Sobota, 21. október, 2017 | Meniny má Uršuľa
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

Víťazom 9. kola je Ján Kmeťo z Nitry, ktorý trafil 9 zápasov! Líder Kucharovič stratil náskok. Poradie špice je takéto: 45 - Miroslav Kucharovič, Sereď, Igor Drotár, Nitra; 44 - Peter Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Kóša, Nitra

Cenu pre víťaza 8. kola - kartón 24 plechoviek piva Corgoň - si rozdelili Henrich Bíro a Mário Slezák, ten prišiel so synom Samkom.(Zdroj: Jakub Takáč)

Správne tipy 9. kola

Senica - FC Nitra 1:2 2
Bánovce - Palárikovo 2:1 1
H. Kráľová - Nový Život 4:3 1
Veľké Úľany - Vrakúň 1:0 1
Alekšince - Kráľová n/V. 4:1 1
Beladice - Rumanová 1:2 2
Kolíňany - Lapáš 0:1 2
Čechynce - Klasov 4:1 1
Obyce - Slepčany 3:1 1
D. Saliby - Mostová 1:0 1

Poradie po 9. kole

45 - Miroslav Kucharovič, Sereď, Igor Drotár, Nitra

44 - Peter Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Kóša, Nitra

43 - Boris Grežo, Nitra, Štefan Račko, D. Krškany, Roman Margetin, Rišňovce, Janka Gálová, Žirany

42 - Richard Magušín, Róbert Šimák, Laco Ištokovič, Nitra, Janka Jašiková, Jozef Sklenár, Šaľa, Július Galo, Pavol Holták, D. Krškany, Peter Vašek, Ivanka, Ľubomír Kollár, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Michal Kováč, Vráble, Ivan Mareček, Čab, Ján Jambor, Rišňovce, Roman Bilický, Preseľany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce

41 - Vlado Lyžičiar, František Hrnčiar ml., Mária Sýkorová, Jarmila Saidová, Milan Gráf, Nitra, Stanislav Packa, Močenok, Juraj Bárek, Miloš Gál st., Žirany, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Eva Súlovská, Rišňovce, Peter Paulis, M. Vozokany, Marián Mateička, Behynce

40 - Katarína Dobiášová, Miroslav Zverka, Vladimír Kompas, Marián Grman, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Tibor Horváth, Komjatice, Pavel Babiak, Žitavany, Ján Sikoriak, T. Nemce, David Slíž, Sereď, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Karol Bujalko, Ján Antalík, Jozef Hoppan, Vráble, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Pavol Kozma, Branč, Vladimír Petro, Šaľa, Monika Kováčová, Lovce

39 - Michal Garay, Andrej Bednárik, Zdenek Gombík, Nitra, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Emil Dubec, Žikava, Jozef Labuda, Solčany, Martin Chobot, N. Hrnčiarovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Štefan Mrllák, Šaľa, Matúš Vajzer, Báb, Alojz Jenis, Žitavany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Stanislav Pacher, Sľažany, Margita Pavelková, Golianovo, Juraj Vojtek, Vráble, Štefan Tóth, Klasov, Tibor Bene, Slavomír Bene, Michal Bene, D. Obdokovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Ladislav Čekey, Pohranice, Daniel Antal, Čechynce, Filip Dobiáš, Čeľadice, Ferko Valent, T. Mlyňany, Adam (Gudi) Liptai, Vlčany

38 - Deniska Révayová, Erik Viskup, Martin Kováč „Kofi“, Daniel Tasáry, Anton Lieskovský, Peter Mateička, Karol Ryba, Nitra, Gabriela Sádovská, Žitavany, Ondrej Hajdu, Trnovec, Ladislav Odráška, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Gabriel Odráška, Peter Lehocký, Milan Bekéni, Juraj Žiačko, Šaľa, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Martin Račko, D. Krškany, Jozef Holeš, Roman Ražný, Čeľadice, Roman Kutak, Tomášikovo, Attila Kürti, Vlčany, Boris Boďo, Tajná, Ľubica Striešková, Nevidzany, Štefan Pupák, Hurbanovo, Anton Čurgali, Mojmírovce, Matej Kuzmický, Ivanka, Mário Fábry, Šurianky, Alexandra Gálová, Žirany, Jozef Kutak, Jarok, Tibor Šmitala, Čab, René Scheer, Kolíňany, Jozef Masár, Zl. Moravce

37 - Šimon Šuník, Jozef Moder, Michal Lauko, Miloš Sýkora, Erich Schober, Ján Hnilica, Eduard Szabo, Ľubomír Ballay, Roman Sýkora, Ján Kmeťo, Nitra, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Róbert Darázs, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Peter Bleho, Šaľa, Mário Pánis, Marcel Pánis, D. Krškany, Zoltán Jancsó, Vlčany, Juraj Tomašových, Čeľadince, Jozef Török, Pata, Florián Pénzes, H. Ohaj, Ján Slíž, Beladice, Štefan Popelka, Vladimír Urban, Hájske, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Peter Debnár, Zbehy, Miro Senneš, Močenok, Michal Čery, Jelenec, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Juraj Segíň, Juraj Meliška, Sľažany

36 - Anton Černý, Jozef Viskup, Vladimír Mada, Dušan Letko, Peter Solčiansky, Pavel König, Jozef Prešinský, Patrik Palka, Tatiana Kucharová, Imrich Hrdlica, Katarína Karcolová, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Ladislav Szöke, Jozef Joniak, Viliam Félis, Vráble, Jozef Repa, Prílepy, Peter Frajka, Zl. Moravce, Štefan Mravík, Žitavany, Tibor Tóth, Žihárec, Peter Hipp, Marián Kopáčik, Tatiana Mifková, Pavel Mihálik, René Vincze, Šaľa, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Rudolf Matušica, Pata, Miloš Remenár, Norbert Adamča, Sereď, Ivan Ďurický, Branč, Anna Pacherová, Sľažany, Ján Lipovský, Lukáš Takáč, Báb, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Tibor Lisý, H. Ohaj, Miriama Ďurinová, Golianovo, Dominik Tkáčik, Ján Vaško, Ivanka, Peter Kluka, V. Lapáš, Juraj Németh, D. Lefantovce, Milan Minarovič, Behynce, František Varga, Tešedíkovo, Štefan Kočiš, Trnovec, Boris Mesároš, Lehota, Renáta Gálová, Žirany, Ivan Remeň, N. Streda

35 - Ľudovít Laca ml., Milan Lacina, Michal Bíro, Milan Nagy, Imrich Ručkay, Vladimír Krajčovič, Ľubomír Turňa, Vladimír Kuchta, František Bojda, Anton Dano, Alexander Meszáros, Dezider Zaujec, Ľubomír Bartakovič, Pius Hajdák, Vladimír Nemšovský, Nitra, Rastislav Borčin, Hostie, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Tibor Szekér, Peter Čepček, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Emanuel Maňúch, Žirany, Dušan Pista, Galanta, Július Benkö st., Martina Hippová, Marián Móri, Margita Kališová, Timea Mészárosová, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Ivan Mrázik, Čeľadice, Oľga Pintérová, Krškany, Margita Pánisová, D. Krškany, Jana Tichá, Palárikovo, Peter Vranský, Zbehy, Peter Hamerlík, Jelka, Magdaléna Plevková, Čechynce, Valér Kulich, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Miroslav Pakši, Čeľadince, Peter Skubeň, N. Streda, Štefan Dubnička, Váhovce, Maroš Papp, Vladimír Miklošík, Sereď, Dušan Nagy, Jelenec, Erika Rumanovská, Skýcov, Jozef Strieška, Nevidzany, Peter König, Jozef Kuzmický, Ivanka, Imrich Maťo, Golianovo, Štefan Macek, Vinodol, Juraj Dubeň, Ľubomír Mikula, Lehota, Miroslav Močol, Alekšince, Martina Segíňová, Sľažany, Viliam Čulík, Machulince, Miroslav Kováč, Žikava, Ludovít Desat, Podhorany

34 - Milan Strapko, Beladice, Norbert Bordáš, Jakub Laca, Jozef Minárik, Dionýz Pecháček, Martin Peniaško, Ľudovít Konečný, Martin Krajčír, Lenka Gažová, Ernest Szombath, Tomiš Lukáč, Nitra, Lýdia Augustínová, Jozef Šebík, Topoľčianky, Ivan Tabaček, T. Nemce, Tibor Karácsony, Váhovce, Ivan Kupec, Henrich Bíro, Martin Jurík, Čakajovce, Róbert Sedlák, Ján Martinek, Juraj Csirik, Slavo Kališ, Marek Sokol, Šaľa, Ľuboš Galo, Janíkovce, Ivan Bakyta, Štefan Finta, Jarok, Ľubomír Martišovič, Jozef Škvaril, D. Krškany, Vojtech Szöke, V. Cetin, Igor Tkáč, Marek Adamča, Sereď, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., František Margetin, Rišňovce, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Jozef Andel, Vráble, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Pavol Lieskovský, Juraj Barantal, Július Bíro, V. Zálužie, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Dušan Beder, V. Lapáš, Vladimír Tasáry, Hanka Gregorová, Ivanka, Milan Šlosár, Čab, František Jasan, Podhorany, Ľuboš Škorvánek, Kys. N. Mesto, Tibor Meszáros, Č. Brod, Pavel Dojčar, Rudolf Krajinčák, Báb, Ján Gajdoš, N. Streda

33 - René Daniš, Juraj Náhlovský, Miroslav Fábry, František Hrnčiar st., Jozef Hudec st., Ján Ehrenhold, Ivan Ševčík, Michal Lichtner, Ján Barát, Marián Červenka, Milan Vörös, Nitra, Roland Frkala, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Milan Lazan, Martin Kormoši, Šaľa, Jozef Štefek, Čeľadice, Marián Strečka, Topoľčianky, Ladislav Kéry, Volkovce, František Balogh, Selice, Jozef Horňák, Rišňovce, Bohumil Cifra ml., Ludanice, Tibor Bugár, Tomášikovo, Imrich Valent, Hosťovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Marek Kalúz, V. Zálužie, Jaroslav Grman, Vráble, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Viera Pavelková, Golianovo, Jana Gálová, Žirany, Filip Guzmický, Ivanka, Milan Javor, Šintava, Rudolf Lauko, Zbehy, Csaba Karácsony, Váhovce, Ivan Tóth, Čakajovce, Ladislav Vašek, Branč, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Katarína Pálková, Jarok, Imrich Drozdák, Babindol

32 - Ladislav Pindeš, Rastislav Švec, Peter Matúškovič, Pavol Krajčo, František Filo, Milan Rákoci, Milan Borovský, Július Petrík, Ľuboš Fúska, Ladislav Fazekaš, Ivan Leckeš, Matúš Dillhoff, Juraj Chudiak, František Imre, Eugen Németh, Štefan Zabák, Ján Hudec, Andrea Šándorová, Juraj Holták, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, Andrea Hašuľová, Dvorníky, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ladislav Páleník, Topoľčany, Michal Borovský, H. Saliby, Dávid Jancsó, Vlčany, Ladislav Šóki, Diakovce, Dušan Kolenčík, Ľuboš Motolík, Trnovec, Jaroslav Valo, T. Nemce, Jozef Danada, Šaľa, Ján Jacsa, Žihárec, Jan Wesolowski, Hlohovec, Peťka Račková, Ivanka, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Rehuš, Štefan Valovič, Rišňovce, Miroslav Javor, Jana Dudonová, Sereď, Tibor Glovenský, Košúty, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Filip Vašíček, Vráble, Viktor Balko, Lužianky, Gustáv Molnár, P. Kesov, Peter Riby, V. Cetín, Marek Fábry, Šurianky, František Andraško, Jelenec, Karol Čurgali, Mojmírovce, Jozef Šabo, Žitavany

31 - František Benc, Róbert Baláži, Ľubica Tasáryová, Juraj Hrnčár, Pavel Hrnčár, Ivan Eliaš, Milan Ružička, Vlado Sásik, Marian Barta, Vladimír Papp, Adriana Šišková, Štefan Bede, Ivan Lauko, Nitra, Patrik Dubnička, Váhovce, Jakub Kunkel, Vincent Káčer, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Štefan Kúsek, Hostie, Ladislav Nagy, Anton Ďuriš, Vráble, Emil Šatan, Vozokany, Gabriel Fazekas, Neded, Oľga Račková, D. Krškany, Ľubica Kajabová, Ivanka, Peter Žitňanský, Vincent Komačka, Topoľčany, Jozef Bosák, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Jozef Borbély, V. Cetín, Miroslav Fúska, Rišňovce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Alexander Repta, Mikuláš Pintér, Branč, Peter Matulník, Nové Sady, Dávid Hamar, Klasov, Marek Sabo, Rumanová, Štefan Peťovský, Bohuš Baják, Lužianky, David Špánik, Šoporňa, Vladimír Kováč, Lovce, Štefan Straňák, H. Kráľová, Vojtech Takács, Dlhá n/V.

30 - Ivan Bobuš, Ľudovít Kováč, Štefan Matesko, Martin Kuchár, Mária Königová, Ľuboš Lacina, Marcela Holtáková, Jozef Svitač, Barbora Mináriková, Miro Studený, Ján Bulinský, Peter Poljaček, Nitra, František Kunkel, Ľubomír Novota, Juraj Minár, Zl. Moravce, Jozef Brieška, T. Nemce, Štefan Bako, Juraj Tóth, Močenok, Miloš Macala, Gáň, Tomáš Straňák, Ľubor Goldbecher, Samuel Mihálik, Šaľa, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Jaroslav Dvorský, Pata, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Štefan Hudec, Lužianky, František Sabo, Vinodol, Jozef Čentéš, Čakajovce, Lukáš Valent, Hosťovce, Július Vodný, Babindol, Michal Strieška, Nevidzany, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Marek Tvrdoň, Žirany, Jozef Watter, Rišňovce, Roman Guzmický, Ivanka, Ján Dekan, Velčice, Alexander Kusý, Trnovec, Mária Miškovičová, Jelenec, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Daniel Lörincz, Branč

29 - Jaroslav Andrášik, Róbert Rumančík, Miroslav Račko, Nitra, František Šabo, Obyce, Jozef Kučera, Marek Sklenár, Libor Vinkler, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Milan Fúska, Branč, Ľubor Kajaba, Imrich Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Tomáš Ambrózy, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Filip Marinov, Rumanová, Radoslav Bajnek, Jozef Roško, Leonard Bednár, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Viktor Karásek, Hájske, Kristína Krajčirová, H. Krškany, Andrej Židík, Výčapy-Opatovce, Andrášik, Róbert Rumančík, Miroslav Račko, Nitra, Marek Greguš, Čakajovce, Katarína Vlčeková, Lužianky, Ľubomír Sako, Kolíňany, Nándor Židík, Ladice, Július Oláh, Matúškovo, Marián Račko, D. Krškany, Marián Jašík, Zbehy

28 - Vlastimil Ábela, Ján Šiška, Jozef Paulík, Michal Motúz, Táňa Rumančíková, František Grom, Jozef Senneš, Dominik Drotár, Nitra, Štefan Páleník, Prílepy, Ján Školník, Zl. Moravce, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Marián Šíma, Peter Zeleňák, Róbert Ščepka, Marián Titka, Štefan Žarnócay, Šaľa, Peter Odráška, H. Kráľová, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ronald Kontár, H. Saliby, Patrik Balogh, Selice, Dušan Švehla, Sereď, Alojz Rajtar, Sľažany, Daniel Ballay, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Milan Greguš, Zbehy, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Milan Roman, Čab, Milan Piovarči, Lužianky, Miroslav Krajčík, Komjatice, Gabriel Molnár, Galanta, Tibor Berec, V. Lapáš

27 - Ľudovít Laca st., Ján Doboš, Zdeno Senneš, Lenka Sýkorová, Nitra, Tibor Mikle, Vlčany, Milan Augustín, Emil Valkovič, Róbert Furda, Topoľčianky, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Jozef Barát, Topoľčany, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Anna Duczová, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Patrik Finta, Jarok, Ján Frajtík, Vráble, Janka Lacová, D. Obdokovce, Jozef Gál, Žirany, Viliam Béger, V. Dolina, Dušan Podhradský, D. Krškany, Peter Strieška, Volkovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Csaba Sándor, Kolíňany

26 - Peter Kardoš, Jozef Hudec ml., Patrik Studený, Anna Gažová, Nitra, Jozef Baťala, Jozef Gajdoš, Žitavany, Tibor Odráška, Šaľa, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, František Kausek, Klasov, Michal Kubala, Sereď, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Andrej Repta, Natália Kozmová, Branč, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Mária Kunkelová, Zl. Moravce

25 - Lukáš Lyžičiar, Ladislav Skalický, Ingrid Reptíková, Peter Bezák, Patrik Laca, Anton Lacuška, Nitra, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Norbert Zsigmond, Nový Život, Anton Uher, Šaľa, Tomáš Križovič, Levice, Daniel Mako, Čakajovce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Peter Ivančík, Koniarovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Peter Popelka, Jarok, Helena Bartošová, D. Krškany

24 - Juraj Vencel, Dušan Tirol, Nitra, Ľubomír Žiak, Ivanka, Zdeno Zbojek, Sereď, Jozef Klačko, Šaľa, Martina Kluková, Žirany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Viktor Németh, Vráble, Štefan Varga, Topoľnica, Andrej Švihorík, Báb, Pavel Períček, Rišňovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Peter Zubčák, Hruboňovo, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Imrich Jókai, Horný Ohaj, Dagmara Bábinová, Palárikovo

23 - Peter Páleník, Prílepy, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Jakub Vojtek, Imrich Struhár, Vráble, Roman Marci, Nitra, Peter Mládek, Podhorany, Peter Behúl, Lužianky, Peter Visolajský, Šaľa, Lenka Kunkelová, Michal Hitka, Zl. Moravce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

22 - Mária Kelemenová, Miroslav Mada, Rastislav Štefánik, Katka Sýkorová, Nitra, Peter Bodi, Zbehy, Attila Szolnoki, Dyčka, Martin Benko, Golianovo, Jozef Gajdács, Michal n/O, Pavol Mikuš, J. Kostoľany

21 - Zuzana Vencelová, Nikoleta Bartkovičová, Nitra, Juraj Minárik, Obyce, Ľubomír Bobok, Volkovce, Dušan Gál, Klasov, Ivan Chlebák, Štitáre, Irena Peťková, Zl. Moravce, Gašpar Gál, Žirany

20 - Tomáš Drgoňa, Nitra, Anna Kubalová, Sereď, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jozef Bajnek, Jozef Malý, Katarína Malá, Vráble, Michal Brédik, Tajná, Vincent Gunda, Alekšince, Pavol Uher, Šaľa

19 - Lukáš Bartakovič, Ján Palka, Lenka Königová, Mária Sojková, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Lenka Reptová, Branč, Peter Frančík, V. Cetín

18 - Elena Kreškócziová, Renáta Baksová, Nitra, Juraj Šranko, Babindol

17 - Igor Galovič, Juraj Chovanec, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Juraj Sojka, Vráble, Peter Obložinský, Matúš Gregor, Ivanka

16 - Marek Šulák, Šintava, Viktor Hrotek, Nitra, Jozef Nikodem, Rišňovce

15 - Jozef Baboš, Dlhá n/V., Marek Franko, Šaľa, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Kristína Líšková, Magdaléna Reptová, Branč, Daniel Strieška, Nevidzany, Eduard Liko, Ivanka, Mariana Barátová, Peter Plandora, Jaroslav Korytár, Nitra, Miroslav Záchemský, Sľažany, Branislav Furi, Báb

14 - Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Michal Kulík, Vlčany, Jozef Bernáth, Golianovo, Igor Kotora st., Nitra

13 - Vlastimil Záhon, Ľudovít Čelinák, Mario Benko, Golianovo, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marek Ternény, V. Zálužie, Mário Bajtoš, Marek Horváth, Martin Viskup, Nitra, Juraj Bujko, Žihárec

12 - Vladimír Hrnčár, Výčapy-Opatovce, Martin Ševčík, Jana Pavelková, Nitra, Miroslav Machálik, Tomáš Darazs, Šaľa, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Juraj Garay, M. Cetín

11 - Róbert Bačinský, J. Račková, Martinko Buliský, Nitra, Filip Deák, Sľažany, Ľuboš Furda, Žitavany

10 - Kamil Popelka, Hájske, Jozef Korgo, Klasov, Jozef Lenghart, Nitra, Jozef Baláž, Šaľa, Timea Šokiová, Diakovce

9 - Viktor Vöröš, H. Kráľová, Anton Berecz, Branč, Mário Šándor, Rado Vágai, Ivan Kozár, Milan Kollárik, Dávid Said, Iveta Dubeňová, Nitra, Stano Čapkovič, Nové Sady, Matej Meleg, Sereď

8 - Peter Gibala, Juraj Šipoš, Nitra, Zuzana Pechová, Beladice, Marián Hörik, Štitáre, František Szolík, Šaľa, Peter Kováč, Babindol, Timea Šókiová, Diakovce

7 - Mário Ferenc, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Michal Celeng, Dražovce, Peter Lenárt, H. Saliby, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Vladimír Bernáth, N. Ves n/Ž., Michal Paška, H. Krškany, Martin Kratochvíl, Žitavce, Dávid Bajnek, Vráble, Jozef Pecho, Zlaté Moravce

6 - Rudolf Brisuda, Koniarovce, Peter Hodúr, Sereď, Marián Blaho, Čeľadice, Ladislav Tóth, Výčapy-Opatovce, Andrej Očenáš, Ján Árgyusi, Šaľa, Radoslav Gažo, Golianovo, Viliam Brezina, Nitra, Miroslav Tans, Nevidzany

5 - Peter Sádovský, Melek, Jozef Vivodík, Anton Vagač, Jaroslav Srnčík, Marianna Letková, Nitra, Martin Šlezinger, Hosťovce, Ladislav Szombath, Vráble, Marián Zlatňanský, Pardubice, Miroslav Rosypal, Rišňovce, Luboš Tóth, Močenok, Peter Zaťko, Zlaté Moravce, Ladislav Sivák, Žirany

4 - Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Erik Evetke, Dyčka, Michal Buranský, Vráble, Tibor Štadler, Čeľadice, Ladislav Szórád, Žirany, Peter Mikula, Alekšince, Štefan Zeman, Jelenec, Miroslav Jančár, Komjatice, Ján Laca, D. Obdokovce, Milan Mrváň, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Marta Čapeková, Zbehy, Jozef Panis, Dolné Krškany, Ján Szabo, Augustín Grman, Nitra

3 - Branislav Pospiš, Šaľa, Eduard Szabo ml., Jozef Gutai, Anton Čurgali, Marán Muzika, Eva Rutkovská, Luboš Bahelka, Nitra, Ondrej Hupka, Čakajovce, Edo Lyko, Ivanka, Štefan Deák, Sľažany, Štefan Török, Branč, Jozef Kunkel, Viliam Matejov, Zlaté Moravce, Slavka Čurgaliová, Cabaj-Čápor, Vojtech Laca, D. Obdokovce, Liliana Kuťková, Nevidzany, Ľuboš Furda ml., Žitavany, Ladislav Bencz, Nitrianske Hrnčiarovce, Roman Slezák, Dun. Streda

2 - Matej Svítek, Pružina, Jozef Nosian, Eva Pappová, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Patrik Čepček, Žitavany, Jozef Ürge, Vráble, Jozef Rapušák, Kysucké Nové Mesto

1 - Marián Dobiaš, Marek Ťapušík, Dajana Borovská, Nitra, Štefan Pátrovič, Jarok, Ladislav Székelyi, Branč, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Ladislav Kuna, Topoľčianky

Víťazom 9. kola je Ján Kmeťo z Nitry, ktorý trafil 9 zápasov! Vyhráva kartón piva Corgoň, ktorý mu venuje spoločnosť Heineken Slovensko.
Z lídrov zaujme informácia o Deniska Révayovej, ktorá odstúpila zo súťaže. Na toto meno tipuje predseda ŠTK ObFZ v Nitre Tibor Révay, ktorý už na začiatku súťaže avizoval, že prípadnú cenu by aj tak prenechal ďalším v poradí.
Ak vám nesedia body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775, alebo napíšte na e-mail: martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Pri rýchlostnej ceste R1 začali stavať nové odpočívadlo 623
  2. Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov 268
  3. Odchádzajúci starosta sa ešte pokúsil vymenovať zástupcu. Cez mobil 194
  4. Až deväť karatistov z Nitry na MSJ 189
  5. Greššo: Zvolenie mňa aj syna nemôže byť rodinkárstvo 170
  6. Rekonštrukciu mosta plánujú na jar, dva týždne bude uzavretý 152
  7. Pacienti môžu na izbe pozerať televíziu. Musia mať mince 132
  8. Nehoda pri Šintave si vyžiadala ľudský život Foto 105
  9. Zomrel akademický maliar Marián Žilík 91
  10. Ako tipovali lídri 66

Najčítanejšie správy

Nitra

Pri rýchlostnej ceste R1 začali stavať nové odpočívadlo

Dopravné obmedzenia potrvajú do konca novembra.

Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov

Vo volebnom obvode Nitra si zvolíme 13 poslancov. O 13 poslaneckých kresiel sa uchádza 82 kandidátov. Prinášame vám ich mená, vek, povolanie a politické zaradenie.

Odchádzajúci starosta sa ešte pokúsil vymenovať zástupcu. Cez mobil

Dedina, ktorá existuje iba od roku 2002, si na jar zvolí dočasného starostu.

Až deväť karatistov z Nitry na MSJ

Na Kanárskych ostrovoch v Tenerife sa uskutočnia majstrovstvá sveta kadetov a juniorov v karate.

Greššo: Zvolenie mňa aj syna nemôže byť rodinkárstvo

V abecednom poradí vám postupne prinášame rozhovory s najvážnejšími kandidátmi na nitrianskeho župana. Dnes s Jánom Greššom, ktorý kandiduje za širokú koalíciu siedmich stredopravých strán.

Blízke regióny

Tínedžer na motorke mal ráno nehodu, zomrel na mieste

Tragická dopravná nehoda sa stala dnes ráno, iba 18 ročný motocyklista zomrel priamo a mieste.

Kandidáti na poslancov avizujú blokádu mosta cez Váh

Kampaň pred krajskými voľbami naberá na obrátkach.

Voľby do VÚC 2017 Trnava: Kandidáti na poslancov

Pozrite si kompletný zoznam kandidátov na poslancov vo voľbách do VÚC 2017 v obvode Trnava.

Spartak zlomil odpor Podbrezovej až v druhom polčase

Spartakovci privítali na vlastnom trávniku pre nich neželaného súpera, ktorému ešte z troch vzájomných zápasov v City Aréne nedokázali streliť ani gól. Zmeniť to chceli v 13. kole.

Charita prišla o priestory, končí so službami pre bezdomovcov

Podľa riaditeľa Trnavskej arcidiecéznej charity Miroslava Dzurecha je to tragédia pre ľudí z okraja spoločnosti.

Všetky správy

V Česku vyhral Babiš, Piráti predbehli extrémistov (minúta po minúte)

Česi rozhodli o smerovaní krajiny, voľby vyhralo s veľkým náskokom hnutie ANO.

Nedalo sa ho zachrániť, málokedy bol triezvy. Zadlžený Johnny Depp pôjde na súd

Má problém s matematikou, vravia jeho bývalí manažéri.

Prieskum: Lunter by v banskobystrickej župe získal vyše päťdesiat percent

V žilinskej župe sa ukazuje tesný súboj medzi Blanárom zo Smeru a Jurinovou, kandidátkou opozície.

V bašte Smeru deti chorľavejú a starším sa cnie za socializmom

Baníci cítia krivdu, keď niekto kritizuje umelé dotovanie Hornonitrianskych baní vládou. Na ťažkú prácu nedajú dopustiť.

Deň, keď padla aj Praha

Je zbytočné hovoriť o porážkach jednotlivých strán. V českých voľbách prehralo Česko.

Kam vyraziť