Utorok, 16. január, 2018 | Meniny má Kristína
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

V 6. kole trafili najviac (8 bodov) Peter Hipp zo Šale a Jana Gálová zo Žirian. Poradie na čele: 36 - Tibor Bene, D. Obdokovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Michal Hunka, Nitra; 35 - Richard Magušín, Miroslav Zverka, Silvia Poliaková, Nitra...

Pre kartón piva Corgoň si prišiel Eugen Horváth, futbalový tréner mládeže z Váhoviec. Tipuje spolu s Petrom Hodúrom, hrajúcim trénerom miestneho áčka, na meno svojho syna Tomáša. Na snímke je aj syn Petra Hodúra Adrián.

Správne tipy 6. kola:

Moravany - Vráble 1:0 1
ČFK Nitra - Sereď 0:2 2
Domaniža - Galanta 1:0 1
Tešedíkovo - Lehnice 1:3 2
Čierna Voda - Kráľová n/V. 1:2 2
Žitavany - Nevidzany 1:0 1
Svätoplukovo - Rumanová 2:0 1
Hosťová - Jelenec 1:2 2
Slepčany - Topoľčianky 1:1 X
Dolná Streda - Matúškovo 0:1 2

Poradie po 6. kole:

37 - Tibor Bene, D. Obdokovce
36 - Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Michal Hunka, Nitra
35 - Richard Magušín, Miroslav Zverka, Silvia Poliaková, Nitra
34 - Juraj Minárik, Obyce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Peter Pecho, Beladice, Štefan Macek, Vinodol, Peter Vrabec, Čakajovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Pavel Mihálik, Šaľa, Pavel Babiak, Žitavany, Henrich Richter, Bratislava, Patrik Palka, Nitra, Janka Gálová, Žirany
33 - Július Petrík, Marián Barta, Barbora Mináriková, Erik Sovič, Nitra, Tibor Karácsony, Štefan Dubnička, Váhovce, Juraj Káčer, Čaradice, František Andraško, Jelenec, Ľudovít Szüllö, Galanta, René Vincze, Šaľa, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jozef Repa, Prílepy
32 - Pavol Krajčo, Ľubomír Ballay, Nitra, Miroslav Szlamka, Váhovce, Juraj Vojtek, Vráble, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Milan Gábriš, T. Mlyňany, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Matej Kuzmický, Ivanka, Nikola Hladká, Rumanová, Stanislav Packa, Močenok, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Zoltán Kollár, Šaľa, Ivan Tóth, Čakajovce, Jozef Horňák, Rišňovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, Bohuš Baják, Lužianky, Alexandra Gálová, Jana Gálová, Žirany
31 - Eugen Németh, Ľudovít Laca ml., František Imre, Henrieta Popíková, Imrich Ručkay, Ľubomír Turňa, Peter Bezák, Ladislav Fazekaš, Alexander Meszáros, Miroslav Račko, Nitra, Michal Borovský, H. Saliby, Jozef Joniak, Vráble, Ivan Tabaček, Ján Sikoriak, T. Nemce, Liliana Kuťková, Nevidzany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Čepček, Zl. Moravce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Vladimír Tasáry, Peťka Račková, Ivanka, Viera Pavelková, Golianovo, Daniel Lörincz, Branč, Milan Roman, Tibor Šmitala, Čab, Peter Debnár, Zbehy, Monika Kováčová, Lovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Juraj Barantal, V. Zálužie, Peter Hipp, Ľubor Goldbecher, Ján Szöcs, Jozef Kučera, Šaľa, Zoltán Jancsó, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Patrik Dubnička, Váhovce, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Štefan Lipovský, P. Sady, Jozef Gál, Žirany, Gabriel Fazekas, Neded, Matej Šimko, Močenok, Miroslav Fúska, Rišňovce
30 - Ján Hnilica, Marián Grman, Igor Drotár, Milan Lacina, Pius Hajdák, Vladimír Kuchta, Ľubomír Bartakovič, František Bojda, Nitra, Csaba Karácsony, Váhovce, Ján Árgyusi, Neded, Peter Paulis, M. Vozokany, Peter Palka, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Pavel Períček, Jozef Rehuš, Rišňovce, Milan Minarovič, Behynce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Peter Matulník, N. Sady, Milan Šlosár, Čab, Peter Gyarfás, Bianka Kokešová, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Rudolf Matušica, Pata, Samuel Mihálik, Šaľa, Martin Račko, Oľga Pinterová, D. Krškany, Milan Fúska, Branč, Dávid Jancsó, Vlčany, Boris Boďo, Tajná, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Roman Kutak, Tomášikovo, Terka Tasáryová, Ivanka, František Kausek, Klasov, František Varga, Tešedíkovo
29 - Anton Dano, Ivan Dominka, Anton Lieskovský, Ivan Lauko, Lukáč Karlubík, Ladislav Adame, Dianka Račková, Dušan Letko, Ivan Eliaš, Roman Sýkora, Imrich Hrdlica, Daniel Tasáry, Nitra, Tibor Tóth, Žihárec, Pavol Pagáč, Imrich Guzmický, Ivanka, Ladislav Páleník, Topoľčany, Emil Šatan, Vozokany, Tomáš Horváth, Váhovce, Miroslav Kováč, Vráble, Florián Pénzeš, H. Ohaj, Peter Rajnoha, Peter Frajka, Zl. Moravce, Emil Dubec, Žikava, František Šabo, Obyce, Karol Čurgali, Mojmírovce, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Peter Baláži, Martin Kornutij, Marek Kováčik, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, František Sabo, Vinodol, Michal Čery, Jelenec, Peter Ivančík, Koniarovce, Marián Piterka, Svätoplukovo, Jozef Watter, Rišňovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Štefan Straňák, Anton Krajačič, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Peter Jasenec, Tatiana Mifková, Martina Hippová, Peter Visolajský, Milan Bekéni, Šaľa, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Matúš Vajzer, Báb, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Vojtech Szöke, V. Cetín, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Dávid Slíž, Miloš Remenár, Anna Kubalová, Sereď, Ján Ronin, Blahová, Juraj Tomašových, Čeladince, Mikuláš Pintér, František Kóša, Branč, Juraj Sabo, Rumanová, Martin Bennár, Bratislava, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ladislav Janec, Tomášikovo
28 - Boris Grežo, Vladimír Mada, Peter Matuškovič, Marcel Pánis, Pavel Čvirik, Jozef Senneš, Andrej Bednárik, Karol Ryba, Jozef Hudec ml., Katka Sýkorová, Ján Barát, Stanislav Billík, Jakub Laca, Nitra, Štefan Kúsek, Hostie, Ondrej Kozolka, Volkovce, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Július Vodný, Babindol, Ľubica Striešková, Nevidzany, Vincent Káčer, Jozef Masár, Zl. Moravce, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Mário Pánis, Martin Tesár, Štefan Račko, Helena Bartošová, D. Krškany, Jozef Kuzmický, Ivanka, Martin Jurík, Čakajovce, Juraj Dubeň, Lehota, Ján Wesolowski, Hlohovec, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Veronika Privalincová, Dražovce, Margita Pavelková, Golianovo, Peter Zubčák, Hruboňovo, Marián Kopáčik, Róbert Ščepka, Miroslav Machálik, Július Benkö st., Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Vladimír Urban, Hájske, Dušan Pista, Galanta, Rasťo Kazík, Marián Strečka, Topoľčianky, Viliam Kudeláš, Rumanová, Štefan Finta, Jarok, Peter Ryban, Ivan Remeň, Nitr. Streda, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Roman Margetin, Rišňovce, Rudolf Lauko, Peter Vranský, Zbehy, Jozef Hoppan, Vráble, Alojz Rajtár, Sľažany, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Marián Mateička, Behynce, Ján Dekan, Velčice, Pavol Kozma, Branč
27 - Vlado Lyžičiar, Ladislav Nosian, Vladimír Kompas, Ernest Szombath, Janka Tichá, Ján Hudec, Ivan Kozár, Jozef Petrovič, Jozef Holeš, Vladimír Krajčovič, Belo Gombík, Ľudovít Laca st., Štefan Matesko, Ľudovít Konečný, Peter Plandora, Ján Doboš, Jozef Árendáš, Vlastimil Ábela, Július Kolník, Michal Garay, Mária Sýkorová, František Benc, Roman Ražný, Juraj Náhlovský, Peter Bíro, Štefan Bede, Nitra, Roman Rajnoha, Jozef Horný, Ľubomír Novota, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Vlado Matušica, Hájske, Viktor Németh, Vráble, Jozef Strieška, Nevidzany, Viliam Čulík, Machulince, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Tibor Horváth, Komjatice, Viktor Balko, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Kutak, Jarok, Daniel Ballay, Ľubomír Rybár, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Marián Hörik, Štitáre, Richard Buday, Ladice, Ladislav Šóki, Diakovce, Stanislav Glofák, Ján Martinek, Štefan Žarnócay, Martin Kormoši, Šaľa, Roman Súkeník, Zem. Sady, Peter Ambrózy, Selice, Norbert Adamča, Igor Tkáč, Sereď, Jozef Török, Pata, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Marek Kalúz, V. Zálužie, Peter Skubeň, Nitr. Streda, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ľubomír Mikula, Boris Mesároš, Lehota, Ladislav Čekey, Koloman Együd, Pohranice, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Renáta Gálová, Žirany, Jozef Borbély, V. Cetín
26 - Milan Ružička, Tomáš Drgoňa, Jozef Svitač, Milan Nagy, František Grom, Miroslav Fábry, Inka Reptíková, František Trnka, Dávid Said, Adriana Šišková, Michal Bíro, Michal Motúz, Lenka Sýkorová, Miloš Sýkora, Ján Palka, Ladislav Skalický, Nitra, Leonard Bednár, Jozef Andel, Vráble, Jozef Barát, Peter Žitňanský, Topoľčany, Norbert Zsigmond, Nový Život, Jozef Labuda, Alica Ševčíková, Solčany, Hanka Gálová, Výč.-Opatovce, Štefan Tóth, Klasov, Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Jozef Augustín, Topoľčianky, František Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Šabo, Žitavany, Anton Čurgali, Mojmírovce, Andrej Švihorík, Báb, Marek Macek, Vinodol, Slavko Mikula, Zbehy, Dušan Beder, V. Lapáš, Miroslav Močol, Alekšince, Martina Segíňová, Stanislav Pacher, Sľažany, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Vlado Jánošík, D. Krškany, Jozef Baláž, Timea Mészárosová, Pavel Sámel st., Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Emil Remeň, Čeladince, Dušan Švehla, Sereď, Zoltán Múčka, V. Úľany, František Margetin, Rišňovce, Peter König, Ján Vaško, Ivanka, Rudolf Kozma, Štitáre, Natália Kozmová, Celestín Berecz, Branč, Karol Blažovič, Lužianky, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, František Finta, Jelenec
25 - Igor Galovič, Ivan Leckeš, Milan Petráš, Štefan Zabák, Ivan Ševčík, Róbert Bačinský, František Dedič, Ľuboš Mičík, Mária Kapustová, Juraj Lacina, Jozef Kóša, René Daniš, Matúš Dillhoff, Lukáč Tomiš, Pavel König, Ľubica Tasáryová, Nitra, Peter Strieška, Volkovce, Štefan Bako, Močenok, Ladislav Nagy, Ľuboš Modzga „Šuker“, Ján Antalík, Vráble, Ferdinand Németh, H. Ohaj, Jozef Roško, Dyčka, Jozef Králik, T. Mlyňany, Michal Strieška, Nevidzany, Peter Páleník, Štefan Páleník, Prílepy, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Ivan Kupec, Štefan Karvay, Čakajovce, Ivan Mrázik, Čeľadice, Juraj Bárek, Ladislav Sivák, Žirany, Mário Fábry, Šurianky, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ľubomír Martišovič, Margita Pánisová, Július Galo, D. Krškany, Jozef Szombath, Pohranice, Štefan Varga, Topoľnica, Andrej Maťo, Patrik Finta, Ivan Bakyta, Jarok, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ľuboš Motolík, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Mario Geday, Imrich Maťo, Golianovo, Jozef Sklenár, Pavol Sámel ml., Štefan Mrllák, Marián Móri, Július Benkö ml., Marek Sokol, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Peter Macháč, Rišňovce, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Peter Hamerlík, Jelka, Tibor Glovenský, Košúty, Ján Gajdoš, Nitr. Streda, Matej Antal, Ivanka, Juraj Garay, M. Cetín, Jozef Kubáň, Alekšince
24 - Jozef Minarik, Zdenek Gombík, Ján Ehrenhold, Jozef Paulík, Peter Solčiansky, Anna Gombíková, Milan Borovský, Michal Lichtner, František Hrnčiar st., Erich Schober, Mária Königová, Marián Muzika, Jozef Viskup, Dušan Tirol, Pavel Hrnčár, Nitra, Štefan Mravík, Alojz Jenis, Žitavany, Ľubomír Števanka, Roman Bilický, Preseľany, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ladislav Bogyo, H. Ohaj, František Šutka, Č. Kľačany, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Filip Dobiaš, Čeľadice, Katarína Pálková, Jarok, Miloš Gál st., Gašpar Gál, Žirany, Vladimír Gregor, Mário Guzmický, Eliška Obložinská, Ivanka, Stanislav Németh, Čechynce, Jozef Štefák, Ján Jambor, Rišňovce, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Štefan Kočiš, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Marián Titka, Libor Vinkler, Marián Šíma, Peter Zeleňák, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Dušan Nagy, Jelenec, Vincent Komačka, Topoľčany, Miroslav Javor, Sereď, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Lukáš Valent, Hosťovce
23 - Ladislav Pindeš, Ľuboš Lacina, Laco Ištokovič, Jozef Prešinský, Jozef Ehrenhold, Ján Kmeťo, Maroš Karas, Jarmila Saidová, Renáta Baksová, Róbert Baláži, Jabar Said, Nitra, Martina Baková, Vráble, Ján Školník, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Žitavany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Tibor Berec, V. Lapáš, Roman Guzmický, Marián Račko, Ľubor Kajaba, Ivanka, René Scheer, Kolíňany, Juraj Segíň, Sľažany, Milan Strapko, Beladice, Jozef Danada, Juraj Csirik, Tibor Odráška, Juraj Žiačko, Šaľa, Igor Remenár, Vinohrady n/V., Róbert Furda, Topoľčianky, Peter Pukan, Čeľadice, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Gabriel Molnár, Galanta, Nándor Židík, Ladice, Maroš Papp, Sereď, Miroslav Pakši, Čeľadince, Pavol Štefek, V. Dolina, Lukáš Takáč, Báb, Marek Tvrdoň, Žirany, Jaroslav Valo, T. Nemce
22 - Zdenko Senneš, Dionýz Pecháček, Ivan Magdolen, Anna Gažová, Jaroslav Andrášik, Róbert Rumančík, Nitra, Emanuel Maňúch, Žirany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Viliam Félis, Vráble, Miloš Hrúzik, Hosťovce, Helena Augustínová, Topoľčianky, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Július Bíro, V. Zálužie, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Peter Vašek, Ivanka, Peter Lehocký, Gabriel Odráška, Róbert Sedlák, Milan Lazan, Šaľa, František Balogh, Selice, Ondrej Molnár, Štitáre, Ján Lipovský, Báb, Milan Javor, Šintava, Miroslav Kucharovič, Sereď, Ľudovít Kovács, V. Mača, Anna Pacherová, Sľažany, Ladislav Kéry, Volkovce, Ján Kóssi, Čifáre, Tomáš Križovič, Levice
21 - Ľudovít Desat, Erik Viskup, Katarína Karcolová, Marek Varga, Peter Poljaček, Ján Jankovič, Milan Rákoci, Milan Vöröš, Ján Bulinský, Marta Hádeková, Jozef Hudec st., Ľudovít Kováč, Lenka Königová, Peter Kardoš, Vladimír Papp, Dezider Zaujec, Nitra, Jozef Malý, Radoslav Bajnek, Imrich Struhár, Vráble, Eva Lahučká, Ján Londák, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Milan Augustín, Topoľčianky, Zuzana Kečkéšová, V. Zálužie, Anton Berecz, Ivan Ďurický, Branč, Adrián Kupeček, Daniel Antal, Čechynce, Marek Greguš, Henrich Bíro, Čakajovce, Štefan Valovič, Eva Súľovská, Rišňovce, Dezider Lenčéš, Anna Duczová, H. Kráľová, Jana Teplanská, Milan Greguš, Ján Kollár, Zbehy, Ivan Mareček, Čab, Oľga Račková, D. Krškany, Margita Kališová, Slavo Kališ, Šaľa, Pavel Dojčar, Rudolf Krajinčák, Báb, Tibor Šebök, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Ján Jacsa, Žihárec, Dávid Hamar, Klasov, Marián Tkáč, Sereď, Jozef Chovanec, Šurianky, Mária Miškovičová, Jelenec
20 - Ľubomír Gyepes, Dušan Gál, Klasov, Lukáš Lyžičiar, Peter Haver, Michal Lauko, Darina Hunková, Igor Mesko, Nitra, Helena Vrtáková, Paňa, Tibor Lisý, H. Ohaj, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Roman Danáč, Zl. Moravce, Jozef Štefek, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Juraj Rosinský, Choča, Magdaléna Plevková, Čechynce, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Janka Jašíková, Anton Uher, Šaľa, Patrik Balogh, Selice, Pavol Török, V. Dolina, Tomáš Ambrózy, Trnovec, Filip Guzmický, Ivanka, Imrich Drozdák, Babindol, Anton Ďuriš, Vráble
19 - Anton Lacuška, Juraj Lavo, Jozef Moder, Rastislav Štefánik, Táňa Rumančíková, Vladimír Nemšovský, Roman Šulek, Nitra, Ladislav Szöke, Vráble, Andrej Repta, Branč, Lenka Balážiová, Košolná, Vojtech Gergel, Topoľčany, Timea Šókiová, Diakovce, Miro Senneš, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Juraj Németh, D. Lefantovce, Vojtech Mládek, Podhorany, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Vlado Čurgali, Janíkovce, Miriama Ďurinová, Golianovo, Július Oláh, Matúškovo, Erika Rumanovská, Skýcov
18 - Milan Kollárik, Milan Gráf, Ľuboš Baranec, František Filo, Nitra, Jaroslav Grman, Filip Vašíček, Vráble, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Juraj Melišek, Vinodol, Igor Hornáčik, Cabaj-Čápor, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Miroslav Krajčík, Komjatice, Štefan Bystrický, Ivanka
17 - František Hrnčiar ml., Nitra, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Alexander Repta, Branč, Juraj Tóth, Močenok, František Szolík, Šaľa
16 - Vlado Šášik, Nikoleta Bartakovičová, Nitra, Michal Brédik, Tajná, Ivan Berec, Štefan Peťovský, Lužianky, Róbert Šimák, D. Krškany, Lenka Reptová, Branč, Peter Ivančík, Pavol Uher, Šaľa, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Alexander Kobza, Čechynce, Milan Macho, M. Ripňany, Jakub Vojtek, Vráble
15 - Richard Vnučko, Marek Horváth, Jana Pavelková, Juraj Vencel, Mária Némethová, Nitra, Juraj Sojka, Katarína Malá, Vráble, Lucia Gunišová, Choča, Imrich Valent, Hosťovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Roman Gyepes, Klasov, Irena Peťková, Zl. Moravce
14 - Patrik Polonec, Pavel Puobiš, Jozef Kollár, Nitra, Július Braun, Močenok, Jozef Kevély, Klasov
13 - Igor Kotora st., Jaroslav Korytár, Nitra, Marián Drahoš, Vráble, Matúš Vrábel, Lužianky, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Július Czako, Jelenec, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Saška Königová, Ivanka
12 - Juraj Krčmár, Nitra, Katarína Vlčeková, Lužianky, Roland Frkala, H. Kráľová, Juraj Meliška, Sľažany, Roman Slezák, Dun. Streda, Mário Kušnír, V. Zálužie, Miroslav Bartoš, D. Krškany, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Daniel Strieška, Nevidzany
11 - Rudolf Čápek, Juraj Chudiak, Vlado Sásik, Mário Varga, Zuzana Vencelová, Ján Šiška, Nitra, Marek Franko, Šaľa, Emília Malá, Vráble, Martin Kratochvíl, Žitavce, Štefan Benko, Močenok, Viktória Konigová, Ivanka
10 - Rudolf Šimko, Babindol, Juraj Hrnčár, Nitra
9 - Lukáš Bartakovič, Martina Kucharová, Nitra, Daniel Mako, Ondrej Hupka, Čakajovce, Salo Berecz, Branč, František Szombath, N. Hrnčiarovce, Filip Marinov, Rumanová
8 - Michal Bažik, Podhradie, Ján Slíž, Beladice, Kamil Popelka, Hájske, Karol Bujalko, Vráble, Natália Gregorová, Ivanka, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Metod Mako, Čakajovce
7 - Tomáš Levčík, Juraj Klačko, Martin Kuchar ml., Jaro Srnčík, Ľubica Ondrušková, František Jakab, Nitra, Adam Novák, Šaľa, Pavol Holták, D. Krškany, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Saša Königová, Ivanka, Michal Bôžik, Podhradie, Vladimír Kupec, Zbehy, Jozef Čerhák, Jatov
6 - Martin Vajzer, Oľga Eliášová, Róbert Ivančík, Mariana Barátová, Dajana Borovská, Nitra, Magdaléna Reptová, Branč, Jozef Klačko, Šaľa, Miloš Ivanička, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Peter Mateička, Behynce, Marek Balko, Klasov, Miloš Mako, Čakajovce, Róbert Vaňo, Žirany, Vojtech Mesároš, Lehota
5 - Marek Kováč, Čifáre, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Alo Malenčík, D. Krškany, Peter Bleho, Eva Sýkorová, Šaľa, Ernest Lenický, H. Kráľová, Norbert Bordáš, Dušan Koszorín, Marcela Holtáková, Nitra, František Rajtár, Zlaté Moravce, Ivanko Vanko, Zbehy, Miška Antalová, Ivanka, Katarína Minarovičová, Behynce, Katarína Beláková, Dolné Krškany
4 - Adam Bernáth, N. Ves n/Ž., Marián Moravčík, Emil Baláži, V. Zálužie, Ivan Vanko, Zbehy, Simona Bulinská, Martina Lopašková, Dajana Šillíková, Nitra, Anton Bábik ml., Rumanová, Štefan Hipp, Šaľa, Marek Marcinkech, Vinodol, Jozef Švihorík, Báb, Lukáš Gajdoš, Nitr. Streda, Darina Masárová, Peter Zaťko, Zlaté Moravce, Milan Švec, Ľudmila Striešková, Nevidzany
3 - Jozef Kukliš, Marta Strečková, Topoľčianky, Matej Fábry, V. Cetín, Ján Laca st., D. Obdokovce, Patrik Števík, V. Zálužie, Iveta Dubeňová, Vladimír Horník, Juraj Kramár, Zuzana Sovičová, Mariana Letková, Lubica Tesáryová, Nitra, Zuzana Fajdová, Pohranice, Alojz Jenis, Žitavany, Martina Balková, Vráble, Dominika Vodná, Klasov
2 - Milan Marko, M. Ripňany, Bohumil Cifra ml., Ludanice, Martin Peniaško, Martin Krajčír, Jozef Marko, Nitra, Jana Jašiková, Šaľa
1 - Jozef Švolík, Zlaté Moravc

V 6. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich Peter Hipp, Jana Gálová a Tibor Bene. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Nitra lanári Vestenického 1 297
  2. Lantoši sníva o tom, že s Nitrou získa titul 1 058
  3. Fotogaléria z kvalifikácie PP Invest Cupu Foto 691
  4. Veľká fotogaléria: Pohár firmy TIBI Foto 657
  5. Chorobnosť výrazne stúpla, objavil sa aj prípad nebezpečného ochorenia SARI 491
  6. V jazere plávalo rekordných 304 otužilcov! Medzi nimi aj maskot Corgi 454
  7. FC ViOn získal hotového útočníka 452
  8. Učiteľka Lucia, ktorá zomrela na svahu, učila na nitrianskej škole 344
  9. Prvý prípravný zápas rozhodol dorastenec (+FOTO) 317
  10. Súkromný plot stojí naďalej v mestskom parku bez povolenia Foto 206

Najčítanejšie správy

Nitra

Nitra lanári Vestenického

Celý prvý týždeň odtrénovali futbalisti Nitry na hlavnom štadíóne, nie na umelej tráve.

Lantoši sníva o tom, že s Nitrou získa titul

Pod Zobor prichádza bronzový medailista z majstrovstiev sveta v kategórii do 20 rokov.

Fotogaléria z kvalifikácie PP Invest Cupu

V nedeľu sa v mestskej hale rozbehol najväčší dorastenecký turnaj na Slovensku, osemnásť tímov hralo kvalifikáciu na hlavný hrací deň PP Invest Cupu.

Veľká fotogaléria: Pohár firmy TIBI

Futbalová rodina zo šalianskeho regiónu sa stretla v sobotu v mestskej športovej hale. Pozrite si 104 fotografií z veľkého turnaja.

Chorobnosť výrazne stúpla, objavil sa aj prípad nebezpečného ochorenia SARI

Ochorenie SARI sa potvrdilo u 64-ročnej ženy z okresu Nové Zámky. V januári 2017 sa v kraji objavilo až šesť prípadov SARI, tento rok ide zatiaľ o prvý prípad.

Blízke regióny

Osudný stĺp už obalili ochranným matracom

Učiteľku, ktorá 6. januára zomrela na svahu, pripomína improvizované pietne miesto na ZŠ na ulici Gábora Bethlena. Rozlúčili sa s ňou 12. januára v novozámockom krematóriu.

V areáli nemocnice zomrela bezdomovkyňa

Ženu našli pred treťou hodinou ráno na schodisku vedúcemu na Kožné oddelenie v zadnej časti areálu.

Autobus narazil do plotu, tesne minul plynovú prípojku

Situácia na cestách je problematická, evidujú už viacero nehôd. Na Ustianskej ulici na Kopánke dostal šmyk autobus a narazil do plotu rodinného domu.

Postrach Dunajskej Stredy dostal za dve surové vraždy doživotie

Na Slovensku pribudol ďalší odsúdený na doživotie, podľa súdu by na jeho nápravu trest odňatia slobody v dĺžke do 25 rokov nestačil.

FOTO: Havaroval pod vplyvom alkoholu

Auto zišlo z cesty a niekoľkokrát sa prevrátilo.

Všetky správy

Zomrela Dolores O'Riordan, speváčka z kapely Cranberries

Speváčka zomrela náhle, vo veku 46 rokov.

Pracoval na ropnej plošine. Tie peniaze nie sú zadarmo

Z každej strany sa sypú príbehy mladých ľudí, ktorí sú ochotní vzdať sa všetkého, aby zistili, či vedia svoje najväčšie túžby premeniť na skutočnosť. Slovák Andrej Tichý tak urobil v čase, keď to ešte ani zďaleka nebolo trendom.

Dobré ráno: Česi si dovolili, čo si u nás ani Fico netrúfol

Ako prebiehajú české prezidentské voľby.

Messi búra mýty. Väčšinou sa prechádza a šprintuje iba percento zápasu

Messi dal 366. gól v La Lige a prekonal rekord Gerda Müllera v počte gólov v jednej z piatich elitných európskych súťaží.

Vodič po naháňačke zaútočil autom na hliadku, policajti muža postrelili

Polícia zistila, že vodič šoféroval bez vodičského preukazu.