Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

Desiate kolo bolo ťažké pre väčšinu tipérov, aj tí najlepší triafali iba 2-3 zápasy. Poradie na špici: 48 - Igor Drotár, Nitra, Roman Bilický, Preseľany; 47 - Miroslav Kucharovič, Sereď, Roman Margetin, Rišňovce, Jozef Kóša, Nitra

Správne tipy 10. kola

FC Nitra - Slovan 2:5 2
Michalovce - FC ViOn 0:3 2
ČFK Nitra - Šamorín 2:1 1
Okoličná - Čierny Brod 1:2 2
Šintava - Veľký Meder 5:1 1
Topoľčianky - Sľažany 4:2 1
Čakajovce - Lužianky 1:1 X
Kynek - Cabaj-Čápor -- --
Pohranice - Golianovo 2:1 1
Vinohrady n/V. - D. Saliby -- --
Č. Hrádok - Skýcov 4:0 1

Poradie po 10. kole

48 - Igor Drotár, Nitra, Roman Bilický, Preseľany

47 - Miroslav Kucharovič, Sereď, Roman Margetin, Rišňovce, Jozef Kóša, Nitra

Skryť Vypnúť reklamu

46 - Vlado Lyžičiar, Mária Sýkorová, Jarmila Saidová, Richard Magušín, Róbert Šimák, Nitra, Ján Sikoriak, T. Nemce, David Slíž, Sereď, Juraj Bárek, Miloš Gál st., Žirany, Michal Kováč, Vráble, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Marián Mateička, Behynce

45 - Peter Paulis, M. Vozokany, Janka Jašiková, Vladimír Petro, Šaľa, Pavol Holták, D. Krškany, Ľubomír Kollár, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Ján Antalík, Vráble, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ján Jambor, Rišňovce, Janka Gálová, Žirany, Pavol Kozma, Branč, Ferko Valent, T. Mlyňany

44 - Boris Grežo, František Hrnčiar ml., Miroslav Zverka, Laco Ištokovič, Vladimír Kompas, Marián Grman, Nitra, Jozef Sklenár, Štefan Mrllák, Šaľa, Štefan Račko, Július Galo, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Peter Vašek, Ivanka, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Attila Kürti, Vlčany, Karol Bujalko, Vráble, Ivan Mareček, Čab, Mário Fábry, Šurianky, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce

Skryť Vypnúť reklamu

43 - Jozef Labuda, Solčany, Vlado Matušica, Hájske, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Tibor Horváth, Komjatice, Martin Chobot, N. Hrnčiarovce, Stanislav Packa, Močenok, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Matúš Vajzer, Báb, Alojz Jenis, Pavel Babiak, Žitavany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Margita Pavelková, Golianovo, Jozef Hoppan, Vráble, Štefan Tóth, Klasov, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Roman Ražný, Filip Dobiáš, Čeľadice, Alexandra Gálová, Žirany, Daniel Antal, Čechynce, Tibor Šmitala, Čab, Eva Súlovská, Rišňovce, Monika Kováčová, Lovce

42 - Michal Garay, Milan Gráf, Dušan Letko, Katarína Dobiášová, Karol Ryba, Nitra, Emil Dubec, Žikava, Gabriel Odráška, Šaľa, Jozef Holeš, Čeľadice, Roman Kutak, Tomášikovo, Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Juraj Vojtek, Vráble, Ľubica Striešková, Nevidzany, Tibor Bene, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Anton Čurgali, Mojmírovce, Vladimír Urban, Hájske, Jozef Kutak, Jarok, Adam (Gudi) Liptai, Vlčany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová

Skryť Vypnúť reklamu

41 - Miloš Sýkora, Martin Kováč „Kofi“, Anton Černý, Andrej Bednárik, Daniel Tasáry, Vladimír Kuchta, Pavel König, Tatiana Kucharová, Zdenek Gombík, Ján Kmeťo, Imrich Hrdlica, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Peter Bleho, Milan Bekéni, René Vincze, Šaľa, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Marcel Pánis, Martin Račko, D. Krškany, Mário Slezák, Lukáčovce, Boris Boďo, Tajná, Lukáš Takáč, Báb, Dominik Tkáčik, Ján Vaško, Matej Kuzmický, Ivanka, Peter Debnár, Zbehy, Miro Senneš, Močenok, Miroslav Močol, Alekšince, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Michal Bene, D. Obdokovce, Juraj Segíň, Sľažany, Štefan Finta, Jarok, Ivan Remeň, N. Streda

40 - Jozef Moder, Michal Lauko, Erik Viskup, Jakub Laca, Michal Bíro, Ján Hnilica, Vladimír Krajčovič, Martin Krajčír, Ľubomír Ballay, František Bojda, Jozef Prešinský, Patrik Palka, Roman Sýkora, Anton Lieskovský, Peter Mateička, Ľubomír Bartakovič, Pius Hajdák, Katarína Karcolová, Nitra, Ivana Kunkelová, Patrik Pacher, Jozef Masár, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Repa, Prílepy, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Gabriela Sádovská, Žitavany, Ondrej Hajdu, Trnovec, Peter Lehocký, Marek Sokol, Margita Kališová, Juraj Žiačko, Šaľa, Mário Pánis, D. Krškany, Jana Tichá, Palárikovo, Zoltán Jancsó, Vlčany, Magdaléna Plevková, Čechynce, Miroslav Pakši, Juraj Tomašových, Čeľadince, Ivan Ďurický, Branč, Anna Pacherová, Stanislav Pacher, Juraj Meliška, Sľažany, Ján Lipovský, Báb, Ladislav Szöke, Jozef Joniak, Vráble, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ján Slíž, Beladice, Štefan Popelka, Hájske, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Michal Čery, Jelenec, František Varga, Tešedíkovo, Viliam Čulík, Machulince

39 - Erich Schober, Milan Nagy, Imrich Ručkay, Peter Solčiansky, Anton Dano, Alexander Meszáros, Nitra, Peter Čepček, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Štefan Mravík, Žitavany, Tibor Tóth, Žihárec, Ivan Kupec, Čakajovce, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Dušan Pista, Galanta, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Marián Kopáčik, Tatiana Mifková, Šaľa, Margita Pánisová, D. Krškany, Peter Vranský, Zbehy, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Rudolf Matušica, Jozef Török, Pata, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Jozef Horňák, Rišňovce, Peter Skubeň, N. Streda, Marek Adamča, Norbert Adamča, Sereď, Bohumil Cifra ml., Ludanice, Florián Pénzes, H. Ohaj, Viliam Félis, Vráble, Miriama Ďurinová, Viera Pavelková, Golianovo, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Peter König, Ivanka, Peter Kluka, V. Lapáš, Jozef Kubáň, Alekšince, Juraj Németh, D. Lefantovce, Juraj Dubeň, Ľubomír Mikula, Boris Mesároš, Lehota, Július Bíro, V. Zálužie, René Scheer, Kolíňany, Milan Minarovič, Behynce, Tibor Meszáros, Č. Brod

38 - Deniska Révayová, Jozef Viskup, Vladimír Mada, Dionýz Pecháček, Ľubomír Turňa, Ján Ehrenhold, Ernest Szombath, Tomiš Lukáč, Dezider Zaujec, Ján Barát, Vladimír Nemšovský, Nitra, Rastislav Borčin, Hostie, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Milan Strapko, Beladice, Andrea Hašuľová, Dvorníky, Emanuel Maňúch, Renáta Gálová, Žirany, Július Benkö st., Martina Hippová, Peter Hipp, Juraj Csirik, Pavel Mihálik, Šaľa, Ivan Mrázik, Čeľadice, Oľga Pintérová, Krškany, Štefan Dubnička, Váhovce, Maroš Papp, Vladimír Miklošík, Sereď, Tibor Glovenský, Košúty, Erika Rumanovská, Skýcov, Anton Ďuriš, Vráble, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Tibor Lisý, H. Ohaj, Viktor Balko, Lužianky, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Štefan Macek, Vinodol, Milan Šlosár, Čab, Rudolf Lauko, Zbehy, Štefan Kočiš, Trnovec, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Ludovít Desat, Podhorany

37 - Šimon Šuník, Ľudovít Laca ml., Milan Rákoci, Martin Peniaško, Eduard Szabo, Ľudovít Konečný, Matúš Dillhoff, Jozef Hudec st., Lenka Gažová, Nitra, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Tibor Karácsony, Csaba Karácsony, Váhovce, Marián Móri, Slavo Kališ, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Marián Strečka, Topoľčianky, Ľubomír Martišovič, Jozef Škvaril, D. Krškany, Vojtech Szöke, V. Cetin, František Balogh, Selice, Miloš Remenár, Sereď, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Dušan Nagy, Jelenec, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Jozef Andel, Vráble, Dušan Beder, V. Lapáš, Jozef Kuzmický, Ivanka, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Imrich Maťo, Golianovo, Pavel Dojčar, Báb, Martina Segíňová, Sľažany, Ľuboš Motolík, Trnovec, Miroslav Kováč, Žikava

36 - René Daniš, Rastislav Švec, Milan Lacina, Ľubica Tasáryová, Jozef Minárik, Juraj Náhlovský, Juraj Hrnčár, Milan Borovský, František Hrnčiar st., Ladislav Fazekaš, Ivan Leckeš, Milan Ružička, Marian Barta, Štefan Zabák, Ján Hudec, Ivan Ševčík, Milan Vörös, Nitra, Roland Frkala, H. Kráľová, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Peter Frajka, Zl. Moravce, Ivan Tabaček, T. Nemce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ladislav Páleník, Topoľčany, Ján Martinek, Milan Lazan, Jozef Danada, Martin Kormoši, Timea Mészárosová, Šaľa, Jozef Štefek, Čeľadice, Ivan Bakyta, Jarok, Peter Hamerlík, Jelka, Dávid Jancsó, Vlčany, Ladislav Kéry, Volkovce, Filip Marinov, Rumanová, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., František Margetin, Rišňovce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Henrich Bíro, Martin Jurík, Ivan Tóth, Čakajovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Milan Javor, Šintava, František Jasan, Podhorany, Ľuboš Škorvánek, Kys. N. Mesto, Rudolf Krajinčák, Báb, Ján Gajdoš, N. Streda, Jozef Šabo, Žitavany, Ladislav Vašek, Branč, Július Oláh, Matúškovo, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Imrich Drozdák, Babindol

35 - Ladislav Pindeš, Róbert Baláži, Pavol Krajčo, Eugen Németh, Vlado Sásik, Jaroslav Andrášik, Vladimír Papp, Barbora Mináriková, Andrea Šándorová, Michal Lichtner, Štefan Bede, Marián Červenka, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Štefan Kúsek, Hostie, Michal Borovský, H. Saliby, Róbert Sedlák, Šaľa, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Jaroslav Valo, T. Nemce, Ján Jacsa, Žihárec, Štefan Hudec, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Rehuš, Štefan Valovič, Rišňovce, Igor Tkáč, Jana Dudonová, Sereď, Peter Žitňanský, Topoľčany, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Tibor Bugár, Tomášikovo, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Borbély, V. Cetín, Michal Strieška, Jozef Strieška, Nevidzany, Viktor Karásek, Hájske, Juraj Barantal, V. Zálužie, Jana Gálová, Žirany, Marek Sabo, Rumanová, Hanka Gregorová, Ivanka, Juraj Tóth, Močenok

34 - Norbert Bordáš, Ivan Eliaš, František Filo, Miroslav Fábry, Július Petrík, Juraj Chudiak, František Imre, Nitra, František Kunkel, Jakub Kunkel, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Ladislav Nagy, Jaroslav Grman, Filip Vašíček, Vráble, Ľuboš Galo, Janíkovce, Oľga Račková, D. Krškany, Ladislav Šóki, Diakovce, Dušan Kolenčík, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Jan Wesolowski, Hlohovec, František Sabo, Vinodol, Jozef Čentéš, Čakajovce, Andrej Maťo, Katarína Pálková, Jarok, Miroslav Javor, Sereď, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Ján Kóssi, Čifáre, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Attila Drozdák, D. Obdokovce, František Andraško, Jelenec, Jozef Watter, Rišňovce, Karol Čurgali, Mojmírovce, Filip Guzmický, Ivanka, Štefan Peťovský, Lužianky, Vladimír Kováč, Lovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Samuel Mihálik, Šaľa

33 - František Benc, Peter Matúškovič, Pavel Hrnčár, Ľudovít Kováč, Martin Kuchár, Ľuboš Lacina, Marcela Holtáková, Ján Bulinský, Peter Poljaček, Nitra, Patrik Dubnička, Miroslav Szlamka, Váhovce, Juraj Minár, Zl. Moravce, Jozef Brieška, T. Nemce, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Kučera, Tomáš Straňák, Marek Sklenár, Ľubor Goldbecher, Marián Titka, Šaľa, Gabriel Fazekas, Neded, Peťka Račková, Ľubica Kajabová, Ivanka, Patrik Finta, Jarok, Jozef Roško, Leonard Bednár, Vráble, Daniel Ballay ml., Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Gustáv Molnár, P. Kesov, Andrej Židík, Výčapy-Opatovce, Alexander Repta, Branč, Marek Tvrdoň, Žirany, Marek Fábry, Šurianky, Marek Greguš, Čakajovce, Peter Matulník, Nové Sady, Ján Dekan, Velčice, Vincent Komačka, Topoľčany, Štefan Straňák, H. Kráľová, Mária Miškovičová, Jelenec, Tibor Berec, V. Lapáš

32 - Ján Šiška, Ľuboš Fúska, Mária Königová, Michal Motúz, Róbert Rumančík, Ivan Lauko, Juraj Holták, Nitra, Štefan Páleník, Prílepy, František Šabo, Obyce, Štefan Bako, Močenok, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Miloš Macala, Gáň, Milan Fúska, Daniel Lörincz, Branč, Jaroslav Dvorský, Pata, Ľubor Kajaba, Imrich Guzmický, Ivanka, Tomáš Ambrózy, Alexander Kusý, Trnovec, Dušan Švehla, Sereď, Radoslav Bajnek, Vráble, Miroslav Fúska, Rišňovce, Július Vodný, Babindol, Peter Riby, V. Cetín, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce

31 - Jozef Paulík, Ivan Bobuš, Táňa Rumančíková, František Grom, Adriana Šišková, Nitra, Tibor Mikle, Ladislav Babóti, Vlčany, Milan Augustín, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ľubomír Novota, Ján Školník, Zl. Moravce, Ondrej Kozolka, Peter Strieška, Volkovce, Peter Zeleňák, Šaľa, Igor Horňáčik, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Dávid Hamar, Klasov, Ľubomír Sako, Csaba Sándor, Kolíňany, Terka Tasáryová, Ivanka, Miroslav Krajčík, Komjatice, Gabriel Molnár, Galanta, David Špánik, Šoporňa, Dušan Podhradský, D. Krškany, Mikuláš Pintér, Branč, Nándor Židík, Ladice

30 - Ľudovít Laca st., Vlastimil Ábela, Štefan Matesko, Jozef Svitač, Miro Studený, Jozef Senneš, Lenka Sýkorová, Nitra, Peter Odráška, Anna Duczová, H. Kráľová, Róbert Ščepka, Libor Vinkler, Štefan Žarnócay, Šaľa, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Alojz Rajtar, Sľažany, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Daniel Ballay, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Roman Guzmický, Ivanka, Milan Roman, Čab, Katarína Vlčeková, Lužianky, Róbert Furda, Topoľčianky, Marián Račko, D. Krškany

29 - Jozef Hudec ml., Peter Bezák, Miroslav Račko, Ján Doboš, Nitra, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, František Kausek, Klasov, Janka Lacová, D. Obdokovce, Kristína Krajčirová, H. Krškany, Andrej Repta, Natália Kozmová, Branč, Viliam Béger, V. Dolina, Rudolf Macho, Kolíňany, Gabriel Lešš, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Marián Jašík, Zbehy, Imrich Jókai, Horný Ohaj

28 - Lukáš Lyžičiar, Ingrid Reptíková, Dominik Drotár, Zdeno Senneš, Nitra, Jozef Baťala, Žitavany, Jozef Barát, Topoľčany, Marián Šíma, Tibor Odráška, Šaľa, Tomáš Križovič, Levice, Ronald Kontár, H. Saliby, Patrik Balogh, Selice, Michal Kubala, Sereď, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jaroslav Markovič, Pavel Períček, Rišňovce, Milan Greguš, Zbehy, Milan Piovarči, Lužianky, Peter Popelka, Jarok, Imrich Struhár, Vráble, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor

27 - Ladislav Skalický, Peter Kardoš, Anton Lacuška, Nitra, Marta Kunkelová, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Emil Valkovič, Topoľčianky, Daniel Mako, Čakajovce, Ján Frajtík, Vráble, Štefan Varga, Topoľnica, Peter Behúl, Lužianky, Jozef Gál, Žirany, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Helena Bartošová, D. Krškany

26 - Juraj Vencel, Patrik Studený, Anna Gažová, Nitra, Anton Uher, Šaľa, Jozef Gajdoš, Žitavany, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Lenka Kunkelová, Irena Peťková, Mária Kunkelová, Michal Hitka, Zl. Moravce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Dagmara Bábinová, Palárikovo, Gašpar Gál, Žirany

25 - Nikoleta Bartkovičová, Rastislav Štefánik, Katka Sýkorová, Nitra, Ľubomír Bobok, Volkovce, Norbert Zsigmond, Nový Život, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Peter Ivančík, Koniarovce, Peter Visolajský, Šaľa, Patrik Laca

24 - Dušan Tirol, Lenka Königová, Nitra, Ľubomír Žiak, Ivanka, Zdeno Zbojek, Sereď, Jozef Klačko, Šaľa, Martina Kluková, Žirany, Peter Bodi, Zbehy, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Viktor Németh, Vráble, Andrej Švihorík, Báb, Lenka Reptová, Branč, Pavol Štefek, V. Dolina, Ivan Chlebák, Štitáre, Peter Zubčák, Hruboňovo

23 - Peter Páleník, Prílepy, Zuzana Vencelová, Roman Marci, Nitra, Dušan Gál, Klasov, Jakub Vojtek, Vráble, Peter Mládek, Podhorany

22 - Lukáš Bartakovič, Miroslav Mada, Nitra, Attila Szolnoki, Dyčka, Mária Kelemenová, Martin Benko, Golianovo, Jozef Gajdács, Michal n/O, Pavol Mikuš, J. Kostoľany

21 - Juraj Minárik, Obyce, Pavol Uher, Šaľa, Renáta Baksová, Nitra

20 - Tomáš Drgoňa, Ján Palka, Jaroslav Korytár, Nitra, Anna Kubalová, Sereď, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jozef Bajnek, Jozef Malý, Katarína Malá, Vráble, Michal Brédik, Tajná, Vincent Gunda, Alekšince

19 - Vojtech Mládek, Podhorany, Peter Frančík, V. Cetín, Matúš Gregor, Ivanka, Mária Sojková, Nitra

18 - Elena Kreškócziová, Nitra, Juraj Šranko, Babindol, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Daniel Strieška, Nevidzany, Miroslav Záchemský, Sľažany

17 - Igor Galovič, Juraj Chovanec, Peter Plandora, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Juraj Sojka, Vráble, Peter Obložinský, Ivanka, Alžbeta Dobiášová, Žirany

16 - Marek Šulák, Šintava, Viktor Hrotek, Martin Viskup, Nitra, Jozef Nikodem, Rišňovce, Magdaléna Reptová, Branč, Branislav Furi, Báb

15 - Jozef Baboš, Dlhá n/V., Marek Franko, Šaľa, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Kristína Líšková, Branč, Eduard Liko, Ivanka, Mariana Barátová, Igor Kotora st., Dávid Said, Nitra, Juraj Garay, M. Cetín

14 - Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Michal Kulík, Vlčany, Jozef Bernáth, Golianovo

13 - Vlastimil Záhon, Ľudovít Čelinák, Mario Benko, Golianovo, Marek Ternény, V. Zálužie, Mário Bajtoš, Marek Horváth, Martinko Bulinský, Nitra, Juraj Bujko, Žihárec

12 - Vladimír Hrnčár, Výčapy-Opatovce, Martin Ševčík, Jana Pavelková, Nitra, Miroslav Machálik, Tomáš Darazs, Šaľa, Ľuboš Furda, Žitavany, Timea Šókiová, Diakovce

11 - Róbert Bačinský, J. Račková, Nitra, Filip Deák, Sľažany

10 - Kamil Popelka, Hájske, Jozef Korgo, Klasov, Jozef Lenghart, Iveta Dubeňová, Nitra, Jozef Baláž, Šaľa, Timea Šokiová, Diakovce, Matej Meleg, Sereď

9 - Viktor Vöröš, H. Kráľová, Anton Berecz, Branč, Mário Šándor, Rado Vágai, Ivan Kozár, Milan Kollárik, Jaroslav Srnčík, Nitra, Jozef Pecho, Zlaté Moravce, Stano Čapkovič, Nové Sady, Ladislav Sivák, Žirany

8 - Peter Gibala, Juraj Šipoš, Augustín Grman, Nitra, Zuzana Pechová, Beladice, Marián Hörik, Štitáre, František Szolík, Šaľa, Peter Kováč, Babindol, Liliana Kuťková, Nevidzany

7 - Mário Ferenc, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Michal Celeng, Dražovce, Peter Lenárt, H. Saliby, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Vladimír Bernáth, N. Ves n/Ž., Michal Paška, H. Krškany, Martin Kratochvíl, Žitavce, Dávid Bajnek, Vráble, Marián Strečka ml., Topoľčianky, František Horný, Jarok

6 - Rudolf Brisuda, Koniarovce, Peter Hodúr, Sereď, Marián Blaho, Čeľadice, Ladislav Tóth, Výčapy-Opatovce, Andrej Očenáš, Ján Árgyusi, Šaľa, Radoslav Gažo, Golianovo, Viliam Brezina, Berta Hrušková, Nitra, Jozef Panis, Dolné Krškany, Miroslav Tans, Nevidzany, Adriana Kalužáková, V. Zálužie

5 - Peter Sádovský, Melek, Jozef Vivodík, Anton Vagač, Marianna Letková, Bohuslav Buday, Oľga Chalányová, Viktor Buday, Patrícia Hollá, Matúš Vojčik, Katarína Budayová, Nitra, Martin Šlezinger, Hosťovce, Ladislav Szombath, Vráble, Marián Zlatňanský, Pardubice, Miroslav Rosypal, Rišňovce, Luboš Tóth, Močenok, Peter Zaťko, Zlaté Moravce, Attila Labai, Veľký Kýr, Katka Polačeková, Šoporňa, Jaroslav Kalivoda, Jarok

4 - Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Erik Evetke, Dyčka, Michal Buranský, Vráble, Tibor Štadler, Čeľadice, Ladislav Szórád, Žirany, Peter Mikula, Alekšince, Štefan Zeman, Jelenec, Miroslav Jančár, Komjatice, Ján Laca, D. Obdokovce, Milan Mrváň, Topoľčianky, Marta Čapeková, Zbehy, Ján Szabo, Marián Rehák, Jana Majtásová, Andrea Árvayová, Ľubomír Lanák, Nitra, Boris Kozma, D. Štitáre, Filip Horný, Viera Horná, Jarok, Jana Vnučková, Dražovce, Marianna Formánková, Černík, Jaroslava Odrášková, Močenok

3 - Branislav Pospiš, Július Benkö ml., Pavol Sámel, Šaľa, Eduard Szabo ml., Jozef Gutai, Anton Čurgali, Marán Muzika, Eva Rutkovská, Luboš Bahelka, Boris Bali, Zuzana Kelemenová, Zdneka Budayová, Natália Mikulášiková, Zuzana Michalicová, Nitra, Ondrej Hupka, Čakajovce, Edo Lyko, Ivanka, Štefan Deák, Sľažany, Štefan Török, Branč, Jozef Kunkel, Viliam Matejov, Jozef Švolík, Zlaté Moravce, Slavka Čurgaliová, Cabaj-Čápor, Vojtech Laca, D. Obdokovce, Ľuboš Furda ml., Žitavany, Ladislav Bencz, Nitrianske Hrnčiarovce, Roman Slezák, Dun. Streda, Barbara Horná, Jozef Kalivoda, Lenka Kalivodová, Jarok, Marek Kyjak, Alekšince, Andrea Gálová, Močenok, Jozef Bango, V. Zálužie, Katarína Čaládiková, Kostoľany pod Tríbečom, Petra Beňová, Výč.-Opatovce

2 - Matej Svítek, Pružina, Jozef Nosian, Eva Pappová, Cyril Grablička, Lucia Fabková, Paľko Mošať, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Patrik Čepček, Žitavany, Jozef Ürge, Vráble, Jozef Rapušák, Kysucké Nové Mesto, Gréta Pintérová, V. Kýr

1 - Marián Dobiaš, Marek Ťapušík, Dajana Borovská, Nitra, Štefan Pátrovič, Jarok, Ladislav Székelyi, Branč, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Ladislav Kuna, Topoľčianky

0 - Stela Berecová, Jarok

V 10. kole bolo maximom 7 uhádnutých zápasov. Trafili ich piati súťažiaci: Filip Marinov, Anton Ďuriš, Štefan Finta, Július Oláh a František Horný. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken Slovensko, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.
Ak vám nesedí počet bodov, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775 alebo na e-mail: martin.kilian@petitpress.sk.
Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
  2. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  3. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  4. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  5. Vyšperkujte Vianoce - tipy na vianočné darčeky
  6. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  7. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  8. O bezpečnejších nákupoch pred Vianocami so šéfom Tesca
  9. Toto si zapamätajte! Takto určite nakúpite bezpečne
  10. Pomáhajte čítaním
  1. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
  2. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  3. Toto si zapamätajte! Takto určite nakúpite bezpečne
  4. O bezpečnejších nákupoch pred Vianocami so šéfom Tesca
  5. Pomáhajte čítaním
  6. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  7. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  8. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
  9. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  10. Get our subscription and support the Online Charity Auction
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 31 031
  2. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 10 894
  3. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 9 691
  4. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 9 129
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 9 103
  6. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 077
  7. Učiteľka roka 2018: Koľko času by malo dieťa tráviť za počítačom 8 751
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 737
  9. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 620
  10. Ako nahradiť fosílne palivá geotermálnou energiou? 8 347
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hazard nitrianskeho vedenia s verejnými financiami

Zákaz hazardu v Nitre, za ktorý od začiatku bojoval predovšetkým primátor Marek Hattas a preto podporoval kresťanských aktivistov v zbere petície počas posledných parlamentných volieb, nemal dlhú životnosť.

Máte už rybu na Vianoce? V Nitre na trhovisku predávajú kvalitu

Ak si chcete dopriať skutočne kvalitnú, nemusíte chodiť ďaleko. V predajni na nitrianskom trhovisku na Štefánikovej triede 50 neustále dopĺňajú živé ryby z poctivých slovenských chovov.

Vianočné stánky na námestí v Nitre riešia, na hrade bude občerstvenie vo veži

Radnica plánovala štyri stánky na Svätoplukovom námestí a päť na pešej zóne. Tento počet však zrejme hygiena nepovolí.

Rok 2018, stan pred Vazulovou vežou na hrade.

Miňo, poď sa na Euro rozohrať domov, znie z Veľkoobchodu Bečica

Tridsiate výročie vzniku Veľkoobchodu Bečica bude navždy spojené so skonom jeho zakladateľa Dušana Bečicu, odkaz naďalej budujú synovia Šimon a Stanislav, ktorého sme vyzvŕtali v debate o futbale, veď známa firma podporuje nitriansky šport vyše 20 rokov, nielen veľký v podobe FC a HK, jej sudy s dobrým pivom si pochvaľujú aj na dedinských zápasoch.

Dušan a František Bečicovci zavítali na ME 2016. Tradíciu známeho veľkoobchodu po otcovi Dušanovi naďalej spája so športom syn Stanislav (vo výreze).

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia vyšetruje masívne podozrenia z tunelovania Agrokomplexu

Rezort hovorí o závažných zisteniach v štátnom podniku. V minulosti ho riadili nominanti SNS.

Vianočné trhy v Martine budú

Druhá vlna koronavírusu slabne, no ťažko povedať, akú silu bude mať v predvianočnom období. Mesto napriek tomu pripraví vianočné trhy. Budú mať ale svoje epidemiologické pravidlá.

Rušeň tlačil auto desiatky metrov

Matka s dvoma synmi skončili po zrážke v nemocnici.

Pod úmrtie dlhoročného čadčianskeho kňaza sa podpísal koronavírus

Kysučania s veľkým smútkom prijali správu, že bývalý dlhoročný správca farnosti v Čadci Milan Kavor odišiel do večnosti vo veku 76 rokov. V októbri údajne ochorel na koronavírus.

Už ste čítali?