Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

V 12. kole sa rátalo len 8 zápasov a až jedenásti tipéri trafili všetkých osem! Na čele je Pavol Macho z Výčap-Opatoviec so ziskom 60 bodov a jednobodovým náskokom.

Správne tipy 12. kola

SR - Kamerun 1:1 X
FC Nitra B - Senec 1:2 2
Levice - Čierny Brod 1:0 1
Chrenová - Or. Potôň 0:2 2
Topoľčianky - Žitavany 0:1 2
Čakajovce - Selice 5:1 1
Kynek - Hájske - -
D. Obdokovce - Čechynce 4:3 1
Veľký Cetín - Golianovo - -
Sereď B - Veľká Mača 4:0 1
H. Lefantovce - Lužianky - -

Poradie po 12. kole

60 - Pavol Macho, Výčapy-Opatovce

59 - Róbert Šimák, Nitra, Roman Bilický, Preseľany

58 - Jarmila Saidová, Nitra, Ján Sikoriak, T. Nemce, David Slíž, Sereď, Michal Kováč, Vráble, Marián Mateička, Behynce

Skryť Vypnúť reklamu

57 - Mária Sýkorová, Igor Drotár, Nitra, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Roman Margetin, Rišňovce, Miloš Gál st., Janka Gálová, Žirany

56 - Vlado Lyžičiar, Vladimír Kompas, Nitra, Peter Paulis, M. Vozokany, Vlado Matušica, Hájske, Janka Jašiková, Jozef Sklenár, Vladimír Petro, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Juraj Bárek, Žirany, Ján Antalík, Vráble, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ľubica Striešková, Nevidzany, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Kubáň, Alekšince, Tibor Šmitala, Čab, Imrich Sklenár, H. Kráľová

55 - Boris Grežo, Karol Ryba, Nitra, Stanislav Packa, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Miroslav Kucharovič, Sereď, Pavel Babiak, Žitavany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Attila Kürti, Vlčany, Margita Pavelková, Golianovo, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Vladimír Urban, Hájske, Roman Ražný, Čeľadice, Mário Fábry, Šurianky, Eva Súlovská, Rišňovce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce

Skryť Vypnúť reklamu

54 - Laco Ištokovič, Nitra, Emil Dubec, Žikava, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Labuda, Solčany, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Pavol Holták, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Matúš Vajzer, Báb, Stanislav Pacher, Sľažany, Ivan Mareček, Čab, Daniel Antal, Čechynce, Monika Kováčová, Lovce, Štefan Finta, Jarok

53 - Richard Magušín, Dušan Letko, Katarína Dobiášová, Anton Dano, Marián Grman, Katarína Karcolová, Nitra, Rastislav Borčin, Hostie, Jozef Repa, Prílepy, Gabriela Sádovská, Žitavany, Tibor Horváth, Komjatice, Štefan Račko, Július Galo, D. Krškany, Peter Vašek, Ivanka, Peter Skubeň, N. Streda, Alexandra Gálová, Žirany, Miroslav Močol, Alekšince, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Ferko Valent, T. Mlyňany, Juraj Meliška, Sľažany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Viliam Čulík, Machulince

Skryť Vypnúť reklamu

52 - Šimon Šuník, František Hrnčiar ml., Erik Viskup, Miloš Sýkora, Milan Gráf, Milan Nagy, Vladimír Kuchta, František Bojda, Pius Hajdák, Nitra, Ivan Kupec, Čakajovce, Gabriel Odráška, Peter Lehocký, Štefan Mrllák, Šaľa, Mário Slezák, Lukáčovce, Rudolf Matušica, Pata, Magdaléna Plevková, Čechynce, Jozef Joniak, Karol Bujalko, Jozef Hoppan, Juraj Vojtek, Vráble, Štefan Pupák, Hurbanovo, Dominik Tkáčik, Ján Vaško, Ivanka, Ján Jambor, Rišňovce, Miro Senneš, Močenok, Filip Dobiáš, Čeľadice, Pavol Kozma, Branč, Adam (Gudi) Liptai, Vlčany

51 - Martin Kováč „Kofi“, Daniel Tasáry, Martin Krajčír, Ľubomír Ballay, Miroslav Zverka, Patrik Palka, Anton Lieskovský, Ján Barát, Nitra, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Milan Strapko, Ján Slíž, Beladice, Ondrej Hajdu, Trnovec, Juraj Csirik, Šaľa, Martin Chobot, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Margita Pánisová, Marcel Pánis, D. Krškany, Zoltán Jancsó, Vlčany, Roman Kutak, Tomášikovo, Erika Rumanovská, Skýcov, Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Miriama Ďurinová, Golianovo, Anton Čurgali, Mojmírovce, Štefan Macek, Vinodol, Juraj Segíň, Sľažany

50 - Michal Garay, Anton Černý, Vladimír Krajčovič, Martin Peniaško, Pavel König, Roman Sýkora, Ján Kmeťo, Jozef Kóša, Peter Mateička, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Anton Ďuriš, Vráble, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Peter Čepček, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Martina Hippová, Marián Kopáčik, Margita Kališová, Milan Bekéni, Šaľa, Jana Tichá, Palárikovo, Peter Vranský, Zbehy, Jozef Holeš, Čeľadice, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Miroslav Pakši, Čeľadince, Bohumil Cifra ml., Ludanice, Ivan Ďurický, Branč, Tibor Glovenský, Košúty, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Boris Boďo, Tajná, Matej Kuzmický, Ivanka, Ladislav Čekey, Pohranice, René Scheer, Kolíňany, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Michal Bene, D. Obdokovce, Ľubomír Mikula, Boris Mesároš, Lehota, František Varga, Tešedíkovo

49 - Michal Lauko, Michal Bíro, Jozef Prešinský, Ernest Szombath, Ján Hudec, Imrich Hrdlica, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Tibor Tóth, Žihárec, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ján Martinek, Marek Sokol, Tatiana Mifková, Pavel Mihálik, Šaľa, Mário Pánis, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Horňák, Rišňovce, Tibor Bugár, Tomášikovo, Anna Pacherová, Sľažany, Jozef Török, Pata, Florián Pénzes, H. Ohaj, Viliam Félis, Vráble, Jozef Kutak, Jarok, Peter Debnár, Zbehy, Juraj Dubeň, Lehota, Michal Čery, Jelenec, Milan Minarovič, Behynce, Renáta Gálová, Žirany, Ivan Remeň, N. Streda

48 - Jozef Moder, René Daniš, Erich Schober, Milan Lacina, Ján Hnilica, Peter Solčiansky, Ľudovít Konečný, Ján Ehrenhold, Nitra, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ivan Tabaček, Jaroslav Valo, T. Nemce, Andrea Hašuľová, Dvorníky, Ladislav Odráška, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Peter Hipp, Marián Móri, René Vincze, Šaľa, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Martin Račko, D. Krškany, Štefan Dubnička, Váhovce, Marek Adamča, Sereď, Dušan Nagy, Jelenec, Ladislav Szöke, Vráble, Michal Strieška, Nevidzany, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Peter König, Ivanka, Peter Kluka, V. Lapáš, Viera Pavelková, Golianovo, Milan Šlosár, Čab, Rudolf Lauko, Zbehy

47 - Ľudovít Laca ml., Ľubomír Turňa, Ladislav Fazekaš, Alexander Meszáros, Zdenek Gombík, Štefan Zabák, Vladimír Nemšovský, Nitra, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Milan Lazan, Jozef Danada, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Jozef Štefek, Čeľadice, František Balogh, Selice, Igor Tkáč, Sereď, Juraj Tomašových, Čeľadince, Alojz Jenis, Žitavany, Marek Kalúz, Július Bíro, V. Zálužie, Ján Lipovský, Lukáš Takáč, Báb, Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Strieška, Nevidzany, Tibor Lisý, H. Ohaj, Jozef Kuzmický, Ivanka, František Andraško, Jelenec, Ľuboš Motolík, Trnovec, Tibor Berec, V. Lapáš

46 - Rastislav Švec, Jozef Viskup, Juraj Hrnčár, Miroslav Fábry, Imrich Ručkay, Milan Borovský, Ivan Leckeš, Jaroslav Andrášik, Vladimír Papp, Tomiš Lukáč, Ivan Ševčík, Nitra, František Kunkel, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Július Benkö st., Martin Kormoši, Šaľa, Ivan Mrázik, Čeľadice, Marián Strečka, Topoľčianky, Peter Hamerlík, Jelka, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Ladislav Kéry, Volkovce, Vojtech Szöke, V. Cetin, Norbert Adamča, Sereď, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Miroslav Fúska, Rišňovce, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Tibor Bene, D. Obdokovce, Henrich Bíro, Čakajovce, Marek Sabo, Rumanová, Martina Segíňová, Sľažany, Miroslav Kováč, Žikava

45 - Jakub Laca, Róbert Baláži, Vladimír Mada, Juraj Náhlovský, Tatiana Kucharová, Dezider Zaujec, Barbora Mináriková, Michal Lichtner, Marián Červenka, Nitra, Patrik Dubnička, Tibor Karácsony, Váhovce, Roland Frkala, H. Kráľová, Jakub Kunkel, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Jozef Brieška, T. Nemce, František Šabo, Obyce, Emanuel Maňúch, Jana Gálová, Žirany, Ladislav Nagy, Jozef Andel, Vráble, Peter Bleho, Juraj Žiačko, Šaľa, Gabriel Fazekas, Neded, Oľga Pintérová, Krškany, Ivan Bakyta, Jarok, Dušan Kolenčík, Trnovec, Jan Wesolowski, Hlohovec, Štefan Hudec, Lužianky, Filip Marinov, Rumanová, Maroš Papp, Sereď, František Margetin, Rišňovce, Imrich Valent, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Štefan Popelka, Hájske, Juraj Németh, D. Lefantovce, Martin Jurík, Ivan Tóth, Čakajovce, Pavel Dojčar, Báb, Ján Gajdoš, N. Streda, Jozef Šabo, Žitavany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Július Oláh, Matúškovo, Csaba Sándor, Kolíňany

44 - Milan Rákoci, Július Petrík, Matúš Dillhoff, Milan Ružička, Jozef Hudec st., Andrea Šándorová, Milan Vörös, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Michal Borovský, H. Saliby, Dušan Pista, Galanta, Róbert Sedlák, Marián Titka, Slavo Kališ, Šaľa, Ján Jacsa, Žihárec, Andrej Maťo, Jarok, Miloš Remenár, Dušan Švehla, Sereď, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Jaroslav Grman, Vráble, Viktor Balko, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Lukáč, Karol Čurgali, Mojmírovce, Andrej Židík, Výčapy-Opatovce, Alexander Repta, Ladislav Vašek, Branč, Imrich Maťo, Golianovo, Ľuboš Škorvánek, Kys. N. Mesto, Štefan Kočiš, Trnovec, Dušan Podhradský, Jozef Škvaril, D. Krškany, Hanka Gregorová, Ivanka, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor

43 - Ľubica Tasáryová, Peter Matúškovič, Dionýz Pecháček, František Filo, Ľudovít Kováč, Juraj Chudiak, Marian Barta, Marcela Holtáková, Nitra, Štefan Kúsek, Hostie, Emil Šatan, Vozokany, Dávid Jancsó, Vlčany, František Sabo, Vinodol, Tomáš Ambrózy, Trnovec, Viktor Karásek, Hájske, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Štefan Valovič, Jozef Watter, Rišňovce, Dušan Beder, V. Lapáš, Vladimír Tasáry, Ivanka, Peter Matulník, Nové Sady, Vladimír Kováč, Lovce, Rudolf Krajinčák, Báb, Leonard Bednár, Vráble, Timea Mészárosová, Šaľa, Nándor Židík, Ladice, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Daniel Lörincz, Branč

42 - Ladislav Pindeš, František Benc, Pavol Krajčo, Martin Kuchár, Štefan Bede, Nitra, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Žitavany, Jaroslav Dvorský, Pata, Jozef Rehuš, Rišňovce, Miroslav Javor, Sereď, Peter Žitňanský, Vincent Komačka, Topoľčany, Radoslav Bajnek, Filip Vašíček, Vráble, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Marek Tvrdoň, Žirany, Miroslav Jančovič, V. Dolina, František Jasan, Ludovít Desat, Podhorany, Štefan Peťovský, Lužianky, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Štefan Straňák, H. Kráľová, Csaba Karácsony, Váhovce, Mikuláš Pintér, Branč, Katarína Pálková, Jarok

41 - Andrej Bednárik, Jozef Minárik, Pavel Hrnčár, Ivan Bobuš, Eduard Szabo, Mária Königová, Ľuboš Lacina, Eugen Németh, Ivan Lauko, Nitra, Jozef Šebík, Topoľčianky, Ladislav Páleník, Topoľčany, Štefan Bako, Močenok, Roman Rajnoha, Jozef Masár, Zl. Moravce, Miloš Macala, Gáň, Peter Zeleňák, Šaľa, Milan Fúska, Branč, Július Vodný, Babindol, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Filip Guzmický, Imrich Guzmický, Ivanka, Ján Dekan, Velčice, Vladimír Miklošík, Jana Dudonová, Sereď, Gabriel Molnár, Galanta, Tibor Meszáros, Č. Brod, Peter Strieška, Volkovce

40 - František Hrnčiar st., František Imre, Michal Motúz, Ján Doboš, Peter Poljaček, Nitra, Róbert Ščepka, Samuel Mihálik, Šaľa, Oľga Račková, D. Krškany, Peťka Račková, Ľubor Kajaba, Terka Tasáryová, Ivanka, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Anna Duczová, H. Kráľová, Igor Horňáčik, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Juraj Barantal, V. Zálužie, Katarína Vlčeková, Lužianky, Miroslav Krajčík, Komjatice, Natália Kozmová, Branč, Imrich Jókai, Horný Ohaj

39 - Jozef Paulík, František Grom, Jozef Hudec ml., Nitra, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Juraj Minár, Zl. Moravce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Ladislav Šóki, Diakovce, František Kausek, Klasov, Patrik Finta, Jarok, Jozef Borbély, V. Cetín, Jozef Roško, Vráble, Milan Javor, Šintava, Milan Roman, Čab, Ľubomír Sako, Kolíňany, Marián Račko, D. Krškany

38 - Deniska Révayová, Vlastimil Ábela, Jozef Senneš, Ján Bulinský, Nitra, Ján Školník, Zl. Moravce, Jozef Barát, Topoľčany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Marek Sklenár, Šaľa, Ľubica Kajabová, Ivanka, Alojz Rajtar, Sľažany, Janka Lacová, D. Obdokovce, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Róbert Furda, Topoľčianky, Mária Miškovičová, Jelenec, Imrich Drozdák, Babindol, Gašpar Gál, Žirany

37 - Lenka Gažová, Róbert Rumančík, Nitra, Tomáš Straňák, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Andrej Baláž, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Michal Kubala, Sereď, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Alexander Kusý, Trnovec, Marián Jašík, Zbehy

36 - Štefan Matesko, Peter Kardoš, Zdeno Senneš, Juraj Holták, Lenka Königová, Nitra, Milan Augustín, Topoľčianky, Peter Frajka, Eva Lahučká, Irena Peťková, Zl. Moravce, Ladislav Skalický, Patrik Balogh, Selice, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Marek Fábry, Šurianky, Roman Guzmický, Ivanka, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Dagmara Bábinová, Palárikovo

35 - Zuzana Vencelová, Ľudovít Laca st., Dušan Tirol, Vlado Sásik, Táňa Rumančíková, Peter Bezák, Nitra, Ľubomír Bobok, Volkovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Pavel Períček, Rišňovce, Peter Visolajský, Šaľa, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Juraj Tóth, Močenok

34 - Norbert Bordáš, Ján Šiška, Ivan Eliaš, Adriana Šišková, Katka Sýkorová, Lenka Sýkorová, Nitra, Marta Kunkelová, Michal Hitka, Zl. Moravce, Tomáš Križovič, Levice, Ľuboš Galo, Janíkovce, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Ivan Chlebák, Štitáre

33 - Lukáš Lyžičiar, Ingrid Reptíková, Anton Lacuška, Nitra, Zdeno Zbojek, Sereď, Tibor Odráška, Jozef Kučera, Libor Vinkler, Šaľa, Štefan Varga, Topoľnica, Andrej Repta, Branč, Pavol Štefek, Viliam Béger, V. Dolina, Marek Greguš, Čakajovce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

32 - Tibor Mikle, Vlčany, Ľuboš Fúska, Nitra, Peter Riby, V. Cetín, Peter Behúl, Lužianky, Mária Kunkelová, Zl. Moravce

31 - Dávid Hamar, Klasov, Rudolf Macho, Kolíňany, David Špánik, Šoporňa, Ján Palka, Renáta Baksová, Nitra, Helena Bartošová, D. Krškany

30 - Peter Odráška, H. Kráľová, Juraj Vencel, Jozef Svitač, Miro Studený, Nitra, Daniel Mako, Čakajovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Štefan Žarnócay, Šaľa, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Pavol Mikuš, J. Kostoľany

29 - Peter Bodi, Zbehy, Kristína Krajčirová, H. Krškany, Andrej Švihorík, Báb, Lenka Reptová, Branč, Miroslav Račko, Nikoleta Bartkovičová, Rastislav Štefánik, Peter Plandora, Nitra, Matúš Gregor, Ivanka

28 - Marián Šíma, Šaľa, Ronald Kontár, H. Saliby, Dušan Gál, Klasov, Jozef Bajnek, Imrich Struhár, Vráble, Milan Greguš, Zbehy, Milan Piovarči, Lužianky, Peter Popelka, Jarok, Dominik Drotár, Jaroslav Korytár, Nitra

27 - Emil Valkovič, Topoľčianky, Ján Frajtík, Vráble, Jozef Gál, Žirany, Branislav Füri, Báb

26 - Anton Uher, Pavol Uher, Šaľa, Jozef Gajdoš, Žitavany, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Patrik Studený, Anna Gažová, Dávid Said, Nitra, Juraj Garay, M. Cetín

25 - Norbert Zsigmond, Nový Život, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Peter Ivančík, Koniarovce, Patrik Laca, Nitra

24 - Ľubomír Žiak, Ivanka, Jozef Klačko, Šaľa, Martina Kluková, Žirany, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Viktor Németh, Vráble, Lukáš Bartakovič, Nitra, Peter Zubčák, Hruboňovo

23 - Peter Páleník, Prílepy, Jakub Vojtek, Vráble, Roman Marci, Igor Kotora st., Martin Viskup, Nitra, Peter Mládek, Podhorany, Daniel Strieška, Nevidzany

22 - Attila Szolnoki, Dyčka, Mária Kelemenová, Miroslav Mada, Martinko Bulinský, Nitra, Martin Benko, Golianovo, Jozef Gajdács, Michal n/O

21 - Juraj Minárik, Obyce, Peter Frančík, V. Cetín

20 - Anna Kubalová, Sereď, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Michal Brédik, Tajná, Jozef Malý, Katarína Malá, Vráble, Vincent Gunda, Alekšince, Tomáš Drgoňa, Mariana Barátová, Jana Pavelková, Nitra, Liliana Kuťková, Nevidzany

19 - Vojtech Mládek, Podhorany, Mária Sojková, Nitra

18 - Elena Kreškócziová, Jaroslav Srnčík, Iveta Dubeňová, Nitra, Juraj Šranko, Babindol, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Miroslav Záchemský, Sľažany, Magdaléna Reptová, Branč, Timea Šokiová, Diakovce, Jozef Pecho, Zlaté Moravce, Ľuboš Furda, Žitavany, Ladislav Sivák, Žirany

17 - Igor Galovič, Juraj Chovanec, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Juraj Sojka, Vráble, Peter Obložinský, Ivanka, Alžbeta Dobiášová, Žirany

16 - Marek Šulák, Šintava, Viktor Hrotek, Nitra, Jozef Nikodem, Rišňovce, Marián Strečka ml., Topoľčianky

15 - Jozef Baboš, Dlhá n/V., Marek Franko, Šaľa, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Kristína Líšková, Branč, Eduard Liko, Ivanka

14 - Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Michal Kulík, Vlčany, Jozef Bernáth, Golianovo

13 - Vlastimil Záhon, Ľudovít Čelinák, Mario Benko, Golianovo, Marek Ternény, V. Zálužie, Mário Bajtoš, Marek Horváth, Nitra, Juraj Bujko, Žihárec, Dávid Bajnek, Vráble

12 - Vladimír Hrnčár, Výčapy-Opatovce, Martin Ševčík, Nitra, Miroslav Machálik, Tomáš Darazs, Šaľa, Timea Šókiová, Diakovce

11 - Róbert Bačinský, J. Račková, Nitra, Filip Deák, Sľažany

10 - Kamil Popelka, Hájske, Jozef Korgo, Klasov, Jozef Lenghart, Nitra, Jozef Baláž, Šaľa, Matej Meleg, Sereď

9 - Viktor Vöröš, H. Kráľová, Anton Berecz, Branč, Mário Šándor, Rado Vágai, Ivan Kozár, Milan Kollárik, Nitra, Stano Čapkovič, Nové Sady

8 - Peter Gibala, Juraj Šipoš, Augustín Grman, Nitra, Zuzana Pechová, Beladice, Marián Hörik, Štitáre, František Szolík, Šaľa, Peter Kováč, Babindol

7 - Mário Ferenc, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Michal Celeng, Dražovce, Peter Lenárt, H. Saliby, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Vladimír Bernáth, N. Ves n/Ž., Michal Paška, H. Krškany, Martin Kratochvíl, Žitavce, Dajana Borovská, Nitra, Jozef Švolík, Obyce, František Horný, Jarok, Mario Geday, Golianovo

6 - Rudolf Brisuda, Koniarovce, Peter Hodúr, Sereď, Marián Blaho, Čeľadice, Ladislav Tóth, Výčapy-Opatovce, Andrej Očenáš, Ján Árgyusi, Šaľa, Radoslav Gažo, Golianovo, Viliam Brezina, Berta Hrušková, Nitra, Jozef Panis, Dolné Krškany, Miroslav Tans, Nevidzany, Adriana Kalužáková, V. Zálužie, Peter Pecho, Beladice

5 - Peter Sádovský, Melek, Jozef Vivodík, Anton Vagač, Marianna Letková, Bohuslav Buday, Oľga Chalányová, Viktor Buday, Patrícia Hollá, Matúš Vojčik, Katarína Budayová, Nitra, Martin Šlezinger, Hosťovce, Ladislav Szombath, Vráble, Marián Zlatňanský, Pardubice, Miroslav Rosypal, Rišňovce, Luboš Tóth, Močenok, Peter Zaťko, Zlaté Moravce, Attila Labai, Veľký Kýr, Katka Polačeková, Šoporňa, Jaroslav Kalivoda, Jarok

4 - Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Erik Evetke, Dyčka, Michal Buranský, Gabika Szökeová, Vráble, Tibor Štadler, Čeľadice, Ladislav Szórád, Žirany, Peter Mikula, Alekšince, Štefan Zeman, Jelenec, Miroslav Jančár, Komjatice, Ján Laca, D. Obdokovce, Milan Mrváň, Topoľčianky, Marta Čapeková, Zbehy, Ján Szabo, Marián Rehák, Jana Majtásová, Andrea Árvayová, Ľubomír Lanák, Nitra, Boris Kozma, D. Štitáre, Filip Horný, Viera Horná, Jarok, Jana Vnučková, Dražovce, Marianna Formánková, Černík, Jaroslava Odrášková, Močenok, Jožko Švihorík, Obyce

3 - Branislav Pospiš, Július Benkö ml., Pavol Sámel, Šaľa, Eduard Szabo ml., Jozef Gutai, Anton Čurgali, Marán Muzika, Eva Rutkovská, Luboš Bahelka, Boris Bali, Zuzana Kelemenová, Zdneka Budayová, Natália Mikulášiková, Zuzana Michalicová, Nitra, Ondrej Hupka, Čakajovce, Edo Lyko, Ivanka, Štefan Deák, Sľažany, Štefan Török, Branč, Jozef Kunkel, Viliam Matejov, Zlaté Moravce, Slavka Čurgaliová, Cabaj-Čápor, Vojtech Laca, D. Obdokovce, Ľuboš Furda ml., Žitavany, Ladislav Bencz, Nitrianske Hrnčiarovce, Roman Slezák, Dun. Streda, Barbara Horná, Jozef Kalivoda, Lenka Kalivodová, Jarok, Marek Kyjak, Alekšince, Andrea Gálová, Močenok, Jozef Bango, V. Zálužie, Katarína Čaládiková, Kostoľany pod Tríbečom, Petra Beňová, Výč.-Opatovce, Ján Kollár, Zbehy

2 - Matej Svítek, Pružina, Jozef Nosian, Eva Pappová, Cyril Grablička, Lucia Fabková, Paľko Mošať, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Patrik Čepček, Žitavany, Jozef Ürge, Vráble, Jozef Rapušák, Kysucké Nové Mesto, Gréta Pintérová, V. Kýr

1 - Marián Dobiaš, Marek Ťapušík, Nitra, Štefan Pátrovič, Jarok, Ladislav Székelyi, Branč, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Ladislav Kuna, Topoľčianky

0 - Stela Berecová, Jarok

V 12. kole sa rátalo len 8 zápasov a až jedenásti tipéri trafili všetkých osem! Sú to: František Šabo, René Daniš, Stanislav Packa, Ľubomír Antal, Patrik Pacher, Stanislav Pacher, Jozef Joniak, Ján Hudec, Juraj Meliška, Katarína Karcolová, Csaba Sándor. Koho z nich vyžrebujeme (a vyhrá kartón piva Corgoň), sa dozviete v pondelňajších novinách.
Ak vám nesedia body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775 alebo e-mail: martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Hygge ako životný štýl
  4. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  5. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  6. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  7. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  8. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  9. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  10. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 33 839
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 32 834
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 13 853
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 10 183
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 10 152
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 578
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 912
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 633
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 588
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 599
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Antigénové testovanie na koronavírus SARS-CoV-2.

Opakovaným testovaním chce spoločnosť prispieť k zabráneniu šírenia nákazy a ochrane svojich zamestnancov a ich rodín.

14 h

Vakcínu dostali aj pracovníci, ktorí sa starajú o klientov zariadenia.

11 h
Ilustračné foto.

Výnimky stanovuje dekan fakulty v nadväznosti na podmienky a možnosti príslušného študijného programu.

13 h
Ilustračné foto.

Záujemcovia sa môžu stále hlásiť na mestskom úrade mailom i telefonicky.

14 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

16 h

Nahnevaní bežkári sa už obrátili listom aj na vedenie obce Králiky, aby začalo konať.

15 h

Muža našli už bez známok života.

21 h

Prírodná pamiatka očarí v každom ročnom období.

20. jan

Už ste čítali?