Sobota, 19. august, 2017 | Meniny má Lýdia
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

Máme nového lídra - Miroslava Kucharoviča. V 7. kole trafili Karol Bujalko a Peter Poljaček 8 zápasov.

Správne tipy 7. kola

Dubnica - FC Nitra 1:0 1
Hurbanovo - Čierny Brod 2:0 1
Štúrovo - Levice 0:5 2
Vlčany - Vrakúň 0:1 2
Janíkovce - Kráľová n/V. 2:2 X
Lehota - Zbehy 3:2 1
Č. Hrádok - Nevidzany 1:1 X
V. Dolina - D. Lefantovce -----
N. Hrnčiarovce - N. Ves n/Ž. 0:0 X
Sereď B - Vinohrady 0:2 2
Galanta B - Kráľov Brod 0:0 X
(Keďže zápas vo V. Doline sa nehral, rátali sme do súťaže jedenásty zápas na tikete.)

Poradie po 7. kole

37 - Miroslav Kucharovič, Sereď
36 - Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce
35 - Deniska Révayová, Laco Ištokovič, Jozef Kóša, Nitra, Janka Gálová, Žirany
34 - Pavol Holták, D. Krškany, Peter Vašek, Ivanka, Róbert Šimák, Nitra
33 - Vlado Lyžičiar, Erik Viskup, Mária Sýkorová, Igor Drotár, Karol Ryba, Nitra, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Július Galo, D. Krškany, Stanislav Packa, Močenok, Ľubomír Kollár, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Roman Margetin, Rišňovce, Juraj Bárek, Miloš Gál st., Žirany, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Michal Kováč, Vráble, Tibor Lisý, H. Ohaj
32 - Boris Grežo, Jarmila Saidová, Katarína Dobiášová, Zdenek Gombík, Nitra, Peter Lehocký, Šaľa, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Tibor Bene, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Anton Čurgali, Mojmírovce, Ján Jambor, Eva Súlovská, Rišňovce, Juraj Németh, D. Lefantovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Pavol Kozma, Branč, Roman Bilický, Preseľany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Marián Mateička, Behynce, Monika Kováčová, Lovce
31 - Richard Magušín, Eduard Szabo, Ľubomír Ballay, Jozef Prešinský, Nitra, Emil Dubec, Žikava, Vlado Matušica, Hájske, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Janka Jašiková, Tatiana Mifková, Jozef Sklenár, Štefan Mrllák, Šaľa, Štefan Račko, Margita Pánisová, D. Krškany, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Matúš Vajzer, Báb, Pavel Babiak, Žitavany, Ján Sikoriak, T. Nemce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Stanislav Pacher, Sľažany, Karol Bujalko, Jozef Hoppan, Vráble, Štefan Tóth, Klasov, Daniel Antal, Čechynce, Filip Dobiáš, Čeľadice, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Štefan Kočiš, Trnovec
30 - František Hrnčiar ml., Miloš Sýkora, Martin Kováč „Kofi“, Michal Garay, Andrej Bednárik, Milan Gráf, Vladimír Kompas, Marián Grman, Norbert Bordáš, Nitra, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Štefan Mravík, Alojz Jenis, Žitavany, Gabriel Odráška, Juraj Žiačko, Vladimír Petro, Šaľa, Tibor Horváth, Komjatice, Marcel Pánis, Martin Račko, D. Krškany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Rudolf Matušica, Pata, Jozef Holeš, Čeľadice, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, David Slíž, Sereď, Attila Kürti, Vlčany, Florián Pénzes, H. Ohaj, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ivan Mareček, Čab, Anton Bapčány, Michal Bene, D. Obdokovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Jozef Kutak, Jarok, Peter Debnár, Zbehy, Miro Senneš, Močenok, Štefan Macek, Vinodol, František Varga, Tešedíkovo, Tibor Meszáros, Č. Brod, Juraj Segíň, Sľažany
29 - Ľubomír Turňa, Ľuboš Fúska, Miroslav Zverka, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Ladislav Szöke, Ján Antalík, Vráble, Peter Paulis, M. Vozokany, Peter Čepček, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jozef Labuda, Solčany, Peter Bleho, Margita Kališová, Šaľa, Ladislav Odráška, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jozef Štefek, Roman Ražný, Čeľadice, Oľga Pintérová, Krškany, Zoltán Jancsó, Adam (Gudi) Liptai, Vlčany, Ladislav Kéry, Volkovce, Norbert Adamča, Sereď, Ivan Ďurický, Branč, Tibor Glovenský, Košúty, Roman Kutak, Tomášikovo, Jozef Török, Pata, Margita Pavelková, Golianovo, Ľubica Striešková, Nevidzany, Štefan Popelka, Hájske, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Matej Kuzmický, Ivanka, Juraj Dubeň, Lehota, Dávid Hamar, Klasov, Michal Čery, Jelenec, Július Bíro, V. Zálužie, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce
28 - Anton Černý, Daniel Tasáry, Ján Hnilica, Vladimír Krajčovič, Pavel König, Patrik Palka, Tatiana Kucharová, Roman Sýkora, Ernest Szombath, Anton Lieskovský, Imrich Hrdlica, Peter Mateička, Dominik Drotár, Vladimír Nemšovský, Nitra, Rastislav Borčin, Hostie, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jozef Repa, Prílepy, Tibor Tóth, Žihárec, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Emanuel Maňúch, Renáta Gálová, Žirany, Gabriela Sádovská, Žitavany, Marián Šíma, Róbert Sedlák, Marián Kopáčik, Pavel Mihálik, Šaľa, Martin Chobot, N. Hrnčiarovce, Mário Pánis, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Igor Tkáč, Vladimír Miklošík, Sereď, Štefan Dubnička, Váhovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ján Lipovský, Lukáš Takáč, Báb, Erika Rumanovská, Skýcov, Jozef Joniak, Viliam Félis, Juraj Vojtek, Vráble, Boris Boďo, Tajná, Jozef Strieška, Nevidzany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Štefan Valovič, Rišňovce, Peter Riby, V. Cetín, Ján Vaško, Ivanka, Vladimír Urban, Hájske, Mário Fábry, Šurianky, Tibor Šmitala, Čab, Milan Piovarči, Lužianky, René Scheer, Kolíňany, Vincent Komačka, Topoľčany, Ľubomír Mikula, Boris Mesároš, Lehota, Martina Segíňová, Juraj Meliška, Sľažany, Ivan Remeň, N. Streda, Jozef Masár, Zl. Moravce
27 - Jozef Moder, Michal Lauko, Ján Šiška, Michal Bíro, Jozef Viskup, Jozef Minárik, Dionýz Pecháček, Milan Nagy, Ivan Eliaš, Milan Rákoci, Dušan Letko, Peter Solčiansky, Vladimír Kuchta, František Bojda, Ján Ehrenhold, Miroslav Račko, Nitra, Emília Káčerová, Peter Frajka, Zl. Moravce, Dušan Pista, Galanta, Ondrej Hajdu, Trnovec, Ján Martinek, Juraj Csirik, Marek Sokol, Milan Bekéni, Jozef Danada, René Vincze, Šaľa, Milan Fúska, Branč, Marián Strečka, Topoľčianky, Ivan Bakyta, Jarok, Dávid Jancsó, Vlčany, Magdaléna Plevková, Čechynce, Peťka Račková, Jozef Kuzmický, Hanka Gregorová, Ivanka, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Tibor Bugár, Tomášikovo, Anna Pacherová, Sľažany, Ján Frajtík, Vráble, Ján Slíž, Beladice, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Alexandra Gálová, Žirany, Rudolf Krajinčák, Báb, Ludovít Desat, Podhorany
26 - Jakub Laca, Milan Lacina, Miroslav Fábry, Imrich Ručkay, František Imre, Anton Dano, Ľuboš Lacina, Alexander Meszáros, Jozef Hudec st., Ivan Ševčík, Michal Lichtner, Marián Červenka, Anna Gažová, Nitra, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Ivan Tabaček, Jaroslav Valo, T. Nemce, Ivan Kupec, Čakajovce, Miloš Macala, Gáň, Július Benkö st., Peter Hipp, Timea Mészárosová, Šaľa, Ľuboš Galo, Janíkovce, Jozef Gajdoš, Žitavany, Miroslav Pakši, Juraj Tomašových, Čeľadince, Peter Skubeň, Ján Gajdoš, N. Streda, Maroš Papp, Marek Adamča, Sereď, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Borbély, V. Cetín, Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Michal Kaplán, Č. Hrádok, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Dominik Tkáčik, Ivanka, Juraj Barantal, V. Zálužie, Viera Pavelková, Imrich Maťo, Golianovo, František Jasan, Podhorany, Milan Minarovič, Behynce, Štefan Finta, Jarok, Viliam Čulík, Machulince, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Jozef Škvaril, D. Krškany
25 - Ladislav Pindeš, René Daniš, Rastislav Švec, Erich Schober, Peter Matúškovič, Juraj Náhlovský, Martin Peniaško, Ľudovít Konečný, Martin Krajčír, Eugen Németh, Vlado Sásik, Ján Hudec, Tomiš Lukáč, Dezider Zaujec, Miro Studený, Patrik Laca, Katarína Karcolová, Ivan Lauko, Juraj Holták, Nitra, Patrik Dubnička, Tibor Karácsony, Váhovce, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Milan Strapko, Beladice, Jozef Šebík, Topoľčianky, Norbert Zsigmond, Nový Život, Martina Hippová, Marek Sklenár, Slavo Kališ, Martin Kormoši, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Jana Tichá, Palárikovo, Peter Hamerlík, Jelka, Mário Slezák, Lukáčovce, Štefan Hudec, Katarína Vlčeková, Lužianky, Ľubica Kajabová, Peter König, Vladimír Tasáry, Filip Guzmický, Ivanka, Jozef Rehuš, Jozef Horňák, František Margetin, Rišňovce, Miloš Remenár, Sereď, Bohumil Cifra ml., Ludanice, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Marek Kalúz, V. Zálužie, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Jozef Andel, Vráble, Gustáv Molnár, P. Kesov, Kristína Krajčirová, H. Krškany, Peter Kluka, Tibor Berec, V. Lapáš, Karol Čurgali, Mojmírovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Ján Dekan, Velčice, Peter Ivančík, Koniarovce, Miroslav Močol, Alekšince, David Špánik, Šoporňa, Pavel Dojčar, Báb, Ľuboš Motolík, Trnovec, Mikuláš Pintér, Daniel Lörincz, Branč
24 - Šimon Šuník, Ľudovít Laca st., Vladimír Mada, Pavol Krajčo, Pavel Hrnčár, František Filo, Július Petrík, Martin Kuchár, Milan Ružička, Marian Barta, Lenka Gažová, Ján Kmeťo, Jozef Svitač, Ľubomír Bartakovič, Pius Hajdák, Andrea Šándorová, Štefan Bede, Milan Vörös, Nitra, Roland Frkala, H. Kráľová, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Andrea Hašuľová, Dvorníky, Ľubomír Žiak, Ivanka, Ladislav Páleník, Peter Žitňanský, Topoľčany, Štefan Bako, Močenok, Miroslav Szlamka, Csaba Karácsony, Váhovce, Milan Lazan, Marián Móri, Šaľa, Ivan Mrázik, Čeľadice, Peter Vranský, Zbehy, Ladislav Šóki, Diakovce, Ján Jacsa, Žihárec, Jozef Čentéš, Ivan Tóth, Čakajovce, Ronald Kontár, H. Saliby, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Dušan Nagy, Jelenec, František Kausek, Klasov, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Alojz Rajtar, Sľažany, Jaroslav Grman, Viktor Németh, Vráble, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Július Vodný, Babindol, Viktor Balko, Lužianky, Miriama Ďurinová, Golianovo, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Marek Tvrdoň, Žirany, Marek Fábry, Šurianky, Milan Javor, Šintava, Milan Šlosár, Čab, Ľubomír Sako, Kolíňany, Gabriel Molnár, Galanta, Jozef Šabo, Žitavany, Peter Zubčák, Hruboňovo, Ladislav Vašek, Branč, Miroslav Kováč, Žikava
23 - Ľudovít Laca ml., Juraj Hrnčár, Milan Borovský, František Hrnčiar st., Ladislav Fazekaš, Ivan Leckeš, Michal Motúz, Štefan Zabák, Vladimír Papp, Adriana Šišková, Ján Barát, Nitra, Tibor Mikle, Vlčany, Henrich Richter, Bratislava, František Kunkel, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Peter Páleník, Prílepy, František Šabo, Obyce, Gabriel Fazekas, Neded, Dušan Kolenčík, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Jan Wesolowski, Hlohovec, František Sabo, Vinodol, Vojtech Szöke, V. Cetin, František Balogh, Selice, Miroslav Javor, Sereď, Peter Gyarfás, Štefan Straňák, H. Kráľová, Anton Ďuriš, Radoslav Bajnek, Filip Vašíček, Jozef Roško, Jakub Vojtek, Imrich Struhár, Vráble, Peter Mládek, Podhorany, Dušan Beder, V. Lapáš, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jozef Gál, Žirany, Peter Matulník, Nové Sady, Štefan Peťovský, Lužianky, Miroslav Krajčík, Komjatice, Ľuboš Škorvánek, Kys. N. Mesto, Vladimír Kováč, Lovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Nándor Židík, Ladice, Július Oláh, Matúškovo, Katarína Pálková, Jarok
22 - František Benc, Ľubica Tasáryová, Ľudovít Kováč, Mária Königová, Mária Kelemenová, Marcela Holtáková, Patrik Studený, Ján Bulinský, Nitra, Štefan Páleník, Prílepy, Juraj Minár, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Michal Borovský, H. Saliby, Emil Šatan, Vozokany, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Oľga Račková, Marián Račko, D. Krškany, Jaroslav Dvorský, Pata, Martina Kluková, Jana Gálová, Žirany, Andrej Maťo, Peter Popelka, Jarok, Tomáš Ambrózy, Trnovec, Patrik Balogh, Selice, Pavol Čerenka, Róbert Furda, Topoľčianky, Lukáš Valent, Hosťovce, Attila Szolnoki, Dyčka, Miroslav Fúska, Rišňovce, Igor Horňáčik, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Michal Strieška, Nevidzany, Janka Lacová, D. Obdokovce, Viktor Karásek, Hájske, František Andraško, Mária Miškovičová, Jelenec, Roman Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Martin Jurík, Čakajovce, Gabriel Lešš, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jana Dudonová, Sereď, Juraj Tóth, Močenok, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Jozef Gajdács, Michal n/O
21 - Jozef Brieška, T. Nemce, Ján Školník, Zl. Moravce, Juraj Minárik, Obyce, Štefan Kúsek, Hostie, Marián Titka, Samuel Mihálik, Šaľa, Vlastimil Ábela, Dušan Tirol, Ivan Bobuš, Štefan Matesko, Matúš Dillhoff, Ingrid Reptíková, Jaroslav Andrášik, Barbora Mináriková, Jozef Senneš, Nitra, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Emil Valkovič, Topoľčianky, Dušan Švehla, Sereď, Patrik Finta, Jarok, Ján Kóssi, Čifáre, Daniel Ballay ml., Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Andrej Židík, Výčapy-Opatovce, Andrej Švihorík, Báb, Henrich Bíro, Čakajovce, Viliam Béger, V. Dolina, Marek Sabo, Rumanová, Rudolf Macho, Kolíňany, Bohuš Baják, Lužianky, Leonard Bednár, Vráble, Alexander Kusý, Trnovec, Marián Jašík, Zbehy
20 - Jozef Paulík, Roman Marci, Juraj Chudiak, Róbert Rumančík, František Grom, Tomáš Drgoňa, Zdeno Senneš, Lenka Sýkorová, Nitra, Milan Augustín, Topoľčianky, Marta Kunkelová, Eva Lahučká, Lenka Kunkelová, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Žitavany, Zdeno Zbojek, Anna Kubalová, Michal Kubala, Sereď, Ondrej Kozolka, Peter Strieška, Volkovce, Ladislav Nagy, Jozef Bajnek, Jozef Malý, Katarína Malá, Vráble, Jozef Kučera, Tomáš Straňák, Róbert Ščepka, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Peter Odráška, H. Kráľová, Ladislav Babóti, Vlčany, Vladimír Guláš, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Michal Brédik, Tajná, Vincent Gunda, Alekšince, Jozef Watter, Rišňovce, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Marek Greguš, Čakajovce, Imrich Guzmický, Ivanka, Csaba Sándor, Kolíňany
19 - Róbert Baláži, Mária Sojková, Nitra, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Peter Zeleňák, Jozef Klačko, Libor Vinkler, Šaľa, Ľubor Kajaba, Ivanka, Vojtech Mládek, Podhorany, Alexander Repta, Natália Kozmová, Branč, Pavol Štefek, V. Dolina, Milan Roman, Čab
18 - Ladislav Skalický, Elena Kreškócziová, Jozef Hudec ml., Anton Lacuška, Peter Poljaček, Nitra, Tibor Odráška, Anton Uher, Štefan Žarnócay, Šaľa, Juraj Šranko, Imrich Drozdák, Babindol, Daniel Ballay, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Andrej Repta, Branč, Peter Behúl, Lužianky, Milan Greguš, Zbehy, Martin Benko, Golianovo, Dagmara Bábinová, Palárikovo, Michal Hitka, Zl. Moravce
17 - Lukáš Lyžičiar, Igor Galovič, Juraj Chovanec, Peter Kardoš, Táňa Rumančíková, Peter Bezák, Ján Doboš, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Tomáš Križovič, Levice, Daniel Mako, Čakajovce, Filip Marinov, Rumanová, Adam Baláž, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Juraj Sojka, Vráble, Anna Duczová, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Štefan Varga, Topoľnica, Pavel Períček, Rišňovce, Peter Visolajský, Šaľa
16 - Juraj Vencel, Viktor Hrotek, Nikoleta Bartkovičová, Katka Sýkorová, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Peter Bodi, Zbehy, Marek Šulák, Šintava, Jozef Nikodem, Rišňovce, Peter Frančík, V. Cetín, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Helena Bartošová, D. Krškany
15 - Stanislav Zabák, Lukáčovce, Lukáš Bartakovič, Miroslav Mada, Nitra, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Marek Franko, Pavol Uher, Šaľa, Dušan Gál, Klasov, Kristína Líšková, Branč, Irena Peťková, Zl. Moravce, Eduard Liko, Ivanka, Imrich Jókai, Horný Ohaj
14 - Zuzana Vencelová, Nitra, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Michal Kulík, Vlčany, Jozef Bernáth, Golianovo, Gašpar Gál, Žirany
13 - Mário Bajtoš, Marek Horváth, Rastislav Štefánik, Nitra, Vlastimil Záhon, Ľudovít Čelinák, Mario Benko, Golianovo, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Lenka Reptová, Branč, Marek Ternény, V. Zálužie, Juraj Bujko, Žihárec, Ivan Chlebák, Štitáre, Peter Obložinský, Ivanka, Pavol Mikuš, J. Kostoľany
12 - Martin Ševčík, Mariana Barátová, Renáta Baksová, Nitra, Vladimír Hrnčár, Výčapy-Opatovce, Miroslav Machálik, Šaľa, Miroslav Záchemský, Sľažany
11 - Róbert Bačinský, J. Račková, Ján Palka, Nitra, Filip Deák, Sľažany, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Matúš Gregor, Ivanka, Alžbeta Dobiášová, Žirany
10 - Kamil Popelka, Hájske, Jozef Korgo, Klasov, Jozef Lenghart, Nitra, Jozef Baláž, Šaľa
9 - Mário Šándor, Rado Vágai, Lenka Königová, Jana Pavelková, Nitra, Viktor Vöröš, H. Kráľová, Anton Berecz, Magdaléna Reptová, Branč
8 - Peter Gibala, Juraj Šipoš, Nitra, Zuzana Pechová, Beladice, Marián Hörik, Štitáre, Daniel Strieška, Nevidzany, František Szolík, Šaľa
7 - Ivan Kozár, Nitra, Mário Ferenc, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Michal Celeng, Dražovce, Peter Lenárt, H. Saliby, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Vladimír Bernáth, N. Ves n/Ž., Michal Paška, H. Krškany, Martin Kratochvíl, Žitavce, Branislav Furi, Báb, Juraj Garay, M. Cetín, Dávid Bajnek, Vráble
6 - Viliam Brezina, Igor Kotora st., Peter Plandora, Dávid Said, Nitra, Rudolf Brisuda, Koniarovce, Peter Hodúr, Sereď, Marián Blaho, Čeľadice, Ladislav Tóth, Výčapy-Opatovce, Andrej Očenáš, Ján Árgyusi, Šaľa, Radoslav Gažo, Golianovo
5 - Jozef Vivodík, Anton Vagač, Jaroslav Korytár, Martin Viskup, Nitra, Peter Sádovský, Melek, Martin Šlezinger, Hosťovce, Ladislav Szombath, Vráble, Marián Zlatňanský, Pardubice, Miroslav Rosypal, Rišňovce, Tomáš Darazs, Šaľa, Luboš Tóth, Močenok, Timea Šokiová, Diakovce, Jozef Pecho, Zlaté Moravce, Stano Čapkovič, Nové Sady
4 - Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Erik Evetke, Dyčka, Michal Buranský, Vráble, Tibor Štadler, Čeľadice, Ladislav Szórád, Žirany, Peter Mikula, Alekšince, Štefan Zeman, Jelenec, Miroslav Jančár, Komjatice, Ján Laca, D. Obdokovce, Milan Mrváň, Topoľčianky, Marta Čapeková, Zbehy, Jozef Panis, Dolné Krškany, Milan Kollárik, Ján Szabo, Nitra, Ľuboš Furda, Žitavany
3 - Branislav Pospiš, Šaľa, Eduard Szabo ml., Jozef Gutai, Anton Čurgali, Marán Muzika, Eva Rutkovská, Luboš Bahelka, Nitra, Ondrej Hupka, Čakajovce, Edo Lyko, Ivanka, Štefan Deák, Sľažany, Štefan Török, Branč, Jozef Kunkel, Zlaté Moravce, Slavka Čurgaliová, Cabaj-Čápor, Peter Kováč, Babindol, Vojtech Laca, D. Obdokovce, Ľuboš Furda ml., Žitavany, Ladislav Bencz, Nitrianske Hrnčiarovce, Timea Šókiová, Diakovce
2 - Matej Svítek, Pružina, Jozef Nosian, Eva Pappová, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Patrik Čepček, Žitavany, Jozef Ürge, Vráble, Jozef Rapušák, Kysucké Nové Mesto, Peter Zaťko, Zlaté Moravce
1 - Marián Dobiaš, Marek Ťapušík, Nitra, Štefan Pátrovič, Jarok, Ladislav Székelyi, Branč, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Ladislav Kuna, Topoľčianky
0 - Tatiana Kuťková, Nevidzany

V 7. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasoch. Trafili ich Karol Bujalko z Vrábeľ a Peter Poljaček z Nitry. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.
Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk alebo zavolajte 0905 550 775 a váš tiket preveríme.

Šport

 


  1. Nitrana vyhlásili v Amerike za majstra sveta v tancovaní Video 1 885
  2. Dubajová pomôže Seredi 538
  3. Gól jesene č. 1: torpédo Damiána Bariša (+VIDEO) 473
  4. Nitra príde do Žitavian 402
  5. Nezvestného M.Horvátha našla polícia dezorientovaného a vo vážnom stave 303
  6. Ihrisko za Dominom, kde chceli parkovať úradníci, zrekonštruujú 183
  7. Treťoligista má nového trénera 135
  8. Fotogaléria: Janíkovce - Volkovce 4:1 85
  9. SFZ rozdeľuje dotácie 81
  10. Na bicykli z Paríža do Vrábeľ Foto 71

Najčítanejšie správy

Nitra

Nitrana vyhlásili v Amerike za majstra sveta v tancovaní

Finálové vystúpenie zaujalo porotcov aj preto, že Norbert Grofčík v ňom za pár desiatok sekúnd predviedol niekoľko tanečných štýlov.

Dubajová pomôže Seredi

Výrazná postava ženskej hádzanej sa vrátila na Slovensko.

Gól jesene č. 1: torpédo Damiána Bariša (+VIDEO)

Futbalisti FC ViOn uspeli v stredu v pohárovom zápase na ihrisku treťoligovej Beluše. Jeho ozdobou bola trefa stredopoliara hostí.

Nitra príde do Žitavian

Počas reprezentačnej prestávky na konci augusta sa zverenci Ivana Galáda predstavia na oslavách v obci pri Zlatých Moravciach.

Nezvestného M.Horvátha našla polícia dezorientovaného a vo vážnom stave

Muž bol v sobotu na hodovej zábave, vypátrali ho až v pondelok pri potoku.

Blízke regióny

Nezvestného Dominika našli pri nákupnom centre

Jedenásťročný chlapec, po ktorom dnes intenzívne pátrala polícia, sa našiel a je v poriadku.

Pomôžte: 11-ročný Dominik je nezvestný

Trnavskí policajti v týchto chvíľach pátrajú po nezvestnom 11-ročnom chlapcovi z Bieleho Kostola

Dráma v Chynoranoch. Policajtom sa podarilo zachrániť samovraha

27-ročný Marián stál na streche a tvrdil, že chce skočiť.

Parkovací dom pre bicykle musia ukotviť na pilóty

Trnave sa podarilo získať eurofondy na plnoautomatický parkovací dom pre bicykle. Stáť by mal v priestore medzi železničnou a autobusovou stanicou, jeho predpokladaná cena je takmer 439-tisíc eur bez DPH.

Historické hradby Trnava zvýrazní ilumináciou

Nasvietená bude asi štyristo metrová časť hradieb popri frekventovanej Hlbokej ulici.

Všetky správy

Obec, kde sa nestrácajú eurofondy, stavia wellness centrum

Starosta Raslavíc Marek Rakoš dokázal za dva roky vybudovať 80 pracovných miest pre sociálne slabé skupiny.

Útočník pobodal vo fínskom Turku niekoľko ľudí, dvaja neprežili

Pri útoku utrpelo zranenia najmenej šesť ľudí.

Michal Gučík o návšteve Danka: Možno mám len dobrý kávostroj

O vypovedaní koaličnej zmluvy som sa dozvedel z médií, hovorí pre SME podnikateľ Michal Gučík, ktorého označujú za radcu Andreja Danka.

SNS skúšajú posunúť slovenské "zvyklosti", doplatia na svoju nenažranosť

Peniaze na vedu sa na Slovensku rozdeľujú hlboko pod úrovňou civilizovaného sveta.

Kam vyraziť