Piatok, 24. november, 2017 | Meniny má Emília
Pridajte si svoje mesto
AKTUALIZOVANÉ 08:12

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

Prinášame neoficiálne poradie po 11. kole. Zásielku tiketov zo zberného miesta zo Šale sme totiž v redakčnej pošte nenašli, hoci náš človek zo Šale ju poslal doporučene a má od nej potvrdenie...

Pre pivo si už prišiel víťaz 10. kola Filip Marinov, prišiel aj s otcom.(Zdroj: Natália Mitková)

Správne tipy 11. kola

Topoľčany - Myjava 2:2 X
Rača - FC Nitra B 3:2 1
Gabčíkovo - Piešťany 2:1 1
Šurany - Nový Život 2:1 1
Močenok - Vrakúň 2:1 1
Zlaté Klasy - Šintava 2:0 1
Jelenec - Kráľová n/V. 1:4 2
Sľažany - Rumanová 1:1 X
D. Krškany - Lapáš 0:2 2
Šoporňa - Mostová 4:0 1

Poradie po 11. kole (neoficiálne)

53 - Jarmila Saidová, Nitra, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce

52 - Mária Sýkorová, Róbert Šimák, Igor Drotár, Nitra, Roman Bilický, Preseľany

51 - Vincent Csongár, Tešedíkovo, Ján Sikoriak, T. Nemce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Roman Margetin, Rišňovce, David Slíž, Sereď, Ján Antalík, Michal Kováč, Vráble, Vladimír Petro, Šaľa, Marián Mateička, Behynce

50 - Vlado Lyžičiar, Nitra, Peter Paulis, M. Vozokany, Janka Jašiková, Jozef Sklenár, Šaľa, Miroslav Kucharovič, Sereď, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Štefan Tóth, Klasov, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Miloš Gál st., Janka Gálová, Žirany, Tibor Šmitala, Čab

49 - František Hrnčiar ml., Laco Ištokovič, Vladimír Kompas, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Pavel Babiak, Žitavany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Margita Pavelková, Golianovo, Juraj Bárek, Žirany, Ľubica Striešková, Nevidzany, Roman Ražný, Čeľadice, Jozef Kubáň, Alekšince, Mário Fábry, Šurianky, Ferko Valent, T. Mlyňany, Imrich Sklenár, H. Kráľová

48 - Šimon Šuník, Boris Grežo, Richard Magušín, Jozef Kóša, Marián Grman, Karol Ryba, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Štefan Račko, Pavol Holták, D. Krškany, Matúš Vajzer, Báb, Attila Kürti, Vlčany, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Ivan Mareček, Čab, Ján Jambor, Eva Súlovská, Rišňovce, Vladimír Urban, Hájske, Alexandra Gálová, Žirany, Daniel Antal, Čechynce, Pavol Kozma, Branč, Monika Kováčová, Lovce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce

47 - Milan Gráf, Dušan Letko, Katarína Dobiášová, František Bojda, Miroslav Zverka, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Karol Bujalko, Vráble, Emil Dubec, Žikava, Štefan Mravík, Gabriela Sádovská, Žitavany, Jozef Labuda, Solčany, Peter Lehocký, Šaľa, Martin Chobot, N. Hrnčiarovce, Július Galo, Marcel Pánis, D. Krškany, Stanislav Packa, Miro Senneš, Močenok, Rudolf Matušica, Pata, Peter Vašek, Dominik Tkáčik, Ivanka, Jozef Holeš, Filip Dobiáš, Čeľadice, Miroslav Močol, Alekšince, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Adam (Gudi) Liptai, Vlčany, Štefan Finta, Jarok, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Viliam Čulík, Machulince

46 - Miloš Sýkora, Michal Garay, Vladimír Kuchta, Martin Krajčír, Anton Dano, Zdenek Gombík, Peter Mateička, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Rastislav Borčin, Hostie, Jozef Repa, Prílepy, Gabriel Odráška, Margita Kališová, Štefan Mrllák, Šaľa, Mário Slezák, Lukáčovce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Magdaléna Plevková, Čechynce, Miroslav Pakši, Čeľadince, Peter Skubeň, N. Streda, Roman Kutak, Tomášikovo, Stanislav Pacher, Sľažany, Jozef Hoppan, Juraj Vojtek, Vráble, Štefan Pupák, Hurbanovo, Tibor Bene, D. Obdokovce, Ján Vaško, Matej Kuzmický, Ivanka

45 - Erik Viskup, Martin Kováč „Kofi“, Anton Černý, Michal Bíro, Daniel Tasáry, Milan Nagy, Pavel König, Patrik Palka, Roman Sýkora, Ján Kmeťo, Anton Lieskovský, Pius Hajdák, Ján Barát, Katarína Karcolová, Nitra, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Milan Strapko, Beladice, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ivan Kupec, Čakajovce, Marián Kopáčik, Marek Sokol, Milan Bekéni, Šaľa, Jana Tichá, Palárikovo, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Boris Boďo, Tajná, Anton Čurgali, Mojmírovce, Jozef Kutak, Jarok, Rudolf Kozma, D. Štitáre, František Varga, Tešedíkovo, Juraj Meliška, Sľažany, Ivan Remeň, N. Streda

44 - Michal Lauko, Ján Hnilica, Martin Peniaško, Ján Ehrenhold, Tatiana Kucharová, Imrich Hrdlica, Nitra, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Peter Čepček, Zl. Moravce, Martina Hippová, Juraj Csirik, Šaľa, Margita Pánisová, Mário Pánis, Martin Račko, D. Krškany, Peter Vranský, Peter Debnár, Rudolf Lauko, Zbehy, Zoltán Jancsó, Vlčany, Štefan Dubnička, Váhovce, Marek Adamča, Sereď, Bohumil Cifra ml., Ludanice, Ivan Ďurický, Branč, Tibor Glovenský, Košúty, Jozef Török, Pata, Erika Rumanovská, Skýcov, Anton Ďuriš, Jozef Joniak, Vráble, Florián Pénzes, H. Ohaj, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Ján Slíž, Beladice, Miriama Ďurinová, Viera Pavelková, Golianovo, Peter König, Ivanka, Ladislav Čekey, Pohranice, Štefan Macek, Vinodol, Michal Čery, Jelenec, René Scheer, Kolíňany, Michal Bene, D. Obdokovce, Ľubomír Mikula, Boris Mesároš, Lehota, Juraj Segíň, Sľažany, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce

43 - Jozef Moder, Erich Schober, Vladimír Krajčovič, Ladislav Fazekaš, Jozef Prešinský, Vladimír Nemšovský, Nitra, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Peter Hipp, Ján Martinek, Marián Móri, Pavel Mihálik, Šaľa, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., František Balogh, Selice, Jozef Horňák, Rišňovce, Alojz Jenis, Žitavany, Norbert Adamča, Sereď, Anna Pacherová, Sľažany, Ladislav Szöke, Viliam Félis, Vráble, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Anton Bapčány, D. Obdokovce, Peter Kluka, V. Lapáš, Juraj Dubeň, Lehota, Milan Minarovič, Behynce, Ľuboš Motolík, Trnovec

42 - Jakub Laca, Juraj Hrnčár, Imrich Ručkay, Peter Solčiansky, Alexander Meszáros, Ernest Szombath, Tomiš Lukáč, Nitra, Andrea Hašuľová, Dvorníky, Tibor Tóth, Žihárec, Ľubomír Števanka, Preseľany, Emanuel Maňúch, Renáta Gálová, Žirany, Tibor Križovič, Levice, Tatiana Mifková, Jozef Danada, Šaľa, Oľga Pintérová, Krškany, Marián Strečka, Topoľčianky, Jaroslav Valo, T. Nemce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Vojtech Szöke, V. Cetin, Juraj Tomašových, Čeľadince, Dušan Nagy, Jelenec, Tibor Bugár, Tomášikovo, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Ján Lipovský, Báb, Michal Strieška, Nevidzany, Jozef Kuzmický, Ivanka, Henrich Bíro, Čakajovce, Milan Šlosár, Čab, Július Bíro, V. Zálužie, Martina Segíňová, Sľažany, Csaba Karácsony, Váhovce, Ludovít Desat, Podhorany

41 - Rastislav Švec, Andrej Bednárik, Milan Lacina, Jozef Viskup, Milan Rákoci, Ľubomír Turňa, Ľudovít Konečný, Milan Ružička, Jozef Hudec st., Štefan Zabák, Ján Hudec, Vladimír Papp, Dezider Zaujec, Ivan Ševčík, Nitra, Roland Frkala, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ivan Tabaček, T. Nemce, Peter Bleho, Milan Lazan, René Vincze, Šaľa, Ivan Mrázik, Čeľadice, Peter Hamerlík, Jelka, Ján Jacsa, Žihárec, Maroš Papp, Vladimír Miklošík, Sereď, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Marek Kalúz, V. Zálužie, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Tibor Lisý, H. Ohaj, Lukáš Takáč, Báb, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, František Andraško, Jelenec, Imrich Maťo, Golianovo, Juraj Németh, D. Lefantovce, Marek Sabo, Rumanová, Ľuboš Škorvánek, Kys. N. Mesto, Tibor Meszáros, Č. Brod, Ján Gajdoš, N. Streda, Július Oláh, Matúškovo

40 - René Daniš, Ľudovít Laca ml., Ľubica Tasáryová, Vladimír Mada, Juraj Náhlovský, Dionýz Pecháček, Miroslav Fábry, Július Petrík, Ivan Leckeš, František Imre, Ľubomír Ballay, Jaroslav Andrášik, Marian Barta, Barbora Mináriková, Michal Lichtner, Milan Vörös, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, František Kunkel, Tibor Szekér, Jozef Masár, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Tibor Karácsony, Váhovce, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Ondrej Hajdu, Štefan Kočiš, Trnovec, Július Benkö st., Juraj Žiačko, Martin Kormoši, Šaľa, Jozef Štefek, Čeľadice, Ivan Bakyta, Andrej Maťo, Jarok, Dávid Jancsó, Vlčany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Jan Wesolowski, Hlohovec, Ladislav Kéry, Volkovce, Igor Tkáč, Sereď, Peter Žitňanský, Topoľčany, František Margetin, Jozef Watter, Rišňovce, Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Andel, Vráble, Jozef Strieška, Nevidzany, Štefan Popelka, Hájske, Juraj Barantal, V. Zálužie, Karol Čurgali, Mojmírovce, Martin Jurík, Ivan Tóth, Čakajovce, Pavel Dojčar, Báb, Ladislav Vašek, Branč, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Miroslav Kováč, Žikava, Tibor Berec, V. Lapáš

39 - Róbert Baláži, Pavol Krajčo, František Filo, Milan Borovský, František Hrnčiar st., Matúš Dillhoff, Juraj Chudiak, Andrea Šándorová, Marián Červenka, Nitra, Patrik Dubnička, Váhovce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Jakub Kunkel, Vincent Káčer, Juraj Minár, Zl. Moravce, Ladislav Páleník, Topoľčany, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Dušan Pista, Galanta, Gabriel Fazekas, Neded, Marián Titka, Slavo Kališ, Timea Mészárosová, Šaľa, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Štefan Hudec, Viktor Balko, Bohuš Baják, Lužianky, František Sabo, Vinodol, Jozef Čentéš, Čakajovce, Filip Marinov, Rumanová, Miloš Remenár, Dušan Švehla, Sereď, Imrich Valent, Lukáš Valent, Hosťovce, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Miroslav Fúska, Štefan Valovič, Rišňovce, Viktor Karásek, Hájske, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Jana Gálová, Žirany, Filip Guzmický, Ivanka, Milan Javor, Šintava, Leonard Bednár, Vráble, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Škvaril, D. Krškany

38 - Deniska Révayová, Jozef Minárik, Ľudovít Kováč, Eduard Szabo, Marcela Holtáková, Štefan Bede, Nitra, Jozef Brieška, T. Nemce, Štefan Kúsek, Hostie, Ladislav Nagy, Jaroslav Grman, Vráble, Michal Borovský, H. Saliby, Emil Šatan, Vozokany, Marek Sklenár, Šaľa, Ladislav Šóki, Diakovce, Dušan Kolenčík, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Ľubica Kajabová, Vladimír Tasáry, Hanka Gregorová, Ivanka, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Dušan Beder, V. Lapáš, Alexander Repta, Branč, Peter Matulník, Nové Sady, Róbert Furda, Topoľčianky, Vladimír Kováč, Lovce, Rudolf Krajinčák, Báb, Jozef Šabo, Žitavany, Nándor Židík, Ladice

37 - Pavel Hrnčár, Eugen Németh, Lenka Gažová, Róbert Rumančík, Peter Poljaček, Nitra, František Šabo, Obyce, Štefan Bako, Močenok, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Jaroslav Dvorský, Pata, Tomáš Ambrózy, Trnovec, Jozef Rehuš, Rišňovce, Andrej Baláž, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Filip Vašíček, Vráble, Gustáv Molnár, P. Kesov, Andrej Židík, Výčapy-Opatovce, Marek Tvrdoň, Žirany, Štefan Peťovský, Lužianky, Vincent Komačka, Topoľčany, Dušan Podhradský, D. Krškany, Štefan Straňák, H. Kráľová, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Daniel Lörincz, Branč

36 - Ladislav Pindeš, František Benc, Peter Matúškovič, Martin Kuchár, Ľuboš Lacina, Nitra, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Peter Frajka, Ľubomír Novota, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Milan Fúska, Mikuláš Pintér, Branč, Oľga Račková, D. Krškany, Peťka Račková, Ivanka, Miroslav Javor, Sereď, Július Vodný, Imrich Drozdák, Babindol, Igor Horňáčik, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Marek Fábry, Šurianky, Miroslav Jančovič, V. Dolina, František Jasan, Podhorany, Samuel Mihálik, Šaľa, Katarína Pálková, Jarok

35 - Jozef Paulík, Ivan Bobuš, Mária Königová, Vlado Sásik, Táňa Rumančíková, František Grom, Jozef Hudec ml., Peter Bezák, Jozef Senneš, Ivan Lauko, Nitra, Jozef Baťala, Žitavany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Róbert Sedlák, Róbert Ščepka, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Vladimír Guláš, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Ľubor Kajaba, Imrich Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Anna Duczová, H. Kráľová, Patrik Finta, Jarok, Jozef Borbély, V. Cetín, Radoslav Bajnek, Jozef Roško, Vráble, Katarína Vlčeková, Lužianky, Ján Dekan, Velčice, Gabriel Molnár, Galanta, Jana Dudonová, Sereď, Juraj Tóth, Močenok

34 - Norbert Bordáš, Ján Šiška, Ivan Eliaš, Michal Motúz, Ján Doboš, Nitra, Milan Augustín, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ján Školník, Zl. Moravce, Ľuboš Galo, Janíkovce, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, František Kausek, Klasov, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Roman Guzmický, Ivanka, Miroslav Krajčík, Komjatice, Natália Kozmová, Branč, Peter Strieška, Volkovce, Marián Račko, D. Krškany, Imrich Jókai, Horný Ohaj

33 - Ľudovít Laca st., Vlastimil Ábela, Ján Bulinský, Juraj Holták, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Kučera, Tomáš Straňák, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Marek Greguš, Čakajovce, Viliam Béger, V. Dolina, Milan Roman, Čab, Ľubomír Sako, Kolíňany, Mária Miškovičová, Jelenec, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Marián Jašík, Zbehy

32 - Lukáš Lyžičiar, Ľuboš Fúska, Peter Kardoš, Adriana Šišková, Zdeno Senneš, Nitra, Miloš Macala, Gáň, Patrik Balogh, Selice, Alojz Rajtar, Sľažany, Michal Kubala, Sereď, Janka Lacová, D. Obdokovce, Peter Riby, V. Cetín, Alexander Kusý, Trnovec, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Gašpar Gál, Žirany

31 - Ladislav Skalický, Štefan Matesko, Ingrid Reptíková, Nitra, Tibor Mikle, Vlčany, Peter Zeleňák, Šaľa, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Andrej Repta, Branč, Pavel Períček, Rišňovce, Dávid Hamar, Klasov, Rudolf Macho, Kolíňany, David Špánik, Šoporňa

30 - Eva Lahučká, Irena Peťková, Zl. Moravce, Ľubomír Bobok, Volkovce, Peter Odráška, H. Kráľová, Libor Vinkler, Peter Visolajský, Štefan Žarnócay, Šaľa, Tomáš Križovič, Levice, Zuzana Vencelová, Juraj Vencel, Jozef Svitač, Miro Studený, Anton Lacuška, Lenka Sýkorová, Nitra, Daniel Mako, Čakajovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Dagmara Bábinová, Palárikovo

29 - Marta Kunkelová, Michal Hitka, Zl. Moravce, Peter Bodi, Zbehy, Kristína Krajčirová, H. Krškany, Miroslav Račko, Nikoleta Bartkovičová, Rastislav Štefánik, Katka Sýkorová, Lenka Königová, Nitra, Gabriel Lešš, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ivan Chlebák, Štitáre

28 - Marián Šíma, Tibor Odráška, Šaľa, Dušan Tirol, Dominik Drotár, Nitra, Ronald Kontár, H. Saliby, Dušan Gál, Klasov, Štefan Varga, Topoľnica, Pavol Štefek, V. Dolina, Milan Greguš, Zbehy, Milan Piovarči, Lužianky, Peter Popelka, Jarok, Imrich Struhár, Vráble, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce

27 - Emil Valkovič, Topoľčianky, Ján Frajtík, Vráble, Lenka Reptová, Branč, Peter Behúl, Lužianky, Jozef Gál, Žirany, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Helena Bartošová, D. Krškany

26 - Anton Uher, Šaľa, Jozef Gajdoš, Žitavany, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Patrik Studený, Anna Gažová, Ján Palka, Renáta Baksová, Nitra, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

25 - Norbert Zsigmond, Nový Život, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Peter Ivančík, Koniarovce, Patrik Laca, Nitra

24 - Ľubomír Žiak, Ivanka, Zdeno Zbojek, Sereď, Jozef Klačko, Šaľa, Martina Kluková, Žirany, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Jozef Bajnek, Viktor Németh, Vráble, Andrej Švihorík, Báb, Lukáš Bartakovič, Nitra, Peter Zubčák, Hruboňovo, Pavol Mikuš, J. Kostoľany

23 - Peter Páleník, Prílepy, Jakub Vojtek, Vráble, Roman Marci, Peter Plandora, Jaroslav Korytár, Nitra, Peter Mládek, Podhorany, Daniel Strieška, Nevidzany, Matúš Gregor, Ivanka

22 - Attila Szolnoki, Dyčka, Mária Kelemenová, Miroslav Mada, Nitra, Martin Benko, Golianovo, Jozef Gajdács, Michal n/O

21 - Juraj Minárik, Obyce, Peter Frančík, V. Cetín, Pavol Uher, Šaľa, Branislav Füri, Báb, Juraj Garay, M. Cetín

20 - Anna Kubalová, Sereď, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Michal Brédik, Tajná, Jozef Malý, Katarína Malá, Vráble, Vincent Gunda, Alekšince, Tomáš Drgoňa, Nitra

19 - Vojtech Mládek, Podhorany, Mária Sojková, Martin Viskup, Nitra

18 - Elena Kreškócziová, Martinko Bulinský, Nitra, Juraj Šranko, Babindol, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Miroslav Záchemský, Sľažany

17 - Igor Galovič, Juraj Chovanec, Igor Kotora st., Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Juraj Sojka, Vráble, Peter Obložinský, Ivanka, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Magdaléna Reptová, Branč, Liliana Kuťková, Nevidzany

16 - Marek Šulák, Šintava, Viktor Hrotek, Nitra, Jozef Nikodem, Rišňovce, Ľuboš Furda, Žitavany

15 - Jozef Baboš, Dlhá n/V., Marek Franko, Šaľa, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Kristína Líšková, Branč, Eduard Liko, Ivanka, Mariana Barátová, Jana Pavelková, Dávid Said, Iveta Dubeňová, Nitra

14 - Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Michal Kulík, Vlčany, Jozef Bernáth, Golianovo, Jozef Pecho, Zlaté Moravce, Jaroslav Srnčík, Nitra

13 - Vlastimil Záhon, Ľudovít Čelinák, Mario Benko, Golianovo, Marek Ternény, V. Zálužie, Mário Bajtoš, Marek Horváth, Nitra, Juraj Bujko, Žihárec, Timea Šokiová, Diakovce, Ladislav Sivák, Žirany

12 - Vladimír Hrnčár, Výčapy-Opatovce, Martin Ševčík, Nitra, Miroslav Machálik, Tomáš Darazs, Šaľa, Timea Šókiová, Diakovce

11 - Róbert Bačinský, J. Račková, Nitra, Filip Deák, Sľažany

10 - Kamil Popelka, Hájske, Jozef Korgo, Klasov, Jozef Lenghart, Nitra, Jozef Baláž, Šaľa, Matej Meleg, Sereď, Marián Strečka ml., Topoľčianky

9 - Viktor Vöröš, H. Kráľová, Anton Berecz, Branč, Mário Šándor, Rado Vágai, Ivan Kozár, Milan Kollárik, Nitra, Stano Čapkovič, Nové Sady

8 - Peter Gibala, Juraj Šipoš, Augustín Grman, Nitra, Zuzana Pechová, Beladice, Marián Hörik, Štitáre, František Szolík, Šaľa, Peter Kováč, Babindol

7 - Mário Ferenc, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Michal Celeng, Dražovce, Peter Lenárt, H. Saliby, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Vladimír Bernáth, N. Ves n/Ž., Michal Paška, H. Krškany, Martin Kratochvíl, Žitavce, Dávid Bajnek, Vráble, Dajana Borovská, Nitra, Jozef Švolík, Obyce, František Horný, Jarok

6 - Rudolf Brisuda, Koniarovce, Peter Hodúr, Sereď, Marián Blaho, Čeľadice, Ladislav Tóth, Výčapy-Opatovce, Andrej Očenáš, Ján Árgyusi, Šaľa, Radoslav Gažo, Golianovo, Viliam Brezina, Berta Hrušková, Nitra, Jozef Panis, Dolné Krškany, Miroslav Tans, Nevidzany, Adriana Kalužáková, V. Zálužie

5 - Peter Sádovský, Melek, Jozef Vivodík, Anton Vagač, Marianna Letková, Bohuslav Buday, Oľga Chalányová, Viktor Buday, Patrícia Hollá, Matúš Vojčik, Katarína Budayová, Nitra, Martin Šlezinger, Hosťovce, Ladislav Szombath, Vráble, Marián Zlatňanský, Pardubice, Miroslav Rosypal, Rišňovce, Luboš Tóth, Močenok, Peter Zaťko, Zlaté Moravce, Attila Labai, Veľký Kýr, Katka Polačeková, Šoporňa, Jaroslav Kalivoda, Jarok

4 - Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Erik Evetke, Dyčka, Michal Buranský, Vráble, Tibor Štadler, Čeľadice, Ladislav Szórád, Žirany, Peter Mikula, Alekšince, Štefan Zeman, Jelenec, Miroslav Jančár, Komjatice, Ján Laca, D. Obdokovce, Milan Mrváň, Topoľčianky, Marta Čapeková, Zbehy, Ján Szabo, Marián Rehák, Jana Majtásová, Andrea Árvayová, Ľubomír Lanák, Nitra, Boris Kozma, D. Štitáre, Filip Horný, Viera Horná, Jarok, Jana Vnučková, Dražovce, Marianna Formánková, Černík, Jaroslava Odrášková, Močenok

3 - Branislav Pospiš, Július Benkö ml., Pavol Sámel, Šaľa, Eduard Szabo ml., Jozef Gutai, Anton Čurgali, Marán Muzika, Eva Rutkovská, Luboš Bahelka, Boris Bali, Zuzana Kelemenová, Zdneka Budayová, Natália Mikulášiková, Zuzana Michalicová, Nitra, Ondrej Hupka, Čakajovce, Edo Lyko, Ivanka, Štefan Deák, Sľažany, Štefan Török, Branč, Jozef Kunkel, Viliam Matejov, Zlaté Moravce, Slavka Čurgaliová, Cabaj-Čápor, Vojtech Laca, D. Obdokovce, Ľuboš Furda ml., Žitavany, Ladislav Bencz, Nitrianske Hrnčiarovce, Roman Slezák, Dun. Streda, Barbara Horná, Jozef Kalivoda, Lenka Kalivodová, Jarok, Marek Kyjak, Alekšince, Andrea Gálová, Močenok, Jozef Bango, V. Zálužie, Katarína Čaládiková, Kostoľany pod Tríbečom, Petra Beňová, Výč.-Opatovce

2 - Matej Svítek, Pružina, Jozef Nosian, Eva Pappová, Cyril Grablička, Lucia Fabková, Paľko Mošať, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Patrik Čepček, Žitavany, Jozef Ürge, Vráble, Jozef Rapušák, Kysucké Nové Mesto, Gréta Pintérová, V. Kýr, Mario Geday, Golianovo

1 - Marián Dobiaš, Marek Ťapušík, Nitra, Štefan Pátrovič, Jarok, Ladislav Székelyi, Branč, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Ladislav Kuna, Topoľčianky

0 - Stela Berecová, Jarok

Máme nemilý problém. V redakčnej pošte sme nenašli obálku s tiketmi zo Šale. Pritom náš človek zo Šale ju posielal v sobotu doporučene a má aj potvrdenie o odoslaní. Nevieme, či zlyhala pošta alebo niečo iné. Tento náš spolupracovník však mal poznačené tipy z väčšiny tiketov z tohto zberného miesta, poslal nám ich a už sme ich zarátali. Stále však zrejme chýbajú body u niektorých tipérov zo zberného miesta v Šali. Naďalej budeme intenzívne pátrať. Medzitým sa nám však môžu ľudia zo Šale ozvať na e-mail martin.kilian@petitpress.sk alebo sms na 0905 550 775 a nahlásiť, ako tipovali. Aby sme mohli urobiť kompletné oficiálne poradie.

Z tých tiketov, ktoré sme dostali, sa najviac darilo Liliane Kuťkovej, ktorá uhádla 9 zápasov. Osem zápasov uhádli Rastislav Borčin, Štefan Páleník, Štefan Mravík, Rudolf Matušica, Róbert Furda a Vincent Csongár.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. V prípade smrti trojročného Sebastiána dostala nemocnica pokutu 8 500 eur 6 651
  2. Townhill premenujú, anglický názov Nitrania nechcú Foto 6 400
  3. Zamestnanci FM Slovenská protestovali proti uprednostňovaniu srbských brigádnikov Foto 2 695
  4. Moravce sú bez vody. Údajne pre výstavbu kruhovej križovatky 1 814
  5. Bielorusov oklamal Dojčinovič, Nitra sníva o Reale Madrid (+VIDEO) 778
  6. V piatok do Rumanovej 466
  7. Ľudia sú pobúrení, so zastavaním parkoviska na nábreží nesúhlasia Foto 367
  8. Fotogaléria: Veľký Cetín - Žitavany 4:1 Foto 254
  9. Občania nechcú benzínovú pumpu v strede dediny, spísali petíciu Foto 232
  10. Na Pohári primátora bude desať tímov 189

Najčítanejšie správy

Nitra

V prípade smrti trojročného Sebastiána dostala nemocnica pokutu 8 500 eur

Fakultná nemocnica Nitra podľa hovorkyne rozhodnutie akceptuje a pokutu zaplatí.

Townhill premenujú, anglický názov Nitrania nechcú

Hlasovalo vyše tritisíc ľudí. Anglický názov skončil na poslednom mieste.

Zamestnanci FM Slovenská protestovali proti uprednostňovaniu srbských brigádnikov

Zamestnanci transparentmi i pokrikmi poukazovali na nedobrú atmosféru vo firme.

Moravce sú bez vody. Údajne pre výstavbu kruhovej križovatky

Radnica o výpadkoch dodávky vody nevedela. Situáciu preverila a podľa nej s výstavbou pred mestským úradom nesúvisí.

Bielorusov oklamal Dojčinovič, Nitra sníva o Reale Madrid (+VIDEO)

Dorastenci Nitry žijú v európskej rozprávke! Vyradili už majstrov Macedónska aj Bieloruska, Liga majstrov im bude pokračovať vo februári.

Blízke regióny

Dávajte si pozor, epidemiológovia varujú pred žltačkou v Trnavskom kraji

Trnavský kraj susedí s Bratislavským, kde od začiatku roka zaevidovali viac ako dvesto prípadov. Veľa ľudí dochádza za prácou práve do hlavného mesta.

Takto stavali atómovú elektráreň v Jaslovských Bohuniciach (+ FOTO)

Od spustenia komplexu atómových elektrární prešlo v októbri 2017 už 45 rokov. Takto sa v sedemdesiatych rokoch stavali dva bloky V-1.

Na psychiatrii v Trnave už majú Vianoce. Pozrite, čo dokážu pacienti

Ručne vyrobené predmety si kupujú lekári, pacienti, ich rodinní príslušníci či známi.

Parkovanie zadarmo vrátilo autá späť, nespokojní sú pacienti i lekári

Spoplatnené parkovanie v areáli nemocnice malo regulovať dopravu a v neposlednom rade priniesť aj nejaké peniaze do rozpočtu. Už niekoľko mesiacov sa za vstup neplatí, čo sa okamžite prejavilo v zhustenej premávke.

FOTO: Z vodnej nádrže vytiahli auto s dvomi mŕtvymi ľuďmi

Z vodnej nádrže v okrese Bánovce nad Bebravou vytiahli v stredu predpoludním auto, v ktorom sa nachádzali dvaja nebohí ľudia.

Všetky správy

Slovensko ničí lowcostová mentalita. Kedy s tým niečo urobíme?

Atmosféra nedôstojných príjmov a života nás ničí, z nej pramenia spoločenské nedorozumenia.

Vedec, ktorý vyvíja palivá: Motory majú problémy, aké sme roky nevideli

Benzíny a nafty sa musia vyvíjať s motormi, hovorí Andreas Schäfer.

Futej predáva strojárne PPS v Detve, keď SNS chystá výrobu transportérov

S ponukou na prevzatie strojární boli oslovení záujemcovia z Česka a Slovenska.

Policajti, vojaci aj vrtuľník. Vrahov Kubašiaka hľadali tri dni

Obvinenia proti Šajgalovi, ktorý je na úteku, odznova prejedná prvostupňový okresný súd.

Paríž? Urobili z nás dvanásťročných žiakov, hanbil sa slávny tréner

V piatich kolách Ligy majstrov strelil Paríž Saint-Germian 24 gólov a má neuveriteľný priemer 4,8 gólu na zápas.

Kam vyraziť