomáš Ambrózy, Trnovec n/V., Juraj Tomašových, Čeľadince, Marek Šulák, Šintava, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Katarína Malá, Vráble, Dušan Beder, V. Lapáš, Gabriel Chrenko, V. Dolina, František Andraško, Jelenec, Henrich Bíro, Čakajovce, Roman Guzmický, Imrich Guzmický, Eduard Liko, Ivanka, Milan Šlosár, Čab, Natália Kozmová, Kristína Líšková, Mikuláš Pintér, Branč, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Július Oláh, Matúškovo, Marián Jašík, Zbehy

14 - František Hrnčiar st., Štefan Matesko, Roman Marci, Ingrid Reptíková, Jozef Hudec ml., Barbora Mináriková, Nitra, Jozef Baťala, Žitavany, Andrea Hašuľová, Dvorníky, Ľubomír Žiak, Ľubor Kajaba, Terka Tasáryová, Ivanka, Ondrej Kozolka, Volkovce, Štefan Kúsek, Hostie, Libor Vinkler, Šaľa, Tomáš Križovič, Levice, Ladislav Babóti, Vlčany, Oľga Račková, D. Krškany, Jaroslav Dvorský, Pata, Jan Wesolowski, Hlohovec, Emil Valkovič, Topoľčianky, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Michal Kubala, Sereď, Anton Ďuriš, Jozef Malý, Imrich Struhár, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Juraj Šranko, Babindol, Viktor Karásek, Hájske, Peter Mládek, Podhorany, Alexander Repta, Branč, Peter Behúl, Lužianky, Jozef Gál, Žirany, Vincent Gunda, Alekšince, Viliam Béger, V. Dolina, Rudolf Macho, Kolíňany, Mária Kunkelová, Zlaté Moravce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Bernáth, Golianovo, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor

13 - Ladislav Skalický, Ivan Bobuš, Viktor Hrotek, Táňa Rumančíková, Mário Bajtoš, Marek Horváth, Ján Doboš, Nikoleta Bartkovičová, Lenka Sýkorová, Nitra, Milan Augustín, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Zdeno Zbojek, Sereď, Ladislav Nagy, Leonard Bednár, Vráble, Emil Šatan, Vozokany, Tibor Odráška, Róbert Ščepka, Marián Titka, Šaľa, Peter Odráška, H. Kráľová, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Vlastimil Záhon, Ľudovít Čelinák, Martin Benko, Golianovo, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Daniel Mako, Martin Jurík, Čakajovce, Adam Baláž, Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Michal Strieška, Nevidzany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Andrej Židík, Výčapy-Opatovce, Štefan Varga, Topoľnica, Marek Ternény, V. Zálužie, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Juraj Bujko, Žihárec, Peter Strieška, Volkovce, Juraj Tóth, Močenok, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Katarína Pálková, Jarok, Tibor Berec, V. Lapáš

12 - Juraj Vencel, Róbert Baláži, Jozef Paulík, Peter Kardoš, Martin Ševčík, František Grom, Peter Bezák, Anton Lacuška, Mária Sojková, Nitra, Ľubomír Bobok, Volkovce, Peter Zeleňák, Anton Uher, Marek Franko, Peter Visolajský, Miroslav Machálik, Šaľa, Anna Kubalová, Sereď, Anna Duczová, Gabriel Galbavý, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Dušan Gál, Klasov, Vladimír Hrnčár, Výčapy-Opatovce, Andrej Repta, Branč, Jozef Watter, Rišňovce, Milan Roman, Čab, Lenka Kunkelová, Zlaté Moravce, Jozef Gajdács, Michal n/O, Dagmara Bábinová, Palárikovo

11 - Lukáš Lyžičiar, Róbert Bačinský, Elena Kreškócziová, J. Račková, Miroslav Mada, Katka Sýkorová, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Filip Marinov, Rumanová, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Daniel Ballay, Marián Kováč, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Vojtech Mládek, Podhorany, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Nikodem, Rišňovce, Filip Deák, Sľažany, Jozef Plesnivý, Zlaté Moravce, Peter Frančík, V. Cetín, Imrich Drozdák, Babindol

10 - Róbert Rumančík, Jozef Lenghart, Nitra, Kamil Popelka, Hájske, Jozef Klačko, Jozef Baláž, Šaľa, Jozef Korgo, Klasov, Jaroslav Markovič, Pavel Períček, Rišňovce

9 - Zuzana Vencelová, Mário Šándor, Rado Vágai, Jana Pavelková, Nitra, Lenka Reptová, Anton Berecz, Branč, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Viktor Vöröš, H. Kráľová, Ivan Chlebák, Štitáre, Irena Peťková, Michal Hitka, Zlaté Moravce, Štefan Žarnócay, Šaľa, Michal Kulík, Vlčany, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Peter Obložinský, Ivanka, Helena Bartošová, D. Krškany

8 - Peter Gibala, Juraj Šipoš, Mariana Barátová, Nitra, Zuzana Pechová, Beladice, Marián Hörik, Štitáre, František Szolík, Pavol Uher, Šaľa, Imrich Jókai, Horný Ohaj, Gašpar Gál, Žirany

7 - Ján Palka, Peter Poljaček, Nitra, Mário Ferenc, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Michal Celeng, Dražovce, Peter Lenárt, H. Saliby, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Vladimír Bernáth, N. Ves n/Ž., Michal Paška, H. Krškany, Martin Kratochvíl, Žitavce, Alžbeta Dobiášová, Žirany

6 - Lukáš Bartakovič, Rastislav Štefánik, Viliam Brezina, Renáta Baksová, Nitra, Rudolf Brisuda, Koniarovce, Peter Hodúr, Sereď, Marián Blaho, Čeľadice, Ladislav Tóth, Výčapy-Opatovce, Andrej Očenáš, Ján Árgyusi, Šaľa, Radoslav Gažo, Golianovo, Pavol Mikuš, J. Kostoľany, Magdaléna Reptová, Branč

5 - Jozef Vivodík, Anton Vagač, Lenka Königová, Nitra, Peter Sádovský, Melek, Martin Šlezinger, Hosťovce, Ladislav Szombath, Vráble, Miroslav Záchemský, Zlaté Moravce, Mario Benko, Golianovo, Marián Zlatňanský, Pardubice, Miroslav Rosypal, Rišňovce

4 - Jozef Panis, Dolné Krškany, Milan Kollárik, Nitra, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Erik Evetke, Dyčka, Michal Buranský, Vráble, Tibor Štadler, Čeľadice, Ladislav Szórád, Žirany, Peter Mikula, Alekšince, Štefan Zeman, Jelenec, Miroslav Jančár, Komjatice, Ján Laca, D. Obdokovce, Milan Mrváň, Topoľčianky, Marta Čapeková, Zbehy

3 - Eduard Szabo ml., Jozef Gutai, Anton Čurgali, Marán Muzika, Ivan Kozár, Eva Rutkovská, Nitra, Branislav Pospiš, Šaľa, Ondrej Hupka, Čakajovce, Edo Lyko, Ivanka, Štefan Deák, Sľažany, Daniel Strieška, Nevidzany, Štefan Török, Branč, Jozef Kunkel, Zlaté Moravce, Slavka Čurgaliová, Cabaj-Čápor

2 - Jozef Nosian, Peter Plandora, Nitra, Matej Svítek, Pružina, Karol Blažovič, Lužianky, Patrik Čepček, Žitavany, Jozef Ürge, Vráble, Jozef Rapušák, Kysucké Nové Mesto

1 - Marián Dobiaš, Marek Ťapušík, Igor Kotora, Nitra, Štefan Pátrovič, Jarok, Ladislav Székelyi, Branč, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Matúš Gregor, Ivanka, Ladislav Kuna, Topoľčianky

V 5. kole dvaja tipéri trafili 9 zápasov - Patrik Pacher zo Zlatých Moraviec a Mária Sojková z Nitry. Kto z nich vyhrá kartón piva od spoločnosti Heineken Slovensko, sa dozviete v pondelňajších novinách.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775 alebo e-mail: martin.kilian@petitpress.sk.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  2. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  3. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  4. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  5. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  6. Nie je to len chlapská záležitosť
  7. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  8. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  9. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  10. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  3. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  4. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  5. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  6. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  7. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  9. Novinka medzi prefabrikátmi
  10. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 17 177
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 486
  3. Aká je chémia vôní 12 847
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 656
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 449
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 975
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 680
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 282
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 841
  10. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 6 748
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia privierala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.
Peter Dobiaš v reprezentačnom drese a s dcérkou.

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

VIDEO: Z podniku v Šali odniesli 10 nelegálnych kvízomatov

V podniku to istého majiteľa nedávno zasahovali aj v Galante.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

Mladá vodička tvrdí, že policajt jej nadával

Správanie hliadky mestskej polície po dopravnej nehode vyvoláva pochybnosti.

Žilina chce krajšiu stanicu. Železnice tlačí do spoločného projektu

Samospráva predstavila plán obnovy hanby Žiliny.

Už ste čítali?