Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 13. kole

V predposlednom 13. kole traja z vás trafili 8 zápasov (Rudolf Matušica, Zlatica Šimáková, Ľubomír Bartakovič). Na čele sú dvaja 65-bodoví. Zostáva odohrať posledné kolo počas najbližšieho víkendu.

Správne tipy 13. kola

Ludanice - Piešťany 2:1 1
Gabčíkovo - Palárikovo 3:0 1
Bánovce - Šamorín 3:1 1
Sládkovičovo - Nový Život 0:4 2
Lehota - Kráľová n/V. 1:3 2
Žitavany - Rumanová 1:2 2
Golianovo - Lapáš 3:3 X
Žirany - Kolíňany 3:1 1
Skýcov - Nevidzany 4:3 1
Kráľov Brod - Mostová 1:1 X

Poradie po 13. kole

65 - Róbert Šimák, Nitra, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce

64 - Roman Bilický, Preseľany

63 - Jarmila Saidová, Nitra, Michal Kováč, Vráble

62 - Vlado Matušica, Hájske, Ján Sikoriak, T. Nemce, David Slíž, Sereď, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Jozef Kubáň, Alekšince, Marián Mateička, Behynce, Igor Drotár, Nitra

Skryť Vypnúť reklamu

61 - Vlado Lyžičiar, Mária Sýkorová, Karol Ryba, Nitra, Jozef Sklenár, Šaľa, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Matúš Vajzer, Báb, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Miloš Gál st., Janka Gálová, Žirany

60 - Štefan Mravík, Žitavany, Janka Jašiková, Vladimír Petro, Šaľa, Rudolf Matušica, Pata, Peter Vašek, Ivanka, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Roman Margetin, Rišňovce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Attila Kürti, Vlčany, Margita Pavelková, Golianovo, Juraj Bárek, Žirany, Ján Antalík, Vráble, Ľubica Striešková, Nevidzany, Vladimír Urban, Hájske, Roman Ražný, Čeľadice, Tibor Šmitala, Čab

59 - Richard Magušín, Nitra, Peter Paulis, M. Vozokany, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Tibor Horváth, Komjatice, Pavol Holták, D. Krškany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Štefan Pupák, Hurbanovo, Daniel Antal, Čechynce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce

Skryť Vypnúť reklamu

58 - Boris Grežo, Laco Ištokovič, Vladimír Kompas, Marián Grman, Nitra, Emil Dubec, Žikava, Mário Slezák, Lukáčovce, Miroslav Kucharovič, Sereď, Pavel Babiak, Žitavany, Stanislav Pacher, Sľažany, Jozef Hoppan, Juraj Vojtek, Vráble, Štefan Tóth, Klasov, Ján Slíž, Beladice, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Miriama Ďurinová, Golianovo, Ivan Mareček, Čab, Mário Fábry, Šurianky, Miro Senneš, Močenok, Eva Súlovská, Rišňovce, Imrich Sklenár, Ľubomír Straňák, H. Kráľová

57 - Šimon Šuník, Milan Nagy, Dušan Letko, Pavel König, František Bojda, Anton Dano, Jozef Kóša, Peter Mateička, Ľubomír Bartakovič, Katarína Karcolová, Nitra, Rastislav Borčin, Hostie, Jozef Repa, Prílepy, Ivan Kupec, Čakajovce, Július Galo, D. Krškany, Stanislav Packa, Močenok, Magdaléna Plevková, Čechynce, Peter Skubeň, N. Streda, Roman Kutak, Tomášikovo, Jozef Joniak, Vráble, Ján Vaško, Ivanka, Alexandra Gálová, Žirany, Miroslav Močol, Alekšince, Monika Kováčová, Lovce, Adam (Gudi) Liptai, Vlčany, Štefan Finta, Jarok, Viliam Čulík, Machulince

Skryť Vypnúť reklamu

56 - Daniel Tasáry, Martin Peniaško, Katarína Dobiášová, Martin Krajčír, Nitra, Jozef Labuda, Solčany, Martina Hippová, Peter Lehocký, Marek Sokol, Milan Bekéni, Štefan Mrllák, Šaľa, Martin Chobot, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Margita Pánisová, D. Krškany, Ivan Ďurický, Branč, Erika Rumanovská, Skýcov, Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Dominik Tkáčik, Ivanka, Ján Jambor, Rišňovce, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Juraj Meliška, Sľažany, Renáta Gálová, Žirany, Ivan Remeň, N. Streda

55 - František Hrnčiar ml., Miloš Sýkora, Michal Garay, Milan Gráf, Vladimír Kuchta, Patrik Palka, Ján Hudec, Anton Lieskovský, Pius Hajdák, Ján Barát, Nitra, Gabriel Odráška, Tatiana Mifková, Šaľa, Marcel Pánis, D. Krškany, Zoltán Jancsó, Vlčany, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Ľubomír Mikula, Boris Mesároš, Lehota

54 - Erik Viskup, Martin Kováč „Kofi“, Ľudovít Konečný, Roman Sýkora, Štefan Zabák, Ernest Szombath, Nitra, Ivana Kunkelová, Peter Čepček, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Milan Strapko, Beladice, Peter Hipp, Milan Lazan, Šaľa, Štefan Račko, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Tibor Šebök, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Jana Tichá, Palárikovo, Miroslav Pakši, Čeľadince, Tibor Glovenský, Košúty, Anna Pacherová, Sľažany, Anton Ďuriš, Viliam Félis, Vráble, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Florián Pénzes, H. Ohaj, Anton Čurgali, Mojmírovce, Peter König, Matej Kuzmický, Ivanka, Peter Kluka, V. Lapáš, Jozef Kutak, Jarok, Ladislav Čekey, Pohranice, Štefan Macek, Vinodol, Juraj Dubeň, Lehota, Michal Čery, Jelenec, Pavol Kozma, Branč, Michal Bene, D. Obdokovce

53 - Jozef Moder, Michal Lauko, Erich Schober, Michal Bíro, Peter Solčiansky, Vladimír Krajčovič, Ján Ehrenhold, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Ladislav Szöke, Vráble, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Gabriela Sádovská, Žitavany, Marián Kopáčik, Marián Móri, Juraj Csirik, Margita Kališová, Šaľa, Mário Pánis, D. Krškany, Peter Vranský, Zbehy, Jozef Holeš, Filip Dobiáš, Čeľadice, Marek Adamča, Sereď, Dušan Nagy, Jelenec, Tibor Bugár, Tomášikovo, Ján Kóssi, Čifáre, Boris Boďo, Tajná, Miroslav Fúska, Rišňovce, Michal Strieška, Nevidzany, Július Bíro, V. Zálužie, Milan Minarovič, Behynce, František Varga, Tešedíkovo, Ferko Valent, T. Mlyňany, Juraj Segíň, Sľažany, Csaba Karácsony, Váhovce

52 - Anton Černý, Ján Hnilica, Ladislav Fazekaš, Alexander Meszáros, Jozef Prešinský, Zdenek Gombík, Ján Kmeťo, Nitra, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Andrea Hašuľová, Dvorníky, Tibor Tóth, Žihárec, Ján Martinek, Jozef Danada, Martin Kormoši, Šaľa, Peter Hamerlík, Jelka, Jaroslav Valo, T. Nemce, Ladislav Kéry, Volkovce, Jozef Horňák, Rišňovce, Juraj Tomašových, Čeľadince, Štefan Dubnička, Váhovce, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Marek Kalúz, V. Zálužie, Karol Bujalko, Vráble, Jozef Strieška, Nevidzany, Viera Pavelková, Golianovo, František Andraško, Jelenec, Peter Debnár, Rudolf Lauko, Zbehy, Milan Šlosár, Čab, Tibor Berec, V. Lapáš

51 - René Daniš, Rastislav Švec, Juraj Náhlovský, Juraj Hrnčár, Ivan Leckeš, Ľubomír Ballay, Jaroslav Andrášik, Miroslav Zverka, Imrich Hrdlica, Vladimír Nemšovský, Nitra, Roland Frkala, H. Kráľová, Jozef Brieška, Ivan Tabaček, T. Nemce, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ondrej Hajdu, Ľuboš Motolík, Trnovec, Július Benkö st., René Vincze, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Igor Tkáč, Sereď, Alojz Jenis, Žitavany, Bohumil Cifra ml., Ludanice, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Török, Pata, Jozef Borbély, V. Cetín, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Jana Gálová, Žirany, Marek Sabo, Rumanová, Ján Gajdoš, N. Streda

50 - Ľudovít Laca ml., Milan Lacina, Miroslav Fábry, Imrich Ručkay, Vladimír Papp, Tomiš Lukáč, Michal Lichtner, Nitra, Patrik Dubnička, Váhovce, Emília Káčerová, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ladislav Nagy, Vráble, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Ivan Mrázik, Čeľadice, Marián Strečka, Topoľčianky, Pavel Mihálik, Šaľa, Dušan Kolenčík, Trnovec, František Balogh, Selice, Norbert Adamča, Sereď, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Henrich Bíro, Čakajovce, René Scheer, Kolíňany, Pavel Dojčar, Báb, Dušan Podhradský, D. Krškany, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor

49 - Róbert Baláži, Jozef Viskup, Vladimír Mada, František Filo, Ľubomír Turňa, Matúš Dillhoff, Juraj Chudiak, Marian Barta, Tatiana Kucharová, Ivan Ševčík, Barbora Mináriková, Marián Červenka, Nitra, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Emil Šatan, Vozokany, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Marián Titka, Šaľa, Jozef Štefek, Čeľadice, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Čentéš, Čakajovce, Vojtech Szöke, V. Cetin, Maroš Papp, Dušan Švehla, Sereď, Imrich Valent, Hosťovce, Ján Lipovský, Báb, Jozef Andel, Vráble, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Imrich Maťo, Golianovo, Bohuš Baják, Lužianky, Martina Segíňová, Sľažany, Hanka Gregorová, Ivanka, Jozef Škvaril, D. Krškany

48 - Ľubica Tasáryová, Dionýz Pecháček, Milan Borovský, Július Petrík, Milan Ružička, Jozef Hudec st., Marcela Holtáková, Dezider Zaujec, Andrea Šándorová, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, František Kunkel, Jakub Kunkel, Vincent Káčer, Zl. Moravce, František Šabo, Obyce, Tibor Karácsony, Váhovce, Emanuel Maňúch, Marek Tvrdoň, Žirany, Slavo Kališ, Juraj Žiačko, Šaľa, Dávid Jancsó, Vlčany, Ján Jacsa, Žihárec, Jan Wesolowski, Hlohovec, Martin Račko, D. Krškany, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Rehuš, František Margetin, Rišňovce, Filip Marinov, Rumanová, Jaroslav Grman, Leonard Bednár, Vráble, Jozef Lukáč, Karol Čurgali, Mojmírovce, Alexander Repta, Daniel Lörincz, Branč, Vladimír Tasáry, Ivanka, Peter Matulník, Nové Sady, Vincent Komačka, Topoľčany, Jozef Šabo, Žitavany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Nándor Židík, Ladice, Július Oláh, Matúškovo, Miroslav Kováč, Žikava

47 - Jakub Laca, Milan Rákoci, Ľudovít Kováč, Ivan Lauko, Milan Vörös, Nitra, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Gabriel Fazekas, Neded, Oľga Pintérová, Krškany, Andrej Maťo, Jarok, Miloš Remenár, Miroslav Javor, Sereď, Peter Žitňanský, Topoľčany, Radoslav Bajnek, Vráble, Tibor Lisý, H. Ohaj, Lukáš Takáč, Báb, Dušan Beder, V. Lapáš, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Natália Kozmová, Ladislav Vašek, Branč, Ľuboš Škorvánek, Kys. N. Mesto, Vladimír Kováč, Lovce, Štefan Kočiš, Trnovec, Štefan Straňák, H. Kráľová, Ivan Tóth, Čakajovce, Ludovít Desat, Podhorany

46 - František Benc, Peter Matúškovič, Pavol Krajčo, Štefan Bede, Nitra, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Ladislav Páleník, Topoľčany, Michal Borovský, H. Saliby, Štefan Bako, Močenok, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Miloš Macala, Gáň, Vladimír Guláš, Igor Horňáčik, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Jaroslav Dvorský, Pata, František Sabo, Vinodol, Tomáš Ambrózy, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Tibor Bene, D. Obdokovce, Štefan Valovič, Rišňovce, Andrej Židík, Výčapy-Opatovce, Filip Guzmický, Imrich Guzmický, Ivanka, Vladimír Miklošík, Sereď, Gabriel Molnár, Galanta, Peter Strieška, Volkovce, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Katarína Pálková, Jarok

45 - Ladislav Pindeš, Pavel Hrnčár, Mária Königová, Eugen Németh, Michal Motúz, Ján Doboš, Nitra, Štefan Kúsek, Hostie, Peter Bleho, Timea Mészárosová, Šaľa, Milan Fúska, Mikuláš Pintér, Branč, Ladislav Šóki, Diakovce, Filip Vašíček, Vráble, Daniel Ballay, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Viktor Balko, Štefan Peťovský, Lužianky, Štefan Popelka, Hájske, Gustáv Molnár, P. Kesov, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Juraj Németh, D. Lefantovce, Jozef Watter, Rišňovce, Martin Jurík, Čakajovce, Milan Javor, Šintava, František Jasan, Podhorany, Ján Dekan, Velčice, Miroslav Krajčík, Komjatice, Jana Dudonová, Sereď, Marián Račko, D. Krškany, Csaba Sándor, Kolíňany

44 - Jozef Minárik, Jozef Paulík, Martin Kuchár, Ľuboš Lacina, František Grom, Nitra, Jozef Baťala, Žitavany, Jozef Barát, Topoľčany, Dušan Pista, Galanta, Róbert Sedlák, Šaľa, Ľubor Kajaba, Ivanka, František Kausek, Klasov, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Anna Duczová, H. Kráľová, Július Vodný, Babindol, Rudolf Krajinčák, Báb, Jozef Masár, Zl. Moravce

43 - Vlastimil Ábela, Ivan Bobuš, František Hrnčiar st., Eduard Szabo, Jozef Senneš, Ján Bulinský, Peter Poljaček, Nitra, Róbert Ščepka, Samuel Mihálik, Šaľa, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Oľga Račková, D. Krškany, Michal Kubala, Sereď, Patrik Finta, Jarok, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Viktor Karásek, Hájske, Katarína Vlčeková, Lužianky, Terka Tasáryová, Ivanka, Alexander Kusý, Trnovec, Mária Miškovičová, Jelenec

42 - Štefan Matesko, Jozef Hudec ml., Nitra, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Peťka Račková, Ivanka, Patrik Balogh, Selice, Alojz Rajtar, Sľažany, Jozef Roško, Vráble, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Milan Roman, Čab, Ľubomír Sako, Kolíňany, Róbert Furda, Topoľčianky, Gabriel Galbavý, H. Kráľová

41 - Andrej Bednárik, Nitra, Ján Školník, Zl. Moravce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Peter Zeleňák, Tomáš Straňák, Šaľa, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Roman Guzmický, Ivanka, Tibor Meszáros, Č. Brod, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Dagmara Bábinová, Palárikovo, Gašpar Gál, Žirany

40 - Ladislav Skalický, František Imre, Lenka Königová, Nitra, Milan Augustín, Topoľčianky, Miroslav Szlamka, Váhovce, Marek Sklenár, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Janka Lacová, D. Obdokovce, Juraj Barantal, V. Zálužie, Pavel Períček, Rišňovce, Juraj Barčák, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Imrich Jókai, Horný Ohaj

39 - Ľudovít Laca st., Ján Šiška, Peter Kardoš, Adriana Šišková, Anton Lacuška, Nitra, Juraj Minár, Irena Peťková, Zl. Moravce, Peter Visolajský, Šaľa

38 - Deniska Révayová, Zuzana Vencelová, Katka Sýkorová, Ján Palka, Nitra, Tibor Odráška, Šaľa, Ľubica Kajabová, Ivanka, Imrich Drozdák, Babindol, Michal Hitka, Zl. Moravce

37 - Lenka Gažová, Róbert Rumančík, Nitra, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Ľubomír Bobok, Volkovce, Jozef Kučera, Šaľa, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Andrej Repta, Branč, Marián Jašík, Zbehy

36 - Tibor Mikle, Vlčany, Peter Frajka, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Zdeno Zbojek, Sereď, Libor Vinkler, Šaľa, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Štefan Varga, Topoľnica, Marek Fábry, Šurianky, Pavol Štefek, V. Dolina, Lukáš Lyžičiar, Zdeno Senneš, Nikoleta Bartkovičová, Juraj Holták, Lenka Sýkorová, Nitra, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

35 - Dušan Tirol, Vlado Sásik, Táňa Rumančíková, Peter Bezák, Renáta Baksová, Nitra, Milan Greguš, Zbehy, Juraj Tóth, Močenok

34 - Norbert Bordáš, Ivan Eliaš, Nitra, Tomáš Križovič, Levice, Ľuboš Galo, Janíkovce, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ivan Chlebák, Štitáre

33 - Ingrid Reptíková, Jaroslav Korytár, Nitra, Marek Greguš, Čakajovce, Viliam Béger, V. Dolina

32 - Ľuboš Fúska, Peter Plandora, Nitra, Peter Riby, V. Cetín, Peter Behúl, Lužianky, Pavol Mikuš, J. Kostoľany

31 - Jozef Bajnek, Vráble, Lenka Reptová, Branč, Dávid Hamar, Klasov, Rudolf Macho, Kolíňany, David Špánik, Šoporňa, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Helena Bartošová, D. Krškany, Pavol Uher, Šaľa, Branislav Füri, Báb, Juraj Garay, M. Cetín

30 - Anton Uher, Štefan Žarnócay, Šaľa, Peter Odráška, H. Kráľová, Juraj Vencel, Jozef Svitač, Miro Studený, Dávid Said, Nitra, Daniel Mako, Čakajovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Juraj Čurgaly, Janíkovce

29 - Peter Bodi, Zbehy, Kristína Krajčirová, H. Krškany, Andrej Švihorík, Báb, Miroslav Račko, Rastislav Štefánik, Nitra, Matúš Gregor, Ivanka

28 - Marián Šíma, Šaľa, Ronald Kontár, H. Saliby, Dušan Gál, Klasov, Milan Piovarči, Lužianky, Peter Popelka, Jarok, Imrich Struhár, Vráble, Dominik Drotár, Nitra

27 - Emil Valkovič, Topoľčianky, Ján Frajtík, Vráble, Jozef Gál, Žirany, Igor Kotora st., Nitra

26 - Jozef Gajdoš, Žitavany, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Patrik Studený, Anna Gažová, Martin Viskup, Martinko Bulinský, Nitra, Daniel Strieška, Nevidzany

25 - Norbert Zsigmond, Nový Život, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Peter Ivančík, Koniarovce, Patrik Laca, Nitra, Peter Frančík, V. Cetín

24 - Ľubomír Žiak, Ivanka, Jozef Klačko, Šaľa, Martina Kluková, Žirany, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Viktor Németh, Vráble, Lukáš Bartakovič, Nitra, Peter Zubčák, Hruboňovo, Liliana Kuťková, Nevidzany

23 - Peter Páleník, Prílepy, Jakub Vojtek, Vráble, Roman Marci, Nitra, Peter Mládek, Podhorany, Magdaléna Reptová, Branč, Ladislav Sivák, Žirany

22 - Attila Szolnoki, Dyčka, Mária Kelemenová, Miroslav Mada, Nitra, Martin Benko, Golianovo, Jozef Gajdács, Michal n/O, Timea Šokiová, Diakovce

21 - Juraj Minárik, Obyce, Jaroslav Srnčík, Nitra

20 - Anna Kubalová, Sereď, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Michal Brédik, Tajná, Jozef Malý, Katarína Malá, Vráble, Vincent Gunda, Alekšince, Tomáš Drgoňa, Mariana Barátová, Jana Pavelková, Iveta Dubeňová, Nitra

19 - Vojtech Mládek, Podhorany, Mária Sojková, Nitra, Marián Strečka ml., Topoľčianky

18 - Elena Kreškócziová, Nitra, Juraj Šranko, Babindol, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Miroslav Záchemský, Sľažany, Jozef Pecho, Zlaté Moravce, Ľuboš Furda, Žitavany

17 - Igor Galovič, Juraj Chovanec, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Juraj Sojka, Vráble, Peter Obložinský, Ivanka, Alžbeta Dobiášová, Žirany

16 - Marek Šulák, Šintava, Viktor Hrotek, Nitra, Jozef Nikodem, Rišňovce

15 - Jozef Baboš, Dlhá n/V., Marek Franko, Šaľa, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Kristína Líšková, Branč, Eduard Liko, Ivanka

14 - Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Michal Kulík, Vlčany, Jozef Bernáth, Golianovo

13 - Vlastimil Záhon, Ľudovít Čelinák, Mario Benko, Golianovo, Marek Ternény, V. Zálužie, Mário Bajtoš, Marek Horváth, Nitra, Juraj Bujko, Žihárec, Dávid Bajnek, Vráble

12 - Vladimír Hrnčár, Výčapy-Opatovce, Martin Ševčík, Dajana Borovská, Nitra, Miroslav Machálik, Tomáš Darazs, Šaľa, Timea Šókiová, Diakovce

11 - Róbert Bačinský, J. Račková, Nitra, Filip Deák, Sľažany

10 - Kamil Popelka, Hájske, Jozef Korgo, Klasov, Jozef Lenghart, Nitra, Jozef Baláž, Šaľa, Matej Meleg, Sereď

9 - Viktor Vöröš, H. Kráľová, Anton Berecz, Branč, Mário Šándor, Rado Vágai, Ivan Kozár, Milan Kollárik, Nitra, Stano Čapkovič, Nové Sady

8 - Peter Gibala, Juraj Šipoš, Augustín Grman, Nitra, Zuzana Pechová, Beladice, Marián Hörik, Štitáre, František Szolík, Šaľa, Peter Kováč, Babindol

7 - Mário Ferenc, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Michal Celeng, Dražovce, Peter Lenárt, H. Saliby, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Vladimír Bernáth, N. Ves n/Ž., Michal Paška, H. Krškany, Martin Kratochvíl, Žitavce, Jozef Švolík, Obyce, František Horný, Jarok, Mario Geday, Golianovo

6 - Rudolf Brisuda, Koniarovce, Peter Hodúr, Sereď, Marián Blaho, Čeľadice, Ladislav Tóth, Výčapy-Opatovce, Andrej Očenáš, Ján Árgyusi, Šaľa, Radoslav Gažo, Golianovo, Viliam Brezina, Berta Hrušková, Nitra, Jozef Panis, Dolné Krškany, Miroslav Tans, Nevidzany, Adriana Kalužáková, V. Zálužie, Peter Pecho, Beladice

5 - Peter Sádovský, Melek, Jozef Vivodík, Anton Vagač, Marianna Letková, Bohuslav Buday, Oľga Chalányová, Viktor Buday, Patrícia Hollá, Matúš Vojčik, Katarína Budayová, Mária Kóšová, Lukáš Lahučký, Inka Reptíková, Nitra, Martin Šlezinger, Hosťovce, Ladislav Szombath, Vráble, Marián Zlatňanský, Pardubice, Miroslav Rosypal, Rišňovce, Luboš Tóth, Močenok, Peter Zaťko, Zlaté Moravce, Attila Labai, Veľký Kýr, Katka Polačeková, Šoporňa, Jaroslav Kalivoda, Jarok, Martin Varga, Nevidzany

4 - Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Erik Evetke, Dyčka, Michal Buranský, Gabika Szökeová, Vráble, Tibor Štadler, Čeľadice, Ladislav Szórád, Žirany, Peter Mikula, Alekšince, Štefan Zeman, Jelenec, Miroslav Jančár, Komjatice, Ján Laca, D. Obdokovce, Milan Mrváň, Topoľčianky, Marta Čapeková, Zbehy, Ján Szabo, Marián Rehák, Jana Majtásová, Andrea Árvayová, Ľubomír Lanák, Nitra, Boris Kozma, D. Štitáre, Filip Horný, Viera Horná, Jarok, Jana Vnučková, Dražovce, Marianna Formánková, Černík, Jaroslava Odrášková, Močenok, Jožko Švihorík, Obyce, Miroslav Tarr, Nevidzany

3 - Branislav Pospiš, Július Benkö ml., Pavol Sámel, Šaľa, Eduard Szabo ml., Jozef Gutai, Anton Čurgali, Marán Muzika, Eva Rutkovská, Luboš Bahelka, Boris Bali, Zuzana Kelemenová, Zdneka Budayová, Natália Mikulášiková, Zuzana Michalicová, Nitra, Ondrej Hupka, Čakajovce, Edo Lyko, Ivanka, Štefan Deák, Sľažany, Štefan Török, Branč, Jozef Kunkel, Viliam Matejov, Zlaté Moravce, Slavka Čurgaliová, Cabaj-Čápor, Vojtech Laca, D. Obdokovce, Ľuboš Furda ml., Žitavany, Ladislav Bencz, Nitrianske Hrnčiarovce, Roman Slezák, Dun. Streda, Barbara Horná, Jozef Kalivoda, Lenka Kalivodová, Jarok, Marek Kyjak, Alekšince, Andrea Gálová, Močenok, Jozef Bango, V. Zálužie, Katarína Čaládiková, Kostoľany pod Tríbečom, Petra Beňová, Výč.-Opatovce, Ján Kollár, Zbehy, Erika Páleníková, Z. Moravce

2 - Matej Svítek, Pružina, Jozef Nosian, Eva Pappová, Cyril Grablička, Lucia Fabková, Paľko Mošať, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Patrik Čepček, Žitavany, Jozef Ürge, Vráble, Jozef Rapušák, Kysucké Nové Mesto, Gréta Pintérová, V. Kýr

1 - Marián Dobiaš, Marek Ťapušík, Nitra, Štefan Pátrovič, Jarok, Ladislav Székelyi, Branč, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Ladislav Kuna, Topoľčianky

0 - Stela Berecová, Jarok

V 13. kole bolo najviac 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich traja z vás: Rudolf Matušica, Pata, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Ľubomír Bartakovič, Nitra. Kto z nich vyhrá kartón piva Steiger, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.
Ak vám nesedia body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  2. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  3. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  4. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  5. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  6. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  7. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  8. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  9. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  10. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  1. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  2. Väčšina fajčiarov dala deťom cigarety, ak si vypýtali
  3. Podcast: Jeden lístok, veľa tratí
  4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  5. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  9. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  10. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 829
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 12 307
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 764
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 671
  5. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 362
  6. Aká je chémia vôní 9 115
  7. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy 8 809
  8. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 733
  9. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 680
  10. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 8 177
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia privierala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.

Polícia už pozná totožnosť muža, ktorý zaútočil po upozornení, že nemá rúško

Páchateľa a jeho kamaráta spoznali ľudia na videozázname.

Dvaja muži sedeli v čakárni bez rúška. Útočil muž vľavo.

Divadlo Andreja Bagara muselo zrušiť niektoré predstavenia

Dôvodom je prevencia v súvislosti s koronavírusom.

Zo septembrovej premiéry inscenácie Láska slečny Elliotovej v DAB v Nitre.

Nitrianski bábkari naspievali vianočnú pesničku

Pretlmočili ju aj do posunkovej reči.

Herci Starého divadla pre divákov pripravili vianočné prekvapenie.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na stanici v Nitre napadli muža po tom, ako upozornil na rúško

Incident sa stal v čakárni na autobusovej stanici.

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

V Jasnej spustia lyžovačku už v sobotu

Do strediska pustia len obmedzený počet lyžiarov.

AKTUÁLNE: V Čadci našli ďalších utečencov

Ich strastiplná cesta sa skončila na Kysuciach.

Už ste čítali?