Streda, 23. august, 2017 | Meniny má Filip
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 4. kole

Vo 4. kole uhádli 9 zápasov Ľubomír Straňák a Peter Gyarfás. Poradie po 4. kole: 26 - Juraj Minárik, Obyce; 25 - Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Michal Hunka, Miroslav Račko, Nitra, atď.

Správne tipy 4. kola:

Topoľčany - Vráble 3:0 1
ČFK Nitra - Piešťany 0:1 2
Čierny Brod - Galanta 3:1 1
H. Kráľová - ViOn B/Volkovce 2:0 1
Vlčany - Lehnice 3:1 1
Výč.-Opatovce - Horný Ohaj 4:0 1
Rišňovce - V. Zálužie 0:2 2
Nová Ves n/Ž. - Klasov 1:1 X
Martin n/Ž. - Machulince 2:2 X
Topoľnica - Matúškovo 2:1 1

Poradie po 4. kole:

26 - Juraj Minárik, Obyce

25 - Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Michal Hunka, Miroslav Račko, Nitra

24 - Richard Magušín, Dianka Račková, František Bojda, Nitra, Juraj Vojtek, Vráble, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Miroslav Fúska, Rišňovce

23 - Eugen Németh, Ľubomír Turňa, Ladislav Fazekaš, Alexander Meszáros, Marián Barta, Erik Sovič, Nitra, Juraj Káčer, Čaradice, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Štefan Hrúzik, Hosťovce, Vladimír Tasáry, Peťka Račková, Ivanka, Peter Pecho, Beladice, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Štefan Lipovský, P. Sady, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Pavel Mihálik, Šaľa, Pavel Babiak, Žitavany, Gabriel Fazekas, Neded, Henrich Richter, Bratislava, Matej Šimko, Močenok

22 - Anton Dano, Vladimír Mada, František Imre, Miroslav Zverka, Ján Hnilica, Imrich Ručkay, Silvia Poliaková, Milan Lacina, Patrik Palka, Nitra, Tibor Karácsony, Štefan Dubnička, Váhovce, Peter Rajnoha, Jozef Masár, Zl. Moravce, Pavol Čerenka, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Tibor Bene, D. Obdokovce, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Milan Roman, Tibor Šmitala, Čab, Štefan Macek, Vinodol, Jozef Čentéš, Čakajovce, Štefan Straňák, H. Kráľová, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Matúš Vajzer, Báb, Vojtech Szöke, V. Cetín, René Vincze, Šaľa, Zoltán Jancsó, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Bohuš Baják, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jozef Repa, Prílepy, Janka Gálová, Žirany

21 - Ľudovít Desat, Ľudovít Laca ml., Ivan Dominka, Pavel Čvirik, Marián Grman, Andrej Bednárik, Barbora Mináriková, Katka Sýkorová, Nitra, Miroslav Szlamka, Váhovce, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Peter Paulis, M. Vozokany, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Matej Kuzmický, Ivanka, Nikola Hladká, Rumanová, František Sabo, Vinodol, Daniel Ballay ml., Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, František Andraško, Jelenec, Jozef Watter, Jozef Horňák, Jozef Rehuš, Rišňovce, Martin Kornutij, V. Zálužie, Mário Slezák, Lukáčovce, Peter Gyarfás, Ľubomír Kollár, Bianka Kokešová, H. Kráľová, Stanislav Packa, Močenok, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Zoltán Kollár, Ján Szöcs, Šaľa, Martin Račko, Oľga Pinterová, D. Krškany, Milan Fúska, Branč, Peter Vrabec, Čakajovce, Dušan Pista, Galanta, Peter Ambrózy, Selice, Boris Boďo, Tajná, Peter Skubeň, Nitr. Streda, Ján Sikoriak, T. Nemce, Alexandra Gálová, Žirany, František Kausek, Klasov, František Varga, Tešedíkovo, Anna Kubalová, Sereď, Ladislav Janec, Tomášikovo

20 - Boris Grežo, Henrieta Popíková, Jozef Petrovič, Ladislav Adame, Pavol Krajčo, Peter Plandora, René Daniš, Mária Sýkorová, Lenka Sýkorová, Pius Hajdák, Ľubomír Bartakovič, Ľubomír Ballay, Imrich Hrdlica, Ľubica Tasáryová, Nitra, Michal Borovský, H. Saliby, Csaba Karácsony, Váhovce, Ján Árgyusi, Neded, Jozef Labuda, Solčany, Miroslav Kováč, Vráble, Miloš Hrúzik, Hosťovce, Viera Pavelková, Golianovo, Pavel Períček, Rišňovce, Martin Jurík, Čakajovce, Dušan Beder, V. Lapáš, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Peter Debnár, Rudolf Lauko, Zbehy, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ľudovít Szüllö, Galanta, Marek Kováčik, Juraj Barantal, Marek Kalúz, V. Zálužie, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Štefan Račko, Dušan Podhradský, D. Krškany, Jozef Sklenár, Július Benkö ml., Ján Martinek, Ľubor Goldbecher, Jozef Kučera, Peter Visolajský, Martin Kormoši, Július Benkö st., Šaľa, Ladislav Babóti, Dávid Jancsó, Vlčany, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Peter Pukan, Čeľadice, Štefan Finta, Jarok, Ivan Remeň, Nitr. Streda, František Kóša, Branč, Jana Gálová, Renáta Gálová, Žirany, Alojz Rajtár, Sľažany, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Marián Mateička, Behynce, Martin Bennár, Bratislava, Štefan Pupák, Hurbanovo, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor

19 - Anton Lieskovský, Ernest Szombath, Ján Hudec, Ivan Ševčík, Ivan Lauko, Lukáč Karlubík, Vladimír Krajčovič, Karol Ryba, Igor Drotár, Dušan Letko, Mária Kapustová, František Grom, Július Petrík, Inka Reptíková, Štefan Matesko, Ján Doboš, Juraj Lacina, Michal Bíro, Július Kolník, Peter Bezák, Michal Garay, Miloš Sýkora, František Benc, Ján Barát, Vladimír Kuchta, Roman Ražný, Roman Sýkora, Jakub Laca, Nitra, Tibor Tóth, Žihárec, Roman Rajnoha, Peter Frajka, Jozef Horný, Ľubomír Novota, Peter Čepček, Zl. Moravce, Jozef Barát, Ladislav Páleník, Vincent Komačka, Topoľčany, Pavol Pagáč, Jozef Kuzmický, Terka Tasáryová, Ján Vaško, Ivanka, Ladislav Nagy, Jozef Joniak, Vráble, Emil Šatan, Vozokany, Štefan Tóth, Klasov, Florián Pénzeš, H. Ohaj, Emil Dubec, Žikava, Ivan Tabaček, T. Nemce, Ľubica Striešková, Nevidzany, František Šabo, Obyce, Karol Čurgali ml., Júlia Čurgaliová, Anton Čurgali, Mojmírovce, Gabriel Chrenko, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Peter Palka, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Milan Minarovič, Behynce, Mário Fábry, Šurianky, Ľubomír Martišovič, Mário Pánis, Helena Bartošová, D. Krškany, Peter Baláži, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Štefan Varga, Topoľnica, Daniel Lörincz, Pavol Kozma, Branč, Peter Matulník, N. Sady, Peter Ivančík, Koniarovce, Marián Piterka, Svätoplukovo, Štefan Karvay, Ivan Tóth, Čakajovce, Miroslav Močol, Alekšince, Martina Segíňová, Sľažany, Richard Buday, Ladice, Rudolf Matušica, Pata, Margita Pavelková, Imrich Maťo, Golianovo, Marián Kopáčik, Martina Hippová, Peter Zeleňák, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Anton Krajačič, H. Kráľová, Roman Súkeník, Zem. Sady, Emil Remeň, Čeladince, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Marián Strečka, Topoľčianky, Roman Kutak, Tomášikovo, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Igor Tkáč, Sereď, Jozef Borbély, V. Cetín, Boris Mesároš, Lehota

18 - Ladislav Pindeš, Jozef Minarik, Peter Matuškovič, Ladislav Nosian, Vladimír Kompas, Marcel Pánis, Janka Tichá, Štefan Zabák, Tomáš Drgoňa, Jozef Senneš, Milan Borovský, Ivan Magdolen, Jozef Hudec ml., Ľudovít Laca st., Dávid Said, Jozef Kóša, Matúš Dillhoff, Jozef Viskup, Ivan Eliaš, Lukáč Tomiš, Rudolf Kozma, Stanislav Billík, Nitra, Peter Strieška, Volkovce, Leonard Bednár, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Roško, Dyčka, Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Liliana Kuťková, Jozef Strieška, Nevidzany, Jozef Paukov, Emília Káčerová, Jakub Kunkel, František Kunkel, Zl. Moravce, Milan Gábriš, Ferko Valent, T. Mlyňany, Jozef Šabo, Žitavany, Viliam Čulík, Machulince, Karol Čurgali, Mojmírovce, Ivan Kupec, Čakajovce, Juraj Bárek, Jozef Gál, Žirany, Martin Tesár, Vlado Jánošík, D. Krškany, Slavko Mikula, Zbehy, Andrej Maťo, Patrik Finta, Ivan Bakyta, Jarok, Michal Čery, Jelenec, Marián Hörik, Štitáre, Štefan Páleník, Prílepy, Peter Žitňanský, Topoľčany, Peter Jasenec, Samuel Mihálik, Pavol Sámel ml., Štefan Mrllák, Marián Móri, Róbert Ščepka, Stanislav Glofák, Šaľa, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Ján Wesolowski, Hlohovec, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Mario Geday, Golianovo, Peter Zubčák, Hruboňovo, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Tibor Križovič, Levice, Vladimír Urban, Hájske, František Balogh, Selice, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Peter Macháč, František Margetin, Rišňovce, Dávid Slíž, Norbert Adamča, Maroš Papp, Miloš Remenár, Miroslav Kucharovič, Dušan Švehla, Sereď, Patrik Dubnička, Váhovce, Viliam Kudeláš, Juraj Sabo, Rumanová, Ján Ronin, Blahová, Juraj Tomašových, Čeladince, Peter Ryban, Nitr. Streda, Zoltán Múčka, V. Úľany, Ľubomír Mikula, Lehota, Mikuláš Pintér, Branč, Štefan Hudec, Lužianky, Juraj Melišek, Vinodol, Stanislav Pacher, Sľažany, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Matej Antal, Ivanka, Koloman Együd, Pohranice, Ján Dekan, Velčice, Jozef Kubáň, Alekšince

17 - Vlado Lyžičiar, Ivan Leckeš, Milan Petráš, Milan Ružička, Ivan Kozár, Jozef Svitač, Jozef Paulík, Milan Nagy, Jozef Holeš, Miroslav Fábry, František Trnka, Ľudovít Konečný, Jaroslav Andrášik, Erich Schober, Jozef Árendáš, Adriana Šišková, Marián Muzika, Renáta Baksová, Ján Palka, Daniel Tasáry, Peter Bíro, Ladislav Skalický, Jabar Said, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Norbert Zsigmond, Nový Život, Ondrej Kozolka, Volkovce, Tomáš Horváth, Váhovce, Hanka Gálová, Výč.-Opatovce, Ferdinand Németh, H. Ohaj, Július Vodný, Babindol, Helena Vrtáková, Paňa, Ján Antalík, Vráble, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Augustín, Topoľčianky, Vincent Káčer, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Filip Dobiáš, Jozef Štefek, Čeľadice, Gustáv Molnár, P. Kesov, Miloš Gál st., Ladislav Sivák, Žirany, Viktor Balko, Karol Blažovič, Lužianky, Andrej Švihorík, Báb, Marek Macek, Vinodol, Július Galo, D. Krškany, Eva Súľovská, Roman Margetin, Rišňovce, Jozef Szombath, Pohranice, Jozef Kutak, Jarok, Imrich Guzmický, Ivanka, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Juraj Segíň, Sľažany, Gabriel Lencsés, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Milan Strapko, Beladice, Ladislav Šóki, Diakovce, Jozef Danada, Tatiana Mifková, Slavo Kališ, Jozef Baláž, Gabriel Odráška, Peter Hipp, Timea Mészárosová, Štefan Žarnócay, Miroslav Machálik, Milan Bekéni, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Róbert Darázs, Tešedíkovo, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Ľudovít Kovács, V. Mača, Vojtech Mládek, Podhorany, Alica Ševčíková, Solčany, Juraj Garay, M. Cetín, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Alojz Jenis, Žitavany, František Finta, Jelenec, Peter Vranský, Zbehy

16 - Igor Galovič, Katarína Karcolová, Laco Ištokovič, Dionýz Pecháček, Maroš Karas, František Dedič, Ľuboš Mičík, Belo Gombík, Vlastimil Ábela, Juraj Náhlovský, Róbert Baláži, Štefan Bede, Nitra, Štefan Bako, Močenok, Ľubomír Števanka, Preseľany, Viktor Németh, Viliam Félis, Jozef Hoppan, Vráble, Jozef Králik, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Ján Školník, Ján Londák, Zl. Moravce, Michal Strieška, Nevidzany, Peter Páleník, Prílepy, Jozef Baťala, Žitavany, František Šutka, Č. Kľačany, Katarína Pálková, Jarok, Tibor Horváth, Komjatice, Vladimír Guláš, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Margita Pánisová, Róbert Šimák, D. Krškany, Jana Teplanská, Zbehy, Daniel Antal, Čechynce, Juraj Dubeň, Lehota, Štefan Peťovský, Lužianky, Veronika Privalincová, Dražovce, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Libor Vinkler, Peter Ivančík, Róbert Sedlák, Juraj Žiačko, Šaľa, Ján Lipovský, Báb, Peter Hamerlík, Jelka, Ivan Ďurický, Natália Kozmová, Celestín Berecz, Branč, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Ján Gajdoš, Nitr. Streda, Miroslav Javor, Sereď, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Marek Tvrdoň, Žirany, Jaroslav Valo, T. Nemce

15 - Ľuboš Lacina, Marek Varga, Jozef Prešinský, Ján Jankovič, Peter Solčiansky, Milan Vöröš, Ján Bulinský, Michal Lichtner, František Hrnčiar st., Jarmila Saidová, Pavel König, Nitra, Štefan Mravík, Žitavany, Juraj Sojka, Jozef Andel, Filip Vašíček, Vráble, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Eva Lahučká, Ivana Kunkelová, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Štefan Ivanič st., Ivan Mrázik, Čeľadice, Anton Berecz, Branč, Vladimír Gregor, Marián Račko, Peter König, Ľubor Kajaba, Ivanka, Július Bíro, V. Zálužie, Stanislav Németh, Čechynce, Jozef Štefák, Rišňovce, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Lenka Balážiová, Košolná, René Scheer, Kolíňany, Henrich Bíro, Čakajovce, Vojtech Gergel, Topoľčany, Janka Jašíková, Juraj Csirik, Pavel Sámel st., Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Gašpar Gál, Žirany, Igor Remenár, Vinohrady n/V., Ondrej Molnár, Štitáre, Róbert Furda, Topoľčianky, Dušan Nagy, Jelenec, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Roman Bilický, Preseľany, Gabriel Molnár, Galanta, Patrik Balogh, Selice, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Lukáš Valent, Imrich Valent, Hosťovce, Pavol Török, V. Dolina

14 - Lukáš Lyžičiar, Erik Viskup, Ján Ehrenhold, Ján Kmeťo, Zdenko Senneš, Milan Rákoci, Róbert Bačinský, Anna Gombíková, Jozef Hudec st., Jozef Moder, Michal Motúz, Peter Kardoš, Dušan Tirol, Róbert Rumančík, Milan Gráf, Vladimír Papp, Pavel Hrnčár, Michal Lauko, Nitra, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Martina Baková, Vráble, Tibor Lisý, H. Ohaj, Roman Danáč, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Milan Augustín, Topoľčianky, Miloš Kečkéš, Zuzana Kečkéšová, V. Zálužie, Jozef Záhorský, Rišňovce, Adrián Kupeček, Magdaléna Plevková, Čechynce, Marek Greguš, Čakajovce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Mário Guzmický, Peter Vašek, Eliška Obložinská, Ivanka, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Monika Kováčová, Lovce, Oľga Račková, D. Krškany, Peter Lehocký, Margita Kališová, Marek Sokol, Tibor Odráška, Anton Uher, Šaľa, Július Braun, Juraj Tóth, Močenok, Jozef Török, Pata, Tibor Glovenský, Košúty, Miroslav Pakši, Čeľadince, Lukáš Takáč, Rudolf Krajinčák, Báb, Igor Hornáčik, Cabaj-Čápor, Dávid Hamar, Klasov, Tomáš Križovič, Levice

13 - Zdenek Gombík, Peter Poljaček, Anton Lacuška, Marta Hádeková, Ľudovít Kováč, Lenka Königová, Mária Königová, Jana Pavelková, Darina Hunková, Dezider Zaujec, Roman Šulek, Nitra, Ľubomír Gyepes, Dušan Gál, Klasov, Emanuel Maňúch, Žirany, Marián Drahoš, Jozef Malý, Vráble, Helena Augustínová, Topoľčianky, Matúš Vrábel, Lužianky, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Milan Šlosár, Čab, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Lucia Gunišová, Choča, Marián Titka, Marián Šíma, Šaľa, Pavel Dojčár, Báb, Milan Javor, Šintava, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Pavol Štefek, V. Dolina, Ján Jacsa, Žihárec, Július Czako, Jelenec, Anna Pacherová, Sľažany, Vlado Čurgali, Janíkovce, Ján Kollár, Zbehy

12 - Richard Vnučko, Jozef Ehrenhold, Juraj Lavo, Rastislav Štefánik, Vladimír Nemšovský, Igor Mesko, Nitra, Jaroslav Grman, Ladislav Szöke, Vráble, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Juraj Rosinský, Choča, Tibor Berec, V. Lapáš, Katarína Vlčeková, Lužianky, Roland Frkala, Anna Duczová, H. Kráľová, Timea Šókiová, Diakovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Juraj Meliška, Sľažany, Nándor Židík, Ladice, Milan Greguš, Zbehy, Ján Jambor, Rišňovce, Marián Tkáč, Sereď, Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Miroslav Krajčík, Komjatice

11 - Rudolf Čápek, Anna Gažová, Peter Haver, Juraj Chudiak, František Filo, Táňa Rumančíková, Nitra, Michal Brédik, Tajná, Štefan Valovič, Rišňovce, Roman Guzmický, Ivanka, Ivan Mareček, Čab, Pavol Uher, Marek Franko, Šaľa, Miro Senneš, Štefan Benko, Močenok, Juraj Németh, D. Lefantovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Roman Gyepes, Klasov, Radoslav Bajnek, Imrich Struhár, Anton Ďuriš, Vráble, Miriama Ďurinová, Golianovo, Alexander Kobza, Čechynce, Július Oláh, Matúškovo

10 - Vlado Šášik, Marek Horváth, Nitra, Rudolf Šimko, Imrich Drozdák, Babindol, Ivan Berec, Lužianky, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Andrej Repta, Branč, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, František Szolík, Šaľa, Tomáš Ambrózy, Trnovec, Irena Peťková, Zl. Moravce

9 - Nikoleta Bartakovičová, František Hrnčiar ml., Vlado Sásik, Mário Varga, Jozef Kollár, Nitra, Milan Lazan, Šaľa, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Filip Guzmický, Ivanka, Milan Macho, M. Ripňany, Jozef Chovanec, Šurianky, Jakub Vojtek, Vráble, Erika Rumanovská, Skýcov

8 - Juraj Krčmár, Patrik Polonec, Ľuboš Baranec, Igor Kotora st., Nitra, Katarína Malá, Vráble, Lenka Reptová, Branč, Michal Bažik, Podhradie, Ján Slíž, Beladice, Mário Kušnír, V. Zálužie, Kamil Popelka, Hájske, Saška Königová, Štefan Bystrický, Ivanka

7 - Tomáš Levčík, Milan Kollárik, Juraj Klačko, Juraj Vencel, Ján Šiška, Mária Némethová, Nitra, Alexander Repta, Branč, Adam Novák, Šaľa, Pavol Holták, D. Krškany, Ladislav Kéry, Volkovce, Emília Malá, Vráble, Martin Kratochvíl, Žitavce, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Michal Bôžik, Podhradie

6 - Martin Vajzer, Pavel Puobiš, Oľga Eliášová, Róbert Ivančík, Mariana Barátová, Jaroslav Korytár, Nitra, Jozef Klačko, Šaľa, Roman Slezák, Dun. Streda, Miloš Ivanička, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Peter Mateička, Behynce, Marek Balko, Klasov, Róbert Vaňo, Žirany

5 - Norbert Bordáš, Dušan Koszorín, Marcela Holtáková, Zuzana Vencelová, Nitra, Marek Kováč, Čifáre, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Peter Bleho, Eva Sýkorová, Šaľa, Ernest Lenický, H. Kráľová, Jozef Valkovič, M. Vozokany, František Rajtár, Zlaté Moravce, Daniel Mako, Metod Mako, Čakajovce, Ivanko Vanko, Zbehy, Daniel Strieška, Nevidzany, Katarína Minarovičová, Behynce, Salo Berecz, Branč, Jozef Kevély, Klasov

4 - Simona Bulinská, Martina Lopašková, Lukáš Bartakovič, Martina Kucharová, Dajana Šillíková, Dajana Borovská, Nitra, Adam Bernáth, N. Ves n/Ž., Marián Moravčík, Emil Baláži, V. Zálužie, Ivan Vanko, Vladimír Kupec, Zbehy, Anton Bábik ml., Rumanová, Štefan Hipp, Šaľa, Marek Marcinkech, Vinodol, Jozef Švihorík, Báb, Ondrej Hupka, Miloš Mako, Čakajovce, Miška Antalová, Natália Gregorová, Ivanka, Lukáš Gajdoš, Nitr. Streda, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Marián Kováč, Cabaj-Čápor

3 - Iveta Dubeňová, Vladimír Horník, Juraj Kramár, Zuzana Sovičová, Jaro Srnčík, Mariana Letková, Nitra, Jozef Kukliš, Marta Strečková, Topoľčianky, Matej Fábry, V. Cetín, Ján Laca st., D. Obdokovce, Alo Malenčík, D. Krškany, Patrik Števík, V. Zálužie, Zuzana Fajdová, Pohranice, Alojz Jenis, Žitavany, Martina Balková, Vráble, Jozef Čerhák, Jatov

2 - Martin Peniaško, Martin Krajčír, Nitra, Milan Marko, M. Ripňany, Erika Babocká, Zl. Moravce, Bohumil Cifra ml., Ludanice, Miroslav Bartoš, D. Krškany, Karol Bujalko, Vráble

1 - Magdaléna Reptová, Branč, Báša Königová, Ivanka

Vo 4. kole bolo maximom 9 uhádnutých zápasov. Trafili ich dvaja tipéri z Hornej Kráľovej - Ľubomír Straňák a Peter Gyarfás. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám chýbajú body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775, vašu sťažnosť preveríme.

Šport

 


  1. Ministerstvu došla trpezlivosť. Galante hrozí, že bude musieť vrátiť 4 milióny Foto 6 901
  2. Odišla legenda šalianskej hádzanej 3 221
  3. Dnes štartuje Vyšehradský pohár 1 293
  4. Fotogaléria: Neded - Vydrany 3:0 Foto 542
  5. Gól jesene č. 2: Lukáš Klučár našiel horný roh brány (+VIDEO) 512
  6. Na veľtrhu predviedli unikátne ovce aj vyše tonových býkov 428
  7. Rezerva Nitry sa tešila 305
  8. Marek, ktorého našli dezorientovaného, je mŕtvy. Pomôžte polícii 261
  9. Druhá remíza Čeľadíc 254
  10. Casemirov kamoš a El ViOn 211

Najčítanejšie správy

Nitra

Ministerstvu došla trpezlivosť. Galante hrozí, že bude musieť vrátiť 4 milióny

Ministerstvo hospodárstva žiada od mesta termín otvorenia termálneho kúpaliska Galandia.

Odišla legenda šalianskej hádzanej

Dlhoročný manažér klubu Ladislav Kovács už nie je medzi nami.

Dnes štartuje Vyšehradský pohár

Vicemajster Slovenska si zahrá proti štyrom maďarským celkom. Vyspovedali sme dvojicu, ktorá si v minulosti zahrala u našich južných susedov.

Fotogaléria: Neded - Vydrany 3:0

Bývalý účastník tretej ligy čelil v nedeľu nováčikovi súťaže. Vo výbornom zápase body zostali doma.

Gól jesene č. 2: Lukáš Klučár našiel horný roh brány (+VIDEO)

Bol to nepodarený center, priznal sa s úsmevom mladý Močenčan po chuťovke do siete Golianova.

Blízke regióny

Zrušený závod Coca-Cola bude mať nového majiteľa + foto

Závod Coca-Cola v Lúke nad Váhom skončil s výrobou ešte v máji 2016. Odvtedy sa spoločnosť snaží rozľahlý areál predať. Podľa ich vyjadrení sú krátko pred podpisom zmluvy.

S Polom narazili do plotu a prevrátili sa, mladá žena neprežila

Tragická nehoda sa stala dnes v Šamoríne. Polícia vyšetruje okolnosti.

V Kovarciach zachraňovali mladíka, ktorý chcel skočiť z mosta

Rozrušený muž preliezol zábradlie a zliezol asi meter pod most.

Pýši sa hodnotením najlepšia pôrodnica v Nitrianskom kraji

Komárňanská pôrodnica je najlepšou v kraji a treťou najlepšou na Slovensku.

Regióny okolo atómky čaká opäť výmena jódových tabliet

Po piatich rokoch čaká obyvateľov 230 obcí a miest v okolí jadrových elektrární Jaslovské Bohunice a Mochovce výmena jódových tabliet.

Všetky správy

Dcéru našla v nemocnici so zlomenou nohou. Tvrdia, že si to urobila sama

Po odbere krvi ostala mesačnej Liliane modrina na päte a zlomená stehenná kosť.

Už je známe, čo všetko vyrastie na mieste bývalého PKO

Na Dvořákovom nábreží bude pokračovanie River Parku, lenže s lepším parkom a dominantnou „kvapkou“.

Bojkot zasadania vlády vracia Dankovi v hre vážnosť

Tromfom Danka, paradoxne, je teraz jeho nevypočítateľnosť, náladovosť.

Zatmenie Slnka z paluby lietadla, pozrite si najkrajšie zábery

Milióny Američanov sledovali zatmenie Slnka.

Prehrali a odišli k medveďom. Danko nie je prvý, kto sa po porážke stratil

Za medveďmi pravidelne chodil Vladimír Mečiar, po neúspešných voľbách sa trikrát vytratil aj Robert Fico.

Kam vyraziť