Piatok, 30. október, 2020 | Meniny má Simon, SimonaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - konečné poradie po 14. kole

Víťazom tipovacej súťaže je Pavol Macho z Výčap-Opatoviec. V poslednom kole sme zaznamenali stopercentný zásah: Marián Mateička trafil 10 zápasov! Dokonca aj remízu Slovenska s N. Zélandom, ktorá sa zrodila v 93. min...

Správne tipy 14. kola

Slovensko - N. Zéland 1:1 X
Nitra B - N. Zámky 3:1 1
Led. Rovne - Neded 1:2 2
Galanta - Piešťany 2:1 1
Okoličná n/O - Levice 1:2 2
Váhovce - Šintava 3:1 1
Výč.-Opatovce - Kráľová n/V. 0:1 2
Rišňovce - Cabaj-Čápor 3:1 1
Veľký Cetín - Klasov 2:1 1
Mostová - Matúškovo 2:1 1

Konečné poradie po 14. kole

74 - Pavol Macho, Výčapy-Opatovce

72 - Marián Mateička, Behynce, Roman Bilický, Preseľany

71 - Róbert Šimák, Nitra

70 - Vlado Matušica, Hájske, Jarmila Saidová, Nitra, David Slíž, Sereď

69 - Igor Drotár, Karol Ryba, Nitra, Ján Sikoriak, T. Nemce, Michal Kováč, Vráble, Zlatica Šimáková, D. Krškany

68 - Mária Sýkorová, Nitra, Štefan Mravík, Žitavany, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Margita Pavelková, Golianovo, Ľubica Striešková, Nevidzany, Miloš Gál st., Janka Gálová, Žirany

67 - Peter Paulis, M. Vozokany, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jozef Sklenár, Vladimír Petro, Šaľa, Peter Vašek, Ivanka, Matúš Vajzer, Báb, Attila Kürti, Vlčany, Juraj Bárek, Žirany, Ján Antalík, Vráble, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Vladimír Urban, Hájske, Jozef Kubáň, Alekšince, Mário Fábry, Šurianky, Ľubomír Straňák, H. Kráľová

66 - Vlado Lyžičiar, Boris Grežo, Pavel König, František Bojda, Anton Dano, Nitra, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Stanislav Pacher, Sľažany, Juraj Vojtek, Vráble, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Ján Vaško, Ivanka, Roman Ražný, Čeľadice, Miroslav Močol, Alekšince

65 - Richard Magušín, Milan Nagy, Nitra, Emil Dubec, Žikava, Janka Jašiková, Šaľa, Tibor Horváth, Komjatice, Rudolf Matušica, Pata, Pavel Babiak, Žitavany, Roman Margetin, Rišňovce, Erika Rumanovská, Skýcov, Jozef Hoppan, Vráble, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ján Slíž, Beladice, Ferko Valent, T. Mlyňany, Tibor Šmitala, Čab

64 - Martin Krajčír, Marián Grman, Katarína Karcolová, Nitra, Ondrej Hajdu, Trnovec, Stanislav Packa, Miro Senneš, Močenok, Mário Slezák, Lukáčovce, Pavol Holták, D. Krškany, Peter Skubeň, Ivan Remeň, N. Streda, Roman Kutak, Tomášikovo, Štefan Tóth, Klasov, Miriama Ďurinová, Golianovo, Ivan Mareček, Čab, Eva Súlovská, Rišňovce, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Adam (Gudi) Liptai, Vlčany, Juraj Meliška, Sľažany, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Štefan Finta, Jarok, Viliam Čulík, Machulince

63 - Šimon Šuník, Miloš Sýkora, Dušan Letko, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Jozef Labuda, Solčany, Ivan Kupec, Čakajovce, Marek Sokol, Milan Bekéni, Štefan Mrllák, Šaľa, Július Galo, D. Krškany, Magdaléna Plevková, Čechynce, Miroslav Kucharovič, Sereď, Jozef Joniak, Vráble, Ján Jambor, Rišňovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Rastislav Borčin, Hostie, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce

62 - Martin Peniaško, Ľubomír Ballay, Vladimír Kompas, Ernest Szombath, Anton Lieskovský, Jozef Kóša, Peter Mateička, Ján Barát, Nitra, Martina Hippová, Tatiana Mifková, Šaľa, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ivan Ďurický, Branč, Anna Pacherová, Sľažany, Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Michal Strieška, Nevidzany, Peter Kluka, V. Lapáš

61 - František Hrnčiar ml., Erik Viskup, Ľudovít Konečný, Laco Ištokovič, Patrik Palka, Roman Sýkora, Pius Hajdák, Nitra, Tibor Tóth, Žihárec, Ján Martinek, Marián Kopáčik, Šaľa, Margita Pánisová, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Tibor Glovenský, Košúty, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Miroslav Fúska, Rišňovce, Dominik Tkáčik, Matej Kuzmický, Ivanka, Alexandra Gálová, Žirany, Michal Čery, Jelenec, Milan Minarovič, Behynce, František Varga, Tešedíkovo, Boris Mesároš, Lehota, Monika Kováčová, Lovce

60 - Martin Kováč „Kofi“, Milan Gráf, Vladimír Krajčovič, Ján Ehrenhold, Ján Hudec, Nitra, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Milan Lazan, Gabriel Odráška, Peter Lehocký, Šaľa, Štefan Račko, D. Krškany, Martin Chobot, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Jozef Holeš, Čeľadice, Juraj Tomašových, Čeľadince, Tibor Bugár, Tomášikovo, Ján Kóssi, Čifáre, Peter König, Ivanka, Viera Pavelková, Golianovo, František Andraško, Jelenec, Štefan Macek, Vinodol, Juraj Segíň, Sľažany

59 - Jozef Moder, Peter Solčiansky, Ivan Leckeš, Nitra, Peter Čepček, Zl. Moravce, Ivan Tabaček, T. Nemce, Tibor Križovič, Levice, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Marcel Pánis, D. Krškany, Peter Vranský, Zbehy, Ladislav Kéry, Volkovce, Miroslav Pakši, Čeľadince, Marek Kalúz, V. Zálužie, Anton Ďuriš, Vráble, Florián Pénzes, H. Ohaj, Jozef Strieška, Nevidzany, Jozef Kutak, Jarok, Ladislav Čekey, Pohranice, Daniel Antal, Čechynce

58 - Michal Lauko, Michal Garay, Erich Schober, Michal Bíro, Daniel Tasáry, Juraj Náhlovský, Ján Hnilica, Vladimír Kuchta, Ladislav Fazekaš, Alexander Meszáros, Štefan Zabák, Nitra, Ivana Kunkelová, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Milan Strapko, Beladice, Ladislav Nagy, Ladislav Szöke, Viliam Félis, Vráble, Peter Hipp, Marián Móri, Juraj Csirik, Margita Kališová, Jozef Danada, René Vincze, Šaľa, Mário Pánis, D. Krškany, Jana Tichá, Palárikovo, Jaroslav Valo, T. Nemce, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Štefan Dubnička, Váhovce, Marek Adamča, Sereď, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Boris Boďo, Tajná, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Anton Čurgali, Mojmírovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Jana Gálová, Žirany, Juraj Dubeň, Lehota, Rudolf Lauko, Zbehy

57 - René Daniš, Rastislav Švec, Jozef Viskup, Juraj Hrnčár, Jozef Prešinský, Zdenek Gombík, Tomiš Lukáč, Imrich Hrdlica, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Karol Bujalko, Vráble, Jozef Repa, Prílepy, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Marián Strečka, Topoľčianky, Peter Hamerlík, Jelka, Pavel Mihálik, Martin Kormoši, Šaľa, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Jozef Horňák, Rišňovce, Bohumil Cifra ml., Ludanice, Dušan Nagy, Jelenec, Dušan Švehla, Sereď, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Török, Pata, Anton Bapčány, Michal Bene, D. Obdokovce, Peter Debnár, Zbehy, Milan Šlosár, Čab, Július Bíro, V. Zálužie, Filip Dobiáš, Čeľadice, Ján Gajdoš, N. Streda, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Škvaril, D. Krškany, Tibor Berec, V. Lapáš

56 - Vladimír Mada, Imrich Ručkay, Katarína Dobiášová, Jaroslav Andrášik, Ján Kmeťo, Vladimír Nemšovský, Michal Lichtner, Nitra, Andrea Hašuľová, Dvorníky, Ľubomír Števanka, Preseľany, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Štefek, Čeľadice, Dušan Kolenčík, Ľuboš Motolík, Trnovec, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Imrich Valent, Hosťovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Marek Sabo, Rumanová, Pavel Dojčar, Báb, Dušan Podhradský, D. Krškany, Renáta Gálová, Žirany, Leonard Bednár, Vráble

55 - František Filo, Milan Borovský, Július Petrík, Ľubomír Turňa, Marian Barta, Barbora Mináriková, Andrea Šándorová, Marián Červenka, Nitra, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Jozef Brieška, T. Nemce, Tibor Karácsony, Váhovce, Emil Šatan, Vozokany, Marián Titka, Šaľa, František Balogh, Selice, Igor Tkáč, Sereď, Alojz Jenis, Žitavany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Jozef Borbély, V. Cetín, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Imrich Maťo, Golianovo, Bohuš Baják, Lužianky, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Vincent Komačka, Topoľčany, Štefan Kočiš, Trnovec, Štefan Straňák, H. Kráľová, Nándor Židík, Ladice

54 - Gabriel Fazekas, Neded, Róbert Baláži, Miroslav Fábry, Vladimír Papp, Dezider Zaujec, Nitra, František Kunkel, Jakub Kunkel, Vincent Káčer, Ľubomír Novota, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Michal Borovský, H. Saliby, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Jan Wesolowski, Hlohovec, Martin Račko, D. Krškany, Štefan Hudec, Lužianky, Tomáš Ambrózy, Trnovec, Miloš Remenár, Norbert Adamča, Sereď, František Margetin, Rišňovce, Ján Lipovský, Báb, Jaroslav Grman, Vráble, Alexander Repta, Pavol Kozma, Branč, Marek Tvrdoň, Žirany, Henrich Bíro, Čakajovce, Karol Čurgali, Mojmírovce, Peter Matulník, Nové Sady, René Scheer, Kolíňany, Vladimír Kováč, Lovce, Hanka Gregorová, Ivanka, Miroslav Kováč, Žikava

53 - Milan Lacina, Ľubica Tasáryová, Dionýz Pecháček, Matúš Dillhoff, Milan Ružička, Marcela Holtáková, Ján Doboš, Milan Vörös, Nitra, Roland Frkala, H. Kráľová, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Gabriela Sádovská, Jozef Šabo, Žitavany, Miloš Macala, Gáň, Július Benkö st., Šaľa, Oľga Pintérová, Krškany, Ivan Bakyta, Jarok, Jaroslav Dvorský, Pata, Maroš Papp, Miroslav Javor, Sereď, Radoslav Bajnek, Jozef Andel, Vráble, Lukáš Takáč, Báb, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Ján Dekan, Velčice, Gabriel Molnár, Galanta, Csaba Karácsony, Váhovce, Ivan Tóth, Čakajovce, Daniel Lörincz, Branč

52 - František Benc, Anton Černý, Milan Rákoci, Tatiana Kucharová, Nitra, František Šabo, Obyce, Štefan Bako, Močenok, Slavo Kališ, Šaľa, Ivan Mrázik, Čeľadice, Dávid Jancsó, Vlčany, František Sabo, Vinodol, Jozef Rehuš, Rišňovce, Peter Žitňanský, Topoľčany, Anna Duczová, H. Kráľová, Gustáv Molnár, P. Kesov, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Dušan Beder, V. Lapáš, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ľuboš Škorvánek, Kys. N. Mesto, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Mikuláš Pintér, Ladislav Vašek, Branč, Július Oláh, Matúškovo

51 - Pavol Krajčo, Mária Königová, Miroslav Zverka, Michal Motúz, Ivan Lauko, Nitra, Lýdia Augustínová, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Jozef Barát, Topoľčany, Štefan Kúsek, Hostie, Vladimír Guláš, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Viktor Balko, Lužianky, Juraj Németh, D. Lefantovce, Vladimír Miklošík, Sereď, Martina Segíňová, Sľažany, Peter Strieška, Volkovce, Timea Mészárosová, Šaľa

50 - Ľudovít Laca ml., Jozef Paulík, Martin Kuchár, Jozef Hudec st., Štefan Bede, Nitra, Patrik Dubnička, Váhovce, Ladislav Páleník, Topoľčany, Ladislav Odráška, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Milan Fúska, Branč, Filip Marinov, Rumanová, Tibor Lisý, H. Ohaj, Štefan Valovič, Rišňovce, Milan Javor, Šintava, Štefan Peťovský, Lužianky, Terka Tasáryová, Ivanka, Rudolf Krajinčák, Báb, Marián Račko, D. Krškany, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor

49 - Pavel Hrnčár, Juraj Chudiak, Ivan Ševčík, Jozef Senneš, Nitra, Róbert Ščepka, Samuel Mihálik, Šaľa, Ladislav Šóki, Diakovce, Ján Jacsa, Žihárec, Ľubor Kajaba, Ivanka, Jozef Čentéš, Čakajovce, Andrej Maťo, Jarok, Vojtech Szöke, V. Cetin, František Kausek, Klasov, Michal Kubala, Sereď, Filip Vašíček, Jozef Roško, Vráble, Daniel Ballay ml., Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Viktor Karásek, Hájske, Jozef Watter, Rišňovce, Miroslav Krajčík, Komjatice, Alexander Kusý, Trnovec, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce

48 - Ladislav Pindeš, Ivan Bobuš, František Hrnčiar st., Eduard Szabo, Štefan Matesko, Ľuboš Lacina, Eugen Németh, František Grom, Jozef Hudec ml., Nitra, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Baťala, Žitavany, Emanuel Maňúch, Žirany, Róbert Sedlák, Marek Sklenár, Juraj Žiačko, Šaľa, Oľga Račková, D. Krškany, Peťka Račková, Ivanka, Július Vodný, Babindol, Igor Horňáčik, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Martin Jurík, Čakajovce, Milan Roman, Čab, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Jozef Masár, Zl. Moravce

47 - Jakub Laca, Ľudovít Kováč, Ján Bulinský, Peter Poljaček, Nitra, Ján Školník, Zl. Moravce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Tibor Odráška, Šaľa, Alojz Rajtar, Sľažany, Patrik Finta, Jarok, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Natália Kozmová, Branč, Mária Miškovičová, Jelenec, Ludovít Desat, Podhorany, Gašpar Gál, Žirany

46 - Peter Matúškovič, Katka Sýkorová, Nitra, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Tibor Bene, D. Obdokovce, Andrej Židík, Výčapy-Opatovce, Jaroslav Markovič, Pavel Períček, Rišňovce, Filip Guzmický, Imrich Guzmický, Ivanka, Katarína Pálková, Jarok

45 - Vlastimil Ábela, Ján Šiška, Ladislav Skalický, Lenka Königová, Nitra, Peter Bleho, Peter Zeleňák, Šaľa, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Patrik Balogh, Selice, Štefan Popelka, Hájske, Gabriel Chrenko, V. Dolina, František Jasan, Podhorany, Katarína Vlčeková, Lužianky, Ľubomír Sako, Csaba Sándor, Kolíňany, Jana Dudonová, Sereď, Dagmara Bábinová, Palárikovo

44 - Jozef Minárik, Anton Lacuška, Nitra, Milan Augustín, Topoľčianky, Dušan Pista, Galanta, Jozef Kučera, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Imrich Drozdák, Babindol, Michal Hitka, Zl. Moravce

43 - Adriana Šišková, Ján Palka, Lenka Sýkorová, Nitra

42 - Zuzana Vencelová, Zdeno Senneš, Nitra, Marta Kunkelová, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Janka Lacová, D. Obdokovce, Štefan Varga, Topoľnica, Pavol Štefek, V. Dolina, Róbert Furda, Topoľčianky

41 - Andrej Bednárik, Renáta Baksová, Jaroslav Korytár, Nitra, Jozef Šebík, Topoľčianky, Tomáš Straňák, Šaľa, Tomáš Križovič, Levice, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Andrej Repta, Branč, Roman Guzmický, Ivanka, Tibor Meszáros, Č. Brod

40 - Lukáš Lyžičiar, František Imre, Nitra, Juraj Barantal, V. Zálužie, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Imrich Jókai, Horný Ohaj

39 - Ľudovít Laca st., Peter Kardoš, Juraj Holták, Nitra, Juraj Minár, Irena Peťková, Zl. Moravce, Peter Visolajský, Šaľa

38 - Deniska Révayová, Nitra, Tibor Mikle, Vlčany, Ľubica Kajabová, Ivanka

37 - Lenka Gažová, Róbert Rumančík, Peter Plandora, Dávid Said, Nitra, Ľubomír Bobok, Volkovce, Libor Vinkler, Šaľa, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Marián Jašík, Zbehy, Helena Bartošová, D. Krškany

36 - Peter Frajka, Zl. Moravce, Zdeno Zbojek, Sereď, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Marek Fábry, Šurianky, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Nikoleta Bartkovičová, Nitra

35 - Dušan Tirol, Vlado Sásik, Táňa Rumančíková, Peter Bezák, Nitra, Milan Greguš, Zbehy, Juraj Tóth, Močenok, Pavol Uher, Šaľa

34 - Norbert Bordáš, Juraj Vencel, Ivan Eliaš, Nitra, Ľuboš Galo, Janíkovce, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Andrej Švihorík, Báb, Lenka Reptová, Branč, Ivan Chlebák, Štitáre, Juraj Garay, M. Cetín

33 - Anton Uher, Šaľa, Ingrid Reptíková, Nitra, Marek Greguš, Čakajovce, Viliam Béger, V. Dolina

32 - Ľuboš Fúska, Igor Kotora st., Nitra, Peter Riby, V. Cetín, Peter Behúl, Lužianky, Pavol Mikuš, J. Kostoľany

31 - Jozef Bajnek, Vráble, Dávid Hamar, Klasov, Rudolf Macho, Kolíňany, David Špánik, Šoporňa, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Peter Frančík, V. Cetín, Matúš Gregor, Ivanka, Branislav Füri, Báb, Martin Viskup, Nitra, Liliana Kuťková, Nevidzany

30 - Peter Odráška, H. Kráľová, Daniel Mako, Čakajovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Jozef Svitač, Miro Studený, Martinko Bulinský, Nitra, Štefan Žarnócay, Šaľa, Juraj Čurgaly, Janíkovce

29 - Peter Bodi, Zbehy, Kristína Krajčirová, H. Krškany, Miroslav Račko, Rastislav Štefánik, Nitra, Ladislav Sivák, Žirany

28 - Marián Šíma, Šaľa, Ronald Kontár, H. Saliby, Dušan Gál, Klasov, Milan Piovarči, Lužianky, Peter Popelka, Jarok, Imrich Struhár, Vráble, Dominik Drotár, Nitra

27 - Emil Valkovič, Topoľčianky, Ján Frajtík, Vráble, Jozef Gál, Žirany

26 - Jozef Gajdoš, Žitavany, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Patrik Studený, Anna Gažová, Nitra, Daniel Strieška, Nevidzany

25 - Norbert Zsigmond, Nový Život, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Peter Ivančík, Koniarovce, Patrik Laca, Mariana Barátová, Jaroslav Srnčík, Nitra, Magdaléna Reptová, Branč

24 - Ľubomír Žiak, Ivanka, Jozef Klačko, Šaľa, Martina Kluková, Žirany, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Viktor Németh, Vráble, Lukáš Bartakovič, Nitra, Peter Zubčák, Hruboňovo

23 - Peter Páleník, Prílepy, Jakub Vojtek, Vráble, Roman Marci, Nitra, Peter Mládek, Podhorany

22 - Attila Szolnoki, Dyčka, Mária Kelemenová, Miroslav Mada, Nitra, Martin Benko, Golianovo, Jozef Gajdács, Michal n/O, Timea Šokiová, Diakovce

21 - Juraj Minárik, Obyce

20 - Anna Kubalová, Sereď, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Michal Brédik, Tajná, Jozef Malý, Katarína Malá, Vráble, Vincent Gunda, Alekšince, Tomáš Drgoňa, Jana Pavelková, Iveta Dubeňová, Nitra

19 - Vojtech Mládek, Podhorany, Mária Sojková, Nitra, Marián Strečka ml., Topoľčianky

18 - Elena Kreškócziová, Nitra, Juraj Šranko, Babindol, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Miroslav Záchemský, Sľažany, Jozef Pecho, Zlaté Moravce, Ľuboš Furda, Žitavany

17 - Igor Galovič, Juraj Chovanec, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Juraj Sojka, Vráble, Peter Obložinský, Ivanka, Alžbeta Dobiášová, Žirany

16 - Marek Šulák, Šintava, Viktor Hrotek, Nitra, Jozef Nikodem, Rišňovce

15 - Jozef Baboš, Dlhá n/V., Marek Franko, Šaľa, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Kristína Líšková, Branč, Eduard Liko, Ivanka, Timea Šókiová, Diakovce

14 - Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Michal Kulík, Vlčany, Jozef Bernáth, Golianovo

13 - Vlastimil Záhon, Ľudovít Čelinák, Mario Benko, Golianovo, Marek Ternény, V. Zálužie, Mário Bajtoš, Marek Horváth, Nitra, Juraj Bujko, Žihárec, Dávid Bajnek, Vráble

12 - Vladimír Hrnčár, Výčapy-Opatovce, Martin Ševčík, Dajana Borovská, Inka Reptíková, Nitra, Miroslav Machálik, Tomáš Darazs, Šaľa

11 - Róbert Bačinský, J. Račková, Nitra, Filip Deák, Sľažany

10 - Kamil Popelka, Hájske, Jozef Korgo, Klasov, Jozef Lenghart, Nitra, Jozef Baláž, Šaľa, Matej Meleg, Sereď, Mario Geday, Golianovo

9 - Viktor Vöröš, H. Kráľová, Anton Berecz, Branč, Mário Šándor, Rado Vágai, Ivan Kozár, Milan Kollárik, Nitra, Stano Čapkovič, Nové Sady

8 - Peter Gibala, Juraj Šipoš, Augustín Grman, Nitra, Zuzana Pechová, Beladice, Marián Hörik, Štitáre, František Szolík, Šaľa, Peter Kováč, Babindol

7 - Mário Ferenc, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Michal Celeng, Dražovce, Peter Lenárt, H. Saliby, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Vladimír Bernáth, N. Ves n/Ž., Michal Paška, H. Krškany, Martin Kratochvíl, Žitavce, Jozef Švolík, Obyce, František Horný, Jarok

6 - Rudolf Brisuda, Koniarovce, Peter Hodúr, Sereď, Marián Blaho, Čeľadice, Ladislav Tóth, Výčapy-Opatovce, Andrej Očenáš, Ján Árgyusi, Šaľa, Radoslav Gažo, Golianovo, Viliam Brezina, Berta Hrušková, Nitra, Jozef Panis, Dolné Krškany, Miroslav Tans, Nevidzany, Adriana Kalužáková, V. Zálužie, Peter Pecho, Beladice

5 - Peter Sádovský, Melek, Jozef Vivodík, Anton Vagač, Marianna Letková, Bohuslav Buday, Oľga Chalányová, Viktor Buday, Patrícia Hollá, Matúš Vojčik, Katarína Budayová, Mária Kóšová, Lukáš Lahučký, Nitra, Martin Šlezinger, Hosťovce, Ladislav Szombath, Vráble, Marián Zlatňanský, Pardubice, Miroslav Rosypal, Rišňovce, Luboš Tóth, Močenok, Peter Zaťko, Zlaté Moravce, Attila Labai, Veľký Kýr, Katka Polačeková, Šoporňa, Jaroslav Kalivoda, Jarok, Martin Varga, Nevidzany

4 - Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Erik Evetke, Dyčka, Michal Buranský, Gabika Szökeová, Vráble, Tibor Štadler, Čeľadice, Ladislav Szórád, Žirany, Peter Mikula, Alekšince, Štefan Zeman, Jelenec, Miroslav Jančár, Komjatice, Ján Laca, D. Obdokovce, Milan Mrváň, Topoľčianky, Marta Čapeková, Zbehy, Ján Szabo, Marián Rehák, Jana Majtásová, Andrea Árvayová, Ľubomír Lanák, Nitra, Boris Kozma, D. Štitáre, Filip Horný, Viera Horná, Jarok, Jana Vnučková, Dražovce, Marianna Formánková, Černík, Jaroslava Odrášková, Močenok, Jožko Švihorík, Obyce, Miroslav Tarr, Nevidzany

3 - Branislav Pospiš, Július Benkö ml., Pavol Sámel, Šaľa, Eduard Szabo ml., Jozef Gutai, Anton Čurgali, Marán Muzika, Eva Rutkovská, Luboš Bahelka, Boris Bali, Zuzana Kelemenová, Zdneka Budayová, Natália Mikulášiková, Zuzana Michalicová, Nitra, Ondrej Hupka, Čakajovce, Edo Lyko, Ivanka, Štefan Deák, Sľažany, Štefan Török, Branč, Jozef Kunkel, Viliam Matejov, Zlaté Moravce, Slavka Čurgaliová, Cabaj-Čápor, Vojtech Laca, D. Obdokovce, Ľuboš Furda ml., Žitavany, Ladislav Bencz, Nitrianske Hrnčiarovce, Roman Slezák, Dun. Streda, Barbara Horná, Jozef Kalivoda, Lenka Kalivodová, Jarok, Marek Kyjak, Alekšince, Andrea Gálová, Močenok, Jozef Bango, V. Zálužie, Katarína Čaládiková, Kostoľany pod Tríbečom, Petra Beňová, Výč.-Opatovce, Ján Kollár, Zbehy, Erika Páleníková, Z. Moravce

2 - Matej Svítek, Pružina, Jozef Nosian, Eva Pappová, Cyril Grablička, Lucia Fabková, Paľko Mošať, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Patrik Čepček, Žitavany, Jozef Ürge, Vráble, Jozef Rapušák, Kysucké Nové Mesto, Gréta Pintérová, V. Kýr

1 - Marián Dobiaš, Marek Ťapušík, Nitra, Štefan Pátrovič, Jarok, Ladislav Székelyi, Branč, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Ladislav Kuna, Topoľčianky

0 - Stela Berecová, Jarok

Boli to nervy! Ak by Slovensko nedostalo gól v 93. minúte, bolo by iné poradie na medailových priečkach.
Víťazom 14. kola je Marián Mateička, ktorý trafil všetkých 10 zápasov! Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.
Štrnásť tipérov si pripísalo 9 bodov.

Dnes zverejňujeme konečné poradie. Ak niečo nesedí, prijímame reklamácie do piatku. Ak vám chýbajú body, nájdeme váš tiket a prešetríme to.

Oficiálne konečné poradie bude zverejnené v pondelok v MY Nitrianskych novinách.
O druhom mieste medzi Mateičkom a Bilickým rozhodol práve 10-bodový záťah Mateičku (podľa pravidiel súťaže je tým pádom pred Bilickým, ktorého najlepšie kolo bolo iba 8-bodové).

Ceny máme pripravené pre prvých štyroch tipérov v konečnom poradí.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  5. Magazín SME Ženy už v predaji
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  8. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Magazín SME Ženy už v predaji
  2. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  4. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  5. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  6. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  7. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  8. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  9. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  10. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 35 703
  2. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 23 986
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 19 564
  4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 17 282
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 16 529
  6. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 13 446
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 297
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 320
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 303
  10. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi? 10 572
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Štart výroby nového produktu v Zlatých Moravciach

Spoločnosť Secop s.r.o. plánuje zdvojnásobiť výrobu hermetických kompresorov v nasledujúcich 4 rokoch.

Už oficiálne: FC Nitra má nového majoritného akcionára

Karová má oddnes absolútne rozhodovacie právo.

Erika Karová je oddnes už aj na papieri šéfkou FC Nitra.

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre dostane nový vzhľad

Modernizácia čaká aj vnútorné priestory všetkých troch blokov študentského domova.

Ilustračné foto

Primátor Hattas: Situácia je v Nitre veľmi kritická, chýbajú lekári

V pätnástich dedinách budú testovať len jeden deň.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce, niektoré však dostali informáciu o pričlenení ich odberových miest k susedným obciam.

Vodič autobusu náraz neprežil. Cesta je neprejazdná

Dôvody, pre ktoré vodič náhle zmenil smer jazdy, polícia preveruje.

Situácia na Liptove sa zhoršuje, oba okresy zaznamenali rekord v počte pozitívne testovaných

Za jediný deň pribudlo na Liptove 254 ľudí, ktorým potvrdili nákazu koronavírusom.

Zoznam odberných miest v liptovských mestách

Pozrite si, na akých miestach sa bude konať celoplošné testovanie na Covid-19 v liptovských mestách.

Už ste čítali?