Piatok, 17. september, 2021 | Meniny má OlympiaKrížovkyKrížovky

Pozvánky Nitra na 3.-9. 5.

NITRA

DIVADLO ANDREJA BAGARA

3. 5. o 18.30 h - Mŕtve duše, VS

4. 5. o 10.00 h - Mŕtve duše, VS

5. 5. o 19.00 h - Gaudeamus - galavečer UKF a SPU

6. 5. o 18.30 h - Modrá ruža, VS

7. 5. o 10.00 h - Modrá ruža, VS

STARÉ DIVADLO KAROLA SPIŠÁKA

3. 5. o 9.30 h - Palculienka, ŠT

4. 5. o 9.30 h - Koľko jahôd rastie na mori, ŠT

6. 5. o 9.00 a 10.30 h - Budkáčik a Dubkáčik, ŠT

7. 5. o 9.30 a 18.00 h - U Temnej Irmy a Chromej Krásky

9. 5. o 15.00 h - O psíčkovi a mačičke, VS

Obrázky - II. autorská výstava autistickej výtvarníčky Michaely Batelovej,Gáleria Foyer SDKS, potrvá do 6. 5.

Skryť Vypnúť reklamu

Cyklus hispánskych filmov: Animované filmy

6. 5. o 18.30 h - El bosque animado, réžia Ángel de la Cruz a Manolo, v Kaviarni Tatra

FILMOVÝ KLUB (AULA UKF)

3. 5. o 20.00 h - Prorok, krimidráma Franc./Tal.

CINEMAX NITRA

3. - 5. 5. o 18.10 a 20.40 h - Súboj titanov 3D

3. - 5. 5. o 16.00 h - Ako si vycvičiť draka

3. - 5. 5. o 15.30, 18.00 a 20.30 h - Iron Man 2

3. - 5. 5. o 16.40 a (nehrá sa 5. 5.) 18.30 h - Pestúnka v akcii

3. a 4. 5. o 20.20 h - Oko ve zdi

Artmax: 5. 5. o 18.30 h - Babská jazda: Nine

NOVÉ ZÁMKY

KINO MIER

4. a 5. 5. o 19.30 h - Imaginarium Dr. Parnasa, mystery film VB/Kan./Fr.

6. a 7. 5. o 19.30 h - Bratia, dráma USA

7. a 8. 5. o 17.00 h - Twilight sága: Nov, romantický horor USA

8. a 9. 5. o 19.30 h - Na hrane temnoty, detektívny thriller USA/VB

Skryť Vypnúť reklamu

ŠTÚROVO

KINO DANUBIUS

4. a 5. 5. o 19.00 h - Lov na exmanželku, romantická komédia USA

6. a 7. 5. o 19.00 h - Samec, komédia USA

8. a 9. 5. o 18.00 h - Artur a Maltazardova pomsta, animovaný film Fr.


LEVICE

KINO JUNIOR

4. a 5. 5. o 18.30 h - Kniha prežitia, akčný dobrodružný film USA

6. 5. o 19.00 h - Whisky s vodou, trpká komédia Nem., Filmový klub Otáznik

7. 5. o 18.30 h - Paranormal Activity, horor USA

8. a 9. 5. o 15.30 h - Planéta 51, animovaná komédia VB/Špan.

8. a 9. 5. o 18.30 h - 3 sezóny v pekle, milostná dráma ČR

SEREĎ

KINO NOVA

5. 5. o 19.00 h - Problémy v raji, komédia USA

6. a 7. 5. o 19.00 h - 3 sezóny v pekle, milostná dráma ČR

8. 5. o 17.00 a 9. 5. o 15.00 h - Alica v Krajine zázrakov, rodinný fantazijný film USA

Skryť Vypnúť reklamu

ŠAĽA

DK

5. 5. o 20.00 h - Bronson, dráma VB

6. 5. o 20.00 h - Prekliaty ostrov, thriller USA

7. - 9. 5. o 20.00 h - Imaginarium Dr. Parnasa, mystery film VB/Kan./Fr.

Pozvánky

NITRIANSKA GALÉRIA

Karol Pichler - vernisáž 6. 5. o 17.00 h, Reprezentačné sály NG, potrvá do 4. 7., koncepcia výstavy sa sústreďuje na prezentáciu tvorby autora strednej generácie Karola Pichlera (1957), východiskom jeho tvorby sú neokonceptuálne tendencie, práca s textom, nápismi, znakmi, symbolmi, piktogramami, pracuje na poli objektu, inštalácie, fotografie a videu, v súčasnosti autor žije v Rio de Janeiro

EN FACE: Zaostrené na súčasný portrét - vernisáž 6. 5. o 18.00 h, Bunker NG, potrvá do 6. 6., kurátorka: Andrea Juneková, autori: Peter Barényi, Lenka Cisárová, Eja Devečková, Andrea Juneková, Peter Homola, Peter Čintalan, Martin Kleibl a ďalší

Drahomír Prihel: V skle maľované - Salón NG, kurátorka: Marta Hučková, výstava potrvá do 30. 5., v tvorbe sklára Drahomíra Prihela dominujú ekvivalenty ako život a svet, človek a vesmír, autor sa sústreďuje na sklenenú plastiku, úžitkové sklo a dizajn

Večery výtvarných reflexií - 5. 5. o 18.00 h s Drahomírom Prihelom

Dynastia - Galéria mladých, výstava potrvá do 9. 5., výstava Zuzany Branišovej, reagujúca na problém zmien pôvodnej funkcie budov, napr. na veľkoobchody s lacným čínskym textilom

Pre každého - do 30. 5., Farebná galéria NG, výstava zo zbierok Nitrianskej galérie od slovenských výtvarnikov (Róbert Almási, Peter Augustovič, Karol Baron, Július Bártfay, Igor Benca, Albín Brunovský, Karol Félix, Ferdinand Hložník, Vincent Hložník, Michal Jakabčic, Dušan Kállay a Ján Keleman), výstava je realizovaná pre vzdelávací projekt Tvoriť môže každý, tvorí ho cyklus šiestich výtvarných tvorivých dielní a je určený pre zdravotne, telesne a mentálne postihnuté deti

Ateliér NG - výtvarný ateliér NG s ponukou výchovno-vzdelávacích programov, tvorivých dielní pre MŠ, ZŠ, SŠ a VŠ, informácie u Eleny Tarábkovej (pedagog@nitrianskagaleria.sk, 037/657 96 41)

Ateliér Mladý tvorca - výtvarná tvorba k aktuálnym výstavám v ateliéri pre jednotlivcov od 8 do 25 rokov, každý štvrtok od 15. do 18. h, informácie: Elena Tarábková

Pastelkovo - výtvarný ateliér pre najmenších, otvorený každý utorok od 14. do 15.45 h pre deti od 4 do 8 rokov, informácie: Elena Tarábková

KAŠTIEĽ MOJMÍROVCE

Daniel Brunovský @ Jana Farmanová Šabíková: Obrazy - výstava

SYNAGÓGA

Vladimír Petrík: Rezonancie - výstava obrazov, potrvá do 6. 5.

Osudy slovenských Židov - stála expozícia holokaustu

Shraga Weil: Grafika - stála výstava


PONITRIANSKE MÚZEUM

Skvosty dávnovekého Slovenska - stála archeologická expozícia klenotnicového typu

Každý pondelok o 14.30 h - Klub paličkovanej čipky
Každú párnu nedeľu o 10.00 h - stretnutie členov Slovenskej numizmatickej spoločnosti

UNIVERZITY a ULICE MESTA

Nitrianske univerzitné dni - do 7. 5., komplex odborných, športových, umeleckých a spoločenských podujatí v spolupráci UKF, SPU a Mesta Nitry

PONDELOK 3. 5.

12 hodín vysielania IRŠ Mladosť SPU - ŠD Mladosť SPU, 14.00 - 02.00 h

Silná ruka nitrianskych univerzít (armwrestling) - Seminárna miestnosť KTVaŠ PF, Tr. A. Hlinku 1, 14.00 h, súťaž o najsilnejšieho chlapa UKF

Plážový volejbal - športový areál ŠD Mladosť SPU, 11.00 h, turnaj mix družstiev oboch univerzít

Tenisový turnaj - tenisové dvorce ŠD Mladosť SPU, 11.00 h, turnaj mix družstiev oboch univerzít

Streetball Challenge Open - športový areál ŠD Mladosť SPU, 11.00 h

Nočný výstup na Zobor - ŠD Mladosť SPU, ŠD Zobor UKF, odchod o 19.00 h

UTOROK 4. 5.

Veľtrh študentských organizácií - foyer pod aulou SPU, od 9.00 h do 12.00 h, prezentačná akcia členov kresťanského združenia FONS SPU a Lumen UKF

Dni hispánskej kultúry - Univerzitný tvorivý ateliér, B. Slančíkovej 1, 4. 5. - 6. 5., cieľom je priblíženie kultúrnych, umeleckých a spoločenských špecifík španielsky hovoriacich krajín odbornej aj širokej verejnosti, 4. 5. o 10.30 h - Barraca Eslovaca - Výťah, Salvador Enríquez - divadlená hra študentov bilingválnej sekcie Párovského gymnázia, 12.00 h - Poďme na tapas! - degustácia a recepty, 19.00 h - kurz salsy s Katherine Rodríguez, 6. 5. o 10.00 h - Zabávame sa so španielčinou - kurz špan. jazyka s ludickými aktivitami, 11.00 h - Kde bolo, tam bolo - výučba španielčiny prostredníctvom rozprávok pre deti, 13.00 h - odovzávanie cien súťaže Mikropoviedka v španielčine 2010, 14.30 - Tancujeme v Andalúzii, kurz sevillanas

Karneval v Riu po slovensky - začiatok o 16.30 h, trasa alegorického sprievodu povedie od zimného štadióna cez Svätoplukovo námestie a pešiu zónu k areálu SPU, prezentácia tanečných škôl, súborov oboch univerzít a záujmových združení mesta Nitry.

Bažant Majáles - areál „V" SPU, Akademická ul. (parkovisko pri bývalej vojenskej katedre), 17.00 h, jedna z najväčších študentských akcií NUD 2010, vystúpenie hudobných skupín a súťaže

STREDA 5. 5.

Budúcnosť poľnohospodárstva SR - spoločenská miestnosť ŠD Mladosť SPU, 15.00 h, odborná prednáška poslancov parlamentu Bélu Bugára a Zsolta Simona

Galavečer Gaudeamus - Divadlo Andreja Bagara, 19.00 h, vrcholné hudobno-umelecké a spoločenské podujatie NUD 2010, galakoncert hudobných telies a speváckych zborov i jednotlivcov z radov študentov UKF a členov umeleckých súborov združených v Klube kultúrnej a záujmovej činnosti SPU, oceňovanie víťazov športových súťaží UKF a SPU

Čaša vína pri príležitosti ukončenia NUD 2010 - priestory DAB, 20.30 h, spoločenské stretnutie rektorov nitrianskych univerzít a primátora mesta Nitry s účinkujúcimi a hosťami galavečera

Futbalový zápas medzi študentmi SPU a UKF o Putovný pohár rektorov nitrianskych univerzít - futbalový areál FC Nitra, 14.00 h, najväčšia športová akcia NUD 2010

PIARISTICKÝ KOSTOL

Ars Organi Nitra 2010: III. ročník medzinárodného organového festivalu - 9. 5. o 19.00 h, hrá Mária Plšeková (SR) - organ, Leonhard Leeb (Rakúsko) - trúbka, program: J. Stanley - Voluntary č. 1, Voluntary č. 7, Op. 7, J. S. Bach - Passacaglia c mol, A. Vivaldi - Concerto B dur, J. L. Krebs - Liebster Jesu, wir sind hier, Wachet auf, ruft uns die Stimme, J. Haydn - Concerto Es dur, C. Franck - Chorál a mol, J. B. G. Neruda - Concerto Es dur

KRAJSKÁ KNIŽNICA KAROLA KMEŤKA

Informačné výchovy pre študentov SŠ - celý mesiac podľa požiadaviek, Fr. Mojtu 18

10. ročník Čítajte s nami - celý mesiac, čitateľská súťaž pre 2., 3. a 4. ročníky ZŠ, Fr. Mojtu 18, pobočka Klokočina

CVČ DOMINO

Slávik Slovenska - súťaž v speve ľudových piesní

MESTSKÝ PAR na SIHOTi

Míľa pre mamu - 8. 5. od 15.00 do 18.00 h, štart je o 16.00 h, registrcia 15.00 a 17.00 h, podujatie s bohatým programom pre všetkých: vernisáž výtarných prác detí MŠ, FS Vretienko a brušné tance (ARS Studio), hip-hopový súbor (Domino CVČ), tanečný súbor (SZUŠ Tralaškola), divadielko z Pezinka: Tri zlé princezné, maľovanie na tvár, súťaže, hry, výtvarné dielne

KOS

Výtvarné spektrum - do 7. 5., výstava výtvarných diel krajského kola súťaže pre neprofesionálnych výtvarníkov, vernisáž 23. 4. o 17. 00 h

Ako písať eko-projekty - 6. 5. o 9.00 h, seminár k metodike a technike vypracovania a realizácie projektov zameraných na ekológiu

Výtvarné dialógy - 7. 5. o 16.00 h, stretnutie priateľov výtvarného umenia - interpretácia umeleckých diel v ART galérii

ĽUDOVÉ A SÚČASNÉ REMESLÁ

Točená bižutéria - 5. 5. o 16.00 h, technikou quilling si vytvoríte náušnice, prívesky, prstienky - originálnu bižutériu na leto

KAŽDÝ ŠTVRTOK dielňa ľudových remesiel

Textilná hračka - 10.00 - 12.00 h pre deti predškolského veku

Flanderská krajka - technika háčkovania - 14.00 - 16.00 pre dospelých

KURZY

Joga - každý pondelok o 16.30 h, každý utorok o 16.00 a 17.30 h

Orientálny tanec I. stupeň - každý pondelok o 17.00 h

Relaxačné cvičenia - každý utorok o 10.30 h

KLUBY

Šach - každý utorok o 15.30 h deti a 16.30 h dospelí

Grafológia - 5. 5. o 17.00 h

Fotoklub - 6. 5. o 17.00 h (vernisáž výstavy fotografií v Šahách)


Nitrianska hvezdáreň

Zasadnutie astronomickej rady - 6. 5. o 17.00 h,

o 18.00 Astronomická poradňa

Exkurzie do astronomickej pozorovateľne -každú stredu a štvrtok o 9.00, 10.30 a 13.00 h, návštevu ohlásiť na tel. 037/653 74 49

DIECÉZNE MÚZEUM

Keď písmo prehovorí - expozícia faksimilií dokumentov o najstarších dejinách kresťanstva na území Slovenska, otvorené každý deň okrem pondelka od 10.00 do 18.00 h

MISIJNÝ DOM NA KALVÁRII

Zo zberateľskej činnosti misionárov - denne od 14.00 do 18.00 h, tel. 037/7769401 alebo 037/7769411

DOM MATICE SLOVENSKEJ

PRAVIDELNÉ PODUJATIA:

Po - pi: 9.00 - 15.00 h - úradné hodiny DMS

Ut: každý párny 15.00 - 17.00 h - stretnutia klubu filatelistov pri DMS

Ut: druhý v mesiaci 16.30 h - zasadnutie výboru MO MS v Nitre, 15.00 - 16.00 h - pre členov a sympatizantov MO MS

Št: 6.30 h - šachový klub, 10.00 - 11.30 h - nácvik Ssk Nevädza pri DMS Nitra a Centre seniorov v Nitre, 15.00 - 16.00 h - úradné hodiny pre členov a sympatizantov MO, 17.00 h - stretnutie OZ ARCHA

Ne: 15.00 h - stretnutie OZ Archa

SLOVENSKÉ POĽNOHOSPODÁRSKE MÚZEUM

Otvorenie návštevníckej sezóny 2010 - sprístupnená nová výstava „Na prvej koľaji pozor!"

Najstaršie dejiny poľnohospodárstva na Slovensku do konca stredoveku, vývoj sejby, zberu a mlatby obilia, vývoj poľnohospodárskych strojov a hnacích agregátov, poľnohospodárske letectvo, história spracovania potravín

Skanzen: Málotriedna katolícka škola, pekáreň, mliečnica, mlyny, pálenica, lisovne oleja, čistička osív, voštinársky záboj, včelíny, vinohradnícky dom, salaše a senníky, Nitrianska úzkokoľajná parná poľná železnica - expozície sú pondelok zatvorené, utorok až sobota od 9.00 - 16.00 h, nedeľa od 10.00 - 16.00 h

KAŠTIEĽ BELADICE - PUSTÝ CHOTÁR

Prírodná galéria umeleckej keramiky

NOVÉ ZÁMKY

KNIŽNICA A. BERNOLÁKA

Katarína Mocáková: FotoGrafika - vernisáž 3. 5. o 18.00 h, potrvá do 31. 5.

Galéria umenia

Stála expozícia stredoeurópskeho umenia 16. - 20. storočia z daru akad. mal. Ernesta Zmetáka a Mgr. Danice Zmetákovej • Stála expozícia Lajosa Kassáka

Ľubomír Markusek - do 15. 5.,výstava predkladá práce z rokov 1979 - 1989: maľby, kresby, plastiky

KINO MIER

Novozámocká hudobná jar: Deň matiek - Všade vonia mamou - 9. 5. o 15.00 h

Huby tajomné aj užitočné - 3. - 31. 5. 8.00 - 16.00 h, výstava o hubách od A do Z, v minigalérii MsKS

Múzeum J. Thaina


Poslovia mágie
- do 29. 6. • Z klenotnice ľudového umenia (národopisná expozícia) • Pamätná izba Antona Bernoláka, Gergely Czuczor (život a dielo) • Po stopách našich predkov • Praveké dejiny Svodína a dva zaniknuté kostoly v Svodíne (vysunutá expozícia)


ŠAĽA

SD VEČA

Tvorivé dielne - 6. 5. od 16.00 do 17.30 h

Aj chudnúť sa dá s radosťou - každý utorok a štvrtok v mesiaci 18.00. - 19.00 a 19.00 - 20.00 h a každá streda v mesiaci 19.00 - 20.00 h

KS VEČIERKA

Stretnutie šalianskych výtvarníkov - 3. 5. o 18.00 h

Rómsky klub - 4. 5. o 15.00 h

Tvorivé dielne pre dospelých - 7. 5. o 17.00 h

NÁMESTIE PRED MsÚ

Míľa pre mamu - 8. 5. od 16.30 h, súčasťou podujatia je aj možnosť darovania krvi od 15.00 h

DK

Oldies party: DJ KUKO - 8. 5. 20.00 - 04.00 h

SEREĎ

KINO NOVA

FREE TIME CLUB: Možnosť hrať spoločenské hry (biliard, stolný tenis, človeče nehnevaj sa, scrabble, kartové hry) - každá streda, piatok, sobota od 17.00 do 21.00 h

Spoločenské hry St. Petersburg, Tibet - každá nepárna sobota od 17.00 h

Sudoku - každý nepárny piatok o 17.00 hod.

Burza zberateľských predmetov a starožitností - 8. 5. od 8.00 do 14.00 h

NÁMESTIE SLOBODY

Kladenie vencov pri príležitosti 65. výročia ukončenia II. svetovej vojny - 6. 5. o 16.30 h, spojené s udelením pamätných medailí priamym účastníkom odboja

DK

Cvičenie jogy - každú stredu od 18. do 20.00 h

Kurz pestovania ovocných plodín v záhradkách - do 14. 6., prednášky, konzultácie, demonštrovanie a praktické cvičenia

MESTSKÉ MÚZEUM SEREĎ - FÁNDLYHO FARA

ZBIERKOVÝ PREDMET MESIACA: Hlinené krčiažky z prvej pol. 20. storočia

Ženy a ich záľuby v minulých storočiach - výstava potrvá do 28. 5.

STÁLE EXPOZÍCIE

Prehistória seredského regiónu

Hrad Šintava

VÝSTAVY

Archeologický výskum Šintavského hradu

Sereď na dobových pohľadniciach

Zachráňme kaštieľ v Seredi

LEVICE

DK DRUŽBA

Čepček - 4. 5. o 18.00 h, súťaž v speve ľudových piesní detí do 15 rokov

Perlová parta- 5. 5. o 18.00 h, súťaž v speve ľudových piesní od 16 - 75 rokov

Close Harmony Friends - 6. 5. o 19.00 h, koncert a´capelovej formácie

Pocta matkám - 7. 5. o 16.30 h, benefičná akadémia pri príležitosti Dňa matiek

CK Junior

Burza filatelistov - 9. 5. od 8.00 do 13.00 h

Galéria Jozefa Nécseyoho

Trinásta komnata - potrvá do 9. 5.

Kapitánska budova

Svet ako ho vidíme my - potrvá do 9. 5., celoslovenská výstava výtvarných prác ľudí s telesným a ťažkým telesným postihnutím


Dobóovský kaštieľ

Absolventské práce výtvarného odboru ZUŠ - do 9. 5.


ŠURANY

Mestské múzeum - synagóga
Slovensko moje - 7. 5. - 3. 9., 19. ročník regionálnej výtvarnej súťaže, ktorú pripravuje DMS v Šuranoch, práce žiakov ZŠ, ZUŠ a špeciálnych ZŠ z Nitrianskeho kraja, okrem toho sa prezentujú aj absolventi výtvarného odboru ZUŠ Šurany.

Kultúrne zariadenie Šurany - Nitriansky Hrádok: Slovenská Trója - stála výstava fotografií Deža Németha z archeologického výskumu lokality Zámeček Odievanie a čas - výstava odevov • Stála expozícia o dejinách mesta

Zaujímavosť - funkčný hodinový stroj z roku 1887, ktorý pochádza zo šurianskeho kostola

GALANTA

GOS

Dielňa detskej dramatickej tvorivosti - každý piatok od 14.30 do

17.30 h

Tvoja správna voľba - do 7. 5., interaktívna výstava spojená

s workshopom s protidrogovou tematikou

DK

Deň matiek - 5. 5. (ZŠ SNP)

Slávik Slovenska - 6. 5.

Galantská míľa pre mamu - 8. 5.

OKRES GALANTA

Alkohol a mládež, Kriminalita a mládež - cyklus prednášok pre žiakov ZŠ

a SŠ

RENESANČNÝ KAŠTIEĽ

Výstava obrazov Marca Gerbi - 6. 5. o 17.00 h

Hmotné doklady osídlenia Galanty a jej okolia

Výber z archívnych prameňov a múzejných zbierok

História renesančného kaštieľa

Miestopis Galanty a jej okolia

Meštianska bytová kultúra z konca 19. storočia

Maľovaný ľudový nábytok z konca 19. storočia

Najčítanejšie na My Nitra

Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
  2. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
  3. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  4. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  5. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  6. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  7. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  8. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  9. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  10. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  1. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  2. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  3. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
  4. Pápež František požehnal základný kameň novej nemocnice
  5. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
  6. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  7. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  8. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou?
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  1. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 8 390
  2. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 6 315
  3. Slovenský orloj – svetová atrakcia 4 580
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 174
  5. Mayo Galuška praží extra kávu, oligarcha Hodorovský je Mr. Krach 2 257
  6. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 2 249
  7. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 1 846
  8. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 845
  9. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 1 642
  10. Prvá dáma festivalu 1 613
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Aké typy vložiek do bežeckých a športových topánok poznáme a v čom je rozdiel? Aj o tom nám povie viac odborník na behanie a bežecké doplnky Rastislav Magna z Intersportu.


50m

Vodiči prekročili rýchlosť viac ako dvojnásobne.


19 h

Na túto ale aj mnohé iné otázky od vás odpovedáme v našej právnej poradni.


19 h
Z pondelkovej tlačovej konferencie DAB.

Túto divadelnú sezónu DAB plánuje premiéru muzikálu a ďalších troch inscenácií. Všetky predstavenia uvedie v režime OTP.


21 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Do akcie sa zapojili stovky ľudí.


16 h

Paradoxom je, že Poltár, ktorý patrí medzi okresy s najnižšou zaočkovanosťou, zostáva v najlepšom štvorlístku.


SITA 20 h

(+Aké opatrenia budú platiť v praxi). Susedná Krupina bude bordová.


20 h

V oboch smeroch sa tvoria kolóny.


18 h

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu