Utorok, 23. január, 2018 | Meniny má Miloš
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

Imrich Maťo, Peter Visolajský a Adam Liptai uhádli 8 zápasov. Poradie po 3. kole: 20 - Juraj Minárik, Obyce, Miroslav Fúska, Rišňovce; 19 - Michal Hunka, Erik Sovič, Miroslav Račko, Nitra, atď.

Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken si už prišiel víťaz 2. kola Erik Sovič z Nitry.

Správne tipy 3. kola:

FC Nitra - Slovan 1:0 1
Vráble - Nové Zámky 1:2 2
Topoľníky - Sereď 0:3 2
Sládkovičovo - Levice 0:1 2
Ohrady - Šintava 4:2 1
Golianovo - Lapáš 3:2 1
Selice - V. Zálužie 0:1 2
Hosťová - D. Krškany 4:3 1
Skýcov - Machulince 3:4 2
Galanta B - Mostová 3:3 X

Poradie po 3. kole:

20 - Juraj Minárik, Obyce, Miroslav Fúska, Rišňovce

19 - Michal Hunka, Erik Sovič, Miroslav Račko, Nitra

18 - Dianka Račková, Marián Barta, František Bojda, Nitra, Tibor Karácsony, Váhovce, Juraj Káčer, Čaradice, Juraj Vojtek, Vráble, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Jana Teplanská, Zbehy, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Peter Visolajský, Šaľa, Patrik Finta, Štefan Finta, Jarok

17 - Eugen Németh, Vladimír Mada, Richard Magušín, Pavel Čvirik, Ľubomír Turňa, Nitra, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jozef Horný, Zl. Moravce, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Vladimír Tasáry, Peťka Račková, Ivanka, Peter Pecho, Beladice, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Milan Roman, Tibor Šmitala, Čab, Štefan Macek, Vinodol, Matúš Vajzer, Báb, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Imrich Maťo, Golianovo, René Vincze, Martin Kormoši, Pavel Mihálik, Šaľa, Zoltán Jancsó, Vlčany, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Peter Pukan, Čeľadice, Dušan Podhradský, D. Krškany, Peter Skubeň, Nitr. Streda, Bohuš Baják, Miroslav Piovarči, Lužianky, Henrich Richter, Bratislava

16 - Jozef Petrovič, Imrich Ručkay, Marián Grman, Milan Lacina, Ladislav Fazekaš, Alexander Meszáros, Michal Garay, Barbora Mináriková, Ľubomír Bartakovič, Roman Sýkora, Ľubica Tasáryová, Nitra, Michal Borovský, H. Saliby, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ladislav Nagy, Vráble, Miloš Hrúzik, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Milan Gábriš, T. Mlyňany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Čepček, Zl. Moravce, Peter Paulis, M. Vozokany, Pavol Macho, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Mário Fábry, Šurianky, Jozef Kuzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Štefan Varga, Topoľnica, Martin Kornutij, V. Zálužie, Ľudovít Szüllö, Galanta, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Martin Račko, D. Krškany, Július Benkö ml., Peter Zeleňák, Šaľa, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Boris Boďo, Tajná, Štefan Lipovský, P. Sady, Ján Sikoriak, T. Nemce, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Rudolf Lauko, Zbehy, Pavel Babiak, Žitavany, Jozef Repa, Prílepy, Jozef Rehuš, Rišňovce, Gabriel Fazekas, Neded, Martin Bennár, Bratislava, Anna Kubalová, Sereď, Matej Šimko, Močenok

15 - Anton Dano, Ľudovít Laca ml., Ernest Szombath, Ján Hudec, Ivan Ševčík, Lukáč Karlubík, Jozef Paulík, Peter Plandora, Juraj Lacina, Michal Bíro, Július Kolník, Peter Bezák, Matúš Dillhoff, Jozef Viskup, Katka Sýkorová, Lenka Sýkorová, Patrik Palka, Imrich Hrdlica, Jakub Laca, Nitra, Tibor Tóth, Žihárec, Peter Strieška, Volkovce, Roman Rajnoha, Peter Frajka, Ľubomír Novota, Jozef Masár, Zl. Moravce, Csaba Karácsony, Štefan Dubnička, Váhovce, Štefan Kúsek, Hostie, Ján Árgyusi, Neded, Ladislav Páleník, Vincent Komačka, Topoľčany, Emil Šatan, Vozokany, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Juraj Sojka, Vráble, Tibor Bene, D. Obdokovce, Milan Minarovič, Marián Mateička, Behynce, Matej Kuzmický, Ivanka, Martin Tesár, Oľga Pinterová, D. Krškany, Slavko Mikula, Zbehy, František Sabo, Vinodol, Dušan Beder, V. Lapáš, Peter Matulník, N. Sady, Daniel Ballay, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, František Andraško, Jelenec, Jozef Watter, Rišňovce, Miroslav Močol, Alekšince, Jozef Čentéš, Peter Vrabec, Ivan Tóth, Čakajovce, Imrich Sklenár, Štefan Straňák, Gabriel Tóth, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Mário Slezák, Lukáčovce, Juraj Segíň, Martina Segíňová, Alojz Rajtár, Sľažany, Juraj Barantal, V. Zálužie, Zoltán Kollár, Ján Szöcs, Július Benkö st., Šaľa, Milan Fúska, Mikuláš Pintér, Branč, Vojtech Szöke, Jozef Borbély, V. Cetín, Ladislav Babóti, Vlčany, Dušan Pista, Galanta, Viliam Kudeláš, Rumanová, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ivan Remeň, Nitr. Streda, Alexandra Gálová, Renáta Gálová, Žirany, František Kausek, Klasov, František Varga, Tešedíkovo, Koloman Együd, Pohranice, Ján Dekan, Velčice

14 - Ladislav Pindeš, Peter Matuškovič, Ivan Dominka, František Imre, Marcel Pánis, Janka Tichá, Henrieta Popíková, Ján Hnilica, Jozef Senneš, Andrej Bednárik, Karol Ryba, Milan Borovský, Silvia Poliaková, Pavol Krajčo, Ľudovít Laca st., Inka Reptíková, Erich Schober, René Daniš, Michal Motúz, Ivan Eliaš, Ján Barát, Pius Hajdák, Ľubomír Ballay, Nitra, Pavol Pagáč, Matej Antal, Ivanka, Jozef Labuda, Alica Ševčíková, Solčany, Štefan Tóth, Klasov, Florián Pénzeš, H. Ohaj, Ján Antalík, Vráble, Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Jozef Strieška, Nevidzany, Jozef Šabo, Žitavany, Karol Čurgali ml., Anton Čurgali, Mojmírovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ivan Kupec, Martin Jurík, Štefan Karvay, Čakajovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ľubomír Martišovič, Štefan Račko, D. Krškany, Andrej Maťo, Jarok, Peter Ivančík, Koniarovce, Peter Debnár, Zbehy, Ľubomír Sako, Kolíňany, Monika Kováčová, Lovce, Richard Buday, Ladice, Jaroslav Čerhák, Štefan Kočiš, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Stanislav Packa, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Samuel Mihálik, Pavol Sámel ml., Róbert Ščepka, Jozef Kučera, Šaľa, Jozef Horňák, Rišňovce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, František Balogh, Peter Ambrózy, Selice, Patrik Dubnička, Váhovce, Jozef Török, Pata, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Marek Kalúz, V. Zálužie, Ján Gajdoš, Nitr. Streda, Juraj Tomašových, Čeladince, Maroš Papp, Miroslav Javor, Sereď, Ferko Valent, T. Mlyňany, Marián Strečka, Topoľčianky, Štefan Hudec, Lužianky, Roman Kutak, Ladislav Janec, Tomášikovo, Vojtech Mládek, Podhorany, Ladislav Sivák, Žirany

13 - Igor Galovič, Ivan Leckeš, Jozef Minarik, Ladislav Nosian, Vladimír Kompas, Peter Poljaček, Ivan Lauko, Tomáš Drgoňa, Ivan Kozár, Milan Nagy, Milan Vöröš, Jozef Holeš, Vladimír Krajčovič, Maroš Karas, František Dedič, Igor Drotár, Dušan Letko, František Grom, Július Petrík, František Trnka, Štefan Matesko, Ján Doboš, Jaroslav Andrášik, Jozef Kóša, Adriana Šišková, Mária Sýkorová, Miloš Sýkora, František Benc, Renáta Baksová, Roman Ražný, Ján Palka, Róbert Baláži, Štefan Bede, Nitra, Leonard Bednár, Ľuboš Modzga „Šuker“, Marián Drahoš, Miroslav Kováč, Vráble, Jozef Barát, Topoľčany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Štefan Bako, Močenok, Ľubomír Števanka, Preseľany, Hanka Gálová, Výč.-Opatovce, Helena Vrtáková, Paňa, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ján Školník, Roman Danáč, Jozef Paukov, Emília Káčerová, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Emil Dubec, Žikava, Ivan Tabaček, Jaroslav Valo, T. Nemce, Liliana Kuťková, Ľubica Striešková, Nevidzany, Milan Augustín, Topoľčianky, František Šutka, Č. Kľačany, Viliam Čulík, Machulince, Karol Čurgali, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Jozef Štefek, Čeľadice, Pavel Períček, Eva Súľovská, František Margetin, Rišňovce, Viktor Balko, Lužianky, Andrej Švihorík, Ján Lipovský, Báb, Miroslav Jančovič, Pavol Štefek, V. Dolina, Mário Pánis, Helena Bartošová, D. Krškany, Július Bíro, Peter Baláži, Marek Kováčik, V. Zálužie, Jozef Szombath, Pohranice, Nikola Hladká, Juraj Sabo, Rumanová, Daniel Lörincz, Ivan Ďurický, Pavol Kozma, Branč, Michal Čery, Dušan Nagy, Július Czako, Jelenec, Imrich Guzmický, Ján Vaško, Ivanka, Marián Piterka, Svätoplukovo, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Ján Wesolowski, Hlohovec, Jozef Danada, Marián Kopáčik, Jozef Sklenár, Marián Móri, Jozef Baláž, Martina Hippová, Ján Martinek, Ľubor Goldbecher, Libor Vinkler, Miroslav Machálik, Milan Bekéni, Šaľa, Margita Pavelková, Golianovo, Peter Zubčák, Hruboňovo, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Dávid Jancsó, Vlčany, Ľubomír Kollár, Bianka Kokešová, H. Kráľová, Emil Remeň, Čeladince, Peter Ryban, Nitr. Streda, Zoltán Múčka, V. Úľany, Ľubomír Mikula, Lehota, Juraj Melišek, Vinodol, Juraj Nemček, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Igor Tkáč, Sereď

12 - Katarína Karcolová, Laco Ištokovič, Milan Ružička, Anton Lieskovský, Štefan Zabák, Ján Jankovič, Jozef Svitač, Milan Rákoci, Dionýz Pecháček, Belo Gombík, Ivan Magdolen, Mária Kapustová, Jozef Hudec st., Miroslav Fábry, Ľudovít Konečný, Dávid Said, Jozef Árendáš, Peter Kardoš, Vladimír Kuchta, Lukáč Tomiš, Rudolf Kozma, Juraj Náhlovský, Rastislav Štefánik, Daniel Tasáry, Ladislav Skalický, Nitra, Ľubomír Gyepes, Klasov, Vlado Matušica, Peter Jasenec, Juraj Csirik, Gabriel Odráška, Stanislav Glofák, Róbert Sedlák, Juraj Žiačko, Štefan Žarnócay, Šaľa, Viktor Németh, Filip Vašíček, Vráble, Ferdinand Németh, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Július Vodný, Babindol, Jozef Roško, Dyčka, Ján Londák, Zl. Moravce, František Šabo, Obyce, Filip Dobiáš, Čeľadice, Katarína Pálková, Jozef Kutak, Jarok, Tibor Horváth, Komjatice, Miloš Gál st., Jozef Gál, Žirany, Peter Palka, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Marek Macek, Vinodol, Margita Pánisová, D. Krškany, Stanislav Németh, Čechynce, Jozef Štefák, Peter Macháč, Rišňovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Peter Žitňanský, Topoľčany, Peter Gyarfás, Roland Frkala, H. Kráľová, Ladislav Šóki, Diakovce, Ondrej Hajdu, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Tibor Križovič, Levice, Vladimír Urban, Hájske, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Róbert Furda, Topoľčianky, Dávid Slíž, Norbert Adamča, Miloš Remenár, Miroslav Kucharovič, Dušan Švehla, Sereď, Roman Súkeník, Zem. Sady, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Peter Hamerlík, Jelka, Patrik Balogh, Selice, Ján Ronin, Blahová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ľubor Kajaba, Ivanka, Stanislav Pacher, Sľažany, Rudolf Krajinčák, Báb, Štefan Pupák, Hurbanovo, Juraj Garay, M. Cetín, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Alojz Jenis, Žitavany

11 - Ľudovít Desat, Milan Petráš, Marek Varga, Jozef Prešinský, Miroslav Zverka, Rudolf Čápek, Ľuboš Mičík, Jozef Hudec ml., Michal Lichtner, František Hrnčiar st., Marián Muzika, Dušan Tirol, Pavel König, Milan Gráf, Stanislav Billík, Pavel Hrnčár, Michal Lauko, Nitra, Norbert Zsigmond, Nový Život, Štefan Mravík, Jozef Baťala, Žitavany, Martina Baková, Viliam Félis, Jozef Joniak, Jozef Andel, Jozef Hoppan, Radoslav Bajnek, Vráble, Michal Brédik, Tajná, Eva Lahučká, Vincent Káčer, Ivana Kunkelová, Jakub Kunkel, František Kunkel, Patrik Pacher, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Michal Strieška, Nevidzany, Peter Páleník, Prílepy, Jozef Augustín, Helena Augustínová, Topoľčianky, Ivan Mrázik, Čeľadice, Juraj Bárek, Marek Tvrdoň, Janka Gálová, Žirany, Vladimír Gregor, Peter Vašek, Marián Račko, Eliška Obložinská, Peter König, Ivanka, Adrián Kupeček, Čechynce, Štefan Valovič, Roman Margetin, Rišňovce, Július Galo, Vlado Jánošík, D. Krškany, Juraj Dubeň, Lehota, Henrich Bíro, Čakajovce, Vojtech Gergel, Topoľčany, Gabriel Lencsés, Anton Krajačič, H. Kráľová, Rudolf Matušica, Pata, Timea Šókiová, Diakovce, Veronika Privalincová, Dražovce, Mario Geday, Golianovo, Tatiana Mifková, Janka Jašíková, Margita Kališová, Slavo Kališ, Peter Hipp, Timea Mészárosová, Tibor Odráška, Peter Ivančík, Marek Franko, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ondrej Molnár, Štitáre, Roman Bilický, Preseľany, Ľudovít Kovács, V. Mača, Miroslav Pakši, Čeľadince, Ivan Bakyta, Jarok, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Dávid Hamar, Klasov, Natália Kozmová, Celestín Berecz, Branč

10 - Ľuboš Lacina, Vlado Šášik, Zdenko Senneš, Róbert Bačinský, Ján Bulinský, Anna Gombíková, Jarmila Saidová, Vlastimil Ábela, Jozef Moder, Lenka Königová, Jana Pavelková, Peter Bíro, Nitra, Rudolf Šimko, Babindol, Jozef Malý, Ladislav Szöke, Vráble, Jozef Králik, T. Mlyňany, Tibor Lisý, H. Ohaj, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Miloš Kečkéš, Zuzana Kečkéšová, V. Zálužie, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Magdaléna Plevková, Daniel Antal, Čechynce, Zlatica Šimáková, Róbert Šimák, Oľga Račková, D. Krškany, Milan Šlosár, Čab, Lenka Balážiová, Košolná, René Scheer, Kolíňany, Marián Hörik, Štitáre, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Mária Miškovičová, Jelenec, Štefan Mrllák, Peter Lehocký, Marián Titka, Marek Sokol, Anton Uher, František Szolík, Šaľa, Július Braun, Močenok, Gašpar Gál, Jana Gálová, Žirany, Igor Remenár, Vinohrady n/V., Milan Javor, Šintava, Gabriel Molnár, Galanta, Igor Hornáčik, Cabaj-Čápor, Karol Blažovič, Lužianky, Imrich Valent, Hosťovce, Pavol Török, V. Dolina, Ján Kóssi, Čifáre

9 - Vlado Lyžičiar, Boris Grežo, Erik Viskup, Zdenek Gombík, Ján Ehrenhold, Ján Kmeťo, Juraj Lavo, Peter Solčiansky, Peter Haver, Ľudovít Kováč, Mária Königová, Róbert Rumančík, Nikoleta Bartakovičová, Darina Hunková, František Filo, Nitra, Emanuel Maňúch, Žirany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Dušan Gál, Klasov, Jaroslav Grman, Vráble, Lenka Kunkelová, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Anton Berecz, František Kóša, Branč, Jozef Záhorský, Rišňovce, Marek Greguš, Čakajovce, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Roman Guzmický, Filip Guzmický, Ivanka, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Ivan Mareček, Čab, Štefan Páleník, Prílepy, Milan Strapko, Beladice, Lucia Gunišová, Choča, Pavol Uher, Milan Lazan, Pavel Sámel st., Šaľa, Juraj Tóth, Močenok, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Tibor Glovenský, Košúty, Juraj Németh, D. Lefantovce, Lukáš Takáč, Báb, Anna Pacherová, Sľažany, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Marián Tkáč, Sereď, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Boris Mesároš, Lehota, František Finta, Jelenec, Miriama Ďurinová, Golianovo, Ján Kollár, Zbehy

8 - Juraj Krčmár, Jozef Ehrenhold, Anton Lacuška, Ladislav Adame, Marta Hádeková, Juraj Chudiak, Táňa Rumančíková, Dezider Zaujec, Nitra, Tomáš Horváth, Váhovce, Matúš Vrábel, Štefan Peťovský, Lužianky, Viera Pavelková, Golianovo, Juraj Rosinský, Choča, Tibor Berec, V. Lapáš, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Mário Guzmický, Ivanka, Andrej Repta, Branč, Marián Šíma, Šaľa, Michal Bažik, Podhradie, Pavel Dojčár, Báb, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Miro Senneš, Štefan Benko, Močenok, Nándor Židík, Ladice, Milan Greguš, Peter Vranský, Zbehy, Ján Slíž, Beladice, Mário Kušnír, V. Zálužie, Imrich Struhár, Vráble, Tomáš Križovič, Levice, Anna Duczová, H. Kráľová, Alexander Kobza, Čechynce

7 - Marek Horváth, Tomáš Levčík, Anna Gažová, Milan Kollárik, Juraj Klačko, Vladimír Papp, Vladimír Nemšovský, Nitra, Katarína Malá, Emília Malá, Vráble, Adam Novák, Šaľa, Ján Jambor, Rišňovce, Ján Jacsa, Žihárec, Pavol Holták, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Ladislav Kéry, Volkovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Roman Gyepes, Klasov, Vlado Čurgali, Janíkovce, Július Oláh, Matúškovo, Milan Macho, M. Ripňany, Imrich Drozdák, Babindol

6 - Richard Vnučko, Martin Vajzer, Pavel Puobiš, František Hrnčiar ml., Oľga Eliášová, Róbert Ivančík, Igor Kotora st., Igor Mesko, Roman Šulek, Nitra, Ivan Berec, Katarína Vlčeková, Lužianky, Lenka Reptová, Branč, Jozef Klačko, Šaľa, Juraj Meliška, Sľažany, Roman Slezák, Dun. Streda, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Miloš Ivanička, Zl. Moravce, Anton Ďuriš, Vráble, Miroslav Krajčík, Komjatice, Peter Mateička, Behynce

5 - Lukáš Lyžičiar, Norbert Bordáš, Dušan Koszorín, Marcela Holtáková, Vlado Sásik, Nitra, Marek Kováč, Čifáre, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Alexander Repta, Branč, Peter Varinský, Ivanko Vanko, Zbehy, Peter Bleho, Eva Sýkorová, Šaľa, Boris Boďo, Lehota, Ernest Lenický, H. Kráľová, Jozef Valkovič, M. Vozokany, František Rajtár, Zlaté Moravce, Daniel Mako, Čakajovce, Jakub Vojtek, Vráble, Erika Rumanovská, Skýcov, Irena Peťková, Zl. Moravce

4 - Patrik Polonec, Simona Bulinská, Juraj Vencel, Martina Lopašková, Lukáš Bartakovič, Mário Varga, Martina Kucharová, Jozef Kollár, Dajana Šillíková, Nitra, Adam Bernáth, N. Ves n/Ž., Marián Moravčík, V. Zálužie, Ivan Vanko, Zbehy, Martin Kratochvíl, Žitavce, Anton Bábik ml., Rumanová, Štefan Hipp, Šaľa, Viera Pavelková, Golianovo, Tomáš Ambrózy, Trnovec, Marek Marcinkech, Vinodol, Jozef Švihorík, Báb, Štefan Bystrický, Miška Antalová, Natália Gregorová, Ivanka, Jozef Chovanec, Šurianky, Ondrej Hupka, Čakajovce, Lukáš Gajdoš, Nitr. Streda

3 - Iveta Dubeňová, Vladimír Horník, Ľuboš Baranec, Juraj Kramár, Nitra, Jozef Kukliš, Marta Strečková, Topoľčianky, Matej Fábry, V. Cetín, Ján Laca st., D. Obdokovce, Alo Malenčík, D. Krškany, Patrik Števík, V. Zálužie, Zuzana Fajdová, Pohranice, Kamil Popelka, Hájske, Alojz Jenis, Žitavany, Saška Königová, Ivanka, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Martina Balková, Vráble, Michal Bôžik, Podhradie, Ivan Frajka, Zl. Moravce

2 - Martin Peniaško, Martin Krajčír, Nitra, Milan Marko, M. Ripňany, Erika Babocká, Zl. Moravce, Bohumil Cifra ml., Ludanice, Miroslav Bartoš, D. Krškany, Karol Bujalko, Vráble

1 - Magdaléna Reptová, Branč, Báša Königová, Ivanka

V 3. kole bolo najlepším výsledkom 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich traja súťažiaci: Imrich Maťo z Golianova, Peter Visolajský zo Šale a Adam Liptai z Vlčian. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775 a vašu sťažnosť prešetríme.

Šport

 


  1. Posledný potlesk pre Vladimíra Bartoňa 2 330
  2. Dôchodca mal pri sebe heroín za 7200 eur Foto 1 203
  3. Pomoci od firmy, ktorá prepúšťa stovky ľudí, sa zamestnanci zatiaľ nedočkali 978
  4. Pamiatkový úrad: Lanovka na Nitriansky hrad je prípustná Foto 716
  5. Rýgl: Modernejší štadión by privítali aj fanúšikovia hokeja 455
  6. Prišli Kuzma a Penksa 398
  7. Zelenský chce vytvoriť konkurenciu 386
  8. V hokeji je husto. Nitra trvá na uzávierke 31. januára 373
  9. Balaj má dve ponuky 363
  10. Štyri góly Mareka Fábryho do vrábeľskej siete 350

Najčítanejšie správy

Nitra

Posledný potlesk pre Vladimíra Bartoňa

Pre kolegov bol herec každým cólom profesionál a džentlmen, s ktorým hrať na jednom javisku bola radosť i česť.

Dôchodca mal pri sebe heroín za 7200 eur

Podozrivý sa pred policajtmi zabarikádoval v aute.

Pomoci od firmy, ktorá prepúšťa stovky ľudí, sa zamestnanci zatiaľ nedočkali

Jeden z pracovníkov sa o hromadných výpovediach a skončení závodu dozvedel z médií. Považuje to za nehoráznosť.

Pamiatkový úrad: Lanovka na Nitriansky hrad je prípustná

Požiadavky pamiatkarov sú podľa biskupstva splniteľné.

Rýgl: Modernejší štadión by privítali aj fanúšikovia hokeja

Jediný Čech v drese corgoňov podáva spoľahlivé výkony v zadných radoch. V piatok strelil prvý ligový gól za Nitru.

Blízke regióny

Obnova stanice ide do finále, cestujúcich čaká rok obmedzení

Podchod pri pošte už uzavreli, od marca sa naplno rozbehne kompletná rekonštrukcia frekventovaného druhého nástupišťa, ktorá uzavrie obnovu trnavskej stanice.

O osude vodiča z tragickej nehody autobusu rozhodne súd v marci

Okresný súd v Trnave odsúdil Milana H. na šesť rokov väzenia, ani po viac ako roku rozsudok nie je právoplatný.

Státia pred levickou poliklinikou ide mesto prenajať

Ponúknu opäť takmer 7-tisíc eur za jedno miesto na rok? Vyvolávacia cena je aj tentoraz 1250 eur.

Prípravky Topoľčian medzi najlepšími družstvami

Topoľčianske futbalové prípravky zbierajú poháre po turnajoch.

Mládežnícky tréner Šatana, Hecla, či Višňovského zasvätil život hokeju a pivu. Povestný bol tvrdými tréningami

Jozef Nemec dlhé roky trénoval topoľčianskych hokejistov, ktorí pod jeho vedením hľadali premožiteľa len ťažko. Mnohí ho poznajú aj ako tvár topoľčianskeho pivovaru.

Všetky správy

Trebišov, mesto syfilisu. Už osem rokov sa mu nedarí nad chorobou zvíťaziť

Syfilis šíria nezriedka detské prostitútky, ktoré majú len osem rokov. Za sexuálne služby si pýtajú iba päť eur.

Urazili ste môjho priateľa, pán premiér

Viem, nemenovali ste ho. Ale označili ste ho jeho náboženským vyznaním. A to je nesmierne citlivá vec.

Valach: So stratou manželky sa nevyrovnáte. Treba sa s tým naučiť žiť

Hokej je jediné, čo viem. Musím ním uživiť svoje deti, tvrdí slovenský hokejista.

Vlhová spravila chybu, v obrovskom slalome o pódium nebojovala

Víťazkou obrovského slalomu sa stala Nemka Viktoria Rebensburgová.

Ide o všetko, ale Drahoš vynecháva diskusie. Prehrá mu to voľby?

Kým prezident dostáva v televízii ľahké otázky, jeho súper chodí po regiónoch.