Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

Víťazom 6. kola je František Bojda, ktorý uhádol 8 zápasov. Na čele je tlačenica: 31 - Deniska Révayová, Róbert Šimák, Laco Ištokovič, Jozef Kóša, Nitra, Miroslav Kucharovič, Sereď, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce; atď.

Pre kartón piva Corgoň si už prišla aj víťazka 5. kola Mária Sojková z Nitry.Pre kartón piva Corgoň si už prišla aj víťazka 5. kola Mária Sojková z Nitry.

Správne tipy 6. kola

Rim. Sobota - FC ViOn 0:1 2
Tešedíkovo - Nový Život 3:0 1
Trstice - Veľký Meder 3:0 1
Močenok - Váhovce 0:2 2
Cabaj-Čápor - Lužianky 0:0 X
Hájske - Svätoplukovo 3:0 1
Branč - Lapáš 1:2 2
Hosťová - Golianovo 1:0 1
Č. Kľačany - Nevidzany 0:3 2
H. Saliby - D. Saliby 2:0 1

Poradie po 6. kole

31 - Deniska Révayová, Róbert Šimák, Laco Ištokovič, Jozef Kóša, Nitra, Miroslav Kucharovič, Sereď, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce
30 - Erik Viskup, Karol Ryba, Nitra, Janka Gálová, Žirany
29 - Vlado Lyžičiar, Mária Sýkorová, Zdenek Gombík, Igor Drotár, Nitra, Stanislav Packa, Močenok, Pavol Holták, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Peter Vašek, Ivanka, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Roman Margetin, Rišňovce, Juraj Bárek, Miloš Gál st., Žirany, Ladislav Čekey, Pohranice, Ferko Valent, T. Mlyňany
28 - Štefan Mravík, Žitavany, Róbert Darázs, František Varga, Tešedíkovo, Peter Lehocký, Šaľa, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Lukáš Takáč, Báb, Anton Čurgali, Mojmírovce, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Monika Kováčová, Lovce, Imrich Sklenár, H. Kráľová
27 - Miloš Sýkora, Jarmila Saidová, Ľuboš Fúska, Ľubomír Ballay, Nitra, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Emil Dubec, Žikava, Vlado Matušica, Hájske, Július Galo, D. Krškany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Štefan Mrllák, Šaľa, Pavel Babiak, Žitavany, Norbert Adamča, Sereď, Ján Sikoriak, T. Nemce, Peter Palka, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Michal Kováč, Vráble, Tibor Bene, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Ján Jambor, Rišňovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Juraj Németh, D. Lefantovce, Michal Čery, Jelenec, Pavol Kozma, Branč, Roman Bilický, Preseľany, Marián Mateička, Behynce, Tibor Meszáros, Č. Brod, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce
26 - Boris Grežo, Martin Kováč „Kofi“, Michal Garay, Milan Gráf, Katarína Dobiášová, Eduard Szabo, Jozef Prešinský, Vladimír Kompas, Nitra, Marián Šíma, Janka Jašiková, Gabriel Odráška, Tatiana Mifková, Jozef Sklenár, Vladimír Petro, Šaľa, Jozef Štefek, Roman Ražný, Filip Dobiáš, Čeľadice, Štefan Račko, D. Krškany, Martin Chobot, N. Hrnčiarovce, Marián Strečka, Topoľčianky, Peter Paulis, M. Vozokany, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Rudolf Matušica, Pata, Matúš Vajzer, Báb, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, David Slíž, Sereď, Stanislav Pacher, Sľažany, Attila Kürti, Vlčany, Erika Rumanovská, Skýcov, Jozef Hoppan, Vráble, Tibor Lisý, H. Ohaj, Vladimír Urban, Hájske, Jozef Kutak, Jarok, Daniel Antal, Čechynce, Štefan Macek, Vinodol, Eva Súlovská, Rišňovce, Jozef Masár, Zl. Moravce
25 - Richard Magušín, Ján Hnilica, Jozef Hudec st., Marián Grman, Peter Mateička, Miroslav Račko, Nitra, Ivana Kunkelová, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Tibor Tóth, Žihárec, Jozef Labuda, Solčany, Emanuel Maňúch, Žirany, Peter Bleho, Marek Sokol, Margita Kališová, Juraj Žiačko, Šaľa, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Tibor Horváth, Komjatice, Dávid Jancsó, Adam (Gudi) Liptai, Vlčany, Martin Račko, D. Krškany, Jozef Holeš, Čeľadice, Tibor Glovenský, Košúty, Tibor Bugár, Roman Kutak, Tomášikovo, Margita Pavelková, Golianovo, Štefan Pupák, Hurbanovo, Štefan Popelka, Hájske, Ľudovít Brath, Anton Bapčány, Michal Bene, D. Obdokovce, Peter Riby, V. Cetín, Ján Vaško, Ivanka, Mário Fábry, Šurianky, Peter Debnár, Zbehy, Miro Senneš, Močenok, Juraj Dubeň, Lehota, Tibor Šmitala, Čab, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Juraj Segíň, Sľažany
24 - Norbert Bordáš, Andrej Bednárik, Ján Šiška, Michal Bíro, Milan Nagy, Peter Solčiansky, Vladimír Krajčovič, Ľubomír Turňa, Vladimír Kuchta, Pavel König, Miroslav Zverka, Patrik Palka, Ján Ehrenhold, Roman Sýkora, Anton Lieskovský, Imrich Hrdlica, Dominik Drotár, Anna Gažová, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Roland Frkala, H. Kráľová, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jozef Repa, Prílepy, Peter Frajka, Peter Čepček, Zl. Moravce, Miloš Macala, Gáň, Marián Kopáčik, Pavel Mihálik, René Vincze, Šaľa, Oľga Pintérová, Krškany, Margita Pánisová, Marcel Pánis, D. Krškany, Zoltán Jancsó, Vlčany, Igor Tkáč, Vladimír Miklošík, Sereď, Štefan Dubnička, Váhovce, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Török, Pata, Ľubica Striešková, Nevidzany, Ivan Mareček, Čab, Štefan Valovič, Rišňovce, Matej Kuzmický, Ivanka, René Scheer, Kolíňany, Ľubomír Mikula, Lehota, Štefan Kočiš, Trnovec, Ivan Remeň, N. Streda, Peter Zubčák, Hruboňovo
23 - Michal Lauko, Rastislav Švec, Anton Černý, Dionýz Pecháček, Ivan Eliaš, Martin Krajčír, František Imre, František Bojda, Tatiana Kucharová, Ernest Szombath, Ivan Ševčík, Marián Červenka, Vladimír Nemšovský, František Hrnčiar ml., Nitra, Rastislav Borčin, Hostie, Tibor Szekér, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Dušan Pista, Galanta, Róbert Sedlák, Ján Martinek, Jozef Danada, Martin Kormoši, Šaľa, Ľuboš Galo, Janíkovce, Ivan Bakyta, Jarok, Jaroslav Valo, T. Nemce, Jozef Gajdoš, Alojz Jenis, Žitavany, Ladislav Kéry, Volkovce, Magdaléna Plevková, Čechynce, Peťka Račková, Dominik Tkáčik, Hanka Gregorová, Ivanka, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Miroslav Pakši, Čeľadince, Marek Adamča, Sereď, Peter Gyarfás, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Anna Pacherová, Martina Segíňová, Juraj Meliška, Sľažany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ján Lipovský, Rudolf Krajinčák, Báb, Jozef Strieška, Nevidzany, Štefan Tóth, Dávid Hamar, Klasov, Ján Slíž, Beladice, Pavol Lieskovský, Juraj Barantal, Július Bíro, V. Zálužie, Gustáv Molnár, P. Kesov, Kristína Krajčirová, H. Krškany, Alexandra Gálová, Žirany, Vincent Komačka, Topoľčany, Vladimír Kováč, Lovce, Boris Mesároš, Lehota, Ján Gajdoš, N. Streda
22 - Jozef Moder, René Daniš, Erich Schober, Daniel Tasáry, Jozef Viskup, Jozef Minárik, Juraj Náhlovský, František Filo, Milan Rákoci, Imrich Ručkay, Dušan Letko, Ľudovít Konečný, Anton Dano, Vlado Sásik, Ján Kmeťo, Ján Hudec, Tomiš Lukáč, Andrea Šándorová, Michal Lichtner, Miro Studený, Nitra, Patrik Dubnička, Tibor Karácsony, Miroslav Szlamka, Váhovce, Emília Káčerová, Juraj Minár, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Ivan Tabaček, T. Nemce, Milan Strapko, Beladice, Norbert Zsigmond, Nový Život, Ondrej Hajdu, Ľuboš Motolík, Trnovec, Július Benkö st., Martina Hippová, Marek Sklenár, Marián Móri, Juraj Csirik, Milan Bekéni, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Ivan Mrázik, Čeľadice, Mário Pánis, Jozef Škvaril, D. Krškany, Jana Tichá, Palárikovo, Mário Slezák, Lukáčovce, Ján Jacsa, Žihárec, Ľubica Kajabová, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ronald Kontár, H. Saliby, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, František Margetin, Rišňovce, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Borbély, V. Cetín, Ladislav Szöke, Jozef Andel, Vráble, Florián Pénzes, H. Ohaj, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Michal Kaplán, Č. Hrádok, Janka Lacová, D. Obdokovce, Viera Pavelková, Imrich Maťo, Golianovo, Milan Šlosár, Čab, Rudolf Lauko, Zbehy, Katarína Vlčeková, Milan Piovarči, Lužianky, Peter Ivančík, Koniarovce, Milan Minarovič, Behynce, Ľuboš Škorvánek, Kys. N. Mesto, David Špánik, Šoporňa, Renáta Gálová, Žirany, Štefan Finta, Jarok, Viliam Čulík, Machulince
21 - Šimon Šuník, Jakub Laca, Ľudovít Laca st., Vladimír Mada, Pavol Krajčo, Miroslav Fábry, Július Petrík, Ľudovít Kováč, Ladislav Fazekaš, Eugen Németh, Alexander Meszáros, Milan Ružička, Marian Barta, Dezider Zaujec, Jozef Svitač, Katarína Karcolová, Ivan Lauko, Milan Vörös, Nitra, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, František Kunkel, Jakub Kunkel, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Juraj Minárik, Obyce, Ivan Kupec, Jozef Čentéš, Čakajovce, Michal Borovský, H. Saliby, Štefan Bako, Močenok, Gabriel Fazekas, Neded, Peter Hipp, Timea Mészárosová, Šaľa, Milan Fúska, Daniel Lörincz, Branč, Peter Vranský, Zbehy, Ladislav Šóki, Diakovce, Martina Kluková, Marek Tvrdoň, Jana Gálová, Žirany, Štefan Hudec, Viktor Balko, Lužianky, František Sabo, Vinodol, Patrik Balogh, Selice, Peter Skubeň, N. Streda, Maroš Papp, Sereď, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Dušan Nagy, Jelenec, Marek Kalúz, V. Zálužie, Peter Bajla, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Jozef Joniak, Jaroslav Grman, Vráble, Jozef Lukáč, Karol Čurgali, Mojmírovce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Peter König, Vladimír Tasáry, Filip Guzmický, Ivanka, Peter Matulník, Nové Sady, František Jasan, Podhorany, Ján Dekan, Velčice, Miroslav Močol, Alekšince, Gabriel Molnár, Galanta, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Jozef Šabo, Žitavany, Miroslav Kováč, Žikava
20 - Ladislav Pindeš, Juraj Hrnčár, Milan Borovský, Juraj Chudiak, Mária Königová, Ľuboš Lacina, Lenka Gažová, Michal Motúz, Tomáš Drgoňa, Ľubomír Bartakovič, Pius Hajdák, Adriana Šišková, Štefan Bede, Ján Barát, Juraj Holták, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, Peter Páleník, Prílepy, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Jozef Šebík, Róbert Furda, Topoľčianky, Ľubomír Žiak, Ivanka, Ladislav Páleník, Topoľčany, Gabriela Sádovská, Žitavany, Milan Lazan, Slavo Kališ, Šaľa, Tomáš Ambrózy, Trnovec, František Balogh, Selice, Jozef Rehuš, Jozef Horňák, Rišňovce, Juraj Tomašových, Čeľadince, Miloš Remenár, Miroslav Javor, Dušan Švehla, Sereď, Bohumil Cifra ml., Ludanice, Alojz Rajtar, Sľažany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Karol Bujalko, Vráble, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Peter Kluka, V. Lapáš, Marek Fábry, Šurianky, Jozef Gál, Žirany, Marek Sabo, Rumanová, Štefan Peťovský, Lužianky, Ľubomír Sako, Kolíňany, Peter Popelka, Jarok, Pavel Dojčar, Báb, Štefan Straňák, H. Kráľová, Csaba Karácsony, Váhovce, Mikuláš Pintér, Branč, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Nándor Židík, Ladice, Ludovít Desat, Podhorany
19 - František Benc, Ľudovít Laca ml., Milan Lacina, Ľubica Tasáryová, Peter Matúškovič, Pavel Hrnčár, František Hrnčiar st., Martin Peniaško, Ivan Leckeš, Martin Kuchár, Jaroslav Andrášik, Štefan Zabák, Patrik Studený, Patrik Laca, Mária Sojková, Nitra, Tibor Mikle, Ladislav Babóti, Vlčany, František Šabo, Obyce, Ján Školník, Zl. Moravce, Andrea Hašuľová, Dvorníky, Peter Hamerlík, Jelka, Jaroslav Dvorský, Pata, Dušan Kolenčík, Trnovec, Jan Wesolowski, Hlohovec, Andrej Maťo, Jarok, Vojtech Szöke, V. Cetin, Peter Žitňanský, Topoľčany, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Lukáš Valent, Hosťovce, Ján Frajtík, Viliam Félis, Ján Antalík, Jakub Vojtek, Vráble, Miriama Ďurinová, Golianovo, Dušan Beder, Tibor Berec, V. Lapáš, František Andraško, Jelenec, Marek Greguš, Ivan Tóth, Čakajovce, Milan Javor, Šintava, Terka Tasáryová, Ivanka, Bohuš Baják, Lužianky, Miroslav Krajčík, Komjatice, Jana Dudonová, Sereď, Dušan Podhradský, D. Krškany, Samuel Mihálik, Šaľa, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor
18 - Vlastimil Ábela, Dušan Tirol, Matúš Dillhoff, Mária Kelemenová, Vladimír Papp, Ján Bulinský, Nitra, Milan Augustín, Emil Valkovič, Topoľčianky, Marta Kunkelová, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Jozef Brieška, T. Nemce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Kučera, Šaľa, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., František Kausek, Klasov, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Radoslav Bajnek, Juraj Vojtek, Vráble, Juraj Šranko, Imrich Drozdák, Babindol, Boris Boďo, Michal Brédik, Tajná, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Miroslav Fúska, Rišňovce, Igor Horňáčik, Daniel Ballay ml., Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Peter Mládek, Podhorany, Andrej Švihorík, Báb, Gabriel Chrenko, Viliam Béger, V. Dolina, Peter Behúl, Lužianky, Milan Greguš, Marián Jašík, Zbehy, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Alexander Kusý, Trnovec, Juraj Tóth, Močenok, Mária Miškovičová, Jelenec, Ladislav Vašek, Branč, Július Oláh, Matúškovo, Marián Račko, D. Krškany, Katarína Pálková, Jarok, Csaba Sándor, Kolíňany
17 - Igor Galovič, Juraj Chovanec, Ivan Bobuš, Štefan Matesko, Ingrid Reptíková, Marcela Holtáková, Barbora Mináriková, Jozef Senneš, Zdeno Senneš, Lenka Sýkorová, Nitra, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Zdeno Zbojek, Anna Kubalová, Michal Kubala, Sereď, Ondrej Kozolka, Volkovce, Štefan Kúsek, Hostie, Ladislav Nagy, Juraj Sojka, Viktor Németh, Leonard Bednár, Vráble, Ján Árgyusi, Neded, Anton Uher, Tomáš Straňák, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Peter Odráška, H. Kráľová, Tomáš Križovič, Levice, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Oľga Račková, D. Krškany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Patrik Finta, Jarok, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Július Vodný, Babindol, Michal Strieška, Nevidzany, Viktor Karásek, Hájske, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Andrej Židík, Výčapy-Opatovce, Henrich Bíro, Martin Jurík, Čakajovce, Roman Guzmický, Imrich Guzmický, Ivanka, Rudolf Macho, Kolíňany, Natália Kozmová, Branč, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Gajdács, Michal n/O
16 - Róbert Baláži, Jozef Paulík, Jozef Hudec ml., Anton Lacuška, Nitra, Jozef Baťala, Žitavany, Eva Lahučká, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Ľubomír Bobok, Peter Strieška, Volkovce, Tibor Odráška, Peter Zeleňák, Jozef Klačko, Róbert Ščepka, Libor Vinkler, Marián Titka, Šaľa, Ľubor Kajaba, Ivanka, Peter Bodi, Zbehy, Marek Šulák, Šintava, Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Bajnek, Filip Vašíček, Jozef Roško, Vráble, Vojtech Mládek, Podhorany, Alexander Repta, Branč, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor
15 - Lukáš Lyžičiar, Ladislav Skalický, Roman Marci, Ján Doboš, Miroslav Mada, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Marek Franko, Peter Visolajský, Šaľa, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Daniel Mako, Čakajovce, Anna Duczová, H. Kráľová, Katarína Malá, Vráble, Daniel Ballay, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Štefan Varga, Topoľnica, Andrej Repta, Kristína Líšková, Branč, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Watter, Rišňovce, Milan Roman, Čab, Martin Benko, Golianovo, Eduard Liko, Ivanka
14 - Róbert Rumančík, František Grom, Katka Sýkorová, Nitra, Filip Marinov, Rumanová, Anton Ďuriš, Jozef Malý, Imrich Struhár, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Vincent Gunda, Alekšince, Jozef Nikodem, Rišňovce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Michal Kulík, Vlčany, Jozef Bernáth, Golianovo, Dagmara Bábinová, Palárikovo
13 - Peter Kardoš, Viktor Hrotek, Táňa Rumančíková, Mário Bajtoš, Peter Bezák, Marek Horváth, Nikoleta Bartkovičová, Rastislav Štefánik, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Vlastimil Záhon, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Adam Baláž, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marek Ternény, V. Zálužie, Pavel Períček, Rišňovce, Juraj Bujko, Žihárec, Štefan Žarnócay, Šaľa, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Peter Obložinský, Ivanka
12 - Juraj Vencel, Martin Ševčík, Nitra, Dušan Gál, Klasov, Vladimír Hrnčár, Výčapy-Opatovce, Miroslav Machálik, Šaľa, Helena Bartošová, D. Krškany, Michal Hitka, Zl. Moravce
11 - Zuzana Vencelová, Róbert Bačinský, Elena Kreškócziová, J. Račková, Nitra, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Lenka Reptová, Branč, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Filip Deák, Sľažany, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Peter Frančík, V. Cetín
10 - Jozef Lenghart, Peter Poljaček, Nitra, Kamil Popelka, Hájske, Jozef Korgo, Klasov, Irena Peťková, Zl. Moravce, Jozef Baláž, Šaľa, Alžbeta Dobiášová, Gašpar Gál, Žirany
9 - Lukáš Bartakovič, Mário Šándor, Rado Vágai, Jana Pavelková, Renáta Baksová, Nitra, Viktor Vöröš, H. Kráľová, Anton Berecz, Branč, Ivan Chlebák, Štitáre, Miroslav Záchemský, Sľažany, Mario Benko, Golianovo, Pavol Mikuš, J. Kostoľany
8 - Peter Gibala, Juraj Šipoš, Mariana Barátová, Ján Palka, Nitra, Zuzana Pechová, Beladice, Marián Hörik, Štitáre, František Szolík, Pavol Uher, Šaľa, Imrich Jókai, Horný Ohaj
7 - Mário Ferenc, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Michal Celeng, Dražovce, Peter Lenárt, H. Saliby, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Vladimír Bernáth, N. Ves n/Ž., Michal Paška, H. Krškany, Martin Kratochvíl, Žitavce
6 - Viliam Brezina, Nitra, Rudolf Brisuda, Koniarovce, Peter Hodúr, Sereď, Marián Blaho, Čeľadice, Ladislav Tóth, Výčapy-Opatovce, Andrej Očenáš, Ján Árgyusi, Šaľa, Radoslav Gažo, Golianovo, Matúš Gregor, Ivanka, Magdaléna Reptová, Branč
5 - Jozef Vivodík, Anton Vagač, Lenka Königová, Jaroslav Korytár, Dávid Said, Nitra, Peter Sádovský, Melek, Martin Šlezinger, Hosťovce, Ladislav Szombath, Vráble, Marián Zlatňanský, Pardubice, Miroslav Rosypal, Rišňovce, Luboš Tóth, Močenok, Timea Šokiová, Diakovce
4 - Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Erik Evetke, Dyčka, Michal Buranský, Vráble, Tibor Štadler, Čeľadice, Ladislav Szórád, Žirany, Peter Mikula, Alekšince, Štefan Zeman, Jelenec, Miroslav Jančár, Komjatice, Ján Laca, D. Obdokovce, Milan Mrváň, Topoľčianky, Marta Čapeková, Zbehy, Jozef Panis, Dolné Krškany, Igor Kotora st., Milan Kollárik, Peter Plandora, Ján Szabo, Nitra, Juraj Garay, M. Cetín
3 - Branislav Pospiš, Tomáš Darasz, Šaľa, Eduard Szabo ml., Jozef Gutai, Anton Čurgali, Marán Muzika, Ivan Kozár, Eva Rutkovská, Martin Viskup, Nitra, Ondrej Hupka, Čakajovce, Edo Lyko, Ivanka, Štefan Deák, Sľažany, Daniel Strieška, Nevidzany, Štefan Török, Branč, Jozef Kunkel, Zlaté Moravce, Slavka Čurgaliová, Cabaj-Čápor, Peter Kováč, Babindol, Vojtech Laca, D. Obdokovce
2 - Matej Svítek, Pružina, Jozef Nosian, Eva Pappová, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Patrik Čepček, Žitavany, Jozef Ürge, Vráble, Jozef Rapušák, Kysucké Nové Mesto, Branislav Furi, Alexandrov Dvor
1 - Marián Dobiaš, Marek Ťapušík, Nitra, Štefan Pátrovič, Jarok, Ladislav Székelyi, Branč, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Ladislav Kuna, Topoľčianky

Skryť Vypnúť reklamu

Víťazom 6. kola je František Bojda, ktorý uhádol 8 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.
Ak vám nesedia body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775 alebo e-mail martin.kilian@petitpress.sk a váš tiket skontrolujeme.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Bývanie v meste predlžuje život
  2. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  3. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  5. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  6. Aká je chémia vôní
  7. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  1. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  2. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
  3. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  4. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
  5. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  6. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  7. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  8. Aká je chémia vôní
  9. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  10. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 29 626
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 17 757
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 14 218
  4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 10 835
  5. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 568
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 405
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 064
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 771
  9. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 7 654
  10. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 490
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Nemocnica v Zlatých Moravciach má niekoľko pozitívnych zamestnancov

Deficit zdravotníckeho personálu nemocnica pociťuje nielen v období pandémie.

Ilustračné foto.

Zlatomoravský vajda zomrel. Ešte bude mela, hovoria miestni

Podľa ľudí blízkych komunite ešte nie je isté, kto ho nahradí.

 Vajda Činko (v strede) s blízkymi.

V Nitrianskom kraji evidujú nárast detskej pornografie. Na jej šírení sa podieľajú aj deti

Natáčajú sa chlapci aj dievčatá. Niektoré ponúkajú záujemcom zábery za 3-4 eurá.

Ilustračné foto.

Staré divadlo je pripravené hrať okamžite, otázkou je pre koho

Divadlo hralo najmä organizované predstavenia pre školy a škôlky. Tým sa v súčasnosti hromadné podujatia neodporúčajú.

Martin Kusenda, riaditeľ Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Maľbu na trnavskom paneláku za tisíce eur autor prerobí, ľuďom sa nepáči

Mala vyžarovať pozitívnu energiu, ľudia zo sídliska ju však prijali veľmi rozpačito.

Pri nehode v centre Zvolena vyhasol ľudský život

Nehoda sa stala v blízkosti Zvolenského zámku.

Obnažená a dobitá žena ležala pred bytovkou v Holíči

Pred incidentom v meste popíjala s dvoma mužmi.

Už ste čítali?