Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

Víťazom 5. kola je Tomáš Horváth z Váhoviec, ktorý trafil 9 zápasov! Poradie po 5. kole: 32 - Richard Magušín, Nitra; 31 - Juraj Minárik, Obyce, Michal Hunka, Nitra...

Správne tipy 5. kola

FC Nitra - FC ViOn 1:1 X
Vráble - Nemšová 1:0 1
Bernolákovo - Nitra jun. 2:1 1
Komárno - Levice 1:0 1
Kráľová n/V. - Or. Potôň 4:4 X
Ivanka - Ćeľadice 3:1 1
Lehota - Janíkovce 4:3 1
Golianovo - Alekšince 0:4 2
Mojmírovce - Svätoplukovo 2:1 1
Hosťová - Čechynce 0:1 2

Poradie po 5. kole

32 - Richard Magušín, Nitra

31 - Juraj Minárik, Obyce, Michal Hunka, Nitra

30 - Silvia Poliaková, Marián Barta, Nitra, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Peter Pecho, Beladice, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Alfonz Ondrejmiška, Machulince

Skryť Vypnúť reklamu

29 - Miroslav Zverka, Barbora Mináriková, Patrik Palka, Miroslav Račko, Nitra, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Tibor Bene, D. Obdokovce, Peter Ivančík, Koniarovce, František Andraško, Jelenec, Štefan Macek, Vinodol, Peter Vrabec, Čakajovce, Pavel Mihálik, Šaľa, Pavel Babiak, Žitavany, Henrich Richter, Bratislava

28 - Eugen Németh, Imrich Ručkay, Ladislav Fazekaš, Alexander Meszáros, Erik Sovič, Ľubomír Ballay, Nitra, Tibor Karácsony, Štefan Dubnička, Váhovce, Juraj Káčer, Čaradice, Juraj Vojtek, Vráble, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Milan Roman, Tibor Šmitala, Čab, Juraj Barantal, V. Zálužie, Peťka Račková, Ivanka, Ján Szöcs, Šaľa, Jozef Horňák, Miroslav Fúska, Rišňovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Repa, Prílepy, Matej Šimko, Močenok, Janka Gálová, Žirany

Skryť Vypnúť reklamu

27 - Ľudovít Laca ml., Ľubomír Turňa, Mária Kapustová, František Bojda, Nitra, Jozef Joniak, Vráble, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Čepček, Jozef Masár, Zl. Moravce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Viera Pavelková, Golianovo, Nikola Hladká, Rumanová, Peter Debnár, Zbehy, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ľudovít Szüllö, Galanta, Monika Kováčová, Lovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Štefan Straňák, H. Kráľová, Zoltán Kollár, Ľubor Goldbecher, René Vincze, Šaľa, Matúš Vajzer, Báb, Martin Račko, Oľga Pinterová, D. Krškany, Milan Fúska, Branč, Boris Boďo, Tajná, Štefan Lipovský, P. Sady, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Alexandra Gálová, Žirany, Miroslav Piovarči, Lužianky, František Kausek, Klasov, Jozef Rehuš, Rišňovce, Gabriel Fazekas, Neded

Skryť Vypnúť reklamu

26 - Anton Dano, Vladimír Mada, František Imre, Henrieta Popíková, Ján Hnilica, Marián Grman, Dianka Račková, Július Petrík, Pavol Krajčo, Milan Lacina, Pius Hajdák, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Michal Borovský, H. Saliby, Norbert Zsigmond, Nový Život, Emil Šatan, Vozokany, Tomáš Horváth, Váhovce, Florián Pénzeš, H. Ohaj, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ivan Tabaček, Ján Sikoriak, T. Nemce, Pavol Čerenka, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Pavel Períček, Rišňovce, Matej Kuzmický, Ivanka, Daniel Lörincz, Branč, Martin Jurík, Ivan Tóth, Čakajovce, Martin Kornutij, V. Zálužie, Peter Gyarfás, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Rudolf Matušica, Pata, Stanislav Packa, Močenok, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Vincent Csongár, František Varga, Tešedíkovo, Jozef Kučera, Šaľa, Zoltán Jancsó, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Juraj Tomašových, Čeladince, Jozef Gál, Žirany, Anna Kubalová, Sereď

25 - Ivan Dominka, Anton Lieskovský, Jozef Petrovič, Lukáč Karlubík, Andrej Bednárik, Ladislav Adame, Karol Ryba, Igor Drotár, Peter Bezák, Katka Sýkorová, František Benc, Ivan Eliaš, Vladimír Kuchta, Roman Ražný, Imrich Hrdlica, Ľubica Tasáryová, Nitra, Tibor Tóth, Žihárec, Csaba Karácsony, Miroslav Szlamka, Patrik Dubnička, Váhovce, Štefan Kúsek, Hostie, Ján Árgyusi, Neded, Stanislav Šlagor, Milan Gábriš, T. Mlyňany, Miroslav Kováč, Vráble, Emil Dubec, Žikava, Peter Frajka, Zl. Moravce, Liliana Kuťková, Nevidzany, František Šabo, Obyce, Peter Paulis, M. Vozokany, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Milan Minarovič, Behynce, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Peter Baláži, Marek Kalúz, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, František Sabo, Vinodol, Michal Čery, Jelenec, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Daniel Ballay ml., Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Rišňovce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Štefan Račko, Helena Bartošová, D. Krškany, Margita Pavelková, Golianovo, Vojtech Szöke, Jozef Borbély, V. Cetín, Ladislav Babóti, Vlčany, Dušan Pista, Galanta, Anton Krajačič, Ľubomír Kollár, Bianka Kokešová, H. Kráľová, Peter Skubeň, Ivan Remeň, Nitr. Streda, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Marián Strečka, Topoľčianky, Roman Kutak, Ladislav Janec, Tomášikovo, Terka Tasáryová, Ivanka, Alojz Rajtár, Sľažany, Štefan Pupák, Hurbanovo, Renáta Gálová, Žirany

24 - Ján Hudec, Pavel Čvirik, Vladimír Krajčovič, Dušan Letko, Jozef Hudec ml., Ľudovít Laca st., Ján Doboš, Mária Sýkorová, Lenka Sýkorová, Miloš Sýkora, Ján Barát, Roman Sýkora, Nitra, Pavol Pagáč, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ladislav Páleník, Topoľčany, Ľubica Striešková, Jozef Strieška, Nevidzany, Emília Káčerová, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Karol Čurgali, Mojmírovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Gustáv Molnár, P. Kesov, Mário Pánis, Martin Tesár, D. Krškany, Jozef Štefák, Rišňovce, Marián Piterka, Svätoplukovo, Marián Hörik, Štitáre, Marek Kováčik, V. Zálužie, Peter Jasenec, Samuel Mihálik, Tatiana Mifková, Július Benkö ml., Martina Hippová, Miroslav Machálik, Peter Visolajský, Martin Kormoši, Július Benkö st., Šaľa, Jaroslav Čerhák, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Ján Wesolowski, Hlohovec, Vladimír Urban, Hájske, Dávid Jancsó, Vlčany, Dávid Slíž, Miloš Remenár, Igor Tkáč, Sereď, Peter Ambrózy, Selice, Štefan Finta, Jarok, Emil Remeň, Čeladince, Peter Ryban, Nitr. Streda, Mikuláš Pintér, František Kóša, Pavol Kozma, Branč, Jana Gálová, Žirany, Juraj Sabo, Rumanová, Jozef Hoppan, Vráble, Marián Mateička, Behynce, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Martin Bennár, Bratislava, Koloman Együd, Pohranice, Ján Dekan, Velčice, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Boris Mesároš, Lehota

23 - Vlado Lyžičiar, Boris Grežo, Milan Petráš, Ladislav Nosian, Ivan Lauko, Jozef Svitač, Jozef Senneš, Inka Reptíková, Štefan Matesko, Ľudovít Konečný, Peter Plandora, Jozef Árendáš, René Daniš, Michal Bíro, Július Kolník, Michal Garay, Rudolf Kozma, Stanislav Billík, Daniel Tasáry, Jakub Laca, Dávid Said, Nitra, Roman Rajnoha, Jozef Paukov, Jozef Horný, Jakub Kunkel, František Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Labuda, Solčany, Hanka Gálová, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Viktor Németh, Vráble, Štefan Tóth, Klasov, Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Jozef Šabo, Žitavany, Viliam Čulík, Machulince, Karol Čurgali ml., Anton Čurgali, Mojmírovce, Juraj Bárek, Žirany, Marek Macek, Vinodol, Dušan Beder, V. Lapáš, Peter Matulník, N. Sady, Daniel Ballay, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Vlado Jánošík, D. Krškany, Peter Zubčák, Hruboňovo, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Imrich Maťo, Golianovo, Marián Kopáčik, Róbert Ščepka, Peter Hipp, Ján Martinek, Timea Mészárosová, Milan Bekéni, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Peter Pukan, Čeľadice, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ľubomír Mikula, Lehota, Ladislav Čekey, Pohranice, Štefan Hudec, Karol Blažovič, Lužianky, Rudolf Lauko, Peter Vranský, Zbehy, Ján Vaško, Ivanka, Stanislav Pacher, Sľažany

22 - Jozef Minarik, Vladimír Kompas, Milan Ružička, Ernest Szombath, Marcel Pánis, Janka Tichá, Ivan Ševčík, Tomáš Drgoňa, Jozef Paulík, Belo Gombík, Ivan Magdolen, František Grom, František Trnka, Jozef Kóša, Adriana Šišková, Matúš Dillhoff, Marián Muzika, Jozef Viskup, Lukáč Tomiš, Juraj Náhlovský, Róbert Baláži, Štefan Bede, Ladislav Skalický, Jabar Said, Nitra, Peter Strieška, Ondrej Kozolka, Volkovce, Vlado Matušica, Hájske, Ladislav Nagy, Vráble, Ferdinand Németh, H. Ohaj, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Jozef Augustín, Topoľčianky, Jozef Baťala, Žitavany, Tibor Horváth, Komjatice, Andrej Švihorík, Ján Lipovský, Báb, Mário Fábry, Šurianky, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Jozef Szombath, Pohranice, Štefan Varga, Topoľnica, Slavko Mikula, Zbehy, Jozef Kutak, Andrej Maťo, Patrik Finta, Ivan Bakyta, Jarok, Imrich Guzmický, Eliška Obložinská, Matej Antal, Ivanka, Juraj Dubeň, Lehota, Štefan Páleník, Prílepy, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Peter Žitňanský, Topoľčany, Richard Buday, Ladice, Veronika Privalincová, Dražovce, Jozef Sklenár, Jozef Baláž, Stanislav Glofák, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Gašpar Gál, Žirany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Peter Macháč, Roman Margetin, František Margetin, Rišňovce, Norbert Adamča, Dušan Švehla, Sereď, Viliam Kudeláš, Rumanová, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Ján Ronin, Blahová, Ján Gajdoš, Nitr. Streda, Ľudovít Kovács, V. Mača, Zoltán Múčka, V. Úľany, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Juraj Garay, M. Cetín, František Finta, Jelenec

21 - Igor Galovič, Ladislav Pindeš, Ľudovít Desat, Ivan Leckeš, Peter Matuškovič, Ivan Kozár, Jozef Holeš, František Dedič, Milan Borovský, Miroslav Fábry, Michal Lichtner, Juraj Lacina, Erich Schober, Vlastimil Ábela, Michal Motúz, Renáta Baksová, Peter Bíro, Nitra, Štefan Bako, Močenok, Ľuboš Modzga "Šuker", Jozef Andel, Vráble, Július Vodný, Babindol, Jozef Roško, Dyčka, Ján Školník, Ján Londák, Ivana Kunkelová, Marta Kunkelová, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Peter Páleník, Prílepy, František Šutka, Č. Kľačany, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Filip Dobiaš, Čeľadice, Anton Berecz, Celestín Berecz, Branč, Jozef Záhorský, Rišňovce, Viktor Balko, Lužianky, Július Galo, D. Krškany, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Štefan Karvay, Čakajovce, Miroslav Močol, Jozef Kubáň, Alekšince, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Martina Segíňová, Sľažany, Milan Strapko, Beladice, Ladislav Šóki, Diakovce, Mario Geday, Golianovo, Pavol Sámel ml., Štefan Mrllák, Marián Móri, Marek Sokol, Peter Zeleňák, Štefan Žarnócay, Pavel Sámel st., Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Miloš Macala, Gáň, Igor Remenár, Vinohrady n/V., Roman Súkeník, Zem. Sady, Peter Hamerlík, Jelka, Vincent Komačka, Topoľčany, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Miroslav Pakši, Čeľadince, Alica Ševčíková, Solčany, Ladislav Sivák, Žirany, Dávid Hamar, Klasov, Alojz Jenis, Žitavany

20 - Ľuboš Lacina, Laco Ištokovič, Ján Ehrenhold, Štefan Zabák, Jozef Prešinský, Ján Jankovič, Ján Kmeťo, Milan Nagy, Maroš Karas, Róbert Bačinský, Ľuboš Mičík, František Hrnčiar st., Jarmila Saidová, Dušan Tirol, Pavel König, Ján Palka, Nitra, Leonard Bednár, Ján Antalík, Vráble, Štefan Mravík, Žitavany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Králik, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Helena Vrtáková, Paňa, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Miloš Hrúzik, Hosťovce, Michal Strieška, Nevidzany, Ivan Kupec, Čakajovce, Ivan Mrázik, Čeľadice, Miloš Gál st., Marek Tvrdoň, Žirany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Margita Pánisová, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Július Bíro, V. Zálužie, Mário Guzmický, Marián Račko, Peter König, Ivanka, René Scheer, Kolíňany, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Jozef Danada, Janka Jašíková, Gabriel Odráška, Libor Vinkler, Róbert Sedlák, Juraj Žiačko, Šaľa, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Ondrej Molnár, Štitáre, Róbert Furda, Topoľčianky, Jozef Török, Pata, Gabriel Molnár, Galanta, Maroš Papp, Miroslav Kucharovič, Miroslav Javor, Sereď, Lukáš Takáč, Báb, Ján Jambor, Rišňovce, Jaroslav Valo, T. Nemce, Natália Kozmová, Branč, Pavol Török, V. Dolina

19 - Zdenek Gombík, Marek Varga, Jozef Ehrenhold, Anna Gombíková, Jozef Hudec st., Jaroslav Andrášik, Pavel Hrnčár, Nitra, Martina Baková, Viliam Félis, Vráble, Tibor Lisý, H. Ohaj, Zuzana Kečkéšová, V. Zálužie, Katarína Pálková, Jarok, Vladimír Gregor, Ľubor Kajaba, Ivanka, Stanislav Németh, Čechynce, Jana Teplanská, Zbehy, Juraj Segíň, Sľažany, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Peter Lehocký, Juraj Csirik, Slavo Kališ, Tibor Odráška, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, František Balogh, Patrik Balogh, Selice, Dušan Nagy, Jelenec, Ivan Ďurický, Branč, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Roman Bilický, Preseľany, Tibor Glovenský, Košúty, Tibor Šebök, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Rudolf Krajinčák, Báb, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Lukáš Valent, Hosťovce, Vlado Čurgali, Janíkovce

18 - Katarína Karcolová, Zdenko Senneš, Milan Rákoci, Peter Solčiansky, Dionýz Pecháček, Ján Bulinský, Marta Hádeková, Mária Königová, Róbert Rumančík, Milan Gráf, Vladimír Papp, Darina Hunková, Nitra, Emanuel Maňúch, Žirany, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Filip Vašíček, Vráble, Helena Augustínová, Topoľčianky, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Adrián Kupeček, Magdaléna Plevková, Čechynce, Štefan Valovič, Rišňovce, Tibor Berec, V. Lapáš, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Milan Šlosár, Čab, Henrich Bíro, Čakajovce, Peter Vašek, Ivanka, Oľga Račková, D. Krškany, Margita Kališová, Marián Titka, Marián Šíma, Milan Lazan, Šaľa, Pavel Dojčar, Báb, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Milan Greguš, Ján Kollár, Zbehy, Pavol Štefek, V. Dolina, Juraj Melišek, Vinodol, Ladislav Kéry, Volkovce, Marián Tkáč, Sereď, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Ján Kóssi, Čifáre, Tomáš Križovič, Levice, Mária Miškovičová, Jelenec

17 - Erik Viskup, Milan Vöröš, Anna Gažová, Ľudovít Kováč, Peter Kardoš, Michal Lauko, Dezider Zaujec, Igor Mesko, Roman Šulek, Nitra, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jozef Malý, Ladislav Szöke, Vráble, Milan Augustín, Topoľčianky, Jozef Štefek, Čeľadice, Marek Greguš, Čakajovce, Juraj Rosinský, Choča, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Eva Súľovská, Rišňovce, Juraj Tóth, Močenok, Milan Javor, Šintava, Nándor Židík, Ladice, Vojtech Mládek, Podhorany, Anna Pacherová, Sľažany

16 - Lukáš Lyžičiar, Vlado Šášik, Peter Poljaček, Anton Lacuška, Juraj Lavo, Peter Haver, Jozef Moder, Lenka Königová, Rastislav Štefánik, František Filo, Nitra, Ľubomír Gyepes, Dušan Gál, Klasov, Michal Brédik, Tajná, Eva Lahučká, Roman Danáč, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Roman Guzmický, Ivanka, Róbert Šimák, D. Krškany, Daniel Antal, Čechynce, Ivan Mareček, Čab, Štefan Peťovský, Lužianky, Peter Ivančík, Anton Uher, Šaľa, Ján Jacsa, Žihárec, Imrich Struhár, Vráble, Anna Duczová, H. Kráľová, Július Oláh, Matúškovo, Miroslav Krajčík, Komjatice, Jozef Chovanec, Šurianky

15 - Richard Vnučko, František Hrnčiar ml., Vladimír Nemšovský, Nitra, Juraj Sojka, Jaroslav Grman, Anton Ďuriš, Vráble, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Andrej Repta, Branč, Lenka Balážiová, Košolná, Vojtech Gergel, Topoľčany, Lucia Gunišová, Choča, Pavol Uher, Šaľa, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Igor Hornáčik, Cabaj-Čápor, Imrich Valent, Hosťovce, Roman Gyepes, Klasov, Tomáš Ambrózy, Trnovec, Imrich Drozdák, Babindol, Erika Rumanovská, Skýcov

14 - Timea Šókiová, Diakovce, Július Braun, Miro Senneš, Močenok, Juraj Németh, D. Lefantovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Radoslav Bajnek, Jakub Vojtek, Vráble, František Szolík, Šaľa, Miriama Ďurinová, Golianovo, Filip Guzmický, Ivanka, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Alexander Kobza, Čechynce

13 - Marián Drahoš, Vráble, Matúš Vrábel, Ivan Berec, Lužianky, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Július Czako, Jelenec, Jana Pavelková, Ľuboš Baranec, Táňa Rumančíková, Nitra, Saška Königová, Ivanka, Irena Peťková, Zl. Moravce

12 - Juraj Krčmár, Milan Kollárik, Nikoleta Bartakovičová, Juraj Vencel, Mária Némethová, Nitra, Katarína Vlčeková, Lužianky, Roland Frkala, H. Kráľová, Juraj Meliška, Sľažany, Roman Slezák, Dun. Streda, Mário Kušnír, V. Zálužie, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Milan Macho, M. Ripňany, Štefan Bystrický, Ivanka, Daniel Strieška, Nevidzany

11 - Lenka Reptová, Branč, Rudolf Čápek, Juraj Chudiak, Igor Kotora st., Ján Šiška, Jaroslav Korytár, Nitra, Marek Franko, Šaľa, Štefan Benko, Močenok

10 - Rudolf Šimko, Babindol, Katarína Malá, Vráble, Marek Horváth, Nitra, Alexander Repta, Branč, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Jozef Kevély, Klasov

9 - Patrik Polonec, Pavel Puobiš, Vlado Sásik, Mário Varga, Jozef Kollár, Zuzana Vencelová, Nitra, Daniel Mako, Ondrej Hupka, Čakajovce

8 - Michal Bažik, Podhradie, Ján Slíž, Beladice, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Kamil Popelka, Hájske, Miroslav Bartoš, D. Krškany, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Metod Mako, Čakajovce

7 - Tomáš Levčík, Juraj Klačko, Martina Kucharová, Jaro Srnčík, Nitra, Adam Novák, Šaľa, Pavol Holták, D. Krškany, Emília Malá, Vráble, Martin Kratochvíl, Žitavce, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Natália Gregorová, Viktória Konigová, Ivanka, Michal Bôžik, Podhradie

6 - Martin Vajzer, Oľga Eliášová, Róbert Ivančík, Mariana Barátová, Juraj Hrnčár, Nitra, Jozef Klačko, Šaľa, Miloš Ivanička, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Peter Mateička, Behynce, Marek Balko, Klasov, Róbert Vaňo, Žirany, František Szombath, N. Hrnčiarovce

5 - Marek Kováč, Čifáre, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Alo Malenčík, D. Krškany, Peter Bleho, Eva Sýkorová, Šaľa, Ernest Lenický, H. Kráľová, Norbert Bordáš, Dušan Koszorín, Martin Kuchar ml., Marcela Holtáková, Nitra, František Rajtár, Zlaté Moravce, Ivanko Vanko, Vladimír Kupec, Zbehy, Karol Bujalko, Vráble, Katarína Minarovičová, Behynce, Salo Berecz, Branč, Katarína Belátová, Dolné Krškany

4 - Adam Bernáth, N. Ves n/Ž., Marián Moravčík, Emil Baláži, V. Zálužie, Magdaléna Reptová, Branč, Ivan Vanko, Zbehy, Simona Bulinská, Martina Lopašková, Lukáš Bartakovič, Dajana Šillíková, Dajana Borovská, Nitra, Anton Bábik ml., Filip Marinov, Rumanová, Štefan Hipp, Šaľa, Marek Marcinkech, Vinodol, Jozef Švihorík, Báb, Miška Antalová, Ivanka, Lukáš Gajdoš, Nitr. Streda, Miloš Mako, Čakajovce, Peter Zaťko, Zlaté Moravce, Milan Švec, Ľudmila Striešková, Nevidzany

3 - Jozef Kukliš, Marta Strečková, Topoľčianky, Matej Fábry, V. Cetín, Ján Laca st., D. Obdokovce, Patrik Števík, V. Zálužie, Iveta Dubeňová, Vladimír Horník, Juraj Kramár, Zuzana Sovičová, Mariana Letková, Ľubica Ondrušková, František Jakab, Nitra, Zuzana Fajdová, Pohranice, Alojz Jenis, Žitavany, Martina Balková, Vráble, Jozef Čerhák, Jatov, Mária Miškovičová, Jelenec, Darina Masárová, Zlaté Moravce, Dominika Vodná, Klasov, Vojtech Mesároš, Lehota

2 - Milan Marko, M. Ripňany, Bohumil Cifra ml., Ludanice, Martin Peniaško, Martin Krajčír, Jozef Marko, Nitra

1 - Báša Königová, Ivanka

Víťazom 5. kola je Tomáš Horváth z Váhoviec, ktorý uhádol 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken. Šestnásti tipéri trafili 8 zápasov.

Ak vám nesedia body, zavolajte na 0905 550 775, alebo napíšte na martin.kilian@petitpress.sk

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  5. Päť chýb pri zateplení strechy
  6. Vitajte v postapokalyptickom svete
  7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  2. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  3. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  5. Úprava osobného motorového vozidla
  6. Important information for Brazilians living in Slovakia
  7. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  8. Vitajte v postapokalyptickom svete
  9. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  10. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 24 480
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 015
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 14 812
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 526
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 845
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 749
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 472
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 369
  9. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 158
  10. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 143
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Akcia platí len 24 hodín

LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Sedem projektov na základných školách získalo dotáciu

Podporené aktivity riešia inovatívne formy vzdelávania, rozvoj telesnej kultúry i ochranu životného prostredia.

Ilustračné foto

O čistotu mesta sa bude starať nová technika

Technické služby mesta Zlaté Moravce získali do výbavy nový nakladač i umývacie vozidlo.

Brehy Nitry prepojí cyklolávka. Bude neskôr a drahšia, ako plánovali

Mesto podpísalo s firmou dodatok, práce naviac z eurofondov nezaplatí.

Cyklolávka prepojí Wilsonovo nábrežie a Nábrežie nábrežie.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Už ste čítali?